Új privát üzeneted érkezett!

Zulu Kép
én kérexépen Halészjutka cd-t a talira, ha lehet. Adok cserébe nyers cd-t! Főzizabáló Malac Kép

Momo Kép
gratual a zöldborsóevéshez szupej kiccsaj Timinek! NAgyon édi ám a hosszúhajú képen! KépKépKép

Azur Kép
drukk, hogy hamar találj jó krémet! Dévényes sírás Kép ... de ha egyszer muszáj ...

Ari Kép
eldöntöttem, hogy pókcsípés volt Kép
Édes Bori a képeken! Főtt répa kézből, hmmm, szerintem, ha puha, nem kell izgulni miatta, úgy értem, nem akad a torkán.

És most bocs, de elpatázom ágy iránt. Köszönjük a kistesós drukkokat, bár Apacukát némileg feszélyezi, hogy a nyilvánosság előtt gyártjuk KépKépKép Úgyhogy, ha nem haragusztok, majd akkor szólok, ha már legalább a petezsák látszik Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Azur, dokibacsi szerint mindent lehet enni, de meg nem merek. A mutet elott tudtam, hogy mindent lehet majd enni.A nevetseges az volt, hogy a mutet masnapjan jott egy dietas nover es elkezdte mondani, hogy 6 hetig csak pepeset lehet, semmi rostosat zsiradekot nem szabad en gonosz meg jobb szorakozasom nem leven jol kifagattam visszakerdezgettem (jol bele lehetett keverni 2x nem mondta ugyanazt)had dolgozzon meg a fizeteseert ha mar nem kerdezi meg az orvost, hogy mit kellene mondania. Kép.
Ari
ari
 
 


Zulu: en is kerek szepen Halasz Jutka cd-tKép
orsoly
 
 

 
 

Sziasztok!

Szerintetek 6 hónapos babának lehet 3 napos láza? Nikinek este 39,2 volt popsiban. Semmi tünet nincs. Gyerekorvos holnap kijön azért. Telefonba Germicid C és hütőfürdőt javasolt. Esetleg Nurofent.

Zulu,
nem tudtam fecskedővel se beadni mert kifolyt a száján v. kiköpte. Lehet, hogy rosszul csinálom?

Nem olvastam tegnap óta, úgyhogy most visszaolvasok.

Tina
tkriszta
 
 


Hali Csajok!

Drukkokat köszönöm, hétfőre lesz eredmény. De nehogy leeresszek, megyek most pénteken délelött is.Kép Beu, igaz nincs okítás kedden, de jövő pénteken is vizsgázom, így sajna nem fér bele a cserepesházas taliKép... De majd bepótoljuk!

Azur, kozmetikus? Nekem is volt ilyen fájóan pirospozsgás a pofázmányom, de amióta gigi sps-t használokKép, nos azóta se fiatalodtam, viszont csak szeplős vagyokKép

FranyóKépKép

Kangi, én ragyának látom, pókcsípéshez már sajna volt "szerencsénk"... Akkor mikor kell tartani a gyertyát?Kép

Ari, hát engem nem filmezhettek volna az hótziher. És mert mázlistának mondhatom magam, mert volt szerencsém élőben végigaszisztálni egy baba világrajöttét, bizti nem fogom nézni. Bár én a felkészítőn kötelező jelleggel levetített szülést is csukott szemmel "néztem", mert a sajátomat akartam elsőnek, így nem kellett csalódnomKép. Szerintem ez egy annyira bensőséges dolog - már ha nincs semmi komplikáció -, hogy semmi helye ott a stábnak. Ha meg valami probléma adódik, pláne útban vannak. De ez szigorúan magánvélemény. Viszont Momo párjának félelemeit teljesen megértemKép

ja, és nem is dicsekedtem, de ünnepek alatt is sikerült még egy kilót fogynom, igaz nem 1 hét alatt, hanem 2 alatt, dehát aki diétázik - füstölt csülökkel, libamájjalKép - az ne nyafogjon, igaz?Kép Utsó vizsga után megyek tekercseltetni, az még bizti megdobja, és riszálhatom újra kisméretű sejhajomat a mind növekvő pocakosoknakKépKép

Tééleg, Leszter merre jársz?Kép

Orsoly, kenyérkéd szép lett, hogy ízlett?Kép

És Ellinek - bár hol vagyunk miazoktól a hurkincáktól...KépKép - mostani kedvencek:
macival
Kép
parkolóház
Kép
fürcsi
Kép
apával táncolunk
Kép

Na pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Kangi, Orsoly,
okéKép. Apasasot ráállítom a projektre. Többiek?Kép
(csak nehogy megjelenjenek a jogvédők, és bebörtönözzenekKép)

Lányom egészségileg már egész jól van (koppkopp), viselkedésileg mélyponton. Ma is vagy félórát őrjöngött lefekvés előtt, aztán elszusszant, de időnként felébred, és újra elkezd ordibálni. És gazanya nem veszi ki a ketrecből, csak dalol rendületlenül. Tudom, hogy a Kismama-fanatikusok a szívemet tépnék ki, de akkor sem fogok kettőig Legózni a gyerekkel. (Mint apósom Malaccal. Mikor megkérdeztem, hogy bátváj, akkor azt felelte: hát megkért. ÁÁÁÁÁÁÁ!!!)

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Csinaltunk egy valogatas oldalt Bori kepeibol ezekrol akarunk most papirkepet csinaltani mert az elozo sorozatok elkoptak Kép
http://lajli.gau.hu/~lajbi/kepek/magan/jo/

Beu, ha elengedem paromat pecalistas listakocsmaba csutortokon, akkor mehetek talizni!

