Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :lol:

Kép

Barnikának! :P

Kép

Bence baba csodaszép! 8)

uhu-ra pénteken megyek :wink:
Vendég
 


Vicuska
:D :D :D Addig már csak hármat kell aludni :wink:
Nagyon szorítok,hogy ott legyenek azok a babók!!!

Chrissyy
Köszönjük a képeket.Bence baba igazán csodálatos!
És micsoda haja és szemöldöke van-nagyon cuki!!!!!A kis haspók,látszik rajta,hogy jól belakott,édes ahogy a tejcsi rá van száradva a szája szélére :P !!!

Tand
Örülök,hogy mégis el tudsz jönni a talira.Be is írtalak a tábliba.

Nibcsike
Nálunk is volt,hogy sűrűbben kérte Noel a cicit.Én csak azért nem szerettem ,mert olyankor nem volt olyan éhes és nem is szopizott annyit amennyit szokott és persze utána megint hamarabb kérte,szóval ettől borult az egész napunk.De ahogy Tündi is írta,azért is lehet,hogy sűrűbben kéri,mert már kevés neki és így beállítja magának a mennyiséget,nálunk is volt egyszer,hogy 1-2 napig óránként másfél óránként kérte,és utána már sokkal több tej termelődött és visszaált a háromóránkénti evés is na és heti 400-500 grammot hízott akkor Noel.Ha jól emlékszem 5-6 hetes volt akkor Noel.

Enikő
Akkor beírtalak Tündihez.
Vendég
 


Akkor egy tábli:
(a címemet és a telcsiszámomat küldöm priviben)
Kép
Vendég
 

 
 

és akkor, Kata kérésére :lol: :lol: :lol:

Kép

kicsit meg lett buherálva, hogy jobban láccódjon :oops: :wink:
Vendég
 


Hello csajok!! :lol:

Vicuska, én látttttttttttttttttooooooooooooommmmmmmmmmm!!!!!!!! :lol: :P :wink: :D :) :lol:

Jjjjjjjeeeeeeeee-jjjjjjjeeeeee-jeeeeeee..... de csak halkan :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicuska, én is!!!! :wink:
Egyelőre nagyon-nagyon-nagyon halk GRATULA!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyos Bence fiú.Na hát és az a sok hajacska nagyon édi.
Vicuska én is látom!!!! :D :D :) :)
És most a poci fotóink.
Majd kérünk véleményeket hogy szerintetek melyik nagyobb.Mert a párom meg Orsi is úgy gondolja hogy az enyém.De szeintem csak a formája más. Kép Kép Kép Kép Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


judy: elképzelhető,hogy már akkor babázok :) Már nagyon várom, de nem siettetem a dolgot, tudja ő mikor kell kibújnia.

nibcsike: Gergő baba nagyon aranyos, és már mekkora :)

tnati:nem terveztük így, csak így alakult:) Véletlenül, bár már régebben beszéltünk arról,hogy milyen jó lenne ha egyszerre lennénk kismamák, de ez csak felvetés volt. S lám, összejött :) Hihetetlen, de nagyon jó ,hogy egyszerre várjuk a babáinkat. :D

Vicuska: Minden rendben lesz, ezer drukk :)

Ildi: Nagyon édes a tejesszájú Bence:) Annyira aranyos, és jó nagy haja van.

Hát igen az utolsó képen a párom szórakozott:) Neki van a legnagyobb hasa :lol: :lol: :lol:
Ma is sikerült elfáradni :) Reggel 7-től 14-ig csak mentünk,csak mentünk csak mentünk Vikcyvel. De olyan jó volt hazaérni és leülni:)
Most pedig megyek,asszem fekszem egy kicsit:) Fáj a derekam.

[/b]

Kép
csehi77
 
 


Szijjjasztok!!!! :D
VICUS!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon drukkolok :D :D :D De tényleg ott van :D :D :D
Meglestelek ám én is a másik topicban :oops: :D

Ildi!
Nagyon édes Bencus baba :D :D :D
Tényleg jó nagy haja van,mint Grétinek! :D

Judy!
Igen,viszem Patrikot,ugyhogy hozdd a fiúkat! :)

Tand!
Köszi a dicsit(meg Mindenkinek),a hajamat a fodrász barátnőm csinálta! :D
Ja,és tök jó,hogy jössz a talira! :D

Csehi és Vikcy!
Jó nagy pocakotok van ám! :D
Szerintem csak a formája másabb! 8)

Kata!
Te is rég voltál!
Mi'zu Veletek?Dobhatnál Geriről képeket! :D

Ja,én hétfőn 10.45-re megyek kresz vizsgára,ugyhogy kérem majd a drukkokat! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok,


Ildi,
Gratula kis Bencéhez! Nagyon aranyos baba!!!

