Új privát üzeneted érkezett!

ás elnézést hogy kuszán írtam, ideges vagyok nagyon

Kép Kép
celesztina
 
 


Zsu, hol veszel bio kajákat amúgy? Mert ezzel is rengeteget foglalkozik a tévé, újságok, hogy azok sem biok, sőt, csak legombolják az emberekről a sok lóvét :(
Szerencsésnek mondom magam, mert a családban több helyen is van kert, ahonnan tuti vegyszermentes gyümit és zöldséget ehet Szandi (meg persze mi is)... Barbi nem, még én sem táplálok hozzá nála...

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Celesztina!
Remélem nincs komoly baj. Szorítok!
Nekem is ez a rémálmom, hogy leesnek valahonnan.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Celesztina,

drukkolok és jelentkezz, amint tudsz ha mgjöttetek a dokitól

KépKép
kisfruzsi
 
 


Celesztina drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Vendég
 


Celesztina sajnálom, de nyugi, biztos nincs semmi baj!

Kamilla, nagyon szépek vagytok, és Te milyen vékony vagy... grat :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Celesztina, ha nem ütötte meg a fejét, akkor tuti nincs semmi baja!!!!

NYUGI!!!!

A Kanapé nem olyan magas hogy bármi baja legyen, még akkor sem ha a fejére esik. (lehet hogy hanyaganya vagyok de én nem is vinném sehova, csak figyelném)

Liza is esett már le, ráaádsul mellette feküdtem. Mentségemre legyen mondva, Katát figyeltem, vmi rosszat csinált, Liza meg addig ficergett, míg lecsúszott. Igaz ő fenékkel érkezett, és a feje nem ért le, mert elkaptam. De meglepődött :)


Erről jut eszembe, tegnap Kata megint telibe találta a villanyoszlopot :) Most mondjátk meg, tényleg lehet ennyire lüke egy gyerek? :lol: :lol: :lol: :lol: Most csak azért nem röhögtem, mert iszonyat nagyot szólt a feje az oszlopon, olyannyira nekiment, hogy visszapattant róla és leesett az útra...szerencsére csak a házunk előtt, de két parkoló autó között talált annyi helyet hogy beessen oda :)
ÉS az utolsó villanyoszlop volt a házunk előtt... majdnem sikerült kibekkelni...

Most nekünk vannak kakigondjaink, és nem tudom miért...Mindent ugyanúgy csinálok mint eddig, és tegnap óta olyan kemény gombócokat tojik Lujza, nagyo nsajnálom :( Eddig meg minden pelusban volt szép adag kaksi...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Fruzsi - Csak annyit mondok: Detto :)
Minden szavaddal egyetértek ...

Köszönjük az Alíz-dícséreteket :)
Természetesen odáig voltak érte a fiúk :)

Kép
szösszenet
 
 


BIoboltban. Hipermarketben csak akkor, ha hirtelen van rá szükség. Nemigen hiszem hogy hamisítva lenne a bio jelzés, mikor utánajártam, úgy vettem észre, hogy EZT nagyo nszigorúan ellenőrzik... bárcsak mással is ezt tennék, és akkor kefír lenne a kefír, joghurt a joghurt, stb...

Bébiételből meg a Hipp BIO, de gondolom ezt tudod.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsó - A bio-kaja engem is érdekelne... van kimondottan bio bébiétel?
Mert én is gondolkoztam a fagyasztáson, de annyit nem tudok eltenni (hely híján), hogy egész ősszel-télen azt adjam neki ..
Mi már kipróbáltunk 1-2 bébiételt, azt is megeszi, meg az általam kotyvasztott alma-barckot is :D

És szerintem is jó a fórumon sok-sok véleményt meghallagatni.
Velem nem egyszer előfordult, hogy 1-1 ötletre felkaptam a fejem, és rákérdeztem a dokinál ..

Kép
szösszenet
 
 


És milyen árban van pl. egy Hipp Bio kajci? Nagy az árdifferencia?
Én eddig 2-szer vettem bébiételt (mert utaztunk), és Univert vettem ...

Kép
szösszenet
 
 


Celesztina szoritok.

Zsuzsofi
nálunk a kakigondra a paradicsomos babaital vált be.

