Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!

Én is néztem a Jakupcseket. Egyébként nem a Dr. Ács NÁndor szokott a babanetes nőgy-i kérdésekre is válaszolgatni? mintha az enyémre ilyen nevű írt volna.

Mindenképpen nézem az esti szülőszobát is. holnap kidumcsizhatjuk.

Tina
középfülgyuszi Kép elég nehéz döntés, 2 orvos ellentétes véleménnyel Kép nem tudom, mit csinálnék. Kiváltottad a gyógyszert? olvasd el a tájékoztatót, hátha segít dönteni


Andi
psandi
 
 


Hali,

Jakupcsek téma: én nem tudok dönteni. Az bizti, hogy én nem szülnék otthon önszántamból. De arra is kell gondolni, hogy ha vki nem előre megtervezetten szül otthon (lásd Kismama), és úgy viszik be (és nem orvosok), akkor hogy néznek majd az emberre. És ha ebbe belegondolok, elég szar hangulatom lesz. Egyébként csak kórházban szülnék. Én élveztem, hogy pihenhetek, semmire sincs gondom (enni, inni adnak, van melegvíz, viszonylag tiszta wc stb)és elvileg szakértő kezekben vagyok. Meghogy a dokim naponta 1-2 alkalommal benéz hozzám, hogy mizújs. Nekem ez mind jólesett, itthon meg "csak" a férjem lett volna (mivel másra nem voltam kíváncsi).

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Na sziasztok. El vagyok havazódva mélyen a rettegés alatt. Ma éjszaka asszem mindegy hányszor kel a kölök, úgyis ébren várom. Viszont nincs türelmem még írni sem. Rittyentek apának vmi névnapi vacsit, aztán megpróbálok tévézni.

Jók legyetek, gondoljatatok rám holnap!!

sofka
sofka
 
 

 
 

SOFKA!

Nagy nagy drukk holnapra!
Meglátod egy kettő túl leszel rajta!
HAJRÁ!!!!!!

Mariann
Mariann
 


Sziasztok

Igen az Ács doki szokott válaszolni a rendelőben is a babaneten.

Andy
andy78
 
 


Sofka!

Éjszakára vegyél a kezedbe valami vidám, feledtető könyvet, kicsit próbálj meg aludni is. Holnap meg nincs szükséged semmire, mert az egész babanet itt fog szurkolni Neked. Aztán meg már csak felejteni kell. DRUKK!
Apának meg boldog névnapot!

Beu
beu
 
 


Sofka
lélekben Veled leszek holnap Kép Dani most mondja, hogy ő is Kép

CSajok, el nem tudom mondani, menniyre idegesít engem ez a Való Világ 3 (már az első 2-től is kivoltam,), miért kell ezt főműsoridőben??

Képzeljétek, ma is uzsira 7gabonás volt anyatejjel, de csak néhány kanállal akart enni belőle Dani miközben pedig sóvárogva nézte a pépet. Gondoltam, megrpóbálom megitatni vele a kis műanyagtáljából. Ha láttátok volna, csak úgy falta, olyan helyes volt ahogy még az orra meg az álla is tiszta pép volt Kép

Réka
köszi a foggratut, egyébként asszem 1-2 napon belül kibújik a mellette levő is, mert már nagyon dudorodik Kép
Amúgy rajtam sem látszik, hogy 5-ösre vizsgáztam reklámpszichológiából Kép

Andi
psandi
 
 


Sofka,
megy a DRUKK Neked holnapra! Kép
Meglátod minden rendben lesz,csak ne izgulj,majd mi izgulunk helyetted!!!
minden jót....

Évi+Petra
Évi24
 
 


Lányok,
a 7 gabonásat csak anyatejjel és tápszerrel lehet készíteni,vagy vízzel is? Én vízzel csináltam,de elég gáz kinézete lett,biztos nem jól lőttem be a mennyiséget a gabonapehelyből. Kép szóval holnap újrapróbálom,ha tényleg lehet vízzel is.Gyümit szoktatok hozzákeverni vagy csak ala nature adjátok a babékoknak?

Andi,
Dani aranyos lehetett. Kép

é.
Évi24
 
 


Evi: en pl eddig csak gyumiben adtam Lackonak a 7gabonast (gyumolcs turmix, bele a pehely).

En is neztem Jakupcseket. Heppi, szvsz ha nem elore eldontotten szul otthon az ember, tuti nem ugy neznek ra a korhazban mint a veres rongyra. Lasd snoopy esete (januari Kismama). Viszont en komolyan nem ertem azokat akik otthon akarnak szulni (remelem senkit nem bantok meg vele). Most oszinten, erez valaki amitt hianyerzetet, hogy nem epp idilli korulmenyek kozott jott a vilagra? Mert en semmit....Es a baba biztonsaga ezerrel fontosabb barminel, anyukanal, zenenel, mindennel....Na mindegy, nem akarok nektek puffogniKép, tok egyeterttem a dokikkal mindenben.

orsoly
orsoly
 
 


Sofka Kép
DRUKKKKK!!!! KépKépKépKép
Tiapátoknak boldog névnapot!

