Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

Odri!
gratula, reméljük, hamarosan lesznek szép fotók is! sok tejcit kívánok nektek!

Muffin!
milyen nagyok vagytok már! és édesek. és már egy hónaposak elmúltatok, hihetetlen.

ditta!
pont 10 hét van köztünk! hogy vagy? nem vizesedsz? én annyira, hogy már néha fáj a bőröm, és egyre jobban. Bár jöna lehülés, reménykedem:)

és csajok betöltöttem a 38.at, el sem hiszem. És egyre fáradtabb vagyok.

megyek, mert felforr a virsli, majd még holnap jövök, szép estét!

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Odri:
HATALMAS GRATULA!!!!!!! Kép

Kivánok nektek sok-sok egészséget és boldogságot az életben, nó meg sok-sok tejcit!!! :lol:

Hogy lehet valakinek 38 fokos melegben láza, meg légúti fertőzése????? :roll: :roll: :roll: Tegnaptól olyan beteg vagyok, alig állok a lábamon :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Gratulálok a kislányhoz! Fiúk mit szóltak a hugihoz? Szép nevet választottatok!

Muffin
Milyen nagyot nőtt Eliot! Aranyos ahogy hason fekve maga mellett tartja a kezeit.
Nagyon megható a video.

Mágnes
Nem voltak valami rendesek veled az uh-n. Na de majd kiderül, hogy mi is van a lába között.

Bejci
Bianka tudja mi a jó neki és szerintem esze ágában sincs még kibújni.

Odri
GRATULÁLOK LILIHEZ!!!! Sok boldogságot kívánok nektek! Várjuk a képet!

Velünk mindenm rendben. A hemoglobinom 4,9 lett vagyis tökéletes. Az egy órás cukrom 6,0, így az is tökéletes. Marad a diéta és minden ok lesz velünk. Fanni megint nagyon aktív volt tegnap. Nagyon sokat fészkelődött és bökdösött. Viszont sajnos nem tudom beazonosítani, hogy melyik testrészét érzem, mikor kiduorodik a pocakom. De arra gondolunk a kis popsija lehet.
Csütörtökön voltam pesten vérvételen, utána megvettük a konyhabútort és a burkolatot. Egyre közelebb kerülünk a beköltözünk állapothoz.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Megvettük Fanni kiságyát és a pelenkázószekrényt is az ikeában. Olyan szép!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin:
nagyon ügyesen fejlődik a kis Eliot. :)
A videó meg nagyon tetszik, megkönnyeztem :)

Nati:
de jó, hogy minden rendben az eredményeiddel!
A fiuk első perctől kislányt vártak,Robi már régóta Anettnek szólitja a pocilakót .Épp mondtam a páromnak, hogy nagyot fog csalódni, ha mégis fiucska lesz... :roll:
De jó! Akkor már nagy lázban vagytok, hamarosan minden a helyére kerül!
Anyudék, anyósék várják a kisunokát?
Az én anyósom épp nálunk volt amikor mondtam, hogy kislányunk lesz, de még egy árva hang sem hagyta el a száját... :roll:

Bejci:
Biankával beszéld meg, hogy várjon még egy kicsit a kibújással! :wink:

Andy:
izgulsz már? Még max. 2 heted van....Hu, nagyon izgi...
És Holka is a finishben van.... :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
anyósod tök lökött,nem tudja mit veszít.... :roll:

Muffin
nekem is tetszett a videó!! :)

Nati
dejó,hogy rendben vannak az eredményeid :D

Magdolnam
hogy vagy???


Márti,Viri,Mágnes
nálatok nem voltak tegnap lököttek a gyerekek???
Henire rá se lehetett ismerni,azt gondoltam talán a front miatt...ma már újra az én cuki gyerekem...de tegnap :roll: :shock: ...tiszta zizi volt!!!
holka
 
 


Tantum Verde torokfertőtlenítő nagyon jó!!
És ha nincs veseproblémád akkor 1000mg C-vitamin pezsgőtabletta napi 1x. Ez gyorsan helyre ránt!! És 38 fok fölé ne engedd a lázad!
holka
 
 


holka:
Anna tegnap is,ma is fél órát aludt délben.. Ennek tegnap az lett az eredménye, hogy a szobaajtóban keresztbe fekve elaludt este fél 7-kor... Napközben meg, mint a mérgezett egér, rohangált, állandóan elesett, felmászott, szétszedte, elnyomta, kidobta, beütötte,széttépte, stb.. :)
úgy látom ma is ez vár rám....

muffin:
Nagyon szép lett a video! Eliotnak hogy fog tetszeni, amikor nagy lesz.. :)

Húú nemsokára megint bővül a topic babákkal :) Táblázatot rég láttunk már..

