Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!


ildi:SZÉP NAPRA ÉBREDTÜNK :) EZERREL MEGY A DRUKK NEKTEK!!!!Remélem már meg is van Bencus :)
Gyors szülést kívánok neked :) Nem vártál meg :( Sebaj,ügyes légy!

Szofika: Igazán nincs mit. Természetesen visszafelé elhozunk szívesen.

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Először is Ildi mennek a drukkok!! Vagy lehet már meg is született Bence?!

Na de mindjárt elkezdek visszaolvasni, aztán jövök!

Kép
tand
 
 


sziasztok,

Csak egy gyors bekukkra van időm.

Ildi,

NAGYON DRUKKOLOK MÁRA. ÜGYES LEGYÉL.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi,

ÉNnsütni ne tudok. Mit vigyek a talira???
:lol: :lol: :lol:

Andesz,

Hozod Patrikot is??? :lol: :lol: :lol:

Végre itthon a teljes család. :lol: :lol:
Délelőtt főzök, aztán délután megyünk pénzt költeni, megvesszük ami a suliba kell. Nem akarok az uccsó pillanatban kapkodni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Ildi, szorítok, hogy könnyű szülésed legyen!Remélhetőleg, már meg megvan Bence baba!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Húú Ildi!Nagyon drukkolok nektek,lehet,hogy már meg is van Bencéd! :D :D
Vendég
 


Húúú,Ildi,nagyon drukkolok!!!! :)
[size=18] Tesókám!!!
Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!Puszillak!!![/
size]

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok :wink:

Ildi, DRUKK NEKED!! ( bár gondolom már lekéstem, akkor viszont remélem könnyű szülésed volt!! :wink: )

Gabi, nagyon boldog szülinapot neked!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Köszi
Tesó és Kata!

Ildi
Bencével egy napon lesz a szülinapunk :wink: :wink: :wink:
Remélem már túl vagy rajta és már rég a Ti kis drágátokban gyönyörködtök!!!!
Vendég
 


Gabi

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


SZIASZTOK!

CHRISSYY MOST ÍRT SÖMIT :D :D :D :D :D :D :D
16:20-KOR ILDIÉK BENCÉJE MEGLÁTTA A NAPVILÁGOT,3310 GR ÉS 56 CM .MINDANNYIAN JÓL VANNAK!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


gabi: boldog szülinapot kívánok neked!

Kép
csehi77
 
 


Chrissyy
Köszi az infót Ildiékről.

HATALMAS GRATULA AZ UJDONSÜLT ANYUKÁNAK ÉS APUKÁNAK!!!!KÍVÁNUNK SOK TEJCIT,GYORS FELÉPÜLÉST ÉS GYÖNYÖRŰ BABÁS PERCEKET,ÓRÁKAT,NAPOKAT........NEKIK!!!
Vendég
 


Ja és a többieknek is köszönöm a szülinapi köszöntést!
Vendég
 


ILDI, GRATULÁLOK BENCE ÉRKEZÉSÉHEZ!!SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok,

Köszünnyük szépen a drukkot, ésa gratokat is.
Dobok fel pár képet.


Ildinek beolvastam a hozzászólásokat, nagyon boldog volt. Köszi Nektek.

Krisztián voltam :)
Kép
Kép

Kép Kép
n.k.ildi
 
 


Ildi és Krisztián!!

Gratulálunk Bence babához,gyönyörű kislegény!!Sok boldogságot,jó egészséget nektek!!Csak úgy sugárzik rólatok a boldogság,meg sem látszik,hogy szűltetek!!Puszi nektek!! :D :D :D :D

Gabi!Boldog szülinapot!!!!



Pár napig nem leszek netközelben,addig is puszi mindenkinek!! :D
Vendég
 


Krisztián!

Jaj de jó, hogy jöttél! Gyönyörű Bence baba!Gratulálok hozzá!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ildi és Krisztián!
Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Bence babához!!!Nagyon édes a kislegény!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ildi,
hatalmas gratula Bence babához!!! Gyönyörű hajacskája van!!!! Jaj, olyan varázslatosak lesznek ezek a napok, mikor érzed, hogy Anya lettél!!!!!!!!!
Ügyesek voltatok!!!!