Évi Kép
én vízzel és gyümölcspéppel (HIPP) csinálom.

Tina Kép
add be szerintem is. Különben lehet, hogy éjjel ébred ordítva szegény Kép Nekem anno sokat fájt a fülem, míg volt mandulám. Húgomnak dettó. Drukk a gyors jobbuláshoz!

Andi Kép
kismalacszerűen étkező Dani KépKépKép Lényeg, hogy jólesett neki!!!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kép

"Bioanya" répával nyugtatja gyermeke háborgó ínyét. :-)

Mariann
Mariann
 


Mariann Kép
kérlek, ne vedd rossz néven, de ha az a répa nyers, akkor inkább szerintem lécci ne add neki, mert nem tudja elnyammogni, és könnyen a torkára szaladhat. Nem javasolják:
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=433
Idézet: "Tilos olyan táplálék adása, amelynél nagy a fulladás veszélye (pl. cukorka, cseresznye, kukorica, kemény, nyers gyümölcs, zöldségdarab, dió)!"

Bocsánat, tudod, hogy sose szoktam semmit pusztán elvből ellenezni, meg nem is kenyerem a tiltogatás, de úgy tudom, ez tényleg veszélyes lehet Kép

Még egyszer bocs, és ez csak egy vélemény, a kép természetesen tündéri édes! Kép
Ha meg főtt a répe, akkor az egész nem érvényes! Kép

Pussz, jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Sofka
Csak beugrottam, hogy megadrukkokat küldjek!

Maci_2
maci_2
 
 


na néztétek? Lesz jövő héten is.

még a műsor előtt írtam egy csomót és nincs meg! Kép
akkor a lényeget még1x

Évi
a 7gabonást szoktam tört banánnal, vagy reszelt almával is, de akkor kevesebbet teszek bele. Ha anyatejjel adom, akkor meg kicsit sűrűre csinálom, hogy ne csurogjon le a kanálról.
Vízzel még nem csináltam, de sztem úgy elég íztelen.

Mariann
biobébi Kép

sztem amíg nincs fog, addig talán nem tud nagyobb darabot leharapni belőle, de ettől függetlenül nem árt óvatosnak lenni Kép

Lányok
csipkegogyó teát lehet adni a babának?

Andi
psandi
 
 


Sofka,
ezerrel megy a drukk Neked! Ne idegeskedj, holnap pikk-pakk tul leszel rajta! Mi szoritunk! KépKépKép

Andi,
jo az otelt, holnap megkinalom en is ZSombit talkabol. A kanalat utalja, hatha a tanyer jobban bejon neki. Kép

Kepzeljetek, teljesen le vagyok taglozva. Kép Van egy netes ismerosom, akivel kozos a dokink. Es ma mondta Neki az orvosunk, hogy eljott a korhazbol, ahol szultunk. Es most csak maganzo. Pedig nalunk is felmerult a kisteso gondolata. HAt nagyon kivancsi vagyok, hova megy, mert nagyon jo doki.

Apropo, hol van ZSuzsi? Teljesen eltunt. Hianyoznak a sztorijai! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


PsAndi,
Érdekes, mi hőmérőt és cumisüveget IS kaptunk.

Mariann,
Autóval kapcsolatban a rendőrség azóta is küldi a határozatotKép, pedig a 15 munkanap már jócskán eltelt.
Cukrom…Néha olyankor is magas, amikor nem számítok rá, pedig diétázomKép Nekem is el kellene mennem dokihoz, de gyáva kukac vagyok. Félek, hogy be kellene feküdni (amíg beállítják), mi lesz akkor Ronival, még mindig nem nagyon iszik.
BioanyaKép

Azúr,
Én bio-kamilla krémet használok.
Épp most megy. Még a párom is kiakadt. Minek megy be az apuka, ha csak a kamerát tartja és nem a párjának segít?

Nadine,
Szép méretKép

Kangi,
Akkor harcra fel!Kép
Üléshez gratulaKép

Ari,
Terhesség előtt nem volt gondom, az éhgyomri mindig jó volt (vagy legalábbis nem tudtam róla előtte ugyebár nem csináltak terhelést)
Nagyon jó a válogatásKép

Virág,
Cseles fogKép

Csucsuka,
Képek nagyon jókKép

Urszila,
Ügyes JulkaKép
Köszi a képetKép
Tán csak nem a következő bébire számít a Jézuska megbízottja?Kép

Barbi,
Ez nagyon szomorúKépKépKépKép

Heppi,
Mail ment.
Képek édesekKép

Évi,
KépKép

Jakupcsek: csak a végét láttam. Én úgy gondolom, hogy a lehetőséget meg kellene adni. Más dolog, hogy én is maradnék a kórházban szülés mellett.

Momo,
Pihenő a pszichiátriánKép

Manó2,
Repülő maciKép

Kaska,
Merre jáűrsz? Voltál már szemészeten?

Zsuzsi, Zsurló,
Nagyon eltűntetek!

Na, leléptem.