Na tessék, lányomat most szedtem ki a felmosóvödörből, nyakig pancsolt a vízben... :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
én abszolút a végtelen türelmű emberek kategóriába sorolnám magam...de tegnap azt hittem begojózok.... :roll: :lol:
Kitartás mára...

Tegnap voltunk egy gyors 4D-n mert még nem volt lezárva a dvd és így itthon nem tudtuk volna megnézni az eddigi felvételeket...és olyan lenn van a fejecskéje,hogy csak a husis ajkát és a nóziát láttuk a többi már a kismedencében van :lol: :lol:
holka
 
 


=begolyózok!!! :oops:
holka
 
 


Márti!

jobban vagy?
sok folyadék, citromos tea és az izzadás segít:)
Én nagyon izgulok már. Sokat álmodom a babóval. Azt mondt aa nyum, ha nincs semmi gond 3 nap alatt kiraknak a kórházból minket.

mágnes!

akkor ma már nem fürdetek?:)

Holka, akkor neked nem sok van vissza?
én nem tom hol a feje, de már érzem kb 1 hete lent. de a pocim még fent van. jósló fájás sehol, eddig.
tök jó hogy ti el tudtok menni 4dre, megnyugtató.
remélema mi babónk is egészséges lesz.

mindenkinek szép estét!

Kép
andyfekete
 
 


Muffin!
Ez nagyon szép volt! (én is bőgtem.... :cry: )

Andy!
Egyenlőre tök jól érzem magam, szerencsére nem vizesedek.
De az előző kettőnél sem volt ezzel gondom.

Holka!
Tök jó, hogy neked már szépen beékelődött a kobakja.....igaz, még van időnk, de remélem őnagysága is hajlandó lesz fejvégűben elhelyezkedni.,... :roll:

Márti!
Gratula a csajszihoz!! :lol:

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Itten vagyok újra! Gyors olvasás és is írára van időm, mert ez a csaj minden percemet lefoglalja :) és az elvétett szabad pillanatokban főzök mosok takarítok :?
Odrinak gratulálok!
Csajok! Mindjárt szültök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holka, mintha lent lenne egy csöppet a bébi :roll: :lol: lehet Te leszel a következő???

A depimből már kilábaltam hála égnek és már tervezgetem Liza kistesóját, bár az injekciótól (gerinc) nagyon félek, mert nekem volt ill van vmi a hátammal és ettől iszonyúan fááááááááájt. Életemben nem éreztem még ilyen nagyfokú fájdalmat. De komolyan. Ráadásul még mindig fáj. Múltkor már fájdalomcsillapítót kellett bevennem, mert már nem bírtam elviselni, pedig én nagy ritkán nyúlok gyogyihoz.

Muffin, nagyon jó lett a kisfilm. Engem nagyon meghatott és a végén a fénykép!!!!!!!! Jaj egyem a szívecskéjét!

Holka, a sinus tachicardiát hogy kell kivizsgáltatni? Kinél kell kezdeni és mi várható? Akórházban diagnosztizálták nálam és nem szeretném elhanyagolni....

Dobjatok egy pocak fotót magatokról gyorsan, mielőtt megszültök. MINDENKI!!!!!!!!!! Látni szeretném a szép pocakokat!

A kiscsaj picit horkolt éjjel meg nyöszörgött jobbról, apa balról horkolt. NEm bírtam idegekkel és kimentem Liza szobájába, ott a földön megágyaztam és ott aludtam. Apa éjjel 3kor talált rám, mert sírt a baba és kinevetett :twisted: A lány már éjjel 5-6 órát alszik egyszerre
magdolnam
 
 


Hello lánykák-asszonykák!

