Új privát üzeneted érkezett!

Orsoly: boldog szülinapot Kevinek. nagyon szép fiúcskáv cseperedett, bár születésekor is tündéri a fotónKép.

Köszönöm, hogy ebben az évben mindenki annyira segítőkész volt és rengeteg ötlettel halmoztatok el. Nagyon boldog vagyok, hogy veletek lehetek.Tényleg nagyon kedves aranyos anyukákat ismerhettem meg, (igaz egyenlőre csak a neten) de bízom benne, hogy mielőbb szélyesen is találkozunkKép. Mégegyszer köszönöm mindenkinek a segítő sorait!!!

Az új esztendőre nem kívánok nagy dolgokat, csupán annyit, hogy mindenkinek teljesüljön és úgy alakuljanak a dolgai, ahogy szeretné. Természetesen nagyon jó egészséget kívánok mindenkinek és sok boldogságot és gyermekkacajtKép.

Anita és a kis családja
anita77
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a szülinapi jókívánságokat, a tortát pedig különösen! Kép

Mindenkinek békés, boldog új évet kívánok!

Timici
Szilárd is pont ilyen játékokat kapott, a varázsdobozt különösen szereti, mert ha a járokában van, rááll és magasabb lesz Kép De amúgy is szívesen dolgozik rajta.

Orsoly
Boldog szülinapot Lackónak!

myssnia&szilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek az új évre,

Azúr és családja

Kép
azur
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi szokás szerint kettesben a Levivel férjem majd valamikor estefelé jön haza munkából Kép.

Nekem is hasonló problémám van, mint Norkának volt 1 napig, azaz Levi nem hallgat rám, hiába mondom, hogy nem szabad. Pedig nem sok tiltott dolog van a házban, mert amit lehetett azt elraktam, vagy nem elérhető helyen van. Csupán a TV-vel, a szeméttel és a hálószobában lévő dolgokkal nem tudok mit kezdeni, hova tenni. De hiába szólok rá a fiatalemberre, hogy 'nem szabad', hiába viszem odébb, adok mást a kezébe, 10 másodpercen belül ismét a tiltott dolgot csinálja. Egyszer már rácsaptam a kezére, amikor 25x (megszámoltam) mondtam el, hogy nem ütögetjük a tévét, és vittem odébb, akkor sírt kb. fél percet és nem ment többet a tévéhez. De hát nem szeretném így nevelni!
Van valakinek ötlete, hogy mit csináljak? Vagy rosszul csinálom a dolgokat? Amikor mondom, hogy 'nem szabad' csúnyán nézek (Kép), szigorú vagyok, nem mosolygok, elmondom, hogy nem szeretem, ha ezt csinálja, de a gyermek sz@rik (bocs) arra amit mondok. Szóval el vagyok keseredve, de nagyon.

Ha valaki erre jár a tanácsokat szívesen hallgatom Kép.
És persze: boldog új évet kívánunk mindenkinek Kép! És jó bulizást a szerencséseknek Kép!

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Orsoly
Lackónak boldog első szülinapot kívánunk Kép

A babás és a karácsonyi képek is mind-mind nagyon tetszenek Kép

Tényleg nagyon jó kis csapat vergődött itt össze, örülök, hogy a tagja lehettem és lehetek Kép

Mindannyitoknak nagyon boldog Új Esztendőt és jó egészséget kívánunk!

Andi és Dani
psandi
 
 


Halihó, sziasztok!

Elöször is gratula minden szülinaposnak, kicsinek és nagynak egyaránt!KépKép (anyumnak is ma van!!!)

Mindenkinek nagyon boldog, egészségben, örömökben gazdag boldog új évet kivánok%
Kicsit én is elnosztalgiáztam tegnap, hogy mindjárt vége annak az évnek, amiben megszületett a kisfiam, és ennek apropóján eszembejutott az egész szülés...Hát, nagy élmény volt, az biztos!

