Új privát üzeneted érkezett!

Tudok ám én, ha akarok...ilyen remek fogalmazással még laptető is :oops:

Torna infó:

Kedves Érdeklődők!

A végleges infókat küldöm a tornával kapcsolatban:

Fitness aerobic, Pilates, zsírégető, alakformáló jellegű tornákat fogok tartani, természetesen az igényeknek megfelelően. Decembertől már tervezem a Salsa aerobic beépítését is egy-egy órába.

2 helyszínen látogathatjátok óráimat 2008. szeptember 1-től 19-20 h

Hétfő és szerda: Halmi téri Általános Iskola
Kedd és csütörtök: Falusi Általános Iskola

( Sajnos a Martinkán = Gróf Andrási, nem tudtak szabad időpontot biztosítani )
Az első óra tehát jövőhét hétfőn 19-20 h a Halmi téri Ált. Iskolában lesz.

Terveim szerint 700 Ft/óra költségre számíthattok , beleértve az eszközhasználatot, amit én biztosítok mindenki számára ( súlyzó, Thera-band szalag, gimnasztikai labda...) De minél többen jöttök, ez az ár jelentősen kedvezményesebb lehet, valamint kedvezményes bérletvásárlási lehetőséget is ki fogok dolgozni. Kérem tornaszőnyeget és törölközőt hozzatok magatokkal!

Várok szeretettel minden érdeklődőt! Hívjatok egyéb kérdés esetén!

Fatime

Anita
putyu
 
 


Sziasztok

Ibolya
Azért irtam hogy a közeljövőben és ezt 2-3 éve mondják. tudom a malmok eléggé lassan örölnek!!!!!!!!!! :lol: :lol:
De mióta ismerem a halmys óvonéniket, idestova 5-6 éve, azóta hallom hogy a halmyt bövitik és utána jön a toldy.

Ovoda
Tudod én óvonéni után megyek mert amikor a nagy kicsi volt csak a hallomásra hagyatkoztam! És jól megfürödtem vele (talán 1 lap elég lenne a történeteimnek), ja és ráadásul fizettem az alapítványnak, azért hogy a oda járhasson a gyerek (mert nem voltunk körzetesek). Egy ezáltal kilöve!
Ide a toldyba nem viszem!
A faluban csak három óvonénit ismerek (az egyik középsős, a másik nagy, a harmadik meg gyeses), így oda se.
A reformátust most újitották megint fel, kedves let, de nem vagyunk református vallásuak.
Maradt a Tündérkert, ahol az óvonéniket és dadusokat is ismerem, ismerem a munkájukat.

A telefonosoknál próbálkoztam, bejött.

Gyöngyi
Sajna ma nem mentem a szülőire. De ha másképp nem akkor ha hazajöttem eljuttatom a szorolapokat és megköszönöm ha elviszed!

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Gyöngyi,

Jobbnak láttam, ha nem kérek magyarázatot a dologra...Egyébként tény, hogy látszólag semmi baja nem volt, láza sem volt már, de könyörgöm 3. napja szedte csak az antibogyót. Na mindegy túléli. EGyébként közeledik a második szülinap, arra lett beígérve a fülbevaló:)
Ovi: nekünk még van egy szép évünk itthon kettesben:) Azon gondolkoztam, hogy nekem a szívem fog megszakadni, ha Zorka ovis lesz. Soha többet nem fogunk már ennyi időt együtt tölteni:( Akkor már csak napi pár óra jár nekem a gyerekemből. Szörnyű:(
Vendég
 

 
 

Judit!!

Hajrá fülcsi!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Értem miről beszélsz ovi ügyben, nekem meg is szakadt a szívem, amikor Marietta oviba ment :cry: :cry: , de ott volt a Sára, kicsi vigasz volt, mert minkét lányomat magam mellett akartam tudni :roll: :lol:
De képzeld, hogy valahogy szépen fokozatosan leváltak már rólam: egyre kevesebb időt akarnak velem tölteni :cry: , bezárkóznak a szobába és kettesben játszanak :cry:
Szóval ez a leválás dolog csak nekünk olyan szörnyű, nekik nem annyira. Én nagyon nehezen éltem meg az ovikezdést a Mariettával (vannak rá tanúk, igaz Nóra?? :wink: :lol: ), de nem bántam meg, mert nagyon szereti és sokat fejlődött (csak kicsit belehaltam - de lesz még ilyen).
Élvezd ki a még hátralévő időt, mert gyorsan elrepül!!!

Mostanában többet írsz :lol: :lol: remélem jobban vagy!!!!


Merci!