Eldugulok meg dolgozni kellene Kép

Pussz Ari
ari
 
 


Julka sajnos nagyon-nagyon köhög, és iszonyú szárazon. De van egy jó hírem isKép ma megtanult tapsolni!Kép

MomoKép én is félek a tüdőgyuszitól, este megint 37,3 volt, holnap asszem mégis elviszem dokihoz. És magamat is, mert nem múlik a torokfájásom, lehet, hogy szegény gyerek tőlem kapta vissza.
Halász Jutka nálunk is rulez, a nagyok is élvezik, a kicsi is. Több is van belőle. A másik kedvenc Grillus Vilmos és a Kaláka.

FranyóKép pénztárcaKép szörnyű. BIztos itt is voltak ilyen esetek, mert-hacsak nincs tele a váró- a védőnők mindig figyelmeztetnek, hogy még a kabátot se hagyjam kint. No de a babakocsi???

KangiKép kistesóKép HAJRÁKép Szerintem is csípés, bégetős először a pocakon, háton jelenik meg.

AriKép majd megnézem az üléseteket, éppen mondtam Férjnek, hogy szerintem Julka már nem szereti ezt az ülés, azért bömböl mostanában, és akkor igazoltálKép Csak legyünk már jól! Julka a banánt jól eszi kézből, csak ugrásra készen kell állni, ha túl nagyot harap. Kipróbálom én is a répát, úgy látom, jobban eszi azt amit foghat, mint a pépet.

AzurKép csak az megy le, amit engedélyeznek a szereplők. A köztéri felvételeknél mehet le bármi a médiatv szerint. De hát ilyen szereplésekre csak a nagyon extrovertált emberek vállakoznak szerintem.

BeuKép elvileg nekünk OK a tali, gyakorlatilag attól függ, hogy kilábalunk-e legalább hétvégéig a nyavalyákból.

MaciKép íme a 7 gabonás frissen fotózva
Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Zulu
már biztos megbántad, hogy felajánlottad, Kép azért kérhetnék én is egyet üres CD-ért cserébe? köszi
"hát megkért..." Kép

Azúr
én is a tv előtt fogok csücsülni holnap este10-kor, mert iszonyú kíváncsi vagyok Kép
időnként nekem is vannak ilyen pirosas száraz foltjaim a két szemöldököm között, néha az orrom mellett, olyankor hidratáló krémezek ezerrel, és még régen a kozmetikustól kaptam valami cuccot, az is hat.

Csucsuka
képek jóóóók, főleg a fürcsis Kép meg a táncis... meg a macis... Kép

Tina
Nikinek jobbulást

Andi
psandi
 
 


Zulu, Te csak kolcson adod nekunk azt a CD-t amit a gyerekek miatt masoltal (ezt lehet) arrol te szegeny nem tehetsz, hogy az ismeroseid trehanyak es elfelejtik visszadni Kép

En is lehetek ilyen trehany ismerosod aki elfelejti visszadni?

Ari
ari
 
 


Névtelen
 


visszadni=visszaadni
ari
 
 


Csak tessék, csak tessék!KépKépKép Apasas imádja a gépet berhelni, most lesz rá lehetőségeKép.
Hihi, még nem is tudjaKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsófi fogyásáról jut eszembe, tudjátok mit kaptam én karácsonyra??? RR terhestorna kazettáját! Jézuska megbízottjának szóltam, hogy Cindy kéne, szűlés utáni, bement egy boltba, mondta, hogy egy nő, az elárusító valszeg félreértette az "utánit", ő meg meg sem nézte, hogy mit vesz. Karácsony ide vagy oda, aszittem, hogy a fejéhez vágom.

ZsófiKép minden képKép, de a fürdős az nagyon-nagyonKép További drukk a további vizsgáidhoz! Fogyáshoz gratula!

ZuluKép nálunk az a baj, hogy Julka sokszor egyáltalán nem álmos, kb. 11-ig, tegnap hagytam üvölteni, felverte az apját+a tesókat. Ma 1 órát aludt du., így már 9-kor hajlandó volt álomba szenderülni. De asszem hamarosan ébred, nagyon köhög szegény. Jó, hogy ti már jól vagytok!

TinaKépa fecskendővel ne a szájába nyomd a gyógyszert, hanem az arca és az ínye közé (no, ezt jól elmagyaráztam) Onnan nem tudja kiköpni, csak lenyelni.

SofkaKép nagy drukkok mennek!

Urszila megint
urszila
 
 


Sziasztok,

Most olvastam vegig a termest, ZSombi fel 11-ig nem volt hajlando aludni, allandoan teli lesz az orra es fuldokol a takonytol. Kép

Ezert csak gyorsan, emlekezetbol:

Kangi,
5-6 nap mulva kisteso projekt indul? KépKép

Franyo,
penztarca Kép

CSucsuka,
drukk a vizsgadhoz!

Beu,
mikor is lenne az a tali? Ezt az olvasas kozben jol elfeledtem Kép

Tina,
fecskendovel az arcaba oldalra spricceld, onnan automatikusan lenyelik a babak.

Ari,
a nover megdolgoztatasa Kép

Zulu,
Sikerult, fecskendovel bespricceltem a homeobogyot Zsombinak. Koszi a segitseget! Kép
+ en is kerek szepen HAlasz Judit CD-t....Kép

Tobbi beteg babonak jobbulast! KépKépKép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zulu,
ez Halász Jutkánknak mely becses lemeze??? csak, hogy tudjamKép, mert én is szeretnék kérni egy házi példányt ha lehet.Kép Köszi előre is és ezer hála és köszönet Apasasnak, aki még nem is tudja micsoda merénylet áldozata lesz.Kép
Mélek is még a héten igérem, de kicsit nehezen áll vissza a gyerek, hogy ismét csak én szórakoztatom napközben.Kép Éjjel ébred 3-4szer, hurrá, ismét visszafejlődünk így közel egyévesen a 2hónaposok szintjére. Csak abban reménykedem, hogy innen már talán nincs hova...vagy naiv vagyok? Drukk, hogy Mac is átlépjen a holtponton és ismét anyát boldogító csöppség legyen!Kép

Többiektől ezer bocs, de már alig élek és még csobbannom is kell, na meg nagylány is vagyok, szóval elég tré a kedvem.
Pusza,
Timici
timici
 
 


Timici,
ez egy válogatás, az összes klasszikus rajta vanKép. Nincs külön címe, vagyis én nem találtam rajta semmitKép.
Hú, látom Bence nem kímél. És cicikél is, vagy csak egy kis szórakozásra vágyik? Azt hiszem, Ti kaptok bónusznak egy pszichedelic trance CD-t isKép. Malacnak már azt nyomtam be kínomban, és sokszor bejöttKép. Dream Injection, már a neve is sokat ígérKép.

