Új privát üzeneted érkezett!

Alziza: én is meglestem a képeket, nagyon édes Zalán.
csige-bige
 
 


Lei: nagy nagy gratula a kisemberhez. Sok tejecskét nektek!

Kép
wruska
 
 


Na rakok táblit,bár lassan ide már csak én irogatok.....

Kép
Kép

annus11
 
 

 
 

Hogy mondhatsz ilyet? Mi is itt vagyunk ám :lol:

Csak kicsit le voltam foglalva így csak a kérdéseimet tettem fel a másik topikban.

Tegnap meg ma egész nap lecsót és paradicsomot főztem be (remélem sikerült, ez volt az első alkalom, hogy ilyet csináltam). Tegnap a fiúk visszarakták a bútorokat a gyerekszobába, így festés után végre megint rend van itthon.

Szombaton megyünk 4Dre is, majd teszek fel a másikba képeket, ha tudok.

Dokihoz majd csak 8-án megyek - ha gondolod, Annus, majd írd be a tábliba.

A cukorterheléses vérvételem eredménye és a vérképem is rendben van, aminek nagyon örülök, és most a hízás is megállt egy kicsit. Azért nekem nagy önuralom kell, hogy a csokikészletünket ne csapoljam meg. Bevallom, néha kicsit csalok, de csak apa engedélyével.

Lányok, merre vagytok? Még mindenki nyaral?

Kép
wruska
 
 


Én nem nyaralok!!

Épp idegbajjal küzdök!! :evil:

Ma Alex eltörte a laptopot!!!
Ahogy csukódik le (ill most már csak csukódna!) eltört a zsanér feletti műanyag!
Így most nem lehet lecsukni!
Elvileg lehet rajta panelt cserélni,majd holnap megkérdezzük.csakhát mennyiért???
Komolyan mondom a guta megüt! :evil: :evil: :evil:

Az már csak hab a tortán,h ma megvettük a tankönyveket,potom 30.000 Ft-ér.Király mi???
Vendég
 


Huuu Alziza!Nem semmi a tankönyvár!!!De nálatok 3 gyerek van,arra nem jár támogatás??


Wruska!
Úgy értettem h a még nemm babásak közül én tartom a frontot egyedül :lol: És mi lesz ha át kell menjek a másik topicba?Senki nem ír majd ide?????
Azt is olvasom amúgy mindig,csak ugye sok téma engem nem érint még,bár van pár dolog amin már gondolkoztam....Remélem h nem a parázós anyukák táborát erősítem majd....vagyis az bizti h mindennek utána fogok járni :wink: szegény férjemnek már így is elege van h mindig itt ülök! :lol:

annus11
 
 


Annus

én is itten vagyok :lol: :lol: :lol: Hajrá szeptember :wink:
Köszi a táblát, olyan jó látni megelőlegezetten, hogy mikor fogunk szülni :lol: :lol: :lol:
Épp főzök, utána nyomás vásárolni :lol: :lol:
babácska08
 
 


Annus

De jár!Használt könyvekre! :evil:
Azt meg köszönjük nem kérjük!
Amúgy ez kerületenként változik.2 éve még nálunk is új könyveket kaptak a 3 gyerekesek ingyen.most már nem! :evil:
Vendég
 


Annus!
Ne idegesíts,h már karis vonalzód van! :shock:
Vendég
 


Alziza!!!

