Új privát üzeneted érkezett!

Andy
Nem semmi ez a kép. De végül biztos megértették, ha bevették a lóvét. :lol: :lol: Vannak okos emberek. :lol:
p__lilla
 
 


Andy
Értem. Azértn nem semmi nagy tudású emberek vannak.

Most sütöttem sjatos leveles pogit. Kimértem, hogy menniyt ehetek meg uzsira, hogy beleférjek a 20g-ba. Hát nem lett sok, csak 4 darab. És ezek nem nagy pogik, kb mint a fornettis sajtos. na mind1, ez van.

Kép
Kép
nati80
 
 


hello csajok!

Köszi a dicsiket... :oops:

Magdolnám: Örülök, hogy már a kistesón jár az agyatok!!! :) Ez az! Nőjjön csak a magyarok létszáma!!!!

Nati: grat a +6 kg-hoz, az nem is sok!!! Sőt!
A pogit ne bánd, bár tudom, hogy finom, de látod, megvan a diétád eredménye!!! :wink: Csak így tovább!!! Hajdúszoboszló nagyon jó ötlet kikapcsolódáshoz! Párodat meg el kellene küldened orvoshoz! Azért a szív az nem játék!!!

Ditta: Igen, hasonló a kocsink. Ha nem lennék szerelmes a CAM márkába, akkor nálunk is szóba jött volna a másik!

Mágnes: Ti kocsitok is dögös... Milyen fajta?

Viri híre úgy feldobta a napot... :lol: :lol: :lol: LIlla, Anda: Ti lesztek a következők!!!! Akkor amikor nem is számítatok rá!!!
Vendég
 

 
 

Bejci
Az az igazság, hogy csak a stressz miatt van ez páromnál. A szivével semmi baj. Nekem is volt már ilyen, csak nekem elég durva volt. Nekem sincs semmi szervi bajom, de a stressz ezt váltotta ki belőlem. Amint felmondtam (dokim javaslatára) elmúlt.
Tényleg neki tök rendben van a szive, de ha sokáig így megy tutira elküldöm egy totális kivizsgálásra. Szerencsére van nálunk egy kórház, ahol ha jól tudom 20e-ért mindent megcsinálnak, nem kell beutaló, nem kell sorbanállni, egy nővérke kísérgeti egyik helyről a másikra és egy nap alatt lezavarják az egészet. De mindent megnéznek. Mondtam is neki, hogy be fogom fizetni egy ilyen "egészségtúrára".

Most foglaltam le a szállást péntektől-hétfőig, 3 éj (27e Ft!!!!! :shock: ) Hát nem sok érte! És egy nagyon édi kis 8 szobás villa, reggelivel és csak 2 perc séta a strand. EZ KELL NEKÜNK!!!
Ja és akkor meg is vesszük a babakocsit!!!!!!! Már nagyon várom! Bár hogy hova fogjuk tenni azt még nem tudom.

megyek mert anyumnak krumplit kell sütni. beteg :cry: , elkapott valami vírust.

Kép
Kép
nati80
 
 


nati!

örülök, hogy elmentek kikapcsolódni, jót fog tenni.

én meg nem igazán vagyok normális: a héten délelőttönként segítek a munkahelyemen az órarendkészítésben, és 12től meg 4ig unokahugira vigyázok, bár vele nincs gond 7 éves, eltévézget, jáccik. de nagyon elfáradtam a suliban.
hát más hülye nincs aki ezt megtenné.
majd ha nem leszk már jól úgysem megyek be. vagy a bébi eldönti, igaz?

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Én inkább azt tartanám nem teljesen normálisnak, aki megkér ilyenkor, hogy segíts a munkában. 39 hetesen már inkább mással kellene foglalkozz, nem?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

csak addig segítek, amíg az új csaj megtanulja a programot kezelni, mert őt sem irigylem( 2 gyerek, az egyiket most szoktatja a bölcsibe), és kezdi a fősulit.
max még 2 délelőtt, és persze mindenki hozzám igazodik:)
pisi, ülés-állás-pihenés.
de már a 2 helyettesnek is megy, úgyhogy csak ezért segítek, legalább megtanulják. úgysem leszek 2 évig biztosan.

na megyek az anyumhoz át.
szép estét mindenkinek!

