Új privát üzeneted érkezett!

Reni!
Bálint tényleg nagyon kisfiús.
Teljesen egyetértek Veled. Nálam is mindig az a kérdés, ha szóba jön egy újabb gyerek, hogy bírnék-e velük egyedül. Ha igen, akkor jöhet.

Mindig várom a hétvégét, hogy akkor könnyebb, mert itthon az apjuk, aztán meg rájövök, hogy jobb a hétköznap, mert akkor legalább tudom, mire/kire számíthatok.
Na meg igyekszem úgy nevelni a meglévő gyerekeimet, hogy segítsenek nekem. Így még van esély arra, hogy lesz még egy.

Szép vasárnapot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Reni!
Nagyon szép gyerek ez a Bálint fickó! :wink: :D
Biztosan oda meg vissza vannak a nővéredék is! :wink:
Harmadik gyerek? Hát én most úgy vagyok vele, hogy NEM! Aztán lehet, hogy majd egy 8-10 év múlva meg meg fogok őrülni egy kis bébiért... :roll: :P Majd kiderül, de én most ennek a két apróságnak örülök, és értük élek! Apjukra én sem sokat számíthatok gyerek ügyben, mert sajnos keveset tud itthon lenni. Dolgozik, sportol. De ha itthon van akkor foglalkozik velük.

Boeske!
Ezzel a kire számíthatok dologgal én is így vagyok. Amíg elmagyarázom Apának, hogy mit mikor hogyan, addig én kétszer megcsinálom azt a valamit... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Nahát, akkor csak én vagyok ilyen őrült, hogy már a következőt tervezgetem.... :D

Márk egész jól halad a bilizéssel, el is raktam a nagy pelusokat Andrisnak. Fura ez nekem, túl könnyen ment. (Vagy csak Barnus volt nehéz eset???) Mindegy. Lényeg, hogy a pelenkások száma újra 1-re csökkent a családban. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

 
 

Boeske!
Gratula az újabb bilizőshöz! Reméljük így is marad!
Lilinél én még inkább nem próbálkozom, mert ő még nem igazán szól, ha van valami a pelusban. :roll:

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!
Tényleg érdemes kivárni az idejét. Márkkal próbálkoztam már kb. másfél hónapja is. Akkor nem ment. Most meg pár nap alatt belejött. Már többször kiment magától is wc-re. Olyan aranyos, odatolja a sámlit, gatya le, felül, aztán a végén lehúzza, gatya fel, és kész. Mintha mindig is így csinálta volna. Én meg csak ámulok.

Látom nemsokára házassági évfordulótok lesz. Hányadik? Tervezel valami meglepetést?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Nagyon ügyes kis fickó ez a Márk! :wink: Bárcsak nálunk is ilyen simán menne majd!
A 3. évfordulónk lesz. Nem igazán tervezek semmi extrát most. Idén lesz a férjecském 40 éves. Inkább arra tartogatok meglepiket a tarsolyomban. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!
Biztos menni fog. A lányok általában még ügyesebbek szoktak lenni.
Tegnap volt egy kis visszaesés, egy barátnőm esküvőjén voltunk. Még szerencse, hogy volt nálam 2 váltás ruha. :)

Na összeszedem a családot, aztán délelőtt irány a játszótér.
Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Igen, én is úgy tudom, hogy a lányok hamarabb szobatiszták tudnak lenni.

Márk csuda ügyi :shock: :D Végre csak egyféle méretben kell pelust venned :lol:

Én a héten háromszor nem adtam Levire éjszakára pelust. Ebből 2 száraz éjszakánk volt, de mára bepisilt. :( És még csak fel sem ébred rá. Reggelre megszáradt..... :?

Szép vasárnapot!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hát most nem akarok semmit elkiabálni, de tegnap este szólt a csaj, hogy kaki, aztán jött 1-2 puki, majd állt egyhelyben 1-2 percig. És tényleg kakilt a pelusba. :wink: Ezt a mutatványt ma délelőtt meg is ismételte. :D Csak azt tudnám, hogy mi lesz a pisivel, mert hogy eddig még csak ki sem ejtette a száján azt, hogy pisi. Vajon azt tudja, hogy micsoda??? :roll:

Gratula Levinek is a pelus nélküli éjszakákhoz!