Hát ez de undorító....használt könyvekre.A tvben meg azt szajkózzák h a 3 gyerekesek ingyen kapják :evil: :evil:

Amúgy igen,118 nap és karácsony!!!!Addig meg is kell venni az ajándékokat,bár idén vissza kell fognom magamat...nem tom még h sikerül e :wink: :lol: Imádom a karácsonyt,és pechemre jobban szeretek adni mint kapni :lol:
Kép

Babácska!
Na azért,már megijedtem h magam maradok :lol:Táblázatot frissítem megint folyamatosan,ha jönnek az infók hozzá. :lol:

annus11
 
 


Annus

A karácsonyt én is nagyon szeretem!!!
Díszítem a lakást már advent első vasárnapjára stb.
Csak még azért a nyárban gondolkodom!!Nem szeretek arra gondolni,h jön a tél!
Idén mi is megpróbáljuk light-osan előadni az ajándék vásárlást! :lol: :roll:
És terveim szerint szenteste nem megyünk sehova!
Mindíg vándorolunk,csak ez 3 gyerekkel már nem olyan mókás! :roll:
Vendég
 


Hú csajok, hogy ti már miről nem beszélgettek :shock: :lol: :lol: :lol:

Egyelőre nekem még a tökfesztiválon jár az agyam :lol: :lol: :lol: Az még javában az ősz lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én imádom a nyarat amúgy, de ilyenkor augusztus végén már az őszt várom, utána késő ősszel már a telet, aztán a tavasz február elejétől, májusban már a nyarat, de nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus

majd nemsokára szolgáltatok friss adatot :wink: :lol: :lol: Csak még össze kell hozni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Babácska, én is így vagyok vele: minden évszakot nagyon várok, mert annyi szép van bennük.

Tettem fel fotókat a másik topikba Olivérről :wink: ha van kedvetek, nézzétek meg.

Kép
wruska
 
 


:lol:

Na nálunk anyni program van így ősszel,hogy nincs időm gondolkozni sem!Pedig imádom az őszt!

Babácska!

Jó a vonalzód!!!Aztán maradjon így még 9 hónapig :lol: Már alig várom h módosíthassam a táblit!!!!!

annus11
 
 


sziasztok csajok!
csak röviden tudok irni :) köszi a sok gratulációt.
ez a kisember egy igazi csoda, nem birok betelni vele. szagolgatom, puszilgatom és nézem ahogy alszik....imádom!!!!
De persze nem mondom, hogy nem izgulok, hiszen olyn kis törékeny és nem mindig tudjuk mi a baja,miért nyöszörög, szóval tanuljuk apjával együtt az életet vele.


próbálok képeket is feltenni majd.
mindenkinek sok sok puszi , a kismamáknak meg kitartást!
lei
 
 


Lei!!


Jó h jöttél!!!!!!Alig várom a képeket!!!

Én pont most jöttem fel a szomszédból,és ahogy megvakartam az orrom :lol: éreztem a kezemen az illatát.Amúgy alig tudtam elszabadulni....nem akart elengedni a gyerek!És ahogy csuktuk az ajtót már sírt is...bizti hiányoztam neki :lol: :wink:

annus11
 
 


Szia Lei,

De jo, hogy mar irtal. Sokat gondoltam rad.
Orulok, hogy jol vagytok, es hat ez tenyleg nagyon izgalmas idoszak.
Tegy fel kepeket, amint lesz idod, es en kivancsian varom a szules tortenetedet is.
Mi is voltunk mult heten babalatogatoba, pont ma 1 honapos. Olyan kis torekeny volt a kezemben. Alig tudtam vele mit kezdeni, csak arra tudtam gondolni, hogy atya eg, nemsokara a sajatomat tartom a kezemben.Huha addig sokat kell ugyesednem.

Ma voltam a dokinal vizsgalaton, azt mondta beten komeny a mehszajam, azt mondta mardjon is igy. En azert hozza tettem, hogy ne orokre...

Legyetek jok!

Kép
eperke25
 
 


beten = beton

Kép
eperke25
 
 


No megjöttem (mint egy néger :wink: ), szióka! Visszaolvastam mindent!

Gratula LEI!!!

Később írok, mert most jön a mosás utáni nonstop vasalás! :evil:

Kissé már gömbölyödöm...nappal lapos a poci, este pedig domborodik. DE! Senki nem hitte el a strandon, h babát várok... :P :P :P Majd dobok fotót, h illusztráljam!

