Új privát üzeneted érkezett!

Ezeket a ruhácskákat kaptuk a sógornőmtől + még kb ennyit az egyik unokatestvérem is adott. Szóval vicces volt elpakolni. Bocs, hogy teleraktam az oldalt! Most el is dugulok...

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Andesz: Egy nagy kalappal !!! :) ( Párom 12-re megy majd )

Enikő: Fini túrótorta volt barackkal :) Nyammm-nyammm :) Oda lett a diétám de néha azért kell egy kis gyengülés is :)
Ezek aztán szép kis rucik. Szépen rendszerezted őket, nem lehetett kis munka :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vagyis mégsem, még eszembe jutottak dolgok. (jól elvagyok itt magamban)
Az egyik:
Gabi, azt hiszem, valami rágcsit viszek a talira.

A másik:
Tegnap egy ismerős mondta, hogy van eladó Pierre Cardin babakocsija, egy gyerkőc használta, állítólag jó állapotban van, 20 e Ft-ért eladja. Ha valakit érdekel, szóljon, kérek tőle képek vagy "összehozom" vele.

Na tényleg ennyi voltam.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 

 
 

Lányok!

4 éves Barnikámnak szerintetek kell testvérfellépő a babakocsira? Most nézem hogy szép áruk van ezeknek.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Tündi
Szupi hangulat lehetett a zsúron! Barnin látszik, hogy nagyon élvezte :D szép az arcfestés is és a torta....hmm fini lehetett :lol:

Enikő
Szépek a ruhácskák. :D

Alíz
Szép nagy a pocid :wink: :D

Chrissy
Ha tudok menni, apával megyünk, szerettjük együtt kiválasztani a cuccokat :D de majd ott biztos összefutunk :wink: :D

Andesz
Még egyszer egy nagy kalappal! :D

A héten ma írok utoljára, mert nekiállunk festeni és szétszedjük a gépet. Csütörtökön találkozunk :D Ha bármi van, mondjuk valakit fel kell venni kocsival, vagy bármi, Gabinak, Vicuskának, Chrissynek meg van a számom. :D
bessy76
 
 


Andesz: Gyere ám a hírekkel hogy mi volt, hogy sikerült!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Neked nem is írtam, hogy tök szép rucikat turiztál. Mind a Falközből van?
Drukk a férjednek is. :wink:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Andesz! Már biztos túl vagy rajta, gyere a hírekkel.

Judy! Barbikádnak BOLDOG FÉL ÉVES SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Bessy! Ha megyünk, akkor remélem ott összefutunk majd.

Enikő! Szépek a ruhák és milyen ügyi vagy, hogy így szortíroztad őket. Le a kalappal előtted.

Tündike! Nagyon jók a képek, hm, túrótorta-barack, nyami,nyami.
Hát én amondó vagyok, hogy szerintem neki már nem kell testvérfellépő. A te férjednek is drukk mára.
Vendég
 


Bessy: Köszi, lassan már hívom is hogy hogy sikerült neki :) Már hív is.. Neki megvan! 72 pontja lett 75-ből :)
Igen mind a falközi turiból van, de ez csak egy minimális része. Mondjuk sok az egyszerú fehér rugi azért nem is csináltam róluk képeket.
Nem iriogyellek. Lassan kezdődik nekünk is a nagy pakolászás ... Más most elfáradok hogy rágondolok.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Alíz! Nagyon csini pocakod van és várom az esküvői képeket.
Vendég
 


Kriszti: Köszönjük meg is van neki már a sikeres vizsga, Andesz is biztos túl van már rajta :)
Akkor nem veszünk, végülis ha nagyon kellene, utólag is be lehet szerezni, csak nem túl olcsó.
Bébihordót is kell vennünk ami a szabványnak megfelel. Az se lesz semmi.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Gratulálok a férjednek! Nagyon ügyes volt! :D
bessy76
 
 


Köszi, de a szortírozás nem az én érdemem. Így kaptam őket sógornőmtől, bezacsizva, szortírozva, mi csak kiterítettük és lefényképeztük. Erre azért volt szükség, hogy majd később tudjam, melyik ruhát kaptuk tőle, mert neki vissza kell adnunk.
A másik pakkal kicsit több dolgom volt,mert azok ömlesztve jöttek.