Oké, akkor majd várom!!!! :lol: :lol:

Anita!!

Ez a torna jól hangzik és nem is kellene messzire mennem miatta :lol: :lol: :lol: kifárasztana a gyaloglás :lol: :lol:

Ildi!!

Húú, akkor írány a doki!!!! Oldja meg, mert kellemetlen lehet. Jó a barátnő a háznál, igaz??? :lol: :lol:
De számonkérjük mi is!!!! :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Én nem csa darabosan írok, de olvasok is, úgy látszik nem elég alaposan olvastam,mert jól meg lepődök néha...

Anita!

Torna? Én szeretnék menni, de szerintem nem egy helyre fogunk járni....

Jatka!

Örülök, hogy újra vagy! A telefonszámom megvan szívesen válaszolgatok kérdésekre az ovival kapcsolatba. Nálunk egy napig sem lehetett ott maradni én rosszul, Tami tök jól birta. Tv nincs -ennek én nagyon örülök... Reggeli viszont természetesen van. Én bentre egy jó kis stabil szandit vettem Taminak, kintre meg az általános utcai ill. csizma volt.

Anikó!

Tényleg jó hangulatúak a képek. Megnézem majd a gépet mik a lehetőségei és elmondok pár dolgot, ha akarod.
A találkozót sajnálom....

Andi!

Tegnap jól elmondtam a Zolinak mit kaptál. Mire ő: nekem csak egy kéthetes Horvátországira tellett. (aug. 20.-án 9 éves házasok voltunk) Mire én: Jaaaaaaaaaaa, szóval ez az volt. -- így még a virágot is megúszta.

:P

Gyöngyi!

Szerintem telejesen rendben van már, de nem követem el ugyanazt a hibát így péntekig csepegtetem.

Szandra!

Szerintem telj.... :P :P :P Szonjuska is ovis lesz bizony! Hétfőn voltunk óvónénit látogatni... hóvirág lett. Tami is lecserélte a kifliét napocskára (elment tőlük egy kislány)

Merci!

A falusiban Tamiéknak hiper -szuper óvónénieik vannak. Emberileg, szakmailag a csúcson. Én vinném úszini a lányokat. Lesz oviúszás is, nem nálatok, de én azt annyira nem akarom.

Ildi!

Megnézem a ti gépeteket is, de nagyon ígéretesek a képek!

Évi!

Zéti nagyon sokat változott, szuper kisfickó! (bár régen is az volt) :P

Judit!

Megint itt volt anyós? Zorka jól van már?

Adri!

Dóra is nagy már! Hogy telnek a napok? Milyen idő lesz szombaton- kérdezd meg légyszi a kishercegnőt, mert megyek lagziba.. :P

Kata!

Szívesen találkoznék már veletek is!

Katus!

Nagyon tetszenek a képek!

Dénesandi!

Hogy vagy?

anett
kállai
 
 


Még valami fontos:

Anikó nézegetem a képeket és nagyon szép vagy rajtuk... :P
kállai
 
 


ezek a lányokról egyik este egy templomban készültek

Kép

Kép
kállai
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ahogy olvasom ezentúl a topic talik a Brunszvik oviban-bölcsiben :lol: fognak zajlani javarészt :lol: :lol: :lol:
Nekünk azt mondták,hogy a bölcsi üzemelését már csak erre a tanévre engedélyezték az ovi épületében,merthogy költözik be a müv.ház :roll: .

Judit,akkor még mindig jobbulást Zorkának.Pedig már azt hittem kilábaltatok belőle :cry: .

Anita,miért vagy önző :oops: /voltál tegnap?/
Ez a torna nem hangzik rosszul :arrow: de nekem semmi kedvem nem lenne egyedül menni :oops: .Érdekel még valakit?Mehetnénk együtt.

Tényleg,a martikai suliban lesz megint ovis kézi?

Merci,a református oviba is irathatod a gyerköcöt,nincs valláshoz kötve :arrow: már ott tartanak,ha van hely bárkit felvesznek :lol: .Már nem ugy van mint az ovi indulásakor.
bibolya
 
 


Judit!

