Új privát üzeneted érkezett!

Gyugyi, mi nem megyünk ma sehová! Semmi kedvem a tömeghez és a meleghez, inkább itthon süttetem a hasamat a teraszon 8)

Kép
vickybabe
 
 


Vicky :)
Oszt a végén négerbéby fog megszületni! :lol: :lol:
Csini a pocid! Te sem híztál máshova, csak a hasadra!

Mami
:)
Te aztán még engem is lepipálsz! :lol: Ilyen brunya-technikát! Ezt nevezem!
Kép


Megyünk ebédelni a Mamához....... Éhes vagyok!!!
zapáné
 
 


Hahó!

Vicky!
csuda helyes a pocakod 8) (és szégyentelen, hogy milyen soványka vagy), eszel te rendesen, te jány? :shock: :roll: :lol:

Athiz!
gyorsan küldd el postagalambokkal a 10-es tesztet :P , köszi :wink:

képzeljétek, a kinyuvadt galambok helyére jöttek galambok, csak úgy maguktól :lol: :lol: , szegények, ha tudnák.... :shock: , és a kocsim teteje meg tele van macskalábnyomokkal, a kocsim meg a galambház alatt áll, vagyis onnét járnak fel a macsekok éjjel....lesni a galambocskákat... :roll: , na most, erre a zuram azt mondta, álljak hátrébb.... :roll: , a végén még az utcán kell parkolnom a kicsikék miatt :D :D
Vendég
 

 
 

Mami!
haláli vagy :lol:

Ticsi!
mi a baj? :roll:




Kép

Kép
Vendég
 


Gyugyi, Vicuska, köszi :wink: :D Négerbébit nehéz lesz apjuk előtt kimagyarázni :lol:

Vicuska, nyugi, eszek :lol: Az elején mínusz 3 kilóval indítottam rókacsalád miatt, de már pluszban vagyok :wink: Vigyázz a galambokra :D a macsekok ráadásul az autódat is tönkrevágják, ha rajta mászkálnak :?

Krisz, párodnak meg küldök egy virtuális fenékbebillentést! Nem motorozunk bermudában! :evil: :evil: :evil: És nem a darazsak miatt...

Kép
vickybabe
 
 


Oké Vicuska, de előbb küldd ide az egyik galambotokat, azonnal menesztem vissza a teszttel. :wink: :lol: Egyébként merre laksz?
athiz
 
 


Athiz!
:P :P :P
fehérvár mellett :wink:
Vendég
 


Hát az sajna messze van tőlünk, mi Budaörsön lakunk. Akkor személyes átadása a tesztnek nuku, de ha gondolod, egyet küldök neked postán, de elsőbbségivel talán péntekre odaér, de szerintem addigra a sima teszt is erősebb lesz! :wink:
Ha mégis szeretnéd, akkor privibe küldd el a címedet.
athiz
 
 


Athiz!
nagyon kedves vagy :P
de nem bonyolítom a dolgokat, pénteken majd megmondják a frankót, addig meg lövöldözök a 20 assal :lol:

köszi 8) 8) 8)

ti most rajta vagytok a 3. kislánybébi projekten? :roll: :wink:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mami!
Gyönyörűek a babyk! :D Voltát H. doktornéninél?

Vicuska!
Szerintem is jól tátszika 2. csík! :D :wink:
Hú de szépek ezek a tubik!

Gyugyi!
Szuper photoshopos vagy! :D Édi a cicamica!
Szép a terem! Nekünk is ilyen tanárnéni kéne! Tényleg klónozni kellene téged! :D :wink:

Vicky!
Szuper karcsú vagy. Leszámítva azt a gombóckát előről! :D
De tényleg jól tartod magadat.
:D :D

Krisz!
Tényleg vigyázzatok nagyon magatokra. :D Hármótokra! :D

Ticsi!
Nagyölelés! :wink:

Még mit is akartam?

Fenci!
Holnap uh! Izgi! :D

Zsu!
Hogy vagy?