Maci_2
maci_2
 
 


Én is csak beugrok,

Sofka,
nagyon sok drukkkkk!!!!! Együttérzünk Veled és kívánjuk a legjobbakat!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Elsőképpen Sofkához szeretnék szólni, neki nagy szüksége van most rá!

Sofka: szorítani fogok holnap nagyon és azért próbálj picit aludni még ma. Meglátod, minden rendben lesz!Sok sok erőt küldök neked!!!

Csucsuka: neked pedig a vizsgáidhoz mennek a drukkok.

Kicsit dühös vagyok, mert tegnap este és ma sem ment a netKép, így csak beleolvasni volt tegnap időm, írni már nem. Bár mára mire ideültem, már írni se sok erőm van.
Ezért elnézést is, hogy nem írok mindenkinek külön.

Minden betegeskedő babának jobbulást, mindenhez gratulálok és gyönyörűek mint mindig a csöppségek. Bár ha belegondolok, nem is olyan csöppségek.

Kicsit írok magunkról: köszönjük szépen mindenkinek a fotókról a dicséretet és az oldalakat, amiket írtatok. Most kicsit próbálunk tornázgatni, mert Robó még nem igazán akar forogni. 3 Hósan forgott, de azóta leállt vele. Nálatok hogyan működtek a mozgásfázisok?Viszont képzeljétek ma már egyedül ült pár percet. Igaz felülni még segítséggel ül fel, de tartani szuperul tartja magát. Minap pár kanál almát már adtam neki, és ma majdnem egy fél almát kikunyizott tőlem. Annyira kanalazta, tetszett neki az íz és ez az újfajta evési módszerKép. Ti mennyi adagokat adtatok először és mikortól? Valójában nem hozzátáplálni szeretném, csak az ízekhez szoktatni picit. Az alvás sem a tökéletes még mindig, bár most lehet a hó is kissé nyügibbé tette napközben. De már egyre többet mosolyog , főleg ha meglátKép.

A fotókra nem tudom megállni, hogy ne írjak egy pár sort:

Évi: Petra nagyon édes, kutyázáshoz gratulálok.

Csucsuka. Anna nagyon gyönyörű, de a legeslegszebb az első fotón . Valami lenyügözőKép.

Heppi: Orsi nagyon rafkós kislány, tüneményesKép. Köszi a tippeket.

Urszila: Julkának jobbulást , spéci ülés nagyon tetszett.

Kangi: Julcsi, milyen nagy lett , és tündéri mosolya van, nameg a fogacskáiKép.

Norkini: Jázi is egy tündérszép leányzóKép.

Mindegyik gyerkőc olyan nagy , és olyan gyönyörű!!!!

Most viszont elköszönök, mert a fáradtságtol lefordulok a székről. Robó újabb találmánya, hogy nem alszik, azaz ébred óránként este. Így pihenés/alvás elvetve.


Bocsámnat, hogy ilyen zilált vagyok....


Jó éjt mindenkinek: Anita
anita77
 
 


Sziasztok!
Azúr, Elli!
Küldtem mailt privát.
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Kangi!Kép
Köszi hogy szóltál, a répa nyers volt, de mivel még egy nyamvadt kis fogunk sincs, ellenben talán most jön-incsiklandó" megoldásként kapta Marcus. Természetesen szigorú szülői felügyelet mellett.KépKépKép (ja aztán mikor megunta megfőztem neki a főzelékébeKépKépKép )


Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Megéztem a Szülőszobát. Hát van véleményem róla. Szerintem a kis szlovákiai kórház jobb volt a természetes szülés híveinek. Hagyták, hogy az anyuka lassan táguljon, igaz az elején neki is raktak fel egy tablettát, ami rendszerezte a fájásokat, de utána nem sürgette a doki. Amitől kiakadtam az a szuper menedzser szuperszülése. Lehet, hogy nagyon jó orvos volt aki levezette a szülést, de lenne rá egy százasom, hogy túladagolták az EDÁ-t hogy tényleg ne szenvedjen a szülés alatt (na meg ott volt a kamera is) és amiatt lett fájásgyenge. És ahogy rátehénkedett a hasára, hát a szőr az állt rajtam. Itt az orvosi team hibázott. Ja és még azon is kiakadtam, hogy nem mondta az orvos mi történik. Velem anno közölte az orvosom, hogy vákumozni kell, mert nem jól tartja a baba a fejét. A másik dolog, hogy majdnem vízszintesen feküdt, miért nem segítettek neki előredőlni, akkor sokkal jobban tudott volna nyomni. A végén meg hozták a kisfiút a műtős sapkában, miért, mert tuti tiszta vérömleny volt a feje. Tudom, Zsaninak kb 1,5-2 percig volt csak rajta és mégis meglátszott 3 hétig a helye. Itt meg legalább 15 percig rajta volt. Sajnáltam szegény anyukát, nehezen fogja feldolgozni a szülését, főleg, hogy eddig minden elsőre sikerült neki. Szerintem nem ilyennek tervezte...

De ez az én véleményem szerintetek?
Kíváncsi vagyok milyen lesz a következő rész. Vajon melyik kórházban szültek még?