Boeske!
Bilire szoktatós időben akkor sem lehet pelust adni a gyerkőcre, ha ilyen kirívó eset van, mint nálatok most az esküvő?

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!
Lehet pelust adni rá, ha a gyerkőc is kéri. Márk visszautasította, így maradt a nadrágcsere. Ma már semmi gond nem volt, pedig ma sem voltunk itthon.
Lili nagyon ügyes. Láttam már 2 évesen szobatiszta gyereket. Lehet, hogy ő is ilyen lesz? Mindenesetre ne erőltesd, de ha jelez, akkor lehet próbálkozni.

Reni!
3-ból 2 az nem is rossz. És egyre jobb lesz az arány.
Mikor indul az ovi/bölcsi? Két hét?

Egyébként mosható nadrágpelenkát is használtam/használok a fiúknál. Pici babaként csak nappalra, aztán kb. másfél éves kor után éjszakára is. Abban hamarabb megérezni a dolgokat. (Na meg környezetvédelmi, és anyagi okokból is jobbak.)

Szép estét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Azért vannak kamu jelzések. Mint pl. ma is. Nagynehezen lecuccoltam őket, hogy elmegyünk zöldségeshez, amikor is a lány megszólal a kapunál, hogy kaki. Óóó! Gondoltam magamban, hogy csak most ne! Visszavinni őket a lakásba, aztán megint lehozni kész rémálom. De végül nem lett termés. :roll:
Sebaj! Inkább szóljon feleslegesen, minthogy sehogy. :wink:

Milyen az a mosható nadrágpelenka? És mennyibe kerül?

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!
Nem biztos, hogy kamu volt Lili jelzése. Csak mivel Te is azt remélted, hogy "megússzátok", ezért visszatartotta.

Mosható nadrágpelenka: nem a régi hajtogatós, hanem olyan formájú, mint az eldobhatóak. Darabja - márkától függően - 1500-2500 Ft. Kicsit macerásabb, mert mosni kell, meg sűrűbben cserélni, mint a simát. Mostanában ment tönkre néhány, de még Andrisra is adom azokat, amiket Barnának vettem. Szóval anyagilag bizos jobban jártunk, és a kukánk sincs tele koszos pelenkákkal.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hát Boeske, látod, ez lehet, hogy így is volt. Mert még mondtam is, hogy "jaj, csak most ne". :oops: :( Szegénykém!
És te hol veszed, vagy vetted ezeket a pelusokat?

Kép
Kép
giga1
 
 


Vajon mi a helyzet Vikiéknél?
No és Akíra???

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!

Nézd meg itt:
http://www.babanatura.hu/

Itt mindenféle van. Rendelni is lehet. Én a magyart vettem. (Egyrészt mert magyar, másrészt mert az volt a legolcsóbb.) Van kicsit jobb minőségű is, de az sokkal drágább, szeritem nem éri meg.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Köszi a linket. Megnéztem, de megmondom őszintén, hogy nem sokat értettem a dologból... :oops: :roll: Melyik a magyar? Te mennyit vettél? És milyet? All in one-t, vagy külön belsőt, és külsőt? Bocsi, de tényleg nem értek ehhez... :oops: :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!
Nocsak, ennyire érdekel a mosható pelus?
Nekem most kb. 22 db belső van + 3-4 külső méretenként. Az all-in-one hamarabb tönkremegy, az biztos nem bír ki 3 gyereket. (A külsők egy idő után elkopnak, és akkor bizony átázik.)
A magyar márka: Monapel. :D 1390 Ft egy belső.
Azt azért tudni kell, hogy kétszer olyan gyakran kell cserélgetni, de valamit valamiért.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Érdekelne a dolog, de ahogy most hirtelen utána számoltam ez egyszerre egy nagy kiadás, és ez most nekem kicsit sok. Tudom, hogy később megtérül. :(

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!
Érdemes először kipróbálni pár darabbal, mert tényleg más műfaj. Engem anno komplett hülyének néztek miatta.
Szóval ha veszel kb. 6 darabot, meg 2 külsőt, azzal már lehet próbálkozni. (Andrissal ált. naponta 4-et használok, éjjelre eldobhatót kap.)
Mosni lehet a pelusokat más cuccokkal is, persze egy előmosás nem árt. :D

Andris ma felállt, na jó, ez még nem az igazi állás, de akkor is... Odanégykézlábalt egy székhez, megkapaszkodott, feltérdelt, majd felállt. Persze rögtön el is esett volna, ha nem kapom el.
A fogacskái is jövögetnek (nem is alszik/szunk jól éjjel), de még egy sem bújt ki. :( Pedig már annyira dudorodik....