Monyo!
Kitartás! :D
A másik oldalból nem sok maradt.

Sajnos nagyon fáj a derekam már 2. napja. :( Alig bírok ülni, pedig holnap dolgozom. :(
Ma kertiparty-n voltunk barátnőméknél. Beadta nekem a 3. Gynevacot. Hát Ő nem sajnál annyira mint a doktornénim. :? :shock: Jól belémvágta. :shock: Kicsit-nagyon fáj+ még a derekam is, de nem bánom. Még nem jött piri, de sárkányos vagyok. Ne gyertek a közelembe ha jót akartok magatoknak. Nem teszteltem az elmúlt napokban. Még várok 2 napot. Pontosabban péntek reggel csinálok. Bízom benne, hogy pozitív lesz. :D
A jövő héten még 1 hetet megyek szabira. Kettesben szeretnénk valahová menni gyógyfürdő környékére nyaralni, de elfogyott a manim. Nem tudom mire lesz elég a maradék. Lehet fizetéselőlegből szponzorálom. 8)

Puszi!
kolibri28
 
 


Kolibri!

a derékfájás nálam is van ám :shock: :D , meg a sárkányosság is :roll: :lol:
drukk péntekre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olyan jó lenne, ha mindketten jó hírt kapnánk :wink:
Vendég
 


Vicuska, okés, akkor drukkolok szépen csendben, ahhoz, hogy erősödjenek a tesztek, és a péntekhez különösen, hogy nagyon jó hírt kapj!
Egyenlőre még nem projektezünk, inkább azt mondom, nem döntöttünk konkrétan e kérdésről.

Kolibri, neked is további drukkjaimat küldöm! :wink:

Babásodjon mindenki, aki csak szeretne!
athiz
 
 


Vicus!

Én is drukkolok neked.Ez most becsípődéses fájdalom. Elaludtam magamat. :oops:
Ettől függetlenül, tényleg nagyon jó lenne, ha mindkettőnknek összejönne! :D
A sárkányosság meg a régi. :lol:
Szeretném kiáztatni mondjuk Hajdúszoboszlón. :D 8)

Athiz! :D
Köszönöm! Azért remélem, hogy hamarosan mégiscsak becsúszik nektek a kistesó!

Jó éjt!
kolibri28
 
 


Halihó!

Fenci!
Drukkhegyek holnapra!++++++++ hànyra mész?

Zsu!
Jól eltüntél!! :roll: :roll: Minden oké?????

Vicky!
Èdi pocid van. :P Tényleg látszik, hogy nem sokat szedtél fel!!! :lol: Bezzeg én! :? :cry:

Gröni!
Kitartás, biztos jön nemsoká a hüvösebb idö otthon is!8)
Szerencsére jól vagyok (kopp-kopp-kopp)! Csak egyre nagyobb a hasam, már nehezemre esik pedikürözni, borotválkozni :oops: stb. De ez legyen a legnagyobb gondom,mi? :lol: :lol: Ja meg nyomják bentröl a bordámat és néha fáj....

Mami!
Èn is kávézom! Nopara!! :lol: :lol: :lol:

Vicuska!
Erösödik az, ahogy kell! Pénteken vérvétel lesz? 8)

Mindenkinek puszi!!! :P :P :P :P :wink:
susy75
 
 


Éjt!

Zsut meginterjúvolom smsben, de sztem csak holnapra ad választ, azé elküldöm mingyá...

No az üzi elment, ha ír, amíg itt vagyok jelzem.

Holnap megy dokihoz, az bizti, kora délelőtt...ha addig nem ír, akkor biztosan fog...azé mindenki csurizzon érte!!!!!!!!!!!!!!

Ma már jobban vagyok...illetve, próbálom magamat tuningolni.

Fáj a derekam, ÚGY FÁJ....nekem a derekmaban voltak a fájások,és alig aludtam az éjjel...a manó vhogy úgy fekszik, hogy elnyom ott vmi ideget, amitől elzsibbad a lábam. Se egyik se másik oldalon nem jó aludni...de minek is aludni nem?

