Új privát üzeneted érkezett!

Jó festést nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

Kiriki!

Jó kis program még így hétvégére!
Kitartást és szép festést!

Sajna én már nem is emlékszem hogy annak idején kellett e fizetni pluszba bármit is! :oops:
az agyam mint a szita! :wink:

Kép
pamilla
 
 


Hát tudjátok...
Ezel a fránya hormonszurik teljesen kicsinálnak!

Nem is azér tmer tfáj hanem mer thiperérzékeny lettem!
Minden kis sz@rságon el tudnám bőgni magam.
Ma pl azért mer ta melóhelyen elromlott a légkondi (már 3 éve) és a fenti szinten kb 40 fok van és mindenki nyávogott és hisztizett!

Hát mondtam örülök hogy magamat tudom lekileg tartani nem hogy még én öntsek beléjük lelket!!
Hát ezt csinálom már 2 hónapja mert ez az állapot azóta tart!

Szóval ha ez így megy vasárnapra átbőgöm a napokat :lol:

Ja és ami viccessé teszi hogy ha akarom ha nem csak úgy jön és miközben záporpzbak a könnyek akközben röhögök magamon!

Mit szóltok! vicces mi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 

 
 

Babácska!

Megy még a fogyókúra?????
Hol tartasz már kilóban?
Látszol még :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Mit csináltok hétvégén?
Dógozol? Vagy pihiztek?

Te is barnázol piri előtt?
Vajon e zmitől lehet me rtelég sokatoknak van ilyen problematika vagy mi?

Én szabi előtt még belehúzok és dolgozom mind a 2 nap hétvégén! :cry: :twisted:
Ilyen az én formám!

Kép
pamilla
 
 


Pami

Nyugi , én hormoninyekciók nélkülis el tudom bőgni magam mindenen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kitartás, a könnyek tisztítanak! :wink: Én most a krémtől könnyezek, amit a szemembe kentem véletlenül :twisted: :lol: :lol: :lol:

Kilóban jól állok, már 59 kiló vagyok, még van három hátra, és azt hiszem befejeztem :wink: bár elég nehéz lesz abbahagyni :roll: kezd a mániám lenni :roll: :o
babácska08
 
 


Kiriki

Szia neked is! Régen Baba8 néven irogattam, csak újra regisztráltam kis idő után, 2007. májusában lettem terhes, amit a 23. héten szakítottak meg :cry: , októberben lesz egy éve már ennek. Azóta küzdünk babáért, eddig eredménytelenül :evil: Na de majd szeptemberben :wink: :P

Fogyókurával kapcsolatban, én 2-3 hónapja kezdtem el a Norbi diétát, és azóta 6 kilót fogytam le :wink: és ettől nem kell éhezned, még este se, sőt, annyi húst ehetsz, amennyit akarsz, meg halat, tojást. :wink:
babácska08
 
 


Helló lányok!

Kiri!
Hajrá festés!MI is tervezzük még az idén, nem tudom, mikor kerül rá sor! Nagyon vacillálunk, egyáltalán belefogjunk e, mert el szeretnénk adni, és nem sokat dob rajta, ha kifestjük.

Niki!
Ne aggódj, a hormonok játszanak veled!Sajnos én is hyperérzékeny vagyok, és a szurizásnál még jobban az lettem.Ha valaki nem úgy szólt, már bőgtem is....Tök ciki volt!
Pirike előtt akkor van barnázás,m ha nincs peteérés......Legalábbisb nekem ezt mondta a kedvenc doktorom. :lol:


Zsu!
El vagy tünve! MIzujs? :roll:

Babácska!
Húú, nem semmi történet!:( Én nem is tudom, hogyan tudnék továbblépni!Irigyellek a kitartásodért!És csak így tovább!

Rólam: Tökéletes pajzsmirigy hormonokkal vagyok megáldva, pedig a házidokim megijjesztett, hogy magasabb a T3.-am, és vastagabb a nyakam ,így ellenőríztessem le......Már minden tünet stimmelt, de szerencsére nincs gond!
Prolactinom 11, így magamtól csökkentettem a Bromót napi fél szemre, aztán majd 2 hónap múlva csináltatok controllt.
Remélem beáll, mert a fél szemtől egész jól elvagyok, bár most egész nap aludnék.

Na, mentem, munka van.Mindenkinek minden jót!
Puszi

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy telt a hétvégétek?