Urszila,
RR kaziKép. BocseszKép.
Julka egyszer alszik nap közben? Nálunk ezzel is megy a nyüglődés, ha itthon vagyunk, akkor ebéd után szusszan a nőci 1.5 órát, és akkor könnyebb este ágyba imádkozni. De ha autózunk, azonnal elalszik, akár napi 3x is, na ilyenkor szép estére lehet számítaniKép.
KöhögésKép. Jobbulást a csajszinak, remélem a most keringő vájruszos torokgyuszt megússzátok.

Csucsuka,
most látlak csak, már oly karcsú vagy, hogy elveszel itt a hozzászólások közöttKép. Kölkecek gyönyörűek, kiscsaj kész nőciKép. Külön öröm az én kis minipasimat látniKép. Ugye biztostod keddi randinkat, mielőtt végleg lecserélődöm holmi 2 éves fruskákra?Kép

Gombóc,
jajjjajjKép. Átérzem, nálunk is ez mentKép.

megyek én is tentikélni, minden szurtyogó-köhögő babusnak jobbulást, Anyáiknak kitartástKép

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Lányok!

Tegnap véletlenül akadtam egy topicban egy beirásra, és annyira megérintett, azóta sem megy ki a fejemböl. Ráadásul pont ma irta Orsoly, hogy akik vele együtt babáztak már a másodikat tervezgetik , hát sajnos nem mindenki.
Emlékeztek Kamillára?A férje, Kamilláné (oszlopos tagja volt a sanyarú sorsú kispapi topicnak) október elején a következöket irta:
"Én a feleségemet vesztettem el, kettesben maradtunk a lányommal. Segít a család, segítenek a barátok és nincs választásom (nem mintha akarnék választani), menni kell, csinálni kell.
Tumora volt, amit már nem tudtak rendesen kezelni"

Én még este elalvás elött is elpityeredtem egy kicsit,olyan picike babát hagyott itt...És visszakerestem az archivumban, bizony ott vannak a beirásai a pocakos idöszakból. Én akkor kb 8 hetes kismami voltam amikor ö szült, még csak olvastam a Friss Kismamikat de én is ugyanúgy drukkoltam neki, mint bárki más. És most meg már nincs közöttünk. Olyan borzasztó ez.

Nem volt rá felhatalmazásom, hogy beirjam ide, de nem birtam ki, annyira elszomoritott ez a hir.

Azúr Ildi,köszi,hogy érdeklödsz, itt nálunk röpködnek a minuszok, egy hete minusz 20 és 30 között didereg a hömérö, ehhez jön a szél ami miatt kb 40-nek érezzük a hideget. Szóval tél van ezerrel.

Na, el is köszönök,sziasztok:
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


ElliKép

MailtemKép

Heni
heni1979
 
 


Barbi!!!
NEEEEE! KAMILLA KépKépKépKépKép
Nem lehet igaz Kép

Kangi
kangi
 
 


Sofka
Szólj, ha kiedukáltad magad, viszem az első pácienstKép Haszontalan tevékenységekKépKép Meggint jót vihogtam, télleg így van. Porszívó Kevinnek is bejön.

Beu
Talira elvileg mennénk, bár Dévényezünk keddenként 11től, de most már nem érdekel, le fogom mondani a jövőhetit... Nekem gyanús ez a csajszi, hogy a lóvéra utazik. Mariannéknak és az uszin annak a kislánynak is azt mondták, hogy pár kezelés, és aztán csak néha néznek rá a babára. Marcihoz nem tudom hasonlítani Kevint, (sajnos) nem sűrűn látjuk, de az uszis kislány sokkal gázosabb volt szerintem. (tudod, melyik babáról beszélek) Kevin meg tök okés, és hiába pedzegettem tegnap, hogy esetleg 2 hetente elég lenne, hogy felszabaduljon az időnk, (meg a pénzünk, de ezt nem mondtam) azt mondta, a mászásig még jó lenne hetente... na, az Kevinnél több hó is lehet még. Timi is ritkította a másik tornát 2 hétre, pedig szerintem ő is érti a dolgát... puff-puff, szóval valszeg megyekKép

Franyó
PénztárcaKép Sajnállak miatta nagyon, tudom, milyen nehéz csak megszokni is egy újat egy ilyen mindennapos használati tárgyból. Ha meg kaptad valakitől, vagy nagyon szeretted, még sz*rabbKép
Asszem, ideje nekem is kiszedni az enyémből a papírokat. Okos ember tanuljon mástól. Kép

Mariann, Évi
Felcsigáztatok Halász Jutka ügyben, lehet, hogy megveszem én is... Én a múltkor mesegyűjteményt nézegettem színészek előadásában, de aztán még korainak ítéltem...

Azúr,
A tegnapi Dévény kezelés Kevint is megviselte, aszonta a csaj, hogy a szünet nem tesz jót nekik, elszoknak tőle, meg ugye az ünnepekkor kicsit elkényeztetődnek a rokonság által... Szóval fel a fejjel, elmúlik.