Hát lányok nem túl jó hír, de az én kis Szofim eddig nagyon úgy néz ki farfekvéses! Nem tudom mi lesz, most még jobban bennem a para! Ma voltunk Schwarczinál, megnézte, meg volt nst is! Azt mondta, hogy 3-3,5 kg-ig meg lehet így szülni a babát, de majd ott derül ki mi lesz velünk! Amúgy Szofikával minden okés, de hogy befordul e mire itt az idő, nem tudni. Szóval ha nem, akkor egy nehéz szülés vár ránk, és lehet császár lesz a vége! De ez számomra csak a legvégső lehetőség lehet! A jövő hét elég mozgalmas lesz, mert 2x is megyünk dokihoz(csütörtökön is), de azért remélem el tudunk menni találkozni veletek! Ha valami miatt mégsem, akkor időben szólok!!!

Orsi, Viki
Nem is látszik az időkülönbség a két pocin! De a legnagyobb tényleg apáé :D :D :D :D

Mostanában elég sokat pihenek, alszom délutánonként, ezért nem is nagyon írogatok! A táskámat is előkészítettem, igaz még nem pakoltam bele, de holnap elkezdem! Nem is írok többet, mert nem vagyok fényes jó kedvemben!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


andesz: hétfőre megy a drukk :) Ügyes leszel :)

szofika: sajnálom, de hátha befordul még. Annyi olyat hallottam már ,hogy a legutolsó pillanatban fordult be a baba. Úgyhogy ne add fel a reményt:) Meglátod majd minden rendben lesz. Drukkolok neked ,hogy mielőbb beforduljon,és hogy ne keljen ezen paráznod.

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Csehi, te aztán korán keltél ma! Szép a pocid és Vikcyé is! Szerintem nem nagyonbb az övé, csak más a formája. Bár élőben lehet, hogy mást mondanék! :D

szofika, ne izgulj, még bármikor befordulhat.

Andesz, mennek a drukkok hétfőre, ügyes legyél nagyon!

Na megyek, segítek az ebédnél. Ja igen, mert ma van anyósomék 42. házassági évfordulója, és ilyenkor mindig itt az egész család. Asszem 15-en leszünk.

Szép napot mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s.eniko 2008.08.20 09:42-kor.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Még valami:
Apáék pont most cipekedtek fel, szóval most már van kiságyunk is! Juhéééééé! :lol:
Majd ha már bekerült a helyére, dobok róla egy képet. Aranyos, egyszerű kis ágyikó, apósom csinálta.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok

Vicuska :D :D :D :D :D
Ez nem kérdés,ott van az a második csík is :wink: ,simán lehet látni
:D :D :D :D :D :D :D :D Reméljük a pénteki UH is ilyen bíztató lesz!(Halk gratula addig is)
Mai teszted?Légyszi-légyszi!!!!Tedd fel!Szeretnénk látni!


Csehi és Vikcy
Mindkettőtöknek ghatalmas pocakja van :wink: Nagyon csini kismamik vagytok!Jó lehet így barátnőként együtt várni a babákat!!!

Tesó
Hétfőre megy a drukk,bár szerintem nincs rá szükséged,csípőből vágod az egészet :wink:

Anna
Ne keseredj el,még befordulhat a kis nunis!Bízz benne!És beszélj hozzá,hátha.....

Enikő
Hú,anyós pajtásék jól bírják... :shock: nem semmi 45 év :shock: Biztos fincsi kaja is lesz,nyam-nyam.....Mi lesz a menü?
Várjuk a képet majd a szobáról!
Vendég
 


És akkor néhány kép Noelről:

Kép Kép Kép Kép
Ezen az utolsó képen Andesz és szerintem is nagyon hasonlít rám Noel.
Vendég
 


enikő: köszi szépen:) igen,tényleg más a formája. Ma 5.30-kor már felkeltem,mert nem tudtam tovább aludni:( Ilyen még sosem fordult elő velem:) 42. héf??? Nem semmi. Ennyit lehúzni együtt :lol: Gratula nekik. Gondolom jól sikerült az ebéd :)


gabi: köszi szépen. Igen csodálatos érzés ,hogy együtt várjuk a babákat.Dupla öröm:)
Tényleg hasonlít rád Noel:)