Megkezdődött a taposómalom itthon: a fiam megkezdte a sulit (1 oszt), én pedig holnap kezdem a melót :twisted:

Cupp mindenkinek!
merszi
 
 


Üdv itthon Merszi!

Hát 17 hetesen még nincs pocid :shock: Behalok!Na majd nézzetek meg engem,szerintem mint egy elefánt :lol: :lol:

Eperke!

Még jó h nincs nyitva a méhszáj!Ne hülyéskedj,még azért a java hátra van :lol: De hogy már te is a 25.hetet taposod...vagyis a 26.at :lol: Szalad az idő de nagyon!!!

annus11
 
 


Lei

várjuk a képeket! :wink: :lol: :lol: :lol:

Merszi

Üdv itthon! MÁr nagyon kivi vagyok arra a picurka pocakra :wink: Nekem 17 hetesen már fél dinnyém volt, pedig nem vagyok egy kövér alkat :lol: :lol: Persze, olyankor már előszeretettel nyomtam ki, lehet attól még nagyobbnak tünt :lol: :lol: :lol: :lol:


Eperke

már 25 hetes vagy! Azta :shock: hogy megy az idő! :roll: :D
Méhszáj szupi, maradjon is így még jó pár hétig :wink:

Annus

te hol tartasz ciklusban? nem csinálsz vonalzót? :roll: :D
babácska08
 
 


Zsibi

még mindig nagyon hiányzol ám! :(
babácska08
 
 


babácska! Mit látok?! 1 hetes kismami????? Jól látom?
merszi
 
 


No akkor nem csigázlak benneteket tovább..

Akkor küldök 2 rögtönzött fotót, most készült ebéd után...de az sem feltűnő, h jól beettem!!! :lol:

Aki naponta látott eddig az azért már gyanakszik, másnak fel sem tűnik... :wink:
Kép poci 17+1

Kép poci 2

Talán a másodikon azért valami domborodik!? Vagy csak én látom? :lol: :lol: :lol:
merszi
 
 


Merszi

ez optimista vonalzó, a csöppséget hétvégén hozzuk össze :lol: :lol:

Csúcs a pocakod! Én se hinném el hogy terhes vagy, max 10 hetes :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: Na nem baj, a lényeg hogy baba jól van, pocak meg majd megnő :wink: :D :lol:
babácska08
 
 


Hát Merszi ez tényleg csöpnyi pocak :D Én nagyjából ilyen alapokról fogok indulni :oops: Nekem a vetélésem előtt, hat hetesen ilyen pocim volt. Le is szűrtük a következtetést, hogy bizony hamar fog látszódni a pocakom.
csige-bige
 
 


Ja, a legfontosabb, nem a pocak mérete a lényeg, hanem hogy a babóca ott bent van és jól érzi magát, minden rendben vele. Vigyázz magatokra.
csige-bige
 
 


Merszi!

Ekkora pocim nekem is van most :lol: :lol: :lol: Irigy-irigy!!De majd behozod azutolsó hetekben :wink:

Babácska!
Hát még nem jött meg,de mivel nem szedek clostyt így ki tudja hány napos lesz a ciklusom...főleg h 3 hétig nagy melóban is voltunk stb.Holnap megyek dokihoz,majd megmondja h mi a pálya odabenn :wink: Szóval drukkoljatok!!!

annus11
 
 


Annus

megadrukk! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
babácska08
 
 


Annus, átjárhatósági lesz most, vagy nem?! Nagyon szorítok, hogy jó hírekkel gyere vissza a dokitól.

Merszi, üdv újra itt és a többieket is. Már nagyon hiányoltam mindenkit. Zsibima, te különösen hiányzol.

Merszi, milyen aprócska pocak. De a kisfiaddal sem volt sokáig nagy hasad, igaz? Mikor mész dokihoz legközelebb? Én 8-án 6ra.