Szóval mindenkinek jókat kivánok, sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok

NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK

SZIASZTOK
ANDY ÉS MÁRK
andy78
 
 


Orsoly Lackójának és Gömbölyű Lilijének Boldog szülinapot!Kép

Csucsuka,
Víz alatti kép szupiKép
Nagyon ügyes már ZsófiKép

Réka,
Tényleg nagyfiú(s) DaniKép

Heppi,
Karácsonyi képekKép

Timici,
Karácsonyi képekKép

Momo,
Jobbulást nektek!
AutóKép még mindig.
Ügyes ZsebiKép

Sofka,
Mi is itthon ünneplünk, édes hármasban. Bár nagyon remélem, hogy Roni aludni fogKép
Szilveszteri kajának mi csak virslit főzünk.

Orsoly,
Kérném a receptet.
Képek nagyon jókKép Hogy rohan az idő!

Mariann,
Ez aztán a szilveszteri buli!

Évi,
Petra minden képen nagyon falatkaKép

Manó2,
Jobbulást a párodnak!

Virág,
Én is így tiltom, a hatásfok is hasonló. Nincs jobb ötletem. Kitartás, majd csak okosodnak...remélem.

Mindenkinek jó egészséget, boldogságot, sok-sok örömet és sikert kívánunk az új évben!
Kép

Maci_2 + Roni
maci_2
 
 


Sziasztok,

Ebben az évben én is utóljára jöttem (nálunk most a TV-n kívül minden kommunikációs eszköz ki lesz kapcsolva Kép ), hogy
1.) köszönetet mondjak minden tanácsért, vigasztalásért, bátorításért, amiket tőletek kaptam
2.) megköszönjem a barátságotokat (mert mindannyiótokat barátomnak tekintek)
3.) BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNJAK mindenkinek

Orsoly,
Lécci nekem is küldd el a receptet, köszi előre is Kép

Minden szülinaposnak gratula, mert ez vhogy mindig kimaradt a "leveleimből" Kép

Momo,
Jobbulást, meg végre autóügy megoldását kívánom

Szal akkor mégeccer kívánok mindenkinek minden jót az új esztendőre, ami talán nem lesz olyan szép mint az idei (jövőre nem mindenki éli át a szülés csodáját), de azért rosszabb se legyen Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Orsoly, légyszi a recepttel engem is dobjál meg!Köszi és
BUÉK!!!!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!
Kicsit én is bekukkantottam, hogy mindenkinek minden szépet és jót kívánjak az új esztendőre!!! Legfőképp egészséget, ami a legfontosabb talán...

Orsoly,
kis vőlegénynek nagyon boldog első szülinapot kívánunk így utólag!

Andy,
Márknak is utólag, de boldog egyévességet!

Gömb,
Lilidnek meg a mai napra nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Heppi, Myssnia,
Isten éltessen titeket is!

Képek nagyon tetszenek, babákok gyönyörűek, egytől egyig, vagyis Beki, Márk, Kevin, Orsi, Andi-Dani, Zsófi, Réka-Dani, Bence, Lackó és Petra! Kép Gyönyörűek a karácsonyfák is!

Két kép tőlünk is:

Kép
Kép

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Lányok Kép
Apacuka bulizni ment, én itthon a tévé előtt, Juliskám alszik, így ezúton kívánok nevükben is Nektek és minden édes babátoknak és drága kispapátoknak szerencsés, boldog, soha-rosszabb-mint-idén új évet!

És a kép, amit ígértem:

Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Minden anyának, apának és babának nagyon-nagyon boldog, egészségben gazdag uj évet kivánunk!

Mókuskáék
<!--attachment: bu_k-52648.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*11.1**bu%e9k%2ebmp --><center><pre>
Kép
buék.bmp (11.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
Kép
mókuska
 
 


Haliho!