Kép
csehi77
 
 


enikő: köszi szépen:) igen,tényleg más a formája. Ma 5.30-kor már felkeltem,mert nem tudtam tovább aludni:( Ilyen még sosem fordult elő velem:) 42. héf??? Nem semmi. Ennyit lehúzni együtt :lol: Gratula nekik. Gondolom jól sikerült az ebéd :)


gabi: köszi szépen. Igen csodálatos érzés ,hogy együtt várjuk a babákat.Dupla öröm:)
Tényleg hasonlít rád Noel:)

Kép
csehi77
 
 


Vicuska,
hajráááááááááááááááááá!!! Én is látom, amit látni kell!!!! Hurrráááá!!!! egy nagyon halk gratula kismami!!!!! :wink:

Gabi,
még mindig csodaszép Noel!!! És a szeme!!!!! hm!!! Valóban nagyon hasonlít rád!!!!

Andesz,
megy a drukk hétfőre!!!! Az esküvői képeiteken látszik, hogy Patrik mennyire hasonlít az apukájára!!! Gyönyörűek voltatok!!! Örülök, hogy jól sikerült a buli!!!

Szofika,
pihenj sokat, most rád fér!!! Nem is tudom, hogy lehet egy újszülött mellett még egy kisgyereket is nevelni, én Bencével is alig "bírok".
Még semmi sincs veszve, szerintem még befordulhat Szofika!! Drukk neki!!!

Vikcy és Orsi,
nagyon szép pocitok van és igazán csinosak vagytok mind a ketten!!!!!! És mennyire sugárzik rólatok a boldogság, jó rátok nézni!!!!!

Andi,
juj de jó, hogy jöttök a talira!!!! jó lesz benneteket megint látni. Most már értem, hogy miért mondtad anno, hogy jó ötlet a tali, végre valami más is történik, mint a szokásos hétköznapi dolgok :shock: . most már én is tudok örülni pl egy bevásárlásnak is :wink:

Enikő,
kérünk képet a szobiról és a kiságyról! hogy hogy apósod készítette? talán asztalos??

mi továbbra is küzdünk a tejcsivel, tegnap egész nap sírt Bence, csak a cicin volt el, s ott is volt szinte megállás nélkül... :shock: aztán este kapott 30 ml tápit és szépen elaludt... ma pedig mérés volt, 110 grammot hízott egy hét alatt (múltkor 580-at :shock: ), így apával arra gyanakszunk, hogy éhes, s amikor szopi után keservesen sírt kapott 20-30 ml tápit, s így egész "nyugisra" sikerült a mai nap. Már tényleg nincs ötletem, hogyan növelhetném a mennyiséget, mert nagyon sűrűn cicire rakjuk, fejem is, de csak akkor jön belőle ha kihagyott egy kajcsit, bogyeszt is szedek, melegítem is.... :shock: Van esetleg még valamilyen ötletetek????

Holnap lehet, hogy megyünk a mákba ügyeket intézni, remélem nem lesznek sokan... :shock: jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!!


Nati, írtam e-mailt!!

Csajok, majd jelentkezem. Puszi mindenkinek

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok

Nati
Köszi a képdicsit!
Sajnálom,hogy még mindig ezzel a fránya szopival küzdötök :( .Én is biztos arra gondolnék,hogy éhes.Védőnő mit mond?Több ötletem nincs tejserkentésre nekem se.Próbálj azért napközben aludni egyet,nekem olyankor mindig baromi sok tejem lett na és persze rengeteg folyadék!!!Szerintem jól csináltátok,hogy adtatok neki tápszert,én is biztos ezt tettem volna.Mindenesetre kitartás,aztán majd csak lesz valahogy :wink: !
MÁK-hoz türelem,remélem nem kell sokat várnotok!

Vicuska!!!!!!
:D Már csak egyet kell aludni és holnap már jössz is a tutival!!!!! :D
Dobhatnál egy tesztet nekünk!!!!!NA.....Légyszike!Bár tuti zebrás,de azért kivik vagyunk!Remélem,ha az Uh-n megerősítik azt amit már Te és mi is tudunk,szóval,hogy BABÁS VAGY :wink: akkor 28-án találkozunk a talin!