Végeztünk a festéssel. Jól elfáradtunk, de most szép lett. Igaz, amiért nekiálltunk, a beázás, azt nem tudtuk megcsinálni, mert ledobta a festéket. Azt hittük, hogy ki van száradva, a férjem le is glettelte pénteken, az rendesen meg is száradt. Péntek éjjel jó nagy eső volt, s szerintünk akkor újból beázott, így szombaton ledobta a festéket. A keresztapámmal beszéltünk, ő tetőfedő, s ha jövő hétig nem szárad ki, akkor ő megnézi. Így látatlanba ő is úgy gondolja, hogy még mindig beázik.

Niki! Ne érezd ezt a sírást kellemetlennek, gondolj arra, hogy ez neked jót fog tenni, hiszen hozzásegít egy babócához. Hány ilyen injekciót kapsz?

Babácska! Sajnálom a veled történteket. Hatalmas lelki erőtök van. Kitartást! Szeptemberben beköltözik a pocaklakód! :lol: :lol: Már jó sokat fogytál. Én nem szeretnék semmi ilyen diétát elkezdeni. Már csináltam egy kitartó fogyókúrát pár évvel ezelőtt, akkor esténként turmixokat ittam, amit én gyártottam, és persze tornáztam. Akkor ez bevált, remélem most is bejön. Ja és a nasit kell elhagynom. Az a fő bűnös. A héten elkezdem a tornát + biciklizést. Minden kezdet nehéz, de ha beindul... :wink: :lol:

Morzsa! Elhiszem, hogy vaciláltok a festésen. Rengeteg pénzbe, s fáradságba kerül, s én is úgy hallottam, hogy annyit nem dob az áron.
Nekem volt peteérésem, a vérvételi eredmények és az ultrahang kimutatta. Az én dokim azt mondta, hogy lehet, hogy a sárgatesthormon a ciklus végére nem elég kitartó, nem marad egy elégséges szinten, s ettől van a barnázás. Nem tudom, hgoy melyikünk dokijának van igaza. :shock: Lehet, hogy mindkettőnek.

Zsuzska! Hogy telt a hétvégéd? Merre vagy?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Niki!

Baba már olyan vékony lesz, hogy csak a színes cuccokban fog látszani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, sajna 3-4 nappal előtte már barnázok.....

Képzeljétek.... szombaton este is volt barna... szerintem pé miatt.... életemben másodjára volt ilyen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És utána szaladtam apácskához pudingozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi szombaton lustálkodtunk, aztán bevásároltunk és mentünk tesómékhoz Battára. Aztán vasárnap reggel mentünk együtt Debrecenbe. És még este jöttünk is haza.... most meg hulla fáradt vagyok :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szijasztok!

Kiriki!

Elvileg 10 db szurinak való van a dobozban de gondolom attól függ hogy mennyit kapok hogy hogyan és hányan növekednek a tüszőim!
Ma kaptam a 6.-at :lol:
De mát tényleg ketdek hozzá szokni!

Nem mondom hogy most 1 csodálatos élmény de legalább lekileg megedződtem :lol:
ez azt jelenti hogy lnem kell 5 perc felkészülési idő hogy meg fognak szúrni :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Igen színes cuccokbna kell majd járnia és 2x kell majd ránézni hogy észrevegyük!
Sőt az is lehet hogy meg sem ismerjük ha 1x valami csoda folytán összehoznánk 1 talit!

akkor apára fel ha már pé beköszönt
:wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Csajok!

Holnap kérlek szurkoljatok hogy sok és szép nagy tüszők legyenek a pocimba!!!!!!

Köszke!

És azért is hgy még a héten megcsinálják az inszemet!
Annyira jó lenne!


Ja és képzeljétek mától 2 hétig SZABI-n vagyok!


Juppijééééééé

Kép
pamilla
 
 


Niki!
Szurokhegyek :!: :!: :!: :!: :!:
Hurrá szabi :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajrá inszem :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali csajok!

Pami, Zsu! Köszi a kommenteket, :lol: nyugi azért még maradt mit
leadni. :wink: még van hátra három kiló, és addig úgysem nyugszok, amíg le nem adom, mert még mindig nem érzem így magam. :oops: Szóval 56 a cél, és van rá 3 hetem, mert utána már babásodom :wink: :lol: :lol: :lol:

Kiriki, Morzsa

ha nem lettek volna a csajok, én sem itt tartanék! :wink: Nekem nagyon sokat segített, hogy egy emberként álltak mögöttem olyan emberek, akiket életemben nem láttam, de nap mint nap velem voltak, és bátorítottak, velem sírtak, vigasztaltak, és erőt adtak :wink: :!:

Pami

megadrukk! :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++
babácska08
 
 


Baba!
Képzeld, majd egy kiló lement nekem is :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu

hajrá :wink: , csak így tovább, a végén majd te is szines ruhában fogsz járni :lol: :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Na hát szerintem a vékonyság max. oviban volt utoljára jellemző rám... vagy az is lehet, hogy én már így születtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De nagyonigyekszem, és apácska büszke is rám.
Bár tegnap bűnöztünk rendesen, de hát egyszer 80 éves az ember nagyija.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba!
Tusz valamit Éviről?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu

Évi jól van, csak sokat dolgozik, meg elég szar a nete, folyton kidobja, msn-en szokott lenni , de ott is későn, mert napközben nem ér rá.
babácska08
 
 


Köszi Baba.
Ha beszélsz vele, puszilom. Én este már nem vagyok msn-en... az este apáé :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Csajok!