Igen, tervezzük, legkésőbb jövő vasárnap indulunk, a kérdés, h mivel...Szállás van, csak repjegy kell, ha azzal megyünk. Tök baráti áron találtam az Alitalianal, de megy a para a mostani sok repülőbaleset miatt :oops: Ráadásul úgy tervezzük, h átmegyünk Portugáliába is és ha repülünk nem lesz gyerekülés. S szeretném rendesen megnézni Monte Carlot, mert januárban kb fél óránk volt rá...
Persze ezekkel leginkább magamat győzködöm, h jó lesz kocsival, miután legutóbb megfogadtam h én kocsival ennyit soha többet. Elsősorban Lili miatt...
Fülbelövés : Lilka teljesen rá volt izgulva erre a fülbevaló témára, júliusban csináltattuk Neki. Most lehetne kicserélni, kapott is egy szép kis karika fülbevalót Mamáéktól, de nem bírjuk kiszedni a "gyárit" (vmi hülye módon csavaros, m forogni forog, csak a hátuljához ragaszkodik fenemód), már hozzá sem nyúlunk, m sír, megbeszéltük, h visszaviszem "A Nénihez".
Szomszéd?
Megoldódott a múltkori?

Anita!

Ez a torna nagyon olcsó szerintem.
Én a 13. kerületbe "járok" ( kb 3 hónapja nem voltam :oops: ), egy nagyon szupi kis helyre, de ott 1000 Ft és ez még olcsónak számít a környéken.

De jó mindenkinek, h mehettek oviba...Mi is szeretnénk már, de jövő szeptember előtt államiba bizti nem veszik fel. Pedig úgy érzem nagyon igényelné már...Addig marad a bölcsis játszócsoport.

zsanett
 
 


Zsanett,

Én csak arról a múlt heti Spanair-es balesetről tudok. Volt más is?
(az amerikaiakat én nem tartom nyilván...)
Egyébként én úgy vagyok ezzel, hogy ahol mostanában volt baleset ott kevesebb rá az esély, hogy újra legyen...:) Amúgy meg ezt sosem lehet előre tudni, hogy melyik légitársaságnál lesz a következő...De Ferihegyen is percenként szállnak le-föl a gépek és az utóbbi 30 évben nem volt egyikkel sem baleset:)
Szomszéd? Csendes, rendes, fegyelmezett:)

Zorka jobban van, bár még elég rondán köhög. Homeopátiás akármit kap, amit még Mallorcán vettünk.

Egyik nap jobban vagyok, másik nap kevésbé...messze vagyunk még a végétől, de már látszik merre felé haladunk...

Ildi
Az orchideámat sikerült kiirtanom:( Túllocsoltam...én, akinél még a kaktusz is kiszárad...annyira figyeltem rá, hogy nehogy ez is úgy járjon, hogy túlzásba vittem. :(Aztán az is eszembe jutott, hogy vajon miért kerül az IKEA-ban 2ezerbe, ami más helyen 7-8 ezer...lehet, hogy eleve selejtes volt.
Vendég
 


Zsanett,

Tuti nem vágnék neki Spanyolországnak kocsival. Görögország maximum, annál tovább nem.
Biztos lehet bérelni valahol gyerekülést, ha át akartok menni Portugáliába.
Vendég
 


Zsanett,
az autókölcsönzős ad gyerekülést, az tuti :) Spanyolország autóval gyilkos szerintem is!

Judit, Zorkának gyógypuszik. Örülök, hogy alakultok :D

pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ildi,
voltál dokinál?

Csajok, Ancsi ma 8-kor kelt, és délben le kellett tennem aludni. Remélem húzza egy darabig, különben durva délutánunk lesz :)

Viszont a nap jó híre: amíg főztem az ebédet, tök jól eljátszott a konyhában egy pléden. Legózott :D

Na, én is szunyizok egy picit :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


(Gyöngyi ne figyelj ide)

Zorka mindig 8 körül kel és 12 körül alszik el. Általában 1,5-2 órát alszik és este 7-kor már alig bírunk vele, de 8-ig szoktuk húzni.

Zorka ma mesét nézett, amíg főztem:) Nagyon régen kapcsoltam be neki a TV-t, most jól elvolt vele és minden gond nélkül kikapcsoltam, amikor befejeztem a főzést. Nem reklamált.
Vendég
 


Sziasztok!
Ma én önzőzök... :oops:

Voltunk tegnap oltáson...mérlegelésen...Zétimanócska 7 kg :P

Kérdezte a védőnő, hogy ugye csak szopizik...mondtam igen...nem szólt semmit...sem Ő, sem a doki...érdekes, hogy most nem látták túl fehérnek, vashiányosnak... :?

Viszont az Essek ajánlotta, hogy adassuk be Zézének az agyhártya gyulladása elleni oltást...most ezen agyalunk...ja, most vették el a támogatását, így 3e helyett 7e...na, de eccer élünk ugye :wink: :!: (amúgy nem az ára miatt gondolkodunk rajta, ne értsetek félre, nem vagyok az a "gyerekenspórolunk" fajta...csak érdekességként írtam le...)