Tündi, gratulálok a párodnak! Szerintem sem kell már Barnikának tesófellépő. Fincsi lehetett nagyon a torta, ez az (egyik) kedvencem! :D

Andesz, remélem neked is hasonlóan jól sikerült!

Bessy, sok sikert a festéshez. Saját kezűleg csináljátok vagy festőt hívtatok? Gyerekszoba készül vagy teljes lakás?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Tündi, nem tudom, hogy megnyílt-e már ez a bolt Szfváron, de a honlapon azt írják, hogy a Fő utca 13. alatt lesznek - a színházzal szemben.
Egész jó áron vannak babahordozók, a honlapjuk: http://www.nikicabababolt.hu/

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Bessy, Enikő: Köszi a párom nevében is!
Enikő: Megnézem a honlapot köszi az infót. Kíváncsi leszek!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi! Gratulálunk apácskának, ügyi volt.

Bessy! Kitartást és sok sikert a festéshez.
Vendég
 


Enikő
Köszi :D Anyósommal élünk egyelőre, a baba velünk lesz egy szobában. A mi szobánkat festjük, a lakás többi része tavaly lett felújítva. Mi csináljuk, nem festő. :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Enikő!Nehogy má' bocsánatot kérj!:D :wink:
Mi 16 ezerért vettük a hordozónkat a nagy Meki melletti babaáruházban(most nem jut eszembe a neve).6 ezerért adtam el.Lehet,hogy túl olcsón adtam el,nem tudom,de már nagyon útban volt itthon.Pierre Cardin márkájú.
Nagyon sok szép ruhátok van!!:D

Megnéztem ezt a linket,tényleg jó árban vannak a hordozók!

A használt ülésekkel és hordozókkal egyébként mindenki vigyázzon,mert nem tudhatjátok,hogy részt vett-e balesetben és vannak-e rajta esetleg olyan hajszálrepedések,amik szabad szemmel nem láthatók.Egy következő balesetnél így már nem véd annyira az ülés/hordozó.
Mi az ülést már használtan vettük,ezt később hallottam,nem is gondoltam ebbe bele. :roll:

Andesz
!Biztos sikerült a vizsgád!!!!

Tündi!Gratula a férjednek!Melyik suliba jár?
Sztem nem kell már testvérfellépő,legalábbis én csak kisebb gyerekeket láttam eddig rajta,de majd úgyis kiderül,amikor megszületik a kistesó!:D

Bessy!Jó festést nektek,csak óvatosan!!Biztos szép lesz minden!!:D :D

Most megyek,iszom egy kv-t! :D
Vendég
 


Enikő! Azta mennyi ruhácska, és milyen szupik. Idén nem kell azthiszem ruhára költenetek, sőt...

Bessy! jó festést, vigyázz ám nagyon magatokra! Csak semmi megerőltető.

Tündi! Gratulálok apácskának! Innentől már könnyebb lesz.
Szupik a képek. Jó volt nézni a vidám gyerkőcöket. Barninak nagyon jól áll az arcfestés! :)

Andesznak sikerült? Mondjuk biztos! Ügyes csajszi.

Judy! Nagyon boldog féléves szülinapot Barbikának!!!!!!!!

Alíz! nagyon szép a pocid!! Hogy vagy? Már minden indulásra kész? Melyik szülőszobába szeretnél majd kerülni? Ami megnéztünk?
Amúgy igen, szerintem is tiszta apja Bencus. Ha ránézek egy kis Krisztiánt látok. :)

Tand! Ha súlyra nem is hasonlít Bencus Grétire, de a hajacskája valóban igen.