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nadine, véleményünk azonos. SZupremenedzser mögött kicsit látszott a zepter felirat, nem tudom ez kinek mit mond!

Na megyek, csak beugrottam erőt gyűjteni.

s
sofka
 
 


Sziasztok!

Tegnap mire bepötyögtem azt az egyet, írtatok egy csomót. Naná, hogy nem olvastam vissza.
Kamillára emlékszem, de ezt a szörnyűt nem olvastamKépKépKép

Kangi
Gratula az üldögélő JulcsihozKép
És hányszor fog még eldőlniKép
Állva alvásKép
Zsombi sem tud leülni, ha már fárad, megy az ordítás és az eldőlésKép

Elli
Ha visszaolvastam volna, rájöttem volna, melyik cikk, de most már tudom, majd elolvasom.
Éjszakátok nem semmi, Zsombi 9-f10-től 3-4-ig húzza az első lóbőrt, utána 1-2-3x szopiKép, aztán alvás 6-fél 7 (max. 7-ig, de ez nagyon ritka).

Andi
Mi mosógépünk is érdekesek csinál, amióta itt lakunk (Újpesten). Enyém se teregetKép
Digigép: Apa elvitte a szervízbe, szerintük kb. 4 hét, mire kész, de azt is mondták, úgy készüljünk, hogy ez a 4 hét a minimum Kép. Írjam, hogy a képeket nem töltötte le Apa, vagy gondoltátok?
Persze azóta is lehetett volna egy csomó tök jó képet csinálni és jövő hét végén is kellene a gép, le kell fényképeznem a lakásom állapotát, de hogy mivel???

Heppi
Képek tök szupikKépKép
Hát az a fény tényleg érdekesKép
Fogmosós tetszik a legjobbanKép

Gombóc
Gratu a mosogatógéphezKép
Nagy kitartást mindkettőtöknek a Dévényeshez!

Mariann
Előfordul, hogy gyerkőc először feláll, aztán állásból leül. Én is így csináltamKép

Momo
Beteg csajokhoz kitartást és gyors gyógyulást mindkettőnekKépKép
Fejfájás: szerintem mindenki addig örüljön, amíg nálam vanKép
Szekrényt még nam pakol Zsombi, de azt neeeeeKép (a nem pakolható dolgokat oda rejtem)

Megyek, mert éhezés van, de még jövökKép
Toffi
toffifee
 
 


sziasztok!
Szülőszoba: szlovákiai szimpi volt, normális szüléssel, bár a baba sem volt nagy, így könyebben jöhetett.
A Margit kórházi. Kicsit nem volt szimpi, hogy tökéletes anyuka, azt hitte hogy megmondja mikor szül órára pontosan.
Nekem dettó ugyanilyen szülésem volt, vákum nélkül. Fájásgyenge lettem vagy az edától vagy nem csak attól. Nekem a dokim nem is engette, hogy a végén kapjak, de tudta nélkül még adtak egy adagot, és mikor megtudta, mérges is volt. Nagyon brutál tolófájások nélkül nyomni, ezt tapasztaltam. Szerintem nem feltétlenül az orvosok hibája, hogy így alakult. Az, hogy nyomta a hasát, az megint szükségszerű volt.
A zepter felirat önmagáért beszélt, elhagyhatták volna.

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


mondjuk az érdekelne, hogy melyik doki "hagyta őket cserbe", elmondásuk szerint...
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

tegnapi műsor:
hááááát......mi t monjak,siralmas volt.... a topmenedzser anyukával az élen.Meg az egész,ahogy meg volt csinálva....elég amatőrnek tűnt.Én míg terhes voltam,állandóan néztem a külföldi csatornák hasonló jellegű műsorait,sajnos ég és föld,mindenféle tekintetben.A kórházi körülményekről ezesetben nem nagyon tehetünk,de a műsor elkészítéséről esetleg a szerkesztők jobban is gondoskodhattak volna.
nem tetszett:hogy az orvosok semmit sem mondtak az anyukának,mit ,miért csinál,hogy kicsit beszólós volt a stílus,mintha a riporternek sem tetszene,hogy az anyuka topmenedzser.....olyan érzésem volt,mintha a Naplót néztem volna Svábyval az élen.Eddig minden sikerült az életébe,csak ez nem,eddig mindent megoldott,csak ezt nem,eddig mindig pontos volt,csak most nem.....szóval ez a ahangvétel elég durva szerintem.Apuka kamerázása,mikor egy tévés stáb úgyis megörökíti az egészet,totál felesleges volt.És hol voltak az örömkönnyek?vagy a kitörő 9römködés a topmenedzser anyuka részéről?bár megértem,hogy nem voltak,hiszen az eloején azt állította,mindig vannak az életben a gyereknél fontosabb dolgok,így végülis tőökmindegy,mikor születik meg. Kép a másik anyuka,meg nem isa várta a babáját,de azért majdcsak meglesz ez is......mondta.....
hát ez az én véleményem.....elég negatív,de mit csináljak ez van.....Kép

viszont eszembe jutatta az én csosdálatos szülésemet és a szuszogó kis manómat a másik szobában,akt annyira nagyon szeretek,hogy még meg is könnyeztem. Kép

