Új privát üzeneted érkezett!

Zsu! Én nem is tudom, mit mondjak!!! Tényleg csak előre nézzetek!!! Nem is tudom, mi a jobb ilyenkor, hogy elindul valami, és így bízni tudtok benne, hogy van esély, vagy inkább ne is indult volna meg, és nem lett volna mégnagyobb csalódás... Foglamam sincs mit lehet ilyenkor mondani!!! Kitartás és támogassátok egymást Apával, biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kukac! Szorítok, hogy minden a terv szerint menjen!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsófi segítek!

Zsu ezt Zsófi küldi:

Kép
Vendég
 

 
 

Bocs!
Nem tudom, hogy jót raktam-e , mert röhög a malac! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Kukacka! :lol:

apának gratula 8)
az endod monnyon le :evil: , de mondjuk ezt tudtuk, hogy ott van az a rohadék, nem? :roll:
a lényeg hogy attól sok szép petikéd lehet :D
az öszes vizsgálatot elvégzik ott( a hepat+hiv is benne lesz, ehhez nem kell menned sehova máshova)
egyedül az ekg papír kell majd a házidokidtól(nekem se mondták, csak a tájékoztatóban volt benne, amit adtak, amikor kezdtük a stimut)
akkor még van 4 hetetek!használjátok ki! :lol: mert aztán jön a babadömping :wink: :wink: :wink:

nem haragszotok, ha dobok egy tesztsorozatot? :roll: :oops: :oops:
az uccsó a ma délutáni, remélem nem csak én látom úgy, hogy erősödik :roll:

Kép
Vendég
 


Vicuska!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Zsu drágám!!!

nagyon várunk vissza kérlek nézz előre...és próbáld a jó oldalát nézni, na nem most..majd ha indultok az újnak! iylen többet nem lesz hidd el!!!!!!a kis sejtecskék képesek megmaradni megkapaszkodni anyukájukban, mégha most valamiért sajnos el is mentek.....

rengeteg puszit küldök és erőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vicuska!!!

wowowowowow grandiozóóóóóóó nem egy baba lesz ott :wink: miko lesz uh???????????????????????nincs magándokid aki nem lombis,??én elosontam az enyémhez emlékeztek és meguhzot....jójó akkor csak egy baba látszott, bár ti láttátok akkor is mindhármat :wink: 1000 es HCG a láthatóság alsó határa az neked már megvan mostanában :wink:

Zsófi!!!

remek hírek!!endóval nem törödünk ő mostantól le van tojva....legyen sok petikéd max egy kicsit tovább turkál a doktorúr értük, nembaaaj te úgyis csicsikálsz majd :lol: és jöhetnek a babák!!!


voltam tegnap dokibánál...kistündérkék új pózt vettek fel, mindkettőjük feje a gyomromban van lábuk meg a puninál szuppppi mer se enni se pipini nem tudok kényelmesen 8) neembaj....a vasam nagyon kevés muszáj pótolnom pedig gyűlőlőm a vastablettákat mert kegyetlenül szorulok tőlük de nincs mit tenni......muszáj a szülésre rendbehoznom a vérképemet :?

babák már kb egy kilósók dokim szerint még három hetet huzzunk ki és onnan minden hét bónusz.....mondtam neki hogy én a 38. hétig szeretném cipleni őket, mondta hogy hajrá ;)

méhszájam okés van egy kis bac iodalent kupozok egy 10 napot most
Vendég
 


Mami!!

Milyen 3 hét, legalább még 8-at, vagy attól többet! :lol: :lol: :lol:
Hajrá, hajrá!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati!
köszi :lol:

Mamika!
neked is :lol: , ó bárcsak tényleg többecskén lennének a babucik 8)
van magándokim, de nem merek elmenni uhura, nehogy ne lásson senkit, aztán tiszta para leszek, hogy biztos megint ne adj isten rossz helyre kucorodtak :shock: , szóval asszem várok :roll:
neked mikor látta a magándokid először? :roll:

már 1 kilósak a picurik? :P :P :P
a bacik meg monnyanak le :twisted:

pocifotó? :roll: 8)
Vendég
 


Vicuska!

