Új privát üzeneted érkezett!

Hello!
Mi nem leszünk itthon ma. Nagymamámnak lesz meglepi bulija. Név+szülinapja is volt és összejön az egész família :lol: Mamát elviszi az egyik gyereke hozzájuk, addig Mi ott gyülekezünk Mamánál.Mikor odaért minden családtagh, hazahozzák a Mamát is.Szerintem a könnyekig fog hatódni :D

Sajnos a képfeltöltéssel Én nem tudlak benneteket megörvendeztetni. A picikori képekből van ezen a gépen, az újabbak még a fényképezőben.Onnan meg én nem tudom átjátszani :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Helga!
Ha ma már nem jönnék, kellemes nyaralást!

Boszi!
Nektek is! :wink:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :lol: Szuper volt a nyaralás, Fanni mindent nagyon élvezett :lol: Tengerbe simán bement, egyáltalán nem félt, nem volt hideg neki a viz, pancsolt sokat :lol: Nagyon jól birt mindent, az uton sem volt semmi gond, egyáltalán nem volt nyügös, szuperül viselkedett. Már szinte szalad, abszolút nem mászik már, mindenhova eltotyog. Kánikula volt, minden nap fürödtünk, viszont éjjel is nagyon meleg volt, alig tudtunk aludni.

Az evéssel nekünk is problémáink vannak, keveset eszik, és tápszert is már csak reggel hajlandó elfogadni.

Holnap rakok fel képeket, ma már késő van, és fáradt vagyok.

Helga, Boszi jó nyaralást nektek :lol:

(Bocsi Csajok, de csak gyorsban olvastam vissza :oops: )

horvviki
 
 


sziasztok!

Mi is készülünk nyaralni szeptember elején. Balcsira megyünk, oda ahol tavaly még terhesen voltunk. Remélem babával is olyan jó lesz. Bár már most parázok, hogy hogyan fog minden cucc beférni a kocsiba :roll: . Elkezdtem összeirni a dolgokat, és szinte a teljes gyerekszoba :shock: . Ti hogy csináljátok, mit az ami feltétlenül kell amit itthon lehet hagyni. Még azt sem tudom mibe fog aludni :oops: .

Kép
fiora
 
 

 
 

Fiora! Velünk is jött az egész gyerekszoba :lol: Apa mérges is volt. Fanni egy ágyban aludt velünk a nyaralás alatt, semmi probléma nem volt az alvással.

horvviki
 
 


Ja, és még fürdőruhát is kell vennem :? . Láttatok valahol jó egyrészest? Eddig csak úszódresszt vagy üreges egyrészest találtam :cry: . Bikinit még nem merek felvenni, a hasam még nem a régi (csikok stb.).

Viki: én nem merem egy ágyba rakni velünk, mert a férjem sokat forgolódik és amúgy sem aludt még soha küztünk.

Kép
fiora
 
 


üreges = öreges :D

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok!

JÓ NYARALÁST
Helga és Boszi!!!

Gani
Képek :(
Remélem jó volt a buli..
Anyunak is tegnap volt a szülinapja :lol: ...és 2 hét múlva névnap :P

Áronnak (tegnapra) és Gabikának Boldog Hófordulót!

Viki
Örülök, hogy minden rendben volt...
Várjuk a képeket! :P

Fiora
Fürdőruha...
Nekem úszódresszem is van, ami még pocakosan is jó volt rám :lol:

Levinek tegnap kibújt a bal alsó foga, de jön a jobbos is :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szerencsésen megérkeztünk a Balcsiról,s holnap már újra pakolok,mert kedden megint nyaralás! :lol:

Hajnal 3 után már kelnünk kell! :shock:

Ha tudok még jövök nyaralás előtt,ha nem,akkor utána majd,vagy lehet kintről,mert ott is van net! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na akkor a képek :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Boszi
Jó utat nektek!!!!
Várunk vissza - élménybeszámolóval és képekkel...

Viki
Nagyon jók a képek!
Látszik, hogy Fanni nagyon élvezte :P
Szépek vagytok! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi: jó utat!

Viki: tök jó helyen voltatok, édi Fanni.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinéninél, és Fanni végre hízott. 3 hét alatt 250 grammot, most kereken 8 kiló. Egyelőre nem ismételjük meg a vérvételt, majd csak ha az ultrahangon látnak valami eltérést, vagy a gastroenderológián (vagy min...) mondanak valamit. Az ultrahang csütörtökön lesz. Itt nálunk a házban van egy 13 hónapos kislány, ők is a Kozma dokihoz járnak, és őket is csesztette a súly miatt. A kislány most 8300 gramm, szóval nem sokkal több, mint Fanni. Ők is voltak kivizsgáláson, de nem találtak semmit, azóta békén hagyja őket...

