Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska
Nekem valószínűleg pénteken lesz 21. napi vérvéte. Most megint elfelejetettem, hogy mit, milyen szintet néznek akkor. :oops: :oops: Visszakerestem, de nem találom.... Bocsi. :oops: :oops: :oops: :oops: Megmondanád még egyszer???
Úgy látom, hogy azért az idő nem tolt ki totál veletek a bulin.:lol: :lol: :lol:
Te miért is nem vagy egy képen sem?????? Tessék felrakni!!! Meg azért még rakhatsz fel többet is. :lol: :lol: :lol:
Micsoda tyúkudvar!!!:lol: :lol: :lol:
A körmöd nagyon jól néz ki. Te csináltad magadnak? De ügyes vagy!! Hogy tudod ilyen szépen jobb és bal kézzel is megcsináni???? :roll: :roll:



Nócika
A kép miatt ne aggódj!! Szeintem nagyon is aranyos, és jól tükrözi a buli hangulatát is!!:lol: :lol: :lol: És a poci miatt sem kell magad rosszul érezni!! Nincs ezzel a képpel semmi baj! Mindannyiunknak volna mit takargatni, de nem takarjuk, mert ezzel vagyunk mi magunk. :lol: :lol: :lol: Pozitív hozzáállás! És a lényeg az, hogy a párod pocival együtt szeret!! :lol: :lol: :lol:
Jobban vagy már a hányinger után? Mi történt veled? :roll: :roll: Mostanában sokat panaszkodsz hányingerre! Mi a baj? Nem kellene utána járni, hgoy mi van emögött???
Téged is elkap mindig valami. Most még az a derékfájás is!
Betegségek Monnyanak le!!!!!!!!!


Bridget
Hogy van a teknőcöd?? Tök ari lehet. :lol: :lol: :lol: örülök neki, hogy jól sikerült a buli. Szegény párocskádnak meg kellett annyi kikapcs. Bár másnap súlyos árat fizet ilyenkor az ember....:lol: :lol: :lol:
[quote]S írta:zal hamarosan hozod a mi pozi tesztunket es meginditod a lavinat

Jajj próféta beszéljen belőled!!!
Ezzel a doki mizériával már megint megjártad. Nem tudod itthon felíratni anyukáddal, és utánad küldené:? Ez csak egy ötlet. Kinnt ennyire erősnek gondolják azt a bogyót, amit kellene szednetek? Nem semmi. Na meg ez a vérvétel sztori!? Hát most akkor mi lesz? Lehet, hogy a párod tanácsa a legjobb. Kérdezd meg attól az ismerőstől, hgoy kihez jár. Hátha előrébb jutsz.
ez a tejfolyás eléggé aggasztó dolog. De a Zsu írta, hogy egy bogyóval lehet orvosolni. Mielőbb jelezd neki, és biztosan találnak rá megoldást ott is! :roll: :roll:
[quote]M írta:A VAN EGY EVE<HOGY LESZOKTAM A CIGIROL

Gratulálok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
[quote]e írta:n csak amulok es bamulok Surprised ennyi akciozast

Hát, ez van.... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: Kívánós voltam, na meg ugye ne szedjem már feleslegesen azt a clostyt. Nem tudom, hogy mennyire sok, de így alakult!
Remélem azért nem "vész kárba". Már eredményességre gondoltam... :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :roll: :roll:
Vendég
 


Laptetűűű!!!!!!!! Laptetűűűűű!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Merre vagyok Lányok?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Én most el kell, hogy menjek, mert jön a húgom, és megyünk cipőt venni. Segítek vásárolni neki.
Azért majd gyeretek!!!

Kép
Vendég
 

 
 

Na itt vgyok 8)

Az én feleségem a főnyeremény, meg is ütöttem!


Magyarország térképét újra kell rajzolni, mert a tudósok rájöttek, hogy Magyarország a csodával határos.


Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának.


Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi


Jöttem, láttam, és most nem győzök bocsánatot kérni.


A tiszta lelkiismeret általában a rossz emlékezet jele.


Bátorság az, amikor egy férfi tök részegen, éjjel 4-kor hazajön, megpillantja a kezében seprűt tartó, tomboló feleséget, és azt kérdezi:
- Takarítasz drágám, vagy repülsz valahova?


Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja, mit gondol, a másiknak vannak barátai.


Én most reinkarnációs tanfolyamra járok. Kicsit drága, de hát egyszer élünk!


A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok.


Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.


Van két gyönyörű gyerekem - márpedig ötből kettő nem is rossz arány.


Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja:
1. Ki találta fel a munkát?
2. A többiek miért nem verték agyon?


A chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup.


A feleségem a legrosszabb szakács. Mi mindig a vacsora végén imádkozunk ...


Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés.


Még nem vagyok 30, csak 24 plusz áfa...


Havas utak... Ilyenkor jó vezetni, mert a mazsolák nem jönnek ki, a vér profik meg már az árokban vannak.