Gabi! Nagyon szupik az órák. Szerintem nekünk fog kelleni. Ha küldök képet, azt meg tudjátok csinálni? Vagy vannak képsablonok, amiből lehet választani?
És a nyakláncok is szupik

Ani! Nagyon jó volt nézni a képeket, hogy ilyen jól éreztétek magatokat. Mikor éppen úton voltatok, akkor Te hogy/hol etetted Ronit?
Levi baba egy gyönyörűséges szépfiú. Vikivel minden oké?

Vicuska! Még mindig nagyon örülök. :) :lol:

Alexa! Remélem martinka kukija minél előbb rendbe jön.Drukkolok Neki!

Orsi! Hogy vagy???? Mikor szeretne kibújni a kis Manód? Érzel valamit? Joslók?
Vicky-vel mi van?

Mi: Bencus továbbra is édes baba. Tegnap egyik szopikor nagyon belehúzott, és 50et szopizott. Van mérlegünk, tudom nem jó annyit mérni, de méricskéljük. Már csak 5dkg, és visszanyeri a születési súlyát.

A köldökcsonk mikor pottyanik le? Már csak egy pici valami tartja, kíváncsi vagyok.

Ma délután jön a védőnő meg a gyermekorvos is.
Tényleg Ani! Ti is ide jártok a Kelemen bélára. Ki Roni dokija?

Bocsi, akit kihagytam. Puszika
n.k.ildi
 
 


Ildi!

Martinkának a 10. napon pottyant le. :)
Vendég
 


Sziasztok!
Tründike nagyon aranyosak Barnika képei.A rucik is nagyon szépek.
Enikö nem semmi ez a sok kis ruci nagyon aranyosak.
Ma voltam orvosnál minden rendben van velünk.Hála istennek megfordult a kis manó mostmár koponya végü fekvéssel van remélem így is marad.Az adatai teljes mértékben 34 hetesnek felelnek meg.Azt mondta a doktornő (Szőke Katalin) hogy nem látja a nemét de a fenekének a vonalai a lányos babákra hasonlítanak.Úgyhogy valószinü Fannink lesz.De ez még közel sem biztos.Schwarczi nem jött be a CSNK-ba mert éppen szültek nála.
Andesz remélem sikerült a vizsga.
Roni nagyon szép pocakod van szerintem az enyémnek a formája a tiédre hasonlít.



vikcy6
Pákozd
 
 


Ildi! Nekünk egy hetesen pottyant le, ha már alig tartja, minden pelusozásnál kend neki alkohollal, az hamar leszárítja. És utána is, amíg váladékozik, tisztítani kell, nehogy begyulladjon.
Vendég
 


Sziasztok!
Tründike nagyon aranyosak Barnika képei.A rucik is nagyon szépek.
Enikö nem semmi ez a sok kis ruci nagyon aranyosak.
Ma voltam orvosnál minden rendben van velünk.Hála istennek megfordult a kis manó mostmár koponya végü fekvéssel van remélem így is marad.Az adatai teljes mértékben 34 hetesnek felelnek meg.Azt mondta a doktornő (Szőke Katalin) hogy nem látja a nemét de a fenekének a vonalai a lányos babákra hasonlítanak.Úgyhogy valószinü Fannink lesz.De ez még közel sem biztos.Schwarczi nem jött be a CSNK-ba mert éppen szültek nála.
Andesz remélem sikerült a vizsga.
Roni nagyon szép pocakod van szerintem az enyémnek a formája a tiédre hasonlít.



vikcy6
Pákozd
 
 