Bosziék már Németországban vannak :lol: , Helgáék meg a Balatonon. Jó idejük van :lol:

Kia, Fiora, Gani??? Mizu?

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap szerencsesen megerkeztünk Nemetbe.
Nagyon jo volt a repülöut,Gabika vegigaludta. :lol:
Meg szendvicset es teat is szolgaltak fel!
Tegnap sokfele jartunk mar itt,sok sok kepet csinaltunk.
Most 16 fok van,s esik,de holnap mar jobb idö lesz.
:P
Gabika is jol aludt szerencsere ma ejjel,majdnem 9kor kelt csak fel. Mondjuk mi is 8:30ig pihiztunk.

Ha tudok majd meg jelentkezem!
Tobbiek

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: remélem ma már jobb időtök van! Itt kánikula van, ez sem a legjobb. A kettő között lehetne...

Reggel voltunk az UH-n, és minden rendben. Semmi gondot nem találtak. A dokinéni szerint csak alkati kérdés, hogy Fanni vékony, és nincs szervi baja. Bár ő azt mondta, a combjai azért husosak :lol: És mintha mostanában Fanni napról napra kerekebb lenne :lol: :lol: :lol:

Ma nem dolgozom, délután megyünk apával Fanninak szülinapi ajándékot venni. Szombaton tartjuk a szülinapját, akkor lesz egy éves :lol: Tortát már megrendeltem, bent a cukrász manager csinálja saját kezüleg és cicás lesz :lol: Ajándékon még gondolkozunk, vannak ötletek de nincs végleges döntés. Majd ma körbenézünk.

horvviki
 
 


:D Kismamák Figyelem! FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek illetve CSecsemőknek.!!!!Speciális EU által szabadalmazott,nikkelmentes orvosi titánium és plasztik fülbevalókkal.Kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialakitott ún.pillangós hátsó résszel (Egyedi eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással) Érdeklődéseiteket egész Bp területéről várom.Tel:30/2468247 Én Szegedi vagyok, de minden 2. héten Budapesten vagyok. Kép http://www.hu.blomdahl.com/
loricska
 
 


Sziasztok!

Szeretnék írni, de alig van időm...
Tegnap és tegnap előtt itt volt egy ismerősünk, aki rendbe rakta a laptopot :P
Levi egy izgő-mozgó kukac :lol:

Jó pihenést Boszi és Helga!

Viki
Gratula a hízáshoz!
Jó vásárlást!
..milyen gyorsan repül az idő...

Mi 16 után megyünk receptért és boltba... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Meg van Fanni fő ajándéka. Egy mini konyha mellett döntöttünk. Annyi bébijátéka van, hogy már nem tudtunk mit venni neki :oops: Imádja a konyhaszekrényből kipakolni az edényeket, azért gondoltunk erre. Most kedvére pakolgathat :lol: A sütő ajtaja nyitható, oda be tud rakni sok mindent. 18 hós kortól ajánlott (a dobozon ez van), de azért remélem ellesz vele :roll:

Kép

Emellett tőlünk még könyvet kap, meg még kinéztem neki nálunk fa épitőkockákat, azt még megveszem neki.

Anyuéktól nem tudom mit kap :roll: Másik mamától etetőszéket kértünk, mert az nekünk nincs. Van egy hintánk, ami etetőszékként is használható, de az csak ideiglenes megoldás volt. most végre lesz külön etetőszékünk is.

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Itt ma is esik,rossz idö van. :roll:
Tegnap voltunk a Bayern Parkban,nagyon nagyon jo volt! Ez egy elmenypark az egesz csaladnak!
Tegnap nagyon meleg volt itt is,folyt rolunk a viz,de este megjott a rossz ido sajnos. Meg azert grillezni sikerult szerencsere.
Meg nem tudjuk mi lesz a program ma,hova megyunk,ez az idotol fugg.
Viki akkor majd lesz nagy party nalatok! :lol: Varjuk a kepeket!
Trecsi?Gani?Fiora?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fenykepezonk is szarakszik sajnos. :( Meg jo,hogy ok is hoznak mindig magukkal gepet,igy lesz sok sok kep. Most mar mindenkeppen kell egy uj gepet vennunk. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki
Jó a minikonyha!
Biztos sok szép ajándékot fog kapni..

