Új privát üzeneted érkezett!

Kép Imádom ha dobálnak...:)

Kép Pihizünk anyával...:)

Kép Anya mik azok amik ott úszkálnak a vizen....?

Kép Apa választok neked jóóóóó...?

Kép Én megelégszem ezzel a Z betűvel...:)

Kép A babám haja sem rossz....:)

Kép Na és a szakálka... az fürdőruciban a legfinibb....:)

Kép Apa próbálkozik .... :)

Kép Strandolás után a szálloda felé...:)

Kép Bugyiban....:)

Kép Kenyérmajszolás....:)
Vendég
 


Sziasztok!

Hát újra itt :lol: Megjöttünk Balcsiról, nagyon-nagyon szuper volt... Végre van egy kis színünk is! Fürdeni mi sem fürödtünk a Balatonba, (ahogy Nikiék sem) mert hideg volt víz!

Apropó! Minden baba nagyon cuki! Anna, Levike nagyon édes, gyönyörő szemei vannak :-) És Réka baba is csodaszép.
Utólag minden babának NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!!!! :lol: :lol: :lol:

Póbáltam visszaolvasni, jó sokat írtatok szerencsére :-)
Az éjszakai felébredéshez azt tudom csak hozzáfűzni, hogy biztos van abban valami, hogy az anyatejes babák kelnek fel inkább, valószínű azért mert megszokták. Viszont Patrik mielőtt kibújt a foga simán átaludta az éjszakát, azóta viszont nem! Tejem már alig-alig... Éjjel is felkelt, gondoltam nem etetem meg, loszoktatom a felkelésről. Ennek az lett a vége, hogy fent voltunk vagy 2 órát. Sem a tápszer nem kellett neki, sem a víz! Éjjel újra kezdjük :-)

Valamit még nagyon akartam, de elfelejtettem :oops:

Na, mindegy! Patrik nő mint a gomba, volt egy 15 hónapos kisfiú a strandon, gyakorlatilag olyan magas volt mint Patrik. Folyton állni akar... hihetetlen erő van a lábában, nem szeretném, hogy álljon, de amikor kicsit segítek neki a felülésnél kifeszíti a combját, térdét és egyből feláll. Imádja :-) olyan gyorsan kúszik, hogy nem győzöm elkapni... :-)

Múlt héten mondta először, hogy BABA!!! Annyira édes volt, először csak némán formálta a szót aztán jött a hangja is.... Hát komolyan elbőgtem magam, annyira édes volt... aznap este már megvolt a MAMMA is :lol:
A babát azóta is rendszeresen mondja! Imádja a gyerekeket és a kutyákat.... persze mindenkit az újja köré csavar 1 perc alatt! Már jó sokat eszik, szereti a gyümölcsöket, a kiflit, a kenyérhéjját.... :lol:
Anna, már én is nagyon várom a babaúszást.... változatlanul imádja Patrik a vizet.... szerintem hiányzik neki is, legalábbis remélem :D :D :D

Na, befejezem, nem untatlak benneteket, elég volt belőlem ennyi :)

Pár képet azért teszek fel:
Huncutkodás:
Kép [img]

Kiflimajszolás:
Kép

Balatonon lavórban fürdés :
Kép

Strand:

Kép
Kép

Itt pedig épp belemászik a szatyorba:
Kép

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzmara mért irtad h nem akarod h álljon?

Szupik a képek!:) :D

Kép
aniko...
 
 

 
 

Sziasztok!

Anikó: azért nem szeretném még, hogy álljon, mert szerintem egy 7 hónapos gyereknek nem kell még állnia. Attól félek, hogy nem elég erős a csípője, gerince, lábacskája....
Szóval csak parázok, nem szeretnék ezzel kárt tenni benne, hogy hagyom állni...
Ez olyan mint az ültetés. Valaki azt mondja, hogy tilos, csak akkor ha már egyedül felül, valaki meg azt, hogy ha ülni akar hát üljön.
Nem tudom, hogy mi a jó... és, hogy mivel teszek jót...

Kép
zuzmara08
 
 


No, kicsit utánaolvastam... Végül is ebben a korban sok helyen írják, hogy segítséggel állhat a baba!

Ám legyen, akkor csak álljon ha ahhoz van kedve :D nem parázok miatta...