És rémálamaim is vannak, folyton levágott emberi lábakat találok...biztos emiatt a fájadlom miatt...nem tom hogy aludjak...ha oldalt, akkor ez van, ha háton akkor nem kapok levegőt, hason ugye nem megy....
Azt hittem erre a szülésre kipihentebb leszek, de most aggódok.
A sok babacucc ott áll hegyekben, kivasalni még nem tudtam, a szoba mintha bombatámadás érte volna...


Kilátástalalnnak tűnik a helyzet, és ilyenkor eszembe jut, hogy alig 7 hét van megérzésem szerint...

A párom tesója nem engedte el a keresztlányunkat, aki 14 éves, mi nyaralni hívtuk, titkon reméltem, hogy eljáccik Árpival, amíg én vasalok, és nem kell azon aggódnom, hogy megnézi a vasalót közelebbről, de nem engedte, mondván van elég gondom...

Csajok én be vagyok szarva...hogy leszek kész? Azt terveztem, hogy aug végére a baba körül minden meglesz, és szeptemberben, a konyhát készítem elő, mert szeretnék egy csomó kiveszem, és felolvasztom a fagyóból kaját csinálni, hogy az első időben nem kelljen ezzel molyolni...de most egyelőre nem látom a fényt...


Tudom, ez kismamás panaszkodás, és fogjam be, mert....de öntsetek belém lelket lécciiiiiiiiiiiiiiiii

Na most jó önző voltam, és csak magamról locsogtam...

El is küldöm, és írok egy másikat...

Kép
ticsimû
 
 


Éjt!

Gyugyi :D

Ez a terem isteni...nálatok nem szólnak bele, hogy milyen színeket használsz? Nálunk anno tuti az lett volna, hogy ilyen élénk színek zavarják a diákot...meg hogy ezt a sötétet, hogy lehet majd utána levakarni...meg hasonló konzervatív gondolatok....blabla...

Nagyon rugalmas suli...kár, hogy nem tudom odaíratni a csemetéket, ha eljön az idő...:(

Gröni Drága! :D

A vizesedésre neked nem mondtak semmi aggasztót? Nem akarok rémelni! Ez a fekvés már nagyon kiborító lehet, de most vhogy a hozzászólásaid nyugdtabbak...javulsz igaz?
Azé óvatosan!

Vicuska :D

Nekem is az volt, hogy a hcg 2 naponta duplázódik, oszt a két nap múlvai is ugyanolyan vacak volt...dobok fotót nyugtatni...
Kép

no itt láccik, hogy baromira nem láccik semmi...szóval tuti ott lapul, csak má most szígyellős! De majd megneveled! :D

Kolibri

Köszi az ölelést, szoríjjok nagyon a péntekhez...

Vicky

Csini a pocid, uncsitesóék most mentek el, hát ő 23 hetes, de még ekkora sincs neki...deszka a csaj, de haránt is van meg kislány is...mi meg yugye egy pasit hordunk! :D Azt mondták anno, azé van csúcsos hasa a pasisoknak, mert a kukira nem lehet ráfeküdni, annak mindig kell a hely...tán egy pasi meg tudná mondani... 8)

Na megint elküldöm, mert villog ez a szar...nehogymá elszálljon, oszt majd mingyá folytatom...

Kép
ticsimû
 
 


Na még gyorsan visszaküzdöttem magam...

ZSU HÍREK!

JÓL VAN, CSAK NINCS NETÜK! KÉT NAPIG NEM LÁTTA BARNÁT, AZTÁN VISSZAJÖTT, DE MA MEGINT NEM VOLT MÁR...HOLNAP MEGY DOTTORE, HA VÉGZETT, AMI NEM LESZ RÖVID IDŐ, MERT SZEGÉNY DOTTORÉNK A SZABI MIATT KICSIT CSÚSZÁSBAN VAN, DE AMINT VÉGZETT ÉRTESÍT, ÉN MEG TITEKET!