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Aha, így már értem. Ez egy kicsivel jobb, mert tényleg nem könnyű egy új helyre betanulni. Elkél a segítség biztos.

Kép
Kép
nati80
 
 


VIRI!!
Tudtam, tudtam!!
Kép
Ez ugye Gabriel teszt?? Az nagyon tuti, nem szokott tévedni! Ráadásul neked jó erős a csík!! Apa mit szólt??

Nati!
Hú, akkor megnyugodtam!! Már bántott a dolog, hogy talán erélyesebben fogalmaztam... :roll:
Tök olcsón foglaltad le a szállást! :) Rátok fog férni! Képzeld, nekünk is van 60 ezer Ft-os üdülési csekkünk, és még a nyári szünet utolsó napjait kihasználva jövő héten elmegyünk 3 éjszakára Gyulára! A gyerkőcöknek nem mondjuk ki, hanem csak majd reggel, ha ébresztjük őket, akkor, hogy Indulás!! Most vasárnap megyünk.
Ja, és a kocsiról dobjál majd képet te is!!
És a pociról is!! Hát igen, nem kis pályás a hasam........félek is, hogy nagyon nagy bébi lesz....... :roll:

Andy!
Ezt te mondtad: "én meg nem igazán vagyok normális!" :lol:
De én is mondhatnám............nemhogy otthon ülnél a popódon, és az utolsó nyugis napokat élveznéd......... :lol:

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Most csak röviden.
VIRI :D :D
Annyira örülök!!! Már nagyon megérdemeltétek ezt a szép tesztet!!!! :D
(nemsokára Lilla és Jenny is mutat nekünk ilyen tesztet!!!...mert ők is annyira nagyon megérdemelnék már!!)

Márti
hogy vagy? Kilábalóban?
holka
 
 


viri még a hideg is kirázott amikor megláttam a zebrát!!!! :) Hatalmas gratula!!!

velünk meg minden oké. kicsi békám ma először teljesen átaludta az éjszakát. :) este fél tízkor volt az utolsó kajcsi, aztán reggel fél hétkor a következő. :) most meg itt horpaszt a vállamon. :)

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt!

Lábgörcsre mit vegyek be??? Minden éjjel arra ébredek, hogy jajj be fog görcsölni!!!! magnézium vagy calcium? Van mindkettő, de nem tudom melyik kellene.

tesókám ma leburkolja a konyhafalunkat!!! Közel már a cél!

Ditta
Te még finoman is fogalmaztál egy kicsit. Hiszen nem kicsit vannnak szélsőséges hangulataim. Egyszer repkedek máskor padlótfogok. Ezen nincs miért megsértődnöm, hogy te is kimondod amit úgyis tudok.

Muffin
Eliot nagyon ügyi, én azt olvastan kb 6 hetes korukban alusszák végig az éjszakát. Ezek szerint mindent ilyen pontosan fog csinálni? majd hozz új képeket!

Kép
Kép
nati80
 
 


kérésed parancs. :)

Kép apa irodájában

Kép más kocsijában is jó aludni :)

Kép nagyon tetszik az új hintám! És azok a halacskák!!! :)

Kép margitszigeten apával

Szerintem magnéziumot vegyél be.

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

na még élünk... :?
Holka:
én már nem is tudom, hogy kilábalóban, vagy éppen visszaesőben vagyok a betegségnek....Tegnapelőtt már azt hittem helyrejöttem, ma már megint ugy kapar a torkom, hogy mászok falra :evil:

Kisvirág!

