Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Képzeljétek!
Óvodavezető lettem.Tegnaptól.Tudjátok, a 3 babás kolleganőm helyett.

Ma vagyunk 8 éves házasok :D Anno ebben az időpontban már indultunk a polg.mesteri hiv.ba :D
Mondta nekem reggel apa, hogy ma este oda visz, ahova Én szeretném. Találjam ki, üssem be a GPS-be és oda fogunk menni.Egy kérése volt, hogy lehetőleg 100 km-en belülre tervezzek, mert nem akar egész éjjel vezetni :lol:
Úgyhogy most fantáziálgatok, hogy hova kellene menni :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


én csak lélekben vagyok dögriováson vagyok olyan nátháés lettem tegnap estére hogy kint aludtam a nappaliban hogy ne ébresszem fel a fiúkat az orrfújásommal :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


gani gratula kinevezéshez :):):) és a házassági évfordulóhoz is :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Nika jobbulást neked! :wink: Remélhetőleg hamar rendbe jössz,s nem kapja el Gegi! :wink:

Gani grat nektek! :wink: 8 év,hát mi is közeledünk felé,idén lesz a 7. házassági évfordulónk! :lol: Mi szerintem itthon csendben ünneplünk,Gabikát nem akarjuk senkire hagyni,legyen ő is velünk! :P

A kinevezéshez is gratulálok! :lol:

Éppen ma beszéltem egyik szomszédasszonnyal,aki irigykedett,hogy milyen jó nekem,hogy ilyen melegben nem kell dolgoznom. Őszintén nem is hiányzik,s,ha 2. ikrek lennének az 100%,hogy főállású anya lennék. Egyre többször érlelődik bennem ez a gondolat. :wink:
Eldolgoznék én itthon a gyerekek mellett! :P

Viki tudsz valamit? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi, átment a jelentkezés! Viszont az ismerősöm Óbudán azt mondta, hogy nincs hentes felvétel most :( Megy a hirdetés, de jelenleg nem vesznek fel senkit. De azért holnapra utána néz, beszél személyesen a hentes managerrel. (Ma nem volt bent.) Viszont nálunk tényleg kell hentes! Héftőn is kilépett egy... Szóval holnap hiv az ismerősöm, utána jár ennek a hentes felvételnek.

Gani: gratulálok a kinevezéshez! Számitottál rá, vagy meglepetés volt? És jó romantikázást mára! :lol:

Nika: jobbulást! Hol fáztál meg ilyen melegben?

horvviki
 
 


Sziasztok!


Jo lenne talizni tenyleg! Akar hamarabb is. Mi holnap elutazunk Szegedre, de a jovo heten mar ujra itthon leszunk, tehat mi akkortol mar raerunk. Kivancsi vagyok a masik oldalon levo jatszoterre is, akar ott is talizhatunk, vagy setalgathatunk is :)

Viki,
Nagyot nevettem a kepeken! :lol: :D Mar ekkora csoppsegnek is jar kulon gep :)
Lattam, a tortat is jo volt durni!

Boszi,
Remelem, sikerul a ferjednek uj jo allast talalni!

Nika,
Jobbulast!!!!! Gondolom, legkondi :(

Gani,
Gratula a munkahelyi elolepteteshez! Es persze a hazassagi evfordulotokhoz is!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja, es hallottatok, hogy a pneumo. coccus elleni vakcina oktobertol kotelezo es ingyenes lesz a ket ev alatti gyerekek szamara???

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga: köszi az oltás infot, még nem hallottam.