Köszönöm a drukkokat!!!! :D
SIKERÜLT!!!
75 böl 74 pontom lett! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Vizsga után még elmentem Patriknak a suliba vásárolni,és 15 óra után értem haza :?
Képzeljétek egy csomo helyen voltam,mert iskolatáskát alig kaptam :shock: így is annyira rohadt drága volt(11900 ft)budmil,ugyhogy remélem három évet minyimum kibír :roll: :P
Szóval nagyon drága minden :(
Alíz!
Nagyon szép a pocakod! :D
Várjuk az esküvős képeket is! :D
Enikő!
Van ám ruci :shock:
Ma néztem a meki melletti bababoltba,van hordozó már 12000ért!
Amúgy szerintem ez a legolcsobb bababolt a városba :roll: :D
Tündi!
Gratula a férjednek is! :D
Nagyon szupin sikerülhetett a szülinap,jók a képek!Ja és szerintem én nem is írtam,hogy sok boldogságot Barninak :D !
Bessy!
Jó festegetést Nektek,aztán csak óvatossan 8) !
Vicuska!
Melyik nap mész uhu-ra? :)
Kivi vagyok,hányan laknak a pocakodban :roll: :D !

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz! Nagyon ügyes vagy, GRATULÁLUNK!!! Nem semmi árak vannak!
Vendég
 


Andesz,

Gratulálok, ez tényleg nagyon szép teljesítmény. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ildi,

Nálunk nagyon sokáig tartotta magát, már 2 hetes el is mult Barbika mire leesett neki. :shock: :shock: :shock:
Köszi szépen a köszöntést. Már nagylányok lettünk.

Enikő,

Húúú.... mennyi ruhácska, :shock: :shock: :shock: egy darabig ellesztek láta ugy látom. :lol: :lol: :lol: :lol:

Vikcy,

Örülök, hogy manócskátok megfordult. Szerintem most már nem lesz helye ujra megfordulni. :lol: :lol: :lol:
(halk gratula a kislányhoz) :lol: :lol:

Chrissy,

Neked is köszönjük szépen a köszöntést. Hihetetlen, hogy elment az idő, már fél éves az én kis gyönyörűségem. :lol: :lol: :lol: :lol:

Tündi,

Gratula a párodnak.:lol: :lol: :lol:

Bessy,

Jó festést a hétre, aztán csak óvatosan. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi lányok! :D
Judy!
Barbikának boldog fél éves fordulót! :D
Lányok,ma egy kicsit kieresztem a gőzt,pezsizünk egyett apával :wink: :D
Ja,aztán a java még eztán jön...mármint a vezetés! :)
Remélem az is menni fog :roll: :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok! :lol:

Andsz!
gratula 8)

Judy!
Boldog 6 hónapot Barbikának :P

Bessy!
jó festést :wink:

Többieknek is pussz :D

uhura pénteken megyek 8) , még nagyon soká van........és úgy félek is, hogy nehogy vmi geb@sz legyen :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bessy: Csak óvatsan azzala festéssel, bár én nem vagyok híve hogy szél sem fújhat a kismamira de jobb félni... :) Milyen színű is lesz a szoba?

Alexa: Párom vezetni tanul, és neki is ma volt a kreszvizsgája.

Ildi: Hogy vagytok? Kezdtek összeszokni? Ahogy olvasom ügyesen szopizik :)

Andesz: Gratulálok a sikeres vizsgához! :) Ügyes vagy!!!
Pezsgőzés után vezetés? Én hirtelen mást hittem :oops:

Lányok: Köszönöm a párom nevében is a gratukat :)
Hadd kérdezzem meg. Az arcomon kijött egy rakás apró szabad szemmel nem is látható kis pattanás. Ez normális? Elmúlik majd?
Ja! Ma voltam dokinál. Képzeljétek méhszájt zárt (szüléskor sem fog nyílni), baba szépen fejlődik és fejvégű a fekvése. Szóval minden cool, csak mostanában nehezen alszok. Nagyon mozgolódik.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

:) jaj nekem mennyit írtatok! Lássuk.....

Andesz, gratulálok, nagyon ügyes vagy meglásd a gyakorlat is jól fog menni, szeretni fogod.

Alexa, nagyon köszi, az éjszaka már jó volt. Ma is nagyon ügyes fiú volt Roni. Pesten voltunk vásárolgatni, mindenki csodálta hogy milyen nyugodtan elnézelődik a kengurúba (a végére majd leszakadt a derakam). Remélem Martinka kukigondja hamar rendeződik. Én nagyon félek mert elég szüknek találom Roni börcijét, semmit nem tágult a 3 hónap alatt. Sztem apucijára üt (sajna), neki is szükülete volt, kiskorába vágták, na de majd megmutitom a védőnéninek. Nem is gondoltam erre a használt ülésses dologra, jó hogy mondtad! Köszike, így már tuti új gyerekülést veszünk majd neki.