Magdolnám: Végre itt és végre vidáman! :lol: :lol: Bocs, de én is kinevettelek, ahogy elképzeltem, hogy a földön húzod a lóbőrt! Vicces lehetett a férjednek! :lol: :wink:
Pocifotó: Én majd- ha összeszedem a bátorságomat és lesz valaki aki feltesz egyet bátorításul- este tudok csak feltenni, mert mindjárt indulunk babakocsit venni, meg néhány apróság még hiányzik, amit még ma be akarok szerezni! Aztán délután bútort nézünk, úgyhogy csak este jövök!


Andy: Hát persze, hogy egészséges a kisbabád!!!! Ehhez nem kell 4D, genetikai is elég! Amúgy ti nem voltatok 4D-n? Ajkán nincs? :shock: Akkor nyitok egyet... tuti biznisz!!

Holka: Úristen-Úristen!!!!! Mindig nézem, hogy mikori az utolsó a hozzászólásod és mi lehet Veletek!!! Annyira közel van már Neked az idő!!!

Mágnes: Édes lehetett Anna nyakig a felmosóvödörben!! :lol:

Nati: Dobsz képet az új IKEÁS szerzeményekről? Grat az eredményekhez!! Ügyi vagy, hogy így tartod a diétát!!
Vendég
 


Sziasztok!

Magdolnam
Örülök, hogy már jobb a hangulatod. Tényleg elég vicces lehetett, ahogy a földön alszol. teszel majd fel magatokról képet?

Bejci
Csak a pelenkázóról tudok képet rakni
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S19842534
a kiságy ugyanez az antik szín, sima rácsos ágy és a sarkain lekerekített, mint a pelenkázón.
Milyen kocsit vesztek? Majd tegyél te is róla képet.

Pocakfotó
Már készült rólam egy kép sümegen, csak fel kellene tennem. majd esetleg este.
tegnap már azon gondolkoztam felveszem videóra mit művel a kislány odabenn. Egész nap dörömbölt, mocorgott, fészkelődött. Olyan édi volt, de sajna mire apukája hazaért már totál kifáradt. De legközelebb tuti felveszem neki.
ma megint szar hangulatom van. Párom szerint nincs strandidő, így nem megyünk. Kimentem a wc-be és kibőgtem magamat.

Holka
Ha engedélyezett nekem a strandolás, akkor hányadik hétig fürödhetek? Van valami megkötés, hogy pl 30. hét után már ne, vagy valami?
Jajj!! te szülsz legközeleb!!!! Nagyon várom a kis Emma első fotóját!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Most a tesóméktól írok. Bedöglött az otthoni monitor. Lehet holnap kapunk kölcsön egyet. Holnap reggel tesztelek, mert piri még sehol.

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri csak neeeeeeeeeeeem?????????????,, Jaj csinálj már egy tesztet!
magdolnam
 
 


Vir!

hogy bírod?
én már a 28.napon teszteltem, bár nekem sosem szokott késni, csak előbb megjönni.


drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Magdi!
Kérésed számomra parancs! :lol:
Olyan friss képek, hogy ezelőtt egy órával készültek.....a 3. meg tegnap előtt, még a nagy kánikulában.
Kép
Kép
Kép

és ittt vannak erdélyi képek:
http:/erdely-2008.ditta.fotoalbum.hu

Az tök jó, hogy a lányod már 5-6 órát is alszik egyben! Emlékszem, nekem ezek az egy huztamban alvások tiszta felüdülést adtak az egész napra! Örülök, hogy depi is elkotródott!

Viri!!!!!!!
Jaj, de izgi!! :) :) :)
Nagyon drukkolok!!!!!!!!
Ez a 18. dpo milyen hővel párosul?? Remélem emelkedővel!!! :)

Nati!
Nem megbántás képpen, de ha attól kibuksz, hogy nem mentek strandra, akkor mi lesz veled szülés után??
Tényleg ezer bocsi, de nekem úgy tűnik a hsz.-aid alapján, hogy nagyon csapongó a hangulatod.... :roll:
Egyébként én már megtapasztaltam, milyen novemberben szülni, hát a depi szempontjából a legsz......bb! :roll: És éppen ezért nem szerettem volna, ha most is novemberi lesz, dehát így jött össze.......Az elején sokszor sírtam én is, és vágytam volna egy nagy sétára a kicsivel, de hol köd volt, hol repkedtek a mínuszok......