Szombaton a Csobánka téren Alma együttes koncert lesz 10-kor! Fanni nagyon birja őket :lol:

Holnap 10:40-re megyünk gastroenderológiára. Ja, és ma kerestem a dokinéninket, és a változatosság kedvéért megint szabin van. Amióta itt van nálunk (kb. április óta???), azóta szerintem 4-5-ször volt szabin és mindig akkor, amikor kerestem :twisted:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki köszi az infokat! :wink:
Apa nagy gondolkozóba esett,variál,hogy mi is legyen,mert akármilyen szemét a fönőke sokszor,de 160-170.000et is megkeres nem 1 hónapban,ennyit meg máshol nem nagyon fog!
Mondtam neki ö döntsön,attól még nyugodtan menjen el interjúkra,azzal semmit nem veszít.
Anyósom meg,hogy meghallotta,hogy állást fog lehet váltani majd kicsattant az örömtől,hogy végre megjött a fiacskájának az esze! :roll: Ja és persze rögtön mondta neki,hogy CORA-t is nézze meg,mert AUCHAN ben nincs pult,s nem érintkezne a vevőkkel.
Hát majd a párom eldönti szerintem!
Amúgy mióta hazajöttünk el se jöttek hozzánk,mert minek. :twisted:

Tegnap apjuk fogászatra ment,mert ugye múltkor volt a dagadás. Hát eléggé be van gyulladva a foga és az okozhatta. Gyökérkezelni kell,de mivel nem volt időpontja ma kell felhívni a dokit azért,mert ugye ez a kezelés nem 1 óráig tart,hosszadalmas művelet.

Ma hívom én megint a MÁK-ot,mert már jó lenne valamit látni a Családi Pótlékból!
Hallotáttok a Kismamabérletet? Azért jól kicsinálták? Aki GYED-en van,annak minek mi? :twisted:

Ma korán keltem,mert 8 órától ellenőrzik a házban a vízórákat,s a 7-10.emelettel kezdik.
Gabika még alszik,tegnap 22:20ig fent volt. Olyan volt,mint aki REDBULL-t ivott,csak pörgött! :lol:

Nika már jobban vagy?
Helga köszike az oltási infot. Valamit hallottam én is,csak nem nagyon figyeltem. Akkor most nem is kell senkinek igényelni,mert megkapja majd? :roll:

Viki hát nem semmi a dokinénink akkor tényleg! :roll: Már annyiszor volt szabin? A régi doktornőre nem emlékszem,hogy ilyen sűrűn elment volna?!
Gabika is szereti az ALMA együttest! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi, még nem hivott az ismerősöm, de ahogy hiv, irok mit mondott. Szerintem is menjen el az interjúra, és utána döntsön. Azért vannak a rendes bejelentett állásoknak is előnyei!

Gani: hol voltatok végül tegnap?

Mi most jöttünk meg a gastroról. Nem találtak semmit sem Fanninál. Megmérték, ismét hízott, most 8100 gramm és 72 cm. (100 gramm hízás 2 hét alatt). Végigtapogatta a dokinéni Fannit, azt mondta, hogy ő nem mondaná vékonynak, de valóban kicsit lazák a szövetei, de ez nem utal betegségre. Vérvételre nem kell mennünk, 1 hónap múlva menjünk vissza kontrollra, megnézi mennyit hizott... Ennyi. Az egész kb. 5 perc volt, persze reggel jó nagy dugó volt, egy órát mentünk befelé :twisted:

horvviki
 
 


Viki örülök,hogy minden rendben Fannival! :wink:



Lányok nektek van idötök magatokra?

Nekem mióta Gabika nagyon megy,szalad,s nagyobb,tehát sokat kell foglalkozni vele nem nagyon!

Ma is fürdőszoba,wc takarítás volt,meg porszívozás,felmosás,mosás. Ebédet nem kellett főzni,még volt tegnapról szerencsére.

Apjuk ugye sokat melozik,s mire hazaér fáradt,de azért ő is játszik sokat Gabikával,amikor csak tud.

Olvasásról majd majdnem lemondtam,mert ugye ezek mellett kis netezésre van időm,olvasni nem nagyon,inkább pihenni szoktam,mikor Gabika is.este meg inkább filmet nézünk!

Így a februári Kismama és Joy is még olvasatlan állapotban van!Hát de majd lassan....


Tegnap meg másfél órán keresztül csak vasaltam.