Szössz
tényleg szép Aliz. :)

Kamilla
ti is nagyon szépek vagytok :)
Vendég
 


Szösszenet,

pontosan erre gondoltam én is. pl: a fej és mellkas emelést a Ti mintátokra gyakoroltuk mi is és ebben sokat segítettél, mint ahogy a szopi tejcsi erőltetésben is Zsu vagy Emi és még sokan.
nagyon hasznos szerintem a topic

KépKép
kisfruzsi
 
 


minden doki mást mond, mindenki mást mond:)egyetértek Fruzsival és Kamillával. Kammilla én is nagyon boldog vagyok, hogy szoptathatok és megmondom őszintén fogalmam sincs mit tennék, ha nem tudnék szoptatni. így viszont várok a ht-val.

de sztem jó más véleményeket olvasni és szeretek kulturált formában vitatkozni

Celesztina, nyugi!!!!!

úgy félek az első balesettől....

lolka_zs
 
 


Hát nem tudom Zsu, remélem, és bízom benne tényleg bio a bio!
Nyár elején volt balhé pl a banánból, arról nem hallottál? Meg egyéb dolgokat is megnuktattak, napokig foglalkozott vele a híradó :(

Vicc ez az ország amúgy tényleg, semmiben nem bízhat az ember :(

Ami most engem nagyon kiakaszt, az az ebéd díj az oviban! Kétszázvalahány forintról felemelték 500!!! Ft-ra :shock:
Most ki kell fizetnem a részaugusztust, meg a szeptembert, ami közel 17 ezer Ft lesz, és ebben még nincs benne a tanfolyam, amikre jár (amitől nem fosztanám meg szegényt, ha már 3 éve jár), így átfogjuk lépni most a 20ezret... de kérdem én, miből?!?!?! Normálisak ezek? Ennyiből 2 hónapig etetem itthon normális kajával, esetleg bioval is akár, nem nagyüzemi tojást, tejet sosem látott ételekkel!!!!

Szössz, a savoyában van biobolt :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Csajok, azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek még bukós babája?
Emi talán panszkodott régebben erről ..
Alíz sokat bukik, de eddig (mivel háton volt többet, és csak az evés előtti 1 órában fordítottam hasra) nem volt vészes ..
Most viszont, mivel saját maga forog, az evés után az az első dolga, hogy hason legyen, és eszméletlen szépeket bukjon a szőnyeg minden popntjára, evésenként 4-5-ször :? :? :?
Próbáltam tovább magamnál tartani, vagy babakocsiba tenni, de behisztizik .. játszani akar. Na meg ha 1 órával evés után fordul meg, a "levegőben úszástól" úgyis kijön a cucc :(
A dokinak mondtam, ő azt mondta normális .. engem mégis megijeszt kicsit ...
2 naponta az összes játékot meg a játszószőnyeget mosni kell .. mert minden kap a büfiből :(
Ki mit csinál? Mit hallott? (persze akinek ilyen a baba)

Kép
szösszenet
 
 


Nici

Szandinak kivánhatok boldog szülinapot?
vagy csak nemc sináltál neki új vonalzót? 8) 8)
Vendég
 


Lekri, kívánhatsz, ma van neki :) (itt elvileg nem kell új vonalzó, automatikusan továbblép holnap :roll: )

Köszönjük :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Boldog Szülinapot Szandinak :)
Azért gondolom ma is ünnepeltek :)
Bár már a katicás álom-torta megvolt :)

Kép
szösszenet
 
 


akkor sok boldog születésnapot kivánok neki:)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 20:09-kor.
Vendég
 


Szössz!
Nálunk Norcika bukós. De nagyon. Mondtam a védőnőnek, de azt mondta, hogy csak akkor kell vele foglalkozni, ha emiatt nem gyarapszik megfelelően. Szóval még nem. Azért remélem elmúlik, ha majd már mást is fogunk enni, mert elég kellemetlen.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Celesztina, a legfontosabb, hogy hány e a babád?? Ha a fejét nem ütötte be nagyon, akkor bizti nem, mert a hányás az agyrázkódás egyik jele egyebek mellett pl. kettőslátás (csak azt ugye nehéz megállapítani ebben a korban!) :wink: szóval ne aggódj,majd jelentkezz!