Babácska, akkor csak ügyesen a hétvégén!

Kép
wruska
 
 


Babácska! akkor drukk, hogy a vonalzó maradhasson!!!!

Annus! Neked pedig, hogy végre betaláljon az a bizonyos és ezért ne jöjjön meg!!!!

Wruska! Meglestem a te pocid is! Nagyon csini vagy!!!! Én 15-én megyek dokihoz 19 hetesen és akkor küld majd UH-ra.

Az én pocakomról meg annyit, hogy pont ilyen volt a fiammal(így nem meglepő számomra a mérete), kb szept végére már látszani fog jobban. Nem hatalmas lesz, de már láthatóan kiugrik a domborulat. Addig pedig altatom a kismamarucikat, pedig már úgy felvenném!!!! No de mindent a maga idejében. Egyébként ma jelentettük be a családnak! Meg is lepődtek meg nem is. A változást észrevették rajtam, de mindenki kb 2 hónaposra tippelt...meglepődtek h ilyen sokáig tudtuk titkolni!

Amúgy odabent minden rendben! Már kitapintható, hogy a pocakomban lakik valaki. Két szék közt már nehezen megyek el, mert nem tudom behúzni a mini pocit.
3héten belül végre megmozdul!!!!
merszi
 
 


Köszi csajok!

Átjárhatóságira remélem nem lesz szükség :lol: :lol: Nagyon optimista vagyok :wink:

Merszi!
Eddig titkoltátok??? :shock: Le a kalappal...a férjem kérdezte egyszer h meddig szokták titkolni,mondtam neki h 12.hét.De hozzátettem h ha akkora hasam lesz...hát nem tom hogy tudom eltitkolni....Amúgy én is várnék vele amíg lehet...ha szerencsém lesz akkor nem lesz majd semmi családi esemény egy darabig és mivel nem látnak,így könnyebb lesz titokbantartani :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


bízom a szerencsétekben Annus!!!!

Azért titkoltuk idáig, mivel ugye külföldön nyaraltunk és az ut oda/vissza 1-1 nap volt és 2 hét távollét összesen. A szülőket a szívinfarktustól kíméltük így meg, mert agyon izgulták volna magukat, ha tudják kismamaként kelek útra és ráadásul idegen országban vagyok, messze tőlük. utólag elmondták így is lett volna... :D
merszi
 
 


Na sziasztok!!!

Gyorsan beszámolok!

Ma reggel torokfájásra ébredtem...délutánra 38 fokos lázam lett.DE!Reggel csináltam egy +++tesztet!!A doki megnézett és 5 mm petezsákot látott!!!Mindjárt teszek képet is!Még csak halkan örüönk.Kb 2 hét múlva megyek vissza,akkor remélem már szívhang is lesz.Lázam már nincs,voltam háziorvosnál is.

Ja amúgy 4x1 utrot kell dugdosnom,3x magneB6,vitamin.És pihi ezerrel míg meg nem gyógyulok teljesen!Nagyon remélem h minden rendben lesz.Többet tenni nem tudok érte :lol:

Kép

annus11
 
 


Annus - Yipeee!

Mondtam en, hogy ilyenek mindig olyankor tortennek, amikor legkevesbe varod!!! :lol: :lol: :lol:

De jo, hogy beneztem...

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Annus, itt is gratula neked. Megy a drukk ezerrel, vigyázz magatokra.
csige-bige
 
 


hurrrrráááá!

Megy a drukk Annus, h minden Ok legyen!!!!!!!!
merszi
 
 


Istenem, micsoda jó hírek :!: :!: :!: :!: :!: Annus, úgy de úgy örülök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pihenés ezerrel és nézz sok vígjátékot, hogy csak pozitív gondolataid legyenek!!!