Szerintem holnap nem jövök, így előre kívánok BOLDOG SZÜLINAPOT FANNINAK!

Kép

Boszi
Remélem jobb lesz ott az idő és sokmindent meg tudtok nézni..
Várjuk a csodálatos képeket :wink:

Ezt a receptet találtam és meg is csináltam 2 napja..
FINOM lett, bár változtattam az arányokon.

6 perces süti

Hozzávalók:

3 ek. olaj, 3 ek. víz, 3 tojás, 1 ek. kakaópor, 5 ek. liszt, 6 ek. cukor, fél cs. sütőpor.

Lehet beletenni diót vagy kókuszreszeléket a kakaó helyett.

Az egészet összekeverjük , jénaiba öntjük és a mikróban 700 watton 6 perc alatt megsül!

(Én 4 ek olajjal, 5 ek vízzel és 1 tojással csináltam... 600 W-on 7 percig sült)

Ma kókuszost és gyümülcsöst (remélem jó lesz) is csinálok :lol:

Ez az időhiány miatt nagyon jó kis süti - olyan , mint egy kis torta.

Ha nagyobb a jénai, akkor dupla adag is lehet, mert ez hamar elfogy :P :wink:

Levi két foga nem az ínye közepén bújt ki - az gond ? - hanem néhány 1-2 mm-rel előrébb :? :?:

Így néz ki: (aludt közben :) )
Kép

Az új poharával: (a réginek eltört a szelepe - Apa mosta el :? )
Kép

Többiek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szep estet! :wink:

Itt meg mindig eleg huvos van,13fok! :roll: Holnap mar nem tudunk menni sehova nagyon,mert ebed utan indulni kell a repterre! :roll:
Mondjuk Nemetorszagra 2 het is keves lenne,hogy minden szep dolgot megnezzunk! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fannikának Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk nagyon jó lesz az a konyha :)

Nem baj ha igy jön ki Levinek a foga mert ha jön a többi majd helyre teszi :) szerintem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Hello!

Fanninak nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!

Bizti imádja majd a konyhát!

Mi nemsokára indulunk egy kis lightos nyaralásra :lol: Dunakanyar a célpont, Esztergomban foglaltunk szobát.Szerdán jövünk haza.

Majd jelentkezem. Bár lesz a szobában wifi, nem hiszem, hogy a laptopot visszük. Úgyhogy, a szerdai "viszontlátásra" :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Délután lesz a parti, este jövök a képes beszámolóval :lol:
Annyi, de annyi ajándékot kap, nem is tudom hol fognak elférni :roll:

horvviki
 
 


Fanninak boldog szülinapot!

Kép
fiora
 
 


Megérkeztünk,majd jön a beszámoló! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Megjottunk a Balcsirol, szuperul ereztuk magunkat! Nagyon jo idot fogtunk ki, nagy szerencsenk volt. Aron is elvezte az egeszet, rengeteget fejlodott a jarasa, O is egyre kevesebbet maszik mar. A strandon egyfolytaban jart s kelt, meg jo, hogy a szuleim is meg a tesom is jottek, mindig volt valaki, aki a nyomaban loholt. A viz is tetszett neki, bar csak a karunkbol elvezte, az uszogumijaban nem maradt meg, egybol sirt, hogy inkabb vegyuk fol, tartott a nagy Balatontol. Meg a lepcsorol valo belepacsalas volt nagy kedvenc, akar orakig is ellett volna igy :)
Es voltunk kettesben vacsorazni apaval, ami mar evek ota nem volt, ugyhogy tenyleg szupi nyaralasunk volt.

Kepek majd valoszinuleg a picasa-s webalbumunkban lesznek.

Fanninak nagyon boldog szuletesnapot kivanunk!! Biztos nagyon orult az ajandekoknak a kicsilany!
Orulok, hogy jol sikerult a nyaralas, es hogy nem felt Fanni a tengertol!

Boszi,
Varjuk az elmenybeszamolot!

Nika,
Hogy alltok????

KépKépKépKép
thelga
 
 


Nagyon jól sikerült Fanni szülinapi bulija. Nagyon élvezte a társaságot, egész délután a gyerekekkel játszott. Rengeteg mindent kapott: bébitaxit, játék babakocsit, mini konyhát, mesekönyvet, sok-sok ruhát. Tesómék szépen feldiszitették a lakást, lufikkal, boldog születésnapos feliratokkal. Család egyik fele megvolt, jövő hét szombaton lesz még egy party, akik most nem értek rá (nyaralás miatt).