é+p
Évi24
 
 


Itt vagyok megint, de én még nem reggeliztemKép

Zsófi
De nekem már több, mint egy hete fáj.
Most azon filózok, Zsombival menjek le sétálni, akkor alszik egy jót, utána feltörölhetem a lépcsőházat meg itthon, amerre bejöttünk, vagy hagyjam játszani és a tegnapi elmaradt bicózást tudjam le?Kép

Évi
Jakupcseket néztem, végig, családnak el kellett addig engem felejteni. Saját véleményem nekem is van/volt is/. Viszont szülőszobát elaludtam, pedig abba is bele szerettem volna nézni, de azt jobban sajnálom, hogy a Dakarról is lemaradtam (Eurosporton)

Tina
KözépfülgyusziKép
Jobbulást Nikinek!!!

Andi
Dani aranyos lehetettKépKép
VV3: egy véleményen vagyunk, olyankor szoktuk végigkapcsolgatni a tévét, mi megy a másik 51 csatornánKép

Orsoly
Jó vélemény, közelíti az enyémet (otthonszülés)

Legközelebb nappal alszok, hogy a szülőszobát láthassam. Most már lyukad az oldalam, de nem vettük fel (viszont enyém Apa nézte). Felvette valaki? Kölcsönkérhetném?

Megyek, összepakolok Zsombi után, aztán örülök a csomagomnak (most gyártja, hallomKép), utána megpróbálok bicózni, ha nem megy, akkor sétálunk egyet.
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


SziasztokKép

Én eddig nem ide írogattam, de rendszeresen olvaslak ám Titeket. Hosszas rágódás után meggyőztem magam, hogy megkésve bár, de csatlakoznék Hozzátok. A másik topicban, amibe születési dátum szerint "tartoznánk" mi vagyunk a legkissebbek, itt viszont nagyon sok a Gergővel egykorú baba, hasonló problémákkal és örömökkel. Sokatokkal együtt pocakosodtunk, de aki nem ismerne, annak egy kis ízelítő:

Gergő 2002.12.31-én született a MÁV kórházban. Van már neki 6 fogacskája, és tegnap óta hivatalosan is kijelenthető, hogy JÁRKépKép Az első lépéseket kb. 3 hete tette meg, de apájának csak 2 hét után volt hajlandó bemutatót tartani. A hosszabbtávú járás tudományát azonban már rögtön neki is megmutatta, így legalább nem vádolhat azzal, hogy csak én találtam kiKépKép Egyébként még szopizikKép (éjszaka is 2x). Kistesó projekten már mi is rajta vagyunk, dehát még csak 1x jött meg, nov. végén, és azóta se semmi. Nem tudom, hogy a szopi miatt -e, vagy egyszerűen visszaállt a terhesség előtti "rend" (vagy rendszertelenségKép)

Most viszont mennem kell, mert unatkozik. Ha nem gond, ezentúl jönnék gyakrabbanKép

Üdv
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Szülőszoba: a topmenedzser házaspár szerintem tényleg elég siralmas volt a megtervezett életükkel, de a műsor nem (Évi Kép ). Kíváncsi lennék, hogy hol van most a baba és ki vigyáz rá. Mert nem tartom elképzelhetetlennek, hogy anyuka már a topmenedzseri szobájában nyomul és már beírta a menedzsernaptárába a következő baba megcsinálásának és születésének időpontját Kép. Elég furcsa számomra úgy szülni, hogy ez a következő pont a Tervben az autó, a ház stb. után, és ezt teljesíteni KELL. Legalábbis számomra úgy jött le a műsorból, hogy ez a baba születésének egyetlen oka.
A szlovákiai párnál szerintem félreérthető volt a 'majdcsak meglesz ez a baba' mondat. Szerintem úgy értette a nő, hogy végre meglesz és akkor vége a fájdalomnak. Mert Ő attól félt leginkább. Szerintem csak az elején nem várta ezt a babát, mert váratlanul jött, nem tervezett baba volt. Hiszen 'Véletlenkének' hívták, nem? Én azért megértem a rettegését és ijedtségét az újabb terhesség felismerésekor négy vetélés és egy végigfeküdt sikeres terhesség után. De amikor már a pocakkal mutatták boldog kismamának tűnt.
A Margit Kórházas szülésnél nekem is feltűnt, hogy ha elakadt a baba a szülőcsatornában, akkor miért nem bízzák egy kicsit a gravitációra a dolgot, azaz miért nem váltanak testhelyzetet. Szült valaki ebben a kórházban? Állítható a szülőágy vagy csak ez az egy póz lehetséges? Nekem úgy tűnt, hogy a hasnyomás ebben az esetben indokolt volt, mert a baba nem haladt. De persze én nem vagyok szülész, nem tudom megítélni Kép. Nem tetszett, hogy nem mondtak semmit a szülőknek arról, hogy mi történik. Na és persze apuka hozzáállása sem volt szimpatikus, mert csak kamerázott és amikor kihozták a kisfiát eszébe nem jutott megérinteni, csak a kamerával próbálta felvenni a kicsit.
Nekem tetszett maga a műsor, kíváncsian várom a következőt. A férjem szerint direkt jó volt, hogy nem kellett magát a szülést premier plánban nézni, mert úgy állt az operatőr, hogy csak a felhúzott lábak látszottak, meg a baba egy kicsit.
Szép napot mindenkinek! Virág (aki szintén fájásgyenge lett a szülése végén, de császározták)
virga
 
 


Sziasztok!