Szösszenet, Bálintnál bukósabb baba szerintem nem létezik :wink:
dettó, u.azt csinálja mint Alíz, de mivel már régóta ez van (bár régebben azért sokkal rosszabb volt), kezdem megszokni. A doki és a védőnő is mondta, hogy nem baj amíg szépen gyarapodik. Majd ha már felülnek, akkor talán megszűnik ez a probléma. Ha hason van dettó jön, nem győzöm a játszószőnyegét is pucolni, hiába telik el sok idő etetés után. Ráadásul nagyon nyáladzik is, szóval ha hason van látom az útvonalát hol járt. :)

Zsuzsófi, sajnálom a hasrekedést, nálunk még mindig az ellenkezője, nagy hasmenések vannak. Jesszusom, egy villanyoszloppal találkozott Kata? Nem lett semmi baja?

NIci, én is a hozzászólásod végén belinkelt hiv-ra kattintottam, és ennek ellenére írta azt, pedig életembe nem voltam a pampers honlapján. BOLDOG SZÜLINAPOT SZANDINAK!

Kép
tim27
 
 


Pumpóka,


Azért gondoltam, hogy magadra veszel mindent és személyed elleni támadásnak veszed, mert mindig nagyon indulatosan reagálsz azokra a témákra, amikkel nem értesz egyet. És szerintem nem csak én értettem akkor félre a dolgot.
Igenis hidd el, hogy itt nem mézes mázoskodnak az emberek, csak létezik olyan, hogy tolerancia és kultúrált vita ész érvekkel. Én elfogadom, hogy van aki máshogy gondolkodik bizonyos dolgokról, mint én és nem gondolom, hogy amit én gondolok az lehet csak a jó, Veled ellentétben.
Nem akarok ellenségeskedni sem két táborra szakítani a topicot, és szerintem senki sem.

Az hogy oldalakon egy téma megy azt jelenti, hogy érdekel több embert is. De ha bárkinek unalmas az adott téma legfeljebb tovább görgeti, és nem nézi le a többieket, hogy egy témán rágódnak.

Ha nem értesz egyet valamivel meg lehet mondani normálisan is (mint pl. most), nem kell mosolyodni rajta, ahogy írod.
Az ha nem ért valaki egyet a másikkal, de nem ordítja le a haját rögtön, legalábbis nálunk...

KépKép
kisfruzsi
 
 


Pumpi, nem akarlak bámtani, de nem azzal van a probléma, hogy ki mit gondol, hanem, hogy hogyan osztjuk ezt meg másokkal. nem kell mosolyogni senki hozzászólásán, természetes, hogy nem értünk egyet mindenben, de szerintem egy kicsit kedvesebben is le lehet írni a véleményedet. nem gondolom, hogy normális egymást bántani egy ilyen fórumon. holott sokszor én is tudnék olyat írni, ami nem kedves. sőt a mindennapokban is tudnék sokszor durván beszélni, ordítani. Nem vagyok egy széplelkű lány, káromkodom is sajnos, a véleményemet is megmondom, ha értelmét látom (na most pont nem is tudom miért dumálok, mikor úgysem lesz értelme), de szerintem az intelligencia pont erről szól, hogy tudjuk moderálni magunkat. És akkor építő jellegű is lehetne avita a mocskolódás helyett.... ennyi...

Nici, boldog szülinapot Szandinak.

Szössz, Marci eddig nem volt bukós. na most az lett a sok mocorgástól. épp az előbb hányt le.

Pár napja semmi nem jó neki, alig akar aludni. úgyhogy most bevetetettem én is a kendőt itthonra. úgy durmola hátamon, hogy épp azon gondolkodom nekiállok palacsintát sütni.

lolka_zs
 
 


Sziasztok!

Jó régen jelentkeztem, olvasgattam, amit írtatok.
Most egy kicsit felment a pumpa nálam...
Tök jó ez a fórum, miért kell elrontani???
Pumpóka! Semmi, de semmi gond a véleményeddel, és azzal sem, ahogy te csinálod, de ne támadj már! Téged sem akar senki bántani. Vagy úgy érzed? Írd le nyugottan a véleményedet, tapasztalataidat, csak vigyázz a stílusra!