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hát majd még átrágom ezt a pelenka témát. :roll: Azért köszi a sok segítséget és infót!
Nem semmi ez az Andris srác! :shock: :D
Bulcsú még mindig csak forog. Nagyon szeretne már haladni előre felé is, de még nem megy. Sebaj! Nem siettetek semmit. :wink:
Nálunk is alul is és felül is meg van duzzadva 2-2 fogacska. Nagyon érzem amikor rágja az államat. :lol:
Sőt! Lilinél is jönnek a vámpírfogacskák. :wink: :D
Úgyhogy mostanában nálunk megint sok sírás, nyűgösség van. :( De egyszer ennek is csak vége lesz. :D

Többiek???

Kép
Kép
giga1
 
 


Hát majd még átrágom ezt a pelenka témát. :roll: Azért köszi a sok segítséget és infót!
Nem semmi ez az Andris srác! :shock: :D
Bulcsú még mindig csak forog. Nagyon szeretne már haladni előre felé is, de még nem megy. Sebaj! Nem siettetek semmit. :wink:
Nálunk is alul is és felül is meg van duzzadva 2-2 fogacska. Nagyon érzem amikor rágja az államat. :lol:
Sőt! Lilinél is jönnek a vámpírfogacskák. :wink: :D
Úgyhogy mostanában nálunk megint sok sírás, nyűgösség van. :( De egyszer ennek is csak vége lesz. :D

Többiek???

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!!

Ez a mosható pelus az én érdeklődésemet is felkeltette anno, csak én túl lusta vagyok ehhez.... :oops: :oops:

Nálunk is ismét fogzás van, Norbi növeszti végre a 17. és 18. fogacskáit :D
Már épp örültem, hogy meg sem viseli, erre most szépen betaknyosodott :cry: Nála mindig láz, orrfolyás, híg kaki kísérte a fogzásokat, úgyhogy most még szerencsésnek is mondhatom magunkat. Arra persze kíváncsi leszek, elmúlik e 15-éig, hogy tudjuk kezdeni a bölcsit.....

Szép napot!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!
Kitartást a fogacskákhoz!
Elolvastam a blogodat. Nagyon tetszik! :wink: Kíváncsian várom majd a folytatást! :)

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Barnát elkezdtem ráhangolni az ovira, hétfőn már megy. Még kell neki vennem 1-2 dolgot (új szandál, nadrág, zokni), mert már kinőtte a tavalyit.

Márk most már tényleg elhagyta a pelust. Igaz, néha még kipróbálja, hogy milyen a padlóra pisilni, dehát ez valóban olyan érdekes, úgyhogy megértem. :D

Andrisnak kibújt az 1. foga. A napokban várható a 2. is. Egyre gyakrabban feláll, széknél, könyvespolcnál. Aztán persze bummm, eldől.

Végre felhangoltattam a zongorám, jó, hogy újra tudok gyakorolni. A gyerekek is szeretnek rajta játszani.

Írjatok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Ági!

Köszi, igyekszem!

Nektek pláne kitartást, hiszen ketten fogzanak egyszerre.... :?

Ma lesz szülői az oviban! Elvileg hétfőn kezdjük. Tegnap az jutott eszembe, hogy vajon a fiúk hogy fogják viselni, hogy elszakítjuk őket egymástól. Kicsit olyan érzésem van, mintha ikreket adnék külön oviba. Hiába van 1,5 év körkülönbség. Persze lehet, hogy jót fog nekik tenni. Szóval nagy dilemmáim vannak. :oops:

De előttünk van még 4 nap, amit együtt tölthetünk :D

Szép napot mindenkinek!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hú!

Boeske! Tudsz zongorázni? De jó neked. Én csak furulyázni próbálok, de nem tanultam, úgyhogy nem tökéletes. De imádok zenélni (akár énekelni, akár akármi) :lol:

Én meg rendszeresen járok most biciklizni, nagyon jól esik!!!