Zsófi
Édesek a képek... de mik azok a börtönrácsok a képen??!!! KépKép

Zulu,
Most továbbolvasva látom, hogy Halászjutkát írsz páraknak... vihetek én is egy cd-t a talira? Nekünk is van írónk, de apa kölcsönadta legjobbikbarátjának-1 éveKép

Urszila
TerhestornakaziKépKépKép EzekaférfiakKép

Barbi
Így korán reggel megríkatni az embertKép Szegény Kamilláné és baba... Én később kezdtem olvasni/írni, nem emléxem rá, de amit leírtál, elég volt...KépKép

Én is készülődöm megint az alvástopicba, vagy Bálits Évához (KismamaújságKép), hogy diagnosztizálják milyen lelkibetegségben szenved a babám:
8kor fekvés, 11-12 üvöltés, f2kor szopi, n5kor bredés, üvöltés, na jó, szopi,(bár még tuti nem éhes) h5kor ébredés, negyedóra nyfogás, alvás 5-h6ig, és kész. Emellett napi 3x (ha sétálunk vagy autózunk 4x) fél óra, ha összeadom, kb 10 vagy max 11 óra. Ennél még az én alvásszükségletem is nagyobbKép De látom, más is sínylődik, úgyhogy nem picsogok, lehetne még rosszabb, csak nemtom, hogyanKép

Na, pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok,

Franyó,
Ezt a bunkóságot GRRRRR fel vagyok háborodva!!!!

Maci2
Mivel a versmese nagyon hosszú, ezért inkább mélben küldtem el neked Kép Vagyis küldeném, ha a hbrt.hu-s cimedről vissza nem dobta volna. Acc egy másik emilt? Jöhet priviben is, és válaszul elküldöm.

Mariann,
Neked átküldtem, és eddig úgy tűnik, meg is kaptad Kép

Momo,
Orsiról meg alig lehet spontán képet csinálni, mert ahogy meglátja a gépet, már vigyorog és pózol. Azért még castingra nem viszem Kép
Mikor gyógyultok már meg? Olyan szörnyű hogy már kb egy hónapja göthösek vagytok Kép Én asszem beleőrülnék!

Azúr,
A sógornőmnek hasonló bőrproblémái voltak. Én adtam neki a gyerek mosakodókrémjéből (bármelyik patikában kapható, pár száz forint) egy keveset. Jó vastagon bekenni, kicsit masszírozni és utána langyos vízzel lemosni. Két nap alatt rendbehozta, bár ő nap közben is kente (hétvégi kúra). Azóta A-vitaminos hidratáló krém elég.
Ja, szülőszobát én is szeretném nézni, ha addig kibírnám. Max felveszem videóra. De nagyon kíváncsi vagyok - én szívesem nézek ilyesmit (lehet, hogy aberrált vagyok)

Magunkról nem nagyon tudok írni semmi újdonságot. Inkább csak Sofkára gondolok nap közben is, hogy minden jól menjen náluk. Na meg a beteg babákra, anyákra, akik annyit senyvednek.

Azért pár képet muszáj feltennem Kép

Apa fürdik, én meg pipsózok:
Kép
Fürdés közben:
Kép
Anya legnagyobb meglepetésére szeretek fogat mosni (mert finom a fogkrém - de ez titok)
Kép
Bár nap közben nem iszok, azért a fürdővíz kivétel:
Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Barbi: KamillaKépKépKép Ez szörnyűűűűű!!

Franyó: ha tudod ki volt, nem lehetne beavatni a hivatalos szerveket, bizonyítsák rá ők?

Heppi:ez a kukucsolós kép!!!! Ezt nem értem, hogy csináltad? Én úgy értelmezem, a fény a résen jön ki, a gyerek kint van és kukucsol be a fény felé. Te pedig a gyerek háta mögül fotózol. De akkor átlátszó Orsi feje???? Miért van a fején át a fény,??????? Neked valami szuper lányod van!KépKépKép

Timici:3-4 ébredés per éjjelKép bár nekünk Kép lenne!!! Ancsinál a 3-4 jónak számit! Pedig anno 6-7 órát is tudott aludni egyben, most ha 2-t alszik, már örülök!

Nappali alvás-esti elalvás: szerintem nem a darab, hanem a mennyiség számit. Ancsinak a két alvás még sokszor kevés, mert az neki kétszer 30 perc,a zaz 1 óra összesen. Pontosabban az számit, mikor kel a z utolsó elalvásból. Ha 1/2 4 előtt, akkor nem birja ki 8-ig sem, előbb viszont nem fürdetek a nagyok miatt (meg aztán utána úgyis ébredezik, és ha túl korán van, képes totál felébredni). Viszont ha bejön még egy alvás, az már sokszor 6 felé jön be, akkor 10- 1/2 11-ig is dizsizik, nem álmos.

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Még élek, fejfájásom köszöni, jól van (pedig elveszíthetném már valahol)

Franyó
PénztárcaKép, főleg hogy tudod, ki volt. Én becipelem a babakocsit a rendelőbe is, mozdulni sem lehet bent (egyszer kint hagytam a kocsit Szandival és jól letoltak, hogy azonnal vigyem be mindkettőt, mert mi van, ha Szandit is viszik?)

Azúr
Ha Zsombi csak a zacskókat meg hasonlókat nyalna... De az utcai cipők (már nem tudom hova tenni), babakocsi kerék meg ilyenek érdeklik. Most pl. becsuktam magunkra az ajtót, de így meg nem bírja sokáig Kép

Kangi
5-6 nap, de jóóóóKép, nemsokára kistesóóóóKépKép

Ari
Zsombi csak azóta mászik, amióta feláll. Ne izguljKép

Sofka
Holnapra megy a tonna drukk!!!

Virág
Gratula a fogacskáhozKép

Zulu
Nem a mosógéppel volt gond, jobban lekötötte, mint a tv, hanem az nem tetszett, hogy kiszedte a csövet a kád alól és azt nyalta. Utána meg ült a becsukott ajtó előtt és ordítottKép Olyan aranyos volt, de nem engedtem be.


Ja, kb. 2-3 hónapja szarakodott a digigépünk, tegnap már szinte nem is tudtam vele fényképezni, és Apa ma elviszi a szervízbe!!! Azt hittem, megvárja, hogy lejárjon a gari...