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi! Gigi magától felhúzza magát és áll mindenhol. Kiságyban, járókában, ölemben...És Zsuzsi tücske meg már négy hete áll. Zsuzsi hogy vagytok?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Először is:
Minden Babának, akinek az utóbbi pár napban volt a hófordulója BOLDOG HÓFORDULÓT!!

Kép

Nagyon jók a képek Boganna (evés közben tényleg gyönyörű :lol: ),
Niki ( a pihi anyával nagyon szép), Zuzmara!

Örülök, hogy jól nyaraltatok..
Már csak 3 hét és mi is megyünk haza vidékre :lol:
A borostyánlánc hatásos, mert tényleg többet alszik Levi nappal.
Az éjjelek változóak.. legtöbbször csak 1x ébred és eszik (hajnali 2 körül) Mindezt csukott szemmel teszi :lol:

Levi mostanában próbál szépen leülni, de mindig nagyon huppan - még jó, hogy ott van a pelus.
Pár napja rengetegszer beszélget mamamamama és bababababa. :lol:
Mint Patrik :lol:
Ha valami gond van, vagy hiányol, akkor kiabál, hogy ma-ma-ma :P

Etetés
Pár napja csak gyümit kap, mert a kaki gond még most sem jött helyre.
Már babakekszet sem rakok bele neki. Tegnap pedig evett sárgabarackot is.. :P

Levinak még most sem jött ki a foga :shock:
Már nagyon kemény az ínye és szépen látszik mindkét alsó foga :P

Már nagyon ügyesen mászik a szőnyegen 4kézláb...
Mindenhol fel akar állni és mindent pakolgat :P

Anna
Sajnálom a gyomorfekélyt :(

Állás
Minden baba tudja és érzi, hogy mit bír.. ha állni akar álljon.
Levi is áll már 2 hete, pedig nem kis súlyt kell emelnie és tartania.
...és több percig bír állni.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi most vagyunk túl egy hányáson (volt egy pici darab barack a kajájában :? ) és az ordításon :(
Nem akar enni.. Most barack+szilvát kapott, mert 2 napja ismét nincs kaki :(
Pár kanállal belerőszakoltam és benne maradt, aztán kapott tejet és most alszik :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hunci
Boldog Hófordulót Hunornak!!!

Szekrényben:
Kép
Dinnye:
Kép
Felállok mindenhol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, köszi, Levinek is!!!!!!!!!!!Nagyon ügyes Levi!Kajálási módszerik hasonlóak :lol: Hunor is tiszta kajcsi kaja után, közben , előtt, mindenhogyan :lol:
Sajnálom a hányást, ez van, szilárd kaja, rendszeresen előfordul itt is :cry: Kamillatea nagyon édesen és éhgyomorra?Az nem segít?Vagy már próbáltátok kakira?

Megvan a 3. fog!Ezt sem vettem észre, csak ott figyel!Ez tutti, hogy a lánc segít, komolyan, egyre nagyobb híve leszek, 3-ból 3 fog amit nem vettem észre, és ő sem, és ez a lényeg!
Vendég
 


Sziasztok!!!


Húúúú....Kia, szegény Levi!!! :( Szerintem inkább ne erőszakoskodj....bár szerintem az elején hogy minnél gyorsabban haladjon az ember sajnos hajlamosak vagyunk rá :? Hidd el nem fog cicivel a szájában lógva iskolába menni! :lol: Az elején nekem is volt pár alkalom amikor ha nem nyitogatta a száját akkor megnevettettem és úgy raktam a szájába.....rájöttem egyáltalán nem szabad....majd a saját ütemében......szépen elkezd enni!Mi is lassan-lassan 4-5 hónaposan kezdtük és most eszik meg egy teljes üveggel csak úgy hogy ő nyitogatja a száját(tök jó érzés)!A kakit is nagyon sajnálom......Szerencsére nálunk már a darabos is bejön....de csak az amit szeret....ma a borsót pl......köpte kifelé...muszály voltam csinálni neki almás-barackos-krumplit. Azt bezzeg bevágta :D

Na de én is tanácsot kérek....Réka nem iszik....már-már az őrületbe kerget.....tök szépen eszi a főzit.....reggel megissza a 180-200 tápiját.....utánna gyümi...aztán főzi....és legközelebb 15 óra mire muszály vagyok neki megint tápit adni hogy igyon :shock: Pedig már simán kiválthatnám ezt is :?