A munkahelyi karácsonyi bulikban, a legjobban az azt követő új álláskeresést utálom.


Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szerek valódi citromot.


Nem értem miért mondják, hogy megint felment a benzin ára? Ma is ötezerért tankoltam!


A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.


Az alkohol elterelte a gondolataimat... Nem, inkább kiirtotta őket..


Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.


Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...


...és Isten megteremté a férfit. Aztán támadt egy jobb ötlete!!!


Az ateizmus gyenge pontja: nincs kinek hálát adni.


Nem értem, miért nem tudnak a zsidók és az arabok leülni és jó keresztények módjára rendezni ezt az ügyet.


A fekete lyukak úgy keletkeztek, hogy Isten nullával osztott.


Arra ébredtem, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja.


Örömmel tudatjuk mindenkivel, hogy megettük az utolsó kannibált!


A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.


Frédi és Béni is karácsonyoztak, pedig Krisztus előtt éltek!


Nem az az égő, ha traktorral mész diszkóba, hanem az, ha az ekét elfelejted lekapcsolni.


Nem szép, de van benne valami visszataszító.


A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.


Örökké akarok élni! Eddig sikerült...


Isten bizony ateista vagyok!


Meghalt az anyósom. Eszébe jutott a balta.


Ketten jönnek kifelé az erdőből. Az egyik futva, a másik medve.


Korán keltem. Hol az arany?


Az idő pénz. A pénz beszél, a kutya ugat. Amelyik kutya ugat, az nem harap. Ebből következik, hogy az idő nem harap. De akkor minek van neki vasfoga?


Óóóóó, hogy a villamos szabja rád a rövidnadrágot!


A számítógépem megver sakkban... de kick-boxban én vagyok a jobb!!!


Azért van a vonaton két mozdonyvezető, mert ott akkora a zaj, hogy egy ember el se tudná viselni!


Védd a fákat! Egyél hódot!


A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.


A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni.


Többet nem mondják rám, hogy tyúkeszű!!! Majd lesnek, ha kikelnek a tojások!


Még hogy tetőfedő!!! Hát minek a tetőt még plusz lefedni?!


A tehén nem más, mint egy olyan gép, ami ihatóvá teszi a füvet.


Mindenki, aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!


Úgy szeretnék meghalni,
mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul,
nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


vgyok am majd kozben agyat huzok meg lemegyek kaveert 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu hun vgy maaaa :roll:

Most beszeltem a noverkevel otthon meg a anyuval es a tesommal.Szal arra az elhatarozasra jutottam,hogy elkuldetem a gyogyszert magamnak 8)

Es akkor johet nyugodtan a closti is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Embor azt mondta tegnap miert nem veszek egy tarsat ma a teknosbekucinak :lol: jol elfelejtettem most meg mar este 7van :shock: minnya femegyek aztan megnezem...meg lemegyek a kaveert :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na itten vagyok mán.... egy rakat könyvet kellett átnéznem és a megfelelő helyre raknom... órák óta ezt csinálom és nyomtatok felváltva :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendikém!
Most van állítólag valami hasmenős mizéria.....
Nekem pénteken volt görcsben hasam-gyomrom, aztán én is lufi lettem hétfőig... aztán szépen kieresztettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem prolactin, progeszteron meg a tövvi hormont is megnézik ellenőrzésképpen.

Az az igazság, hogy az én gépemmel csak ennyi kép készült.
A fürdőbe meg nem mertem elvinni magammal, nehogy lába keljen :oops: :oops:

Bizony ám, én csináltam a körmeimet.... apa elaludt egy filmen, én meg gyondoltam, elütöm az időt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratu a laptetűhöz :!: :!: :!: :!:

Bridgem!
Hát szerintem jó lenne valakit megkérdezni, hogy kezd-e szedni a Clostit, mert szerintem amíg a tejcsorgást meg nem szüntetik, addig nincs értelme szedned a Clostit :oops: :oops: :oops:

Képet kérek a teknőcről :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow: állatiak voltak ezek a beszólások.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Húúúú de elfáradtam.
Megjártuk a várost a hugicámmal. De nem találtunk cipőt neki. :roll: :roll: :roll:

Bridget
Tök jók azok a mondások. :lol: :lol: :lol:
Nem is rossz ötlet, hgoy a teknőcinek társat hozz. De azt tudni kell, hogy milyen nemű. :roll: :roll: Vagy mindegy?
Te nagyon ügyes vagy, hogy még ágyneműt is cserélsz. Én még kimosni is lusta vagyok. :lol: :lol:
Neki kellene állnom csinálni ebédet, de még az éhség sem tud úrrá leni a lustaságomon. :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
Fel tudja íratni neked a gyogyót anyukád? És mennyi idő alatt ér ki. Na meg egyáltalán ki lehet ezt küldeni? Ennek azért járj utána. nehogy félúton fennakadjon valahol.