Nici! Szandinak boldog szülinapot! Az ovinál meg tényleg sok ez a pénz.

Celsztina!
Remélem nincs gond, majd írd meg mi volt a dokinál!

Ha részletesen nem is olvastam mindent, a képeket azért mindig megcsodáltam. Nagyon gyönyörű mindenki babája!

Most lehet, hogy egy újabb lavinát indítok el, de kikívánkozik belőlem. Néhányan írtátok, hogy a babója szereti nézni a tévét. Persze, hogy szereti, mert villog, fényes, színes. Én nem hagyom Emmának. Ha lehet, minél később kezdje a tv-t. Eltiltani nem fogom, de még nagyon korai. Logopédus vagyok, egy csomó olyan gyerekkel találkoztam, akinek nulla fantáziája van, szókincsről, beszédértésről meg ne is beszéljek. Nagyon fontos, hogy már ilyen pici korba sokat beszélgessünk a babával, lehet már mondókákat mondani, énekelni nekik. Biztosan sokan teszitek is! Jók ezek a hiper-szuper beszélő-zenélő-rezgő-villó játékok, de a legjobb az, amit anyával lehet csinálni. És az anya hangja a legszebb, legdallamosabb!
Na, tényleg nem okoskodni akartam, és remélem senki nem veszi személyes sértésnek amit írtam.

Egyébként jól vagyunk, csak az evésekkel bajlódunk, mosatnában valahogy semmi nem jó, megy a sírás. Lehet, hogy jön a foga? Még nem érzem, de ökle a szájában, és csupa nyál minden...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Kép no comment :shock:
Vendég
 


azta :shock: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Gyönyörű babaképeket láttam megint! Nem akarok kihagyni senkit, így ezért általánosságban írok.

Celesztina: Nagyon megijedhettél, de biztos nincs baja Julinkának! Várom, hogy mit mond a doki, remélem, minden rendben, nem sérült meg komolyabban!

Kamilla: Sajnálom a Rota-vírusos megbetegedéseteket, hálistennek a babáknak nincs baja!

Atizka: De jó, hogy te is jelentkeztél! Én is sokat énekelek-mondókázok Boginak már kezdetektől. És beszélek hozzá, néha még saját mesét is kitalálok, és én is élvezem, nemcsak a lányom (aki tátott szájjal hallgatja). :D
Bogi szájában is ott az ökle-ujjai, és csorog a nyála, még nem vettem észre, hogy duzzadt vagy piros lenne az ínye.

Bukások: Bogi is nagyon bukós és sokszor van hasmenése is, de mivel szépen gyarapszik (talán túl gyorsan is) én nem aggódok. Akkor lenne gond, ha nem gyarapodna megfelelően. És ő is, órákkal evés után! Ha hasra fordítom, akkor szinte mindig, a szőnyeg és a parketta mindig foltos. :?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Másra most nincs időm reagálni, mert kezd sírni Bogi.

Rólunk gyorsan annyit, hogy ma voltunk csípőszűrésen megint sé sokat javult Bogi csípője, és már Graf I.-es!!! 4 hét múlva kontroll. Izgulok, hogy akkor már tökéletes legyen (nagyon minimális már az eltérés). :D Továbbra is torna + betétes rugi viselése.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!Újra itt sikerült gép elé jutnom.Remélem mindenki jól van mi is nagyjából.Sok minden történt már velünk hosszú is lenne most leírni.Csak néhány dolgot:múlt héten volt Anna 6,36kg és 63cm.Eddig csak anyatejet kapott de tegnap mintha megállt volna a termelés.A 4. etetésnél már csak 10ml tudott kiszívni és nem tudtam fejni sem.Valamilyen csoda folytán elfogyott.Kapott fagyasztottat meg du-este még lett egy kevés.Ma elmentünk tápszerért és azt mondta a helyettes doki (aki rendesebb mint a miénk)hogy ír fel tápszert de még próbálkozzunk,meg lehetne adni neki már ma 1-2 csepp almalevet.Tehát lassan kezdjük el a HT-t. Én sem akartam de az orvos csak tudja ráadásul itt néhány anyuka már mindent ad a gyereknek:párizsit,krémtúrót stb.Na szal kiváltottuk a tápszert közbe megint kapott fagyasztott anyatejet és itthon kapott 2csepp almalevet.Utána sikerült adni neki ciciből 130ml-t.Most alszik.Sokan mondták örüljek h mást is elfogad az anyatejen kívül de ez nem volt gond sosem.2hetes kora óta kap vizet 3-4hetes kora óta Mecsek teát is.Nem zavarta őt meg a cumi,meg az üveg ugyanúgy szopik ciciből is csak már fogyóban a tej.De inkább a gyümölcs +anyatej és minél ritkábban tápszer.Persze megvan az is és ha éhes és nincs más kapni fog de még próbálkozunk.Sosem hagyom éhezni.Ja és kb.1 hónapja nem tetszik neki a cumi.Addig elvolt vele de mostanra már egyáltalán nem bírja inkább az ujját szopja.Na röviden ennyi nem ígérem h visszatudok olvasni de megpróbálom.
Vendég
 