D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


nem jól írtam a linket, bocsi :oops:

http://erdely-2008.ditta.fotoalbum.hu

Kép

Kép
ditta76
 
 


Viri
gondoltam már rád az elmúlt napokban!!!
Nagyon drukkolok Neked!!!
Szétizgulom magam reggelig!!! :D :D


Nati
a strandolást azért nem lehet konkrét héthez kötni mert a méhszáj állapotától,zártságától függ...
És ha hétköznap kisüt a nap és jó idő lesz nem tudsz kicsit kiülni a napra? Hátha ugyis töltődnél egy kicsit..

Bejci
az a vicces,hogy igazából sose lehet tudni mikor jönnek ezek a kisdrágák.
((Suginak épp tegnap délután mondta a dokink,hogy Levi tuti kivárja a szept 7-et mert annyira kemény és zárt minden...erre jön a reggeli telcsi az elfolyt vízzel :shock: :lol: :lol: ))
Én jövő hétvégére gondolok mint lehetséges szülésre,Heni is erős 38 hetesen érkezett...
Bár minden naposak a keményedések és a fájdogálások...de ezek csak joslók.
Szóval ma meglesz a babakocsi? De jó!!

Magdolnam
olyan jó,hogy jobban érzed magad!!!
Sinustachycardiánál a terápia elsődlegesen a kiváltó ok megszűntetése (ha szükséges akkor ezen felül gyógyszeres terápiát kapsz). Mivel az okok között szerepelnek a lelki megterhelések és erős érzelmi reakciók. (lehet,hogy azzal,hogy végre kikerülhettél a kórházból rendeződik is a helyzet..)
De okok között szerepel a hyperthyreosis is (nem emlékszem neked Hypo- vagy Hyperthyreosisod van?...)
Belgyógyászat -kardiológia! 6 hetes kontrollra mikor mész? Érdemes lenne kérni beutalót a belgyóra úgy gyorsabban foglalkoznának veled és megnyugodhatnál.

Andy
hogy vagy?

Mi tegnap összeállítottuk az ágyat és mivel megbeszéltük Henivel nem lehet belefeküdnie,így alá fekszik az ágynakott sátrazik,annyira édes vele...ezek a kisgyerekek oylan édesek,hogy minden játék nekik!!! :lol: :lol:
holka
 
 


Ditta!
Micsoda pocak!!! Tök nagy a hasid és csini vagy! :D
holka
 
 


Szóval a kisdrágám új törzshelye :lol: :

Kép
holka
 
 


sziasztok!

holka!
nagyon édesek vagytok. szép a szoba is.

én hogy vagyok? tiszta para már, éjjel is ha felkelek hülyeségeken gondolkodom, mit hogy kell majd csinálni. a hajamba vagyis a méhembe érzek néha szúrkát, szerintem ezek jósló fájások, de ababa még rengeteget mocorog.
neked már kevesebbet?


Ditta!
milyen szép kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


hajamba= hasamban

Kép
andyfekete
 
 


nagyon durva:
Kép

Kép
andyfekete
 
 


Ditta, húúúúúúúúú de ééédi pocak! Annyira hiányzik az ahogy mocorgott! Csini! De így is imádom, szinte mondhatni hogy szerelmes vagyok belé. Jaj félre ne értsétek..... de annyira imádom itt kinnt is.

Hú én nem bírnám már nagy pocóval ezt a hőséget....

KÉPEKET MÉÉÉÉÉÉÉG! tÖBBIEK IS!

Holka, köszi az infót! Nekem hyperthyreosisom van :S. Az az igazság hogy nem bízom az ottani drokban. Szívesebben mennék inkább hozzád :wink: :D Mondjuk így visszagondolva, volt elég parám akkor.... nagybátyó -> stroke, ház, na meg a kórházas jó élmények....
6 hetesre most a héten kéne menni.....

NA Viri, mizu van????

Nati én nem mertem a vízbe menni mármint strandra. Kérdezd meg sztem a drod.