Írtam tegnap este de eltűnt.Kép

Beadtam a picinek az antib. mert 38,4 volt fürdetés után a láza. Szegény este még össze is hányta magát.Kép
Ma reggelre meg a Nórinak lett 38 C-os a láza. Most várjuk a dokinénit. Már annyit jött ide az útóbbi hetekben, hogy arra gondoltam csináltatok neki lakáskulcsot.

Sofka,
megy a drukkk részemről is.

Én is néztem a műsor és nekem is a szovákiai pár volt a szimpibb. Annyira megható volt ahogy az apuka örült a pici fiúnak.
Szülésnél nálam is fájásgyengeség volt, kaptam oxitocint és megszületett a baba. Azért jó sokan voltak a topmenedzser mellett.
Én tudatlan, de kiváncsi is vagyok és megkérdem, hogy mi a gond a Zepter felírattal??? Olyasféle dolog mint az Amway?

Tina
tkriszta
 
 


Tina Kép
Drukkok a jobbuláshoz! Szegényke, biztosan a láztól hányt Kép Nórinak is sokpussz és gyógyuljon meg hamar!!!
Dokinéni, mint bejárónő Kép

Tüni Kép
üdv közöttünk Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Virga,

nem akrtam "megszólni" a szlovákiai házaspárt és senkit sem,félreértés ne essék. Képigazából ők nekem is szimpik voltak,csak fura,hogy pont két ilyen esetet mutattak be,ahol valamilyen szinten (lehet,hogy csak az elején)végülis nem 100%-an örültek a babának. Síró apuka szerintem ismegható volt.
Azóta is várom ám a leveled,mióta említetted,hogy már régóta készülsz megírni. Kép Írd má meg légyszi,mert sejtem miről fog szólni és nagyon kivi vagyok. Kép

Toffi,
nekünk még maradt energiánk a Dakarra,de a második reklám után kinyomtuk a dobozt. Kép

Tüni,
üdv közöttünk. Kép gyere minél gyakrabban,mert elég pörgős ez a topik. Kép
Gergő fiad nagyon helyes,meglestem a profilodban. Kép és utólag is boldog első szülinapot nekijje. Kép

é+p
Évi24
 
 


Tüni
Üdv itt, babó édes, lecsekkoltam. Kép

Tina
Gyógyulást! Szilárd is kihányt egy gyógyszert, annyira irrítáló állaga volt. Én is kaptam kitudjahánydozis oxitocint, de semmi nem történt. Engem a felirat azért zavart, mert kicsit a cégről is szólt, olyan reklámízűnek tünt. De lehet, hogy csak túlgondolom. Kép

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok,
csak gyorsan, mert Zsombi az olemben ul.Kép
En a Margitban szultem. Kép Szupi korhaz. Van 4 db egyagyas szuloszoba, az elokeszites utan rogton elfoglalhatod az egyiket es itt vajudhatsz (is). Az agyak hipi-szupi amerikai sokfunkcios agyak, akar szuloszkke is alakithatok. Nalunk is elakadt Zsombi a fejtetotartas miatt, de en is felig fekudtem, mert annyi erom se volt, hogy feluljek. Az EDA meg szupi itt, a szules kozben megkerdezik, kersz-e, ha igen, 5 perc mulva mar hozzak a szettet.Kép Majdnem minden orvos be tudja adni (de sohasem adhatja be a sajat dokid, mert neki Rad kell figyelnie). Szoval ez nem reklam, hanem kicsit a korhaz megvedese akart lenni...Kép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Lehet,hogy el kéne mennem szemorvoshoz,de én semmilyen feliratot nem vettem észre...Kép Kép
é.
Évi24
 
 


Tüni,
üdv. itt, gyere gyakran.Kép

Szülőszoba: én csak a szüléstől láttam, a szlovákiai szimpibb volt, könnyekig meghatódtam mikor a kis Attilát mutatták, az a száj- és kéztartás mindent elárult, ahogy kétségbesetten próbált sírni, és jelezni, hogy mennyire nem jó itt kinnt.KépKépKép

Évi24,
a Zepter feliratot én akkor láttam, mikor vmi céges díjátadó ünnepséget mutattak.

Timici
timici
 
 


Megint ittKép


Rendes Zsombi alszik, tekertem 51 percet, mennem kellene zuhanyozni, de Apa hívott, mit csinálok, aztán megbeszéltük a szülőszobát.

