Új privát üzeneted érkezett!

Kangi!
Hőmérő? Ki gondolta volna!
Amúgy pedig már nemcsak kocsiban alszik, hanem anyával a nagyágyon is.

Ééééés! Megcsináltam az egyévekészülőkrá sütőtökpüré-levest, és nagyon fini. (Nem hittem benne, csak apa kedvéért csináltam, de tényleg jó. Pedig a sütőtököt nem is szeretem.)Meg kipróbáltam a túrófánkok receptjeit, amit annak idején még éntettem ide fel, mindkettőt megcsináltam, de csak az egyik finom. Ma pont a maásikat csináltam. Kép Mindegy, legalább a leves jó volt.Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Csucsuka
holnap du-ra akkor egy nagy szekérrel Kép

Sofka
Neked csütörtökre ugyanez és sok-sok ++++++ a gyógyuláshoz és fájdalommentességhez

Orsoly
Te kenyéristen Kép
köszi a kajcsis infókat

Kangi
Mackómanó tündéri Kép
sz.rba dobott sapkán kicsit hangosan röhögtem, Dani is majdnem felébredt Kép

Anita
képek édesek Kép

Beu
oscillococcinum , direkt az influeznza megelőzésére való, hetente kell 1 adagot bevenni, 6 adag van benne

A hőmérőről jut eszembe hogy valsz. elromlott a fürdővízhőmérőnk, amivel Dani vizét mérjük. Akkor lett gyanús, amikor a majdnem 100 fokos vízben csak 31-et mutatott. Még jó, hogy nem tettem bele Danit a forrásban lévő vízbe Kép de a lényeg, hogy a Rosmann-ban most a Pampers pelushoz adnak ajándék hőmérőt, úgyhogy holnap lecsapok. Amúgy is engem minden ilyen ajándékos akcióval teljesen be lehet hülyíteni, még a "kettőt fizet egyet kap"-pal is Kép

Andi
psandi
 
 


Anita
a babaszobán most van vmi játékokról szóló cikk, még én sem olvastam, mert hosszú Kép, de lehet, hogy abban is találsz vmi hasznosat

ANdi
psandi
 
 

 
 

Julka kegyeskedett ma már 10-kor elaludni, így a holnap hajnali fél hetes kelésnek szóló enyhe rendcsinálás után jelentkezemKép Nagyon taknyos, köhög is, de szerencsére csak enyhe hőemelkedése van (egyelőre)

KangiKép sapkás sztori Kép sőt KépKépKép Julcsi cukorfalat, mint mindigKép

BeuKép én úgy tudom, hogy -10 alatt nem szabad egyáltalán kivinni. Ha ébren van, úgyis hamar nyűgös lesz ilyen fagymérsékleten, altatni viszont csak -5-ig. Anyatej-nem anyatej-betegségek: statisztikailag biztosan igaz, hogy a szoptatott babák kevesebbet betegek. Csak hát van egyéni érzékenység, immunrendszer is. Hogy szopi nélkül mennyiszer és mennyire lenne beteg Julka, azt már sohasem tudjuk meg.

Orsoly11, VirágKép Julkát két hét orrcsorgás után kapta el a 39,5 fokos láz, tehát elég egyértelműen felülfertőződés volt. Én sem vagyok antibiotikumpárti, de szerencsére a dokinénim sem az (lassanként 10 éves ismeretségünk alatt elég ritkán írt fel a két nagynak), így ha ő azt mondja, hogy muszáj, akkor elhiszem neki, hogy tényleg muszáj. Igyekszem mindig olyan dokit keresni, akiben az összeszedett infok alapján megbízhatom, és utána nem bírálom felül a döntését, mert akkor abba ártanám magam, amihez egyáltalán nem értek.

VirágKép az újabb orvosi útmutatások alapján hintőporozni, rázókeverékkel kenegetni nem szabad a bárányhimlős kiütéseket, befertőződhetnek, jobb nekik a szabad levegő meg a zuhanyozás, amint Tina is írta. Fenistil géllel lehet kenegetni, az csökkenti a viszketést. A szirupról én nem tudok. Az esetleges elvakarásokról se félj nagyon, Zsuzsi 3 évesen ütött ki rettenetesen, maradt is nyoma az arcán, de mára (7 éves) maradéktalanul eltűntek.

AnitaKép Robóka nagyon édesKép Jól látom, hogy ünnepire zselézted a haját?Kép

AndiKép milyen immunerősítőt szedtek?

OrsolyKép sirály a kenyered! (sirály=király III-os fiam esetébenKép)

MariannKép vannak ilyen virnyákolós időszakok, még most sem sikerült rájönnöm, hogy miért. Aztán elmúlnak szerencséreKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Latom ma nincs alvas Kép
Kangi, Beu
Aruljatok mar el,hogy a banatba birjtok Ti meggyozni meg a gyerkoceiteket,hogy babakocsiba aludjanak? Az enyem kb. 5 perc utan besokall, nem hogy meg elaludjon...?????!

Beu
hogy Te mikre kepes vagy? Sutotokleves? En is kerek receptet!Ha tenyleg fini ;)
Szopipoz Kép

Orsoly
A kenyer nagyon nyammmnyamm!

Sofka
Nagggyon drukkk am! Gondolom ,hogy nehez mindenkivel megtalalni a hangot, de olyan ugyi vagy, biztosan menni fog!!! Es +++++ Kép

Anita
Turelem! Biztos lassan visszaszokik a fiad a nyugis letre, nameg a fog is ha majd kijon, mar nem boki!

Urszila
Jobbulast HamarHamar Nektek!!!! Kép A leanyzo igy is tunderi!!!!

Evi
sok kep! Kép

Myssnia
Koszi, kiprobalom! Legalabb jo illatu lesz Kép

Heni
Tyuhuuuu, de orulok, hogy Dorina ujja rendbejott!!

Toffi
Remelem jobban vagy mar!!!!?

Anita
Nagyon jok a kepek! Kép

Kangi
Macomano Rulez. HalialiJo ez a csajszikep! Kép
Nodokinal tuti minden oks lesz! Kép
Aksi :/
Szopispozaitok lanyok mar reg felulmultak a mi unalmas olbenszopiainkat... Kép
Sapi Kép Kép

Virag
Legalabb tul lesztek rajta! De komolyan, minel hamarabb, annal jobb. Az oviba nem kell majd felni hogy megkapja Levi.

Jazival voltunk dokineninel, hitelesitve a harom napos laz, meg a pottyok. Azt hiszem viszont lassan mi is dokit valtunk. Olyan nem jol erzem magam "vele". Nem merek kerdezni, mert rogton hulyenek nez es elkezd latinul karattyolni.Na jo ennyire nem veszes, de teny hogy nem szimpi...
Tettem fel ket kepet az albumba : http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=24340

jo ejt !
Norka & meggyogyult Jazmi
norkini
 
 


Andi
Akciok Kép Kép

Norka megint
norkini
 
 


Sziasztok,

Sofka,
dokihoz drukk! Kép

Beu,
Jobbulast Lőrincnek!