Gabi,
nagyon sok boldogságot, mesés perceket és jó egészséget kívánok Neked szülinapod alkalmából!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem kellőképpen megünnepeltétek!!!!!!!!! :P
Vendég
 


Ildi
Gratulálok Bencushoz! Jó egészséget és minden jót, ja és a legfontosabb, rengeteg tejcit!
Nagyon édi Bencus, megvan a Grétim sok hajú párja!!!!

Azért nem jelentkeztem eddig, mert mindig volt valami. A változatosság kedvéért, még mindig a bürokráciával küzdök.
Egyébként a múlt hét péntektől anyósoméknál voltunk "nyaralni". Hát őszintén megmondva szerdán már minden bajom volt, és így csütörtökön haza is jöttünk. Gréti jól bírta a környezetváltozást. Zalában ia ugyanolyan jó baba volt, mint itthon. Sőt képzeljétek pénteken Tihanyban volt egy céges ebédünk, ahova nem vittem magammal Csipit, és cumisüvegből kellett ennie, és ez is elég jól ment neki. Bár csak 110 g-ot evett, de így is kibírta az esti fürdésig.

Tali
Sajnos mi nem tudunk menni. 28-tól megyünk a barátnőimmel a Balcsira. Nagyon sajnálom, pedig jó lett volna talizni veletek megint!

Vicuska
Nagyon örülök a híreknek! El sem tudod képzelni, milyen izgalommal olvastam, hogy mi történt az elmúlt napokban veled! Mondtam én, hogy milyen jó lesz majd májusban babázni!

Nati
Nagyon édes Bencus!

Alíz
Lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de mikor is lesz az esküvőtök?
Hallottam, hogy megszületett kisImi, hát szép nagy baba lett Ő is!

Ibi
Utólag is boldog névnapot kívánok!
Sajnálom, hogy Gergő ennyit sír. Az okosságokat pedig szerintem próbáld meg, aztán ami bejön, azt fogadd meg, ami nem azt meg felejtsed el. Mondjuk a fejecskéjét forgassad, mert ha mindig ugyanúgy teszi, akkor egy kicsit eldeformálódhat, de én ezt úgy tudom, hogy amíg nem keményedik be a kutacsuk, addig tud formálódni a fejük, tehát később meg Ő is forgatja majd a fejét ahogy neki kényelmes lesz.

Gabi
Boldog szülinapot kívánok! (és tényleg Ildi Bencusával együtt ünneplitek majd a szülinapotokat!)

Bessy
Végre mégegy lányka lesz a topicban.

Andesz
Jók a képek, főleg amin a két srác együtt van!
Ahogy nézem most is voltatok egy páran! Hihetetlen, hogy mennyi energiád van. Ennyi emberre sütni-főzni, és még emelett jól is néztél ki. A hajadat fodrász csinálta, vagy Te vagy ilyen ügyi?

Tündi
Ilyem fali díszeket lehet a Kenguru Kid-ben venni, legalábbis én ott vettem egy csomót. Gréti szobája is ilyennel van tele.

Judy
Igazán csajos lett Barbika a fülbevalóval! Az a védőnő lőtte be végül, aki Grétiét? Nem volt semmi gond, ugye?

Orsi
Most már Te vagy a következő! Érted izgulhatunk! Én jobban izgulok bárkiért itt a topicban, mint amikor én szűltem. Bár akkor lehet nem volt rá időm?!

Kép
tand
 
 


ildi: GRATULÁLOK! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK. SZÉP KISLEGÉNY BENCE :)

tand: hát elképzelhető,hogy én leszek a következő, de ez még korántsem biztos :) Valaki beelőz és máris csúszik az egész :lol:

Kép
csehi77
 
 


Ildi és Krisztián! Gratulálok Bencéhez, gyönyörű nagyhajú baba!