Enikő, érdekes ez a pocak dolog. Nekem soha nem ment le, mégis megszületett Roni. Sőt semmi tipikus tünetem (hasmenés, pocak "leesés") nem volt szülés elött. Várom szombaton a képet. :) Sajna a csuklás ellen nem tudsz tenni semmit. Miután megszületik is sokat fog csuklani. Olvastam valahol hogy igazából ez a babákat nem zavarja, sokkal inkább a szülőket. HUuu nagyon sok szép rucit kaptatok, erre tényleg nem kell költenetek (az utcsón látszik a tappancsod is :D ). Nekünk is sok kölcsön kapott rucink van, amiket már vagy 5-6 gyerek használt és Roni nem az utcsó. Sztem semmi bajuk és nagyon cukik.

Tündi, gratulálok a párodnak, ő is nagyon ügyi volt! A pattikra nem tudok mit írni. Nekem is sok kijött, sőt csúnyább volt az arcom mint elötte. Pedig hogy mondták hogy az állapotosság megszépít, hát engem nem.

Bessy, csak óvatossan ám!

Ildi, köszike nagyon jó volt a nyaralás. Hogy gondoltad hogy úton hogy etettem? Kocsival mentünk, kb 1 óra az út, etetés után indultunk. Amúgy ha hosszabb lett volna megállok egy parkolóba és a kocsiba megetettem. A strandon meg csak simán elfordultunk abba az irányba ahol kevesebben voltak. Nem vagyok szégyenlős. A többiek (akikkel nyaraltunk) nagyon türelmesek voltak, alaklmazkodtak hozzánk, meg sokszor szerencsénk is volt (pl hajókázás, bár ott is meg tudtam volna etetni). Na ezért jó ha az ember tud ülve is etetni. Egy pelussal le lehet takarni a cickó kivillanó részeit, de nagyrészt a babó takarja (bár nekem kicsi cicim van, nem tudom a nagyobb cickókkal megáldottak hogy boldogulnak) Különben a strandon nagyon sok picibaba volt, több nőt is láttam szoptatni (sajna olyat is aki közbe bagózot és ivott) Mi nem a Kelemenre járunk dokihoz, a Széchenyi úton van választott dokink. De Mártiékhoz (szomszéd) a helyi doktornő jár (sajna a nevét nem tudom), nagyon kedves nőci. A köldökcsonk hamar leesett Roninak, de utána sokáig váladékozott a seb. Most viszont már gyönyörű, mindenki dícséri hogy milyen szép.

Vikikéékkel minden oksi, nagyon szépen nő András baba. Nagyon kíváncsiak vagyunk hogy milyen lesz, már alig várom hogy megszülessen.

Viki, gartulálok a jó eredményekhez, szupi hogy befordult. Jaj de jó mégegy kislány, talán elöbb utóbb egyensúly lesz.

Judy, gartula a kis nagy lányod hófordulójához :)

Vicuska, én is annyira izgulok, de én nem azért hogy geb@sz lesz (ugyanis nem lesz semmi gond), hanem hogy hányan vannak. Vikikével azt beszéltük hogy tuti ikrek, csak az a kérdés hányas ;)

madiani
 
 


Sziasztok!

Ani!Örülök,hogy jó napotok volt! :D

Enikő!Tényleg ott a tappancsod a képen,ha Ani nem írja,észre sem veszem! :D :D

Viki!Gratulálok a kislányhoz! :D
De jó,hogy befordult!

Anna!
Merre vagy?Ne keseredj el,neked is visszafordulhat a babád!!Hogy vagytok?