Hát igen nem könnyű a nők dolga az tény!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nem légkondi:):) fogalmam sincs bár az elmúlt napokban elég érdekes időjárás volt és amikor hűvösebb volt én akkor sem öltöztem fel rendesen szerintem ettől

helga én hallottam de egy ismerősöm talált megint valami érdekeset erről én inkább megvárom mert azt mondja ott hogy egy éves kor alatt lesz csak ingyenes
az ember esze kettéáll már annyifélét mondtak majd ha elindul akkor majd a dokinénitől megkérdezem mert én már nem is hallgatom a híreket mert mind mást mond és naponta változik

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi: nem hivott az ismerősöm egész nap :( De holnap délig várok, aztán én rácsörgök, hogy mizu... Sajnálom...

Oltás: este volt a hiradóban. Csak egy éves kor alatt ingyenes. Pont lecsúsztunk róla :( 2 éves korig csak akkor, ha valamilyen súlyos betegség indokolttá teszi.

Időhiányban én is szenvedek. Én esténként, amikor Fanni elaludt, akkor szoktam olvasni, netezni, szépitkezni. De nem könnyű, mert ilyenkor már én is fáradt vagyok.

Holnap Miskolcra megyek felvételiztetni, hajnali 5-kor kelek... csak este leszek.

horvviki
 
 


Viki semmi gond,türelmesek vagyunk! :wink:

Hát ez az oltás nem semmi! :evil: Pedig pont örültem neki,hogy ingyenes lesz! Azért szépen megkavarták a dolgokat.
Na majd utána járok mennyibe kerül,mert be szeretnénk oltatni.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


http://www.hazipatika.com/services/news ... n=hirstart

A 2 és 5 év közötti gyerekeknek 70%ban támogatja az állam,így nem is drága! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na most lett elegem,besokkaltam a MÁKra,nem kicsit!
:evil:
Elegem van,hogy mindig leráznak,ide-oda kapcsolnak,s mindig csak azt mondják,hogy majd visszahívnak!

Most küldtem nekik mailt,holnap meg FAX-ot! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most írta a védönőm,hogy 2 év alatt 2 oltás kell,17.000/db.
Ha tényleg támogatja az állam,ahogy írták,akkor 10.000 lenne a kettő csak! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem hiszem el:



Felhívtak a MÁK-tól ma. El kell faxolnom az adataimat,mert ugye a számlaszámom is rosszul szerepelt nálunk,s akkor jövő héten megkapom az elmaradt CSALÁDI PÓTLÉKOT soron kívűl.

A mi faxunk nem mükszik,még nincs bekötve,anyósék persze nincsenek otthon,így marad a posta,amint kész lesz az ebéd!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol vagytok??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a gratut.
Már egy ideje lehetett sejteni, hogy Én leszek kinevezve, de konkrétan 1 hete tudtam meg.
Nem kicsit félek a feladattól :?
Nem vagyok az a főnök tipus :roll:

2 és 5 év alatt lesz támogatva az oltás? Akkor még Bogi is beleférne :?: Holnap meg is kérdezem a dokinéninket.

Mi ma du. megyünk a szüleimhez, holnap nem dolgozom.Vasárnap este jövünk haza. Még a tanév előtt egy kicsit lazítok. Júniusig úgysem lesz hosszabb pihi.

Boszi!
Akkor pénz áll a házhoz :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani igen pénz áll a házhoz,de el is megy szerintem,mert sok mindent akarunk intézni+csekkek! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani nem is kérdeztem még:
Ti nem akartok kistesót? :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja, azt nem írtam, hogy hol voltunk kedden este. Egy vízparti étteremben vacsiztunk ( egy mesterséges tó közepén van az étterem, csuda szép volt) utána meg elmentünk moziba. Mozi után koktéloztunk egyet és jöttünk haza.