Gabi: utólag is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! Köszi a tippet a talival kapcsolatban!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!
Ildi gratulálok nektek nagyon szép Bence baba!Ügyesek voltatok.
Remélem mostmár tényleg Orsi jön mert már nagyon szeretnék babázni.
Gabi boldog születésnapot neked.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Bessy: Gratula a kislányhoz! :)

Ildi: Gratulálok kis BEnce születéséhez! Sok tejcit és boldogságot kívánok Nektek!
:) Micsoda hírek.
Köszönjük a híreket és a képeket. Imádok hogy Ildi mosolyog mikor rajta a babuci, egyáltalán nem látszik rajta a szülés fáradalma!
Nagyon szép vagy Ildi, és a baba istenem nagyon nagyon gyönyörű :)

Enikő: Ez így van, van egy szabad helyünk! Ildi nem hiszem hogy jönne (bár ki tudja?) :) Nem tudom de úgy néz ki hogy eltudunk vinni, csak írd meg hogy hol vagyünk fel, én meg megírom hogy mikor :)

Nati: Csodaszép ez a csöppség :) Vérzésre én már nem emlékszem de ahogy látom a többiek már megnyugtattak :)

Andesz: Semmit sem változtál! :) Szuperek a képek, nagyon szépek voltatok (vagytok)
Látom tényleg kitettél magadért a keresztelőn. Szépeka skacok és jó sokan voltatok!
Szertartás milyen volt?

Gabi: Én mit vigyek? Lehet hogy sütit viszek, vagy üccsit? Valamit mindenképpen, próbáltam a táblázatból kideríteni hogy inkább mi kellene. Mindkettőt viszek. Üccsit is meg sütit is :)
Boldog születésnapot kívánok!!! (kicsit igaz megkésve)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ildi és Krisztián,

HATALMAS GRATULA BENCE BABÁHOZ, SOK BOLDOGSÁGOT, SOK-SOK ÖRÖMÖT KÍVÁNOK AZ ÚJDONSÜLT CSALÁDNAK, ÉS PERSZE RENGETEG TEJCSIT.
:lol: :lol: :lol:

Szép hajas baba lett kisBence. :lol: :lol: :lol:

Tand,

Igen az a védőnő lőtte ki, és semmi gond ne volt vele. Be sem pirosodott, semmi váladék. Mintha már ezer éve lenne fülcsije. :lol: :lol:
Amugy nekem is ugyanolyan van, mint Barbikának csak kékben.Így most anya és lánya egyforma fülcsiben villoghat. :lol: :lol: :lol:

Gabi,

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED.

Andesz,

Tényleg semmit sem változtál a 10 év alatt.
:shock: :shock: :shock:
Most is ugyanolyan szép vagy, mint a képeken. :lol: :lol:

Bessy,
Gratulálok a kis puncishoz. :lol: :lol:
Nagyon szép neve lesz a kiscsajnak. :lol: :lol:

Vicuska,

Olvastam a másik topicban, hogy el akarod kezdeni a tesztelést, amit én megértek, merthát ne könnyű ellenállni ha ott vannak a tesztek, csak annyi, hogy ha így is van, ne kezd a 10. dpo előtt. Negát fogsz látni, ami ne fog jót tenni a kis lelkednek. Én a 11. dpo-n kezdtem el látni egy haloványocska 2. csíkot, amire a barátnőm azt mondta, hogy nincs is ott, persze én tudtam, hogy kicsilányom beköltözött. :lol: :lol:
Remélem nem haragszol egy kis tanácsért.

Nati,

Csodaszép Bence baba. :lol: :lol: :lol:
Remélem most már rendeződnek lassan a dolgok otthon. :lol: :lol:

Csehi,

Mire a fiaim kezdik a sulit már te is babázni fogsz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap megvettem a Tesco-ban a sulis cuccok nagy részét, persze nem kaptam mindent. :evil: :evil: :evil:
Még mehetek máshova is. Nem értem, hogy rendelik a coccokat a Tesco-ban, hogy pl már nem volt 30cm-es vonalzó,füzet-és könyvborító (csak lányos volt), kottafüzet....és még sorolhatnám. Így is 15 000 ft-ot hagytam ott, és még pulcsit is meg farmert is kell nekik venni. :evil: :evil:
Az a mázlim, hogy a könyvekért nem kell fizetnem, mert Daniék könyvei 10 ezer felett van, Bazsiéké meg 13 ezer felett. Szóval lehet a gatyákat majd felkötni és a pénztárcákat kinyitni, ha oda kerültök ti is. :lol: :lol: :lol:

Barbika fogzik ezerrel, sokat sír és egyfolytában rágja a kezét. Jó lenne ha már kibújnának. :roll: :roll:
Nagyon sajnálom szegénykét.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Sajnálom hogy ennyi minden összejött most. Kitartás Barbikának, kívánom hogy ne kínozza sokáig az a fránya fogacska.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Judy, tényleg ennyire drága a sulikezdés??? :shock: Nem semmi! Én már el is felejtettem! :lol:
Anyukád hogy van?

Tündi, köszi, bár tényleg, ki tudja: hátha Ildi így is bevállalja! :D :D :D Majd írd meg (priviben), hogy a város melyik részén laksz, megpróbálok alkalmazkodni. Persze azt nem ígérem, hogy Maroshegyre kigyaloglok! :D

Vikcy, ne siettesd Orsit! :D És különben is: már csak néhány hét, és a saját babáddal (is) tudsz babázni! :D

Andi, sajnálom, hogy nem tudtok jönni a talira! :(

Na akkor egy kicsit rólunk.
Múlt héten voltunk a havi kontrollon: minden rendben van, méretei jók (fejből nem tudom, a dvd meg nincs itt) - legalábbis a mamanet-en található adatoknak megfelel. Amin kicsit meglepődtem, hogy a doktorbácsi azt mondta, hogy a Babó kb. 2,5 kg! :shock: Amik nekem vannak könyvek, abban a 33. hétre 1,8-2 kg-ot írnak. Persze, tudom, hogy a 2,5 az csak egy saccolt érték, de akkor is ledöbbentem.
A Manó nagyon-nagyon sokat mocorog, most már mindig a lábacskáit érzem felül. Remélem, hogy jól érzi magát fejen állva és nem áll szándékában visszafordulni. Egyre többet rugdal nagyokat, néha-néha már fáj is, olyan erősen.
Apa 3 hétig szabin volt, ki is használtuk: amikor jó idő volt, mentünk a Balatonra. Legalább szedtem össze egy kis színt.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Megyek, folytatom a babacucc-rendezgetést. :D Nem gondoltam, hogy ez ennyi ideig tart!
Ha nem leszek hulla megint, mire végzek, még felnézek.

Addig is puszi mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: Írtam privit.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!
S.Enikö:nem siettetem Orsit csak várom már nagyon hogy megszülessen a babája.Ami szerintem egy legjobb barátnötöl természetes.És igen hamarosan a sajátommal is babázhatok de elöbb szeretnék az ö kisbabájával babázgatni mert szerintem terhesen teljesen más még egy pici babát a kezemben tartani. :D :D



vikcy6
Pákozd
 
 


Vikcy, jajj, remélem nem sértődtél meg azon, amit írtam. Igazán nem annak szántam! Bocsánat!!! :cry:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Nem sértödtem meg!!!
Nem vagyok olyan tipus csak leirtam a gondolatomat. :lol: :D



vikcy6
Pákozd
 
 


Ildi!
hatalmas gratula Nektek!sok Boldogságot! :lol:


Gabi!
Boldog szülinapot! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda hírek :shock: lemaradtam Bence születéséről :o

Ildi, Krisztián
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Ismét csodaszép hajasbaba született. :lol: :lol:
Lehet, hogy a lakodalmas zene csalogatta ki Bencét? :lol: :lol: :lol:

Gabi
Nagyon boldog születésnapot!

