Új privát üzeneted érkezett!

Ollem, ment a meghívó! Gratula Boginak a forgáshoz! Lilu is pörög, mint az óramutató... :lol:

ercsi_3
 
 


Ercsi, jó ötlet szerintem. Majd kiderül mennyire működik. :wink: Köszi a meghívót!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Bocs ányok, de ma elég összevissza vagyok. Marci nagyon nyügi ma.
Ercsi az e-mailom: jezsek1@t-online.hu
És köszi, jó ötlet!
Ollem, még olvasni is szörnyű! Szegény Bogi! Én még az oltásnál sem bírok odanézni! Viszont az átforduláshoz gratula!
Mennem kell, mert vestekszik!
Vendég
 

 
 

köszi a meghivót meg a gratulát.
annyira tetszik neki a forgás, hogy sirt mikor kivettem a kiságyból. kaja fele még hátravol, átpelenkáztam mivek nagy dolgot csinált kaja közben és ugy nem hajlandó enni, hogy tele a pelus. viszont rácuppant a kajára, lehúzta mindet.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:19-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2008.11.20 13:57-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Ercsi köszi a meghívót!
Vendég
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:19-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto tényleg! :D
Vendég
 


Kép Tegnap még csak gyakorolt, de még ma reggel is...
Kép és a mai mutatvány!!! Én olyan büszke vagyok rá!!! Kép És ez a ruci voolt ma rajta. Azt hitték, hogy kb egy éves....ennyire öregiti ez a szerelés...???

Bocsi, ha sok a kép... :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jezsek: "Már nem érem át a lábaszárát, a combja meg olyan mint az én karom" komolyan? hát, jó étvágya van, nekem meg nincs ötletem, mit tehetnél, sajnálom -dokitok mit mond? Hát igaz, Marci kicsit idősebbnek tűnik súlya miatt a koránál így fotóról. Persze ezmagában nem baj. Csini és cuki (bár ilyen nagyfiúra ilyet írni.... hát szóval aranyos nagyon)

Mango: jobbulást! Csenge édi :D

(erről jut eszembe: sztetek gáz ha 6. hét után megjött de azóta semmi? nálunk kex gázos nekem semmi kedvem :( )

Mary: ez nem lehetett könnyű Nektek sem, nemcsak Boginak, de akkor mielőbbi gyógyulást neki! Jobbulást Neked! Ügyes Bogi a fordulással meg a fogással-akkor azért őt sme viselte meg annyira ez jó!

Sotske: 72 ezer???? :shock:
Milyen édesek a lányok, hogy ahsonlítanak! Mármint, persze, ikrek, de láttam olyanokat is akik alig.

Tényleg, ha kell van iwiw meghívom még pár napig

Lituka: mi ugyan Lauval később csatlakoztunk csoporthoz babauszin de rögtön vízbe mentek előtte volt kis bemelegítő torna pré perc

Vmi gond volt du a babanettel? Nem jött be nekem a társalgó és látam sok hsz összevissza jelent meg.

Szőlő: ne aggódj, van ilyen, mint írják sokan, a babák elég hajlékonyak azért ennyi idősen még. Egyszer Juli háta is roppant, de nem nagyot és alig hajolt hátra...

Anettoo: jöhet már a foga elvileg, de az is lehet, csak elindult és még jó ideig nem bújik ki de attól még fájhat. Nővéred 1. babája idén ápr-i és már jön a tesó?
(van az a dentinox ínygél, Launak az segített de nemtom hányadik hótól adható)