Helga: gondoltam rátok, hogy jó időt fogtatok ki :lol: Várjuk a képeket.

Boszi: visszafelé is jó volt a repülőút? Nem volt nagy szél? Tőled is várjuk a képeket.

Na és akkor pár kép máról (sajna nincs sok, mert lemerült a fényképezőgép :oops: :evil: . Teljesen elfelejtettem megnézni, hogy meddig birja még az aksija...)

Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Viki Fanninak nagyon Boldog születésnapot! :P
Nagyon jó ajándékokat kapott,s a torta is nagyon szép! Milyen ízű volt?

Helga örülök,hogy jól sikerült nektek is a Balcsis pihi! :wink:

Gani nektek jó pihenést! :wink:

Jó volt ez a pár nap Németben. Helyileg Buchbachban voltunk,ez egy kis falu,pár ház van csak ott,a városba kell bemenni mindenért.
Sok helyen voltunk,kár,hogy csütörtökön nem kedvezett az idő nekünk,de talán majd legközelebb.
Gabika is jól érezte magát,de ebben a 3 hétben,míg nyaraltunk hihetlen,hogy milyen eleven lett. Szalad már mindenhova,nem is mászik már nagyon. Minden pakol,s nagyon akaratos,hisztis lett. Néha nem könnyű vele.
Tápszert is már majdnem 2 hete nem eszik. Egyszerűen nem kellett neki,s nem is erőltettük,de azért még megkérdezem a dokit és a védönőt,hogy mit gondolnak erről. Most a reggeli és a vacsi tejpép neki,azt nagyon szereti.
Hát nagyon sok minden olcsó Németben. Legalábbis azon a részen,ahol voltunk. MILKA csokikat 120 Ftért vettünk,Gabikának 1 euroért vettem felsőket,s 3-4 euroért pedig nacikat. De az élelmiszer,fagyi se drága. :P
A Bayern Park is nagyon klassz volt. 10000Ft volt 5-ünknek a belépő,s arra ülhettél fel annyiszor amire akartál. Talán 2 olyan dolog volt,amire fizetni kellett volna,ha felültél.
Állatos rész is volt,ami Gabikának nagyon tetszett.
Nagyon sokan voltak,vagy 4000-en,sok helyen 30 percet kellett sorba állni,hogy sorra kerüljünk.
Tehát összeségében nagyon jó volt ott.
Voltak mondjuk dolgok,amiket furcsáltunk:
Akiknél voltunk 3 számítógépük van,s így is alig tudtunk netezni,szinte könyörögni kellett,mert vagy nem lehetett ott lenni,vagy ök voltak ott. Ez a páromnak azért rosszul esett,mert ő csak napi 2X10 percet szeretett volna ott lenni,s nem értette,hogy abban mi a rossz.
Ja és nagyon rendmániássak,ami már nekünk kicsit sok:
Mindent azonnal vissza kell tenni a helyére,mindent el kell magad után rögtön mosogatni,nem mindegy hol pelenkázok,kávét se lehet lassan inni,gyorsan kell,mert el kell mosogatni.....szóva vannak furcsaságaik.
Ja és mikor egyik reggel felkeltem 8 körül,s már ők is fent voltak,mire bementem vissza a szobába,már ágyaztak is be helyettem! :shock: Pedig csak fogat mentem ki mosni,s felöltözni,s megcsináltam volna magam után.
Az étkezőben voltunk elszállásolva 1 kempingágyon,s 1 matracon.
2 szobájuk van amúgy,de az egyik a háló,a nappaliban az ülőpgarnitúra meg nem kihúzhatós.