Most ennyi, mert botrányos a lakás kinézete :oops:

Csak jót mindenkinek :lol:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Ma én önzőzök... :oops:

Voltunk tegnap oltáson...mérlegelésen...Zétimanócska 7 kg :P

Kérdezte a védőnő, hogy ugye csak szopizik...mondtam igen...nem szólt semmit...sem Ő, sem a doki...érdekes, hogy most nem látták túl fehérnek, vashiányosnak... :?

Viszont az Essek ajánlotta, hogy adassuk be Zézének az agyhártya gyulladása elleni oltást...most ezen agyalunk...ja, most vették el a támogatását, így 3e helyett 7e...na, de eccer élünk ugye :wink: :!: (amúgy nem az ára miatt gondolkodunk rajta, ne értsetek félre, nem vagyok az a "gyerekenspórolunk" fajta...csak érdekességként írtam le...)

Most ennyi, mert botrányos a lakás kinézete :oops:

Csak jót mindenkinek :lol:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ez most mé' lett dupla :roll: ???

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Judit!
Biztos tudat alatt erre van "kihegyezve a fülem", m folyton ezt hallom s a legutóbbi 4-ből 2 Spanyolországos :(
Nah sebaj, még a héten kitaláljuk h legyen.

Kata!
Szerencsére nem kell autót bérelnünk, de azt nem tudom h esetleg lehet-e külön csak gyerekülést?

Anita!
Én még lógok Neked egy könyv árával!

zsanett
 
 


Zsanett!

Elképzelhető, hogy autókölcsönzőben is tudtok gyerekülést bérelni akkoris, ha kocsit nem béreltek, esetleg valami kaució fejében...
De Mallorcán volt egy hely, ahol biciklit, babakocsit, gyerekülést lehetett bérelni. Biztos találtok Ti is ilyesmit.
Esetleg hátha Reni tud valami ismerőstől kölcsönkérni...
Vendég
 


Sziasztok

Ibolya
Milyen volt az állatkerti séta?
Gergő megnyugodott? Döme kérdezte hogy Gergő miért sírt? Mondtam hogy rosszul ébredt és rossz kedve. Na ekkor meg azt kérdezte miért volt rossz kedve?
Aztán inkább talált valami érdekeset a zöldségespulton (tököt) és inkább ott folytatta a kérdezösködést. Majd összebarátkoznak ha véletlen egy csoportba járnak majd!!!!
De az Encsid milyen nyugisnak látszik! Nyugis nagylány!!!!! Nemsokára csapkodhatod mellőle a fiukat!

Református ovi tényleg nem köti valláshoz, de az ovoda a tempolom köré van építve és az ő vallásukhoz van az ovodai foglalkozás is körültéve. Ráadásul évekre előre fel vannak véve a gyerekek!!!!!

Anett
Igen a falusiból csak egy csoport jár hozzánk, a többiből az újhegyibe járnak úszni. Oda vihetnek egyszerre harminc gyereket is, nálunk 15-18 fő akit egyszerre oktatunk ovis úszás alatt.
De ha van kedved gyere el te is és nézd meg hogyan oktatunk, szeptember 8ai héten. Aztán meglátod, hogy szeretnéd e ide járatni a gyerekeket!
A telefonszámomat elküldöm privátban!

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok,

Anikó,
megtaláltam Maja lila csodáját, nem fogod elhinni, valamelyik játékos doboz alján volt :shock:
NAgyon köszönjük előre is a kiságyat, sokat segítesz ezzel (is :) ).
Ma hívtalak, de biztos rosszkor, most meg már nem merlek :oops: . Holnap újra próbálkozom (és ezt vedd nyugodtan fenyegetésnek!) :D

Gyöngyi,
köszi a telefonos segítséget, képzeld mire hazaértünk, már semmi baja sem volt. De nagyon sértődötten méregetett még egy darabig...

Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Merci,állatkert csak jó lehet :lol: :lol: :lol: legalábbis az én kölykeim nagyon birják :lol: :lol: :lol: .Geri kedvence ma is az állatsimogató volt,egy jó félóráig etette-simogatta-ölelgette-huzta-vonta a kecskéket :lol: miután már végképp elegük lett a nyúzásból az egyik kicsi nekiszaladt a szarvacskájával-na ekkor sikerült eljönnünk :roll:

Geri-mint észrevehetted- nem egy társasági lény :oops: .És az,hogy idegenek hozzá mernek nyúlni :roll: ,hát ez számára kész felháborító :shock: Neki nagyon sok idő kell,hogy fel tudjon engedni-ez miatt biztos sok sirás lesz a bölcsiben :oops: .
Encsi meg a nyugalom :roll: :roll: :lol: :lol: ?????Viccelsz?Olyan robbanékony mint én vagyok/vagy mint a Geri :roll: -csak néha eszébe jut amiről annyit papolok neki,igy "idegenek" elött normálisan viselkedik.