Kép Kép Kép

Hu el sem hiszed mennyire örülök nektek!!!!! GRATULA!!!! Ez igen pozitiv!!!! :lol: :lol: :lol:


Muffin:
édi a fiad! :lol: Ilyen korán kezdi már??? :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Holka:
de édi a kis Heni az új törzshelyén :lol: :wink:

Bejci:
Tetszik a kocsi és a pocid is :wink:

Ditta:
a te kocsid is szuper!És nem is vagy bálna! :wink:

Mágnes:
jókat mosolygok a kis Annád csinytevésein.Olyan édi lehet :wink: :lol: :lol: Most lehet néha bosszantó amit csinál, de később olyan jó visszaemlékezni és jókat mosolyogni rajta. :lol: :wink: Jó a tesós babakocsi!

Lilla: én azt hiszem lemaradtam valamiről :roll: :?: Voltál Tapolcán? És mit mondtak? Ha nem publikus irhatod priviben! Nagyon drukkolok, hogy nektek is minél hamarabb összejöjjön a baba!!!!

Erikával mi van??? :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Nati!
Én, ha már érzem éjjel, hogy jön egy lábgörcs, akkor visszafelé hajlítom a lábfejemet, és azonnal megszűnik! Remélem érthető, tehát nem úgy, mint mikor lábujjhegyen állnál, hanem visszafelé.... :)

Jajj, ezt meg kell mutatnom! Ma turiztam, kemény 400 Ft-ért!
:)
Kép

Nemrég lett vége a román-magyar kézilabda meccsnek! Nem semmi volt! Enyhén szólva sz.....á verték a románokat........
Most a vízilabdás csajokat nézem, sajna épp a hollandok vezetnek.... :roll:

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta:
de édi a kis rugi! :lol: :lol: :lol:
Én is ugy csinálok amikor érzem, hogy jön a görcs :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Holnap mi is elutazunk, megyünk Noszvajra, üdülési csekkel, így most csináltam meg az útra a kaját, közben az ebédet, na és mosok ,aztán pakolok.

Nati:
lábgörcsre "természetes" gyógymód a túrórudi és a krémtúró. igaz, neked nehéz a cukor mellett, de én pl. minden du. megettem egy krémtúrót, abban csak 17 g szénhidrát van.

muffin:
Nagyon csini Eliot :) Végigaludta az éjszakát??? Gratu, így maradjon :) Mi 3 hónaposan kezdtük, aztán lemondott eme jó szokásáról 6 hónaposan, és most tartunk ott, hogy egyhete átalussza :)

Márti:
Én úgy örülök, hogy"rosszcsont" kislányom van :) Mindig is ilyen talpraesett csajszit akartam :)

Ma belegázoltam a lelkébe... Kedvence a Macija, amit bedobtam a gépbe 30 fokra. Hülye módon nem olyankor, amikor ő alszik. észrevette, és a gép előtt ott sírt a Macijáért, csapkodta a gépet, hogy adja vissza neki. Lekapcsoltam a gépet, és próbáltam a legrövidebb programot, de nincs magyar leírásunk, így csak találgattam. Végül a centrifugára esett a választás, (megint későn gondolkoztam) ott rimánkodtam a gép előtt, hogy ne szedje szét a Macikáját, mert akkor nem állok meg előtte. Nagy nehezen túlélte a Maci, de nem tudom kirakni száradni, mert most vizesen ölelgeti... :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ditta
Én is ezt csináltam eddig mikor éreztem, hogy jön a görcs, de lassan már az sem segít.

Márti
Sok-sok folyadék és hamar kilábalsz a betegségből.

Most érdeklődtem csecsemő elsősegély tanfolyam után és tartanak pesten a madarász utcai gykórházban. Minden kedden van 16-18 között. Arra is megtanítanak mit kell tenni, ha a légzésfigyelő beriaszt. 2000 ft. van kedve valakinek eljönni velem? nem akarok egyedül menni. :cry:
Szerintem megéri az a két óra, nem? Jó nekem egy kicsit több, mert utazni is kell, de nekem még így is meg fogja érni, mert megnyugtat a tudat, hogy erre is felkészülök.