Sziaszok,

szoktam olvasgatni, de írni nincs kedvem, most inkább Lituka anyós topikjában lenne a helyem...

A gyerekek jól vannak, ez a lényeg. Kisati 6250 gramm, Csenge meg bölcsis lesz :) de csak részidős :) valakinek van bölcsis tapasztalata? Ha igen pls írja meg!

Egy kis kultúra tényleg nem ártana a topikunkba, néha igencsak kocsmaira sikerül a beszélgetés.

Jezsek, ez nem semmi :)

Másra most nem reagálok, de majd jövök, ha összeszedtem magam anyóspajtás kis műsorszáma után magam.

Kép
Kép
mango.
 
 


Szöszke, a Hipp olyan 3-400 Ft között van. Megmondom őszintén én nem szoktam nézni, hogy hány hónapos kortól való, hanem ha akciós megveszem, és elteszem későbbre. Így már van itthon egy vagonnal, 8-9-12 hónapos kortól való is, de eláll. És akcióban mindig 300 alatt veszem, 210-280 között.

Biobolt: Nálunk van itt a piacon, van náluk hivatalos engedély meg minden. Én már nagyon jóban vagyok velük, mondták hgoy szinte havonta ellenőrzik őket.

Banánt nem vennék mert ami külföldről jön, az tényleg követhetetlen sztem. Azokat inkább bébiételben veszem.

Van az Örsön is a Cédrusban is egy biobolt, ill van vhol biopiac is, na oda még nem jutottam el, mert BUdán van.

Itt a honlapja:

http://biopiackft.hu/

Bukás: Liza mióta nem szopik, azóta bukik, mióta forog, még többet. Szerintem azért mert már annyit ehet amennyit akar (és nem amennyi van) és túleszi magát. Mi is naponta mosunk neki....
váltójátszószőnyeget is varrnom kéne :)
De igazából nekem ez nem újdonság, mert mindegyik gyerekem ilyen bukós volt. SZóval ne aggódj, normális. Ha ülnek, állnak majd, kevesebbet fognak bukni.

Nici: Igen hallottam a balhéról, de én csak itthoni cuccot veszek, mert azt tényleg le tudják követni, ellenőrizni a hatóságok.

Ebéd: Nem tudom itt emelték-e, mert mi tavaly nem fizettünk, és ha megkapom a támogatást, most se fogunk. De nekünk tavaly a Bencének 6-7 Ft lett volna, Katának 8-9e.
Helyben főznek, csak a bölcsinek+ovinak, rendes kaját kapnak, minden nap gyümölcs, tejtermék, zöldség (nyers is) gyümölcslé, szóval én nem panaszkodhatok a kajára. Ja és isteni finom.

A Mai menü pl a bölcsiben:
Reggeli: 7 magvas kenyér, teavaj, pizzasonka, uborka, paprika, tejeskávé
Tízórai: banán, baracklé
Ebéd: Zellerfőzelék, sült csirke, banán, alma, barack
Uzsi: Barnakenyér, sajtkrém, gyümölcstea

Tim, igen, nekifutásból nekiment, és ez nem is az első eset volt. Még újabb puklija sincs, de azért tegnap én is figyelgettem...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jezsek,

tervezzük a hétvégén, hogy megyünk babalátogatóba. A babó 5 hónapos majdnem és kb. annyi kg, mint Marci. Mekkora rucit hordtok????