[quote="sszkata"]
írta:
sszkataGyöngyi,
köszi a telefonos segítséget, képzeld mire hazaértünk, már semmi baja sem volt. De nagyon sértődötten méregetett még egy darabig...
Katus,csak nem beteg Ancsi?

Évi,7 kg Zéti ? Húú,nagyon hizlal akkor a víz :roll: :oops: :oops: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál délelőtt és tényleg jó fej a bőrgyógyász (Vajda Mária) szóval valami seborheás valamim van,de szerencsére nem a durvább változat így nem kell kátrányos ecsetelő,csak valami enyhébb szer...de így is csak tűnetmentesíteni lehet,nem múlik el,ugyanis genetikai eredetű (vagyis örökletes) kicsit besokallt a szervezetem (elfáradt ) ,és így reagál....(állítólag ez mindenkinek van,csak van akinek előjön és van akinek nem)
Szandra még egyszer köszi,hogy végre elrugdostál...a családomnak két hónapi kemény munkája nem volt ennyire hatásos....mindig kibújtam alóla...

egy bulin már túl vagyunk,megint csak köszönettel tartozom ,ezúton Anitának,akinek a közvetítésével sikerült fél nap alatt olyan ünnepi kaját rittyenteni,hogy csak na.
Isteni finom volt a torta és a hidegtál is....holnap viszem a tálcákat...



A beszámolóm elkészült,szóval visszatérek a megszokott kerékvágásba,amennyire a közeledő név- és szülinapi bulik ezt engedélyezik...még ezer éves lemaradásaim vannak...
holnap végül is nem a Tiszára,hanem a sógornőmék Izsáki telkére megyünk több napos bulira,apaszülinapozni. krisztusi korba lépett a drágám,de én egy Gekkos szabadidő rucival és egy üveg wiskey-vel megoldottam az ügyet (na meg a wiskey alakú tortával) méghogy tandemugrás.... :lol: repűlőre nem sikerült felültetni...

ez aranyos volt,hogy az önzősöket(Anita és Évi) megduplázta :lol: :lol: :lol:

kisfőnök jó súlyban van,és milyen kis mosolygós lett mióta nem találkoztunk....
én beadattam mindkettőnek az agyhártya elleni oltást (is) ,de nem emlékszem,hogy 3 ezer lett volna,valamiért több dereng...alapból

Judit!

Ne má...ez rekord idő....ilyen gyorsan még nekem sem sikerült tacsra vágni orchideát....na de minden kezdet nehéz....majd a legközelebbi...de tényleg úgy van,minél jobban vigyáz az ember valamire,annál valószínűbb,hogy tönkremegy....

Gyöngyi!
hogy bírtad a melót?

Ibolya!
Gergő is odafog járni a Brunszvikba?

Encsinek sok boldog szülinapot kívánok!!!

Mikor tartjátok a bulit?Mit kapott a nagylány?
Kép

Anett!
Láttad a képeket a blogba is? :lol:
Sok boldogságot kívánok nektek is!!!! Na nem panaszkodhatsz,szép kis ajándékot kaptál... :lol: :lol: :lol:

Anikó!
Köszi az infót a Ciniről,akkor nem indulok el szerdán... :lol:

Anita!
Rikta név ez a Fatime,de ha az ált. iskolai néptánc tanárnőmről van szó akkor nem fogtok csalódni a tornában ,irtó jó fej csajszi!
Boginak nem nagyon jöttem be :oops:
köszi a segítséget mindenben,nem tudom,hogy raktad be a nagyobbik tálcát az ülés közé,de itthon alig bírtam kibogarászni :lol:

Jutka!
Már nem emlékszem pontosan a sok kérdésre,amit felraktál így hirtelen,de ez már napok óta eszembe van...
én innen rendeltem ovis jeleket:
http://www.ovisjelek.hu/
polót nem ajánlom senkinek,de az öntapadós matricák és a rávasalható jelek is tök jók!

Katus!
eszméletlen Ancsi,dehát ínyenc a drága csak eddig nem fedeztétek fel...ezentúl csak ilyeneket főzzél neki...