Na megjöttem a dokibácsitól!

És képzeljétek pénteken megyek a 2. és remélhetőleg egyben utolsó inszemre!

Elvileg ahogy kivettem a szavaiból 2 használható tüszőm van!
szóval holnap este 8-kor megkapom a tüszőrepit és pénteken bebabásodom!

Kérel drukkoljatok hogy ne csak én akarjam így hanem az égiek is odafenn!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

De jó hogy Te is fogytál! Csak így tovább!!!
Hátha ez is segíteni fog a minél előbbi bebabásodáshoz!

Nekem pl ez a doki egyből számolt 1 testömegindexet!
Gondolom csak van vmi összefüggés!

Én is elkezdtem a fogyókúrámat +lugosítottam is és le is ment szépen! De a pé érlelő szuriktól visszapüffed a bélszerkezetem és továbbra si kismami kinézetem van :lol:

Kép
pamilla
 
 


Szia Niki!

MEnnek a hatalmas drukkok a hétre++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én nagyonszeretném, ha sikerülne nektek :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Én meg izzadok,mint egy kutya, fáj a fejem, és olyan melegem van.... de lázas az nem vagyok szerintem... olyan, mintha lángolnék :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Niki! Drukkolok ezerrel, hogy az inszem sikerüjön. Jó az a két tüsző. Igen, tényleg pénteken babásodni fogsz!!!!! :lol: :lol: :lol:
2 hét szabi, az szuper. Pihenj sokat. Én az utolsó hét szabimat töltöm, aztán jövő héten kezdődik a munka. :cry:

Zsuzska! Csak így tovább. Úgy látszik, ez a fogyókúrás időszak mindannyiunknak. Én is kertészkedés után este tornázni fogok. A szomszéddal kicsit építgetjük a kertet. Vettünk rózsákat, tuját, fűmagot stb. Este, amikor már nem lesz ilyen kánikula, akkor nekiállunk. Megfáztál vagy csak a kánikulától érzed magad így? Vigyázz magadra.

Baba! El is hiszem, hogy erőt adtak a csajok neked. Olyan jó, hogy így támogatjuk egymást. Tényleg sokat jelent.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiri!
Fogalmam sincs, mi volt velem délelőtt... de már minden rendben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én ma, mikor haza értem és ráálltam a mérlegre, akkor kerek egy kiló minuszt mutatott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok, szerintem is annyira jó, hogy itt vagyunk egymásnak....
Nagyon kevés ilyen összetartó topic van itt :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali csajok!

Zsu csak így tovább :wink: Nagyon örülök, hogy neked is megindult. Lesz abból 10 is :lol:

Pami

nagyon nagyon nagyon nagyon szorítok péntekre! Ikreid lesznek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja Zsu átadom Évinek :wink:
babácska08
 
 


köszi a drukkokat!!!!!

Annyira édesek, aranyosak és megértőek vagytok!

De tényleg!!!!

Kép
pamilla
 
 


Hogy Ti milyen aktívak vagytok!!!!

Itt hüledezem!

Kertészkedés, festés, fogyókúra!!!

Most már nekem is ki kell találni vmit :lol: :lol:

Zsu!

Mi lehetet veled????
Én is azt hittem hogy beteg leszel, de ezek szerint nem!
Bár ez csak jó!

Lehet hogy hőhullámod volt! A fránya hormonok kicsinálnak Téged is!

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Szerintem is a hormonok egy kicsit kikészítenek minket. Nekem délután óta úgy ég az arcom, és nem tudom mitől. Egy hülye szúnyog megcsípte az arcomat az éjjel, a szemem alatt, feldagadt, s most úgy nézek ki, mint akinek beboxoltak egyet. De még így is szerencsém van, mert a szúnyogcsípés nálam egy idő után belilul. Akkor aztán magyarázhatom, hogy hol kaptam ekkora maflást... :lol:

Niki! Te most ne akarj nyüzsögni, neked most pihengetni kell. Ráérsz majd utána aktív lenni, amikor megszületik a babád.