Ja csajok!
A köpönyeg oldalán néztem időjárás előrejelzést!
:D :D :D Szép napos időt ígérnek,26 C° max hőmérséklet és semmi csapadék!!!!!Ju-hééééé!Reméljük igazuk lesz!

Na pusza
Vendég
 


Sziasztok!

Nati, MÁK-hoz sok sikert. Szopi miatt ne izgulj, próbálj megnyugodni.

Gabi, tényleg nagyon hasonlít rád azon a képen Noel. Főleg a szemetek formája!

Jól sikerült a tegnapi nap, fincsi volt a kaja is. Csodálkozok, hogy most nem volt semmi "extra" menü, anyósom szeret ilyenkor nagyokat főzni. Szóval: volt vegyes gyümileves (szilva, körte, alma, barack..... nyam-nyam), kétféle rántott husi, köretnek krumpli és rizs, meggyes süti, fagyi. A torta meg lemaradt, mert anyósom tegnapelőtt délután szólt Apának, hogy szerezzen egyet valahonnan.

Após nem asztalos, csak szeret fával foglalkozni, esztergálni. Elég sok mindent ő csinált így a házban: pl. lámpák, kisasztalok, lépcső, korlát stb. A kiságy még a sógornőm első gyerkőcének készült, eddig már 3 gyereket "túlélt".

Tegnap délutánra bedurrant a kezem-lábam, eléggé be vannak dagadva. Azt hittem, majd az éjszakai pihi segít, de ugyanúgy néz ki, mint tegnap. Van valami ötletetek, hogy mit csináljak vele? Főleg a jobb kezem zavar, mert néha nehéz behajlítani és nem tudom levenni a gyűrűmet sem, pedig már fáj az ujjam :(

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Tegnap napunk kicsit furi volt. Szegéyn anyósomra modnenki kiakadt nemcsoda de már sajnáltam szegényt.
Tegnap volt a családi szülinap a Kiskakasban. Barni nehezen viselte többet ilyen nem is lesz. Bölcsen meg is kérdezte keresztanyját:
"Anita! Szerinted nem túlzás ilyan vacsorát (keveri az étekzéseket, edéb volt) rendezni a szülinapomra?" Erre Anita megkérdezte hogy miért, Barnuska pedig : Mert én nem szeretek enni.
Tény hogy nem kedvenc elfoglaltsága az hogy leül és szépen vár és eszik, szóval ez inkább protokolláris szülinap volt és kicsit sajnáltam is, de azért kapott ajándékokat ami azért megvígasztalta :)

Enikő: Köszönöm és nincs mit :)

Mennyi haja van KisBanvének! :) Tényleg odaszáradt a tejecske, hála az égnek ezek szerint van és Bence eszik is szépen :)
Nagyon édi a baba :)

Vicuska: Ott a csík! :) Én is látom!!!! Szuper!!! :)
(csak halkan szabad még örülni?)

Vikcy Csehi. Szép pocitok van. Szerintem Csehi a te pocid kicsit nagyobb bár igaz ami igaz nagy különbség nincs :)

Andesz: Jövő hét hétfő? Párom is akkor megy! :) Akkor duplán drukkolok, de bizti ügyi leszel, remélema párom is az lesz :)

Szofika: Te nem próbálod ki azt a bizonyos tornát ami segíthet? Hátha befordul a Manócska. Megkereshetem megint hogy pontosan hogyi shívják meg mit is takar ha érdekel

Gabi: Nagyon édin tud nevetni Noel :) Nagyon nagyon szépek vagytok együtt.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Eniko: Örülök hogy jól sikerült a buli :) Kezedre lábadra sajnos sok okasat nem tudok mondani :(
Képek vannak?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


nati,tündike: köszi szépen :D


enikő: nekem a hideg vizes borogatás segített, és állítólag a tőzegáfonya is jó hatással van. De véleményem szerint jó lenne ha megtudnál szabadulni a gyűrűktől, mert nem hiszem hogy jót tesz :( jól krémezd vagy olajozd be és le fog csúszni.

vicuska: DRUKK,DRUKK,DRUKK ,de szerintem egyértelmű :lol:

Kép
csehi77
 
 


csehi, sajnos krémezéssel sem jön le. Most arra gondoltam, hogy lejegelem, hátha...
Köszi a tippet.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Tand, Kata
Gratulálok a babák hófordulójához! :lol:

Tündi
Nagyon boldog szülinapot kívánok Barninak!
igaz kissé megkésve :oops: a gyerekzsúr biztos izgalmasabb lesz majd neki :wink:

Orsi, Vicky
Nagyon szép pocótok van! Szép kismamik vagytok! :wink: :D

Gabi
Tényleg nagyon hasonlít rád Noel, bár az apukájára is :D és még mindíg tündéri szép. Számomra a mosolya lehengerlő :D

Chrissy
Köszi a képet kisBencéről. Tökéletes kis hajasbaba. :D

Vicuska
Holnap a kezem csuriban értetek! :wink: Majd gyere hamar a hírekkel!
bessy76
 
 


Bessy: Köszönjük :) Ti hogy vagytok?