Na megyek mert itt ütögeti a lábam.......kéri a tápiját....
Majd még jövök!
Vendég
 


Sziasztok

Niki!
Gyümölcsteát sem szereti? 8 hós kortól van pl a hipp erdeigyümölcs, az tényleg olyan finom. Vagy szoktam néha adni gyülölcsleveket is, azt is szereti.
Panka 150-200 ml folyadékot iszik naponta a tápszerel mellett.
Egyébként szerintem a tápszer nem pótolja a folyadékhiányt, de lehet, h tévedek. Én csak ezért nem adnék neki ha amúgy nem kéri. Panka sem szeretett régen inni, de többször kínálgattam. Vettem neki olyan üveget is pl ami füles, így külön élvezi ha szórakozhat az üveggel, közben persze iszik is.

Persze a vélemények megoszlanak az instant teával kapcsolatban is..
Védőnő mit mond?

Kia! Levi édes. Micsoda vasgyúró. :)
A másik Levi is szívtipró. :)

Azt hiszem Anna kérdezte Pankát. Már pillanatokon belül hasra fordul..sőt..ha álmos akkor is, de úgy persze nem alszik el, így van olyan, amikor már nagyon álmos, és már hasra fordulás közben elkezd sírni, hog őő nem akar hason lenni.. Kis dilisem.. :) :)
Ha hason van akkor maga körül gyorsan megfordul -ha van kellő motiváció-, néha egy nagypn picit kúszik is. Szóval magához képest sokat fejlődött. Maszírom nagyon sokat, azt hiszem ez sokat segít.
Foga még nincs.
Megfordult a világ, mert mostmár a zöldséget-húst szinte egy falatig megeszi, a többibő hagy néha. Az üvegeseket jobban szereti, ha én kotyvasztok azt nem mindig. Mindegy mi az. Spenót, marha, borjú..stbstb (lekopoglekopog).
A nővel -aki vigyáz rá- egész jól elvannak, csak az a baj, hogy ha nyűgös, akkor az ölében altatja el..
:evil: Pedig itthon soha nem altatjuk ölben, így tegnap pl már igényelte VOLNA, de mondtam neki, h háhá felejtsd el.. :oops: Aztán elaludtunk együtt, én ültem a kiságynál ő pedig kicit hisztikézett, de szokás szerint elaludt.
Pedig nagyon sajnáltam, de nem akartam felvenni, mert ooolyan huncut, azonnal ráj9n, h jó, ha ez így is megy, akkor ezentúl így csináljuk.

Lelövöm magam..

Vajon mi lehet Dominnal és Melussal?

dhbetty
 
 


Sziasztok!!

Köszi Betty, igazság szerint eddig ivott szépen....én is instant gyümölcsös teát adok neki.....de most valahogy nem kell neki....most próbálkozom a pohárral....a csőrös pohár nálunk nem jött be mert öklendezik tőle :roll: Szóval most adtam neki összeturmixolt szilvát.....higítva vízzek ill. gyümölcslével...Valamennyit ivott-evett belőle....fogalmam sincs mennyit mert ugye mellé is ment!

Amúgy kint van az első foga Rékának....ill. még csak a hegye...de már lehet érezni ujjal.....és teljesen olyan az ínye mintha átlátszó lenne.....mondjuk sokat kelt fel éjszaka....meg mászkált a kiságyban de nem sírt....csak nyűglődött picit......ma meg semmi baja :D

Én nem tudom mért nem iszik mostanában :roll: Pedig már vettem neki másfajta instant teát is és azt sem issza :roll: Mondjuk pisis pelus van elég....meg figyelem a kutacsát is.....+....jókedélyű....scak engem bosszant :evil:

na megyek etetni

pusssz
Niki
Vendég
 


Sziasztok!

Betty de jo h te is irtál!

Niki:Gratulálunk az első fogacskának! :D

Kép
aniko...
 
 


Hello! Domin jól van, lehet jövő héten átjön! Lénának már 7 foga van.
Betty ha eddig szépen ivott, akkor ne válts teaízt, csak kínálgasd, majd iszik ő, ha kell neki. Azért mert téged bosszant, még sajna ő akkor is a saját ütemében csinálja a dolgokat! :wink:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Hunci
A kamillatea.. eddig azt ivott, most váltottunk gyermekteára, amibe sokminden van...
(ezt nem akarja úgy inni :? )

Gratula a 3 fogacskához!

