Új privát üzeneted érkezett!

Nyafi!!!
Én mennék! De még nem voltunk nálad! Tudok menni csak babakocsival? Beírhatlak a naptárunkba? :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Figyu merre laktok? Írd be az útvonaltervbe, aztán nézd meg a bkv honlapján, hogy melyik alacsonypadlós. Mondjuk itt csak a palota busz jár és az eléggé megkerül tolnát baranyát...
Megjöttem tegnap Szigetről! Király volt a Tankcsapda!!!

Kép
nyafi
 
 


Köszönöm Nektek!

Nyafi, köszönöm, most nem vagyunk otthon egy darabig...

Cicus, neked külön is köszönöm!
Vendég
 

 
 

gigi homokozik!
Cic! Akkor jössz? Hánykor? Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


nyafi, megyünk!!! Hányra menjünk? Tőletek függ!!!

Többiek nem jönnek? Zsuzsi, Anna, Zuzi? Ti mind közel laktok, ha jól tudom.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kia!
Utólag is, de nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Köszi Betty :lol:

Anna
Boldog Hófordulót Levinek!

( Apától a virág mellé 2 babás könyvet kaptam :P )

Levi egyre többet beszél, már a bababa is soxor szerepel -
na és rengeteget visít :lol:

Tegnap voltunk a munkahelyen - a kolléganőknek nagyon tetszett Manó. :P

Gigi - mint egy nagylány... :wink:
Nem eszi a homokot?

Ma voltunk beiratkozni a bölcsibe, csak nem volt bent a főnök, így csüt-ön megyünk ismét...
Szept-ben pedig Nyíregyen is beiratkozunk :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hello! Dehogynem Kia! Kétpofára! De már egyre kevesebbszer...Na akkor lehet már jövőre mentek haza?
Cic! Kaka van...Képzeld, hogy holnap anyukámék jönnek, bejelentkeztek. Én ennek mondjuk nagyon örülök, mert már hetek óta nem látták az unokát, (meg a lányukat) de így kissé csúszik a program! Péntek is jó még neked esetleg? Nagyon ciki tudom, hogy így visszamondom a csütörtököt!

Kép
nyafi
 
 


Nem baj, de sajnos a péntek már nem jó.
Valójában minden napra tettem valamit vagy valakit a héten, és hát valljuk be, hozzátok igazítottam. :P :lol:
De nem baj, én egyáltalán nem haragszom, akkor mi is megyünk talán anyumékhoz. Vagy még kitalálom.
Hát, akkor majd legközelebb!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Ó nagyon sajnálom ez rém kinos! Jövő hét??? Akkor talán már kicsit többen is leszünk! Csajok?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
Innen engedik Apát, ott a Kapitány fogadná, de a megyei Főkapitány egy határőr,
aki inkább határőrt vesz át :? :evil:
(ezért kár, hogy összevonták " a két céget" )
Már csak 4 hónap és megyünk, ha ő is úgy dönt :lol:

Jó nagyizást nektek!
Nekünk még másfél hét... de akkor 1-1 hétig nagyizunk :lol:
...na és babázunk... :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Levi bő 10 órát aludt egyhuzamban :lol:
...én pedig szenvedtem reggel, mert annyi tej volt, hogy már fájt :lol:

Ma beiratkoztunk a bölcsibe...
de 2010 szep-től van csak hely :? kivéve, ha valaki le nem mondja addig...
Pedig nekünk tavasztól kellene :evil:
...remélem tényleg lesz még Szabolcsban hely...

A tűzijátékot néztük az erkélyről :lol:
Amikor piros és zöld volt Levi tátott szájjal nézte, de ha épp jött a HÉV,
akkor hirtelen az volt a fontosabb látnivaló :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép

Vadonat uj Hauck etetőszék eladó.

8500ft.
Kép
Kép

Ha valakit érdekel irjon pü-t.
További szép napot nektek.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Boldog Hófordulót Flórának (tegnapra)!!
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Úgy tűnik nyáron nagy a pangás :)
Itt mondjuk most is esik.. :( 1 nap jóidő, 2 nap esős. Az alpok miatt mindig ilyen hóbortos. Még mindig jobb mint Anglia :)