JÓ ÉJT...MINGYÁÉ HOLNAP VAN!

Kép
ticsimû
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Vicus drága :D Én is látom a második csíkot! :D Ottan van az, nyugi. Várjuk a mai lövésed! :lol: :lol: Holnap már mindjárt itt van, nagyon drukkolok Neked! :D :D Szépek a galambok. Ezek jöttek csak úgy? :roll:

Ticsi :D Aszongyák a várandósság vége felé ugyanúgy elfárad az ember mint az elején. Én hulla vagyok, tegnap szó szerint egész nap feküdtem és lustultam. Pedig nem vok alapból ilyen, szeretem előbb a dolgom megcsinálni aztán pihi. Szóval nyugi. Csak szépen lassan gyűjts erőt és minden nap egy picivel lépj előrébb. Annyi vasalnivaló csak nincs? :oops: :roll: Az előrefőzés meg tényleg jó ötlet, csak férjen a frigóba. :P Fel a fejjel, full időben vagy! :wink:

Susy :D Du 3-ra megyek, aztán jövök a hírekkel. :oops:

Athiz :D Olyan helyesek ezek a fiúk hogy csak na. Tuti a csajokat majd le sem tudod vakarni róluk! :D

Kolibri :D Szervusz te kis sárkány. :lol: :lol: Remélem el tudtok majd menni még nyaralni! :wink:

Vicky :D Nagyon csini pocakod van! :wink: Hogy állsz eddig súlyban? :wink: Tényleg csak a pocid növekedett, ügyi vagy! :D

Mami :D Itthon nem merek kapuccinozni, mert párom tuti leb...szna érte, majd a melóhelyen... :oops: :lol: :lol:

Fél 6-kor kidobott az ágy. Mondjuk nem csodálom, tegnap is egész nap ott voltam... :oops: :lol: Csak estefelé mentünk át anyósékhoz. Tegnap délután megszületett sógorék kisfia, Álmos. :D Gyorsvonattal jött, fél 1-re mentek a kórházba és fél 2-kor már kint is volt. :wink:

Ma szabin vok, úgyhogy megpróbálok kikelni az ágyból és csinálni valami hasznosat. Olyan lassan megy az idő..... :oops: :oops: :oops:

Szép napot mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Zsu :D Várunk az uhus hírekkel! :D :wink: Drukkolok!!! +++++
fenci
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ma értekezlet....... :?

Ticsi :)
Nyugi, majd jön a fészekrakó-majré és mindent megcsinálsz! :D Én szülés előtt még a zoknisfiókban is rendet raktam!!! :wink:

Suliban nem szóltak a színekért, mert meg sem kérdeztem. :shock: Egy lélek nem volt még bent rajtunk és a "műszakiakon" kívül. Eddig mindenkinek tetszik, aki látta és áradoznak! Remélem, nem lesz szájhuzogatás! :roll:
(Vakarja le, akinek nem tetszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: )

Zsuról várjuk a híreket!

Vicuska :)
MUTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Gyugyi
Nekünk is suli van már ma. :?

Vicky
Nagyon szép a pocid. :D Párom csak a városban körözött bermudában...de hát a múltkor is amikor meg sisak nélkül ment egy kört a házuk körül, akkor meg bogár fúródott a szemébe. :shock: Tanulság:nem szabad csak velem motoroznia. :wink:

Vicuska
Tesztet!Tesztet! :D

Zsu
Mennek a barnaűzők!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ticsi
Ne aggódj!Kész lesz minden időben. :D

Na megyek mert lasan indulnom kell.Pusz.Majd suliból benézek. :D
vizkriszisback
 
 


Elfelejtettem:
36,6 voltam csak 6.30 kor...nem túl jó.Igaz ez egy órával hamarabb van mint a szokásos.Isten tudja mi van...majd kiderül előbb utóbb hol tart a ciklusom. :?
vizkriszisback
 