Urszila,
Nektek is jobbulast!

Csucsuka,
holnapi vizsgadhoz drukk, en majd gondolok Rad! Kép

KAngi,
Apacuka es a apka es a mosogep....bocsi, de hihi. Kép

Nalunk semmi extra ujsag, bar valahogy egyik nathabol esunk a masikba. Alig gyogyult meg ZSombi, ma ujra taknyos...Kép mar total lelkiismeretfurdalasom van, bizti en csinalok rosszul valamit. KépKép A gyoyszertarban ma hirtelen elhatarozasbol vettem neki Echinacea homeobogyot, allitolag immunerosito. Help, homeoguruk, ezt hogy kell neki beadni? Eleg az, ha a szajaba dugom? (Azt mondtak, napi 3 golyo 2 hetig) Van valami szabaly, hogy elotte-utana mit nem ehet/ihat? Koszi! Kép

Bocsi, nem tudok tobbet irni, felebredt a ded, megint taknyos, posrzivozni kell. (A szomszedok megint imadni fognak! Kép) Kép
A kepeket vegigneztem, csuda edes minden baba! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
vízben oldva, műanyagkanállal add be. Fél órával előtte-utána elvileg nem ehet, mondjuk én ezt nem kezelem szigorúan. De a mentholos tikktakkról bizony le kell mondania ZsombinakKép.

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
akkor ez eselytelen. KAnallal...Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,
FecskendőKép? Vagy cumisüveg alján icipici vízben oldva? Valahogy csak belevarázsolodKép. Ja, azt nem írtam, kézzel ne fogd meg a golyócskákat, kivéve, ha Boiron-féle, annak van valami tripla védőrétege, azért olyan bazinagy.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc
sztem nem fontos feloldva adnod, én csak beraktam(igaz, kanállal) Dani szájába, és édesen szopogatja Kép
jobbulást Zsombinak!


Annyi jó cikket találtam a babaszobán, hogy nem bírtam elszakadni, de már lefordulok a székről...

Andi
psandi
 
 


Haliho!

Lassan Topicidegennek érzem magam, annyit irtok, ember legyen a számitógép mellett, aki ennyit el bir olvasni...
NNNagyon várom már a Kismami magazint, bogár a fülemben lakik már néhány napja, olvasnám azt a bizonyos cikket. Hátrányos helyzetü külföldiként talán holnap ha idér...
Minden esetre én is szelektálva bánok az információkkal amit ott irnak, inkább csak örülök,hogy olvashatok valamit és nem kell a számitógép mellett ülnöm olvasás közben...Nekem ezt jelenti a Kismama, és némi magyar szót. Szerintem is túlságosan egyirányú a szemlélet, pedig nem csak bioanyucik olvassák, vagyis gondolom föleg nem azok.

Orsoly, köszi a receptet (torta), majd beszámolok, ha augusztusban aktuális lesz!

Minden babó imádnivaló, hurkás, fogas, játszós angyalkák!
Ádámom most töltte az 5-ik hónapot, 7060 g és 67 cm. Mindkét irányba forog, hasról hátra, és hátról hasra, most jönnek az "Én nem igy hagytam a gyereket", cimü érdekes játékaink a férjemmel..Soha nem úgy van, ahogy hagytuk.Ja, és rájött,hogy talán jó lenne kúszni is, ez idági kimerült a fenékemelgetésben, ergo még egy cm-t sem haladt, de nem is ez számit, hanem a mozdulat.

Nálunk egy éjszaka alvás van, egy meg nem, tegnap pl. 1 óra altt 4-szer mentem át, nem tudom miért...Aztán fél 2-töl meg húzta a lóbört reggel 8-ig. Szóval kibirja ö kaja nélkül hosszabb ideig is, nem mindig azért nyivákol fel.

Anita, látom ti is "kanalaztok", mi is már két hete. Ma éppen megkértem a férjemet, ha már itthon van délben (éjszakás a szentem), ugyan adná oda a 50 ml tápszerben feloldott rizsgabonapelyhet. Nos, ha jól láttam, az 50 ml fele Ádám arcán kötött ki, a másik fele az elökén..Mire végeztek, még bömbölt az éhségtöl, hiába nem jutott a szájába jóformán egy falat semKép De azért szeretem ha segit apuci...

Fagyi anyatejre én is 6 hónapot tudok,(itt is ennyit mondanak) éppen most fogom megkeresni azt a 3-4 adagot, ami hamarosan lejár, szerintem 1-2 hét ide vagy oda még nem számit a fagyasztásnál.

Na, megyek is,még bekukk másik topicba is, és irány a konyha.
Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok,

Mariann,

Köszi szépen a gyors választ Kép Kép
Nem akarom a többieket (meg persze téged se) untatni ezzel a sztorival,de röviden annyi,hogy Artúr 10 hetes korában a csípőszűrésen vette észre az ortopédián a dokinő a Budai Gyerekkórházban (a Rózsadombon a Bolyai utcán)a nyaki hypotóniát,(amire még ma sem tudom,hogy mi a magyarázat,mert terhességgel szüléssel hálistennek nem volt probléma)július vége óta járunk oda Katona féle tornára és ebben a kórházban már 3szor voltunk neurológusnál,aki azt mondta mindig,hogy már ezt meg azt (pl hason emelnie a fejét,ülésbe húzva tartani a fejét,nyúlni a tárgyakért,forogni) csinálnia kéne és el van maradva ezért elküldött koponya és hasi uh-ra,ugyanebbe a kórházba,ahol szerencsére semmi szervi elváltozást nem találtak.
De mivel a neurodokinő nem volt megelégedve Artúr fejlődési ütemével,ezért elküldött a Dévény Annáékhoz is,ahova nov eleje óta járunk,hetente 1szer 1 órára,de közben megtartottuk a Katona féle tornát is heti 1szer,illetve itthon is Katona féle tornázunk (persze nem olyen sokszor,mint ti Marcival,mondjuk napi 3szor).
Most ott tartunk,hogy a Budaiba legutóbb nov 17én voltunk neurodokinál és 3 hónap múlva,vagyis feb 17én kell menni kontrollra.
A múlt héten meg átmentünk a közeli gyerekdokihoz és ő nem tudom miért (talán mert ő a Svábhegyi dokikban meg a Madarász uh-ban bízik) adott beutalót e 2 vizsgálatra. Szóval kértam időpontot mindkét helyre, a Svábhegyre jövő hétfőn,12én megyünk 9re. Köszi,hogy írtad,hogy nem tartják az időpontot,ezt úúúgy útálom,olyan nehéz Artúrt lekötni,meg fél is a kórháztól,mert már annyiszor vittük,viszont azt nem merem megtenni,hogy nem megyek,mert mi van ha mégis találnak valami rendellenességet?
Azt is köszi,hogy megírtad,hogy mindig a rosszabbat mondják a gyerekről,legalább készülhetek lelkiekben. Nem ajánlottak ott orvost,de majd megírom,ha nem bánod,hogy kihez kerültünk és hogy mit mondtak. Köszi szépen,hogy felajánlottad,hogy válaszolsz további kérdésekre is,majd lehet,hogy igénybeveszem,ha már voltunk a Svábhegyen.