Mi jól vagyunk, most 3 hétig nem megy Panka az "Óvónénihez", mert neki is szabadsága van. Még van a jövő hét, aztán újra hajtás. Bár az irodai munka azért még mindig itt van.
Itt volt anyukám és még 2 másik rokonom vasárnap estétől csütörtök reggelig. Olyan jó volt és olyan gyorsan elrepült az idő.
Hiányoznak az otthoniak, soha nem fogom megszokni azt, hogy itt senkink nincs. :(
Na mindegy..
Panka még nem mászik előre, nem áll négykézláb, nem tud felülni magától.
De már tolat, forog maga körül, és ha tartom a kezem felhuzza magát ülésbe.
De azt hiszem megmutatom egy konduktornak, mert holnap már betölti a 8 hónapot és mindenhol azt olvasom, h többet kellene tudnia. Remélem csak vaklármázok.
Foga sincs még.. :)
Ellenben kapott anyukámtól borostyánláncot, ami szerintem az égvilágon semmin sem változtatott... :lol: :lol:
Mindegy, jól áll neki.. :lol: :lol:

Azért Ti is írjatok magatokról pár sort. Legalább hetente egyszer egy bászomolót, látjátok én is rávettem magam.. :lol:

Hogy van a pocaklakó? Réka? A Levik? Kristóf? Abigél?
CsabiCsibe? Flórika? Bence? Tuti kifelejtettem valakit, ne haragudjatok, ha agyaonvertek sem jut eszembe pl az Ancsák babóinak a neve sem..
:oops: :oops: :oops:

dhbetty
 
 


Sziasztok!!


Tényleg nagy a pangás :( De ebben mindenki ludas főleg a gyerkőcök :wink:
Betty köszi az érdeklődést jól vagyunk.....KisTesó is...pont csütörtökön voltam dokinál....már van keze,lába és kalinpált is vele ezerrel :)
Rékuci teljesen leszívja az energiámat.....állandóan rajtam csüng még mindig...egyszerűen ha ideülök a gép mellé akkor ő is ide jön rögtön és nyüszizik....mint egy kiskutyus.... :? Egyszerűen irritálja ha nem vele foglalkozom :) Ő már lépeget a bútorok mellett elég ügyesen.....és tegnap először megvillantotta tánctudását.....áááá.....meg kell zabálni.....írtó cuki amikor táncol :D Annyit nevettünk rajta :D Egész nap dumál be nem áll a szája....annyira kis édes hangja van :)
Megkaptuk végre az építési engedélyt is így kezdődik a nagy meló....kicsit félek tőle....remélem minden úgy alakul ahogy szeretnénk....és.....nem lesz semmi gubanc!!!

Na megyek is mert eddig bírtam hallgatni a nyüszizést!!!


Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


És 1 friss kép...közös hintázás:)

Kép Hinta-Palinta...:)
Vendég
 


Hah Niki befér a hintába... :? Nekem be még megy, de ki már tuti beakadnék... :cry:
Mi nem vagyunk jól, Gigi náthás, foga jön...Majd lesz még így se. Tegnap este kapott lázkúpot is...nem eszik csak tápot, nem iszik semmit. De ettől még egy tündér! A takony mögött ott a vigyor. Komolyan már úgy érzem, hogy rá kell csatlakoztatni az orrszívót.

Kép
nyafi
 
 


Jobbulást Abigél!!
Hát nálunk is 2. napja megy a nyűg. De nagyon sokat sír :(
Ma már kúpot adtam neki amikor annyira zokogott. De az étvágya jó, kapkod a szájához, és megnyugszik ha maszírozom az ínyét. Nem tudom, hogy hogy kellene kinéznie az ínyének ha jön a foga, de nem tudok másra gondolni. Más tünete nincs.
Annyira sajnálom :(

dhbetty
 
 


Betty! Mikor már csak pár nap, akkor puklis, mikor egy két nap, akkor már fehér és puklis. Ha ez nincs, akkor még csak mozgolódik. Kép Gigi

Kép
nyafi
 
 


Kép pakolok Kép áll térdel ül...a spanok (Benő, Zizi) Kép pusssssssssssz

Kép
nyafi
 
 


De aranyosak a kutyával. :)
Te főzül ott a háttérben? :lol:
Nekünk is van ilyen puzzle játszószőnyeg, nagyon szereti, főleg szétszedni és megrágni. Aztán valaki rámhozta a frászt, hogy leharap belőle és majd jól megfullad..dehát olyan stabilnak tűnik.
Nyugtassatok meg, h nem igaz..nem vettem el tőle, azon képes fél órát elszórakozni.
Ma már elpakoltam a nappaliból az üvegasztalt is. Itt vagyunk legtöbbet és könnyen lejön az üveglap, úgyhogy száműztem a nappaliból.
Panka tegnap óta megpróbál négykézlábra állni. Tudom, h legtöbben ezen már réééég túlvannak, de mi még nem és boldog vagyok, h látom fejlődik.
Többiek írjatok már!!

dhbetty
 
 


főzöl

dhbetty
 
 


Igen én főzök, hány foga van Pannának...Ha csak kettő, akkor nem fog leharapni.

