Új privát üzeneted érkezett!

Encike!

Hatalmas gratula a 9 mm-es petezsákhoz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


encike gratula a kis pocilakóhoz!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok!

Megnéztem anno ilyenkori adatát Nikinek és ő 13 mm volt.
Pedig a doki az irnoknak 12- t mondott. Akkor az mi lehetett? A papiron semmi ilyen adat nincs.
encike 2
 
 

 
 

nemlehet hogy a petezsák 12mm-es a baba meg 9?
/lehet hülyeséget mondtam/ :roll: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike! Gratulálok:)) Növeszd őt szép nagyra és egészségesre!

Pedi, teljesen egyetértek aazzal amit írtál, én is így vagyok vele. Én most nem csinálok ov. tesztet, de iszom a cickát, eszem a clostyt.

tary
tary
 
 


tary jol teszed ha magadra figyelsz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Sziasztok!

Encike!
Nekem anno 5-6 hetesen volt 7mm-es adat, de arra már nem emlékszem hogy a baba vagy a petezsák mérete volt-e ez.
Ne aggódj! A köv. uh-n már csak a babát fogják mérni. :lol: :lol: :lol:

Lányok! Nem tudja véletlenül valaki, hogy hogy kell beállítani a számítógépen (laptop) a vezeték nélküli hálózatot? Tegnap éjfélig ezzel tököltem, de végül feladtam...

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok a kismanódhoz, én még nem voltam kismama, de szerintem ilye korai terhességnél még nem olyan nagy probléma egy-két mm eltérés, meg az egyik baba ilyen a másik olyan, a lényeg, hogy egészséges legyen a kis lurkó, és persze a mamája is! :lol:

Móni!
Milyen vezeték nélküli neted van? Mert, ha vodás akkor tudok segíteni! :wink:

Ma reggel ittam cickafarkteát! :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok a kismanódhoz, én még nem voltam kismama, de szerintem ilye korai terhességnél még nem olyan nagy probléma egy-két mm eltérés, meg az egyik baba ilyen a másik olyan, a lényeg, hogy egészséges legyen a kis lurkó, és persze a mamája is! :lol:

Móni!
Milyen vezeték nélküli neted van? Mert, ha vodás akkor tudok segíteni! :wink:

Ma reggel ittam cickafarkteát! :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


Edit!

Nem vodás, sajna. :cry:
Tegnap kötötték be a T-Home triplát (tv-internet-telefon). Működik a net kábellel, csak az a bajom hogy túl rövid a kábel , meghát a szoba közepén átlépkedni a kábelt nem valami jó . :evil: :evil:
Ezért gondoltam, hogy mivel a router tudja a wlant meg a laptopom is , megoldom így a kopcsolatot. De hát ehhez túl kicsi vagyok, nem megy... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Merre vagytok csajok?

Edit!

Tök jó fej a férjed. :lol: .Aranyos lehetett mikor mondta "csepegtetős bigyót". :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Én vagyok!
Éppen ebédelek!
Igen, tényleg aranyos volt a férjem, ezek szerint nagyon szeretné a babát, pedig sokszor poénkodik, hogy majd, ha rosszalkodik lelógatja a galériáról, mert galériás a lakásunk, de persze csak viccel. :lol:

Móni!
Hogy van a legújabb családtag és az anyukája?
pedi
Kalocsa
 
 


Ja, a legjobbat kifelejtettem, azt szokta mondani a férjem, ha majd nem akar aludni éjszaka a gyerek, megitatja mákgubó teával. :lol:
Szoktam neki mondani, ha meglátja majd, úgy el fog olvadni Tőle, szerintem jobban mint én. Nagyon szeretik a gyerekek. A szomszéd kislány, aki 3éves, a kis unokahugom, akiről a múltkor írtam, Ő két éves, mindketten teljesen oda vannak érte.
pedi
Kalocsa
 
 


Köszi kérdésedet. Jól vannak mindketten. Tejci most kezd beindulni, az anyuka most már kezdi próbálgatni az ülést ( szegényke túlságosan berepedt, sok varrata van, a méhszájat is varrni kellett- túl gyorsan jött a baba, nem volt ideje normálisan tágulni)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Az tök jó hogy ilyen családcentrikus a párod.
Hál istennek nekem is ilyen férj jutott. :wink:
Amig még kicsi volt Atika, addig csak az ő feladata volt a fürdetés-böfiztetés-ringatás. Senkinek át nem adta. És ez a rajongás persze a mai napig megvan. Amit megérkezik a melóból apa, én megszűnök létezni a fiam számára. :lol: :lol: De ezt nem bánom, hisz így van rendjén... :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát, azért azt megnézném, hogy az én férjem fürdet, böfiztet és pelenkál. :lol: De biztosan fog, csak most még nehéz elképzelni is.
Milyen jó lenne már kipróbálni!!!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Meglásd! Hamarosan eljön az az időszak is.. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hová tűnt mindenki??? :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


Hát ez egy jó kérdés! :?
Lassan úgy érzem, hogy magunkra maradtunk. :shock:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hahó!!!!

Van itt valaki :?: :?:
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Vagy netán délutáni szieszta van :?: :!:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!

Vége a munkaidőmnek, így én is itthagylak!
De holnap jövök! :lol:
Puszika!
pedi
Kalocsa
 
 


Puszi Edit!