Kép Kép
celesztina
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:20-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


kérdeznék,mert kicsit nagyon tanácstalan vagyok :( :(

ugye kb.1,5hete Kristóf szinte óránként cicizik mert éhes.ezért is kap fözit egyszer.
estére mindeig fejtem és üvegből odaadtam neki mert igy többet evett(200ml).1,5hete megint 2x kelünk éjszaka.nappal óránként sir mert éhes.a cicibe van tejcsi.ha szopik,leveszem ciciről 10-20perc után van,hogy még éhes mert sir.a 10-20percet végig szopizza.utánna még tudok fejni is.de a sok fejéstöl a mellbimboim be vannak gyulladva ami nagyon tud fájni állandóan.tegnap délutánt szinte végig üvöltötte.estére kapott tápszert és aludt nyugodtan,mosolyogva.ma megint egésznap cici.mikor kapta a fözit akkor 3óráig semmi baja nem volt.kibirt 3órát.azota megint állandó cici.most csináltam neki tápszert.100ml-t bevágott és kutya baja.el is aludt.de a cicibe még mindig van tejcsi mert érzem.
szerintetek lehetséges ,hogy nem tápláló a tejem?vagy ez mitöl lehet?nagyon rossz érzés az,hogy van tejem és mégis tépszerhez kellett fordulni.
Vendég
 


Lekri: :( tegnap este én is 2 ciciből etettem, pedig volt az elsőben még, de kérte a másikat is... nem tudom, mi lehet nálatok az oka... :(

Amúgy most meg a fríblog nem jó... :evil: :evil:

Tegnap Lillus ezt gyakorolta:
Kép

Ma meg ezt:
Kép

Én meg pont ilyen arcot vágtam: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ercsi_3
 
 


Ercsi
irtam privit

hu nagyon ügyes Lillus.Kristóf még nem is forog csak hasról hátra meg 2napja oldalra,de azt is ritkán.na meg félülésből felül.
de ahogy elnézem Lillus lassan mászni fog. :lol: :lol:
Vendég
 



én megkaptam de azut irja ki,hogy nem jó.mármint,hogy:sajnos ez egy unjó meghivó.
a meghivó amire kattintottál érvénytelen. :( :(
Vendég
 


Pedig a tiédre már azt írta, hogy el se küldte... :roll:

a Ti babátok is csííííííp??? Ki fogja tépni a nyaki ütőeremet, attól tartok... :? :roll:

ercsi_3
 
 


Bogi is csiiiiip.....de még hogy....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mazsi csíp, mar, tép, karmol, húz és minden egyéb amit el tudtok képzelni. :lol: A kedvence, két oldalt megfogja az arcom és megmarkolja az arcomat. :D Imádom. Bár kissé fájdalmas. :lol: Azt meg hadd nem mondjam, mikor elkapja a pajeszomat....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lekri
Amikor még én is szoptattam a babóimat,nekem dettó ugyanezt csinálták,mert már nem bírták kiszívni a tejcsit.Nekem is volt még benne,fejni is tudtam,mégsem szívták ki a végét.Szerintem azért,mert azt már nehéz volt.Szerintem azért sír Kristóf,mert éhes marad (bár gondolom,ezt te is tudod :oops: )Így ezután már én is csak fejtem és üvegből adtam nekik,különben éhesek maradtak volna.Nem túl jó,de nem tudtam mást tenni. :roll:
Vendég
 


Ja,az én lánykáim kapirgálnak :shock:
Vendég
 


Sotske, az is jobb mint a semmi, Mazsi egyáltalán nem szopott sajnos, de még mindig van tejem úgy hogy fejek. Mondjuk én is nehezen barátkoztam meg a helyzettel...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ercsi
Nem semmi Lillus milyen ügyi :shock: Cuki a Hello Kitty-s harisnya :lol:
Vendég
 


Szőlő
Én bőgtem,mikor már nem volt elég a tejem és tápot kellett nekik adnom :( Noa annyira édes volt.Csak nézett rám értetlenül a hatalmas szemeivel,hogy mit akarok én tőle egy cumisüveggel és azzal az izével,ami benne van.Végül úgy volt vele (totál ez volt a tekintetében),ha te adod,akkor biztos jó lesz nekem és megette a drágám.De sosem fogom azt az arckifejezést elfelejteni.
Vendég
 


Átérzem.... Mazsi csak egyfajta cumisüvegből tud enni (lágyszájpad hasadéka van), és mikor pórbálgattam neki másikból adni, akkora szemekkel nézett rám hogy ez most mi, "de Anyu, ebből nem jön", azt hittem elbőgöm magam....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ercsi :o Lillus nagyon komoly! Jó erős kiscsaj!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ercsi!