Zsu
Sziaaaa!!! Na végre, hogy vagy te is. :lol: :lol:
Köszi a garatut a laptetűhöz. :lol: :lol: :lol: Pedig most nem is gyúrtam annyira rá. :lol: :lol:
Nem gond, ha nincs több képed. Remélem Nócikának van. Majd fűzzük őt, hogy rakja fel! :lol: :lol:
Ez a hasmenős mizéria hír ez nem jó. :roll: :roll: :roll: Remélem nekem csak egy átmeneti szélgörcs. Bár akkor is azt hittem, hogy ott maradok. :? :? :? Olyan fájdalmaim voltak, hogy majd meg haltam. Azt mondja az apósom felesége (összefutottam vele a boltba, és mivel este nem mentem hozzjuk, Isti elmondta neki, hogy miért nem mentem) szóval azt kérdezte, nem-e pé. Mert hallott olyat, akinek iszonyatos fájtdalommal járt. Hát nem tudom. Szeritnem nekem olyan több tényezős dolog volt. Lehet egy kis felfázás is benne, meg a felfúvódás, meg akár belefér a pé is, mert ma reggelre felment a hőm. Ezek így egyszere, már csinálhatták ezt a mizériát nálam. A lényeg az, hogy mostmár sokkal jobban vagyok. Még érzékeny, meg néha belenyilal, de már sokkal jobb.

Na ráveszem magam, hogy megcsináljam a lecsót. Mostmár nagyon éhes vagyok. :lol: :lol: :lol:
majd jövök kajcsi után.
Vendég
 


Pendikém!

Jó lecsókészítést.... valamit nekem is kikell találnom délutánig, hogy mit főzök.... bár bevallom, hogy a legszívesebben haza mennék alukálni az ágyikómba :oops: :oops:
Pedig valami ajándékot még kell kerítenem anyukámnak a szülinapjára... de lehet, hogy vsütörtök lesz belőle :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mit gondoltál anyudnak? Van már valamilyen ötleted? Vagy mégy és majd közben rábukkansz a megfelelő ajándékra?
Ja, és ha netán elfelejteném a napján, akkor Boldog SZülinapot Anyukádnak!!! Hány éves lesz?

Én még nem készültem el a lecsóval, de már fel tudnám falni nyersen is. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bridget
Elfelejtettem az előbb megírni, hogy tök jó az új avatarod, meg a vonalzód! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bridg!
Az előbb én is elfelejtettem neked írni... nekem is nagyon tetszenek ám!!!!!
Csajok, jövő héttől csak otthonról tudok majd jönni, mert bent már nem lesz időm sajna :cry: :cry: :cry: :cry:

Pendi!
Szélhárfát szeretnék neki venni kókuszból... gyönyörű hangja van..... 29-én lesz 56 éves :shock: :shock: :shock: :shock:
És még mindig irtó dögös!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


vgyok mar 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na én is vagyok, mert megkajcsiztam. Fini lett a lecsó. :lol: :lol: :lol:

Zsu
Szélhárfa?? Az nagyon jó ötlet. Ez az amit fel szoktak akasztani ugye?? Nálunk is van egy az emeleten, és szokott csilingelni.

Délután még nődokihoz is megyek 5-re. :roll: :roll:
Vendég
 


Pendi
Koszi a dicseretet :lol: Megakartam tartani a csaladot avatarkent de nem tudtam mar kivarni :roll: de ez sem a legjobb :? majd egyenlore jo.A gyogyot felirjak a batyam bemegy erte ott ahol voltam a kivizsgalason :wink: (a moszkva ternel ami olyan marha sokba kerult :? )aztan holnap legipostaval ilyen pufis leveldoritekban feladjak :roll: Remelem kijohet mert nekem kell :twisted:

Agynemut muszaly lecserelnem mert a bejarono nem cserelte le tegnap :twisted: Pedig direkt raraktam az agyra az uj agynemuhuzatot amit otthon vettem meg erre bevetette az agyat de nem cserelte le :twisted: Pedig leszokta :evil: Utalom mert kingsize agyunk van azaz a oriasi es egyedul nehez :roll: parom szoktam megvarni ,hogy segitsen de mivel ma semmit se csinaltam :oops: Csak ultem a gep elott gondoltam kiteszek magamert....3-szor megy a gep es meg 1-et beteszek szerintem meg a szobat rendbe vagtam na es agyat huztam :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Akkor jó, ha fel tudják írni, és adni. azért gondolom elmegy az légipostával.
Muszály neki elmenni, mert Bridgetnek szüksége van rá!!!!