Boszi!
Valószínűleg lesz kistesója Boginak. Bár eléggé képlékeny a dolog. 5-6 év korkülönbséget tervezünk. De ebbe még beleszólhat sok dolog.Pl. 5 éven belülre költözést tervezünk. Ott, ahová mennénk, nincsenek rokonok, ismik.Egyszóval segítség nuku. Így meg nem bizti, hogy bevállaljuk a tesót. Lehet, hogy már tesóval együtt kellene költöznünk. Mostanában ez foglalkoztat bennünket :roll:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Többiek!
Ti, hogy álltok ezzel a kérdéssel (tesóbaba) :?:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Mi nekünk tervben van a kistesó nagyon is!
Nekem se lesz segítségem,de valahogy majd megoldjuk.
Először 4 év korkülönbséget terveztünk,de mivel melóhelyre vissza nem vesznek senkit,hiába a törvény..... így előre hoztuk a dolgot. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani akkor nagyon szép estétek volt! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Azt tudom, hogy Ti mostanában tervezitek a tesót.
Azért az egészen más, amikor minden este hazamegy a férjed! Nekem arra kell terveznem, hogy csak hétvégén látjuk apát. Ez a gázosabb verzió. De nem is ez a legnagyobb gond. Az, ha dolgozom és betegek a gyerekek, nem lesznek nagyik akik ápolják Őket. Én meg nem hiányozhatok minden tüsszentésnél ugyebár :roll:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Hogyhogy csak akkor látod apát?
Mit dolgozik? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Én ma jó későn értem haza Miskolcról, dög fáradt vagyok :(
Csak Boszi miatt jöttem...

Boszi: sajna tényleg nem vesznek fel most hentest Óbudára, jelenleg nincs hely :( Marad Solymár, ha ott esetleg próbálkoznátok. Hidd el nincs messze, bár Óbuda tényleg közelebb lenne. Vagy vártok addig, amig lesz ott üresedés. Akkor szólok az ottani ismerősömnek, hogy szóljon ha lenne hely!

Tesó: még 3-4-5 év.... Egyelőre elég Fanni :lol: De 35 éves koromig szeretnénk a tesót összehozni.

horvviki
 
 


Viki köszike az infokat! :wink:

Apa egyenlőre marad ott,ahol van,ugy néz ki,aztán majd meglátja! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most beszéltem a MÁK-al. Átment a FAX tegnap,el is bírálták,s jövő héten már utalják is minden elmaradt összeget!

YIPPPPPPPPPPPPPPPI! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Kamionozott. Tavasszal szüntette meg a vállalkozást s adta el a kamionját.
Most éppen minden nap otthon van, mert apósnak melózik. De ez csak átmeneti állapot. Amint elvégezte a tanfolyamot (másik szakmát fog tanulni) ismét el kell mennie dolgozni. Aki nem közvetlen agglomerációban lakik, erre a sorsra jut. Csak hétvégén vagy több hetente teheti meg, hogy a családjához hazautazzon :cry:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Rég voltam...

Boszi
Szépek Gabika új ruhái.
Gratula a 8 fogacskához!

Gani
Örülök a képeknek.
Boginak nagyon szép haja van!
Gratula a kinevezésedhez!

Nika
Remélem az orrfújás csak jót jelent így a hónap közepén. DRUKK!!!

Fiora
Hogy vagytok?

Helga
A postán - mi csak annyit láttunk (Levivel), hogy Áron felfedez mindet :P ...aztán eljöttünk...

Viki
Látom Fanninak nagyon ízlett a torta.
Örülök, hogy minden rendben volt szerdán.
Nagyon jók a képek, ahol Apával együtt szgépeznek :lol:

A kuponokat lent a postaládánál kiraktam... talán valaki meglátja és...

Az egyszervolt.hu-t megnéztük..
A rét nagyon tetszik Manónak :lol:

A tesó project
Én pár hónapra, max 1 évre vissza akarok menni melózni (ez attól függ milyen lesz az új hely), aztán... :wink:
...de lehet, hogy 2 éve lesz belőle... :lol:

Mi jól, csak az utóbbi pár napban Levi nem volt túl nyugodt baba.
Dél körül és este csak sírt, nem akart aludni. :?
Éjjelente szerencsére aludt 6-7 órát.
Szerdán már élni sem volt kedvem.... :cry:
Tegnap már jobb volt a helyzet.