Lillus nagyon ügyes!!! Holnap már szalad... :wink:

Nekem meg megint lázam van, megyek megfürdök, vacsizok (apa rántott husit csinál, hasábkrumplival) Mindig ő csinál vacsit. vacsi után dőlők ágyba szerintem!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mango - CSenge nagyon édesen alszik :D ZSeniális! :)

Eri - Már a blogodon is írtam, de ez hihetetlen Lillustól, nagyon ügyes!!!

Eltűnt tényleg a babanetes iwiwes oldal .. no comment :lol: :lol: :lol:

Hozzátápi:
Alíz már egész sokat megeszik egyszerre a gyümölcsből. Van, hogy 2 órát is kibír a tápszerig ..
Én nem adok neki közvetlenül utána, mert akkor eszméletlen sokat bukik .. így is, de ez még kezelhető.
Mi holnap ismerkedünk a krumplival - izgi :D

Kép
szösszenet
 
 


Gyors leszek, mert Bálint nem akar elaludni, csak "morog" egyfolytában.

Ercsi, nagyon ügyes a lánykád!! Nem semmi, főleg az uccsó kép. Nem tudja a kis kezével kiügyeskedni a puzzle darabokat?

Magika! Hogy tudnám mégegyszer megnézni Katicád kúszását??
Tegnap megszerettem volna mutatni a férjemnek, megkerestem a korábbi oldalt, de nem mutatja már a videót. Próbáltunk rákeresni, de nem sikerült!

Kép
tim27
 
 


Ercsi, Lillus nagyon ügyi, grat :) aaaaz első kép ismerős, de a második... nem semmi :shock: :shock: :D
Én megkaptam a meghívót, beléptem, és ki is linkeltem a blogomon, hogy simán beléphessek bármikor, szerintem jó ötlet, köszi :)

Mary, grat Boginak, ügyike! Szombaton én is írtam, hogy Barbi először megfordult, csak.... elveszett a tömegben gondolom :roll:

Szőlő, tuti nem lesz baj Mazsival! Ne hari, de mire visszaértem msn-re már kiléptél :( Drukkolok, hogy hamar túl legyetek a fogzás bajain!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Szőlő - Fogzotok? Erről lemaradtam .. :shock: :shock: :shock:
És már látod a fehér fogacskát, vagy még "csak" dől a nyál és harap mindent? Mert ez Alíznál több mint 1 hónapja megy ..
Nah, majd visszaolvasok, hátha írtál vmit még ..

Kép
szösszenet
 
 


Sotske

szerintem is igy van.ugye elkellett neki kezdeni adni a gyümilőt mert amugy nem tudott kakilni csak kúppal.ugye üvegből jobban jön.meg este is üvegből kapta a lefejt tejcsit kb.1hója.
és igy nem sziv olyan erössen.ezzen gondolkodtam,hogy én is fejni fogom és ugy adom oda neki.te még tudsz fejni?


Szőlő
te naponta hányszor fejsz,hogy össze jöjjön az adag amit eszik?hányszor eszik Mazsi?köszi ha megirod

jóéjt szép álmokat mindenkinek
Vendég
 


Na, elküldtem a meghívókat!

Nem kioktatásképpen, csak nem biztos, hogy mindenki ismeri a freeblogot...:

a freeblog.hu -ra kell belépni, ott bejelentkezni, aztán a blogszerkesztőből már lehet is írni! képet lehet beszúrni pl picasaról is! (új bejegyzésnél kép ikon, URL-hez bemásolni a kép címét)

Írjatok, írjatok! :wink:

ercsi_3
 
 


Szössz, én még nem gondoltam hogy fogzik a lyány, csak meséltem a védőnőnek, hogy gyakran élesen felsír álmában meg nyugtalanabbul alszik mint eddig, és ő mondta hogy ez a fog lesz. Csak igen, pont ez a baj hogy nem látszik még semmi, tehét még messze van a vége szerintem.... Jah, a nyál nála is dől már kb egy hónapja.... Van hogy akkora tócsát nyáladzik maga alá hogy csak lesek :shock: Meg persze mindent rág, de mostmár a cumit is inkább rágja, nem szopja.