Niki
Nem azért erőszakoskodok, hogy nem egyen tejet..
Örülök, hogy még szopizik, de a kaki miatt kellene ennie barackot, szilvát,... :?
Nem tudom, hogy milyen az ő teste, gyomra, stb, hogy még ezek sem hatnak rá :(

Levi foga is így van, csak neki mindkét alsó.. már fehér az ínye, de még most sem bújtak ki :?

Nyafi
Gratula Dominéknak a 7 :shock: fogacskához!

Azt nem írtam, hogy Levi táncol egy ideje :lol:
Ha olyan zene megy, akkor előre - hátra, fel - le mozog :lol:

Tegnap levettem a kiságyról a forgót, mert addig rángatta, amíg mellette nem kötött ki.
Mindent szétszed :shock: :P

Olvas: :lol:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.08 13:43-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, az olyan édi, ha egy baba táncol, már várom :lol: A teát úgy érdemes ízesíteni, hogy gyümölcssukrot teszel bele, az egyrészt édesebb is mint a sima ésgyümölcs cukra, tehát mintha gyümit adnál, jó nyilván nem ugyanaz, de a nagyon nagyon édes kamillatea nagyon jó megoldás tud lenni, persze vannak kivételek, nem mindenkinek válik be, persze de próbát megér, teljes éhgyomorra kell itatni.
Vendég
 


Köszi :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, értem én :) Nagyon jó ez a kép Leviről....mi van abban a könyvben csak nem valami pucér csajt mutogatsz neki? :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Ki mit csinál hétvégén? Jövő hét egy babatali? abigél nekiállt homokozni!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Hunci
A kamillateát kipróbáltuk... ma reggel kapott gyümicukorral, de nem nagyon akarta inni.
Csak néhány korty ment le, délután volt eredmény :lol:
Lehet, hogy ez segített :roll: :P
Köszi :wink:

Niki
A József A. Altatójában pucércsaj? :lol:

Levinek tegnap kibújt a bal alsó foga, de jön a jobbos is :P

Nyafi
Gratula a homokozáshoz!! :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Balcsin voltunk nagyon jó volt majd mesélek, de náthásan jöttünk haza ugyhogy újra orrszívó porszívozzuk szegénykem orrát, C vitamin stb....én se vagyok túl fényesen :(

Nyafi : köszi a hiányolást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd írok...mindenkinek puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Na ez volt az az igazi „tetvészkedősnemcsinálunksemmit” hétvége…Gigi mindenesetre remekül érezte magát. Homokozott, ő
elkezdte azt mondani, hogy vavvvv, vavvvv. Meg kell közben zabálni. Pápát egyszer integetett a nagyszülőknek, de sztem nem tudatosan! Viszont tegnap kétszer is azt mondta az apjának a fürdőben, hogy appa. Ez már sztem tudatos volt! Ti mikortól adtok tejfölt a tücsöknek? Mikortól lehet habarni a főzeléket? Képzeljétek hétvégén nem evett bébiételt, hanem húslevest kapott, meg banánt és mindmegette. Ma megpróbálok ringlót adni neki, mert az őszit nem eszi meg turmixolva, hátha ezt igen.

Kép
nyafi
 
 


Zsuzsi
JOBBULÁST Nektek!!!
Ha ma tartod, akkor:
Kép



Jövőre én is akarok vavvv-t :lol:

Nyafi
Grat az appához!
Levi nem akarja ezeket mondani, csak a mama és a baba....
nincs anya és apa :?

Ízlett a szilva?

Kint van a 2. fogunk is - majdnem egyszerre jöttek ki :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nem evett, mert nem voltunk itthon, úgyhogy alma őszit kapott! bébiételeset! Csajok lehet a 2-es babylove táptól nem jön kaka? Csak ilyen bazi nagy összeállt bogyó

Kép
nyafi
 
 


Nyafi amikor átálltunk a 2-es tápira Levinek is keményebb bogyósabb volt a kakija de két-három nap után beállt magától.

Levinek tegnap egyszerre 3 foga jött ki. :-) Kicsit nyügisebb volt egész nap de legalább túl vagyunk egyszerre 3 fogon is. Szóval így már öt fogunk van. Tegnap kereken 9 kiló volt Levike!