Zsuzsó
Köszi szépen a Madarász infót,remélem nem kell majd sokat várnunk és minden okés lesz.

Lányok! köszi mindenkinek a sétáról írtakat meg a hossz és súlygratulákat Artúr nevében is. Most sajnos nem tudok név szerint írni,mert készülünk a Dévényékhez (reméelm tényleg mínusz 5 alá megy majd a hőmérséklet) és még ezer dolgom van. De azt nem bírom megállni,hogy meg ne kérdezzem,hogy ti mit szóltok az új dokumentumfilmről a TV2-n amiben a szüléseket mutatják majd? Én tuti nem engedtem volna,hogy felvegyék és ország világ előtt mutassák a szülést.
Sziasztok,
Azúr
azur
 
 


Sziasztok,

Myssnia,
Én az orrszívót úgy tisztítom, hogy rögtön használat után folyó forró (amit a kezem elbír) vizet eresztek bele, hogy a csövébe is menjen. Ezután mindkét végét befogom és rázom, mint egy őrült. Ezt ismételgetem, amíg minden trutyi el nem távozik. Eddig még nem volt gond Kép

Psandi,
Sajtot, túrót, joghurtot azért lehet hamarabb adni, mert az "savanyított", tehát erjedés közben a "káros" fehérjék módosulnak. Így a babák számára is könnyebben emésztető (felnőttek számára is Kép )

Jut eszembe: Vki kérdezte, hogy sajtot hogy adjon, mert a darabostól fuldoklik a gyerkőc. Szal kevés (egy kiskanálnyi) reszelt sajtot jó forró főzibe kell keverni, így megolvad annyira, hogy elvileg nem szabad bántania. Aztán hagyni hűlni, néha kevergetni. Jobb híján akár jó minőségű krémsajtot is lehet használni, az tuti nem darabos Kép

Orsoly,
Tuti kenyérrecept (ala Momoférj) már itt van a topikban vhol, csak meg kell keresni. Én azóta mást ki sem merek próbálni Kép

Anita,
Sztem a gyereknek mindegy, hogy mit csinálsz, csak vele légy. Szal én nagyon sokat versmesélek (Három nyulak, Török és a tehenek stb) a gyereknek, és mindenféle mozgásokat kapcsolok hozzá. Pl
3 nyulak összegyűltek - ekkor jó szorosan magamhoz ölelem Orsit
selyemfűre települtek - szépen leülünk a földre
ottan sel ültek sokáig - hamar felkapom a magasba
.
.
.
egy szarka felettük szállott - repülőzünk
stb stb, ja és próbálok a hangommal is jáccani, ami pláne teccik neki.
Vagy pl én nem ismerek Kép sok gyerekdalt, ezért népdalokat éneklek, erre táncolunk vagy pl a nád a házam tetejét elmutogatom, bizti te is ismerek az egyezményes jeleket Kép
Ja, és labdázni is szoktunk. Még elkapni nem tudja, de neki már az is gyönyörűség, ha a pocakjának dobom, és onnan visszagurul hozzám. Azt a sikongatást ha hallanád Kép
Szal ilyenek

Virga,
Vedd meg a januári Kismamát, abban éppen a bárányhimlőről van szó. A lényegét tekintve csak az első napok a zűrösek. Vigyázni kell, hogy ne vakarja el (rövid körmök, hosszú újjú ingi, naci, így már komolyabb baj nem lehet) és amikor már nem hagyja el magát, nyugodtan lehet sétálni meg minden. Állítólag jó kis erőpróba lesz ez mindkettőtöknek Kép de azért nem irigykedek!!!
Látom már Tina is írt neked Kép

Kangi,
Sztem szabadidődben írd le a gondolataidat, és ha már megtelt kb 20 A4-es oldal, keress kiadót a gyerekmeséidnek. Hidd el, jól fox keresni Kép Kép Kép
Ja, és Julcsi egy kis tündérkirálykisasszony!

Az enyém persze most ment át undok borszorkába, úgyhogy lépnem kell, mert széthisztizi az agyamat Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


SziasztokKép

Köszi a drukkokat fejfájás ügyben, végül csak este vettem be az algopyrint, hátha tudok majd aludni, sikerült is megkezdeni 3/4 egykor. Reggel óvatosan keltem, kis zsibongás még van, remélem, nem lesz erősebb.

Most én vagyok a dög anya, nem engedem Zsombinak, hogy a fürdőszobában a mosógépet bámulja (mert egy idő után az összes többi fürdőszobatartozékot végignyalja, tegnap is kimostam a száját, mert a babakocsi-kerék volt soron nyalásügyileg), szerencsére sikerült elkábítanom egy mikuláscsomaggal. Mire kinyitnánk, csak apró darabkák lesznek benne, most meg olyan jól zörög a zacsiKép.

Kangi
Nagylány szupiKép
Sapi-sztoriKépKép
Dokihoz drukk!!!
Hason fekve, négykézláb stb. szopi nálunk is megy, nekem annyira nem tetszik, mert el nem engedné, csak nyújtja. Nem baj, jövőre nem kell sálKépKép

Zsuzsó
Tudsz egy jó pszichót, én a négyből négyet nem teljesítettemKép

Azúr
Gratula a szuperméretekkel rendelkező Artúrnak!!!

Heni
Ja, akkor én még kicsit jó anya vagyok, nem csak alvások előtt pakolok összeKépKép Most még...Kép

Évi
A havaj is nagyon klasszKépKép

Myssnia
A mi kinti hőmérőnk 5-6 fokkal többet mutat, mint a tényleges hőmérséklet Kép

Urszila
Most már aztán tényleg szupergyors jobbulást Julkának!!
Nem látszik betegnekKépKép

Andi
Gratula a kis pacsit adónakKépKép
Én meg elfelejtettem, ha olyan kedve van Zsombinak, integet is. Apja le is fagyott rögtön, azt mondta, nem is megy sehova (majd elolvadt)Kép

Mariann
Mi karifánk 4-e óta már a múlté.

Orsoly
Kenyérhez gratula, tényleg jól néz kiKép

Anita
Robó édesKép

Beu
Nekem is megvan a könyv, Deákné B. Katalin műve.
Ha a fiókok kiürülnek, megy a bömbi...