Tündi, Judy
Köszönöm! :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Ildi, Krisztián
Nagyon-nagy gratula Bencushoz!Gyönyörűek a képek! :P :P :P

Gabi!
Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánok! :P

Andesz!
Utólag is Boldog házasságiévfordulót kívánok!Nagyon csinik voltatok! :P

Csajok!
Köszönöm a biztatásokat, nagyon jól eset olvasni!Apácskával meg is beszéltük, hogy türelmesebbek leszünk, és ha van valami akkor azt megbeszéljük és n em hagyjuk elhatalmasodni!
Nagyon sajnálom, hogy nemtudok ott lenni a talin!Nagy kár, hogy most kell elutaznunk! :( :(

Rolunk:Nem voltunk itthon a hétvégén, és rájöttünk, hogy Gergő azért sír sokat esténként mert egésznap furnak, kopácsolnak és valamiért este jön ki rajta a fáradtság.Mert mikor nem voltunk itthon egyeltalán nem sírt, sőt nagyon hamar elaludt!Nagyon remélem hamar végeznek a házunkkal,még pár hét! :(

Kép Gergő Kép Egy kis mosoly

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok

A többieknek is köszönöm a szülinapi köszöntést-aranyosak vagytok!

Krisztián és Ildi
Köszönjük a képeket,igazán gyönyörűek és meghatóak!Mégegyszer gratulálok csodálatos kisfiatokhoz!

Tand
Sajnálom,hogy nem tudsz a talin itt lenni,bár a Balcsin is biztos szuper lesz a barátnőkkel.És azt is sajnálom, hogy még mindig kűzdesz a mocskos bürokráciával!
Elhiszem,hogy már vágytatok haza anyósodéktól,nem lehetett könnyű ott a rengeteg emlék között.

Tündi
Ok,hozzál üccsit és sütit is,de nem kell ám sokat!

Judy
Hát nem semmi mennyibe kerülnek a sulis cuccok és már dupla családi pótlék sincs augusztusban :evil:
Sajnálom,hogy Barbika is így megszenved azokkal a fránya fogacskákkal,ha nagyon nyűgös akkor esetleg próbáld ki a viburcol kúpot vagy a Chamomilla 15 ch-t vízben műanyag kanálban felolvasztva 3 óránként 1 golyócskát és lefekvés előtt egyet.Éjszaka azért alszik?

Enikő
Örülök a jó uh eredményeknek,képeket nem hozol róla?Ne aggódj,látod Ildiéknek is hatalmas babát jósoltak és mégse lett olyan óriásbébi.És higgyétek el nem lesz kicsi a legkisebb rugi se akármekkora is a bébi.

Nibcsike
Gergő baba nagyon cuki!Édes ahogy mosolyog!

Vicuska
Hogy vagy/vagytok? :wink: :wink: :wink: :wink: Mikor is mentek uh-ra?Remélem sokat pihensz!Sokat gondolok rátok! :wink:
Vendég
 


Rólunk:
Voltunk ma védőben.Noel jól belehúzott,mert ebben a hónapban 590grammot hízott így már 8,5 kiló a mi kis drágánk és 70 centi.Szombaton kibújt a 3. fogacskánk is,a bal felső :D -ezzel már nem szenvedtünk meg annyira.
Mondta a védőnő,hogy szeptemberben valószínű,hogy ingyenesen megkapjuk az első pneumokokkusz elleni védőoltást.Nem lesz mindenkinek ingyenes,csak a koraszülötteknek,így mi is megkaphatjuk.

Képzeljétek volt a védőben egy hármas ikerpár.Minannyian fiúk ,ketten egypetéjűek.Nagyon édesek voltak ,most 2 hónaposak és akkorák mint egy újszülött,most 3 kiló körül vannak 1,5 kiló körül születtek a 32.héten.És ami a legmeglepőbb,hogy nem lombik bébik,hanem természetes úton fogantak :o .Azon mondjuk kiakadtam,hogy az apuka otthagyta őket :( :( :( utálom az ilyen felelőtlen férfiakat :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


És egy tábli:
(Rönét kivettem,mert nem jelentkezett azóta.)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem voltunk itthon, még nem tudtam visszaolvasni!
Anyu is itt van...

Gabi! Mégegyszer SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

Ildi és Krisztián! GRATULÁLOK BENCE BABÁTOKHOZ, SOK BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT KÍVÁNUNK!

Csajok! Voltam bent Ildinél, élőben még szebb Bence. Majd holnap feldobom a képeket, amiket csináltam. Jól van, és már jönne haza. Ismerős, én is haza akartam menni másnap. Amúgy szerdán már mehetnek haza.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Gabi:hogy érted azt hogy az apuka ott hagyta öket?mert ez elég két értelmü.A védöben?