Mágnes
Szívem szakadt volna meg lányodért, ha meglátom mit csinál. De legalább mindannyian túléltétek, nem igaz? Maci meg egy élményfürdőben volt csak.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Én szívesen mennék, de Annát nem tudom kire bízni... :cry:

Tényleg megér annyit, hiába a légzésfigyelő, ha nem tudja az ember, hogy mit kell tenni...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

... hát elég mozgalmasan telt az elmúlt hetem és hát ez a hét sem lesz uncsi. Tegnap továbbképzés vidéken, csüt-péntek továbbképzés vidéken, hétvégén utazás vidékre a szülőkhöz. :shock: Na mindegy!

Odri: Szívből gratulálkoz a babyhez és várom már nagyon a fényképeket és az élménybeszámolódat.

Viri: Én annyira, de annyira örülök Neked! :lol: :lol: :lol: Nagyon szorítottam, hogy sikerüljön babásodnod! Gratulálok!
Egyébként én nem babakötvénnyel foglalkozom, hanem tudok egy jó ajánlatot, mellyel havi 10-20e ft megtakarítással 8 év múlva 3-6 M ft-hoz lehet hozzájutni. Ha gondolod, priviben megbeszéljük, mert sokféle megoldás van, csak pontosan tudnom kell még egy-két dolgot. Te Pesten laksz?

Muffin: Nagyon szívetmelengető volt a video! Annyira jó szülők vagytok!!!

Magdolnám, Mágnes: Képzeljétek, már nézelődünk Harasztiba házakat, remélem még az idén oda tudunk költözni. Tudtok nekem tanácsot adni, melyik részére érdemes költözni? Már egy rész biztosan ki van lőve "egyéb" okok miatt.

Puszi Pumi
pamukli
 
 


voltam rheumatológusnál a csuklófájásom miatt. 9:45re kaptam időpontot és hajszál pontosan 9:45kor jött egy isteni sugallat, hogy nézzem meg a naptáramat :roll: és lőn csoda, pont abben a pillanatban kellett volna a dr-nál megjelennem :shock: gyors telefon, hogy bocsi, csak kicsit kimerült és szétszórt lettem a 7 hetes tünemény lánykám miatt. Azt mondták uccu neki, mehetek :lol: hú de örültem neki, mert 6 hetes átfutási idő van!!!! MEgérkeztem és volt ott egy idősebb fajta nő. Ott morgolódott. Végül szóbakerült, hogy pici babám van és rongyolnék haza, mert csak... nem szólt. Az aszisztens még ráadásul ki is jött hozzám, hogy megmondja, hogy le van zsírozva minden, gyorsan menjek majd. Erre, nyílik az ajtó, a nő meg mint a villám, már bennt is volt. Kiabáltam utána, hogy én jöttem volna, meg a kislány, stb. Azt mondja: nem érdekel :shock: :twisted: A dr meg kérdi hogy hogy vagyok. Mondom, még mindig fája csuklóm. Megnézte a vérleletet meg megtapogatott és azt mondja, hogy nem érti. Nem tudja mi a bajom, 3 hónap múlva vérvétel ismétlés és meglátjuk mi lesz. :shock: Azért még 1szer elmegyek, de ha uezt fogja mondani :twisted: akkor nemtomén mit teszek. Semmit nem kaptam rá
magdolnam
 
 


persze! Melyik rész van kilőve? Gondolom mi felénk, mert ott rohadt drágák a házak. Mondd mi az elképzelésetek?
magdolnam
 
 


én a ligeti részre nem költöznék azt tudom... az a vasúton túl van az új 51es fele. Bár ahol az új építésű rész van, oda még igen. Tehát a vaúton innen felöli részre mennék. Azon belül vagy Dh felső -hévállomás- vagy -ahol én is lakom- az új piactér felé.
magdolnam
 
 


dejóóóóóó már úgy várom, hogy találkozhassunk Te Mágnes és Anna és mi Lizussal. Persze az is nagyon jó lenne, ha egy "központi" találka is összejönne!
magdolnam
 
 


Nati: Mi is megyünk a madarászba a férjemmel, csak még azt nem tudom, melyik héten. Mert nálunk sajnos csak aznap kb délben dől el, hogy hazaér-e időben... Az Nektek már késő gondolom...
Én nem beszéltem még velük, de véletlenül nem kérdezted meg, hogy előzetesen be kell-e jelentkezni, vagy csak odamegyünk és leszurkoljuk a 2-2 ezer Ft-ot oszt jónapot?
Amúgy a másik topicunkban sokan voltak és azt mondták, hogy a légzésfigyelő csak akkor ér valamit, ha segíteni is tudsz a bajban...
Szóval mindenképpen érdemes elmenni.