Vicuska: Holnapra ezer drukk :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Köszi, jól vagyunk. A súlyom miatt vagyok elkeseredve, már 9 kilónál járok :shock: :evil: A védőnővel azt beszéltük, hogy megpróbálok csak 180g szénhidrátot enni. Hát, nem könnyű....
Te hány kilónál jársz most?
bessy76
 
 


Hol van ma mindenki??? :shock: :shock:

Tali
Úgy néz ki, hogy apa itthon lesz szabadnapon, úgyhogy nem kell a kölcsön autó, megyek sajáttal :D ha esetleg valaki eljönne velem, nagyon szívesen felveszem. :D

Tand
Nem is írtam, nagyon örülök, hogy mégis el tudtok jönni és megismerhetlek benneteket is. :wink:
bessy76
 
 


Jó reggelt!

Vicuska, nagyon drukkolok neked!! :wink: Gyere ám a jó hírekkel! Tegnap meglestelek megint a másik topicban..... :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok

Vicuska
Millió drukk mára! :D :D :D

Enikő
Sajnálom a kéz és lábdagadást,remélem mihamarabb jobb lesz.

Tündike
Szegény Barnika,akkor nem az ő világa az étteremben evés.De ma meglesz a neki való buli :wink: Majd gyere és mesélj hogy sikerült,ja és persze képeket is hozz!

Bessy
Súlyod miatt ne aggódj,a lényeg,hogy minden rendben legyen a babóval.Élvezd a terhességed és ne idegeskedj ilyeneken.Nem vagyunk egyformák,és úgygondolom ez abszolút alkat kérdése.
Ja és pocak képet kérünk :wink: !!!!!!!!!!
Vendég
 


Szép reggelt!

Vicuska, nem tudom, hányra mész UH-ra, de egész nap mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ildi
Remélem Bence és Ti is jól vagytok és már élvezitewk az első othon töltött napok varázsát!Ha van időd és energiád gyere mesélj,hogy telnek a napjaitok és persze hozz képet a ti kis Bencétekről!
Vendég
 


Sziasztok!

Bessy: Eddig 13 kg de szerintem azóta híztam. Mérni magam nem merem :(
És honnan tudod mennyi a 180d szénhidrát? Én pl. reggel vagy fitnes szeletet eszek, vagy tönköly kiflit, ebédben hogy mennyi a szénhidrát azt nem tudom, este meg nem eszem szénhidrátot egyáltalán.
Te hogy tudod megállapítani hogy pl egy főt ételben mennyi az annyi?
Egyébként próbálok ám én sem foglalkozni vele a súlyommal de nem megy, mertminden nap belenézek a tükörbe, de tény hogy most nem ez a legfontosabb. Vonok néha egy vállat, megteszem mit meglehet aztán kész.

Gabi: Holnap lesz a babazsúr, remélem az már tetszeni fog neki :)
Majd hozok képeket :)

Vicuska: Millió drukk és remélem, hogy örömteli hírekkel jösz majd :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok! A konyhaszekrény ajtót ami fa és pácolt mivel lehet alegkönyebben megtisztítani úgy, hogy a makacs szennyeződések is eltűnjenek?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok,

Vicuska,

Halk gratula a zebrás teszthez. :lol: :lol: :lol:
Millió drukk a mai uh-hoz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata,

BOLDOG 6 HÓNAPOS SZÜLINAPOT KÍÁNOK GERI BABÁNAK!!
(utólag is)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok!