A takarítónő meg monnnyon le!!! :lol: :lol: :lol: Na jó, ne monnyon le, mert akkor ki segít neke??!!! :lol: :lol: :lol:
Legközelebb biztosan lecseréli. Lehet, hogy azt hitte, hogy csak véletlenűl van ott.
Vendég
 


Zsu
A mondasokat loptam 8) :oops: :oops: :roll: Egy olyan topikbol ahol te is vgy :roll: csak jo regrol talan nem emlexel mar ra :roll:

Anyudnak mi is lesz az ajcsi? :roll:

Nem csurog vgy csopog a tej de ha ngyon nyomom valami egy pici csepp kijon.De tegnap csinaltam eloszor mert olvastam rola :roll: Aztelott soha meg azutan se :? :roll:

Kivancsi leszek mit mond a doki hetfon a 3. napon :roll: Mert en kerek majd gyogyot a prolactin-ra masnem csusztatunk 1honapot :? Mi bajunk lehet :roll: :twisted:

Koszi neked is a dicseretet :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaja jon az a gyogyo akar hetfoig ide is er 8)

A takaritono meg nem mond le mert emberem mar 5eve tartja :roll: ezert is tudja minden heten agynemuhuzas!!!Na mind1...nem esett le a nem letezo karikagyurum :lol: :lol: :lol: :lol:

Lecsot te mivel eszed?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


tojással csinálom, meg sonkával. Nagyon fini. :lol: :lol:
Vendég
 


En is tojassal szeretem :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fajnak a cickoim :shock: marmint ugy erzem feszulnek es ngyok :shock: remelem nem piri jelei :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi lassan megyunk aludni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg drága!

NAgyon szép álmokat nektek!!!!!

Pendikém!
Várunk vissza doki után a hírekkel!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én most értem haza.... még be kellett vinnem egy számlát a leendő helyemre.... jól kezdem ottlétemet.... pont 6-ára osztottak be, pedig mi akkor indulunk Horvátba :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Pedig direkt mondtam is :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Na mindegy!!!

Szélhárfát szeretnék venni anyumnak!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Hétfőre tette a vérvételt, nem péntekre. az meg már a 23. nap. Na mindegy ő a doki, csak tudja, hgoy még jó ez az időpont.

Zsu
Akkor szeptemberben már a nagykönyvtár?

Bridget
Szép álmokat!!

Nócika
Merre jársz??? Még dolgozol?
Vendég
 


Sziasztok!
Ötkor leültem egy kicsit tévézni,aztán azt vettem észre, hogy hét óra elmúlt és vízszintesben vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Pendi!
Akkor hajra hétfői vérvétel!!!!!!!

Nócika a héten délutános, úgyhogy max. éjszaka lesz fent :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Kutyafuttában, de azért elolvastam amit írtatok! Holnapra cseréltem a kedvenc kolléganömmel, hogy eltudjak menni a dokihoz a leleteimért! Szoval holnap megint doki! :roll: :wink: Nos holnap megkapom a vér és vízelet eredményem és szépen elköszönünk egymástól szerintem! Ő akarta ezt nem én! No csajok! Piri még sehol! Eddig volt barni péntekig aztán szép fehér folyás ma enyhe barni és iszonyatos cicko feszülés! Komolyan mondom cicifix nélkül szinte kibirhatatlan! A derekam már jól van! Szerintem megfázott vagy egyszerüen csak becsipödött egy kicsit! :wink: :roll:

Pendi! Én is szeretetm a lecsot tojásosan is meg simán is, de még sonkásan nem is halottam róla! :roll: De bizti naon fini!!!!

Brid! El tudom képzelni mit érzel a cikoddal kapcsiban, mert én is ugy érzem mintha 2 megtermet dinnyét hordanék a melkasomon! A poénok nagyon jók! De a legjobban a nagyaposon nevettem! Azt vagy 3x elolvastam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsu! Hát igen! Jól elfelejtettem képet késziteni apácska telojával! Most haragszom ám magamra! Nincs rolad 1 árva kép se! Pedig akartunk egy közöset is és nem lett! Nagyon szomorú vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

Na csajok! Holnap délután jövök a doki után, hogy mi is az eredmény! Mindenki ilyenkor már az igazak álmát alussza nekem is azt kéne tennem de nem vagyok álmoska!!! :twisted: :twisted: :twisted: Na sebaj! Megyek megprobálok szunditani! Addigis legyetek jó rosszok írjatok jó sokat, hogy legyen mit olvasssak!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na itt vgyok :lol:

Noci
Vegre lesz eredmenyed 8) mar ha a doki megint nem csesz at es nem hoppomra mesz :? :roll: mensi nincs az joooo te vgy az elso szamu jelolt piri ugyben :lol: aztan en meg Zsuzska szombat korul aztan majd Pendi hozza a +os tesztjet :lol: :wink: hat en mensis jeleknek velnem ami van de mint tudjuk a babasodas elso jelei ugyanolyanok!!! :lol:


Pendi
Sonkasan meg en sem hallottam :shock: max virslivel :roll: de legkozelebb kiprobalom :wink: En mondom tojassal szeretem...anyum meg tarhonyaval :lol: Es inkabb a szaftban szeretek tunkogatni :lol: 23.nap sem keso.....bar a 20. kozelebb all a 21hez,mint a 23 de annyira nem lesz ngy elteres...sot nekem mivel 25napos a ciklusom a 21.napi-t nem is 21.nap kene hanem kicsit elobb :wink: szal no para :!: Amugy gondolom neked is 1.osztrogent vgy hogy hivjak (E2)
2.prolactin-t (PRL)
3.progresteron-t neznek (P)
4.talan meg hcg-t is nez mivel clostit is szedtel :wink:
Azaz kiderul volt-e pe-d es,hogy van-e sargatest elegtelenseged vgy sem ill. van e bebi a lathataron :wink:

Neked tartozasod van tesztileg!!Jobban jarsz ha eszben tartod :lol: :lol: :lol:


Zsu
Nem is ertem miert nem figyeltek oda arra a 6.-ara :twisted: pedig mar miota mondogatod nekunk is.Mar Aprilis vegen mondtad szerintem...eszmeletlen :roll: es most,hogy fogjak megoldani :?: :roll: :? Kolleganod nem reagalt semmit? :roll: Te figyu ma te is a magas prolactin miatt vgy almoska mindig :?: :idea: :roll: :oops: mer en is mindig az vgyok :twisted: Na tegnap meg anyud szulinapjahoz felejtettem el hozzaszolniSzal mikor is lesz?Es tud o a harsfasipon jatszani? :roll: 57?vgy nem jol emlexerm? :oops:


Csajok
En ma majdnem kisertesbe estem es teszteltem egyet :oops: :oops: :oops: De nem...vegul ugy dontottem azt az egy tesztet megtartom egy fontosabb napra amikor tuti zebras lesz 8) :wink:

Tegnap is hajnal 2ig bujtuk a netet hol is toltsuk a szilvesztert mivel tudjatok karira megyunk eskuvore Libanonba :? :roll: hat nem konnyu mert epp akkor se europaban se akozep keleten nincs valami nyaralo ido :? de mar alakul a valasztas hamarosan megszuletik Seychelle szigetek vgy a Mauritius sziget a befuto 8) Mind2 ngyon szep hely csak marha draga :twisted: Ugyhogy iden jol kirepulozgetem magam egy idore :twisted:

Azt is mondta tegnap,hogy kezdjek magammal valamit mert nem ulhetek otthon semmit tenni :roll: (Na nem munkara gondolt csak a szokasos suli valami kossem le magam :roll: ) Mondom mar megbeszeltuk,hogy visszamegyek a minden napos suliba...de jovohettol kezdodik :roll: es kulonben is egy hete jottem vissza ne aggodjon :roll: Ugyhogy skacok en megyek is mert bekell menjek a suliba beiratkozni :? Marha nagy kedvem van :? De legalabb bekenhagy meg talan tanulok is majd valamit :roll:

Ami meg zavar az a closti szedese :? :roll: Ugyanis felek nehogy megint beteg legyek es ugye Oktober 10-en megyunk Los Angelesbe a volt osztalytarsa eskuvojere es ha megint az lesz,mint tavaly akkor fujhatjuk :roll: :oops: Lehet ezt a honapot kikene hagynom :? Es akkor utana szedni oktobertol akkor meglesz az utazas...es van decemberig idom meg ha baj is van felepulni :? :roll: Nem tom :roll: Csak bennem van a para :? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Wazze irtam egy uj levelet hova tunt???! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Felraktam a hőmet, és még mindig nem rakta be a pé-t. Pedig már 3. napja fenn van. Én ezt nem értem.:roll: :roll: :roll:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 95200_.png

Zsuzska
Igen, hajrá hétfő. Neked meg hajrá 15.-e!!! :lol: :lol:
Akkor most kihez tudsz fordulni az utaddal kapcsolatban. Hát olyan nincs, hogy nem engednek el. Mond, hogy be van fizetve! Majdcsak elengednek már!!! Nem tehetik meg ezt veled!:roll: :roll: :roll:

Nócika
akkor szorítok neked, az eredmények miatt. Remélem nem kapsz rossz híreket! Várjuk az eredményt!
A sonkás lecsó a párocskám ötlete volt annó. Azóta csak így esszük.És nagyon fini. :lol: :lol:

Bridget
Jó az új avatarod!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meg a vonalzód is!:lol: :lol:
Húúúú igen, én is jó szaftosan szertem a lecsót. Az az igazi, mikor a friss kenyérrel a tányért is kitörölgetem. :lol: :lol:
A beutalón ezek vannak: FSH-LH-oestrogen-progreszteron-HPR-prolactin. Ha jól olvastam ki a doki írását. szóval Nekem ezek kínaiak, de a párom mondta, hogy aFSH és a LH azok hormonok. Aztán ezen kívül mik ezek, nem tudom. de majd utána nézek az interneten. Annyira végül is mindegy, mert ha tudom, ha nem, akkor is megnézik, és az eredmény is annyi lesz, amennyi. A doki meg fogja tudni, hogy mi a további teendő.:roll: :roll: :roll:
De már sokat segítettél. Köszi!
[quote]N írta:eked tartozasod van tesztileg!!Jobban jarsz ha eszben tartod