Kia Levinek is gratula a fogacskákhoz.

Zsuzsi jobbulást!

Ma este apa elvisz romantikázni mivel ma van a 2. házassági évfordulonk.:D :lol:

Szép napot mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!!!!

Zsuzsi jobbulást Bencének!!!

Nyafi szerintem is simán lehet a tápitól.....néha Réka is gumicsozik amikor banános almát kap de hála az égnek nem szenved tőle :)
De jó hogy Gigi már homokozik...én még nem merném beengedni Rékát a homokozóba mert ő még most is mindent megkóstol :?


Kia, nekünk is kint a 2. fogacska....és egyre csak nő kifelé az első is :)

Anna tök jó hogy Levinek már ilyen sok foga van... és hogy egyáltalán nem viseli meg! :)

A hétvégénk nekünk elég sűrű lett...szombaton anyóséknál voltunk...vasárnap pedig elmentünk kirándulni Szilvásváradra...elég fárasztó volt....de jó is egyben.....igaz Réka a hazafelé utat végig nyügizte....úgy sajnáltam...sok volt ez neki 1 napra!

Tegnap voltam védőnőnél és megkaptam a kiskönyvem...most új van és olyan csúnya.....semmi baba az elején csak egy sima fehér külsejű füzet :roll:

Na teszek pár képet a kirándulásról:

Kép Etetés...:)

Kép Édike...:)

Kép Apa ezt tényleg meg akarom kóstolni...:)

Kép Puszi...:)

Kép ErdeiManó...:)

Kép Közös kenyérmajszolás...:)

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratulálunk akinek kibujtak a foacskák!:)

Anna nekünk is 5 van+jön a 6,már abbol is van pici csücsök!

JA és:Boldog 2.házassági évfordulót,nekünk 18.án lesz az első! :lol: :lol:

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok.

Anna! Nekünk is ma van a 2. házassági évfordulunk.. :lol: :lol: Egy napon volt az esküvőnk? :D

Csak Pankának nincs foga..?? :oops:

dhbetty
 
 


Sziasztok!
Azért nem írok, mert eltört az ujjam, és hát nem vagyok híve az egykezes pötyögésnek.

Betti
Nekünk sincs fogunk, de én nem is várom!!!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Betty ezek szerint akkor nagyon egyszerre csináltunk mindent még a prücskök is majdnem egy napon születtek. :D

Cic mihamarabb gyógyulj meg! Addig örülj míg nincs foga mivel te még szoptatsz.

Niki ez a kiscsaj napról napra szebb, és ezt tudja is magáról!!! Jól áll neki a satyek is. Jó dolog lehet újra babát várni egyre jobban gondolkodom hogy felőlem jöhetne a második, csak a jövő nyarat már annyira elterveztem hogy mennyi mindent fogunk csinálni és állapotosan már megint nem menne. Szóval nagy a dilemma.

Tegnap annyira jól sikerült az ünneplés olyan volt mint egy igazi első randi, barátnőmmel készülődtem, apa jött értem rózsával a kezében, aztán egy vacsi....... Na jó nem csöpögök tovább. De szerintem ezek annyira jól dolgok! :lol: :wink:

Anikó köszi a köszöntést, nektek is előre nagyon boldog évfordulót!
Szép napot!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy zavarlak titeket, egy másik topokba írogat, de..

Képzeljétek a kismama-bérletet csak azok kaphatják meg akik gyes-t, vagy gyet-et kapnak.. :shock: A GYEDESEK NEEM!!!

A BKV-t felhívtam ott azt mondták tegyenek minél többen panaszt a honlapjukon látható elérhetőségeken mert akkor talán lehet valami változás..

Ekkora szemétséget!!!

Szóval ha akartok tenni valamit és nektek is szükségetek lenne kismama-bérletre, akkor légyszi jelezzétek a BKV-nak!!! Köszi!!!

Kép
dytt
 
 


Nyafi már annyiszor akartam írni..
Pankának is van amikor összeáll a tápszer, olyankor őrülten kell rázni és szétmegy.
De ha most váltottatok, akkor lehet, h emiatt nincs kaki.
Nem próbálkoztál még ilyen jóéjt/jóreggelt tápszerekkel?
Mert gondolom már Ti is csak este és reggel tápoztok.
Napközben mi is mást eszünk.
Este kell az üveg, mert az jól elálmosítja.