Ma nagyon jól telt a napunk.Mondjuk délelött meg sem áltam mostam föztem takaritottam. :(
Délután meg lent voltunk a velencei tónál Orsival.A fiúk pecáztak mi meg pihiztünk.Nagyon jó volt. :)
Csináltunk képeket de azt mondjuk már itthon.Majd Orsi vagy én rakunk fel.Tök ari pocakos képek.
Jó éjt mindenkinek!!!!



vikcy6
Pákozd
 
 


sziasztok!!!

Judy,
remélem hamar túl lesztek ezen a fogzásos időszakon!!! Most már értem, mennyire szőrnyű érzés, amikor a kicsitek sír és nem tudtok rajta segíteni!!!
A srácok segítenek néha dajkálni? Milyen, hogy ismét "sokan" vagytok otthon???

Ildi,
bár nem olvasod, de használd ki a kórházas időszakot!!! Én is haza akartam jönni, aztán itthon jöttem rá, hogy ott milyen biztonságban éreztem magam :wink: . Jó sokat vajúdhattál, ha vasárnap délutánra lett meg Bence :shock:

Orsi,
most már azt hiszem te jössz :P . Jól teszitek, hogy pihiztek és kirándultok Vikcyékkel!!! Olyan jó, hogy "ott vagytok egymásnak". Együtt terveztétek a teherbe esést, vagy csak véletlen alakult így??

Vikcy,
várjuk a képeket!!! Köszi a tőzegáfonyát, a dokim is azt javasolta és nagyon jóóóóóóóóó!!!! Már két kapszula használt :P .

Enikő,
jó hogy jöttél!!! való igaz, a babahomi rendezgetésnek sosincs vége. Ne aggódj a 2,5 kiló miatt, szerintem az nem nagy, nekünk 2,2 volt 33 hetesen és el volt maradva 1 hetet a súlyával, akkor pici babának számított. Szóval szerintem a tietek pont jó!!! Szobáról mikor hozol képet???

Ani, Vikike,
de jó, hogy együtt nyaraltok!!!! gyertek majd az élménybeszámolóval!!!

Andi,
sajnálom ezt a k..va bürokráciát, remélem vége lesz egyszer!!! S a csajokkal viszont tuti jól fogod érezni magad a balcsin!!! velünk meg majd legközelebb talizol!!!!

Kata,
milyen volt a balcsin? hogy van Geri bébi?? Újabb fotók?? Nagyon kíváncsi vagyok rá!!!!

Kriszti,
de jó, hogy bent voltál Ildinél!!! Várjuk a képeket és az "élménybeszámolót". Persze nem olyan részletesen, mint ahogy Ildi fogja, de azért egy két morzsát elhinthetnél nekünk a szülésről!!!

Gabi,
gratula a 3. fogacskához, nagyon szépen haladtok!!!! S lehet, hogy a kúp segített, hogy most nem volt annyira veszélyes??? A chamomilla hasfájásra is jó!!

Ibi,
örülök, hogy rendeződtek a dolgok a pároddal. A legfontosabb, hogy ti megértsétek egymást!!!! Gergő pedig biztos estére elfárad, azért nyűgösebb!!!! A tesód tud neked segíteni a gyerkőcnevelésben???
Nagyon édes a mosoly!!!!! Vidám babának tűnik !!!!

Vicuska,
pénteken mész uh-ra és vérvételre, igaz??? hányadik dpo-n vagy most????? ha hétfőn volt a beülti, az az első dpo???? gyere légyszi ide is és írj, mert nagyon kíváncsi vagyok rátok!!!! nekem ilyenkor már volt szurka piszkám néha a mensis előgörcsök helyet!!!!