Andesz!GRATULÁLOK a vizsgához,ügyes vagy,csak így tovább! :D :D

Tündi
!Tudom,hogy vezetni tanul a férjed,de melyik autóssuliba jár? :lol: :lol: :lol: :wink:

Vicuska
!Ne izgulj,nem lesz gebasz!Miért lenne? :wink: :D Szép kis babácskák vannak a pocakodban!! :D :wink:
Vendég
 



Sziasztok, jó reggelt!

Ani: Még nem kell hogy nagyon tág legyen a bőr. Barninak alig volt kinn babakorában a makkocska. Épphogy a teteje, és nem volt fitymaszákülete. A letapadás más, de lehet hogy megoldás lehet amit Alexa mondott hogy krém lehet hogy megpuhítja a bőrt majd annyira hogy azon is lehessensegíteni.

Alexa: Ja! :) Rutinhoz ment :) Bocsika...

Tegnap kislányom horrorisztikusan mocorgot. Annyira lehetett látni ahogy kitülemkedik a hasam, Barni kicsit meg is ijedt hogy most jön ki a hugi. Erőteljes a kislány, Blaskó doki is mondta nem egy vékonyka hölgy. Van pocija rerndesen :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok

Bocs,hogy nem jelentkeztem,de ezer dolgom van,ma se fogok tudni jönni.

Taliról
Ha kérdésetek van írjatok privit,majd arra válaszolok!
Azt,hogy mennyit kell majd befizetni,még nem tudjuk,majd akkor derül ki.Legutoljára 300-400 ft-ra jött ki fejenként,persze a gyerekeket nem számoltuk bele.Szerintem most se lesz több.
Dobok egy utolsó táblit,ha valaki neve mellettmég nincs ott,hogy mit hoz,az döntse el,már nem fogom beírni,igazából már mindegy,lesz erlég üccsi és süti meg rágcsi is,de ha mégse a boltok nyitva lesznek.
Na puszi

Kép
Vendég
 


Andesz! Gratulálok! Tudtam, hogy sikerülni fog. Ügyes vagy.

Tündi! Az sosem baj, ha mocorog a pici. Én úgy szerettem. Mindig megnyugodtam tőle.
Nevetek van már?

Vicky! Örülök, hogy befordult a kisbabád. Már nem fog visszafordulni szerintem. Nekem is a 35.héten döntött úgy, hogy jobb lesz fejjel lefele. :)

Orsi!!!!! Merre vagy??????

És te Alíz?

És Anna???

Vicuska! 1000000000000000000drukk péntekre. Kiváncsi vagyok, hány nevet kell találnotok. Na meg milyen arányban.

Enikő! Én is azt olvastam, hogy a babákat nem zavarja, ha csuklanak. Minket annál inkább. Bencus is naponta csuklik. Van hogy a szopitól elmúlik, de van, hogy nem. De akkor legalább nem sírnak. :)

Ani! Én nem nagyon tudok képzeld ülve még szoptatni, csak fekve. Naponta gyakorolgatjuk, de nekem is meg Bencusnak is nehéz. Fekve viszont simán megeszik 30-40et.

Ja lányok! Képzeljátek, tegnap este mértünk. Most nyerte vissza Bencus a születési súlyát. 3310gramm volt csupaszon. :)

Nagyon sajnálom, hogy megint nem tudunk menni a talra. Légyszives fényképezzetek sokat a kedvünkért!!!Köazi előre is.
n.k.ildi
 
 


Lányok! Megkaptam a kórházból panaszomra a választ. Hát mit mondjak... Dühi vagyok. Azt írták hogy mivel ügyeletes volt a doki ezért nem mehetett be rendelésre így csak Vida doktorúr volt ott, ezért nem tudták tartani az időpontot.
Hülyének néznek. Nem az volt abajom hogy nem tduták tartani az időpontot nektek írtam.
Meg is kapja a válaszomat bár kérte az ő válaszának tduomásul vételét. Tudomásul veszem ha a tényleges panaszomat fogjkák kivizsgálni.
Mindegy... Hosszú, de megint felhúztam magam ezen.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

:lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska, ez már igen! Szép, erős csíkocska! Most már egy hangos GRATULA!