Értettem!!!!! Kérek engedélyt!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nem felejtem el. Csak még korai.
Neked meg szerintem még korai a teszt. Ráérsz akkor is, ha nem jön meg. Na akkorra hagyd meg azt a tesztet. :roll: :roll: :roll:
[quote]S írta:eychelle szigetek vagy a Mauritius sziget a befutó

Húúú de irigy vagyok!!! Ezek gyönyörű hely lehetnek! Én tuti nem fogok ide eljutni. Meg máshová sem. :roll: :roll: :roll:
De már tudom is, hogy hogyan fogok "ott lenni" Te majd hozol fényképeket, és egy kicsit mi is ott leszünk ezeken a helyeken.
Tessék csak suliba járni. Igaza van a párodnak, valami cél kell. És erre nagyon jó a suli. Ott legalább csupa hasznosat tanulsz, és megtanulod a nyelvet is. Tolmácsirodában nem gondolkoztál még? Annyi nyelvet tudsz már! Akár a javadra is fordíthatod ezeket.
"ha megint az lesz,mint tavaly akkor fujhatjuk
Mire gondolsz? Mi volt tavaly?:roll: :roll: :roll:

Kép
Vendég
 


Szia Bridget!
Játszik veled az ördög??? :roll: :roll: :roll:
nem tudom, de úgy nézem, hogy valamit változtattak a nettel kapcsolatban, mert jelzi a helyesírási hibákat, amit eddig nem csinált. Lehet, hogy ezért tűnt el. :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Most elmegyek futni. Majd jövök.
Vendég
 


Szal irtam egy jo kis levelet amiben megirtam,hogy 11kor bealudtam megint es kb fel oraja taplaszkodtam ki az agybol megint :roll: :oops: :?

Aztan....megbeszeltem magammal,hogy nem szedem a clostit a kov ciklustol :!: :!: :!:
1.Az is lehet mar babas vgyok
2.A prolactin-t bekell allitsuk addig nem gyotrom a szervezetem ezzel a eros hormonnal a semmiert :evil:
3.A bacira is bekell szednem 10napig a gyogyot es bar azt mondta a dokino,hogy szedhetem egyutt meg nem zavar be stb. soot ami megfogott:"A BABA CSAK UGYIS AKKOR JON HA ODABENT MINDEN RENDBEN VAN!" ezt mondta szo szerint...szal nem vesztegetem el ezt a honapom clostira amikor meg mast is rendbe kell tegyek elotte :wink: Nem is ertem a doki mer ilyen bator :?: :twisted: Valoszinu o nem kuzd babaert mint en :evil:
4.Oktober 11-en utazunk es nem akarom,hogy esetleg megint rosszul suljon el(petefeszek beverzes) es akkor megint oda az Amcsit utunknak :roll: (meg sosem voltam es tavaly szilveszterkor ott lettunk VOLNA :twisted: DE SE KARINK SE SZILVESZTERUNK NEM VOLT HALA A BAROM DOKIKNAK :evil: )
5.Szerintem uhu-zni is akarnanak talan de mi 10napra elmegyunk pont mikor a pe-m lesz igy az sem jon ossze en meg annelkul megintcsak nem vgyok hajlando szedni :roll:
6.Ha a Jo Isten is ugy akarja akkor az utazas alatt megfogan az magatol is :roll: :wink: :lol: marha mar most nem vgyok babas :lol: :lol: :oops: 8)

Ugyhogy a Closti-t majd Oktober vegen kezdem el szedni :wink: (X.27)

Most mar tenyleg mennem kell mert elkell inteznem meg 3dolgot es meg nem is ettem :shock: :oops: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az uj avatarom halali.... :lol: :lol: :lol: de amennyit itt egyedul irogatok az unalmamat fejezi ki :lol: A vonalzok sokasagaban mar azt sem tom mit is jeloljek....olyan jok vannak 8) Csinaltam egy kismamisat is ha esetleg most babas lennek akkor mi lenne majd lehet megmutizom :wink: Lecso nyami-nyami 8)