Megyek, adok egy kis gyümit Zsombinak...

Még jövökKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Itt vagyok megintKép

Kecskeméti szilva volt a menü, ízlett Zsombinak, pedig most evett ilyet először.

Beu
Sütőtököt imádom, bizti finom volt a levesKép Jó lenne kipróbálni, de enyém Apa nem eszik ilyeneketKép

Gombóc
Zsombinak is gyors gyógyulást!!!

Heppi
Én voltam a sajtosKépKép Kipróbálom...
Orrszívót én is így pucolom, de egy idő után beopálosodott (ettől-e vagy Apa nem volt elég alapos? passz)

Megyek teregetni, hajat mosni, szárítani, Zsombit lefejteni Szandi játékairól...

Szép napotKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok Kép
Taknyosoknak jobbulást! Mi is orrszívással kezdtük a napot, de nem volt vészes mennyiség, néha köhögcsél.

Norka Kép
ő szinte csak kocsiban alszik el. Mert akkor megyünk sétálni, amikor álmos. Ha nem álmos, felüldögél és visszaugat a kutyáknak Kép

Lányok Kép
ez szerintetek mi? Ma reggel vettem észre. Nekem van tippem, de nem akarom befolyásolni a közönséget Kép

Kép

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,

én csak remélem,hogy nem szemölcs lesz belőle. Tünjön el minél előbb,az lenne a legjobb mindenkinek.
É+P
Évi24
 
 


Kangi!

Csak ez az 1 van?

Ari
ari
 
 


Ari Kép
igen.

Megyünk sétálni, ha visszajöttem, olvasom a véleményeket.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi, ha az a bégetős cucc, amire esetleg gondoltál, akkor nem jellmező, hogy azon a ko-t nyomó öklön jelenjen meg először. Ha mégis, drukk, hogy sikeresen átvészeljétek. (Nálunk tegnap voltak gyerekek, az egyiken voltak még pöttyök... Már nem nagyon. De hátha. Csak könyörgöm, csüt után legyen!!)

heppi, nád a házunk teteje című slágert leírnád? Nálunk elég sok benne a hmmm hmmm rész.

Különben a gyerek szerintem fejlődik attól, hogy Veled van. Nézi, amit csinálsz. Pl. Marcipán kedvenc játéka a porszívó. De csak akkor, ha vki már játszott vele előtte. Lényeg, hogy UTÁNOZNAK minket. Ha szépen elfoglaljuk magunkat, ők is így tesznek. Speciell úgy tűnik a netezés a szemükben nem annyira hasznos. Az olvasás sem. De főzés közben remekül muzsikál a fakanalakkal, tányérokkal., és takarítani is imád(na). Főleg felmosni.

Azért csak fejlesszétek a gyerekeket, és meséljetek róla. Én egyelőre maradok a pszichoanalízisnél...

Kicsit viharos éjszakánk volt, pedig Marcipán szundított rendesen.

Na jók legyetek, megyek hasznosan, utánzásra méltón tevékenykedni....

sofka
sofka
 
 


Kangi!

Azert seta kozben keruljetek el a kissebb babakat Kép !

Pusz
Ari
ari
 
 


Sofka,
Nád a házam teteje, teteje
Rászállott a cinege, cinege
Hess le róla cinege, cinege
Mert le szakad a teteje, teteje

Ha leszakad, mi lesz vélünk
Sárga lábú cinege, cinege
De hess le róla cinege, cinege
Mert le szakad a teteje, teteje

Megint félkezű lettem

ja és én sem jáccom vele minden nap 3x45 percet, csak ha mindketten kaphatóak vagyunk rá Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Kangi,
nem lehet, hogy megcsípte egy pici pók? Tipikusan így szokott kinézni. Nézz körül az ágya környékén, hátha.
kukkoló
 


Kangi! Vagy tényleg pattanás. Mintha Lőrincen is lett volna hasonló. De lahet, hogy csak azonosuok a problémáiddal.Kép

Lányok!

Beszéltem a Cserepesházzal. Jövő kedden egy újévköszöntő bulitali? Más nap nem igazán jó nekik. Várom a jelentkezőket.

Csucsuka! most vizsgaidőszak van. Neked is jó lehet elvileg. Most készülök a délutáni drukkra. Ügyes légy.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Koszi a dicsero szavakat a kenyerket illetoenKép Heppi, na majd visszakeresem a receptetKép

Hat en nem tom hany fok van odakinn, de Lacko most kinn hortyog a kertbenKép Mondjuk gyonyoruen sut a napKép Es van rajta 2 takaro is, csak nem fazik. O is iszonyu nagyokat tud aludni a friss levegonKép

orsoly

ps: akinek velem egykoru a babaja, egyre tobben vallaljak a masodikat is. lassan en is rakattanok a temara.....oooolyan irigy vagyok rajukKép
orsoly
 
 


Lányok Kép
köszi a tippeket, szerintem is pókcsípés, vagy szőrtüszőgyula.

Megyek, etetni kell.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk tanácsadáson, de nem akkor amikor mások is voltak, hanem egyedül, nem hivatalosan a bárányhimlő miatt. Mármint, hogy lehet, hogy fertőz.
A Kismamás cikket olvastam, de én vmi házi praktikákra gondoltam, hátha tud valaki vmi újat Kép. A védőnőm a szódabikarbónás lemosást ajánlotta, az állítólag csökkenti a viszketést és Fenistil gélt olvastam még a neten.
De azért remélem nem lesz gond.

Urszila!
Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehetett Kép. Sejtettem, hogy Te sem adsz állandó antibogyót Kép! Csak gondoltam leírom, hogy én mit gondolok az antibió adásáról.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Kukkoló Kép
lehet, hogy megbolondultam, de támadt egy furcsa érzésem, hogy mi esetleg véletlenül nem ismerjük egymást személyesen?!!!

Képzelgő Kangi
kangi
 
 


Lányok... Én olyan szomorú vagyok... ellopták a vadiúj pénztárcámat a gyerekorvosi rendelőben... KépKépKép Amíg bent méricskélték Ankát, valaki szépen kiemelte, és 90 százalék, hogy tudom, ki volt Kép, ilyenkor mit lehet tenni??? Bankkártyámat letiltattam, egyéb pénz nem volt nagyon sok benne, a tárca többet ért Kép.
Na megyek is szomorkodni... Ilyen még sosem történt velem, de tanultam a dologból, mondanom se kell...

F.
franyo
 
 


Franyo ...
micsoda egy szemétség Kép Nálunk már kiírták, hogy semmit se hagyjunk a váróban Kép Nagyon sajnálom KépKépKép

Azért ne búsulj, legközelebb okosabb leszel, és most egy még szebbet vehetsz magadnak!!!
Sovány vigasz ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Beu Kép
jövő kedd nekünk jó.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


GrrrrrrrrrrKép Írtam egy csomót és elszállt!