Akartam már írni, nagyon viccesnek tartom, hogy Levi napra pontosan akkor állt föl, mint Andrisod! 7 hónapos, 3 napos volt :lol: :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Boeske!
Sok sikert Barnának az ovihoz! Ő most kezdi? Bocs, de lehet, hogy teljesen hülye kérdés, de tényleg nem emlékszem...
Ügyes a Márk! És hát tényleg izgi a padlóra pisilni! :lol:
Gratula Andrisnak az első fogacskához! És már áll??? :shock: Nem semmi a kiscsávó!
Tök jó, hogy tudsz zongorázni! Én sajna ezekhez antitálentum vagyok. Még egy boci-boci tarkát sem igen tudok eljátszani. :oops: :lol:

Reni!
Mesélj majd, hogy milyen volt az első ovis nap! Kíváncsi-fáncsi vagyok! Szerintem ne izgulj azon, hogy "elszakítod" őket egymástól! Fognak ők még eleget játszani együtt!

Nálunk most az eszméletlen hisztik kora van. De komolyan ti még ilyet nem láttatok (vagy mégis... :wink: )! Ha bármi nem úgy történik ahogy a kisasszony azt gondolja egyből megy a visítás, de nem a pityergés vagy valami szolídabb kiadás, neeem! Visít, mint akit nyúznak, vagy üvölt, de úgy hogy a feje vörösödik. Persze ettől Bulcsú általában megijed, és akkor itt van nekem két síró bébi. :twisted: Hurrá! Ma pl. az történt, hogy pizzát rendeltünk ebédre, mert nem volt időm főzni. Ráadtam Lilire egy műanyag előkét, amibe tud potyogni a kaja, ha kiesik a szájából, vagy hasonlók. De ebben nem tudta mind a két kezével megfogni a pizzaszeletet. Én marha gondoltam egyet, és legyintettem, hogy sebaj, ha koszos lesz a ruha, de egyen kényelmesen a lány. Levettem róla, egyből indult a hiszti, hogy én ezt hogy képzelem. Elég egy aprócska változtatás, és máris jelzi, hogy Őnaccsága ezt így nem akarja. :shock: :x Szóval már kiidegel!
A másik fele meg a fiam. Ő meg egész nap sír. Én nem tudom, hogy most mi van, de katasztrófa. Megint tök sűrűn kajál, de a tejemen kívűl nem kell neki semmi más. Se gyümölcs, se krumpli, se tápszer, se semmi... Ha nem foglalkozom vele sír, ha elmegyek mellőle sír. Sokszor már ezek miatt fogalmam sincs, hogy mi a baja. Ilyenkor jön az, hogy számba kell venni a dolgokat: éhes-e, pisis-e, kakis-e, unatkozik-e, melege van-e, fáradt-e, fáj-e a foga, vagy mi a jó fene van-e. :twisted: Szóval fogy a türelmem rendesen...

Kép
Kép
giga1
 
 


Reni!
Norbi 1 évig lesz bölcsis? Levi vegyes csoportba fog járni? Mert akkor jövőre már újra együtt mehetnek. Nem lesz könnyű az ovi/bölcsi kezdés (főleg Neked, a gyerekek hamar belerázódnak). Drukkolok, hogy simán menjen a dolog!

Ági!
Barnus már tavaly is járt óvodába.
Andris tényleg sokat áll már, de hozzá kell tennem, hogy a testvérei hamarabb felálltak, és hamarabb volt foguk is.

Kitartást a hisztikhez.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Na milyen volt az ovikban?

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!
Nálunk simán ment az ovikezdés. Azt leszámítva, hogy Márk is szandált húzott reggel, hogy ő is megy. :D

A mai napi sztori: Márk ebéd után bemászott a paplanhuzatjába, majd az ágy alá, és elaludt. Most valahogy ki kéne kotornom. Ha már alszik - ritka alkalom - akkor legalább az ágyában aludjon, és ne alatta. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Húúú!
Boeske!
Erről nem csináltál képet? Szivesen megnéztem volna a kis gézengúzt! :wink: :lol:
Márk egyébként jövőre megy oviba?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!!