Nekem 5 hét 6 naposan látták mind a 3-at, akkor volt 1 élő embrió CRL:3 mm!!!!
Vendég
 


Kössssziiiii Natika!!!! :) szerintem is :wink:

Vicuska

Nekem meg Et+15 volt az óminozus felvétel amit iten elemzgettünk hu én nem vagyok elég ügyes visszakeresni március 18a táján vót....akkor egy petezacsit láttunk semmi mást meg halványan még kettőt az én éles szemű topitársaim :lol:

de hogy kucorodna rossz helyre???????hát már nincs hová te jány nem????vagy megvannak még a vezetők???
Vendég
 


Vicus!
Endót tudtuk, hogy van a hasamban, de az utolsó műtétkor kivette a cisztát, nem gondoltam, hogy 1 hónap alatt visszanő a genya. :roll: Olyan füzetet ma én is kaptam, csak az uram kocsijában maradt. De majd kiolvasom. :lol:
Teszted gyönyörűűűű!! És erősebb! :wink:

Lmami!
Hogy már milyen nagyok a ki drágák! És hogy megy az idő!!! :wink: Hipp-hopp a végére érsz! :wink:

Nati!
Köszi erre gondoltam. Nem baj, ha mosolyog, felvidítja Zsut. :wink: Remélem...

KépKép
zsófikukac
 
 


Szóval Vicuska, Mami szerint ha most elmennél uhu-ra, akkor ha az orvos nem is de mi biztosan látnánk a pici zsákocskákat! 8) 8) 8)
Vendég
 


ma vagyok ET+15-ön :roll:
Vendég
 


Képzeljétek, most írt a magán dokim sms-t, hogy mi újság? :roll:
(megérezte, hogy emlegettük? :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Akko szaladj el egy uhra :wink: :lol: ez jeeeeeeeeeeeel 8)
Vendég
 


Uhura feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllll!!!!!!!!!!!

Igyunk rá!!!! Baba??? Gyüsz???
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófikukac
Neked volt műtéted kb egy hónapja? :shock: Arról lemaradtam.A Kúra elkezdése előtt volt, ugye?A kúra latt visszanőtt az endod, kivették és most megint ott van?Jó értem? :shock:

Az én híreim:
ca 125: 13, ami jó. :D 42 volt a műtét előtt 30-35 ig normális a tartomány.
A kézi vizsgálat nem fájt, kis egyenetlenség tapasztalható, ahonnan kiszedték az endót ( hüvelyfal).
Az uh szerint a szervezetem még pihen:nyh 3 mm, mindkét petefészek tök nyugis, semmi készülődésnek azaz peteérésnek nincs jele.Amúgy minden rendben, kóros elváltozás nincs.
Az utolsó szurimnak 11 hete, úgyhogy Zsófi:türelem!!!

A doki kérdezte mit tervezünk, mondtam várnánk kicsit...ő azt mondta, nem tanácsolja, ő nem várna a kórtörténetem miatt.Ez kicsit lelombozott azért.Mondom de a sok ösztrogén megint nem tenne jót.Azt mondja, csak egy ciklust kell kibírni.Ja mondom, persze,... ha sikerül.Azt mondja sikerülni fog.De szerinte ne Debibe járjak hanem a Győri Kaáliba.Na hát az már nagyon messze van, oda nem fogunk.
Hívtam a dereceni Kaálit, beszéltem a dokival.Azt mondta, hogy hát az hogy várjunk-e attól függ mennyire recidív (vagy mi? :oops: ) az endo, azaz mennyi az esélye, hogy a kúra után visszatér.Mondom, már 3x műtöttek vele.Hát akkor ő sem várna sokáig. :? Úgy látszik nálam a lombik tényleg valami gyógymódféleként jön számba. :?
Azt mondta, hogy az első vagy max a 2. vérzés 1. napján kellene jelentkeznem.Vérzés előtt, azaz pl most nem tanácsos indulni szerinte mivel nagyon ki vannak ütve a hormonok és csak lórúgással lehetne beindítani. Hát ezek mennek.
Nem tudom hogy lesz.Megpróbáljuk összehozni a lurkót magunktól mindenesetre addig is, nem is kell egy menzi se. :lol:
Ezentúl napi 3 liter folyadékot iszok, rengeteg fitoösztrogént eszek, iszok cickafarkot, eszek macát.Mit tegyek még???