és addig éltek míg meg nem haltak...
itt a vége fuss el véle
ilgya1
 
 


Ildi,fél 1?Rád ez nem jellemző,hogy ilyenkor irsz :oops:
Olvastam a blogodat,gyönyörű helyen jártatok :arrow: nekem a vizeséses tetszett a legjobban,de az a tonhal méret sem semmi :roll: :roll: .Gondolom ezek után nem kell többet győzködni a férjedet,már ami a külföldi utat illeti.

Köszönjük az Encsi köszöntést :lol: .A "nagy" családi bulit már multhét vasárnap megtartottuk,a mi "kis" közös ajándékunk az,hogy ma oda megyünk és azt csinálunk ahová/és amit az ünnepelt szeretne :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: /csak reménykedek,hogy egy havi fizetésből kijövünk :roll: :lol: /.Már előre kapott ajándékokat:most a gyöngyfűzés a kedvence,ehhez kapott rengeteg gyöngyöt és egy ujabb könyvet-állatokat lehet belőle fűzni-,kedvenc olvasmánya a witch tini boszorkák :lol: :lol: ,ebből kapott újabb részeket,és egyúj görkorcsolyát.A nagyiktól és az öcsémtől kapott ruhákat,társast és egy hajkisimitó-kreppelő-vasaló-loknizó csodát.

na lépek,mert ébredezik a családom
bibolya
 
 


ja igen,a Geri is a Brunszvikba fog járni-csak ő a bölcsi részre :lol:
bibolya
 
 



Sziasztok!

Ismét előkerültem! :-) Most kb. egy órán keresztül olvastam, így majdnem szó nélkül távoztam... megint :-)

Nektek nagyon sok közös témátok van, amihez én még nem igazán tudok hozzászólni, ezért inkább csak figyelek. Reméltem, hogy elérkezik ez a hét és végre láthatom UH-n az apróságot, de sajnos a doki a 18. heti óta nem nézegette meg. Úgy tudtam, hogy van kötelező 28-30. heti UH is. Nekem nincs :-( Így csak azt tudom magunkról, hogy mozgunk és lassan mindent kitölt bennem. Legalábbis hiszem ezt én, közbe meg nem, mert csak az egyik oldalamon van. Feje a gyomromban, feneke a hólyagomban, lábai a baloldali medencecsontom környékén.

A szobafestés és társai ügyében nem történt még előrehaladás. Egyszer majd elkezdjük azt is :-) Talicskát vettünk neki, néhány dolgot meg ajándékba kapott. Majd valamikor elmegyünk beszerző-körútra is :-)

Most azon is gondolkoztam, hogy mi a jó a babának: ha kezdettől fogva teljesen külön szobában lakik, vagy ha velünk egy szobában van az ágya egy darabig??? Szerintetek??

Ezen a héten megvoltak a pótvizsgák, 7ből 4 emberkét át tudtam engedni hatalmas jóindulattal, 3at nem. Így azokkal együtt, akik többől buktak 10 %-os aránnyal zártuk a tanévet. Szuper :-( Hétfőtől megint betegállományba vonulok... várom az újabb kifizetési problémákat a munkáltató részéről :-) De már figyelek, így talán nem hónapokkal később kapom meg.

És akkor most mondanám, hogy nincs más dolgom, csak nőni... De nem nő semmi. Direkt a mérleget is elkerültem 2-3 hete. Gondoltam mostanra legalább 1 kiló landolt rajtam, de semmi változás nincs. Hova teszem azt a rengeteg ételt???? Remélem a babácska nő azért. Már el kellett érnie az 1 kilót, ugye?? Legalább.

Szép napot nektek! Reni
almi
 
 


ENIKŐNEK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Reni, örülök, hogy jól vagytok! Ilyenkor a babának már 1 kg felettinek kell lennie, úgyhogy szeritnem most inkább ő gyarapszik, nem Te. Az együtt- vagy különalvásról szerintem mindenkinek más a véleménye... Én nem tudtam elképzelni, hogy külön legyen éjszaka, az elején sokszor odaosontam éjjel is Marcihoz - csak hogy megnézzem, vesz-e levegőt, nem rúgta-e le a takaróját, stb. Etetni is egyszerűbb volt úgy, hogy csak benyúltam érte a kiságyba, megszoptattam és visszaraktam aludni. Én most kezdek szépen lassan visszaköltözni a hálószobánkba, de tartok attól, hogy éjszakánként néhányszor azért fel fogok kelni, és átsétálok, hogy megnézzem, minden rendben van-e vele.

Most csak ennyi, mert Marci felébredt, és követeli a tejcsárdáját... :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Enikő!