Magdi: Kezed sajnálom, a nő meg egy bunkó!!!! Én biztos kirángattam volna az ajtóból... amilyen agresszív mostanában vagyok.. :evil:
Vendég
 


:D
magdolnam
 
 


engem is érdekelne ez a dolog, Nati tudsz majd valami infóval még szolgálni, mert akkor apával összehangoljuk a dolgot és valószínű megyünk mi is.
Nati!!!!!!!!!!!Poci - fotó?????????? És a többi kismami?????????

Jaj 28tól 09.01Balcsíííííííííííííííííííí!
magdolnam
 
 


Bejci, milyen szép hosszú hajad van! Rakhatnál fel olyan képet, amin egészben látszik. Most kicsit irigyke vagyok, mert enyííímmmé is ekkora volt, aztán tavaly gondoltam 1 merészet ésfülközépig levágattam, mert mentünk Corfura és gondoltam, hogy úgy is meleg lesz és majd úgyis megnő. Kicsit lassan nő... :shock:
magdolnam
 
 


Magdolnám, köszi a hajdicsit. Én meg pont szülés után akarom levágatni. Most szép egészséges, de állítólag szülés után fakó és sok mindenkinek hullik. Ha így járok, akkor olló! Olyan képet direkt nem teszek fel, amin látszik a fejem, mert úgy nézek ki, mint a Gáspár GYőző Evelinje.... :?
Vendég
 


Magdolnám: Ment privi!
pamukli
 
 


Bejci, Magdolnam

Nem kell előre bejelentkezni, csak 4 előtt 10 percel legkésőbb oda kell menni a bölcsőhalál ambulanciára (micsoda megnevezés, nem valami jó) ott mondod miért jöttél és elirányítanak.

Szerintem nekem még az is jó, ha délben szólsz, hogy na ma tudtok jönni, mert én még akkor is fel tudok pattanni egy buszra és megyek. ha meg kocsival megyünk, tuti oda is érünk. Ha 4-rekell menni, akkor az azt jelenti, hogy legkésőbb kettőkor el kell innen indulnom kocsival és akkor tuti odaérek.

Azért még itthon is megérdeklődöm, hogy van e ilyen tanfolyam. Azért ez közelebb lenne, talán semmivel sem kevesebb. Gondolom nem lehet túl nagy különbség ezek között, vagy igen???

Tök pipa vagyok. kevesebb burkolatot rendeltünk. Kell még pár doboz. csak azt nem tudom, ha darabra kiszámoltuk, akkor most mi a fészkes f...ért nem stimmel? lehet annyira kapkodtunk, hogy valamit kihagytunk?

Pocakfotó
Majd kedden teszek fel, mert hétvégén tuti készül majd kép rólam.
megyünk márispócsra drift versenyre is!!! Jajj nagyon várom! Pont akkor lesz, mikor hajdúszoboszlón vagyunk, ez totál véletlen, de milyen jó. Páromnak is meglesz az öröme, meg nekem is.
:D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, azt úgy szokták ,hogy néhány dobozzal többet vesznek, mert lehet benne törött, vagy baromira elszabott db.
Melyik nap lesz. Nemtok visszaolvasni mert fáj Liza pocója és félkézzel őt pesztrálom.
NEm hiszem hogy sok különbség lenne a 2 előadás között, max a minőség......