ANdi, jajjjj drukkolok ám.
Ha valamelyikőtők netán menne szülni, akkor nyugodtan megírhatjátok smsben a dolgokat!!!!!
magdolnam
 
 


no comment kategória Andi ez a kivonat :shock:
magdolnam
 
 


Hello lányok!

VIRI: Nagyon nagyon drukkolok Neked! Kép

Holka: Édes nagyon Henci! Kiváncsi vagyok, Emmátok mikor jön!! :wink:

Andy: Akkor már neked sincs sok hátra... bármikor jöhet a babód. :)

Nati: Jó a pelenkázós komód! A miénk is hasonló!

Ditta: Csini vagy! És látom dolgosan telnek a hétköznapok..

Akkor dobok én is képet... :oops: igaz, kicsit bálnás vagyok, de hát ez van! :oops:
Mindkettő mai, csak más ruhában...

Kép
Kép

És akkor jelentem: az utazóágyon kívül mindent megvettünk :lol: :lol: asszem...

BAbakocsi miatt külön boldog vagyok, mert 89.000,-Ft-ért vettük meg az eredetileg sokkal drágább álomkocsinkat! A miénk narancssárga-szürke, de a neten csak a piros volt lefényképezve minden kiegészítővel. Szóval ezért van a több szín...
Kép Kép Kép Kép Kép

Bocs, ha sok voltam... :oops:
Vendég
 


Andy, Holka, MAgdi!

Köszi a dicséretet! Ez most jól esett, mert már nagyon bálnának érzem magam!
Magdi, én is imádom ezeket a rugdosásokat! Olyan jó! Én már utoljára érzem ezt át, neked még lesz rá alkalmad! :)

Andy!
Te hogy vagy? Eddig még semmi előjel?
Jaj, most én is nosztalgiázom....8 évvel ezelőtt én sem gondoltam volna, hogy másnap szülök........17-én este tettünk még egy nagy sétát a párommal, aztán éjjel 2-kor zutty, elöntött a víz!

Kedden rendezünk a Veronika barátnőinek egy kis zsúrt, már megmondta, hogy holnap csináljunk meghívókat, és hogy süssek sonkás-gombás muffint, meg nutellás palacsintát! 20-án meg a nagyiék köszöntik majd.

Holka!
Édes kis zug, meg az is, aki alatta van!! :) :)

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Bejci!
Te vagy bálnás?? CSini vagy! Akkor én mit szóljak? :lol: És nekem még van időm, tehát a helyzet fokozódik..... :lol:
Kocsi nagyon szép!! Dettó így néz ki az enyém is, csak Top Riderben, és ahol vettük, itt ez a CAM is irtó drága volt! Jól vettétek!
Enyém: (felépítése dettó ilyen)
Kép
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Csajok!
Nagyon szuperek a babakocsik! Meg a pocifotók is. Szép kismamik vagytok. Irigy, irigy.

Holka
Nagyon édi Heni a kiságy alatt. :lol:
p__lilla
 
 


Viri

Nagyon drukkolok neked holnapra. Várjuk a + tesztedről a fotót. :lol:
p__lilla
 
 


Jaaaj ez hülye allergia. Már szétvakartam a szám és már szinte nem érzem az orrom :twisted: Terhességem alatt hála égnek teljesen elmúlt. Most meg -állítólag- a legerősebb bogyót szedem és mintha hatástalan lenne. Szunyálni bezzeg tudok tőle. Whááááá :twisted: :twisted:
Jaj Heni milyen édi! Szal sátorozik :lol:

Pocakok! Milyen szépek!!! :) Babalakok! Most így elnézegetve, már alig várom hogy Lizusnak tesója legyen. Apa már tudja hogy lánya lesz, akit Evelinnek fognak hívni :D

Lilla, mizu nálatok? Ritkén jössz :(

Anda?
magdolnam
 
 


Magdolnam
De jó, hogy már kistesóban gondolkodtok. :D
Sajnálom az allergiát.
Velünk semmi különös.
Viri miatt jöttem ilyen korán, de látom még nem jelentkezett.
Biztos most pisili a +t. :lol:
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla írj nekem privit,mi volt Tapolcán?

Magdolnam
Akkor TSH és T3,T4-et is nézesd erre a nőgyógyi is kiírja neked a vérvételes beutalót.
Én is boldogan hallom,hogy már a hugit tervezitek,ha majd úgy jön Emma már ovis lesz akkor jöhetsz hozzám nyugodtan!!! :D
Mire vagy allergiás?