Na, gyorsan, röviden még egyszer.

Évi, Urszila, Kangi, Anita, Norka,
KépekKép

Urszila, Norka, Gombóc,
Jobbulást!

Csucsuka,
Drukk!!!

Auchanba nem jutok el kocsi nélkül, hol lehet még venni 7gabonásat? Miről ismerem fel, milyen feliratok vannak még rajta?

Orsoly,
Jóképű kenyérkeKép
Mindent beleKép

Kangi, Beu,
Kreatív gyerekek (szopi pozíciók)Kép

Kangi,
MosómasaKép
Drukk holnapra (nődoki).
PuszikKép
Valami megcsípte, esetleg megszúrta?

Beu,
Sütőtök leves receptjét kérnémKép Nem narancsos véletlenül? Régóta vadászok rá.

PsAndi,
Hőmérőt és cumisüveget adtak a Pampers mellé.

Azúr,
Engem sem mutogatnának ország világ előtt, az fix!

Heppi,
De jó versikeKép (3 nyulak), leírnád végig?

Franyó,
PénztárcaKép

Mennem kell, Roni felébredt.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Beu
JELENTKEZEEEEEEM!! KépKépKépKép (mármint a talira Kép)

Franyó
pénztárca KépKépszemétség !! KépKép
én nagyot szívnék, ha vki lenyúlná az enyémet, mert nekem az összes igazolványom is abban van

Maci
hőmérő VAGY cumisüveg. és én a mérőt választottam Kép ja és occsóbb is volt, meg még egy csomó bébiétel is, ha valakit érdekel Kép
a 7gabonásat meg fogod ismerni, mert bazi nagy betűkkel rá van írva hogy 7-Gabonás Kép (milupa egyébként)
alul meg búza, kukorica ... van rajzolva
máshol sehol sem látok egyébként ilyet csak osanban.

megyek mert Dani folyton ki akarja kapcsolni a számítógépet, ha ezt nem engedem, akkor a fiókból rámol ki Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Nálunk nagyon szomorkás az idő .igy a kedvem is. Már 3 napja nem jutunk ki a Marcussal a levegőre ,mert olyan pocsék itt az idő.

Kangi!
Szerintem is inkább valami szőrtüsző dolog ez,Marcinak is volt már ilyen!


Franyó!
Szegény...nagyon dűhitő ha valamit ellopnak az embertől.Azt irtad nagyjából tudod ki lehetett,ismered is netán?


Heppi!
A vers aranyos,bevallom én még nem hallottam.Azt hiszem tovább kell képeznem magam lassan.
Karácsonyra megvettem Marcinak a Halász Jutka legújabb CD-t ,hát állandóan azt hallgatja a család,annyira jó!


Azúr!
Majd a fejleményekről kérünk tájékoztatót!


Beu!
Sütőtök leves!KépKépNyam nyam nyam....

Urszila!
Továbbra is jobbulást Julkának!

Orsoly!
Gratula a kenyérhez!
Mi régi kenyér gyártók vagyunk,de még nekünk sem sikerül mindig ilyen szépre!Ügyi vagy!KépKépKép
KistesóKépKépKépKép


Maci 2!
Hogy áll az autó ügyetek?
És a cukrod alakul? Az enyém még mindig magas,de az ünnepek után elkezdtem oda figyelni hogy mit eszek,de még makacs,és magas. Muszáj dokihoz fordulnom.Te jársz valakihez?


Na megyek tornázni Marcussal....


Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Képtelen vagyok tartani a topik tempóját, mire végigolvasom a frisseket, már kifolyik a szemem és valamelyik csaj is jelentkezik ilyen-olyan igényeivelKép

Urszila,
együttérzek veled betegségügyben, én is hasonló cipőt taposok, mert nem csak én kaptam vissza a takonykóros, hörgős, köhögős szörnyedvényt, de két napja Zsebi is megint betegKép Szerencsére láza eddig nem volt, de olyan rondán köhög, hogy én mindíg egy tüdőgyula képét látom előrevetülniKép
Remélem, tévedek megint.
Julkától pedig hess-hess randa vírusok!Kép

Orsoly,
kenyered szupej (hogy Timit idézzemKép), a férjem se csinálna jobbat. Igen, mi variálni szoktuk, a normál liszt egy kis részét kiváltjuk egy másik lisztkeverékkel (burgonyás, tökmagos, napraforgómagos), de ez utóbbit nem veszem, mert a férjem szerzi Ócsáról egy haverjától. Állítólag boltban is kapható (én még nem láttamKép), de kicsit drága.
Kistesó projekttel szerintem pont időben vagy, kb. ez a korkülönbség való egy épelméjű anyának (szóval nem rólam van szóKép)

Kangi,
sztori fergeteges volt megint, általában amikor a "nem röhögni" fordulatig eljutok, akkor próbálom megzabolázni az arcizmaimatKép
Nődokihoz drukk! Azért azt el kell mondjam, hogy én az első gyerek után röpke 2 hónap alatt bebeszéltem magamnak (számtalan jelből kikövetkeztetve), hogy nem is vagyok fogamzóképes, az első is csak az égiek kegyéből jött összeKép Abban a hónapban meg is fogant ZsebiKép
Julcsi pöttyét én is póknak tulajdonítanám, nálunk, itt messzi vidéken, Timin elég sokszor volt márKép

Virág,
jaj, ti szegényekKép Én ezt most kihagynám, ha lehet kérvényezni.
Ötleteim nincsenek, mi még nem próbáltunk egyetlen fertőző gyerekbetegséget sem.

Franyó,
nagyon sajnálom, hogy ellopták a pénztárcádatKép Akkor persze sokkal bosszantóbb, ha tudod, hogy ki volt. Én is mindíg aggódok a gyerekmázsálásnál, mert Zsebivel együtt nem tudok mindent bevonszolni magammmal a rendelőbe, főleg így télvíz idejénKép

Beu,
sütőtök leves, ami annak is ízlik, aki nem szereti a sütőtököt??? Hát erre én is kíváncsi lennék, mert valahogy nem sikerült eddig megbarátkoznom ezzel a zöldséggelKép És lassan már a csajok is szívből utálják, mert anya fancsali pofája mi mást tükrözhetne nekik?Kép

Csucsuka,
drukk megy a vizsgához!Kép

Sofka,
neked meg aztán főleg szorítok csütörtökreKép Orsival kapcsolatban igazad lehet, Timi is rengeteg dolgot lejegyzetel a kis agyába és tök váratlanul szokott meglepni veleKép Tényleg próbálj meg vele az ő szintjén beszélni a műtétről, mert ha csak eltűnsz, az rosszabb.