Beu
Én is szeretnék talizniKépKép

Zsófi
Drukk megy a vizsgáhozKép
1 kiló mínuszhoz gratulaKép
Képek nagyon klasszakKép

Urszila
Gratula a tapsoló JulkáhozKépKép
RR terhes kaziKépKép, de legalább mondhatod, hogy a negyediket terveztétekKépKépKép


Télleg, még nem olvastam mindent vissza, de melyik Kismamás cikkről van szó? És melyik Kismamában? Mert most már nagyon érdekelne...

Asszem elhúzunk sétálni, majd még próbálok jönniKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Barbi!

KamillaKép nem hiszem el. Még csak 26 éves volt mikor a babát várta. Emlékszem rá, ő 2003.januárra volt kiírva, én 2002.októberreKépKépKép De most én is rákerestem arra amit Kamilláné írt, és nagyon sokan nyilvánították részvétüket nekik, úgy látszik csak én nem jártam arraKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Lányok Kép
Ül a lányom. Imbolyog, de ül. Ez csoda! Már aszittem, az érettségi bankettre is vinni kell a babahordozót KépKépKép

Ámuló Kangi
kangi
 
 


Barbi: en sajna olvastam ezt mar regebben...engem is megdobbentettKép

Szuloszoba: heppi, en is abberalt vagyok am, szeretek ilyeneket nezniKép

Rendelo: ilyenkor tok jo hogy faluban lakom. Soha fel sem merult bennem hogy barmi baja lehet a taskamnak, amig en benn vagyok Lackoval. Sot a babakocsikat be sem szoktuk tolni a varoba, kinn allnak az epulet elott, gazdatlanul....Kép

orsoly
orsoly
 
 


Mire megírtam, sürgősen hanyattesett Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Barbi
Kamilla KépKép ez szörnyű KépKépKép még így ismeretlenül is Kép

Elli
épp kérdezni akartam Tőled, hogy amióta hagytad sírni Kevin, még most is jól alszi-e? hát látom nem annyira... . Nálunk is ugyanez volt sírni hagyás után, néhány hétig tök jó, aztán egyre rosszabb. Tegnap már másfél-2 óránként kelt, de hajnali fél 5-kor már hagytam sírni, (több, mint 20 percig sírt, azt hittem megőrülök), de utána elaludt és csak fél 9-kor kelt. Most elhatároztam, hogy mától erős leszek, azt majd kiderül mire jutunk...

Heppi
olyan jó képeket teszel fel mindig Kép de ezt a fényt én sem értem... Kép

Urszila
tapsikoló Julka Kép

Toffi
fejfájás hessss
digigép Kép

Kangi
ülő Julcsi Kép

OFF
Lányok, olyan fura a mosógépünk, kb. 2 hete leáll a program elindítása után kb. 5 perccel, és csak akkor indul el újból, ha tekerek rajta egy kicsit. Volt már vkinél ilyen?
ON
Jut eszembe, van még egy bibi: hiába tekergetem tovább, nem akar kiteregetni Kép

Andi
psandi
 
 


Hát Pildi az úgy van, hogy a folyosón tök sötétség volt, hogy el tudjam kapni a pillanatot. Normál beállításnál nagy feketeség, vakuval meg pont az nem láccik, hogy kint sötétség, a fszobában meg világosság.
Kép

Ezért vmi spéci beállítást válaszottam, oszt az meg ilyen lett Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

Irtó édi!!!!KépKépKép

És különben is, van egy ufonautád, nem? Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Zsombi megkapta a homeobogyojat es elaludt! Ezt a mazlit, most netezhetek... Kép

Kamilla,
borzaszto, tok rossz kedvem lett KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Elli,
Deveny kezelest ZSombi is utalja. MAr sokszor mi is abba akartuk hagyni, de ha kimaradt egy idoszak (pl. szabadsag vagy betegseg miatt), Zsombi nem fejlodott tovabb. Kép Igy aztan mindig ujult erovel folytattuk a kezelest. Hozzank meg minidg jar a holgy (bar tegnap kiszamoltam, aug. ota 10-11x volt osszesen), mert ugyan mar all a gyerkoc, de a bal laba kicsit csampin kifordul es ott valami izom tul feszes.
(BAvallom Nektek, hogy azert parazom csak emiatt, mert nekem gyerekkoromban csipoficamom es insorvadasom volt, es 1 eves koromig kengyelbe voltam kotve. Es utana olyan bena kisgyerek voltam, tipikusan az a vezna, allandoan orraeso, magat mindenbe belevero gyerek. Meg az ovis-olimpiara se vittek el, pedig oda majdnem mindnki ment az ovibol...es most NEM ROHOGNI!...de ez mely lelki nyomokat hagyott bennem - akkor. Kép NA, en nem akarom, hoyg ZSombi is ilyen kis csetlo-botlo legyen, igy inkabb a kezelesek. Kép

Heppi,
kepek pöpecek Kép, de
a kukucskalos kepen valami termeszetfolotti jelenseg van? Kép

Sofka,
ezer drukk holnapra! Kép

KAngi,
gratu az uleshez! Kép

Lenne egy SOS kerdesem gyakorlo mosogatogep-hasznalokhoz! Kép Jesszuska hozott nekunk mosogatogepet, ami karacsony ota be volt allitva a helyere, de ma delelott BE IS KOTOTTEK! Kép MAr csak azt nem tudom, hogy milyen mosogatoszerek kellenek hozza. KAptunk a masinahoz egy doboz sot, na, eddig rendben van, azt beletoltottuk. Meg kaptunk valami pici folyekony oblitoszert(?), azt is beontottuk, meg kaptunk 2 db tablettat, amibol az egyiket a megfelelo helyre bedugtuk. Ezzel a gephez kapott keszlet elfogyott. Most mar csak azt nem tudom, hogy mit kell venni a boltban hozza, ha holnap is hasznalni akarom Kép? Tablettat es oblitot? Regebben valami olyat irtatok, hogy so csak idonkent kell?
HAlam uldozze azt, aki segit, mert Apat kene elkuldeni erte a boltba, O meg kifejezetten morcos, ha nem parameterezem neki konkretan, hogy mit vegyen. Kép

Koszi es pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
nekünk a Calgonit, vagy a Somat tablettása vált be. Öblítőt nem kell minden alkalommal betölteni, nem tudom, mekkorát kaptatok, gondolom csak valami mintát. Egy normális üveg fele megy bele a miénkbe, az kitart kb. két hónapig. Sót én havonta teszek kb, ezt kijelzi majd a gép. Kb. fél doboz megy az enyémbe.