Tündi, jártam ma a Fő utcán, a Nikica bababolt még nem nyitott meg, az van kiírva, hogy hamarosan nyitnak.

Andesz, nagyon ügyes vagy, tudtam, hogy sikerülni fog!

most vettem észre, hogy tényleg látszanak a tappancsaim a képen. :shock:
Köszönöm a ruhadicséretet. Én is remélem, hogy nem kell kisrucit venni a következő egy évben.
Ma még egy utolsó (?) beszerzőkörúton voltam - de gátmasszázsolajat nem találtam. Vagy azt sem tudták, hogy mi az, vagy amit akartak adni, annak teljesen más összetétele van, mint amit a szülésznő mondott, hogy szerezzek be. Aki használt: leírnátok, hogy milyen márkájút használtatok, illetve hogy milyen összetevőket? Előre is nagyon köszönöm.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Épp csak bekukkantottam:

Vicuska ez fantasztikus, potyognak a könnyeim. Olyan szép...

Minjá jövök reagálok mindenkinek

madiani
 
 


Vicuska!

GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Vendég
 


Tündi, nagyon köszi az infót, akkor nem aggódok még emiatt. Ne idegeskedj, nem ér annyit az egész.

Gabi, lehet hogy elöbb tudunk menni a talira de még nem biztos Vikikééktől függ. Sárga keretes óra tuti nem kell, mert sárga a fal. ;)

Ildi, hát 9 naposan még nem is kell ülve etetni. :) Még olyan pincurka és nyeklik, meg még nem is tudtok nagyokat sétálni (ahol esetleg szükség lenne az ülve szopiztatásra) Én pl. ma egy játszótéren ettettem meg míg Vikikékkel voltunk. Na ott azért nem lehet elfeküdni. Majd ebbe is belejöttök és ha a szükség úgy adja akkor ülve is meg tudod majd etetni. Amúgy sokkal kényelmesebb fekve. Nagyon sokat nőt Bence, jókat eszik, gratulálok.

Enikő, sajna olajba nem tudok segíteni, mi sima masszázs olajat használtunk, de csak egyszer próbálkoztam és nem jött be.

madiani
 
 



ildi: itt vok, nem vesztem el, csak kicsit összejöttek a dolgok, és nem vok túl jó passzban mostanában. Köszi az aggódást ari vagy. Remélem veletek minden ok otthon :D Biztos nagyon élvezitek ,hogy már ott van Bencus :) Tök jó,hogy már vissza is nyerte a súlyát,gratula.

andesz: gratulálok a vizsgához, ügyi vagy :)

vicuska: GRATULÁLOK! Ez már nagyon egyértelmű :D

tündi:a párodnak gratula, te pedig ne idegeskedj, sajnos úgyis kifogják magukat dumálni a kórházban. Ez már csak így megy.

enikő: ruhából nincs hiány az biztos :D ,legalább azt nem kell vennetek egy darabig.

Én pénteken megyek NST-re meg vizsgálatra, ha addig nem szülök :)

Kép
csehi77
 
 


szofikáról nem tud valaki valamit? Nagyon eltűnt.

Kép
csehi77
 
 


Ani! :lol:
köszi, de amíg nincs uhu inkább ne...aztán meg amíg nincs szívhang..... :roll: ....szóval még 1,5 hét min.
addig én belehülyülök :shock:
ja....és már most tök hányingerem van..... :shock: mi lesz később? :P
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a pocakdicséreteket!Aranyosak vagytok! :wink:

Ani, a fehérvárcsurgói víztározónál voltunk :D Köszi az intimtornás tanácsot, de azt hiszem, inkább szülés után fogom igénybe venni.

Enikő, nem semmi ruhamennyiség!!!:shock: De nagyon édesek!Már annyira várom, hogy használjam is. De van csík sajnos, a hasam alján, de végülis nem olyan vészes. Csuklás meg előfordul ilyenkor, gyakran belekortyolnak a magzatvízbe. De nem gond.