 


Krisz :)
Van görbéd? Ezer éve nem láttam görbét!!!!! :lol:
Asse tom, hol tartok! :wink:
Amióta nem clostizok, tök rövidek a ciklusaim. :shock: 20-23 naposak. Ez nagyon gáz? Ha babát szeretnék, zavarna.....
zapáné
 
 


Gyönyörűséges reggelt! :lol:

Kép

Ticsi!
fel a fejjel, kérlek, minden a legmaximálisabb rendben lesz majd! 8)
a ruhák majd kivasalódnak maguktól, a frigó megteli sok fincsi kajcival és a lábaid +derekad se fog fájni!!!!!!!!!meglásd!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: KITARTÁS! :D
és köszi a tesztsorozatot :lol:

Gyugyi!

imádni fogják a gyerekek! :P

Kép

ilyen kurták?(rövid u-val :oops: ), eddig 23 volt, nemde? :roll: és biztos, hogy nem akarsz? :roll: :wink:
én se láttam görbét ezer éve :shock:

Susy!
apjuk nem segít pedikűrözni?sőt, jobbat mondok, tessék magad kényeztetni, és perikűröshöz járni 8)

ZSU, FENCI!

millió drukk a dokkerekhez! :P

Fenci!
ezek a sajátok 8) , amiknek olyan szép nagy farka van :oops: :wink:

Krisz!

:lol: :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Ja, a tesztem!!!!!!!!!!!! :lol:

szóval, nem tudok képet rakni, mert apjuk elvitte a gépet magával :evil: :evil: :evil:

de................: :P :P :P

sokkal erősebb, mint a tegnapi, már szépen láccik(fotoshop se kell hozzá :wink: ) 8) 8) 8)

ha apjuk hazajön délután-este, majd teszek, ígérem :D :D :D

kb.olyan, mint Ticsi 32.naposa :lol:
Vendég
 


suliból........

Vicuska :)
Teszt? :wink:
Eddig 26-28 naposak voltak. Clostival 28-30. Tényleg nem akarok többet. Így rendeltetettt. :)

Megyek pakolni....
zapáné
 
 


Vicus :D Az a 32. napos már szuper!!! Juhééééj, nagyon-nagyon örülök Nektek! :D :D

Gyugyi :D Jó sulizást! :wink: Kivi vagyok mit szól majd a többi tanár a teremhez! :wink: 20-23 napos az ölég rövid, nem? :roll:

Krisz :D Jó sulizást Neked is! :wink:

Már reggeliztem és rendet raktam. Megyek a bevásárló utamra... :wink:
fenci
 
 


Vicus :D Az a 32. napos már szuper!!! Juhééééj, nagyon-nagyon örülök Nektek! :D :D

Gyugyi :D Jó sulizást! :wink: Kivi vagyok mit szól majd a többi tanár a teremhez! :wink: 20-23 napos az ölég rövid, nem? :roll:

Krisz :D Jó sulizást Neked is! :wink:

Már reggeliztem és rendet raktam. Megyek a bevásárló utamra... :wink:
fenci
 
 


Szép reggelt!

Vicuska, de jó, látod, erősödik az a csíkocska, ott csücsül a pici babód a méhed meleg ágyikójában, és nagyon ragaszkodik az ő anyucijához! :wink: Gratulálok! (ezt persze csak csendben, ha babonás vagy :lol: )
athiz
 
 


napot!

köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat!

Gyugyim!