Mindenkinek nagyon boldog uj evet kivanunkKép

Recept ment azoknak, akik kertekKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!!!!
Igy 23h23perckor dec. 31en (meg pont idoben ;) ) Szoval
Nagyon Boldog Uj Esztendot Mindenkinek!!!!!!!!!!!!! Es leginkabb kivanom, hogy teljesuljon mindenkinek amit elkepzelt, eltervezett!
Sok pussz
Itthonbulizo Norka es a cspat Kép
norkini
 
 


Orsoly
Majd 1x nekem is receptet pliiiiiz!
Norka
norkini
 
 


Na
norkini
 
 


Nem birom kihagyni
norkini
 
 


hogy meg iden meglegyen az
norkini
 
 


a 910edik hozzaszolasooomm! Kép
Na jo bulit mindenkinek!
Norka
norkini
 
 


Norka KépKépKépKépKép
Jó bulizást!
Én még megvárom az éjfélt, aztán eldőlök aludozni ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangiii! Te itt????????? Kép Kép
Csudajo A Kiscsajod gyiaaaazas kozben!!
norkini
 
 


Norka Kép
hát, mivel Apacuka bulizni van, a tévéműsor utálat, a csippendélek meg nem engem sorsoltak ki, hogy újévi meglepetésként jazzbalettezzenek nekem, itt vagyok Kép

Köszi a gyiázó kiccsaj dicséretét ... már le is koccolta a pacifejet a vad hintában, azóta óvatosabban nyomja Kép

Kangi
kangi
 
 


Jajjajj Kangi!
Hat szolhattal vooona! Onlájn csatlakozhattal voona az itthoni ddajdadajhoz! Kép Na sebaj, akkor Csak most es CSak Neked!!!! B.U.E.K!!!!! Kép
N
norkini
 
 


Norka Kép
lehetek a neten én az első, aki Benneteket köszönt az új évben???! KépKépKép

Lányok Kép
minden jót idénre is!!!

Kangi
kangi
 
 


MINDENKINEK KÍVÁNUNK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET!

Nadine, Zsanka és Blacklok

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Tyuhuuuu Kangi!
Kosziiiiiiiiiiiiiiiiii!
Nektek iiiissss! Kép Remelem meg nem alszol!! ;)))
TSOK
mostepppppp7eve1ütt a pasiaval Norka
norkini
 
 


Buék!!!!

Franyó
Nagyon csini Anka az ünnepi szerkóban! Ilyen taxit kapott Szili is, de már nem ül rá mert leestett róla és fél. Olyan hülye játékokat találnak ki, vagy ha nem is hülye, de korai neki még... De hát kapta

Kangi
Húúú de édes Julcsi. A lába ahogy nem ér le, de ari!!!!

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

BUÉK mindenkinek

A lányom éjjel 11-ig bulizott, reggel 5-kor már kukorékolt. Fél hétkor evett, aztán aludt fél kilencig. Ugye ezt a "jó" szokását nem tartja meg idén??? Kép

Kangi,
Hintalovas Julcsi nagyon kucorfalat Kép

Franyó
Képek Kép

Most mennem kell reggelizni, mert mingyá elpusztulok

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Hali Csajok! No meg BÚÉK! MEg pálinkás jóreggeltKép!

Látom, ment éjjel a dajdajKépKép. Mi mentünk "bulizni" 2 hónapos manó mellé, de hát a kicsilány tudja mi a rend, kétszer berendelte tőlünk az anyját, de különben hagyott minket szórakozniKép. Amúgy öregesenKép, ültünk, borozgattunk (3 absztinens és - férfiasan bevallom - átdurmolt szilveszter utánKép) és dumcsiztunk. Persze alapozásnak betettünk a bedönkbe egy kis koleszterinmentes, epediétás csülköcskét... Végül fél ötre hazaértünk. Manókákkal itt voltak a nagyiék, féléjféltől indult a petárda biznisz, arra sajna felriadtak mindketten, de a durrogás végeztével szépen tentéztek tovább. (Csakhát a durrogás majd egy órán át folyt....). Reggel 1/2 8kor ébresztő, még szerencse, hogy olyankor apa az ügyeletes (én is félig fennt voltam, de úgy kilenc körül tudtam kinyitni a szemem). Manók átmentek nagyiékhoz, majd egyre jönnek, esszük a lencsefőzit, hátha gazdagok leszünkKép - a változatosság kedvéért csülökkelKépKép. Apa durmol, ebéd után ő lesz ügyeletben.