A repülés nagyon jó volt,élveztük nagyon! :lol:
Visszafele Gabika sajnos nem aludt,hanem rosszalkodott,üléseket döngette,sikitozott,szóval mindenki megismerte a gépen! :lol:
Ja és kaját is kaptunk meg italt is,amire nem is gondoltunk! :P

Nemsokára képek is lesznek,csak annyi van,hogy megérem feltölteni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és ők bérelt házban laknak,ami 3 szintes.
Ővéké a középső szint,ami 100nm2es. Ez havonta165.000 Ft ba kerül nekik. Van külön udvar,kis kerttel,garázzsal! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


MÁK természetesen azóta se jelzett vissza!:evil:

Hívogatom egyfolytában,de vagy nem veszik fe,vagy foglalt! A pénz pedig nagyon kellene...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: élvezettel olvastam a beszámolódat! Jó lehetett nektek kint.
Tápszer: szerintem már abszolút nem gond, hogy nem issza. Fanninak is vannak napjai, amikor nem kéri, van hogy csak reggel issza meg, van hogy egész nap nem kell neki. A tejpép ugyanaz.
Nekem a gyes igénylésem van már beadva másfél hónapja, de semmi hír róla...
A torta csokitorta volt, bent csinálták nekem a cukrászok.
És várjuk a képeket!

Helga: hol lehet majd megnézni a ti képeiteket?

horvviki
 
 


Boszi: élvezettel olvastam a beszámolódat! Jó lehetett nektek kint.
Tápszer: szerintem már abszolút nem gond, hogy nem issza. Fanninak is vannak napjai, amikor nem kéri, van hogy csak reggel issza meg, van hogy egész nap nem kell neki. A tejpép ugyanaz.
Nekem a gyes igénylésem van már beadva másfél hónapja, de semmi hír róla...
A torta csokitorta volt, bent csinálták nekem a cukrászok.
És várjuk a képeket!

Helga: hol lehet majd megnézni a ti képeiteket?

horvviki
 
 


Akkor jöjjön pár Balatonos kép :lol:

Kép
Új fürdőrucimban (erről jut eszembe Viki te nem tettél fel fürdőrucis képet!VÁROM!)

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a nagy csend ma? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi, nagyon jó képek! És csinos vagy a fürdőruciban is! Rólam nem készültek fürdőruhás képek, apának nem engedtem, hogy fotózzon benne. Én még nagyon kövér vagyok :oops: Majd jövőre :wink:

Apa letöltötte nekem a Mamma mia! cimű új filmet, azt az Abbásat. Most fogom megnézni, nagyon kiváncsi vagyok rá.

Ki mit csinál 20-án? Megy valaki be a városba tűzijátékot nézni?
Mi maximum ide a Dunapartra fogunk lemenni, innen is látni, és itt nem lesz tömeg. Én két éve kint voltam, amikor volt az a nagyon nagy vihar 20-án, pont este 9-kor, hát ott halál félelmem volt. Tuti hogy egyhamar nem fogok ilyen nagy tömegbe menni. És most is szelet, zivatarokat mondanak szerda estére, de Helga majd jön, aztán megmondja a tutit :lol:

horvviki
 
 


Boldog névnapot Kia!

horvviki
 
 


Sziasztok!

Köszi Viki! :P
Apától a virág mellé kaptam 2 babás könyvet is :lol:

Ma nincs melegvíz, így holnap hajat festek (már több hónapja halogatom)
és főzök... Apa sajna ma és holnap melózik egész nap... ki tudja mikor jön haza :?
Csüt-ön pihenője lesz :P

Levi egyre többet beszél, már a bababa is soxor szerepel -
na és rengeteget visít :lol:

Tegnap voltunk a munkahelyen - a kolléganőknek nagyon tetszett Manó. :P

Ma voltunk beiratkozni a bölcsibe, csak nem volt bent a főnök, így csüt-ön megyünk ismét...
Szept-ben pedig Nyíregyen is beiratkozunk :lol:

Hétvégén találtam 2 házat, ami az alaprajz alapján nagyon tetszik... :P
Csak azt nem tudjuk, hogy építenek- e Keleten is, na és mennyibe kerül.... :roll:

Boszi - bár már írtam, de tényleg csini vagy! :wink:

Fanni milyen nagylány már...
Szép volt a torta és jók az ajándékok :wink:

Gani
...akkor most elég közel vagytok hozzánk... (Békásm-hez)

Helga
Épp jó idő volt... örülök, hogy jól sikerült a nyaralás..
Picasa nekünk is van pár napja.

Nika
Drukk erre a hónapra! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma nálunk sincs melegviz. Gondolom Békáson sehol sem...

Kia! Mikortól menne Levi bölcsibe??? Jövőre?