Kép
wruska
 
 


Köszi csajok!!Igyekszem!!
Apcim szerencsére segít...a dokihoz is eljött,mert mondtam h szarul vagyok,semmi kedvem összeesni egyedül...
Már a torkom se fáj annyira,antibiotikumot se kaptam,a doki nem látta indokoltnak.A nőgyógyász mikor megvizsgált mondta h milyen forró vagyok....hát én pedig mondtam neki h lázas vagyok,azt hitte viccelek...vagy nem tom :lol: De nagyon rendesek voltak,a háziorvos 2szer is megkérdezte hanyadik baba :wink:

annus11
 
 


Annus,
Latod akkor jon a baba amikor nem szamitasz ra, es nem gorcsolsz rajta.
Ugy orulok neki, kivanom, hogy repuljon az ido egyre gyorsabban es mar te is az utolso harmadban legyel!!!!

Kép
eperke25
 
 


Annus

Halk gratula!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hangos 2 hét múlva természetesen!!! :wink:
Vendég
 


ANNUS!!!!!!!!!!!

JUPIJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Jaj de jó,hogy benéztem,hatalmas gratula,ügyesek voltatok!
Vigyázz magatokra és tudod!?: MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!


Tök jó,hogy mindig van újabb kismami akiért lehet izgulni,nagyon nagyon örülök a jó hírnek!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép


Kép
ibm
 
 


Huuu,köszi csajok!

Remélem is h minden oké lesz!!!

Ma már sírtam is.....másnak is voltak ilyenek?Néztem a házfelújítós műsort,egy családnak leégett a háza és újraépítették nekik.A végén mikor átvették annyira örültek,meg sírtak...totál meghatódtam :roll: Szétszórt is vagyok kicsit....

na jó megyek,Maszatkám éhes....

annus11
 
 


Annus!

Hajaj! De még mennyi ilyen volt és még mennyi lesz!
Azthittem a terhesség megszűntével elmúlik a feledékenységem és szétszórtságom,hát nem!
Ha lehet még rosszabb lett! :lol:
De annyi baj legyen!

Egyik nap pl. lemostam a tojásokat aztán szépen felütöttem a mosogatóba.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Még sorolhatnám!

De ez így van jól!

Szorítok neked nagyon!

Tábli?????????????
Eddig mindig dobáltad a friss táblikat,na most aztán itt az ideje!!! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Okika,igyekszem!Csak most pihiznem kell....

annus11
 
 


ok. az az első!!!!!!!!!!!!!!
és persze a legfontosabb! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Annus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te kis sunyi! Ilyen lapulósan bebabásodni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Gratulálok! MInden okés lesz, pihenj, egyél sok mézet, és igyál sok teát! :wink: :D :D :D :D
Amúgy mikor írtad hogy ennyi dolgotok volt, már gondoltam hogy most leszel babás! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Wooow, ANNUS Gratulálok, de persze egyelőre csak halkan, várom a következő vizsgálatot, addig meg pihizzél ezerrel :)

ibm: nálatok hogy mentek az első hetek anno? hogy birtátok ki lelkileg? én kezdek néha kiborulni, de mindig nyugtatommagam,hogy ez csak átmeneti állapot és hamarosan könnyebb lesz. nyugtass meg hogy igy van....
leginkább a napközbeni egyedüllét miatt vagyok kiakadva, mivel én eléggé kommunikativ társasági ember vagyok és nem birom a huzamisabb ideig tartó egyedüllétet. Még séták alatt is egyedül vagyok, szóval az sem az igazi, habár legalább kint vagyok a lakásból
a babus nappal tök nyugis, este sem sir, csak inkább nyűgösködik néha. Ma este is éjfélig fél óránként etettem, már nem hittem el, hogy még mindig éhes, de amint a büfi után le akartuk tenni az ágyába, rögtön nyökögni kezdett. Végül apja sétált vele a sötét lakásban, de akkor sem akart elaludni az ágyában pedig kézben már olyan volt mint a rongybaba, de amint leraktuk felébredt.
végül megint mellettem a nagyágyban aludt csak el cumival a szájában. Apja attól fél, hogy igy odaszokik a nagyágyba és később majd nem akar a sajátjában aludni....hát ezt nem tudom.

zsibi, gyere vissza!!! hoztam képeket :)
Kép
Kép
Kép
Kép
lei
 
 


Szia Lei!