Heppi,
tényleg két lányom van, de Zsebi újabban olyan, mint a csík, mióta megtanult tipegniKép És ha nem vízszintesen távozik a ráfókuszált gép elől, akkor függőlegesen tűnik el, értsd lecsüccsen, vagy elvágódikKép

Képzeljétek, ma Timi hajlandó volt pár kanál zöldborsó főzeléket enni. Milyen világnap van ma?Kép

Na menek, mert apa hazaértKép
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Képtelen vagyok tartani a topik tempóját, mire végigolvasom a frisseket, már kifolyik a szemem és valamelyik csaj is jelentkezik ilyen-olyan igényeivelKép

Urszila,
együttérzek veled betegségügyben, én is hasonló cipőt taposok, mert nem csak én kaptam vissza a takonykóros, hörgős, köhögős szörnyedvényt, de két napja Zsebi is megint betegKép Szerencsére láza eddig nem volt, de olyan rondán köhög, hogy én mindíg egy tüdőgyula képét látom előrevetülniKép
Remélem, tévedek megint.
Julkától pedig hess-hess randa vírusok!Kép

Orsoly,
kenyered szupej (hogy Timit idézzemKép), a férjem se csinálna jobbat. Igen, mi variálni szoktuk, a normál liszt egy kis részét kiváltjuk egy másik lisztkeverékkel (burgonyás, tökmagos, napraforgómagos), de ez utóbbit nem veszem, mert a férjem szerzi Ócsáról egy haverjától. Állítólag boltban is kapható (én még nem láttamKép), de kicsit drága.
Kistesó projekttel szerintem pont időben vagy, kb. ez a korkülönbség való egy épelméjű anyának (szóval nem rólam van szóKép)

Kangi,
sztori fergeteges volt megint, általában amikor a "nem röhögni" fordulatig eljutok, akkor próbálom megzabolázni az arcizmaimatKép
Nődokihoz drukk! Azért azt el kell mondjam, hogy én az első gyerek után röpke 2 hónap alatt bebeszéltem magamnak (számtalan jelből kikövetkeztetve), hogy nem is vagyok fogamzóképes, az első is csak az égiek kegyéből jött összeKép Abban a hónapban meg is fogant ZsebiKép
Julcsi pöttyét én is póknak tulajdonítanám, nálunk, itt messzi vidéken, Timin elég sokszor volt márKép

Virág,
jaj, ti szegényekKép Én ezt most kihagynám, ha lehet kérvényezni.
Ötleteim nincsenek, mi még nem próbáltunk egyetlen fertőző gyerekbetegséget sem.

Franyó,
nagyon sajnálom, hogy ellopták a pénztárcádatKép Akkor persze sokkal bosszantóbb, ha tudod, hogy ki volt. Én is mindíg aggódok a gyerekmázsálásnál, mert Zsebivel együtt nem tudok mindent bevonszolni magammmal a rendelőbe, főleg így télvíz idejénKép

Beu,
sütőtök leves, ami annak is ízlik, aki nem szereti a sütőtököt??? Hát erre én is kíváncsi lennék, mert valahogy nem sikerült eddig megbarátkoznom ezzel a zöldséggelKép És lassan már a csajok is szívből utálják, mert anya fancsali pofája mi mást tükrözhetne nekik?Kép

Csucsuka,
drukk megy a vizsgához!Kép

Sofka,
neked meg aztán főleg szorítok csütörtökreKép Orsival kapcsolatban igazad lehet, Timi is rengeteg dolgot lejegyzetel a kis agyába és tök váratlanul szokott meglepni veleKép Tényleg próbálj meg vele az ő szintjén beszélni a műtétről, mert ha csak eltűnsz, az rosszabb.

Heppi,
tényleg két lányom van, de Zsebi újabban olyan, mint a csík, mióta megtanult tipegniKép És ha nem vízszintesen távozik a ráfókuszált gép elől, akkor függőlegesen tűnik el, értsd lecsüccsen, vagy elvágódikKép

Képzeljétek, ma Timi hajlandó volt pár kanál zöldborsó főzeléket enni. Milyen világnap van ma?Kép

Na menek, mert apa hazaértKép
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Marha jó, az előbb nem akart elmenni, aztán meg itt van kétszerKép Azért ennyire nem olvasmányos ám a művemKép
Bocsi...Kép

üdv
béna Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!


Urszila,
Julkának további jobbulást,remélem kilábal végre ebből a hosszú náthából! Én se vagyok antibigyó párti,de a te helyedben én is tuti beadtam volna Artúrnak (meg persze jól meg is ijedtem volna a magas láztól).

Orsoly,
Szupi a kenyérkéd Kép
Ma dél körül legalábbis itt mifelénk (Budán)mínusz 2 fok volt. Örültem is,hogy nincs túl hideg,mert mehettünk Dévényezni.

Beu,
Talira sajnos nem tudok menni,mert akkor van a Dévény meg amőgy is elég bajos innen elBKVzni,de jó talizást kívánok!
Szopipóz Kép
Sütőtökleves receptjét én is elkérhetném? köszi Kép

Norka,
Még Artúr is megmarad a babakocsiban (persze ő kisebb,mint Jazi és nem is olyan mozgékony)de csak,ha toljuk,különben elkezd nyűgösködni meg feszengeni,kíváncsi vagyok mikor dönt úgy,hogy ez neki nem teccik Kép
Albumotok szuper Kép

Gombóc,
Sajnálom a náthát Kép De ne hibáztasd magad,te bizti nem tehecc róla Kép Homeo gyógyi adagolást sajna nem tudom,de remélem,hogy gyorsan használ Kép

Barbi,
Gratula a hófordulóhoz, Ádám méreteihez és az új tudományokhoz Kép Tifelétek milyen az idő? Itt van egy pici hó és ma reggel mínusz 12 fok volt.
Kismamát én is késve,csak ma fogom olvasni.

Heppi,
Köszi a versikét,nagyon teccett Kép és a sajtötletet is,bár nálunk még nem aktuális (csak 7 és fél hós Artúr)

Virga,
Drukk,hogy hamar kilábaljatok a betegségből Kép

Kangi,
Sapis sztori Kép Rájöttél már mi lehetett a piros pöttyöcske? Nődokihoz drukk Kép

Csucsuka,
Vizsgadrukk megy,hogy sikerült?

Franyó,
Lopás Kép Nagyon sajnálom! remélem hamar el tudod feledni.

Maci_2,
Az tényleg nagyon bosszantó,ha elszáll az iromány Kép
Valamelyik régebbi Kismamában a körkép rovatban írnak a gabonapelyhekről és ha jól emlékszem,ott le van fényképezve a 7gabonás. Egyébként élőben més sehol se láttam.