Kangi, Julcsid igazi mokány magyar csajszi, nyeregbe termettKépKép csippendélesek mégis megérkeznének, ha végeztek, küdd má át hozzám is őket!Kép

Franyó, lányodat látva Danó kijelentette: kisasszony baba, olyan szép, mint Zsófi, csak nincs cipője. Hiába komoly 2,5 éves fiam van, megnézi a nőketKép

Manó2, párod jobban van már? Tudjátok, hogy mire allergiás? Remélem gyorsan javul a szuriktól, kitartást hozzá!

Kisasszonykám egyiknap felállt - azóta álldogál mindenütt kapaszkodás nélkül -, és kétnapja két lépést tesz, aztán leül és teper ezerrelKép Dani fordítva - és persze lassabban csinálta, 1. szülinapja után 2 héttel elindult, és 14 hónaposan állt fel kapaszkodás nélkül. Tiltással kapcsolatban a csaj nagyon tanul a sráctól: ha valamire nemet mondok, jön a de de de, ha van kedvem disznólkodni és én is elkezdem, hogy DE, rögtön jön a nemnemnemKépKép És neveljek komoly, felelőségteljes anyaként - röhögés nélül... nehéz feladatKép

Na befejezem a szófosást, jó lustizást mindenkinek!
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


nem igazság,írtam egy csomót,erre elszállt,....
mégegyszer röviden: BUÉK !!! Kép

Tegnap este egy babás ismerős párral mulattunk,teszek is fel gyorsan képeket és először életében Petra céklás-krumplit evett.nagyon nyamázta,de csak akkor,mikor már egy kis almát is kevertem hozzá,ugyanis képzeljétek csak akkor eszi meg a főziket,ha már egy kis alma is van benne.

puszi mindenkinek
jaj majd elfelejtem....Kangi,Franyó jányaitok írtó helyesek. Kép

Évi+Petra
megyek gyártok megint egy kis céklás-krumplit

Kép
Kép
Kép
Évi24
 
 


Évi
Nagyon édesek a képek, a céklás a legaranyosabb!

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia

köszi Kép
Sziszkáról nem raksz fel karácsonyi képet? légyszi-légyszi...kérünk képet Kép
é.
Évi24
 
 


Sziasztok mindenkinek! Kép

Kangi,
irtó helyes lovagló Julcsid! Kép

Myssnia,
szerintem nem hülye játék... Anka nagyon élvezi, szerintem nem kell sok, hogy Szili is belejöjjön. Kiscsaj csuda jópofa, ahogy körbeautókázza a szobát, vagy csak úgy tolja ide-oda, ma a maciját furikázta vele, zabálnivaló volt Kép. Először ő is leesett, de olyan alacsonyan van az ülés, hogy nem is lehet nagyot esni róla...

Csucsuka,
ezermillió nagy pusszancs nagyfiad buksijára! KépKépKép Édes lehetett!!! Lánykádnak meg nagy gratula az álldogáláshoz, nahát, hogy milyen gyorsan lábra kapott! Kép

Évi,
céklás Petra Kép!!! Jól áll neki a piros! Kép Ja, Anka is mindig a papucsokra vadászik ám! Kép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


LÁnyok!

KIbújt az első rece-ficénk!!!! KépKépKépKépKép a bal alsó egyes!