Először is mégegyszer gratulálok,nagyon édes Csabi baba!
Nekünk is brutálisak voltak az első hetek,hónapok,de hidd el lesz még jobb is!
Nem méred,hogy mennyit eszik?
Mert ha megeszi az adagját akkor nem bizti az a baja,hogy éhes nem?
Nagyágy? hm
Nálunk is sokszor ott alszik,de én már úgy vagyok vele,hogy ha ez kell neki akkor legyen,van mikor simán betudom tenni a kiságyba,de van hogy nem és akkor inkább ott hagyom!
Hát remélem nem szokja meg nagyon!
Én az elején volt,hogy eész nap csak etettem,tele volt a t.k.m,hogy egész nap egyszál csöcsbe lógó hassal rohangálok a lakásban,de erre sokan azt mondták,hogy ez az Anyukák sorsa! :wink:
Áronnal az a legnagyobb baj,hogy nem sír hanem síkít,ellilul a feje,nem vesz levegőt,brutális!
Az elején nagyon ijesztő volt,de mostmár tudom,hogy mikor miért csinálja!
Altatni kell,az elején zenére ráztuk akár egy órát is,ma már kb. 10 perc ölben és szépen alszik!
Tehát ha lassan is ,de haladunk!
Tudom,hogy most úgy érzed,hogy összecsapnak a fejed fölött a hullámok,de hidd el nem fognak és majd mikor az első mosolyt megkapot elfelejted az egészet!!! :wink:
Most már éjjel csak 1X kel fel,de tegnap pl. 22-05-ig aludt!

És egy jó tanács: Azt írtad,hogy egyedül vagy,örülj neki,nekem eddig a hétig volt segítségem,de ha még egyszer szülök max. 1 hétig kérem!!!
Mindig volt ki felvegye,hát hétfőn sírva hívtam fel Anyut,hogy én ezt nem bírom,nemtudok semmit csinálni stb.
Ma már péntek van és egész jól belerázódtunk!
Szóval szerintem jobb ha az elejétől magad alakítod ki,hogy mi hogy legyen!
De ez csak az én véleményem!!

KITARTÁS!!!!!!!
Hidd el nem lesz ez mindig így!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Annus!
nagy-nagy gratula
!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
drukkolok hogy minden rendben legyen!+++++++++++++++++
én napi 3 utrot szedtem, kb. a 14.hét végéig.


annyira örülök neked :lol: :lol: :lol:

rakjál a másik topikba is képet, please :wink:

Lei!

gyönyörűek vagytok! :lol: :lol: :lol:
a dolgok majd szépen idővel alakulnak, a legfontosabb hogy összehangolódjatok a bébikével, ehhez pedig idő kell.
Nekünk áldott jó babánk van, még egy átalvatlan éjszakánk se volt, de az elején nekem is voltak kisebb-nagyobb gondjaim-nem nagyon akart enni,lassan indult be a tej, stb.
minden megoldódik, hiid el :wink:
a lényeg a pozitív hozzáállás
nekem volt segítségem egy hónapig- anyukám :wink: .Ki hogy látja... nekem megkönnyítette az új helyzethez szokást, és valóban naphosszat Emcivel lehettem, nem kellett a kaja , mosás, mosogatás után fájjon a fejem.

Nagy ágy: nálunk együtt alvás van, az én felemen, mózesba rakva :wink:
van külön szobája, de ott a kanapén nem férünk el apával kényelmesen.
hogy később hogy lesz, majd meglátjuk, egyelőre annyira szeretem hallani a szuszogását mellettem :lol:

Kép
kimma
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?