Holnap várlak. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok!nekem van mentségem mért nem voltam :roll: a dokimiat hajkurásztam hogy megkapjam a pecsétet ami kell és sikerűlt is!
pénteken megyek vérvételre!!!!!!!! :roll: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én itt vagyok, megyek cickát inni...:(((szerintem borzalmas az íze.

tary
tary
 
 


tary gyorsan idd meg hátha akkor nem érzed annyira az ízét?! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Akkor drukkolok majd pénteken.

Tary! Én nem ismerem a cicka ízét. Málnalevél teát ittam a múlt hónapban, de annak nem volt annyira rossz az íze. Most azért nem iszom, mivel a nyaralás alatt kezdődött az új ciklus, és elfelejtettem magammal vinni a teát. Majd pé után folytatom a palásttal..

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


köszi moni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Honnan tudod, hogy 12?
Tényleg ennyi, mert az uh-s hapsi mondta ezt a számot, de a papiron csak a 9mm szerepel.
De várj bemásolom:
az uterus üregében egy szabályos petezsák látható.
Átlagos átmérője 9 mm, amely 6 hetes terhességnek felel meg.
encike 2
 
 


lehet a papíron akkor elírták a számot! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Valo.
Mert kérdezte az utso menszit és az viszont tényleg 9.-e. De sebaj.
Egyébként ilyenkori adatok az elözöeknél 13 és 18 mm. Tehát a 12-t vélem valonak.
encike 2
 
 


a lényeg hogy ott van és egészséges!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móni!

Én is megjöttem! :lol:

De sajna már egy csomóan várnak ránk az ajtó előtt! :(

Avass már be légyszi ezekbe a teákba, milyet és mikor érdemes inni?
Nem igazán vagyok képben, azt tudom, hogy a cickafark az bármilyen nőgyógyászati dologra jó.
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok! mostantól én is vagyok csak apárom szabin van és mindig valamit csinálunk vagy vanvalami program.
De mától leszek:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!
De jó, hogy itt vagy!!
Hogy áll a ciklusod?
Te már a második felében vagy, ugye?
pedi
Kalocsa
 
 


Edit!

A teákkal kapcsolatban annyira én sem vagyok ám képben. A múlt hónapban kezdtem csak el zsuzska infói alapján. Tehát a ciklus első felében (peteérésig) málnalevélteát ittam napi 2-szer 1 bögrét, pé után pedig palástfű teát szintén napi 2*1 bögrét.

Csucsu!

Az jó ha apa otthon van, és van programotok. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


De elfoglalt ma is mindenki!
Nálunk nagy reggeli hajtás után, elég "lapos" lett a forgalom, amit néha nem is bánok! :lol:
Bár, azért gyorsabban telik a nap, ha van mit csinálni.
pedi
Kalocsa
 
 


Edit!

Akkor túl gyorsan dolgoztatok reggel, ha hamar elfogytak.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


De tényleg!!

Merre vannak a többiek? :shock:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Ti mit csináltatok ma?
Alszik már a kisember?
pedi
Kalocsa
 
 


Pont most aludt el. :lol: :lol:
Hát délelőtt lesétáltunk a boltban, hazafelé egy kicsit elidőztünk a játszótéren, majd itthon nekiálltam borsófőzeléket csinálni.
Kb. ennyi, most még el kéne mosogatnom de majd ha felkellt a fiam (nem akarok zörögni).
Ti terveztek valami programot a hétvégére?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hú,sziasztok csajok!!!!

Vagyok ám. Tegnap a legtöbb, amit el tudtam érni a Babneten, az a Belépés gomb volt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Igyekszem jönni, csak annyi gond adódott a tantárgyfelvételekkel, hogy azokat igyekszem elintézni, mielőtt elemgyünk nyaralni (őszölni). MEg össze hozni az órarendet a munkidővel, szabadságok, csúsztatások.... kész vagyok... igyekszem jönni amjd.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Milyen sulit kezdesz?
Hmmm.... új munkahely és még mellé suli is.
Hát sok kitartást neked! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Zsuzska!

Nem semmi, elismerésem ahhoz, amit csinálsz. Nekem is be kellene iratkoznom a fősulira, jött megint a levél, de egyszerűen nem "visz rá a jó lélek"! :oops:
Pedig később biztosan hasznát venném annak a diplomának.
pedi
Kalocsa
 
 


Csajok!
Most kezdem a 2. évemet informatikus könyvtáros szakona bajai főiskola pesti kihelyettjén. És van négy tárgyunk, képzeljétek, amik az órarndben benne vannak, de felvehető tatárgyak között nincsenek :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj, én is jártam egyetemre, de nem fejeztem be. :oops:
Utáltam, hogy mindent neten keresztül lehetett csak elintézni.
pedi
Kalocsa
 
 


Encike!
Gratulálok a 9 mm-es petezsákodhoz!!! Nagyon vigyázz rá!!!!

Tary!
Ha nagyon keserűnek találod, nyugodtan tegyél bele egy teáskanálnyi mézet... úgy még finomnakis mondható lesz :wink: :lol: 8)

Nita!
Drukk péntekre!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska kössz a drukkot!
Kezdek is izgulni az eredmény miatt! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, visszatértem!

Nita!
Részemről is megy a drukk! Jaj, péntek az holnap van! Akkor mégjobban megy a drukk!!!!

Mi szombaton kertiparty-ra megyünk, vasárnap pedig keresztelőbe, így elég zsúfolt lesz a hétvége, és persze megint gyorsan itt lesz a hétfő.( az utált napom :evil: )
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?