Tündi, gratulálok a férjednek!

andesz, gratulálok a jó eredményhez!Ügyes vagy! :D

Ildi, ari vagy, nagyon jól érzem magam, a körülményekhez képest egész fitt vagyok. Vasárnap elmentünk egy kicsit kirándulni a fehérvárcsurgói víztározóhoz, és még hegyet is másztam... :shock:
Bár a derekam, néha leszakadni készül, amit főleg fekvéskor, átforduláskor érzek baromira, azért elviselem. Hogy melyik szülőszobába szeretnék?ezen annyira nem is gondolkodtam még el. Talán az újba. Te melyikben voltál?A héten rakom össze a kis pakkomat.

vikcy6 :D :D

Az esküvőről még mindig nem kaptam meg a képeket :evil:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Csehi: Mindegy csak engem ne nézzenek madárnak mert az sértő. Mintha azért kaptam volna fel a vizet hogy 11:30 helyett csak 12-kior tudtak fogadni. Nem akartak fogadni, gyakoratilag nem si oglalkoztak a 405-ösbe várókkal... Grrr.... Mindegy.
Ahogy látom nemsokára nálad is itt az idő. Izgulsz?

Vicuska: Sajnos a hányinger az bizony nagyon nagyon jó jel!!! Igaz amí nincs szívhang addig csak óvatosan de miért ne lenne. Több is :)

Lányok. A Bácskai doki 26 héten C3000-et írt a kiskönyvben most 2000 van. Ég a pofim mert egy csomóan írtatok róla de most akkor mi van? Érdekes hogy a kiskönyvben 07.22-én 2000-es Bácskai doki 07.29-én 3000-et írt, most megint 2000. Én ezt nem értem :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hát Vicuska ez már csak ilyen lesz, és minden triplán fog jelentkezni :). A hányinger nagyon jó jel. :) Szólj majd kérlek ha beírhatlak a tábliba.

Alíz, akkor jól gondoltam. Jól bírtad a túrát.

Csajok: mitől lehet hogy ma 1,5-2 óránként kér cicit Roni, és a kezembe is nyafog, de nem sírás csak nyafizás. Most a tv-t nézi, kíváncsi vagyok ez meddig köti le. Már eléggé elfáradtam azért gondoltam erre a megoldásra, tudom hogy nem a legjobb. Délelött jól el volt, sokat aludt, igaz babakocsival sokat mentünk. Nem értem.

Jöjjenek a táblik:
Kérek mindenkit hogy szóljon ha valamit javítani kell!!!!!

Vicuskának: millió-billió drukk 08.29 UH

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

madiani
 
 


Ani! Nekem még beírhatod a tábliba szülésznőnek André Olga-t, meg azt, hogy 37+6hét
A 6 hetes kontrollom meg szeptember 23.-án lesz.
Köszönöm, most megnyugodtam, hogy nem feltétlenül kell ülve szopiztatnom.
Nálunk Bence volt éjszaka nyűgi, 1,5óránként szopott. Anya meg majd el aludt közbe.

Vicuska! Ez azért már eléggé egyértelmű!!!!! Úgy örülök.

Orsi! Örülök, hogy jöttél. Péntekre megy a drukk, bár minden pké lesz a dokinál. Már ha addig nem bújik ki a kismanód.
nagyon szorítok ám már Neked is.

Alíz! Én az újba szültem, mondtam hajnalba Olgának, hogy lehetne-e, és azt mondta, oké és már mentünk is. :)
Pedihóg volt ott kettő olyan kismama, aki közelebb volt a célhoz, mint én.
Ügyi voltál, hogy ilyen jól bírtad. Mostmár azért te is izgulsz egyre jobban mi?


Tündi: no comment. Utálom a kórházat, a dokikat stb. Mindenből csak ők akarnak jól kijönni.

Nati! Hogy vagytok Bencével? Mekkora most?

Na megyek, elkezdett csuklani Bencus.
n.k.ildi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?