Kép
nyafi
 
 


Fog??
Még egy sincs!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát ha minden igaz, most van útön, mert éjszaka is van sírás mostanában. Csak kibújik egyszer... :oops:

dhbetty
 
 


úton..bahh utálom ezt a német klavit..

dhbetty
 
 


Kár, hogy meghal a fórum.. :cry:

dhbetty
 
 


Tényleg nagyon döglődik! Betty nincs kedved átjönni a Gyermekek és magzatok 2007/2008 téli babákhoz? Ír oda Zsuzsi, Ancsa, Kia és én is...Na meg ti is lányok...Nem félni, én hívtalak meg titeket. És valószínű szeptemberben többen vissza is térnek.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon nagy itt a csend...

Niki és Nyafi jók a képek!

Mi jól vagyunk, csak az utóbbi pár napban Levi nem volt túl nyugodt baba.
De ahogy olvasom - ezzel nem voltunk egyedül...
Dél körül és este csak sírt, nem akart aludni. :?
Éjjelente szerencsére aludt 6-7 órát.
Szerdán már élni sem volt kedvem.... :cry:
Tegnap már jobb volt a helyzet.

Még most is két fogunk van.
Vasárnap Manó 9590 g és (mi mértük) 72 cm volt :P
Egyre többet beszélget...

Vasárnap indulunk haza - vidékre - kb 2 hétre..
Ha tudok - majd írok.

Tegnapra Daninak Boldog Hófordulót!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Cicus
Kép

..és még Manókép:
A kis fogtulajdonos:
Kép
GonoszManó:
Kép
Mai kép:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nagyon szép a kisfiad Kia!!!

dhbetty
 
 


Köszi :lol:
Panna egy tündér azokon a képeken, amiket a másik topikba raktál fel :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Újra itthon!
Remélem csak a nyár miatt nagy a pangás... Mi az utúbbi 1 hónapban nem nagyon voltunk itthon. Apa munkahelyet váltott, így volt egy kis szünet. Állandóan Balcsin voltunk, nagyon jó volt. :)

Majd teszek fel képeket. A babák nagyon szépek, jó nagyot nőttek :lol: Patrik is olyan nagy! 75cm és 8,70kg! Tegnap előtt kibújt felül egy foga, így már van 3!!! Remélem a mellette levő is kijön, mert nagyon meg van már dagadva. Már nekünk is van borostyán láncunk, csak segít valamit :D

Anna, Nyafi! Nem tudjátok véletlenül, hogy mikor kezdődik az úszás a KÖSZI-ben? Már nagyon mennénk a Manóval, változatlanul imádja a vizet szerencsére :lol: :lol: :lol:
Ha a közeljövőben lesz tali, akkor nagyon szívesen mennénk!!!

Hunci: Sajnálattal olvastam, hogy mi történt! Őszínte részvétem! Nem tudok semmi okosat írni, csak azt, hogy kitartás!!! És természetesen vátunk vissza!!!

Kép
zuzmara08
 
 


sziasztok,

kicsit visszajöttem, kár hogy nagy a pangás.

most tartok az emésztem a dolgokat és ápolom a lelkem résznél, de nagyon nehéz. apu 64 éves volt, a gyerekemnek már egyik nagyapja sem él :cry: én apás voltam, és annyira nehéz volt az egész.

Babák nagyon szépek!

Kia, Levike, szerintem semmit sem változott, jó látszik, hogy öregebb mint a tickereden, de nincs olyan nagy változás mint pl Huninál.A borostyánláncunk színe ugyanaz!!!

És minden baba milyen nagy már....hááááááááááát az enyém lemaradva rendesen :cry: kb mindenben
8410 gramm, 70 cm, a bababa szó a legújabb de mozgás-fejlődésben semmi....térdel, négykézláb áll, ül de egyik keze lent, kb ennyit tud így 9 hósan sajnos.a vizet változatlanul szereti, a Dagály fürdöben pancsolt, úszott ezerrel egész nyáron.Babaúszin kisbékának hívják :lol:

nicole, hogy vagy kismami?
Vendég
 


Hunci!
Panka sem mászik még..sőt neki foga sincs. Egy sem..
Csak négykézláb hintázik, hason forog maga körül és néha tolat.
Néha én is nagyon el vagyok keseredve..de csak eljön az ő ideje is.
Ja..
ő mondjuk tapsol, integet, csettint a nyelvével ha előtte én is csinálom :lol:
Eddig volt bababa mamama papapa tetetete, de mostanában (kb egy hete) úgy gondolja, hogy izgalmasabb köpködni és csaffogni a nyálával..nem szép, de gusztustalan.. :lol: :lol: :lol:

Remélem erős leszel továbbra is! Huni biztos sok erőt ad.