Barbi,
én is olvastam még régebbenKépKépKépKép.

na még jövök, most várom a pizzánkat, de szerintem elakadt valahol

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu, nagy vagy! KépMar megy is az email Apanak Kép
gombóc
 
 


Sziasztok,

Zulu,köszi rendi vagy ,hogy felajánlottad a másolást,vagyis átírást,de a lakásban is tudunk kazit hallgatni,így kibírjuk vele,míg meg nem unjuk. Kép Látom,viszont jó sokan jelentkeztek jólelkű felajánlásodra. KépTe is pizzát vársz?...én is. Kép Ha esetleg odaérne hozzád küld már át hozzánk is gyorsan légyszi,mert kezdek éhenpusztulni. Kép Kép Kép

Barbi,
én is olvastam már a történetüket. Kép Kép Kép napokig képtelen voltam napirendre térni fölötte. Kép mélységesen elszomorít. Kép

Heppi,
lányod,igazi lányból van! KépÉdes nagyon. Kép

Csucsuka,
képek szupik, gyerkőcök nagyon aranyosak. Kép
Áruld már el rohamos fogyásod minden egyes titkát légyszi!Mi ez a tekercselés?.....már hallottam róla,de pontosan nem tudom.Kép ez a kerületét csökkenti az embernek,vagy a kilókat pusztítja?

pusszantás
a pizzám még mindig sehol Kép
Évi+Petra
Kép
Évi24
 
 


Évi,
enyim megérkezettKép. Nem bosszatásként, de épp most falatoztam be itt a gép előttKép. Mikor leadtam a rendelést, akkor jöttem rá, hogy mekkora hülye vagyok, mifelénk ha leesik a hó, csak lánctalpassal lehet közlekedni, szegény fickó meg mire feltolja ide a robogóját... Adtam is zsíros borravalót szegénynekKép.
De ha a kölök pizzát kíván, pizzát kapKép.

Gombóc,
tudomKép. De már fogyózom!Kép

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu, Te lokott! KépKépKépKép
gombóc
 
 


Húúúúú de pörög ez a topik!KépKépKépNem győzőm olvasni az új termést!Kép


Marcikám most épp a földön fetreng és olyan mérges hogy nem éri el a kedvenc játékát,de ma már megerőszakoltam magam és csak azért se adom a kezébe,-küzdjön meg érte. Hát most ordit is!Kép

Andi!
A mi mosógépünk is a napokban dobta be a törölközőt" - hát remélem a többi háztartásigép nem követi a példát. (mert egyszerre szokott elromlani minden)
A miénk nem hajlandó öbliteni meg centrifugálni.


Heppi!
Köszönöm a verset megkaptam!Nagyon kis helyes!KépKépKépKép


Gombóc!
Nálunk is az a probléma Marcival hogy a jobb lábát -lábfejét kifelé forgatja,ezt kezelik Dévény félével. Nekem a gyógytornásznő akit az Elli hajtott fel és mellesleg a Dévény Anna jobb keze -azt mondta hogy addig a legkönnyebb segiteni amig nem áll meg megy a gyerek.
Többféle kezelési módozat is van,1:amikor folyamatos,heti kb2x és 2:löket szerű kezelés ez annyit jelent hogy 2 héten át naponta kap kezelést,ez megszokta lökni"a gyerekeket és gyorsabban hat.
mivel a mi helyzetünk a 2 verziót teszi lehetővé igy mi löketet kapunk,és amikor a kezelésekre jártunk látványos volt a javulás. Most kicsit lelassultunk.


Gyerek CD-k: Halász Jutkán kivül ,kicsit nagyobbaknak jó még a Kaláka: Hajnali Rigók
Szintén kicsit nagyobbaknak:Téli Mese Ház /Hegyi Barbara,Kulka János ?Kaláka előadásban. És ha jól tudom ennek van második része is. Az sajna nekünk még nincs meg.

Kangi!Kép
Gratula az ücsörgéshez!
Kicsit meg is nyugodtam hogy Ti is még csak most kezdtek ülni,mert Marci sincs még sehol,viszont tornázás közben meg már szeretne felállni. Hát érdekes lenne ha elöbb állna mint ülne.
Amúgy mi van a pöttyel?

Na megyek mert balhé van!


Mariann&Marci
Mariann
 


Mariann Kép
Julcsi már feláll egyedül, mármint kapaszkodva. Csak ülni nem tud. Én is ilyen voltam, elaludtam a járóka rácsába kapaszkodva Kép
Pötty elmúlt.

Mosógép Kép rémes, hogy mindig történik valami (ami elromolhat ...)