Lekri, ötször fejek egy nap. Szerntem az a titka hogy ilyen szépen fenn tudtam eddig tartani, hogy közel azonos időpontban fejek minden nap (LLL-en olvastam hogy így a legjobb). Egyszer hajnalban, mostmár áttettem fél 5-ről fél 6-ra, mert már iszonyatosan kimerült voltam, és akkor onnan 3-4 óránként. A reggeli a legtöbb persze, volt már olyan hogy akkor 300 millit lefejtem (persze kettőből), de általában 240-280 között szokott, a többi 100 és 150 között változik. Mazsi ötször eszik egy nap, 160 és 190 milli között.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Mango, Csenge nagyon cuki :)

Szőlő, a nyálunk nekünk is dől jó ideje, általában át kell öltöztetnem Barbit, mert elázik a rucija is nyaknál... ez Szandinál is ilyenkor kezdődött, de fog csal 6 hónaposan lett belőle :?

Barbi is csipked, néha felkiáltok, és néz rám bociszemekkel, hogy vajon mi bajom van :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


A nyálat már megszoktam, fogy a sok pelus, ez van. De ez az álmában felsírás ez nagyon ijesztő, úgy sajnálom... :( Ha tényleg fog, akkor remélem nem sz.rakodik velünk még 2 hónapig, bár szerintem tuti nem lesz mostanában belőle semmi.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Remélem én is, drukkolok!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Drukk a kis Mazsinak!!!

Hoztam képeket Alízomról :)

Gyönyörűnk:

Kép

Kép

Agresszor-Alíz (miközben húzza fel magát ülő helyzetbe..)

Kép

Család :)

Kép

A hiszti is megy .. könnyes szemmel Hugim kezében :D

Kép

Csajok :)

Kép

Kamera-érzékeny a csaj, ugyanis mindig belenéz :D

Spotán-Alvás Apucija ölében :D nagyon nagy :D

Kép

NA, lelövöm magam - Jó éjt!!

Kép
szösszenet
 
 


Köszönjük a dícséreteket!

Miután másfél órán keresztül szopizott, leraktam, és úgy aludt el, hogy előte megkerülte teljesen az ágyat... :D Forgott, mint az óramutató, meg hasra, hátra, nagyon élvezi, hogy ennyire tud haladni! És teljesen csendben volt! És magától elaludt! Nagyon rendes Kicsl Lány, tudja, hogy egyedül vagyok, és kímél... :wink:

Szösszenet, Alíz valami fantasztikusan édes! a második gondolkodós, meg az agresszor nagyon tetszik! Meg a családos, meg a csajos... :wink: (és sokat fogytál!! :wink: )

ercsi_3
 
 


mennem kell aludni, csak 2 dolog:

Ercsi, nekem is érvénytelen a meghívó:( Boldog névnapot! :)

Szössz, 500 fokban mikor adtatok sapit Alízra? :)))))

lolka_zs
 
 


ja és boldog hófordulót kíván Marci Alíznak. szereti az idősebb csajokat:)

lolka_zs
 
 


Ercsi - Köszi :) A zárójeled jól esett, aranyos vagy :)

Lolka - Azért voltak hűvösebb napok mostanában, amikor kellett. Az én lánykám ugyanis minimális fél centis szöszke hajszerkezettel rendekezik :)
Amúgy ez egy vékony sapi, és ezer éve megvan .. csak a képért nem adok rá ilyesmit :D
Alíz köszöni Marcinak, és puszit küld :P :D

Kép
szösszenet
 
 


És Alíz is hasonló boldogat kíván a Kis MorciMArcinak :D

Kép
szösszenet
 
 


Én is itt vagyok, csak mostanában olvasóban, igaz, ritkán, mert iszonyú fáradt vagyok mostanában. Bogi éjszaka alszik-szopik-alszik-szopik felváltva, az éjszaka első felében 2-3 óránként, majd egyre gyakrabban: 1 óránként, félóránként!!! KIVAGYOK!!!