Viri
szerintem csak azért nem jött még mert tegnap is csak kölcsöngépről tudott írni. De én is annyira bízom a JÓ hírben!!! :D

Bejci
nagyon klassz a babakocsitok!!

Ditta
Veronikának nagyon boldog szülinapot Kívánok!!!!!
És a virágaid nagyon szépek!!

Nati
vízbe én se mertem bele menni,csak combközépig...
Talán csak a tengerbe mennék bele mert az annyira sós,onnan nem szed össze az ember fertőzést....

Andy
igen,érezhetően kevesebbett mozog.
De közben én meg olyan könnyűnek érzem magam..ha nem néznék le a hasimra csak csukott szemmel a hasamra gondolnék el se hiszem,hogy babát várok!! :shock: Fura érzés!
De emlékszem Henivel is így volt a végefelé, mindenki mondta nemsokára szülés lesz,mert annyira lenn van a hasi én meg nem hittem el,hogy valaha kibújik mert annyira semmi jele nem volt. :shock: aztán hirtelen megindult a dolog :wink:



Képzeljétek el ha éjszaka felébredek ami elég gyakori :roll:
(ált 3-5 között nem alszom semmit) akkor bebújok Heni mellé és csak nézem őt...olyan furcsa,hogy nemsokára nem csak ő lesz nekünk!!! (de persze nagyon jó is!!!)


Ti nem érzitek,hogy rettentő kiábrándító az olimpiában,hogy egyfolytában doppingolásról beszélnek és csalásokról...??? :( :evil:
holka
 
 


Holka
Igen, kiábrándító az olimpiában. De nagyon érdekes, hogy mindenki világrekordokat döntöget...

Írok mindjárt privit.
p__lilla
 
 


Viri?????????
ne csigázz mááááááááááár! :)

Kép

Kép
ditta76
 
 


Holka
Privi ment.
p__lilla
 
 


Holka, nekem azt folyamatosan nézik :)
Jaj de várom már :) és akkor Lizával játszhatnak,de egyébként dr-ilag gondoltam :wink:

Viri gyere már mert izgulunk!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok visszaolvasni, mert amit kaptunk kölcsön monitort nagyon vibrál és kiesik a szemem tőle. De mivel megígértem jövök a hírrel:

Hát......... POZITÍV. :LOL:
Köszi a drukkokat!
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Halihó!
Na lánykám most mutatta büszkén, hogy sikerült a százas papírzsepit 100 felé szórnia.. Azért egyet idehozott nekem, hogy: essé! Ez nálunk a tessék :)

Keresek majd én is pocifotót, csajok ti már nagyban nyomjátok :)

Viri:
Mi van már????

Mi tegnap eldöntöttük, hogy nem veszünk kiságyat Zsebikének, hanem Annám kap igazi nagylányoknak való nem rácsos ágyat. Dilemmáztam, hogy érett-e már rá, és lehet-e, de úgy gondolom, hogy igen. Őt nem altatjuk, ringatjuk, betesszük az ágyba és alszik is. Tegnap ki is próbálta az üzletben az ágyát, nagyon tetszett neki :) Remélem nem hamarokodjuk el.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Halihó!
Na lánykám most mutatta büszkén, hogy sikerült a százas papírzsepit 100 felé szórnia.. Azért egyet idehozott nekem, hogy: essé! Ez nálunk a tessék :)

Keresek majd én is pocifotót, csajok ti már nagyban nyomjátok :)

Viri:
Mi van már????

Mi tegnap eldöntöttük, hogy nem veszünk kiságyat Zsebikének, hanem Annám kap igazi nagylányoknak való nem rácsos ágyat. Dilemmáztam, hogy érett-e már rá, és lehet-e, de úgy gondolom, hogy igen. Őt nem altatjuk, ringatjuk, betesszük az ágyba és alszik is. Tegnap ki is próbálta az üzletben az ágyát, nagyon tetszett neki :) Remélem nem hamarokodjuk el.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Viri:
IGEN!!!! :) Sejtettem én, gratulálok, ez igazán szép tesztecske :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na képem az nincs, de a lányom most ült bele a zöldséges ládába...

babakocsi:[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1219049087.2722.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


VIRI!!!!!! SZUPPPPPPPPEEEEEEEEERRRRRR!!!!!!!!!!!! HALK GRAT, DE ÉN TUDTAM, HOGY ZEBRÁSAT FOGSZ PIPILNI!!!