Bejci, :lol: :lol: hehe, csak nem nézel már úgy ki :shock: :lol: jajjj már pedig olyan kíváncsi vagyok! Hú basszus egyből lett + 3 ráncom :shock:
magdolnam
 
 


szülés óta 22kgt fogytam :D
magdolnam
 
 


Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett.
Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szerető Anitád

*********************************
Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől
kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha...
Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád
magdolnam
 
 


Pamukli:
Mi a Bezerédi lakópark szélére költöztünk, szeretem, egyetlen gondom a vonat közelsége, dehát nem lehet minden tökéletes :)
Ez a piaccal szemben van, a vasút nem Hév felőli oldalán :)

Magdi:
22 kg??? Hogy csináltad??? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nem tudom, de jó lenne, ha mégegyszer ennyi lemenne!!!!!!!!! :lol: Leugrott rólam. Gyula azt mondja, akkor nem is marad belőlem semmi :shock:
magdolnam
 
 


Magdolnam
Elméletileg többet rendeltünk mindenből, csak kihagytuk az egyik felületet valszeg, így lett kevés. ha pótoljuk akkor lesz +ba is valamennyi. Azon felül ezekben nem nagyon lehet sok hibás. A töröttet meg vissza kell vegyék, csak a gyári selejt számít bele a 4%-os hibába.

22 kiló??? Én most vagyok pont annyira az álomsúlyomtól. leszek még egy kicsivel messzebb is. :)

Most megint nagyon szarul vagyok. Úgy felhúztam magam, de ezt most nem részletezném miért, hogy a vérnyomim szerintem az egekben van. Fanni iszonyat kapálózik, lehet nem tetszik neki ez az állapot. Most a garázsból hordom le a konyhabútort a pincébe, hogy ne legyen útban.
Szerintetek mekkora súlyt vihetek max? 16 kilót még levihetek? Annyira nem tűnik nehéznek, de nem akarok kárt tenni magamban vagy Fanniban.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok! Pénteken megérkeztünk Horvátországból, és ma már a Balatonon csücsülök. Innen szombaton jövünk haza, szóval aktívan vissza kapcsolódni csak sajnos jövőhéten fogok. (most éppen a mobilomról írok, előttem pedig a Balcsi:-) de minden képpen szerettem volna gratulálni Virinek, ezt a szép poz. Tesztet nem hagyhattam szó nélkül!:-) nálam még annyi történt, hogy ma elhoztam az Afp-m. Minden ok. Doki megvizsgált, ott is minden ok. Nati, engem is érdekelne a tanfolyam. Szívesen csatlakoznék.
Olvasó üzemmódban leszek, kicsit kényelmetlen telefonról írni.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


ÉÉÉSSSS amire nem voltam felkészülve. :shock: :D
És ha még lenne "para" smile-t is felraknék!!!!!
Szóval voltam NST-n és minden rendben.....oké görcsölget a hasam de nem rendszeresen .....de már 4 centire tágultam. :shock:
Szóval amit eddig poénnak szántam,hogy lesz még egy Nemzeti Ünnepes babánk kezd valósággá válni.
Henivel rendszeres fájásoknál 3 centinél burkot repesztettek...
Most, még nem akarjuk a burokrepit a dokimmal mert nincs rendszeres fájás...bár mióta tudom mi a helyzet azóta egyfolytában fáj a hasim...
Doki azt mondta ha jönnek a görcsök irány a szülőszoba (ezt én is így gondoltam :lol: ) de egyidőben őt is hívjam mobilon mert annyira gyors lesz a dolog,hogy ő nem érne be ha csak a szülőágyról értesítenénk...

most kicsit lenyugodtam a délutáni sokk után és most megint semmi fájás el se hiszem,hogy már itt tartok...én nem érzek semmit!!!!! Heninél olyan szép,rendszeres fájásaim voltak! (erre mondják,hogy egyik szülés se egyforma :roll: :D




Nati
Heni 15 kiló,én emlegetem de fokozatosan hozzá vagyok szokva a súlyához!
Én a helyedben NEM emelgetnék!!!!

Magdi
ügyi vagy a 22 kilóval. Heni egyéves korára én is már minuszban voltam a kezdetekhez képest....

Muffin
nagyon édes Eliot!!!!