Még most is két fogunk van.
Vasárnap Manó 9590 g és (mi mértük) 72 cm volt :P
Egyre többet beszélget...

Vasárnap indulunk haza - vidékre - kb 2 hétre..
Ha tudok - majd írok.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia akkor már előre is nagyon jó pihenést nektek,remélem jó időtök lesz,s pihenjetek sokat! :wink:

Gani akkor nem irigyellek,az nem vmi jó,ha a párod csak ennyiszer lát titeket.

Rokonságban is az unokabátyám kamionozik,náluk is ott a 2 gyerek,alig látja őket! :roll:

Ma nem kell főzni,van még tegnapról,így kimostam,porszívoztam,csini lett a lakás,most pedig pihizem! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: csajok: várjuk ki még a végét ennek az oltás mizésiának :):):):) amúgy boszi a 2-5 év között is csak a veszélyeztettetek kapják így ti sem sajnos.

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Boszi! :P

...Gani, de nektek sem lehet könnyű... egész héten kettesben... :?

Én ma főzök - már fő minden, és még sütni is kell sütit, hogy ne maradjon semmi olyan itthon,
ami nem bírja ki 2 hétig :wink:

..és még Manókép:
A kis fogtulajdonos:
Kép
GonoszManó:
Kép
Mai kép:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nika akkor úgy érted,hogy kedvezménnyel az kapná csak meg,aki veszélyeztetett? :roll: Marha jó! :evil:
Na mindegy mi be fogjuk oltatni mindenképpen szerintem!

Kia Levi nagyon cuki az összes képen! Olyan jó lenne már babatali,ahol mindenki ott lenne(te is Nika),s akkor meglátnák mit művelnének a lurkók! :lol:

Én most Sex és New York maratont tartok! :lol: Letöltöttem az összes évadot,s elkezdtem az elejétől nézni,mert igazség szerint össze-vissza láttam úgy a közepétől! :wink:
Gabika alszik,így addig is csend honol a házban!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Viki ma is melo? Vagy elmentetek Alma koncertre? :P

Helga?

Nika ?

Fiora,Trécsi nagyon rég voltatok! :roll:

Gani?

Én ma csak porszívóztam,mert Gabika tegnap összemorzsálta a szőnyeget! :wink: Főzni nem kellett,mert a fagyasztóból kivettem a tökfőzeléket,az lett az ebéd! :wink:
Apa ma is melozik,délután ér csak haza. Holnap ő főz finom spagettit! :P
Erről jut eszembe aki üveges mártással készíti milyenek jöttek be nektek? Mi port szoktunk venni,de a németeknél valami isteni finomat ettünk,s ők üvegessel készítették,de olyat itt nálunk nem láttok sajnos! :roll:

Még jövő héten is elég hosszú napja lesz apának,60 óra/hét,mert még a kollegája infúziót kap a gyulladás miatt.

Hétfőn is megy hozzájuk forgatni a HAL A TORTÁN! :lol: Nem tudjuk,hogy ki fog vásárolni,s,hogy apa bennt lesz-e. Ezt csak hétfőn este tudom majd meg.

Gabika délelőtt nem aludt semmit,most viszont kiütötte magát ebéd után.
Én is pihizem egy kicsit: olvasás,Sex és New York! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello!
Kukucskáló üzemmódban vagyok :lol:
Itt vagyunk a szüleimnél és mindig megyünk valahová :lol:
Be-be kukucsolok és elolvaslak benneteket, de írni nem nagyon van időm :lol:
Tegnap pl. vonattal mentünk Miskolcra. Bogi még sohasem ült vonaton ( buszon is tavaly nyáron egyszer) meg villamoson és most ezt is kipróbáltuk :D Nagyon tettszett neki a zötykölődés meg az egész miliő.
Most a dédiénél van, nemsokára megyek érte és megyünk fagyizni a Corába.