Zsuzska, Babácska! Hogy telt a mai napotok? Kirándultatok valamerre? Mi nem voltunk sehol, csak lustiztunk egész nap.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Baba!
Képzeld, másfél kilónál minusznál tartok.... szépen megintult a gyomrom lefelé.... elég volt már reggel egy szelet kenyérke a felvágottal, sajttal, tejes kávéval :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon várom, hogy újra 80-at mutasson a mérleg :lol: :lol: :lol: :lol:
Meg ha átnézik nekem a bicajomat, akkot azzal fogok járni dolgozni is :lol: :lol: :lol:

Niki!
Biztosan hőhullám volt :shock: :shock: Meg a meleg is rátett egy lapáttal :? :? :? :?

Kiri!
Mi egész nap ágyikóból tévéztünk és pudingoltunk is :lol: :lol: :lol:
aztán este sétálni voltunk, majd megint ágyikó és puding :lol: :lol: :lol: :lol:
Átpudngoltuk a tüzijátékot :oops: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! Csak úgy olvadni fognak le rólad a kilók. Meglátod el fogod érni a 80-at. Sokkal jobb programotok volt, mint a tüzijáték. :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiri!

Ugye??? Nekem is jobban tetszet...... nem is panaszkodtam miatta, hogy nem hagyott tévét nézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Apa hétvégén átnézi és megolajozza a bringámat.... aztán jövő héten már be is izzítom szépen.... lehet a Dunaparton bicajozni nagyot, ha apa nincs itthon :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu

a végén majd te is elfogysz :wink: örülök, hogy szépen haladsz! :D

Pami?
babácska08
 
 


Pami jelen!

Na tegnap túlestem a 2. inszemen!!! :lol:
Hát remélem hogy ez most sikerült, mert egyrészt teljesen más lelkiállapotbna mentem oda másrész kicsit jobbna oda figyeltek rám annak ellenére hogy itt nem fizettem!

Igaz kb 3.5 órát kellett várni mer telöttünk (inszemesek) megcsinálták az altatós lombikosokat de utánna azért felpörögtek az esenények!

Műtőben csinálták ezér telőtte kaptunk ágyat+szekrény, majd átöltözés és már mehettem is. Az asztalt bedöntötték úgy hogy popsi fenn fej lent és a felfecsi után így kellett lenni 10 percig. Utánna fe la szobába és ott még 0,5 órát kellett pihizni.
A végén pedig be kellett menni a dokihoz és ő adott utrót és megbeszéltük hogy mikor kell mennem ha nem jön piri és mikor ha jön!

Szóval tegnap hazajöttem egész nap feküdtem és hétvégére is kímálő üzemmódot választok! Hátha ér vmit!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Átpudingoztoo tüzijáték????
Micsoda erkölcsi fertő :wink: :lol:

Mi erre a célra a reggelt+de választottuk!
Aztán csak a kaja és a pihi maradt.

Ja nem is igaz mer ta barinőmékkel elmentünk VÁcra és ott sétálgattunk aztán este + a Rómaira mentünk hekkezni!

Egyébként ennyi pudingozás és még jobban olvadnak a kilók!
Állítólag a szex fogyaszt :lol:

Szóval hajrá!!!!

Kép
pamilla
 
 


Baba!

Most neked még gyógyzseres hónap van?
Mikor is nem kéne pirinek jönnie?

Párocskád mikor gyün hozzád haza?
Zongora még megy?

Kép
pamilla
 
 


Ki mi jót csinál a hétvégén????

Asszem mára ennyi voltam!

Puszi
niki

Kép
pamilla
 
 


Pami

igen, ez most gyógyszeres hónap volt, és nem próbálkozhattunk, tegnap hagytam abba a gyógyszert, a napokban kellesz megjönnie, én reméleme hogy már holnap megjön :D

Neked mennek a babatapik :wink: :P
babácska08
 
 


Sziasztok!

Niki!
Pocisimi és drukkhegyek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Baba!
Hajrá piri :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Mi tegnap voltunk bevásárolni, aztán Érdere mentünk, apa dolgozott egy kicsit, én meg vásárolgattam a Stop Shopban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán mentünk bográcsozni, majd éjszakai fürdőzésre Ceglédre.... isteni volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát még a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MA keltem fél kilenckor, azóta reggelit csináltam, rendet tettem, mostam négy adagot, most mosom a papucsokat és a soprtcipőmet. MEgebédeltünk és most apa nézi fél szemmel a Forma 1-et. A másikkal laszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Niki! Fő a pihenés. Tegnap nagyon sok gólyát láttam. Egy már meglátogatott téged is. :wink: Mennek a drukkok ezerrel.