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!

Én is még élek.....Réka pedig virul :) Én nagyon de nagyon fáradt vagyok még mindig :( Nem tudom elmúlik-e ez valaha :? Tegnap voltam a 12 hetes gen.uh-on minden ok és csináltattam kombinált tesztet is...szóval vérvétel is volt....2 hét múlva eredmény ha minden ok.

Réka kb.8300-8400 gr....és.....ma mértem 75 cm :shock: Nagyon magas....mondjuk ő mindig is az volt a korához képest de ez most kiugróan sok :shock: Ahoz képest hogy csajszi.......és....olyan kis édes pocija van.....imádom :D Jól eszik hála az égnek....csak én vagyok néha bajban hogy mi a fenét adjak neki......azt érzem hogy mindig ugyanazt eszi szegényke :roll: De eddig még nem panaszkodik(kopp-kopp-kopp).

Nekünk még mindig csak 2 fogunk van.....hála az égnek az éjszakák is rendeződtek. :) Nagyon kis ügyi sokmindent megért már :) És ha valami zenét hall rögtön táncol :D

Nagyon igényli már hogy foglalkozzunk vele....egyedül már nem nagyon van el......így játszani kell vele kitalálni neki fejlesztő játékokat......azokat nagyon szereti :)

Ha tudok jövök még!!!

Többiek is írjanak azért néhaaaaa!!!!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok!

Niki! Milyen fejlesztő játékokat találsz ki? Patrik is nagyon magas, ő is 75cm :) olyan furcsa, hogy amikor felveszem, lóg keze lába :lol: :lol: :lol: Viszont mi nem táncoltnk, nem tapsolunk és nem integetünk :cry: :cry: :cry: az Istenért nem tudom rávenni egyikre sem...

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

bocsánat az eltünésért de semmi időm nem volt...még olvasni sem és igazából semmi extra nem történt ami miatt nincs időm.

Jövö héttől mi fogunk járni ringatóra esetleg valakinek van még kedve? keddenként lesz a XV. ker. műv házban.

Bence időnként már áll viszont viszont csak 69 cm és olyan 7,5 kg lehet ha egyáltalán van annyi. Már 3x eszünk egy nap + a cici egész nap.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi az Eötvös utcai? Mert arra lehet mi is mennénk...

Kép
nyafi
 
 


Kia, Levikének boldog hófordulót!

Nyafi, Abigélnek utólag is boldog hófordulót!

mi az a ringató???érdekelne lehet...egyéb részletek?
Vendég
 


Sziasztok!

nyafi: pestújhelyi közösségi házban lesz(szűcs istván utca)

http://www.ringato.hu/index.php?helyido
http://ringatok.hu/


puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, engem nagyon érdekelne a Ringató foglalkozás. Már sokat olvastam róla :D
Mikor mentek pontosan?

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi: mi kedden megyünk szerintem a 9.30 as órára.

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


ÓÓÓÓ a fenébe!!! :evil: Most nézem, hogy jövő hét kedd az 9-e... Sajnos akkor megyünk dokihoz :-(

Sajnálom, de lehet, hogy akkor mi csak jövő hét után csatlakozunk hozzátok.... Pedig olyan jó lett volna már most menni... Hmm, tök sajnálom!!!
De ugyen mentek az azt követő héten is?

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Csak beqqcskáltam, amíg Levi alszik...

Ha hazamentünk majd visszaolvasok...
Köszi a köszöntést!
Minden babának, akinek most volt - van - lesz BOLDOG HÓFORDULÓT!

Mi jól vagyunk...
Ezen a héten az én szüleimnél, a jövőhéten Apa szüleinél leszünk...
Ekkor megyünk szétnézni telek, munka és bölcsi ügyben is.

Levinek jön a 3. (és talán a 4. is) foga.
Rengeteget alszik a friss, vidéki levegőn.
Délben is 3 órát, ami az eddigi 1-2 órához képest csoda :lol:
...és minden nap van kaki is :lol:
Jót tesz neki ez a két hét :wink:

Készült (és még készül is) sok kép, majd ha hazamentünk rakok fel 1-2 db-ot.