KépKép
kisfruzsi
 
 


Mango,

mi a gond??

KépKép
kisfruzsi
 
 


Jezsek, azta :):):):):):) MIlyen hosszú hozzá?

Atizka: Persze, hogy szeretik a tévét, Lizával együtt nem is lehet nézni, mert addig mocorog, mag odafordul :)

Szoktam neki hagyni amúgy, én hanyaganya, mikor semmi se jó neki, nekem meg vmit muszáj megcsinálnom. Na ilyenkor ül a pihenőszékben, és nézi a tv-t, de ez 15-20 perc egy nap maximum. KAtáék is néznek tv-t, naponta talán 1 órát, de van mikor kettőt, másnap 1-et se. Ezzel szerintem nincs baj, főleg ha egyébként foglalkozunk velük. Akkor van baj, ha órák hosszat le van ültetve a gyerek a tv elé, hogy ne legyen rossz. Nálunk Bencénél úgy van hogy napközben nincs tv, lehet játszani, a számítógépen játszani (nem félreérteni, nem lövöldözik meg autóversenyezik) van egy csomó kézségfejlesztő játékunk a gépen, le lehet menni barátozni, és este van 1 mese, amin elalszik. Ez bármi leeht, amit ő kér, dvd-n, de persze csak az van meg dvd-n amit mi helyesnek tartunk.
Napközben meg verset tanulunk, olvasni tanítom, játszóterezünk stb.

Katánál is 1x van egy nap mese, amikor nem akar aludni, a kicsi meg alszik, és én is főznék stb. Neki ilyenkor vmelyik micimackó megy. De mint a Bencénél, neki is rengeteg programja van. Ezért nem is szoktam jönni, csak ilyen ritka napokon, mikor mind elfoglalja magát :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Kisfruzsi 6-9hós van a legtöbbe beleírva, a 74-esek már nem mind jók, már 80-as kelett vennem. 2 hete vettem neki badikat, és rugdalózókat, és az összes rugi kicsi már rá :? Szűk a combján, és szétnyílik a lába között. Úgyhogy kitaláltam, hogy most már nem is veszek neki, csak kétrészeseket, és estére meg egy pizsamát. Apa vett a multkor egy tök jó plüss rugit, de szegényem már úgy bele van feszülve, Most badiba és mackónaciba van.
Kép
Vendég
 


Sziasztok

Celesztina
Jelentkezz, hogy mi van majd!!!!Szurk-szurk:)

Vitához hozzászólva:

Nekem első gyerekem és nincs gyakorlatom, mindent meghallgatok. Csinálom, ahogy csinálom, azé én döntésem és az én felelősségemLolkával szinte nap, mint nap összejárunk. Ő szoptat igény szerint és pedig tápszerezek, meg kapott tejet adok, meg próbálom a barackot és minden teljesen jól működik közöttünk. Közös programot is szervezünk és minden zökkenőmentesen megy.Soha meg sem fordult a fejemben ítélkezni és meg vagyok róla győződve, hogy ő sem teszi. Mindenki neveli a saját gyermekét:)))

Lolka!Hozzál egy palit lééééccciii:)

Kép
marjan78
 
 


Kamilla, Timi, Lolka, Bolygó - Köszi a bukós infokat :)
Nem mondom, hogy örülök, hogy nem vagyunk egyedül ezzel a problémával, de valahol megnyugtat, hogy más babák is buknak ..
Ha függőlegesen van, vagy hanyatt, vagy az ölemben ül, akkor nem bukik, csak hason .. tehát én is remélem, hogy az üléssel megoldódik ez a dolog :)
Addig meg mosok, mint a mosómedve :D

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok Mamik!

Bocs, most rövid leszek, pedig olvasok folyamatosan, csak írni nincs kedvem...

Amúgy feltűnt nektek, amikor beléptek, akkor a TÁRSALGÓ menüpontba léptek be??
Jelenleg itt nem társalgás megy, hanem kötözködés és bántás!

Tök gáz!!!!!

Nekem is van stílusom, de azt csak azok "élvezhetik", akik már ismernek egy ideje (személyesen)!! Egyébként meg viselkedek, mert szép szóval tovább jut az ember!
Lehet ez a mézes-mázas???