Nálunk tegnap és ma Bence nagoyn nyugös volt, délutánra már eléggé kipurcantam. Ráadásul délutánonként játszik a cicivel, kiköpi eg yidő után, utána meg rettenetesen sír - ilyenkor azt hiszem, hogy kevés a tejcsi, viszont ha megnyomom jön belőle :shock: . De a lefejt tejet meg megissza cumisüvegből :shock: :shock: Nem értem mi lehet... semmi új deot nem használok, minden olyan mint régen... remélem rendeődik. Ez a tejcsi úgy látszik nálam mumus :wink:

A nyakán pedig apró pici vörös pöttyök vannak - némelyiknek fehér a közepe. Állítólag meleg kiütés és púderezni kell. Volt valakinél ilyen???

Lányok, ti milyen ajánlott oltásokat adattatok be???

pihentető és kiadós alvást mindenkinek!!!
jó éjt!!
Vendég
 


Tünd,
Barnikának boldog szülinapot holnapra!!!! Majd írd meg, hogy hogy ébredt, ilyenkor mit szoktatok csinálni??!
Vendég
 


Sziasztok

Tündi
BARNIKÁNAK NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Chrissyy
De jó,hogy voltál bent Ildinél,csodálatos lehet Bence baba.Türelmetlenül várom a fotókat.Reméljük tejcsi is beindul ma vagy holnap!
Ha tudsz gyere!Tényleg apácskád milyen szakos lesz jövőhéten a talikor?Remélem nem erőszakos :lol: ,na szóval szabin lesz,vagy hogy tudtok jönni?

Vikcy
Nem ,nem a védőben hagyta ott az apuka őket,hanem lelécelt.Állítólag megijedt attól,hogy hármas ikreket vár a csaj,de szerintem ez duma.Egy komoly kapcsolatban,ahol babát terveznek és szeretik egymást,nem tartom valószínűnek,hogy csak úgy lelép az apuka.

Nati
Sajnálom a szopi körüli mizériát!Esetleg próbálj testhelyzetet változtatni.Nem ettél valami olyat ami megváltoztathatta a tejcsi ízét?Pl: fokhagyma...Illetve sok rosszat mondanak a laktoherb teáról is állítólag nagyon átmegyx az íze a tejcsibe és sok pici ezért elutasítja.Bár ha üvegből megissza akkor nem hiszem,hogy ez lenne a gond.Lehet egyszerűen csak lusta Bencéd szopizni.Azért semmiképp ne add fel!Esetleg nézesd meg nincs-e a kis nyelve lenőve,mert az is okozhat szopási nehézségeket.Most csak ennyi jut hirtelen az eszembe.
A pöttyök miatt ne aggódj,de azért figyeld őket.Nálunk inkább nagyobb vöröses foltok volták,állítólag az anyatejtől,aztán amikor már ilyen meleg volt voltak olyanok is amiket Te írtál,az tényleg melegkiütés.Sőt a szemöldöke között és a nyakán is volt ekcémás szárazság,azt fürdetőkrémmel kentük be és az helyrehozta.Amúgy meg mi is puderezzük születése óta.

Mi nem adattunk eddig még semilyen nem kötelező oltást a picinek,tehát ebben a témában nem igazán tudok mit írni.

Puszi Mindenkinek
Vendég
 


Tündike
Barnikának Boldog Születésnapot kívánok!
És szép napot! :P

Nati
A tesóm szokott hasznos tanácsokat adni, csak a fius dolgokban annyira nemtud(pl.:kukis ügyben) mert két kislánya van.De nagyon szereti a Gergőt, mikor eljönnek hozzánk alig akar hazamenni.
Ilyen kis pati szerüség nekünk is van, a védőnö azt mondta hogy hintőporozzam. :)

Gabi
De jó nektek, hogy megkaphatjátok azt a védőoltást is! :) De felháboritó, hogy beigérik, hogy ingyenes lesz aztán mégsem!Pedig tök drága! :evil:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jó reggelt!