A nagyik is élvezik, hogy unokázhatnak :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép Kép

Remélem mindenki jól van. Azok is akik olyan rég nem írtak.
Cicc, hogy van a kezed.na és Csibe?

Kristóf? Nemsoká 9 hónaposak lesznek..őrület. :shock:

Kingi? Flórika?

Ancsák?

Ők azok aik ezer éve írtak.
Panka elkezdett négykézláb játszani, ma majdnem felült , de a kúszás titkára még nem jött rá. Csak tolat...

dhbetty
 
 


Kép

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!!

Betty gratula a 4kézlábhoz.....ezután beindul Panka is az tuti :)

Kia, örülök hogy Levi jól érzi magát itthon(Nyh.) :wink: Remélem sikerül a munka és a telek is! Bölcsi....nem tudom hová akarjátok majd Levit beadni....de itt is elég sok helyen telt ház van....én is parázok.....bár az egyik helyen van ismerős és azt most bővitik is.....mi is készülődünk már hogy megpróbáljunk felkerülni a várólistára.

Tényleg sokan nagyon régen írtak :( Én is kíváncsi lennék mindenkire hogy vannak a babák és az anyucik!!!!!

Mi jól vagyunk.....Réka megállíthatatlan......fiókokat kipakolja....kinyitja a szekrényajtókat......dumál ezerrel......a labdára azt mondja hogy da.....néhány játékot már névről ismer és megkeresi ha megkérjük rá....a hintára azt hogy ta....az apjának mondja hogy deje(gyere).....nagyon kis édes és okos :) Integetni csak akkor integet ha jó messze vagyunk tőle...otthon sose csinálja....pl.szerdán voltunk tanácsadáson és apja kiment a váróból az ajtóhoz mert iszonyat meleg volt...én bennt maradtam és integettem nekik....na akkor Réka is integetett :D Tapsolni is tanítom.....de azt is csak egyszer csinálta a pelenkázón....azóta sem....viszont ha 2 játék a kezében van azt összeüti :roll:
Neki is jön a 3. foga.....már recés az ínye és átlátszó...szóval nemsokára áttörik ez is....a mellette lévőt még nem látom de ez is szinte egyik napról a másikra pattant ki :shock:
És elkezdtünk napközben nem ölben elaludni ..... csak simizm a fejét és eddig sikerült lerakástól számítva 20 percen belül elalatatni....persze eleinte feláll...izeg-mozog....de nekem már ez is nagy könnyebbség......:)
Csak az estékkel van gond....mert ő a tápiját még mindig ölben kapja és ott alszik el....és....ezt eddig mindig én csináltam.....na most apja is próbálkozik és zéró sikerrel.....első este tök jól ment de azóta nyügi van....sem a kaját sem a cumit nem fogadja el tőle....és.....sírdogál :cry: Eddig mindig átvettem de ma nem fogom......annyira sajnálom :( Sajna már nem nagyon bírom......mivel nő a kistesó a pocakban rendesen.....érdekes most sokkal hamarabb nő a pocakom......olyan most mint anno 18 hetesen :shock: Bár mindenki azt mondja hogy a 2. terhesség hamarabb látszik mint az első tényleg és ez igaz!

Zuzmara te kérdezted a fejlesztő játékokat.....na ami nagy kedvenc az olyan mint az "itt a piros hol a piros"(az apja találta ki :lol: ) Szóval van három játék poharunk ami különböző színű és nagyságú.....ebbe belerakunk egy kisebb labdát vagy játékot....és....összekeverjük....majd Rékuci megmutatja melyikben van a labda....nagyon kis ügyes...persze van amikor nem figyel rendesen....de nagytöbbségben simán tudja melyikben van...és....imádja!Na meg persze labdázni tanítjuk.....mutogatom a játékokat mondom a nevét.....elrejtem....megkerestetem vele....kipakolunk a dobozából.....ami persze nagyon megy...nem is kell kérni :lol: Most tanulunk visszapakolni.....már néha sikerül is neki.....:)

Hunci, Zsuzsi jó hallani felőletek is!!! :) Anna veletek mizu?

Na megyek eszek még valamit....mert kiborító hogy állandóan éhes vagyok!!! :evil:

Puszi mindenkinek!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Pár kép:

Kép Perecezés....:)

Kép Lekváros kenyér....:)

Kép Ha felmászom a dobozra innen sokkal jobb kipakolni...:)

Kép Anya ez most miért olyan érdekes...? :)
Vendég
 


Egyem meg Kisrékát!!! Az nem jó, hogy míg este apa eteti, te ott ülsz mellette és simikézed? Aztán leszoksz simikéről, utána meg, hogy ott vagy...

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?