Ma dolgozom, én zárom az Auchant, de holnap megyünk apával kerti partizni :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Melegvíz nálunk sincs ma egész nap.
Apa csütörtöktől dolgozik,a bolt még nem nyitott ki.
Holnap délután megy az öccséhez játszani,s csak este jön haza.
Ezen duzzogtam egy sort,mert én nem tudok sehova elmenni egyedül sajnos,oda vele meg nincs kedvem. :roll:
Szülés óta még a kettesben vacsi se jött össze! Még a Balatonon se,mert mikor mentünk volna szar idő volt! :evil: S azért kicsit rosszul esik,hogy együtt lenne vele egész nap,néznék DVD-ket,meg Gabikáznánk,de,hátha menni akar... :roll:
De majd a 7végén talán bepotóljuk,hiszen péntek után csak kedden kell menni neki dolgozni.

MÁK -ról még mindig semmi hír,pedig már 5-6 telefonszámon hívom őket egész nap! :evil: Azt mondták ne írjak,míg nem jeleznek,így tehetetlen vagyok,de a mani meg nagyon kellene,mert most is 77.000et kell feladni! :?

Holnap már lesznek Német képek ígérem,de ma nem nagyon gépeztem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
Mi is ritkán megyünk valahová...
Kettesben meg főleg :?
Apa minden nap melózik, mint ma is....

Tegnap nem láttuk, mert hajnali 1 után ért haza.
Ma reggel fél órát láttunk :oops: ki tudja mikor jön este :?

Viki
Bölcsibe majd 2 éves kor után megy, de jobb most beiratni, mert nincs sok hely.
(talán 2010-től - én tavaszig szabin leszek :lol: - akkor lesz a beszoktatás)
Itt Békáson ahová megyünk holnap - idén is csak 40 gyereket vettek fel.
Remélem Nyíregyen is lesz még hely... :roll:

Boszi
Várom a képeket!

Remélem jó a party!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 



Húúú :shock:
mennyi videó... megnézegetem... :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nagyon ügyesen jár és milyen aranyosan beszél :lol:

Látom egy kicsit félt a víztől....

Kiváncsi vagyok, hogy jövőre Levi mit fog csinálni :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szioka! :wink:

Hát még mindig kettesben vagyunk a manóval!Apa 14kor ment el itthonról. Olyan hosszú a nap nekem ilyenkor.

Akkor jöjjenek a német képek,s lesz sok videó is :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ezt az autót a németektől kapta!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ennek a háznak a középső szintjén laknak
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bayern Parkban

:lol:
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Sziasztok!


En eppen a tarsulat eloadast nezem, szerintem egesz jo lett, latvanyos, egyedul Koppany hangja nem tetszik. A tuzijatek tv-bol megy majd :) Dunapartra nem megyunk most ki, majd jovore. KIvancsi vagyok, Viki onnan mennyire lesz latvanyos.....

Aron mar fel7-kor elaludt, szegenykem egesz nap nem aludt, mert del korul, mikor mar nagy nehezen sikerult volna, megerkeztek a mamaek, igy kimaradt.

Boszi,
Nagyon elvezetes volt a nemetorszagi beszamolo, biztos szuper lehetett a sok program. Minden embernek vannak heppjei, kinek mi.... de azert nagyon kedvesek voltak, hogy vendegul lattak Benneteket, nem igaz?

Viki,
Nagyon szep lett a torta, biztos finom is :wink: es sok szep ajandekot kapott Fanni, jatszik is veluk???

Kia,
Remelem, sikerul a bolcsi! Melyik bolcsibe iratod Levit? Mi a maltai jatszoter mogottibe iratkoztunk be mar februarban, es jovo szeptembertol vettek fol Aront (marciustol szerettem volna). Addig meg van ido megszokni a gondolatot!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Hát nagyon sajnálom a párom,nagyon kivan. Most új helyet nézek neki neten,hirdetést adok fel,mert a fönöke ma olyan szinte kikészítette idegileg,hogy remeg a gyomra,a hangja és hasmenése van! :evil:

Némelyik kollegája már a 2. vagy a 3. kávét itta,mikor ő azt elsőt,de a fönőknek nem tetszett az se :evil: . Azt mondta,hogy majd írni fogja,mikor megy ki kávézni,cigizni és WCre!Meg persze elég szépen elhordta mindennek semmi ok nélkül! :evil:

Ugyhogy most másik helyet keresünk ezerrel,mielőtt teljesen kikészülne!

Elértem a MÁK-ot,de nem tudtak semmit mondani,hiába mondtam,hogy mit mondtott a kollaganő.:roll: Most utánna kell mindennek nézni,s majd visszaszólnak!Szép mi?:evil:

Remélem azért nem találják ki,hogy mégse kapom meg?! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?