A beutalon ngyon is jok vannak...nekem is kellett volna FSH na meg LH hormont nezzen de birkak voltak es elcsesztek :twisted:
Az FSH-rol annyit tok a 3. 14.21.nap nezik es alandoan mas kell legyen nekem az sajna magas es mind3szor 18korul mozgott 10a felso hatarertek es ez a hormon termeli a petesejteket :roll: LH az ugye amikor peteeresed van az megnovegszik azaz a vege fele az sem magas...aztan az oestrogen az a sargatestert felelos asszem es attol fugg a petesejt minosege ha az keves potoljak.Progreszteron megmutatja volt-e pe-d, a HPR en nem tom mi es a prolactin ami nekem szinten megint magam ugye es az nem jo mert meddoseget okoz....szal majd ha meglesznek az eredmenyek a dokinak mond meg mindegyikrol mondja el melyek az also es felso hatarok es mik az eredmenyek....es akkor te is lathatod ha netalalnat valami magas megis mennyire magas...stb. van aki elmagyarazza amugy is de nekem pl most nem mondtak el. :roll: Szal a dokid ngyon is jo dolgokat nez :wink: Aztan jegyezz meg mindent vgy irasd le vgy nyomtassa ki es ird be nekunk aztan megnezzuk :wink:

Tudom en,hogy meg korai a teszt csak eszedben tartom :lol: Nekem is tudom,hogy korai bar en mar 9.dpo napon vgyok akar latszodhatna is :roll:

Az utazasrol lesz foto :wink: Foleg mert valami fantasztikus helyek ezek ahova en sem fogok tobbet visszajutni talan soha :roll: 8)

Suliba jo-jo tudom igaza van...de itt nem sok mindenhez van kedvem csinalni... :roll: max oviban dolgoznek szivesen ugyhogy lehet keresek is egy olyan sulit :roll:

Tavaly szedtem clostit a 11.honapban semmi.....aztan a 12.honapban megint es meg kaptam egy tuszorepeszto szurit is....es ra egy hetre dec. 22-en beverzett a petefeszkem es bent akartak tartani a korhazban...fajdalmas volt es nem mozoghattam csak ulni vgy fekudni aztan a karit kihuztam 24-et de 25-en hajnalban mar majdnem 40fokos lazam volt ugyelet megint mondtak maradjak bent.....en meg mondtam nem mert mar reggel 25-en nyitott az en korhazam ahova most is jarok(ahova ejszaka mentunk az az ugyelet volt ott nem maradok nem jo korhaz)es 25en reggel bent is tartottak 2napra venas gyogyszerekkel allitottak el a verzest(ami belso verzes volt szal veszelyes!)igy 27-en kijottem es megmondtak 2het szigoru fekves meeg kajat sem csinalhatok a tusolas max 3perc....UUUUUUUUTAZAAAAAS?!!??!?!?ahhh kilove mert a repzin beverezhetek megint....mert ok elallitottak a verzest de most ott egy seb van vgy heg es ha sokat mozgok vgy ki tudja akkor felszakad es megint elkezd verezni :roll: a repziuton meg akar elis verezhetek akkor meghat nem is mozoghattam milyen buli lett volna ugy Vegas-ban :roll: ugyhogy parom lemondta az utat es mi maradtunk itthon...a tobbiek meg kimentek amcsiba nelkulunk :roll: ugyhogy parom csinalta a reggelit,ebedet vacsit...lampat oltott inni hozott,fuggonyt huzott,legkondit kapcsolgatta epp milyen kedvem volt....szal ngyon kitett a dragam magaert es ngyon aggodott. :roll: :lol: 8) :? Na meg persze no sex :twisted: es akkor januarban visszamentem a kontrollra ahol is azt mondta a mostani dokim,hogy nem tud segiteni nekem semmilyen gyogyszerrel es csak a lombik :roll: azt tanacsolta,hogy homerozzek es LH tesztezzek :evil: Hat ennyi...de meg tudnam ragozni a tortenteket a korhazban tortentekrol de majd maskor....most tenyleg megyek :wink:

Uhh mar 3ora :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: [/quote]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Na hallod jól megjártad akkor tavaly. Ez a bevérzés nagyon rosszul hangzik. Akkor nagyon vigyázz magadra, nehogy baj legyen.
A párocskád előtt meg tényleg le a kalappal. Nem sok pasi ugrál így körül egy nőt, ha az beteg. Persze ha ők betegek, ezt elvárják. Nagyon rendes kis emberkéd van! (persze tisztelet a kivételeknek pl a páromnak is, mert vannak olyanok is, akik ilyen édesek)
A closty szedésével kapcsolatban teljesen igazat adok neked. Azon a hónapon már nem múlik. Úgy meg tényleg ne szedd, ha nem ellenőrizik, hogy mi az eredménye. Mert ahhoz tényleg erős a gyógyi.
Vendég
 


emailben kaptam.
meg kell néznetek nagyon jó!!!!!!!! El sem hiszem, hogy tudnak ilyet csinálni. Vízesés, és döbbnetesen jó.

http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/o ... csi-kinai/
Vendég
 


Sziasztok!

Most jött vissza a netem.....
Írtam egy csomót és persze aközben ment el, így nem is került ide be :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Remélem, sikeresen célt érnek a gyógyszerek és minden rendben lesz a szedésével :!: :!: :!: :!: :!:
Jó sulit ismét neked :!: :!: :!: :!:
Tessék rendesen tanulni ám :!: :!: :!: :!:
MAuritius......hmm.....én álmom egyszer oda eljutni.
Haláli az új avatarod!!!!!
Én csak támogatni tudom, hogy nem szeded a Clostit!!!