Zsu
Kitartás továbbra is!!!


Puszi mindenkinek!Köszi a drukkokkat!!!
Ui:hőmérő, pg monnyon le!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok csajok! :D

Zsu :cry: Nagyon sok erőt kívánok Nektek, szeressétek egymást apával! Várunk nagyon vissza!! Sok-sok puszit küldök!!!! :cry: :cry:

Kukacka :D Gondoltam ma Rád nagyon. :P Hülye endo, a lényeg hogy nem zavar be a képbe és lesznek tőle szép petikéid. :wink: 4 hét már mindjárt itt van, utána már nuku pezsi... :lol: :lol:

Krisz :D Akkor hajrá lombik! Szerintem amiket leírtál, azok mind nagyon jók, hogy ismét talpra álljanak a hormonjaid! Nagyon drukkolok nektek! :wink: Mi az a ca? :oops: :roll:

Mofly :D Hévíz biztosan jót tett, alig várom hogy újra pirizz végre egy jót.... bár olyan itt a topikban még nem nagyon volt... :lol: Nagyon szurkolok!!

Vicus :D Hun vagy ilyen sokáig? Voltál uh-n? :wink: Milyen rendi a dokibácsid hogy érdeklődik! :D Nagyon szépek a tesztjeid! :D Úúgy örülök nektek!

Mami :D Már 1 kilósak a manókáid? Nem semmi. :D Szerintem olyan jól érzik magukat odabent hogy simán kihúzzátok a 38. hétig. :wink:

Ticsi :D Cupp-cupp a gyogyiért!! :wink: :D :P Nagyon szépen köszönöm! :wink:

Babácska :D Végre túl vagy a pihenős cikluson, akkor hajrá a 9 hónapos ciklusod! :wink:

Tegnap voltam vérvételen. Mondta az asszisztens h ha megvannak a leletek azzal mehetek védőnőhöz. Mondom csak egy a bibi, hogy semmi papírt nem kaptam az uh után a nőgyogyitól. Aszongya akkor irány fel az uh-ra. Úgyhogy volt uh, nőtt a pici, 31 mm a petezacsi és 14 mm a CRL. Hazaértem, nézem a papírt, erre cseszték lepecsételni meg aláírni.... :evil: :evil: Normálisak? Csüt megyek a leletért, akkor fel kell kutatnom a dokit egy aláírásért..., :?

Grönikém remélem jól vagytok!! :wink:

Jóccakát mindenkinek!
fenci
 
 


Fenci

nyugi ráérsz, nem maradsz le semmiről, ha egy héttel később mész a védőnőhöz, ezen ne is idegeskedj! :wink: :D

Nati

mire jöttem, elmentél :lol: HOlnap? 8) :lol: :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Kicsit el vagyok tűnve, bocsika. :oops:
Nem nagyon volt erőm írni tegnap..... Az elfojtott emlékekek a tudatom mélyen türemkednek, vissza kellett tuszmákolnom őket.... :?

Na, meg visszatértek a dolgos hétköznapok. Kockásra ültem a v@lagam a sok értekezésben! :lol: :lol: Festeni könnyebb volt! :wink:

Mindenkit elolvastam, de nincs erőm/időm többet írni.

Ja, Fencike :)
Tegnap végre én is eljutottam a postára! :wink: Ill. volt a Sparban egy, beugrottam.

Ezt meg osszátok szíííít! :lol:
Kép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt! :D

MaMi
Tényleg szép nagyok azok a babókák! :D Még legalább kétszerezék meg a súlyukat!!!

Fenci
Ezek az orvosok nagyon szétszórtak! :evil: De ne idegeskedj és ne szaladgálj! :)
A "ca" nem a "maca" volt? :) Az amolyan peteérést serkentő perui gyógynövény.