Na de mamik, (akinek nem inge...) mégis mi megy itt??? Egy téma ,ami fontos és hasznos, így ki kell akadni, és kiforgatni?!!!
Tiszta ciki ez a viselkedés, és aki itt így ír, az milyen lehet élőben???

Hát bocsi, amiért én is beírtam a véleményemet, lehet jönni lecseszni, de aki így gondolja, az tehet egy szívességet!!!

És ha esetleg nem voltam elég pontos, egy mamira értettem az egészet, de szánékosan nemírom ki,mert vérigsértem, és ahelyett, h elgondolkodna, jön és tovább írja a felháborodását az ő stílusában..

Hát ennyi.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Zsuzsófi fogalmam sincs milyen hosszú, egy hónapja 63cm-volt. A doki mérte, nekem nincs esélyem, mert állandóan ficereg. Majd 15.-én megyünk a dokibácsihoz, és megint megméretem. A védőnő hétfőn volt, ő azt mondta, akkora mint egy 10 hónapos baba. :lol:

Tv. Sajnos én is tv-függő vagyok, úgyhogy szerintem a Marci is szeretni fogja.( sajnos )sokat nézi. A multkor elkezdett hisztizni, mert elé pakoltam és nem látta a Grace klinikát. :lol:

Baleset az nálunk is volt. Vasárnap fürdette Apa a nagykádba a gyereket (azért ő, mert nekem úgy fáj a hátam meg a derekam, hogy esélyem sincs beehajolni), és hasra fordította a vízbe, mert szeret úgy uszikálni. Persze, Marci hirtelen belefejelt a vízbe, és minekután jól működik a búvár reflexe, nem vett többet levegőt. :shock:
Persze a párom azzal a lendülettel átpasszolta a gyereket, hogy "Úr isten, nem vesz levegőt!" Én meg hírtelen azt sem tudtam mit csináljak az én egyszem fiamnak meg már vörös volt a feje! Gyorsan elkezdtem ütögetni a hátát, erre köhögött egyet, majd hangosan elkezdett röhögni! :( :shock: :lol: Én meg ott álltam, a víz levert, a gyerek meg jókat szórakozott. Még meg sem ilyedt!
Azóta Apa el van tiltva a hasrafordítástól :)
Vendég
 


Zsuzsó - Köszi az infokat :) Akkor én is lesni fogom az akciókat .. mert ha nem akciós, elég drágácska :D

Kép
szösszenet
 
 


És gyors reagálás a jobb dolgokra!!

Babák édesek nagyon, olyan szép mindegyik!!
És nem semmi súlyuk van! Mi a középmezőnyt erősítjük, kicsit több mint 7 kg és kb. 64 cm.

Celesztinának
Ne aggódj, reméljük nem lesz semmi gond, és gyere majd ha van hír!

Köszönöm azoknak akik hiányoltak (bár nem voltak túl sokan, ezen is jól ki lehetne akadni, IGAZ??!! 8) )

Mi jól vagyunk, sajnos mi is úgy vagyunk mint Bambi! Napi három cici, a többi táp. Nálunk barack illetve alma-barack megy, és egyszer próbáltam a sütőtökös verziót az nagyon bejött neki.
Kap néha tejpépet is, de azt ritkábban mint a gyümit!

No ennyi. És bocsi a többi mamitól, az előző beírás miatt.
De ez már belőlem is kikivánkozott!!

Jönni nem fogok ezek után sem túl sűrűn, ezért akinek "hiányzunk", priviben elér, vagy iwiwen!!

További szép napot mindenkinek és jó babázást!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


SZöszke meg javaslom a Dm pont gyűjtögetést :) Ott szoktam figyelni, ha akciós, még + beváltok egy 15%-os kupont és akkor tök jó ára lesz :) MOndjuk én pelenkát is, olajoskendőt is így veszek. MOst pl 3 hónapja nem vettem, mert annyi volt itthon. De ha most 2x lesz jó akció, akkor 2x fogok többet venni, mert így éri meg.
Liza ágya alatt meg elfér :)

Kisscica, szerintem azééé annyira nem szörnyű a hangulat :)
Láttam én ennél már 100x rosszabbat is...