A fészekrakó majré nagyon tecc, csak Árpinak kéne megérteni, hogy amit anya összehajtott, kivasalt, helyére tett, azt nem kell megint kiszedni...és ez nap mint nap...

lehet magasabb szekrény kéne :D

Kép
ticsimû
 
 


Vicus
Jippi!!! Az már nagyon szép!! :D

Ticsi sorstárs
Szintén depis! Tegnap költöztünk haza. Elkezdtem fent pakolászni, és elbőgtem magam, hogy hiába van még x hét vissza, tulképp egyedül leszek itthon a gyerekkel késő délutánig, mikor a f...ba fogok tudni elpakolni. És még mosnom (előtte szét is kell válogatni a ruhákat), takarítanom is kéne. :( Szóval, totál kilátástalannak látom a helyzetet. De tegnap beszéltem anyukámmal. Lehet, hogy beszervezem párszor délelőttre Réka-vigyázásra.
Szerintem Zsunak a haematoma ürül. Nekem 2 hétig barnázott, mire kiürült.

Kolibri
Neked is mennek a drukkok!!
Mennek a drukkok!

Na, megyek ebédelni.
gtünde
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat. Sajnos ma megint megjött. :cry: Éreztem ezt. :(
Nem jött össze. :cry: :evil:

Vicus!
Ugye, hogy tud erősödni az a zebrás teszt?
Csak így tovább. Holnap vv. lesz? Drukkok mennek tovább! :D :D :D

Most egy kicsit kikapcsolok. Remélem tudunk még nyaralni egy kicsit, és kipihenem a fájdalmaimat is. Nem baj, a jövő hónap sikerrel fog zárulni. :D

Olvaslak Titeket majd. Mindenkinek minden téren nagyon szorítok. Engem ne sajnáljatok. Fogunk mi még nagyokat nevetni együtt. :D


Puszi mindenkinek! :D
kolibri28
 
 


Vicuska!
Jaj de kivi vagyok! :lol: Annyira szuper, tuti sikerült!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Majd még jövök!
susy75
 
 


Kolibri, basszamegaboci! :evil: Pihizd ki magadat, és újult erővel térj vissza, és így van, sikerülni fog! :wink:
athiz
 
 


Napot!

Zsuhírek!

Voltak dottore. Vegyesek a hírek! Két szikhólyag van, nőttek, de még nincs szívhang! Hétfőn újra mennek!
Mindenki csuriba vágja magát, és nem moccan....szívdobogást akarunk hallani!!!!!!!!!!!!!!!


Tüncsi!

Akkor legalább az vígasztal, hogy nem vok egyedül. De sajna ezzel nem segítünk egymásnak ugye?

Na még este jövök panaszkodni...

Gyereket nem tom elaltatni...jön vmi front??????????

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajok! :D

Megjöttem a dokitól és remegek a boldogságtól!! :D :D Dobog a kicsi szíve, 1 centi körül van, 24 mm a petezacsi. :D :D Annyira jó volt látni!!!! :D :D :D
És képzeljétek, lett volna kistesó is, ő most szívódik fel.... :oops: :oops:
Van egy cisztám is valamelyik oldalon, asszem 3,5 centis, amiatt nem aggódunk.
Hétfőn lesz vérvétel meg vizelet. :D Doktor bácsi számomra új volt, de nagyon szimpatikus, meg az asszisztens nénije is. :wink: 3 hét múlva kell mennem újra. :wink:
Duphastonra azt mondta szépen lassan abbahagyhatom. Még van 3 dobozom azt még megeszegetem aztán a végén csökkentve az adagot abbahagyom. :wink:

Mindjárt visszaolvasok...
fenci
 
 


Fenci!

Hatalmas nagy gratula! A duphi abbahagyása nem korai? Aki itt szedte az szedte a 12. hétig és csak utána csökkentett...de a doki az okos, csak érdeklődök...