Most néztem meg Hajdú Péter esküvőjét. Hollandiából rózsa meg sztár hegyek meg mit tudom én...
Azt mondták remélik a házasságuk is ilyen tökéletes lesz mint az esküvőjük... hát ha pénzen azt meg lehetne venni akkor biztos. Én kirivó túlzásnak tartom. Szerintem megvették az Aktívban az időt, mert minden héten volt róluk valami.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Gabi
Köszi a bíztatást, aranyos vagy. :wink: Már akartam csináltatni apával képet, de mindig elmaradt :oops: igyekszem pótolni :D
Noelnek nagyon boldog hófordulót kívánok! :D

Tündi
Onnan tudom, hogy a védőnő adott nekem táblázatokat. 9 oldal A/5-ös lap. Egy-két főtt étel is rajta van
Én is néztem az esküvőjüket az Aktívban, én is eszméletlen túlzásnak tartom amit csináltak :x :evil: :evil: pl. a luxuslimuzin felvezetéssel :o

Vicuska
Úúúúúúgy izgulok!!!!! :wink: :D :D
bessy76
 
 


Sziasztok

Bessy
köszi :wink:

Tündike
Nekem személy szerint feláll a szőr a hátamon Hajdú Pétertől.Ki nem állhatom,egy bunkó,beképzelt sznob.Amit a főzősműsorban is csinált azon is kiakadtam,azt hitte azzal hogy 33 ezerért vette a langusztát a vacsorához,megnyeri a versenyt.Hát nagyot koppant.Na meg ez az esküvő is,baromi nagy felhajtás volt,számomra már ízléstelen képmutatás.Ahhoz képest,hogy a Kata ruhája,frizuja,ékszerei,haja.....stb 3 és fél millába volt összesen,hát nem volt vmi nagy durranás,sőt a haja aztán semmilyen se volt csak lógott.


Jut eszembe Alíznak ma van az esküvője.Ugye?
SOK BOLDOGSÁGOT NEKIK ÉS HOSSZÚ BOLDOG ÉVEKET!!!!
Vendég
 


Gabi : :) Ma van Alíz esküvője? Sok boldogságot Nekik! :)

Egyébként meg teljesen igazad van. Mindent meg akar venni az a pasi magának. Gusztustalan.

Fa tisztítására senkinek semmi ötlete? :( Hogy fogom én azokat megpucolni?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi
Úgy emlékszem azt írta,hogy pénteken lesz.

Semmi tippem a fa tisztítására,talán hideg zsíroldó :roll: -olyan helyen próbáld meg,ahol nem látszik.Az tuti jól lehozza,de nekünk fóliás van,annak meg nem árt.



Privi ment a címemmel,mindenkinek aki autóval jön a talira.Aki nem kapta meg az szóljon.
Vendég
 


Tündi
Én Lidl-s nedves törlőkendővel szoktam letörölni a konyhaszekrényt, utána pedig papírtörlővel törlöm szárazra :)

Gabi
Azt hiszem, nem lesz nehéz eltalálni hozzátok :D de lehet, hogy a sok kocsival végig álljuk az utcátokat :lol: :lol: a szomszédok örömére :lol:

Alíz
Én is [color=red]sok boldogságot kívánok![/color] :D
bessy76
 
 


Tündi, ezt találtam:

A pácolt fa tisztítása a kezeletlen natúr fához hasonló. Ápolása
bútorápoló szerekkel történik.
Ezzel gondolom nem sokat segítettem...

De! ma megyünk anyuékhoz, ott van egy könyv, belekukucskálok, hátha ír valami okosat róla. Szóval majd szombaton vagy vasárnap megírom, hogy mit találtam. Addig ráér, ugye?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Köszi csajok a tippeket.
Enikő ráér persze. A pácolást féltem nagyon, de sajna a sima víz nem elég.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

köszi mindenkinek a drukkokat 8)
úgy néz ki, használt! :P

116
a hcg-m :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska!Gratulálok!Vigyázz magatokra! :D :D :D :D

Alíz!Sok boldogságot kívánunk! :D :D
Vendég
 


Tündi!Barnikának utólag is Boldog Szülinapot Kívánok!!
Vendég
 


Vicuska
Kép :lol: :lol: :lol:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Ez szuper hír! Gratulálok! Vigyázz nagyon magatokra!

Gabi! Noelnek boldog hófordulót kívánunk! Apa délelőttös a jövő héten, de csütörtökre kért szabit. Reggel felébred Martin, reggelizik és indulunk.

Tündike! Utólag sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk Barnikának!

Alíz! Gratulálunk esküvőtök alkalmából, sok boldogságot kívánunk!

Bessy! Gratulálok Zorkához, ha még nem tettem volna meg.

Később folytatom!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?