Pendi!
Á, el fognak engedni, majd cserélek valakivel szombatot.
Én is tojással, kolbásszal és virslivel szeretem a lecsót.
Nekem eddig is jelezte a hibákat a szövegben!
Eszméleteln jó ez a vízesésszerűség!!!!

Nócika!
Várunk az eredményekkel téged vissza!
Izgulok ám nagyon :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na most megyek, locsolnom kell melóhelyen, meg bejelentkezni pedikűröshöz, meg filmeket vissza vinni. Aztán jövökmajd délután.
Puszi addig is nektek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szal igy nezne ki a babas vonalzom :lol:
Kép

Amugy meg kesz vgyok :twisted: Felhivtam az iskolat es tele van :shock: ugyhogy csak januartol tudnek kezdeni :evil: Mondjuk meg abban remenykedem,hogy van aki lemondja vgy atrakjak mas csoportba....hatha lesz helyem :roll: Amugy csak szeptember 22-en kezdodik :shock: Ezt se tudtam :roll:

A biztositast sem tudtam elintezni :roll: bonyolult ngyon na...majd holnap erot veszek magamon es visszamegyek lerendezni :?

A teknocom meg nem fogjatok elhinni de vak :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :? :cry: :cry: :cry: :cry: Nincs neki szeme abszolut :shock: :cry: Hazajottem es levittem a boltba ami itt egy utcaval feljebb van :roll: erre azok a teknocok mind ugy forgatjak a szemeiket,hogy csak na...bezzeg az enyemnek nincs is :roll: :cry: es nem eszik szombat ota :( Mondtak mivel nem latja a kajat de hiaba rakjuk el nem kell neki megprobaltuk a boltban is minden felevel de nem ette :roll: :? Emberem azt mondta hagyjam ott mert megfog halni ha vak...es hozzak haza 2egeszsegest de en nem tudtam megtenni :roll: Igy hazahoztam az en vak tekimet es kivettem a faagat a akvariumbol mert ma mire hazaertem akkorat szaltozott mivel nem lat,hogy majd kitorte a nyakat szo szerint :shock: en mar azt hittem kampec csinaltam fotot na majd elkuldom....tuti ha kicsit kesobb jovok megfullad....szal a faag neki veszelyes :roll: es csak a kovet hagytam bent :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na akkor vegre ebben is egyezunk :lol: :lol: :lol: marmint a closti nemszedeseben :roll:

Pendi
En most olyan ehes lettem egy kis lecsora :lol: :lol: :lol: :lol:

ZSu
Mennyi teendod akad neked is mara :roll:

Noci
Gyere es drukk,hogy ne legyen semmi :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Nagyon édes a vonalzód!!!!
Most tudtam csak elindítani a B.netet :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja igen... anyu az 56-at tölti be pénteken és szélhárfát kap :lol: :lol: :lol: Ezen nem játszani kell, hanem felakasztani és hallgatni, ahogy fújja a szél és úgy szól :lol: :lol: :lol: :lol:

Tyű, jól tele van a suli :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Most így hova fogsz járni? Vagy marad a kis csoportos?

Szegény tekid.... vak :?: :shock:
És azért nem viszel haza másikat?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Koszi jo lenne meg is tartani :lol:
Jaj de hulye vgyok,hogy nem tudtam mi az a szelharfa :oops: olyanom nekem is van 2 8) na meg otthon vgy 3 mert imadom oket :lol: akkor en ott valamit ngyon felreertettem :roll: :oops:

A suli jah igy tele van...mondjuk tavaly amikor mentem akkor ugyanez volt :? azt mondtak nem lesz hely aztan megis volt :twisted: Akkor lehet elmegyek reszidoben munkaba 4-5oras nappali meloba 8) csak azert,hogy lassa :wink:

Jah nemhogy vak egyszeruen nincs szeme se :shock: ilyet meg en sem pipaltam :o :shock: :shock: Azert nem hoztam addig masikat mert ugy nezett volna ki,mint egy targyat aki beteg felrerakom otthagyom es a 2egeszsegeset hazahozom :roll: Erted mit mondok?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Persze, értem. De úgy gondoltam, hogy aemellé a teki mellé kettő egészségeset?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaaah hat az ugy mar sok :roll: De nekem nem is lenne bajom ha szem nelkul is elhetne...de se nem eszik se nem lat es a nyakat majdnem kitorte ma...szal magyarul eletkeptelen a teknos latas nelkul :roll: A no meg azt mondta egyenlore ne hozzak haza masikat hanem gondolkozzam ma :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Elkuldtem neked emailben a 2fotot mert en nem tom megbuheralni,hogy felrakhato merete legyen :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


És lehet vele valamit kezdeni, hogy egyen?
Vagy lesz addig, ameddig bírja?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?