Psandi,
Én is vettem akciós Pamperst de én a cumisüveget kértem,mert a gyógytornák után abból etetem (nincs szoptatási lehetőség) és egész klassz,Baby Nova,szilikoncumifejjel.
Egyébként én is szeretem az akciókat Kép

Toffi,
Kösz a gratulát Kép
Szerintem nem vagy döganya Kép Artúr is mindenfélét megnyal(na,ha engedném) főleg az újságokat szereti,na meg a zörgős zacskókat Kép

Mariann,
Jó,majd megírom Kép Nekem is szokott rossz kedvem lenni,de aztán elmúlik,remélem neked is jobb lesz már a kedved Kép Akkor ezek szerint már elolvadt a január 1jei hó? Itt most van egy pici 1-2centi hó és nagyon hideg van reggelenként.

Ma letudtuk a Dévényt,szokásos,sírás és sírás. Már nagyon várom,hogy vége legyen ennek a sok kezelésnek. Na mindegy.
Ez most off lesz,de azért segítenétek,légyszi? Szóval az a gondom,hogy mostanában nagyon száraz az arcbőröm,annyira,hogy piros foltok vannak a homlokomon,hámlik a szemöldököm Kép és nem találok egy jó arckrémet. Eddig Garnier Fresht,Nivea visaget,Rossman sajátmárkás gyógynövényesét,Artúr körömvirágkrémét próbáltam,de nem jöttek be. Ti mit használtok?
És még várnám a hozzászólásotokat a TV2-ős Szülőszoba ügyben,kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Megyek Kismamát olvasni.

Sziasztok,
Azúr
azur
 
 


sziasztok,

Mariann,
Petrának is hozott a jézuska Halász Judit kazit...Kép Szerintem is nagyon jó,nekem legalábbis teccik. Kép kazit vettem,mert azt autóban is tudjuk hallgatni,ha esetleg nagyon megkedvelné,és ott sajna csak magnó van. Kép

Azur,
a Szülőszoba előzetesét én is láttam.Elég vegyes érzelmek kavarognak bennem,hogy nézzem,ne nézzem....elég fura totál egyenesbe egy másik szülést látni....és egy kicsit félek attól is,hogy baromira nem úgy lesznek a dolgok bemutatva,mint ahogy valójában zajlanak,szóval tuti feltupíroznak benne mindent. azért bizti nézni fogom,mert baromi kiváncsi vagyok rá. Kép

puszi
Évi+Petra,aki éppen horpaszt Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Na végére értem az olvasásnak. Most annyi dolgom van és lesz. Édesanyám hirtelen bejelentette hogy jön, hozza a ház papírjait, holnap mehetek intézkedni. Nem baj látom az alagút végét. Kép Tegnap voltunk méreckedni és Zsanka 8150G és 69 cm. A védőnő szerint a lányok közt hatalmas, és nagyon erős. Meglepődött mikor felált a lány. Na megyek, mert már nagyon nyikorog a parketta, lemaradt a játszószőnyeg Kép

Ha este ideérek jövök még!

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Azúr,
én a DM-ben szoktam venni (most kirohantam a fürdőszobába, annyira tudomKép) ALVERDE márkájú homoktövis ránctalanító krémet (pumpás kivitel). Azt nem tudom, hogy kevésbé vagyok-e ráncos, de ezekre a száraz foltokra (nekem is tiszta pöttyös ilyenkor a homlokom) nagyon csúcs. Persze, néhány napig használni kell, hogy hasson. Úgy 1500 körül van, 30 ml, szerintem megéri.
Szülőszoba téma: valszeg én se mennék bele, hogy engem felvegyenek, de ahogy magamat ismerem, tuti nézem, mert kíváncsi természet vagyok. Gondolom, azért a szereplőknek is megmutatták a róluk felvett anyagot, és nem vetítették le, ha azok nem engedték. A férjem legnagyobb aggodalma, hogy a műsor hatására újabb gyerekgyártás lesz nálunkKép Persze, ha a téli szünet nem sikerült túl jól...Kép

Psandi,
az én férjem aztán tudna regélni kicsi felesége akciós vételeirőlKép De fertőző, mert már ő is "akciós" felkiáltással szokott a Tescoban vásárolniKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Szasztok Kép
nődokinák minden okés, sőt, van egy 13-14 mm-s tüszőm is, 5-6 nap múlva várható a repedés, HA!

Kép

Au, vacsoraidő!

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Azur, Evi mikor lesz a Szuloszoba musor?

Azur, ugyesek vagytok a sok tornaval. Kremet nem igazan tudok ajanlani nekem pont az ellenkezoje a gondom.

Toffi, Beu, Bori is kulonfele szopis pozokat talal ki mostansag. A legrosszabb amikor a bal oldalom fekve akarok szoptatni es neki a jobb oldali cici kellene es tepi huzza ket kezzel magahoz, meg ujjabban harap is.

Franyo, lopas Kép

Kangi,
Sapis sztori Kép az en parom is mindig meg tudja magyarazni ha valamit nem ugy csinal ahogy kellene, hogy tulajdonkeppen nem is o hanem en vagyok a hibas Kép Rájöttél már mi lehetett a piros pöttyöcske? En baranyhimlore tippeltem. A pok csipes rajtan nem igy szokott kinezni hanem van neki tobb polip szeru piros izeje.

Orsoly szupi a kenyered en csak a nyalamat csurgatom....

Urszila, szegeny Julka, mielobbi gyogyulast aztan gyertek el mihozzank. Az uj gyerekulesben nem sir Bori igy mar en is tudok egyedul autozni.

Momo Zsebinek jobbulast! Tudogyuszi remkepe hess hess!

Maci_2 cukroddal mi a helyzet? Terhesseg elott is volt mar gondod vele?

Sofka, hasznos, utánzásra méltó tevékenykedes Kép Csutortokre megy a drukk! Nagyon aterzem a dolgot, de latod nalunk is jol vegzodott.

Ma kapta Bori a II. Menjugate oltasat. Doki neni nagyon orult, hogy tudunk ismet szopizni, szerinte a lany nagyon mozgekony es leszurt amiert aggodok a nem maszas miatt. Hozza taplalashoz azt a tippet adta, ha nem eszi a pempot pl a fottrepat kapja egeszben a kezebe es majszolja el. Holnap kiprobaljuk bar en egy kicsit felek ettol.
Na megyek dolgozni Bori alszik.
ari
 
 


Az alairas lemaradt!
Kangi akkor hajra! Hajra!

Ari
ari
 
 


azur,
nem bántásból kérdezem, félre ne értsd: a fejbőröd nem korpás, esetleg néhol piros foltos szintén a felsorolt tünetek mellett?

Kangi,
nem, nem ismerjük egymást, se így virtuálisan, se személyesen.
kukkoló
 


Sziasztok!

Azur!
Én a száraz foltokra a régi hagyományos Niveat használom. Más eddig nem igazán segített a száraz foltjaimon. Amúgy zsiros bőröm van száraz foltokkal Kép. Na erre nehéz az igazán jó krémet megtalálni...