MAjd képet dobjál!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :D Köszi. :wink: Hát én is aszittem hogy a 12.-ig kell szedni, de F-ék is meg ez a doki is azt mondta elhagyhatom. :roll: Én szedném, de már csak 3 dobozom van.... :oops: Próbáljak szerezni hogy kitartson a 12-ig? 2 heti adag kellene akkor még, így a 10. hétig kitart. Ezt recept nélkül nem adnak, ugye? :roll:

Képet nem kaptam, majd legközelebb kérek. :roll:
fenci
 
 


Tünde :D Ne depizz, csak szépen lassan minden nap egy keveset. Anyud segítsége szerintem jó ötlet, akkor tudnál az előkészületekkel foglalkozni. :wink:

Kolibri :D Fene essen piribe.... Vigyázz magadra és visszavárunk! Jó nyaralást Nektek! :wink:

Zsu :D 2 babó, az nagyon szuper! Itt mondták a lányok hogy lombiknál máshogyan számolódik. Hétfőn már biztosan lesz szívhang is! Nagyon-nagyon drukkolok Neked! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Remélem mihamarab megjavul a netetek! :wink:
fenci
 
 


Fenci Drága!
Örülök nagyon a szívecskének! Kép
Gondolom milyen klassz volt látni!! :lol: Fotót kaptál?

Szerintem is az a biztos,ha a 12. hétig szeded!!!

Zsu!
Èn is csuriba vagyok! Drukkolok nagyon!!!!!!!++++++++++++++
Bizti lesz ott szívhang! :wink: :wink: :wink:

Kolibri!
Igy van, új hónap, új remény! :P :wink:

Ticsi, Tündi!
Nem vagytok könnyü helyzetben, de valahogy bizti megoldódik és mire jön a bébi minden tip-top lesz! :wink:
Nekem még segítségem sincs! :cry:
susy75
 
 


Fenci!
Most látom, hogy írtad nem kaptál képet! :oops: :oops: :oops:
susy75
 
 


Fenci, hatalmas nagy gratula! Most könnybe lábadt a szemem, az én Kismanóm is pont ekkora volt, mikor először láttam és hallottam a szívdobbanásait :lol: Örülök, hogy szimpi az új dokker is :D

Ticsi, köszi a Zsu-híreket, csuriban mindenem!!!!! Jövő hétre már tuti lesz szívhang!

Puszi, majd jövök még...

Kép
vickybabe
 
 


No visszább olvastam!

Köszönjük a pocidicséretet, aranyosak vagytok! :D

Vicuska, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol:

Susy, ne aggódj, ami késik, nem múlik nálam sem, csak most indult be igazán!
Pont ma kaptam meg, hogy mekkora nagy a korához képest :evil: vannak emberek, akik csak másokkal bírnak foglalkozni, ha kicsi lenne, azon csámcsogna :evil:

Krisz, nagyon helyes, ne is engedd egyedül mocizni, ha ilyen felelőtlen :evil: :lol:

Fenci, kb 2-3 kilónál tartok pluszban :D

Kolibri, sajnálom :( jó feltöltődést Neked és várunk vissza egy szép zebrával :wink:

Ticsi, Tündi, sajnálom a depit :( Nagy ölelés Nektek!

Gröni????

Kép
vickybabe
 
 


Na csajok, van valakinek dugi megmaradt Duphastonja? 8) :roll: Ha sikerül szereznem akkor tovább szedem. :oops: Köszi előre is!

Vicky, Susy :D Köszönöm! :wink:

Vicky :D A 2-3 kiló az szuper. Én már most érzem hogy szorítanak a gatyóim, de szerintem a cisztától is lehet, 3,5 centi azért elég nagy, plusz a petezacsi... :oops:
fenci
 
 


Fenci, kismami-tünetek vannak már a gatyószorításon kívül? Nekem is szorítottak a nacijaim az elejétől fogva. A 2-3 kilóban aktív szerepe volt rókacsaládnak és közeli rokonuknak, az egész napos émelygekésmindenkajátpiátutálok-érzésnek, ami nálam kb másfél hónapig tartott :? Ekkor begyűjtöttem mínusz 3-mat, szóval ha úgy vesszük, akkor már plusz 5-6... :roll: Egyébként nem foglalkozom a kilókkal, lényeg, hogy Manó kapjon elég tápot, úgyhogy megyek is és eszem egy csokit :lol: vagy inkább Túró Rudit? :lol:
Duphastonom sajna nem maradt...