Ditta
ügyesen turiztál.
holka
 
 


Holka:
Kezd izgalmassá válni a dolog! :) Ezek szerint gyors szülésre lehet számítani :)
Sms-t kinek küldesz majd?

Jajj csak már én is itt tartanék!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bejcinek :D ,bár tényleg nem tudom elhinni!!
Mindegy megyek egy kicsit összepakolászok...megnézem a táskából mi hiányzik még?
holka
 
 


:shock: :shock: :shock: MI VAN??????????? :shock: :lol: Hú, nem sámli vagy Te Holka :shock: Mindjárt baba lesz!!!!!!!!!!!!!! :lol: dejóóóóóóóóó! Majd írhatsz nekem, ha action van :) nyugodtan még éjjel is :wink: hagy hozzam a jó hírt!!!
magdolnam
 
 


Holka: Anyám 4 cm Az nem semmi!!! Lehet holnapi nap lesz a befutó???
Írtam neked privit. Esetleg tudsz rá írni valamit????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Tegnap vettünk egy új monitort, és most már tudok rendesen jönni :)
Köszönöm a gratokat :) Nagyon aranyosak vagytok! Ma du. voltunk a dokinál 4 mm a petezsák, és jó helyen van a baba. :) Jövőhéten megint megyek a dokihoz.

Na sikerült visszaolvasnom is. :)

Odri: Még nem volt alkalmam gratulálni. Úgyhogy most hatalmas gratula Lili babához.

Holka: De jót nevettem Henin. Nagyon jó fej az ágy alatt. :) Én is már most merengek azon, hogy nemsoká nem lesz egyedül Kende. De furi lesz.

Márti: Huninak utólag boldog szülinapot!!!! Sajnálom, hogy nincs jobban a torkod. :(

Mágnes: mikor mennetek a genetikai uh-ra?
Nálunk is így, lesz ahogy nálatok, hogy Kende kap új ágyat, a kicsi meg a kiságyat kapja meg. Kendének a kiságyát másfél éves korába szedtük szét heverővé. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem korai Annát nagyobb ágyba tenni.
Ó látom nálatok a dupla kocsi lesz a nyerő :) Na ebbe szerencsénk van, mert Kende nem kocsizik már. :)
Mosolyogva olvasom a macis történetet. Én úgy mostam ki neki a plüssöket, hogy ott állt a mosdó mellett és együtt gyömöszöltük a vízbe. Aztán a gépbe is ő dobta be, aztán kitettük őket napozni :lol:

Magdolnam: örülök, hogy már kimásztál a gödörből! Hajrá tesó ;) Örülök, hogy így gondolod. :) Nemsoká mentek egy kicsit lazulni, de jó lesz nektek.
Tegyél fel Lizusról képet!!!
Sajnálom, hogy nem javul a csuklód. És a mai pofátlan nő, nem mostál be neki mikor kijött a rendelőből? 22 kg?? Nem semmi grat, hozzá!

Nati: jól néz ki a pelenkázó. Örülök, hogy mentek szoboszlóra. Nagyon klassz hely, én imádom. :) Lábgörcsre: magnézium, és ellenkező irányba feszíteni a lábat.

Ditta: Igen gabriel volt a teszt. Hát apa nagyon boldog. Gondolhatod. :)
Neked nagyon helyes pocakod van. Már kerekedik rendesen :) Most gondoltam bele, hogy a múltkori koncertet már pocaklakóval tomboltam végig :lol:
Belenéztem a képekbe. Nagyon szép helyen voltatok! És az a kaja, jajj…
De klassz a kocsitok is. Tényleg hasonló kicsit a Bejciéhez. De helyes rugit vettél. És nagyon olcsón.

Andy: jujj nemsoká szülsz. Szerintem amiket érzel már jósló fájások lehetnek.
Húh jól befogtak melózni. De csak akkor csináld, ha tényleg bírod.

Bejci: nem is vagy bálna!!! Nagyon szép a pocid!!!! Hú de klassz dolgokat vásároltatok. Praktikusnak tűnik ez a kocsi.