Túl vagyunk az első napon. Vontunk konzekvenciát: ahhoz képest, hogy 3,5 évig a fenekemben volt, nem volt, nem aludt mással, máshol, egész jól sikerült!! :lol:
Na persze nem aludt még ott. 8-ra mentünk, simán bement, semmi hiszti, semmi sírás :shock: Én dél körül mentem be, hogy akkor ott eszik e vagy sem. Akkor jött a hírekkel a dadus néni. Leventém levágott egy jó kis hisztit, mert nem akart kimenni mosdóba, udvarra :? De utána játszott szépen kint, ebédelt rendesen, aranyosan, és utána vittük haza. Azt mondta jól érezte magát, tetszett neki az ovi, és holnap is megy, ott akar aludni :D :shock: :D


Márk édi lehetett!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a kezdés! A hisztivel meg ne is foglalkozz. Lesznek még ilyenek biztosan. Nem semmi, hogy ott is akar már aludni. :o :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Helyzet jelentek:

Az ott akarok aludni dolog Levinél kábé addig tartott.... Kedden egyórás hisztije volt, már fel kellett állítani az asztaltól, mert attól féltek odahány (jelzem, a fiam még életében nem hányt!!), esetleg megfullad. Szerda, csütörtök semmi gond nem volt, pénteken sírt reggel (ez volt az első nap, hogy reggel sírt), napközben jó fiú volt. Ma reggel sírt, de otthagytam egyből, becsuktam az ajtót. Cca 2 percig hallottam sírni, aztán rájöttem, hogy már nem is az én fiam sír :lol: . És egész nap semmi gond nem volt vele.

Úgyhogy inkább sírjon reggel, de akkor napközben szépen elvan. Szerdától ottalszik, hát arra nagyon kíváncsi leszek.

Veletek mi van? Mindenkinél minden rendben??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!
Remélem túlvagytok Levivel a nehezén. Norbit mikor viszed bölcsibe?

Mi megvagyunk, bár egy kis alvásmár rámférne. Andrisnak sorba jönnek a fogai, 2 már kinn van.
Dentinox-ról van tapasztalatotok? A nagyoknak nem kellett, de lehet, hogy Andrisnál kipróbálnám. A chamomilla CH 15 kicsit segít neki, Nurofent is adok néha, de nem nagyon használ.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske!

Ovival most pórul jártunk. Holnap aludt volna bent először, de mára virradó éjjel hányt :shock: Azért is sokkolt, mert ő sosem hányt még!! És Norbi sem. A mai napig. Délelőtt piacról hazafelé telehányta a babakocsit....

Úgyhogy hétfőig nem mehetünk, és akkor egyből mélyvíz. Ugyanis Norbi akkor kezdi a bölcsit.

Dentinox-N gél-t használtam, nem tudom, aludtam volna e nélküle. Nekünk nagyon bevállt, kétszer kentem egy nap, mindig lefekvés előtt, és működött!!!

Hajrá fogacskák!! De fájdalom nélkül előbújni ám!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni!
Ejha! Szegény Levi! Remélem hamar jobban lesz!

Boeske!
Mi is használtunk Dentinoxot Lilinél. Neki is bevállt. Bár ő nem szenvedett sokat a fogacskákkal. Fájdogált neki, de sosem volt pl. láza, vagy hasmenése emiatt. Próbáljátok ki!

Hát én sem alszom már jónéhány éjszaka óta. Bulcsúnak is jönnek a kis csontocskák a szájában. :x És hát a lelkem nagyon rosszul viseli. Egész nap nyafi van, és éjszaka meg 1-1,5 óránként fent van. Ha nem teszem cicire nem tud visszaaludni, vagy ha mégis, az csak kb.10 percig tart, aztán megint fent van. :( Nem hagyhatom sírdogálni az ágyában, mert felébreszti a végén Lilit is, és akkor itt az armageddon. Viszont azt sem lehet, hogy állandóan odarohangálok hozzá minden egyes nyekkenésre. Az ágyunkba sem szeretném beszoktatni. Persze, ha olyan van alhat közöttünk, de azért ne minden éjszaka, mert akkor még 5 évesen se tudom onnan kitenni... :oops: :roll: Szóval belekerültem az ördögi körbe. :( :x És ahogy én elnézem az a fogacska még egy darabig nem fog kibújni. Meg van ugyan duzzadva az ínye alul rendesen, de szerintem még elég messze van a kibújástól. :cry:

Kép
Kép
giga1
 
 


Reni!

Sajnálom, hogy így jártatok. Lehet, hogy az ovikaja sem a legjobb. Vagy más gyerektől kapott el valami hányós-hasmenős dolgot?