Jezsek :) Én rendszeresen elmerítem a gyereket, már megszokta :) Na jó, egy ideje az uszodában is merülünk, néha szokott picit köhögni, de ennyi.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szösszenet
Marci nem bukik, csak nagyon ritkán, mégis csatlakozom a mosómacik táborához. A mai termés 3 badi (1-et leevett barackkal, 1-et összekent a reggeli kakáva, 1-et épp' az elöbb áztatott el pisivel (hogy a fenébe tud pisilni az oldalán?!)), és egy melegítő alsó (szintén a pisi ). :lol:
Vendég
 


Itt van a vizilabda válogatott legujjabb tagja:
http://www.youtube.com/watch?v=O1yovDVuAYY

IMÁDOM!!!!!
Vendég
 


Ezt meg kell néznetek! Most tláltam. Egy kicsit felvidítja a hangulatot! Mindenképp hanggal.
http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk
Vendég
 


köszönjük a kép dicséreteket mindenkitől!

Kiscica!

régen láttalak itt a babaneten, bár én sem jövök túl sürün... :lol:

Szösszenet!

Bogi is csak akkor bukik, ha hason van. ami nem fordul elő sokszor, mert nem szeret hason.


Vitába én nem szállok, ha nem baj.
"Mindenki másképp csinálja..."

Pl. én sokszor ugy altatom el Bogit, hogy tologatom a nappaliban a babakocsit...
Ezzel pl. emlékszem Szőlő nem ért egyet, meg lehet, hogy mások sem...
de elalszik kézben is, egyedül is, mikor milyenje van. Minden napszaknak megvan a maga altatási módszere nálam. Délelőtt babakocsi a nappaliban, ebéd után a szobában az ágyában délután vagy ágyában vagy babakocsi (milyen nyügi) este pedig itt alszik el mellettem az ülőn a nappaliban.
ja és délelőtt zenére alszik el.

Kérdés: már lehet, hogy kérdeztem, de az agyam néha igen lyukas....
valakinek eszik a babája napi 4szer, tápszeres baba????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Totál belassult nálam ez a babanet, egy óra mire bejön egy oldal... Így aztán jól lemaradtam, pedig már akartam én is írni, hogy nem lenne itt semmi gond, ha egyesek nem vennék magukra mások (ellen)véleményét! Én még olyat itt nem olvastam, hogy valaki személy szerint a másikat kioktatta volna, hogy mekkora baromságot csinál, maximum csak leírta a saját véleményét! Azért, mert erre van ez a fórum! Ott a gond, hogy valaki ezt magára veszi, besértődik és nem idevaló stílusban reagál! Csak ezzel mindent tönkretesz és azok kedvét is elveszi a társalgástól, akik egyébként nem is folytak bele az adott témába, de kiváncsian olvasgatnának!
Mert kinek van kedve ilyen hangulatban idejönni?????

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zsuzsó - Dm pontokat én is gyűjtök, és úgy veszek pelust meg popsitörlőt .. de ezentúl (jó ötlet, köszi!) nézem a bébikajcikat is :)
A 15% sok cuccnál sok pénz, és hamar összegyűlik a 15 pont ..

Jezsek - Én Alízt a barack evéshez félmeztelenre vetkőztetem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és csak egy előke van rajta ... (barackozáshoz külön barackozós olcsó előke :lol:). Szerencsére nekünk pisi-kaki elvétve jön ki .. ha utazunk, és a hordozóban van, akkor a kaki szeret kicsorogni .. de amúgy Alíz inkább a bukásoktól foltos :D
Sebaj .. mosunk :)

Mary
- Alíz 5-6-szor eszik még mindig. Beállt az 5 evésre, de amióta kapja a barackot, a barack evés után 1 órával megint éhes .. tehát még nem váltotuk ki a kajálást ... egyelőre eggyel több lett.

Sajnos stílust nem lehet fórumon csiszolni, mindenki fenőtt ember, saját szokásokkal, értékrenddel ..
Ami az én szememnek zavaró (mert búőven akad), azt átgörgetem .. mert változni nem fog, egyrészt nem akar, másrészt nem tud.
Én sem változtatnék egy fórum kedvéért, ha a családom, környezetem így szeret ...
Senki ne "üldöződjön" el .. inkább szelektáljunk :)

Kép
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?