Kép

Anita
putyu
 
 


Tejcsárda :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Olvasó Nóra! (tegnapra)

Kép

Anita
putyu
 
 


sziasztok,

Boldog 10. szülinapot, Enikő!

szóval akkor jövő héten cini? de jó! kíváncsi vagyok, hogy Eszter is ilyen lelkes lesz-e!

torna: én tuti megyek, mert még mindig alig jön rám valami és pont tegnap gondoltam rá, hogy muszáj lenne valamit mozognom (nem mintha nem rohangálnék már most Eszter után), mert úszógumit csak úgy lehet(ne) eltüntetni.

repülés: 2 napja azon rágódom, hogy el merjek-e menni Eszterrel (eszperente :D ) egyedül a Zoli nővéréhez Hollandiába. júniusban voltunk hármasban, semmi gond nem volt, jönnek értünk a reptérre, de így is aggódom. nagyon várnak minket (két kislányuk van), meg ki kellene használni az időt, amíg nem dolgozom...

Reni, mi helyhiány miatt együtt alszunk Eszterrel, de még a mai napig többször felébredek éjszaka megnézni, pedig jó pár hónapja átalussza az éjszakát. mondjuk mostanában már mocorog mikor mi megyünk lefeküdni, úgyhogy néha az az érzésem, hogy zavarjuk. talán most már Neki jobb lenne, ha külön szobában aludhatna.

szép napot Mindenkinek,
Wiki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Enikő!!!

Boldog szülinapot kívánunk!!!


Ildi!!

Munka??? bleeeeee.... :roll: :lol: :lol: Szerdán tanári értekezlet, ma gazdasági vezető tartott értekezletet - nincs is ezzel semmi baj, ha nem lenne unalmas, utálom, hogy csak ülünk és hallgatok, jobb szeretem, ha pörögnek az események. Így a tényleges munka nem igazán valósult meg a részemről :roll: Na, de hétfőtől, már lesznek gyerekek is, velük mindig van mit tenni :lol: :lol:
Örülök, hogy voltál dokinál!! Seborhoeas dermatits?? Mert asszem arra pont az aloenál találtam valamit!!! Majd átnézem újra.


Reni!!

De jó hogy jelentkeztél!!!! :lol: :lol: Akkor már nagyon gömbölyödhetsz, már 30 hét???? Megy az idő.
Örülj neki, hogy nem Te hizol, hanem a baba :lol: :lol: És nyugi, ő mindent megkap, jól kitalálta ezt a természet.

Altatás?? Látod jó kérdés :lol: :lol: LEsz mit olvasnod, tudunk írni annyi félét, ahányan vagyunk :lol: :lol:
Szakmai tanácsom: úgy alakítsátok ki, ahogy neked, a babának és talán :lol: apának a legjobb, a többi nem számít. Lehet rajta változtatni, sőt a gyerek maga akar rajta változtatni :lol: :lol:
Nálunk: Marietta alapból külön szobát kapott és kezdetektől a saját ágyában aludt, én vele egy szobában a kanapén. Hagyjuk apát nyugodtan pihenni (halkan jegyzem meg apa akkor is nyugodtan pihen, ha mellette ordít a gyerek :lol: :lol: ) címszóval. És valóban könnyebb volt, hogy nem kellett sokat menni a cicizéshez (ó, csak 2óránként evett a drága éjjel is). Aztán rájöttem, hogy igen erőteljesen jelzi, ha szüksége van rám,hogy nem tudok aludni ha hallom szuszogni és mocorogni és már könnyebben is mozogtam - akkor visszamentem a másik szobába apához. Kb 2 hetes volt a lány. Én alapból nem birok úgy aludni, hogyha mellettem van és hozzám ér a gyerekem - így ezt nem is akartam csinálni. Viszont a másik szobából a legkisebb rezdülését is meghallom - köszönhető ennek az éber alvásomnak :roll: :lol:
Sárát mózesben magunk mellé tettük a hálóban - hogy ne zavarja a Mariettát :lol: De ez is csak 2 hétig mehetett, mert kinőtte a mózest és kénytelenek voltunk berakni az ágyába a közös szobájukba. És nem zavarta a Mariettát. Sőt volt, hogy álmosan kibotorkált a lelkem és megkérdezte: "nem hallod, hogy sír a Sára?" :lol: :lol: Persze nem sírt, csak nyöszörgött. ÉS ha hangosan sírt is (óóó, ez nnnnnagyon ritkán fordult ám elő :wink: :wink: ), akkor meg édesen aludt tőle fél méterre.