Tüni
Üdv ittKép
Gratula a járó egyévesnekKépKép
Én is megkukkoltamKép

Tina
Jobbulást a kis betegeknek!!
Bejáró doki néni tényleg jóKép

Virág
Én abban a szobában szültem, ahol a topmenedzser (Apa mondta, hogy a dokim is látható volt a tv-ben, én is úgy megnéztem volna). Egyébként állítható az ágy (nekem nagyon tetszett, igaz, a végén a francot se érdekelte, hogy állítható e vagy sem, meg nagyon az sem, hogy áll)

Évi
SzemorvosKépKép
Nem arra figyeltél, bezzeg a sok kihegyezett szeműKép

Megyek, mert már fel is száradtam, reggeli nuku, de már az ebédet kellene csinálni.

Nem vette fel valaki a szülőszobát? Kilyukadt az oldalam Kép
Toffi
toffifee
 
 


Nadine: hat ez en velemenyem homlokegyenest mas mint a tiedKép. Nekem attol allt egnek a hajam, amikor a szlovakikai orvos elkezdte mondani anyukanak, hogy manapsag a programozott szules szamit modernnek, Nyugaton is ezt csinaljak stb. Na az semmikepp nem volt termeszetes szules szvsz. Topmenedzserektol meg ki voltam akadva, aki meg a szuloagyon is a termekeit ohajtja eladni, azt en annyira nem tudom sajnalni. Na meg apuka, a szuloszoban intezgeti a mobiljan a melohelyes ugyeit. Brrrr. Ja es en is fekve szultem, igy nem tudom mas pozicio jobb-e, oke, gravitacio nem segit, de nekem igy vegulis nem volt rossz nyomni. Ja es myssnia, en nem tudom, milyen az a tolofajas, nem voltam fajasgyenge, egyszeruen csak fajt ugyanugy mint addig en meg nyomtamKép

Tuni: udv itt, reg beszeltunkKép Lacko meg nem jar, csak alldogal, illetve a butorok mellett lepegetKép De mi jarunk gyogytornara is, ugyhogy en orulok annak is, hogy itt tartKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok,

Csilla!

Küldtem mélt.

Azur

U.i. Majd később megpróbálok jönni.
azur
 
 


Sziasztok!

Anita
az elején minden új dologból csak néhány kanállal adtam, aztán kb. 3. nap már nálunk is lecsúszott 1 kisebb alma v. fél banán. Na megtaláltad a babaszobát?

Tüni
üdv itt Kép és gratu Gergő járásához

Tina
hányás Kép

Szülőszoba:
hát igen, a szlovákiai nekem is szimpibb volt. Eleve az orvos is olyan közvetlen volt, támogatta lelkiekben a szülőket.
viszont az a csaj sem volt szimpi, akinek a fején volt a kamera, főleg mikor a tükörbe sóhajtozott, na mindegy. Kíváncsi vagyok, milyen kórházakban lesznek még szülések, mindenképp nézni fogom, mert ilyenkor kicsit visszagondolok a sajátomra, és olyan jó nosztalgiázni Kép

Csipkebogyó teára senki sem válaszolt... Kép

Dani jól bekajált, most alszik aztán megyünk sétálni

Andi
psandi
 
 


Toffi,
egyből eszembe jutottál,mikor megláttam a Margitos szülőszobát,mert láttam régen egy vajúdos képedet,talán labdán ücasörögve rólad...és az ágy is abba az irányba állt,mint a tévébe,azt tudtam,hogy te ott szültés,így gondoltam,mi van,ha pont abban a szobában?!?!? olyan ismerősnek tűnt.... Kép egyébként,hogy néz ki a dokid?
mi sajnos nem vettük fel Kép

Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!

Lanyok, mindenek elott ....kepzeljetek, tegnapelott megszuletett noverkem harmadik gyerkoce. 2 fiu utan egy kiscsaj!! Kép Olyan boldog vagyok, teljesen fel vagyok dobva!

Sofka
Jajjjj, gondolunk am rad nagyon!!! Kép

Tina
Jajjjajj, laz, hanyas Kép Fajt a fule v mibol gondoltak a gyulladast? (Tudom hulye kerdes, de erdekel! ) Hat remelem hamar kikaszalodtok belole.

Mosogatogep
En mar kezdem azt hinni,hogy a mienk dogledezik vagy mi. Kép Calgonitot hasznalunk (nem a tablettat), mellette so+oblito. De mindig annyira homalyosak a cuccok, hogy ra kell nyomnom+ba egy sima oblito progit Kép Kép A mosogatogep aljan pedig nagy feher "lepedo" van mosas utan. Szoval en nemtom, kivagnam az egeszet ugy ahogy van Kép (Na jo, kicsit pesszimista vagyok mostanaba Kép )

CD
Ti Halasz Jucatol mit hallgattok? (Mar melyik albumot... Kép )

Momo
Jaaaaj, nektek is mostmaraztan irgumburgum jobbulast!! Ápolónősdit meg jatszon mas! Kép

Tuni
Udv. itt Kép

Szuloszoba
En nemes ecceruseggel nem lattam Kép kimaradt. Szoltok majd mikor lesz pontosan a kovetkezo resz?
Beu
Majd irsz mailt? Kivancsi vagyok a gyerekdokis velemenyedre!!!