Zsuzska! Micsoda jó kis programotok volt. Férjecskéd átnézte a bicajodat? Ő nem csatlakozik hozzád biciklizni?

Baba! Drukkolok, hogy hamar megjöjjön. Húha ilyet is ritkán kívánok.

Mi nem csináltunk semmi különöset hétvégén. Férjecském tegnap délután is dolgozott, én addig anyuméknál voltam. Amikor megjött, pizzát rendeltünk, s én megálltam, hogy egyek belőle. Nehéz volt, olyan guszta volt az a pizza. Az előétel pedig egy kis puding volt :wink: Ma délelőtt pedig vizilabda döntőt néztünk. Most pedig vasaltam egy csomót. Holnap megyek dolgozni. Hát, nagyon nem várom 4 hét után.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sajna szegénynek nemvolt lelki ereje, hogy átnézze.... mivel haza indulás előtt ivott egy energiaitalt, így egész éjszaka alig aludt.... most sikerült elaludnia úgy másfél órája.

Sajna venni kell neki majd bicajt, mert nincs, csak ez az egy :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Mindnekinek!

köszi mindenkinek a drukkokat!
Ennyi jókívánság után már jönnie is kell a babának :lol: (legalábbis nagyopn remélem)!

Zsu!

Anyám bicajjal mész majd dolgozni????
Hallod a végén tényleg rád is majd 2x kell ránézni hogy észrevegyünk :lol: :wink:

Valami jel így 3 nappal a piri Nem beköszönte előtt?
Kíváncsian várom hogy nálatok is csodákat tett e a fürdő a miniszabin :lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Baba!

végül piri beköszönt????
Ritka ha azér tkell szorítani hogy jöjjön!

És akkor most mi is következik mos ta gyógyzsererk után?

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

az jó ha gólyát láttál :lol:
Pláne ha tényleg jött is erre!

Én tegnap már cska a fészket láttam de gólya 1 szál sem :cry:

NÁlatok most hogy is áll a baba ügy?

Milyen a meló????
Bizti jó szar ennyi idő után visszamenni!

Kitartást!!!!

Kép
pamilla
 
 


Niki!

Már fáj a hasam időnként, úgyhogy lassan meglátogat engem piri nénje, de már várom, hogy minél hamarabb elmenjen és ne nyarasál alatt zargasson!!!!!

Képzeljétek, 15-étől az új helyemen vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali csajok! Jelentem, ma megjött, szóval hajrá szeptember. :wink: :D

Pami

most no gyógyszer lesz, és babásodás ezerrel! :D A gyógyszer most azért kellett ebben a hónapban, hogy elmúljon a menszi előtti pecsételés. :P
babácska08
 
 


En meg azt hiszem tarsulok a "csapathoz" sajnos :evil:
Na nem a tarsasaggal van a gond hanem a magas prolactin szintemmel :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget

ha magas a prolaktinod, azt nagyon könnyen lehet orvosolni. Bromorictin fogsz sztem kapni rá (bár nem tudom ott nálatok van e ilyen), és az szépen lehuzza. :wink:
Én is szedtem Hanna előtt, és egészen a 12. hétig. A magas prolaktin szint gátolhatja a peteérést , így a terhességet is. De ez a gyógyszerrel meg lesz oldva :wink:
babácska08
 
 


[quote="babácska08"]B írta:babácska08ridget

ha magas a prolaktinod, azt nagyon könnyen lehet orvosolni. Bromorictin fogsz sztem kapni rá (bár nem tudom ott nálatok van e ilyen), és az szépen lehuzza. :wink:
Én is szedtem Hanna előtt, és egészen a 12. hétig. A magas prolaktin szint gátolhatja a peteérést , így a terhességet is. De ez a gyógyszerrel meg lesz oldva :wink:


Jaj szia Baba ne is mond :roll: Ezeknek nincs itt semmilyen gyogyojuk sem :evil: ami van az gyogylehellet :twisted: de majd ugyis megirom mit kapok ra :roll: Hetfon megyek dokihoz :? Viszont a 21.napi vervetelem nem tom lattad-e de ez volt:

Prolactin 36.9ng/ml
Progresteron 17.8ng/ml
E2 316.7pg/ml

Szal alitolag volt pe-m :wink: de mindenesetre mar otthon is mondta a doki a 3.napibol,hogy magas :roll: csak tod a sok rossz ami tortent velem otthon aztan mindenki mast mondott meg eltunt egy csomo mindenem ami ott volt es operalni akartak....szal gondoltam varok :roll:

Ti amugy most ale natur probalkoztok? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?