Zapáné
Kockás fenék kocka has helyett??? :shock:
Erről jut eszembe:tornázni is fogok!!!Főleg hasizmozni kéne...de asszem most vagy 2 hétig az még tuti mehet hisz még nem kezdődött el a ciklusom...na annyi időm van, hogy kockás hasat csináljak. :lol:

Más:
Szept 13-20 között Angliában leszünk. :lol: Apa októbertől készül ki kicsit külföldre dolgozni, úgyhogy ha sikerül neki akkor 3 hét ott 1 hét itthon...szóval a babót jó lenne mégiscsak addig összehozni. :roll: Bár lehet lefagyasztott spermával lombikozni ha jól tudom ha esetleg muszáj lenne. :shock:
vizkriszisback
 
 


Baba!

Ma mindenképp iszok, ha másnem arra hogy 6 éve ilyenkor szültem! Lesznek vendégek is. Márk elkapta Szabitól a kötőhártyagyulladást, de neki rosszabb mert szinte a szemét sem tudja kinyitni, használom neki a Szabi szemcseppjét, de nem használ, úgyhogy ma doki!
Ezzel csak az a gond, hogy a holnapi oltás elmarad szerintem.

Fenci!
Az én Szabimnak ilyenkor 15 mm-es CRL-je volt :lol: :lol: :lol: :lol: Fontos az uhu-ra pecsét??? Anélkül nem hiszi el a védőnő hogy terhes vagy??? Mutasd meg neki a hasad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Krisz!
Hát úgy tűnik lemaradtál. Februárban volt az első műtét, aztán ugye 6 hónap gnrh. A 6. szuri után kontrolműtét, ez július 23-án volt. Ott derült ki, hogy az endó visszajött a szuri alatt is, ciszta újranőtt és megint minden összevolt kuszálódva odabent. :? :shock: Vagyis totál felesleges volt ez a 6 hónap. na mindegy. :roll: Rögtön lombikra kellett vóna menni az első műtét után. Azt a doki se tudja mi a szartól nő, ha nem is vérzek. Szóval egy hónapja kiszedte a cisztát és a tegnapi uhu-n újra ott volt. Mivel szar a helyzet muszáj lombikra mennünk. Még a várólistát se kell kivárnunk, előrevett. 4 hét múlva akkor is indítja, ha nem áll vissza addig a régi rend. Igazából azt nem akarja, hogy megjöjjön, mert ki tudja mi történik akár 1 piritől is odabent. Csak arra vár, hogy kicsit még tisztuljon.
Szerintem vállald be a lombikot!

Fenci!
Hülye doki kapja be! Annak viszont örülök, hogy minden rendben ment az uhu-n és jól van a kis csöppség. :lol:

Vicuska!
Mikor mész dokikánkhoz uhura?

KépKép
zsófikukac
 
 


Elszállt minden amit írtam :twisted: :twisted: :twisted:

na szóval...

Fenci!
gratula az újabb uhuhoz!és a 8 héthez is :lol: van hányingered? :roll:

Krisz!
szerintem a ca 125:13-ra gondolt Fenci :shock: , azt én se tudom mit jelent :roll:
akkor igyekezzetek október előtt összehozni a babákat :wink:
egyél még Ginseng Royal Jellyt(szerintem nekem ettől lett szép a méhnyh-m), Rossmannban adják(ginseng+méhpempő van benne)

Babácska!
már 1 napos babás vagy :P

Kukac!
dokibácsinkoz pénteken megyek uhura 10 körül :wink:
enyémhez nem mertem elmenni :oops:

Gyugyi!
megértelek.... :(
jársz még gyúrni, wazze? :roll: :lol:

Kép

Zsu!

Kép

Nati!

szegény gyerekek :? , jobbulást nekik! 8)
és Márknak! :P

Kép
Vendég
 


Vicuska!

Márk köszöni szépen, örül a képnek! :P :P :P :P :P
Vendég
 


Nati!