Muffin: de jó fej Eliot. Már most átalussza az éjszakát. Reméljük megtartja a jó szokását. De ari a képeken. Ahogy apával melózik, nagyon cuki :)

Erika: köszi a gratot. Ari vagy, hogy miattam képes voltál mobilról pötyögni :) Szuper, hogy jó lett az afp-d ;)

Pamukli: privibe dumcsizzuk meg ezt a kötvényes dolgot. Egyébként Vácon lakok.

Lilla, Anda, Jenny, Pamukli: hajrá most ti jöttök!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jól látok???
HOLKA???
Hamarosan szülni fogsz? Azta......
Akkor ünnepi baba lesz Emma is. :D :D :D
Jujjj, nagyon izgi.
DRUKK, DRUKK, hogy minden simán menjen és könnyű szülésed legyen, és a babával is minden rendben legyen.
Nagyon várok minden infot!
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Szép ünnepi reggelt mindenkinek! :wink:

HOLKA!! Ahogy olvastam amiket irtál, tiszta libabőrös lettem!!!!
Drukkolok, hogy minden simán menjen ésmonden ok. legyen!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lila irtam privit! :wink:

Csajok, gondolkoztam, hogy én egyikőtöknek sem tudom a tel. számát, ha netán történne valami...amit remélek hogy nem fog!!! akkor tudjam megirni valakinek... :roll: :roll: :roll: Ha esetleg valaki elküldené priviben a tel. számát megköszönném. :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


HOLKA!!!
Mennek a drukkok! Várjuk a híreket!

Márti
Én elküldöm neked priviben és te is küld el a tiédet.

Hszoboszló
Lehet nem megyünk, mert párom beteg lett. Az elmúlt 9 évben alig láttam így. Éjjel arra ébredtem, hogy öklendezik a fürdőben. :cry:
Hőemelkedése is van. Rossz őt betegnek látni, most haza akart menni anyukájához, hogy nehogy elkapjam. De szerintem ha már kijött rajta akkor már lehet min1. Nem akarom, hogy hazamenjen, inkább ápolgatjuk Fannival.
Lehet amúgyis immunis vagyok már erre a vírusra, mert márciusban átestem egy ilyen betegségen.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Márti: Gratulálok Neked a kislányhoz! Olyan jó, hogy két bátyó mellé jön a hugi. Biztos a fiúk nagyon el fogják kényeztetni.
Megírom én is privibe a telefonszámom.

Nati: Sajnálom, hogy a terveidet mindig valami meghiúsítja mostanában, de én azt tanácsolom, hogy próbáld mindenben megtalálni a jót. Olvasd vissza mennyire szeretted volna ezt a kisbabát és megadatott Neked, úgyhogy élvezd ki a terhességed minden percét és nincs miért szomorkodnod. Oké?
Szerintem nagyon jó ötlet ez a tanfolyam, hiszen hiába jelez be a bébiőr, ha az ember azt sem tudja mit csináljon. Én is biztos el fogok menni, dehát még nincs miért.

Kisvirág: Írok privit.

Mágnes: Nekünk is az a környék tetszik, csak kicsit távolabb a vasúttól. Akkor Ti Magdolnámtól nem is laktok messze.

Holka: Szorítok én is nagyon! Akik ezen a héten születnek, csakis jó emberek lehetnek! :wink: (Ááááá, nem magamból indultam ki...)

Bejci: Nem tudom miért írtad, hogy bálna vagy, szerintem a fényképek alapján nagyon helyes kismama vagy. Bár már nem sokáig...

Ercsi: Jó Neked most! Egyik nyaralásból a másikba. Én is holnap megyek Siófokra, igaz két napos továbbképzésre, de ha jégeső lesz, akkor is fürdök a Balcsiba. Bár arról gondoskodnak, hogy csak éjszakai fürdőzés legyen.

Ditta: Nagyon szép helyen jártatok! Én is mindig készülök Erdélybe, csak azt sem tudom, hogy induljak el.

Puszi Pumi
pamukli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?