Pussz az édesen hintázó Marcikának!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Azúr,
szerintem nem kerülhet adásba a szereplők hozzájárulása nélkül semmi egy ilyen felvételből, persze a TV2-sök mindíg alkotnak valamitKép

Zulu,
jönnék én gyakrabban is, csak most az egész napom egybefüggő orrszívó mosásban merül kiKép Szegény Timi lassan megirígyli Zsebitől a kórságot, csakhogy vele is annyit foglalkozzak.
Férjed megúszott egy Halász Jutka CD másolást, mert én tuti nem jutok el kedden a taliraKép
Disznóság itt a neten a pizzaillatot lengedeztetni, így most semmi kedvem nem lesz a krumplis tésztáhozKép Különben is, mióta fogyózni akarok, állandó éhség üldöz, persze csak a leghízlalóbb kaják karmai közéKép

Barbi,
szörnyű, ami Kamilláékkal történtKépKépKép Én ilyenkor napokig töprengek az élet folyásán, és végül összegezve az egyetlen kívánságom csak annyi, hogy lássam a gyerekeimet felnőni. A többi mind csak földi hívság, túl lehet lépni rajtaKép

Heppi,
kiscsaj nagyon helyes, mégha átlátszó is a feje időnkéntKép
Tényleg már majd egy hónapja nyüglődünk, én is kezdek már kicsit elmeroggyant lenni tőleKép
Sebaj, majd a pszichiátrián kipihenem magam, ha sikerül kifacsarni a kezemből a porszívós orrszívótKép

Csucsuka,
tényleg, regéld már el nekünk két vizsga között, hogy kell ilyen klasszul fogyni. Én nem ettem nehéz kajákat, édességet az ünnepek alatt, mégis visszajött rám a ledolgozott kilók nagy részeKép

Sofka,
mi újság a lelkiállapotoddal? Nagyon szorítok, hogy minden simán menjenKép

Psandi,
nálunk a betegség kavart be Zsebi alvásába, előtte egész jól volt dresszírozva (csak a Bálits el ne olvassaKép). Viszont mióta trutymós az orra, meg van zakkanva, mert levegőt se kap és köhög egész éjjelKép Ma odáig jutottunk, hogy az éjjeli hajcihő miatt az álmosságtól délben belekoppant a feje a kajástányérbaKép Persze napközben is csak végszükség esetén alszik el, mert az előbb felsorolt nyalánkságok nem csak éjjel zavarják a pihit.
De azt hiszem, ettől függetlenül is néha újra romlik az alváshelyzet, mert mi eddig is kb 2-3 hetes periódusokban éltünk, és amikor már kezdett csökkeni a lelkifurkám a sírnihagyás miatt, újra be kellett keményítenemKép

Toffi,
fejfájáson most már tessék túladni, nem kisajátítani magadnak!Kép
Látom, Zsombi is legalább olyan találékony nyalánkságok beszerzésében, mint ZsebiKép Engem meg a frász kerülget kislányom ízlése miattKép Igaz, nálunk nincs kipakolható szekrény és fiók, így kell valami elfoglaltság szegény csemeténekKép

Kangi,
szóval a férjed nem akar holmi gyerekgyártásos babanet sorozat szereplője lenni?Kép Ki érti ezt...enyim férj már akkor csődöt mondott, amikor Timi legyártását előirányoztam intenzív kivitelezésbenKép Pedig addig mekkora volt az ő pici szájaKép
Mellesleg az én párom mindíg kikérdez a babás talik előtt, hogy milyen szörnyűségeket panaszkodtam róla a neten, hogy egyáltalán oda merje-e dugni a képétKép

na megyek Timit szórakoztatni

pusssz
Momo

Ezt a bezártságot úúúúgy utálomKép


Momo
momo
 
 


Kisebbik beteg csemetém 30 percet aludt az ájulást követően...én kinyúlok rögvestKép

Momo az ápolónő


Momo
momo
 
 


Hali Csajok!

Tanulnom kéne...

Kamilláékat olvastam én is anno, meg is zakkantam tőle rendesen... Én se tudok olyankor írni egy ideig...

Kangi, juhéKépKép jót röhögtem, ahogy elképzeltelek a járókában állvaalvaKép

Urszila, Kép, bocsi! Nem lehet, hogy szégyenlősen ugyan, de felkértek egy 4. gyerkőcre? Úgy is mindig szomorkodsz, hogy a kicsinek "egyedűl" kell felnőnie, hát Jézuska vette az adástKép jó jó, abbahagyom a csalánverést, dehát ha nem nekem fáj?Kép

Zulu, minden attól függ, hogy állsz hozzá a férfiúi monogámiához. Nos a fiam igen lazán adja elő a dolgokatKép, az összes csajszinak udvarol a bölcsiben. Bár van két favorit Eszter és Anna, szerintem még Te is beleférsz a hölgykoszorúbaKép.

Momo, én ma már kéccer mentem, másodjára zuhogó hóban. Babakocsival és egy rosszcsonttal nem olyan élvezetes ám... Olyan disznóság, mert én ezt az időt pont 2 héttel korábbra rendeltem, milyen szép karácsonyunk lett volna...

Fogyókúra csak az első héten nehéz, amikor a kitágúlt gyomrot kell összehúzni, úgy hogy közben ne koplaljon az ember. Ehhez segít nekem a korpovit. Aztán már a kicsi gyomorba mehet minden, amit kíván az ember, persze módjával. Speciel én nem vagyok oda a kenyérért, ez is biztos segít. Napközbeni rágcsának meg legelem a zöldet. Mondjuk nem olcsó... A folyadékbevitel fontos még, napi 2 liter, nem cukros lötty formájában. Ja, és hogy sose kopogjon a szemed az éhségtől, mert ami éhezzéssel megy le, no az hamar vissza is megy, arról nem is beszélve, hogy olyankor nem a zsírraktárakat bontja a szervezet.
A tekercselés centiket visz le, ha ügyes vagy, mennek vele a kilók is. Bár most nekem a masszőröm is csodát csinál, az eddigi 8 kiló főleg a fenekemről, combomról és a hasamról célirányosan ment le, az izmaim nem lottyadtak meg. Mellügyileg pedig miatta nem megyek kés alá, annyira örülökKép. A "diéta" mellett én rendszeresen hasizmozom a haspadon, és ha végre kicsit melegebb lesz és apa meglep egy futócipővel, újra kocoghatok esténként.