Kép
Kép
Vendég
 


tudtam!!!!!!!!!!! Juhéééj!
magdolnam
 
 


Ditta
Szép nagy már a pocakod! 28 hetesen???? Hú azt hittem már előrébb jársz, akkor nekem miért mondják, hogy nagy a hasam? Bár nálad ez már nem az első és azt mondják a többedik terhességnél hamarabb nő a pocak.
Egyáltalán nem sértődöm meg a hozzászólásodon. Tényleg nagyon ingadozó a hangulatom, bár már legalább 1-2 hete nem volt ilyen. Sajnos tudom és előre fel vagyok/vagyunk rá készülve, hogy nálam 1000% jelentkezni fog a szülés utáni depi. Na de azon is túl leszünk közös erővel. Ja és mivel évek óta nem volt kemény telünk, szerintem sokat tudok majd sétálni Fannival. De ha mégsem akkor leviszem anyunak egy fél órára és elmegyek egyedül vagy párommal egyet sétálni.

Holka
Sajna van egy iszonyat hisztis kutyánk és ha becsukom, hogy ne nyálazzon azonnal össze ha kiülök, akkor csipog naphosszat. Ha kiengedem akkor azonnal bosszút áll. Legutóbb bementem 2 percre és széttépte a kedvenc strandkendőmet. És utána vigyorogva futott el előlem. De most reggel is kiültem egy picit, de nem lehet a csipogását idegekkel bírni.

Andy
Nem semmi észlény írta ezt az összeget. Nem néztél rá furcsán ott? Vagy otthon vetted csak észre?

Bejci
Ki a bálna???? Tök csinos vagy!!! Szép a te pocakod is. Nektek olyan kis kerek, nekem meg gyomorból jön.
Szép a kocsitok is! Nekem is nagyon tetszik a narancs szín.

Magdolnam
Jó, hogy ilyen „hamar“ túljutottál a rossz hangulaton. Örülök, hogy már beválallnád a kistesót is. Mennyi időt akartok várni? Mi azt tervezzük, hogy mikor Fanni kb 2 éves lesz, akkor születhetne meg a tesóka is. Így nem lesz túl nagy korkülönbség és tudnak együtt játszani.

Olimpia
Szürnyű, hogy még nincs aranyunk!!! Mi lett a sportolóinkkal? Ilyenkor már több aranyat besepernek. Most meg egy se.

Viri
Hatalmas gratuláció!!! Látod mindenkinek eljön az ideje!!! Vigyázz magatokra!!!

Ha minden igaz most hétvégén megyünk hajdúszoboszlóra egy kis kikapcsolódásra. Elhozzuk a babakocsit is. Csütörtökön vagy pénteken mennénk.
Nagyon aggódom, mert páromnak mostanában szívritmuszavart jelez ki a vérnyomásmérőm. Persze akkor pont mindig totál ki van fáradva, de nagyon aggódom. Legutóbb el is bőgtem magam ezen, erre odahúzott magához, hogy ne aggódjak érte nincs semmi baja, csak fáradt. Erre mondom neki, hogy mostanában olyan érzékeny vagyok, erre Ő mosolyogva és csodálkozva: miért mondom ezt??? Ezért gondolom, hogy neki is jót tenne egy kis kiruccanás végre. Olyan sokat dolgozik.
A héten kezdik nálunk a burkolást!!! Szerintem szeptember közepére kész leszünk!! vagyis nagyon remélem, hogy így lesz.
ja és fogytam 2 kilót!!!! Így az eddigi súlynövekedésem a 27 hét alatt 6 kiló!

Kép
Kép
nati80
 
 


VIRI

Éreztem én!!! GRATULÁLOK! Juhéjj!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
p__lilla
 
 


sziasztok!

Viri!
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!
Nati!
ezt a képet a netről kaptam, nem én kaptam. emilben küldték....

majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?