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja!
Tegnap leszálltunk a vonatról és kijelentette:
"Nekem bejön a vonat, de most már jöhet értünk az autó" :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani jó pihit nektek! :wink:
Gabika kiskorától fogva ismeri a vonatot,buszt. Nagyon jó lenne egy autó,de sajnos nem engedhetjük meg! :roll:
Talán majd egyszer...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok,

rég voltam mert nem jutottam géphez mostanában.
Voltunk ma az Alma koncerten. Jó volt, mi élveztük. Zsófi pedig bealudt, pedig nem volt halk :lol: . Ti voltatok?

Kép
fiora
 
 


A legújabb BABA újsághoz egy doboz HIPP natúr grízes tejpép van! Nagyon megéri,mert újsággal együtt nem drágább,csak 530Ft,a pép meg magában 900Ft lenne csak. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora
Akkor Zsófi is élvezte :lol:

Mi a Cora-ba mentünk el ma....
...és persze pakolásztunk... A kocsi nagyon tele lesz holnap... délelőtt indulás :P

Gani
Jó pihit Nektek a hétvégén!

Boszi
A 60 óra munka rengeteg :(

Trécsi
Már tényleg nagyon rég voltál!!!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


boszi várd meg mig betülti a kettő évet mert akkor már csak egy oltás kell két év alatt meg kettő igy megúsznátok 1x17000 ft-ból én is így akarom :):):)

Kia: Levi tényleg nagyon tüneményes baba annyira szép gyereke :):):):)

Én szoktam üveges mártással is csinálni hamit :):) nem rosszabbak mint a porosak :)

Lányok mi meg lehet hogy februárban költözünk :):):):)van most egy lehetősége apának ami mort 99,9 % hogy összejön és akkor közelebb kellene költözni a határhoz ausztriában lenne munka márciustól annyira várom már legalább nem mindig a babán agyalok és talán így könnyebben összejön majd ha nem foglalkozom vele annyira :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Péntek-szombat meló volt, nem volt időm jönni :(
Sajnos Alma koncertre sem tudtunk kijutni.

Kia! Jó utat nektek, érezzétek jól magatokat :lol:

Nika: az osztrák határhoz költöznétek? Az pont az ország másik fele nektek... Hogy-hogy? Ez elég nagy változás lenne nektek. És mit dolgozna apa?

Gani: még Fanni sem utazott semmivel sem, csak autóval. Majd egyszer megmutatunk neki mindent.

Mi ma itthon. Anyuéknál ebéd, délután meg jönnek barátaink, akik tegnap jöttek haza Egyiptomból. Hoznak képeket, meg Fanninak valamit. Ja, és lassan csomagolnom is kell, mert kedd hajnalban utazok el 2 napra.

horvviki
 
 


viki: egyenlőre még nem mondanék többet majd ha már tuti 1000 % lesz :):):)

persze nagy változás de nekem nincs mi idekörrön tarjánhoz én már feladtam egy életet nekem nem lesz nehéz inkább Gabinak lesz kicsit nehezebb de azt mondta dupla pénz miatt megéri meg hát csak jobb lesz :):)) de mivel ő is úgy van hogy mi egymásnak vagyunk ezért tök mindegy hol élünk :):):) amúgy is tervezte hogy valami külföldi melót kéne mert itt mo-n nem igazán lehet jól keresni most lett ez a lehetőség nem akarjuk elpuskázni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Viki!
Hová utazol?

Nika!
Hová költöztök? Mi is hasonlóra gyúrunk. Ha nem sikerül Ausztriában, akkor határmentén vennénk házat. Nézegetitek már a házakat?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani: csapatépító tréningre megyünk a munkahelyemmel a Hortobágyra, valami wellnes szállodába. Többet nem tudok, mert meglepetés nekünk, nem árultak el bővebb infokat. Mindenféle programok lesznek, egyet biztosan tudok, az a hőlégballonozás, amitől rohadtul félek :oops:

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?