Toffi, fejfájásra rendszeres talpmasszázs! Szerintem a hótol fájhat a kobakod, nekem 2 nappal a kezdés elött fájt, de épp csak éreztem, 5 éve meg se tudtam volna mozdulni... 2 cataflam + 1 kefalgin mellett.

Heppi, még mindig nemértem hogy csináltál átlátszó fejű gyerkőcöt. Vagy 2 jépből raktad össze?

Gombóc, üdv köünkben, jó mosógatógépezéstKép. Én imádom, ünnepek alatt szegénykét jól megdolgoztattuk (volt hogy 3x ment egy nap, pedig 12 terítékes). Én 3 az 1 ben tablettát használok, meg havonta egy doboz (asszem 1,5 kilós) sót. Ja és illatosítót is szoktam beleakasztani.

Ellikém, mi az hogy börtönrács??Kép Gondold el, hogy a nagy ló fiam, a 2,5 évével még egy csomószor be is mászik a nőci melléKép

Na megyek, töltöm az okosságot a kobakomba
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk csak nagyon sok a munka.
Bent vagyok a melóhelyen, de mindjárt indulok Dorkáért a bölcsibe, remélem szerencsésen hazaérünk ebben a havazásban.

Kicsit náthásak vagyunk, de ki nem?
Dorka tegnap jó egy percig minden kapaszkodás nélkül ácsorgott a kiságyba, egyik kezébe a mackó, másikba a cumis üveg, nem tudta mit is dobjon el, hogy kapaszkodjon, végül is a mackó repült.

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Otthon HAVAZIK?DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépIRIGY!KépKépKépKép


Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Elli idonkent csemetet be kell rakni jarokaba ahol jol erzi magat, kulonben anyaja lesne a sargahaz racsait belulrol. Kép

Zsofi te nagy lo Kép 2,5 evesed a jarokaban? Akkor hogy nevezzem az en 10 evesemet? O is szokott jarokazni Kép
http://lajli.gau.hu/~lajbi/kepek/magan/jo/img2568.html
Valamiert nem enged kepet feltolteniKép pedig nem is nagy!

Ari
ari
 
 


Nézitek a Jakupcseket?
elég érdekes...... nekem megvan a témához a saját különbejáratú véleményem,amit most inkább nem részleteznék.....Kép (most reklám van)

ja és ,aki este 10-ig fenn bír maradni,nézze ám a tv2-t...aztán majd holnap kiduncsizzuk...Kép

Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Alig tudok olvasni, annyira sokat írtok,így csak nagyjából reagálok, ráadásul a kocsim is elromlott, de ma már jó volt, csak halmozódtak mára a programok.

Andi!
Akciókkal én is így vagyok, annak ellenére, hogy reklám szakon végeztem, ahol mást sem tanultam, mint hogy hogyan kell butítani az embereket.Kép
Grtaula Daninak a fogacskáhozKép Vagy már írtam? Mindegy jobb többször, mert gondolom nagy öröm. Már én is nagyon várom.

Elli!
Én a kevés időm miatt legtöbbször csak a képeket nézem meg, és kéretik ömlesszteni ezért a képeket!!!)
Ez a többiekre is vonatkozik!!!
Úszni nem megyünk januárban, mert doki néni azt mondta, hogy az influenza járvány miatt jobb lenne kihagyni.

Kangi!
HAjrá!!!!Kép
Én is kedvet kaptam a babázáshoz, pedig 3 év különbséget akartam, de lehet, hogy csak kettő lesz. Tök jó, lassan a fórum címe, "Friss babák kismamája" lesz.Kép
Julcsinak gratula az üléshez!!!


Franyó!
PénztárcaKép FejfájásKép

Azúr!
Nekem a szárazságra a sima gyógyszertári A-vitaminos krém jött be. MEllesleg ezzel kennem Dani arcát is ha kimegyünk és a terhességi csíkjaimra is jótékony hatással van.
Mi a Bethesda-ba szoktunk UH-ra járni, ott tartják az időpontot, csak a recepciós nénike nagyon lassú.

Beu!
Mi szeretnénk menni! NAgyon! ÉS ha csak nem lesz térdig érő hó, megyünk is!Kép

Zulu!
Én is kérhetnék egy HAlász Jutka CD-t (persze üresért cserébe). HA már sok, akkor nem gond ha nem, csak ha beleférek. Előre is kösziKép

Csucsuka!
Tündéri kis családod vanKép

Heppi!
Orsi nagyon cukorfalatKép
Dani is ugyanúgy kukkolja apátKép

Barbi!
Ez szörnyűKépKépKép

Évi!
KiscajKép Pizzáért irigy vagyok, én sajna szigorú szénhidrát tilalom alatt állok.Kép


Minden beteg babának jobbulast kívánok!


Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Írtam tegnap, hogy a Nikinek 39, 2 volt popsiban a láza. Ma kijött az orvos és mondta, hogy menjünk el a fülészetre de írt fel anitb.-ot. A fülészeten azt mondták, hogy kezdeődő középfülgyúszi, de az anitib.-vel várjak 1-2 napot hátha nem lesz láza. A gyerekdokival megint beszéltem Ő azt mondta adjam be. Most nem lázas. Szerintetek badjam?(már ha tudom és nem mellé megy) Nem tudom, hogy mit csináljak!!!

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok

Én nézztem a Jakupcseket. A dokim (Dr Ács Nándor) volt benne ő beszélt egy csomó jó dolgot. És még a gyerek doki is ott volt. A II. női Klinikáról.


Egyébbként nekem is van véleménnyem erről az egészről.
Én ellenzem az otthon szülést, ha én itthon szültem volna tuti, hogy a gyerek nem éli túl, mert leesett a szívhangja és vákumozni kellett. ( fájás gyenge voltam, amit nem lehetett előre tudni.)

Na csak ennyi
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Tina: add be mindenféle kép a gyógyszert, mert a középfülgyuszi elég rossz és fáj a gyerekeknek nagyon.

Andy
andy78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?