Márknak:
Kép

Vicuska! :lol:
Péntek már mindjárt itt van!!! Szorítok! Nincs kedved utána átugrani Keszthelyre? Meghívlak ebédelni! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


sziasztok

zsu! nagyon sajnálom együttérzek veled:(

krisz! szuper a hőd eddig:)

rólam pedig annyit h az 50.napon megjött:( :( :( holnap megyek vérvételre, hormonvizsgálatra, jöv hét pénteken meg ami a 11.napon lesz follicukometriára. ez mi lehet szerintetek? uh?
dike
 
 


Kukac!
szuper lenne, csak lehet hogy nem egyedül megyek, hanem egy ismerős néninek ott van Tapolcán az anyukája kórházban, és velem jönnének haza Fehérvárra :?
de ha egyedül sikerül mennem, akkor szupi lenne! 8)
de ha nem ,akkor meg következőleg! :D
persze te is jöhetnél Fehérvárra :P

Dike!
RMPPB! :twisted:
a folliculometria uhut jelent, ott nézik, hogy hogyan nőnek a tüszőcskéid :P
Vendég
 


Nati

Jobbulást a gyerkőcöknek, és boldog szülinapot MÁrknak!
Este jön hugim is, szóval már hárman iszunk :lol: :lol: :lol: :lol:
Kálcium bekészítve :lol: :lol: :lol:

Vicus

:P
babácska08
 
 


Hali!

Kukac
CSak a petefészkedben volt vagy mindenfelé? Neked néztek valaha ca 125-öt? Amúgy csajok ez a tumormarker, a daganatos megbetegedéseket kimutatja azt tudom meg az endo esetén is emelkedik a szintje.
Hát igen, ez a szuri nem mindig hat.Nekem az első kúra után is egyből amikor megjott volt véres nyálk a székleten...onnan tudtuk hogy az első kúra szart sem ért. Mondjuk az első műtétet vmi pancser végezte Miskolcon és ő nem is szedte ki az endot mert nem tudta. (Most szedték ki a 3. műtét során.) Ezért is remélem, hogy most tök "tiszta" vagyok és most hátha összehoznánk spontán. De majd meglátjuk ha megjön, remélem nem lesz semmi gond.De inkább ne is jöjjön meg!

Vicuska
Kösz a ginsenges-méhpempős tippet. :D Erről jut eszembe, hogy szedek grapefruitmagkivonatos cseppeket is ami szintén ginsenges.

Nati
Márknak boldog szülinapot!!!

Pusz mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Csajszlikák!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon köszönjük a szülinapi köszöntést!!!

Egyszer édesanyám azt mondta, hogy ilyenkor minket anyákat is ünnepelni kellene, hiszen mi szenvedtünk a fájdalomtól akkor :P :P :P :P

Drága mama :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Nekem néztek anno Ca 125-t, és jó volt az eredmény, csak már nem emlékszem mennyi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Nati! :lol:

Egészségedre :wink:

Kép
Vendég
 


Vicuska!!!! Köszi!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Nati!
Ma este a Te egészségedre iszom!!!! :lol:

Krisz!
Volt a hasüregben, a méhem mögött, a belem össze volt nőve a petefészekkel. :shock: Szóval sajnos nem csak a petefészkemben. Nem csináltak nekem olyan vizsgálatot, de szinte mindegy is. Most nem is akarok az endóval foglalkozni, csak a lombikra koncentrálni. :lol:

Vicuska!
Hát majd szólj, hogy hogyan alakult. Nekem az is elég, ha péntek délelőtt szólsz. Azt nem tudom mikor megyek Fehérvárra, de készülök. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kép


Kukac!
Én má lassan iszok!! Te??????????? Mit iszol? Gyugyi te???
Vendég
 


Na kérem szépen, még egy ilyen alkesz bandát! :lol: :lol: :lol:
(nem sajnáljátok szegény kismamákat, fájdítjátok a szívüket :D )

este megyünk át a szomszédhoz, bogrács csirkepaprikás készül 8)
fincsi lesz :wink:
azért egy kis korty pezsivel lehet én is koccintok Nati egészségére :oops: 8)

Babácska!
minek a calcium? :roll: allergiás vagy a pezsire? :shock: :D
Vendég
 


Vicuska!

Egy kicsit szabad inni, lazitja a méhet!!!!

Allergiás? A pezsire????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Csak egy pillanatra jöttem Nati:
Márknak
Kép
Vendég
 


Pandi!!!

Kép

Nagyon köszi!!! Márk azt mondja olyan a törpe, mint Szabi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sangriát! :wink: :lol: :lol:
zapáné
 
 


Gyugyi!