Nalunk a valtozatossag kedveert Apa betegedett le Kép Sosenemlesz mar vege ennek a betegseg sorozatnak? Nagyon rossz.
Amugy Jazi meg minidig kicsit bamba. Ma rendesen fulladozott a kiflitol, pedig sosem szokott...
Meg valami: Apa vett Milupa babagrizt (mezeset) elvileg ezt is tapszerrel v tejjel kell oldani. Szerintetek lehet vizzel v gyumilevel ezt is? (Tudom mez 1 ev alatt nem jatszik...)
Na lepek ebedet gyartani.
Pussz
Norka
norkini
 
 


Zsombi 2 óra 21 percet aludtKépKépKép

Mindjárt megyünk enni...

Évi
Azt nem tudom, a többiben hogy állnak az ágyak, csak Apa mondta, hogy abba a szobába mentek, amelyikben mi voltunk. Doki: ősz, szemüveges, bajuszos (nem tudom, kik voltak még bent, remélem ennyiből már kiszűrhető)

Toffi
toffifee
 
 


Mostanaban a "fel labam kilog" a trendy nalunk furdi kozben Kép
Kép
N
norkini
 
 


Sziasztok!

látoma tegnaoi műsorral angyjából egyeznek a véleményekKép)

nekem a műsor tetszett, de akét házaspár nemKép
Top menedzserékről már mindnet leírtatok, a fájásgyengeség szerintem is az nygaon túladagolt EDÁ-tól volt, én úgy tudoma végén már nem szabad adni, épp azért hogy érezze a tolófájásokat, na ez a nő ott egy percet sem vajúdott az tuti, úgyhogy biztos végig adagolták neki. Aztán meg úgy kellett belőle kitolni, húzni a gyerekétKép

A szlovákiaiban meg a igazából az orvos nem tetszetta programozott szülést előnyeit ecsatelete, még csodálkoztam is hogy le merték ezt adni, mikor épp ebből van ugye botrány moat a MÁV-ban, hogy ez milyne vezsélye, erre ebben a műsorban meg előadja a doki hogy ezt nyugaton így csinálják, Igaz, ez Szlovákiában volt.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja lanyok!
Mindig elfelejtem irni,h Jazi hizott a betegsege alatt majd fel kilot, igy a gasztroenteorologia ELFELEJTVE Kép Kép
Norka
norkini
 
 


Norka
Ügyes JáziKépKép, gratula a hízáshoz!
Nekünk is ilyen kádunk van, de már kb. 4 hónapja nem használjuk. Ámbár most már ülve elférne benne Zsombi isKép

Toffi
toffifee
 
 


Tina,
FülgyusziKép
Jobbulást a lányoknak!

Anita,
Roni ha már valamit tudott (pl. fordulni) először sokat csinálta, aztán ritkült, szinte leáll vele. Majd jött egy újabb tudomány, és a régiek is előkerültek. Szerintem ne aggódj.Kép
Drukk hogy jobb éjszakáitok legyenek!

PsAndi,
Csipkebogyó teáról nem találok semmitKép


Ismerkedés az ízekkel: új ételnél pár kanállal, de nem szabad eröltetni. Ismertnél amíg esziKép

Heppi,
KösziKép Versike tényleg jó hosszú, de az a jó.

Szülőszoba: Bár az elejéről lemaradtam.Kép A szlovákiai szülés sokkal családiasabb, meghittebb volt. Programozott szülés ecsetelésén én is kiakadtamKép
Tegnap már írtam én is a kamerázó apuka "segítségét" a szülésnél. Két ismerősöm is szült a Margitban, és éredkes módon mindkettő fájásgyenge volt (Eda után). Véletlen lenne?
Azért a babák nagyon édesek voltakKép

Nadine,
Nem tudtam miért kapott műtős sapkát a kisfiú. Erre nem is gondoltam...Kép

Tüni,
Üdv itt, gyere gyakranKép
Gratula Gergő tudományához, nagyon ügyesKép Megkukkoltam a profilodban, zabálnivalóKép
Ha tudsz feltenni képet a nagyfiúról, akkor jöhetnek ide isKép
Kistesó projekthez pedig drukk!

Norka,
Hatalmas gratula a nővéredéknek!Kép
Jobbulást a párodnak!
Kilóg a lábKép
Gratula a hízáshozKép

Maci_2
maci_2
 
 


Nadine, es Maci_2,
az a mutossapka a baban azert volt, mert at kell vele menni az ujszulott reszlegre egy folyoson keresztul a szuloszobarol. A MArgit korhazban minden babara adnak, nehogy megfazzanak. Kép

Toffi,
ezek szerint Te a legnagyobb szuloszobat kaptad? Ezt a luxust...Kép
(A ferjem is azt szemelte ki a szuloszoba latogataskor, de mi vegul a kisfius 3. szamut kaptuk. Kép )

Zulu,
koszi az SMS gyors segitseget, tehat akkor tenyleg adhatom Zsombinak napi tobbszor is a homeobogyot?

Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?