Nibcsike: Ez jó hír! Tudjátok már miért sír. Mostmár akkor kicsit könnyebb lesz a helyzet :) Még mindig tiszta apukája szerintem Gergő. Nagyon édi és sokat nőtt :)

Gabi: Hogy mik vannak ilyenkor ez én zsebemben is kinyílik a bicska. Aztán ha szépen felnőnek meg már nincs gond velük megjelenik mint büszke apuka.
Grr... :evil:

Lányok! Köszönöm szépen Barniak nevében mégegyszer a köszöntést. Pontosab 4 évvel ezelőtt 17:05-kor megszületett kcis fiam, ilyenkor én már javában vajúdtam :)
Holnap bulizunk a Kiskakasban családostól, szombaton lesz a babazsúr a Mikka-Makkában. Szerintem tetszeni fog neki főleg az ajándékok :)

Nati: Barnika jól ébredt de neki még egyet kell aludni a bulihoz :)
Sajnálom hogy gondok vannak remélem megoldódnak. Sokszor maguktól rendeződnek a dolgok, nálunk legalábbis így volt. Melekiütésünk szerencsére nekünk még nem volt, ebben segíteni nem igazán tudok :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nati
Olyan nekünk is van, hogy nem mindig akar szopizni és inkább sír.De olyankor megnyugtatom,meg néha be is alszik egy kicsit, és utána egy kicsit később szopizik rendesen.
Szokott olyat is csinálni, hogy szopi közben vigyorog, és nem eszik rendesen.Olyankor kb. kétóra mulva kér megint szopit.Szerintetek baj ha nem mindig várom meg a három órát, hanem elöbb szopizik?
Gergő szokta elöbb kérni, ha nem eszik elötte rendesen.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike: Nem baj! Főleg ha tudod hogy előtte nem evett rendesen. Aztán gyakrabban kérhetnek enni akkor is a babák amikor növési szakaszban vannak mert több kell nekik.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Áááááááá, írtam egy csomót, erre elveszett minden! :twisted:

Akkor most röviden:

Nati, sajna én ilyenekben még nem tudok tanácsot adni. Babaszoba még nincs kész, egyelőre egy pelenkázó szekrény van beállítva a helyére. Remélem, a héten végre megkapjuk a kiságyat is sógornőméktől. (ma jönnek haza a nyaralásból) A rendezgetésről meg annyit, hogy még nincs minden kimosva, ennek ellenére már kétszer átrendeztem a szekrényt! :D

Tündi, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Barnikának. És köszönöm, hogy elviszel engem is.

Gabi, beírhatod a tábliba, hogy én Tündiékkel megyek. UH képet sajnost egyelőre nem tudok hozni, mert ez a gép most valamiért nem ismeri fel az UH-s dvd-t, a laptop meg nincs itthon.

Ibi, örülök, hogy rendeződtek a dolgok, és meg tudtátok beszélni Apával. Nagyon édes Gergő baba, ahogy mosolyog!

Kriszti, már nagyon várom ám a képeket Ildiék KisBencéjéről. És ez vonatkozik Martinkára és Nati Bencéjére is.

Orsi, Vikcy: tőletek pedig a pocifotókat várom! Ilyenkor úgy tudok irigykedni, ha valaki vízparti településen lakik...

Na ezt most elküldöm, hátha megint elszáll!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Hali

Gabi
Mégis tudunk menni a talira, mert csak pénteken megyünk a balcsira! :lol:
Mi saját autóval megyünk, és ha valakinek szüksége van még fuvarra, akkor hozzánk lehet társulni. Az egész hátsóülés szabad nálunk. Ja és babakocsit is tudok még egyet elrakni. Indulni olyan 1-körül már tudunk.

Na de most telefonáltak, hogy mehetek a kocsimért, utána majd jövök!

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Gyorsan a képek, megpróbálok később jönni.

Bence baba 16.20-kor látta meg a napvilágot, nem volt könnyű szülés, de amikor rátették, azt mondta ő is, hogy jöhet a kistesó. El volt egy kicsit akadva a szülőcsatornában valószínű a nagy haja miatt, mivel már hajnalban elfolyt a magzatvíz a menyasszonytáncnál. Többet kellett nyomnia, de minden rendben volt. Picit vágták, van pár öltése. Egy nagyon kedves szülésznő volt ott, mikor bementek, és már lejárt neki a műszak, de rendi volt és megkérdezte Ilditől, hogy maradjon-e és ott maradt vele, míg ki nem vitték az osztályra. Van már tejcsije is. Szerdán már mehetnek haza!

És akkor a sztárfotók a tejcsisszájú Bence babáról:


Kép

Kép

Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?