Ok! Bort!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Vendég
 


Hello alkesz topiktársak! :lol: :lol:

Nati :D Boldok szülinapot Szabikának és sok boldogságot anyukájának! :D :P Nem gyóóó a vonalzód, ott még nincs 6 éves... :lol: :lol: Nem vágsz Te át bennünket, te lyány? :lol: :lol: :lol: Egészségedetekre! :D

Ticsi drága :D Megérkezett a bogyó!!! :D Nagyon szépen köszönöm még egyszer! :wink:

Gyugyika :D Neked is hogy feladtad! :wink: :wink: Tanaraknak hogy tetszett a terem??? :roll:

Krisz :D Irány a lombik! :wink: Biztosan jó lesz Angliában! Mi is mentünk volna augusztusban, de most már nem megyünk (nem bánom). :wink:

Kukac :D Az tök jó, hogy előrevettek és nem kell sorbanállni... :oops: :wink: Iszonyatosan drukkolok Neked! :wink:

Vicus :D Péntek már mindjárt itt van! :wink: Nagyon izgi! :D Nem, nincs egyáltalán hányingerem vagy émelygés. :P Te hogy vagy? Érzel vmit? :roll: :wink:

Megfőtt a főtt kuki.... megyek nyami... :oops: 8) :lol:
fenci
 
 


Nati

igyunk! :D Én bort iszok :wink:

Vicus

kálcium a bor után kell, mert én nem bírom az alkoholt egyáltalán, és görcsöket okoz, mert azonnal üríti a szervezetemből a kálciumot, szóval ha egy pohár alkoholt akarok inni, akkor utána egy pohár kálcium :wink:
babácska08
 
 


Nati!! Márknak nagyon nagyon boldog szülinapot, Fencikének pedig olvasószemüveget! :D Tudom, hogy a kismamaság mindenféle szétszórtsággal jár meg stb, nade ennyire!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Nagyon aranyos vagy köszönjük!

Fenci!

Neked is köszike!
Nekem ma 6 éves a fiam 2002.08.27 19.05-kor született, és nekem a vonalzó is azt írja!!!

Nektek nem???? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Na most akkkoooo elmondom mit látok.... 8) :lol: :lol: :lol:

Márk 5 éves 11 hónapos 3 hetes 3 napos

Még van 4 nap, nem???? :lol: :lol: :lol: hehe Na jó hiszek neked! :lol: :lol: :lol:

Babácska :D Ez az ivós dolog ez durva. Én így nem is mernék inni.... :oops: :oops: csak óvatosan!!!! :wink:

Megyek alukálni. Jóccakát mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Zsu
Sajnálom. :cry: :cry: :cry: Ilyenkor nehéz bármi okosat írni. Küldök sok-sok ölelést! És én tudom, hogy lesz kisbabátok!!!

Vicus
Egyre klasszabbak ezek a tesztek! :)

Mami
Azért, remélem, nem csak 3 hét van még vissza. Unokatesóm júliusban szült vegyespárost a 36. hétre. Úhogy legalább addig tessék húzni! Bár nem hinném, hogy van olyan jel, ami miatt előbb jönnének, nem??

Krisz
Hajrá spontán! De ha kell a lombik, akkor tényleg ne halasztgassátok, nehogy megint visszaess!! Drukkok mennek!!
Na, meg az Apa távollétek jót tesznek a babásodásnak. Lásd Réka. :)

Ticsi
Nekem sem jött még Anyukám. Mondjuk már 5 mosással megvagyok, még van egy vissza. A vasalást meg elintézem hétvégén, mikor Apa itt van. Kezdek alakulni. :) Amúgy kíváncsi leszek, ki fogja idetolni az orrát a családból, míg itt leszünk. Ui. visszagondolva a Rékával itthon töltött kb. 3-4 hónapra (mikor Győrből hazaköltöztünk és még nem tudtunk Debibe menni), senki ránk nem nyitotta az ajtót, hogy tudna-e vmiben segíteni. És ez nekem csak nemrég esett le. :( Pedig alapban egész normális a családom.

Nati
Boldog Szülinapot Márknak!!

Dike
Folliculometria-tüszőnézés.
gtünde
 
 


Na várj!

Szabolcs 1éves 5 hónapos 3 hetes 3 napos!

Nekem azt irja Márk 6 éves!

Kép

Csajok nektek mit ír???? Most már kivi vagyok!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?