Szép babákat láttam megint.

Volt itt téma az evés gyakorisága, nálunk éjszaka úgy van, ahogy az előbb leírtam, nappal viszont 2-4 óránként eszik, de volt már 5 óra is két szoptatás között. Ja, és Bogi is csak szopik, nem ismeri a cumisüveget és a vizet, gyümiket sem, semmit, csak a tejcsimet. Úgy tervezem, hogy 5,5 hónapos kora körül kezdem el a gyümiket, majd főzelékeket.

Jezsek: Tényleg nem látszik Marcin, hogy olyan nagyon nagy. De az igen, hogy fiú, bájos, komoly!

Boglárka múlt hét szerdán volt mérve:
7300 gramm,
3 hónaposan: 7100 gramm volt és 63 cm.

Szössz: Nagyon édi Alíz, Boglárka is fel szokta magát így tolni, ő ezzel jelzi, hogy vegyük fel. De ha már hozzáhajolunk és látja a mozdulatunkból, hogy fel akarjuk venni, akkoris így csinál.

Mary: Jobbulás!

Szőlő: Elhiszem, hogy megijedtél! De biztosan nincs semmi gond!

Ercsi: Nagyon ügyes Lillus! Hú, 1,5 órát szopizott, nálunk is esténként van ilyen, de nem mindig már.

Tág-szűk téma: Sajnálom Lituka, amit írtál, én a KIT-et csinálom, már szülés előtt 3 hónappal elkezdtem (meg előtte évekkel, csak félbehagytam), és szülés után 1. nap folytattam, ahogy a Kriston Andi írta. Igyekszem betartani, nagyon bejön (pl. az aranyerem is visszament 2 hét alatt maximálisan a torna hatására). Viszont, ha lustaságból vagy feledékenységből több napot kihagyok a tornából, hát érzem, hogy rámférne nagyon. Férjem is nagyon elégedett. Ja, és van egy ismerősöm, aki első után kitágult, de második után szépen megcsinálta neki a doki, olyan lett, mint szűz-korában! :oops:

Bocsi, tudom, nem mindenre reagáltam, pedig lenne mire, nagyon ügyes babák vannak, mi még nem forgunk, csak oldalra és nagyokat "ugrunk" felfelé, csak a kiságy szab határt (meg a nagy, meg anya :lol: ), hogy meddig halad ficánka-Úrnő. :D

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Na, pont laptető! :oops:

Magamról még annyit, hogy én is beteg voltam, felfáztam, még kicsit érzem, hogy nem gyógyultam meg teljesen, de már sokkal elviselhetőbb.
Ja, és Boginak is van már fülbevalója, pénteken belőtték neki, nagyon sírt, de még helyben meg tudtam szoptatni és kicsit megnyugodott, persze ölben kellett hazáig cipelnem nem kis termetű csemetémet.
És kaptunk egy kengurut, amit imád és én is szeretem, mert sokkal könnyebb így Bogi, mint ölben. (Varratni akartam egy mei tai-t, amit nagyanyám el is vállalt majdnem, de aztán inkább vett egy kengurut helyette, nem baj, nagyon bejön ez is.)

Mango: Remélem, már jobban vagy, jobbulást!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Szösszenet: Boldog hófordulót Alíznak!!! :D

Lolka: Boldog hófordulót MorciMarcinak is!!! :D

Ercsi: Boldog Névnapot!!! :D

Remélem, senkit nem hagytam ki! :roll:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:21-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:22-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


:D :D :D

Bogi ma megfordult hasra is!!!

:D :D :D

És tizoraira adtam neki egy fél banánt egy fél almával . Nem ette meg mindet, elaludt evés közben.... :lol: :lol: :lol:
És olyan édes, már nyitja a száját a következő falatért!!! :D Kis fióka.... :lol:

Megyek mosogatok, ebédet csinálok, aztán jövök olvasni, meg reagálni, ha tudok...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?