Franyó!
Pénztárca Kép

Andi!
Én pont a pénztárcalopások miatt már külön tartom az irataimat és nem is mindenhova viszem magammal az egészet. Egy kolléganőmnek a villamoson lenyúlták a tárcáját bérletestől, személyistől, TB és APEH kártyástól én akkor nagyon megijedtem Kép. Szóval azóta jobb félni alapon különraktam az iratokat.

Levinek felül várjuk a fogait, erre titokban alul kinövesztett egyet Kép. Most már majdnem négy foga van. Lassan de biztosan haladunk a fogsor felé Kép.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Köszi mindenkinek az együttérzést! Nagy mázli, hogy az irataim nem voltak benne, azt külön tartom, ezután is így teszek, azt hiszem Kép. Hát igen, majdnem biztos vagyok benne, hogy egy anyuka lopta el, több okom is van, hogy ezt feltételezzem róla, de mivel bizonyítani nem tudom, nem tehetek semmit Kép.
Megyek, bocsi, hogy nem válaszolok mindenkinek részletesen, de eléggé fáj a fejem is Kép.

Puszi nektek, meg a gyönyörű babáknak!!!
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok Kép

Na,ma annyiszor jövök,mint máskor 2 hét alatt Kép
Egyedül vagyok itthon (persze Artúr is itthon,csak alszik) és a Twister visszavág meg a Való Világ 3 sem bírnak lekötni (csak 2 csatornát lehet fogni).

Évi,
Szülőszobát én is valszeg nézni fogom (bár belelóg az alvásidőmbe Kép ) -szerdán este a TV2-őn lesz a "Columbo legveszélyesebb éjszakája" után 22 órától- és én is láttam az előzetesét,meg a Lazacban (reggeli műsor a TV2-őn láttam ma reggel a riportot a filmkészítővel meg egy kicsit részletesebb előzetest is amiben az nem tetszett,hogy bekonferálták hogy "Budapesti topmenedzser" szülését mutatják majd. Nem értem,miért fontos hogy valaki topmenedzser vagy favágó,úgysem ez a lényeg,meg ez a készítő nőci azt is mondta,hogy régen az anyák fogták a kezüket a saját 12 éves, éppen szülő lányuknak, így segítették,de a mai családokban ez tabu téma és azt javasolja,hogy a 12 éves lányok is nézzék a műsort, persze szülői felügyelettel és utána beszéljék meg.
Meg most nem jut eszembe,hogy miket mondott még ami nem tetszett de az egész nekem is, ahogy te írtad,olyan feltupírozottnak tűnik így az előzetes meg a riport alapján.
Na ezzel senkit nem akarok elrettenteni,meg ez tényleg magánvélemény,mindezek ellenére kíváncsi vagyok rá,úgyhogy remélem fent bírok maradni Kép holnap este. (képzeljétek,a Szilveszetert is átaludtam Kép illetve fél 12kor arra ébredtem,hogy kint nagy a durrogás,talán tüzijáték,aztán vége és valaki beszól,hogy csak ennyi volt ba.. meg)

Momo,
Köszi szépen az Alverde infót,már nem tudom hol,de olvastam,hogy jó,reménykedek,hogy bejön Kép
Zsebinek gyors jobbulást,hogy tovább száguldozhasson Kép
Hát én nem vagyok benne biztos,hogy kivágták a résztvevőnek nem tetsző részeket,eléggé szenzációhajhászok szerintem és nem nagyon törődnek azzal,ha valamelyik rész az alanynak kellemetlen ha ez a film szempontjából jó Kép Bár az is lehet,hogy én vagyok túl gyanakvó. Kép
Újabb gyerekgyártás Kép

Ari,
A tv2-őn szerdán,este 10től lesz a Szülőszoba.
Bár nekem sajna nincs ilyen irányú tapasztalatom,de szerintem se izgulj a nem mászás miatt,mert én úgy emlékszem,hogy mikor a többiek elújságolták,hogy a babájuk kutyázik,akkor már nemsokára azt írták,hogy már mászik is,úgyhogy Bori is gyorsan beindul majd Kép
Már régebben akartam kérdezni,hogy még mindig diétáznod kell a műtét óta is,vagy tudtál már végre egy jót (nem epediétásat) enni?

Kangi,
De jó,hogy minden okés. Szurkolok,hogy mihamarabb összejöjjön a Kistesó Kép

Virga,
Gratula a majdnem 4 foghoz Kép
Köszi neked is a krémtippet,tényleg,mintha a Nivea elég zsíros lenne,hátha bejön.

Kukkoló
Jó ez a név Kép Egyáltalán nem bántottál meg,de szerencsére nem korpás a fejbőröm (életemben csak 1szer volt az,mikor gimiben kipróbáltam a Vidal Sasoon Wash and Go (hull a hajam,mint a hó Kép ) sampont és attól. Piros foltok sincsenek a fejbőrömön,szerencsére,legalábbis eddig még.
Viszont most már nemcsak a homlokomon,hanem a szemem alatt is megjelentek a piros foltok (de legalább eltakarják a szeplőimet Kép),még jó,hogy holnap nem kell mennünk sehová Kép

Franyó,
Hát ez nem a te napod Kép lopás meg a fejfájás is,remélem holnap jobb napod lesz Kép

Na most már abbahagyom,
jó éjt,
Azur
azur
 
 


Sziasztok!Kép

Franyó,
szegénykémKép. Ez olyan rémes, milyen emberek vannak?! Bár... Tegnap megnéztem a KékFényt. Nem kellett volnaKép.

Kangi,
szerintem pók. Ja, látom szerinted isKép. Azé rakhatnál olyan fotót is, amin a gyerek többi alkatrésze is láthatóKép.

Toffi,
szóval fel akarsz mellém furakodni a címlapra?Kép Már látom is a szalagcímet: A zanya, aki NEM ENGEDTE gyermekét a mosógéphez!!! Elnyomva a ded természetes tudásszomját!!!! Gyivíííííí!!!Kép

Azúr,
mi többször jártunk a Madarászban UH-n,(hja, kérem, akinek a gyereke mindenféle májrepedésekkel színesíti az életét...) egyszer kellett csak várni, de akkor azért, mert bejött egy mentő. A többi esetben elég jól tartották az időpontot.

Évi,
nekünk van Halász Jutka CD-n, átírjam? Hogy otthon is legyenKép.

Beu,
mi mennénk, remélhetőleg egyik utódom sem lesz beteg épp keddre. Mert akkor tényleg leszúrom a kardom és beledőlökKép.

Momo,
olyan ritkán jössz mostanábanKép. De megértemKép.
Nem tudom, mi lehet, de képzeld, Malac is megevett egy nyolcad tányér krumplifőzeléketKép.

megyek, hangokat hallokKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?