És képzeld Judit!!!! Már nem kell befogni a fülem, mert így hogy ovodás minkét gyerekem elértük azt a szintet, hogy mindkettő végigalussza az éjszakákat :lol: :lol: Szegénykéim már aludnának 8-ig, de nem lehet :cry: :cry:

Apropó, megyek is lefektettem a kicsit, aki már nem is olyan kicsi.

:lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ibolya, Encsinek boldog szülinapot!!!
Múltkor akartam írni, hogy találkoztunk Geri leendő gondozónénijével. Arra járunk,ahol laknak és behívott bennünket. :)

Anikó, nem ismerem a sárga csoportot, csak annyit tudok, hogy a szomszéd kisfiút oda vették fel.
Úgy látszik, lassan már mindegy, hogy valakit a Toldyba, Halmyba vagy a bölcsibe vettek fel, mindenki a Brunszvikba jár.... :shock:

Merci, Vecséstől kb. 250 km a Dobsinai-jégbarlang, de mi Szoboszlóról mentünk.
http://www.ssj.sk/jaskyne/spristupnene/ ... a/pristup/

Jutka, msn-en beszéljünk, oké?
Amúgy Dóri mikor kezd, hétfőn már ő is?

Évi, az agyhártyagyulladás elleni oltást mi is beadattuk... Ennél csak (árban) durvább oltások jönnek.... Értem én, hogy mire gondolsz, persze, hogy a gyerek egészsége fontosabb, mint a pénz, de azért 2 gyerek mellett a 2x 16 ezer Ft-os oltáson már mi is elgondolkoztunk. De igazából a fő szempont nálunk is az volt, amit Gyöngyi is szokott írni, hogy dolgoznia kell az immunrendszernek is.

Ildi, ez a seborheás dolog nem hangzik túl jól, de lényeg, hogy nem a durvábbik fajta.

Szép hétvégét!

Andi
idna
 
 


Encsi!

Nagyon boldog születésnapot!!!


Kép
Zorka&Judit
Vendég
 



Zsanett,

És végül melyik légitársasággal?
Vendég
 


Encsi!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Kedves Enikő!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!


Kép

Puszi: Szabina, Dóra és Jutka
jatka
 
 


Encsi,

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kedves Encsi!

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Köszönjük szépen mindenkinek a köszöntéseket,átadtam az ünnepeltnek :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Köszönöm szépen a tanácsokat! Igaziból én úgy gondoltam eredetileg, hogy jó az, ha a baba külön alszik, de majd kiderül milyen emberke lesz. Mennyire lesz aktív éjjel... Ahova terveztük a kiságyat van egy 1személyes ágy. Azon én elférek, ha kell. De ahogy ismerem a férjecském vonulna utánam, akkor viszont már kicsi...

Tapasztalataitok szerint van abban igazság, hogy a baba mozgásából lehet következtetni arra, hogy milyen lesz a napi életritmusa amikor megszületik??? (Akkor nekem sosem fog aludni????? )

Reni
almi
 
 


Csajok, aki mostanában rendelt a Rózsi nénitől tortát és nem vitte vissza a tálcát, legyen szíves tegye meg :!: :!: :!: :!:

Anita
putyu
 
 


Reni!!

Semmi köze a pocakoslétnek a kinti léthez :lol: :lol: Nálunk sajna nem jött be :roll: :cry: . Marietta a pocakomban csak nappal mozgott, minden éjjelt végigaludtam vele, csak az 5 perces fájások keltettek fel :lol: Ennek ellenére szinte alig aludt 1 éves koráig (utána se sokat, csak addigra már nem volt akkora gond) :lol:
Sára élete pont fordított volt a pocakomban, mégis úgyanúgy keveset aludt, mint a Marietta. Na, jó egy picivel többet :wink: :lol:
Ne, add fel, van remény!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Reni,
szerintem nincs köze a pocaklétnek a kintihez! A pocakban Lőrinc is, Rebeka is éjjel-nappal(!), rengeteget(!) és erőteljesen mozogtak, míg idekint mindketten nyugodt, jó alvó babák voltak és jó alvó gyerekek most is. :D Emiatt ne aggódj! :wink: :D



Most csak ennyi, mert megyünk Telekomos (céges) Olimpiára...
Puszi,

Andi
idna
 
 


Na, én viszont utálok laptetőn lenni..... :evil: :evil: :evil: :D

Andi
idna
 
 


Ez a büntetése annak, aki ritkán ír :lol: :lol: :lol:

Kata!!

Sikerült beszélni a dokinénivel kajcsi ügyben?? Mit mondott??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?