Cicc!
Jobbulást. Jól rád jár a rúd, hogy szedtél össze egy törést?

Jól elhalkultunk mostanában. A jóidő miatt van?
Én speciel nagyon sokat dolgozom, így nem sok erőm van írogatni..

Puszi mindenkit

dhbetty
 
 


Nyafi, táptól van egyértelműen.

Betty, én reggel baba 3+ adok neki már, este meg jóéjt almás valamit...

Boganna húú nem volt rossz :oops:

Cicus, bakker :evil:

Anikó, gratula, jó sok foga van Vivinek.

nicole, nagyon szépek a képek, egyre "gyerekes" arca van, vagyis nem kisbabás, hanem nőcis...

Kia, grat a 2. foghoz!Milyen jó, hogy ilyen szavakat mond...irigy :oops:

Huni éusta még mindig, de azt nagyon jól csinálja!Helyette fognövesztő lett, jön egyszerre 3, így lesz 5 összesen :lol: mindnen hang nélkül és ennek úgy örülök!

Szept elején ha valamikor meleg lesz egy Margitsziget????
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék írni, de alig van időm...
Tegnap és tegnap előtt itt volt egy ismerősünk, aki rendbe rakta a laptopot :P
Levi egy izgő-mozgó kukac :lol:

Cicc
Jobbulást!

BOLDOG Házassági Évfordulót akinek most van, lesz...
Nekünk szept-ben már a 4. lesz :shock: :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, nekünk is a 4. de novemberben :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kis mai egyveleg a nagy kánikulában otthon a kertben hűsölés.:-)
Kép
Anyával a legjobb a fürcsi!
Kép
Itt olyan mint a Shrekben a macska:-)
Kép
Egyszerűen IMÁDOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Lányok kéne már egy tali! Mikor? Nálunk van homokozó és nem jár bele a gyerekeken kívül senki, mert zárt kertben van! Naaa?
Mi tegnap a Madarászban kötöttünk ki. Akkora púpot produkált a fejére, hogy húúú. Az ágyában alvás előtt nem tom hogy, de megfejelte a kiságyát. Egy órát voltunk, röntgenezték, de nem tört be. Gigi most már mindenevő. Tegnap: Egy körte, egy ringló tízóraira, ebédre csirkemellből bolognai felengedve a teájával, mert egyébként nagyon száraz volt, uzsira meg alma és tegnapelöttről egyharmad sütőtök a bébiételből. Előtte napokon kétszer krumplilevesünkből ebédelt, előtte meg a húslevesből a csirkét és a sárgarépát.
Dyt majd szólok én is a bkvnak

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Cicc, jobbulást az ujjadnak! :) Aztaaaa ezt hogy csináltad?? :)

Nyafi, gondolom megijedtél.....én eddig azt hittem a kiságy az biztonságos terep a gyerkőcnek....mindig odarakom ha valami olyan dolgom van...ezek szerint nem :roll:

Réka is már gyönyörűen eszik mindent...kapott már spenotót,sóskát....cs.májat....imádja mindenevő lett ő is.
Ivással is egész jól állunk....rájöttem hogy ha ugyanabból az üvegből kapja mint a tápit akkor simán iszik :) Eddig volt neki külön c.üvege erre a célra.
Viszont zombik vagyunk......képzeljétek 1 hete a kisasszony felébred éjfél körül sírva majd megnyugtatjuk és mint aki kialudta magát elkezd dumálni....aztán persze elfárad és nem tud elaludni....katasztrófa a köbön....ordít...alig lehet megnyugtatni...nekem nem is sikerül csak a férjemnek.....és ez megy 2 óra hosszán keresztül :roll: Ráadásul beléptünk a szeparációs szorongás korába és folyamatosan egész nap rajtam csüng....de szó szerint....nagyon nehéz időszak ez....szerdán voltunk tanácsadáson....8 kg és 72 cm....de ezt is végig ordította ...teljesen leizzadtam...eddig soha nem sírt...ááá.....mindenkitől fél!!!!Kapaszkosik mint egy kis makika :roll:
Én meg olyan hulla fáradt vagyok....hogy szinte csak vegetálok....éjszaka a 27 fokos lakásban úgy elkezdett rázni a hideg hogy azt hittem lázas vagyok pedig nem....ez csak a kimerültsétől van :( Felkellett vennem a köntösöm és úgy be a takaró alá mert majd megfagytam....emlékszem ugyanez volt amikor kijöttem a kórházból szülés után!