Boboka, Márk nagyon cuki!!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Csajok!
Olyan jó egyre több kismamit itt látni! :lol: :lol: :lol: Remélem a többiek se bánják...


Vicuska!
Haza ért már apa???? Fotó? :roll:

Vicky!
Engem se nagyon izgatnak a kilók, föleg,hogy nem tünök kövérnek! :P Azért jó lenne nem 20 kiló plusszal szülni menni!!! :? :?
susy75
 
 


Fenci :)
Nekem van 15 szem! :wink:

Holnap megdumcsizzuk, most menek alucikálni!

Jó éjt!
Kép
zapáné
 
 


Éjt!

Fenci nekem van egy dobozom! Elküldöm postán, ha gondolod, vagy talizhatunk valahol, a jövő héten nem tudom hogyan, de ha még van akkor egy darabig oké...sztem a posta biztibb!Írj priviben címet!

Képzeljétek!!!!!!!!!!

Párom elmondta anyósnak, hogy depizek, és hogy igazából ő is most veszi észre, hogy mekkora a hasam, és hogy még mennyi minden lenne, és hogy má nem megy olyan flottul!!!!!!!!!!!

Ezért!!!!!!!!!!!!

Anyós jön a jövő hétre!!!!!!!!!!!!
Én alapvetően jól megvagyok vele, igaz sokat segít a 300 km, de most nagyon örülök...végre vmi gyújtogatja a gyertyát az út végén!

Mert ma a gyerek egy katasztrófa volt...reggel istenien eljáccott, amíg megfőztem, evett is rendesen, no persze a kedvence volt, paradicsomos husi...olyan édes savanyús kínai jellegű, kicsit magyarítva...és erre nem akart elaludni!!!!!!!!!!!

Hát azt hittem megzavarodok! vasalni akartam....

Apjuk hazajött, nagynehezen egy órára ledöntötte, már hulla volt estére, bevacsizott, és a kakaó után kihányt mindent! Most végeztem a lakáspuccennel...

Gyugyi!

Van ott closty is a dugizugban nem? :wink:

Suzy

Én is örülök, hogy egyre több a kismami, ugyanakkor bennem van a félsz, mert oly sokan nem írnak...ugye azé olvastok minket, és majd jelentkeztek egy szép zebrával?????????? Mert mi veletek vagyunk!
Nem irigyellek, hogy ilyen messze vagy...az én némethonba szakadt barátnőm, tudod, akivel egy fősulira jártatok, tunk...náluk is sikerült a baba...a férjének gondjai lettek a társ biztivel odakint, leállt a lombik a támogatás hiánya miatt, és sztem a nyugalomban, meg az önfeledségben spontán összehozták a babát...most kb 8 hetes, még fél nagyon, de már hisz benne...neki is nehéz, nem tom hogy fog majd boldogulni egyedül, még a nyelvet se beszéli túl jól, sok gondja volt az orvosokkal, de asszem talált egy magyart, hát már ez is vmi

gyors küldés...

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok,

két éve próbálkozunk, a férjem a lombik mellett van, szerintem még összejöhet "magától".. Mennyi időt adjak még magunknak?
an78na
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ticsi :)
No, akkor már közel az alagút vége! Mama elfoglalja Törpördögöt, Te meg tuccc haladni! :D
Clostim nincs. :?

Anna :)
Irány a doki!!!! :wink:

Susy :)
Kilók miatt nopara! Alkati kérdés. Majd lemegy!

Fenci :)
Priviben kügggyé címet, postázom én is! :wink:

Zsu :)
Kettő!!!!!!!!! Rágom a körmöm!
Kép

Vicky :)
Ne foglalkozz senkivel! Lényeg, hogy Te jól érezd magad!
Nekem is szörnyűlködtek...... 38 hetesen 42 cm-volt lent a csíkom, alhastól köldökig..... :wink:

Nem emlékszem, mi volt elébb....... :roll:
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?