Ági!
Pontosan így gondolkoztam én is. Aztán győzött a fáradtság, és a gyerkőcök szabad utat kaptak az ágyunkba. És érdekes, de amióta bármikor jöhetnek, sokkal ritkábban jönnek. :?
Mindig arra gondolok, hogy az érettségi bankettjük után biztos nem az én ágyamba fekszenek be. :D Szóval előbb-utóbb leszoknak az együttalvásról.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Ez biztosan így is van, de én hallottam olyat, hogy a gyerkőc 5 éves és még mindig anyuciék között alszik... Ezt szeretném elkerülni. De persze, ha olyan van (pl. betegek, és vágynak a szülői ágy melegére, biztonságára), akkor természetesen nem mondok nemet.
Érdekes lenne az érettségi bankettes este... :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Érdekes lenne, az biztos....

Vettem Dentinoxot, most ezzel, meg a homeobogyóval próbálkozom. Ma csak 3-szor ébredt éjjel, szóval azért kicsit jobb a helyzet.

Ma és holnap is esküvőre megyünk. Csak most jöttem rá, hogy az összes csini ruhám egyberuha, de abban nem tudok szoptatni. :roll: Gyorsan ki kell találnom valamit, mert fél 2-re megyünk. :roll:

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Örülök, hogy már "csak" 3szor kelsz fel éjjel!
Nálunk még egyelőre maradt a 4-5 alkalom. :(

Sikerült kitalálni valamit a ruhával kapcsolatban?
De jó nektek, hogy ennyi lagziba mentek! Én is úgy mennék. Imádom az ilyet. :wink: :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Andris ma már csak 2x kelt, de mivel Márk is átjött éjjel, és Barna háromnegyed 6-kor kelt, még mindig hiányzik néhány óra alvás. :D

Ruhakérdést muszáj volt megoldani, hááát, olyan volt, amilyen.
Viszont ma férjecském megoldotta a dolgot, mert elvitt vásárolni, és kaptam két szép fehér blúzt, meg egy estélyi ruhát (bordó szoknya, fűzős felsővel, boleróval). Szóval most már bálba is mehetek. :D
Direkt úgy választottam, hogy a szoknyát más felsőkkel is felvehessem, úgyhogy a jövő heti esküvőre könnyű lesz felöltözni. :D
Egyébként ez szülinapi ajándék volt. :oops:

Reni!
Meggyógyultak a fiúk?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Akkor alakul az alvásos dolog... :wink:
Nálunk még mindig 4-5 ébredés van. :(

Csini leszel akkor a jövő héten az esküvőn.
Boldog szülinapot akkor utólag is! :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Köszi, a fiúk már jobban vannak. Persze a hétvégi kétnapos maratoni csokitortaevés az egész heti szigorú diéta után nem tett túl jót, de annyira rosszat sem! :lol:

Levi ma bent aludt az oviban, minden szuperül alkult, pici sírás volt alvás előtt, aztán húzta ő is a lóbőrt a többiekkel :D
Norbival is elkezdtük a bölit, persze csak 1 órát voltunk bent, azt is együtt, mert anyának egész héten ott kell még lennie, úgyhogy hideg-meleg élelemmel, hálózsákkal készülök a csütörtöki, pénteki napra, mert reggeltől alvás végéig ott kell ücsörögni :?

Sajnálom az éjszakai nem alvásokat :(
Boeske! Biztos tök szép rucikat vettetek. Boldog szülinapot utólag Neked!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Norbinak boldog szülinapot!!!

Kép
Kép
giga1
 
 


Köszi :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hűűű, de jóképű fickók! :wink: :D
Jól látom, hogy Norbinak kicsit vöröses a haja? Vagy csal a kép?

Kép
Kép
giga1
 
 


Reni!
Nagyon helyesek a srácaid.
Norbinak boldog születésnapot!

Ovi? Bölcsi?

Ági!
Elkiabáltam a dolgot, megint nem alszunk éjjel. De legalább lassan kinn van Andris 3. foga.
Bulcsúval jobb a helyzet?

Mostanában függonyvarrással töltöm szabad perceimet. 9-et kéne megvarrnom. Eddig 1 van kész. :? El fog tartani egy darabig.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Nálunk sem jobb a helyzet. Bulcsú változatlanul felkel esténként igen sokszor... :( De már kezdem megszokni... :?

Ezt a függönymennyiséget magatoknak csinálod? Vagy varrónő vagy?

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?