Na megyek mert bealudt a kicsaj...én is próbálok hunyni vele egyet!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Niki nem lehet hogy a foga miatt kell fel és ha már fent nem tud vissza aludni?
Nekünk is van hogy fölsír, ilyenkor ha nagyon sír bekenjük a fogát dentinoxszal, vagy adunk neki inni és vissza is alszik.
Biztos a pocaklakó is leszívja az energiáidat, azért is merülsz ki ennyire.
Anna, Levi baba
boganna07
 
 


Sziasztok!

Niki és Anna
Nagyon jók a képek!
Levinak Gyönyörűek a szemei - még most is :P
Réka is egy kis tündér - erdei Manó :lol:

Anna
Nekünk még szopi közben nem volt harapás...
Szerencsére.
Csak akkor harap, ha már nem eszik..

Levi harapás helyett inkább megmarkolja - ez is tud fájni :lol: :lol: -
főleg ha van körme.

Gratula a sok-sok foghoz!!

Ezt a receptet találtam és meg is csináltam 2 napja..
FINOM lett, bár változtattam az arányokon.

6 perces süti

Hozzávalók:

3 ek. olaj, 3 ek. víz, 3 tojás, 1 ek. kakaópor, 5 ek. liszt, 6 ek. cukor, fél cs. sütőpor.

Lehet beletenni diót vagy kókuszreszeléket a kakaó helyett.

Az egészet összekeverjük , jénaiba öntjük és a mikróban 700 watton 6 perc alatt megsül!

(Én 4 ek olajjal, 5 ek vízzel és 1 tojással csináltam... 600 W-on 7 percig sült)

Ma kókuszost és gyümülcsöst (remélem jó lesz) is csinálok :lol:

Ez az időhiány miatt nagyon jó kis süti - olyan , mint egy kis torta.

Ha nagyobb a jénai, akkor dupla adag is lehet, mert ez hamar elfogy :P :wink:

Levi két foga nem az ínye közepén bújt ki - az gond ? - hanem néhány 1-2 mm-rel előrébb :? :?:

Így néz ki: (aludt közben :) )
Kép

Az új poharával: (a réginek eltört a szelepe - Apa mosta el :? )
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nekünk sehol nincs fogunk..najó, az ínyében.. :lol: :lol:
Ettől függetlenűl Levi nagyon édespofa.. :D

dhbetty
 
 


Kép Kép Kép Kép

dhbetty
 
 


Én akarok talit!!!! Mondjátok mikor és hol!!! Ha tudok este írok, ha nagyon fáradt leszek, akkor nem :lol:
De talizni mán nagyon szeretnék!!!!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!
Nem fogok írni most el akarok tűnni, de gondoltam tartozok ennyivel.Nincs kedvem netezni egy ideig...

Ma megtörtént az, amit ellenségemnek sem kívánok.


Üzenem Neked, hogy szeretlek nagyon és minden nap gondolni fogok RÁD!

Kérlek Titeket, hogy életem egyik legfontosabb emberére, az APUKÁMRA egy másodpercre gondoltok és adtok lelki erőt a fájdalom leküzdésére!Sajnos nem szépen, de gyorsan ment el...Köszönöm, hogy voltál nekem, nekünk!Imádunk!

Sziasztok
Vendég
 


Hunci
ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!
Ez valóban az egyik legrosszabb dolog, ami megtörténik az életünkben :cry:
Belegondolni is szörnyűűűű :cry:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Részvétem. :cry: :cry:

dhbetty
 
 


Hunci Őszinte Részvétem!!!

Remélem azért amikor helyreáll a kis lelked akkor újra jössz!!
Vendég
 


Hunci :cry: :cry: :cry: Öszinte részvétem!

Kép
aniko...
 
 


Részvétem drága!!!!


Cicus! Itt nálunk megint lehetne, mert lenn a homokozó rém király hely a pockoknak! Átjöttök? Hunci gyere te is!!! Legalább beszélgetünk! Többiek? Jövő héthez mit szóltok? Mondjuk csüt?

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?