Andi és pici fogas DaniKép
psandi
 
 


Sziasztok

Andi: Gratula az első fogacskának Kép

Évi: Tündéri Petra.KépKépKépKép

Nálunk semmi nagy változás nem történt. Márk ma rájött, hogy nem csak sétálni lehet hanem szaladni is. A frász kerülgetett néha, hogy most indult el 2hete és már szaladni is tud. Ugy féltem, hogy nagyot fog zakozni, de szerencsére nem esett. Egy pár kép a kis szaladgálóról.
Kép
Kép

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Mindenkinek B U É K !!!!!

Megjöttünk Bonnból,nagyon jól telt a szilveszterünk,csendessen,édi 3asban.
És láss csodát....átértünk Belgiumba és szinte halál pontosan a határtól hófehér volt minden.
Fehér új évünk lett. Olyan szép minden,már nagyon kellett a lelkemnek egy kis téli hangulat!!!!KépKépKép
Otthon van e hó????



Andi!

Gratulálunk Marcuskámmal ikertesónk fogához!!!!KépKépKépKép

Nekünk még nincs,a büdzséből lassan elkülönitek protkóra!KépKép


Mariann&Marci
Mariann
 


Sziasztok lányok!

BUÉK!!!!!!!!!!!!!!!

Látom jól eltelt mindenütt a szilveszter.

Csucsuka! Ti vagytok a nagy bulizósok! Házon kívül! Ez nem semmi. CSülkökért irigy vagyok, úgy megenném. Zsófi produkcióihoz pedig gratula.

Kangi! Egyedül? Vagyis inkább Norkával telt az éjfél? Julcsi a lovon tündéri. Fogzásilag később kezdtétek, de jól beelőztetek. Lőrincnek még mindig nem jöttek ki a felsők, de már átfehérlik. És rettenetesen nyálzik.

Franyó, Myssnia! Bébitaxi nekünk is van, én is nagyon féltem rajta Lőrincet. Amúgy ő még nem hajtja, csak ül rajta, én meg tolom. Franyó! Anka már rendesen hajtja?

Mariann! Itt nincs még hó, de nekem nem is hiányzik. Addig gyönyörű, míg leesik, meg mondjuk itt Zuglóban még másnap is, de aztán befeketedik, és hetekig lötty van utána. De legalább majd vihetjük szánkózni a gyerkőcöket. KépIgaz, még nincs szánkónk.
Kép

Andi! Fogacskához gratula!Kép

Gömb! Lilinek boldog szülinapot!
Kép

Manó2! Apának jobbulást, derüljön ki, mitől allergiás.

Márk, Petra, Lackó, Anka gyönyörűek. REmélem, nem hagytam ki senkit.

Mi is itthon tegnap este, de ez már a harmadik ilyen év volt. De jött egy baráti házaspár, jó volt, végig röhögtük az estét, folyattam a könnyem rendesen. Fél háromkor feküdtünk, persze kicsi fiam az új évben sem kímélt: negyed nyolckor kelés. Hős apája játszott vele, én meg aludtam tovább. Tízkor bejöttek, szopi, és fél egyig aludtunk hármasban. Délután ezt ismételtük négytől hatig. Jó volt. Eddig nem aludt velünk a nagy ágyban, de úgy tűnik, működik. Azt hiszem, a napközbeni alvásoknál engednem kell, mert egyébként fél óra múlva felébred. Így legalább én is pihizek.
Most bezzeg álmosságnak semmi nyoma, vidáman játszik. Mikor lesz ebből fekvés?

Az év végi számvetésnél én is megállapítottam, hogy nagyon jó kis társaság ez, remélem gyermekeink növekedésével és teendőink sokasodásával nem hullik szét.

Beu
beu
 
 


Sziasztok Csajszik!

Gomb
Lilidnek nagyon boldog szulinapot!!! Kép
Andi
Fogacshoz Grat! Kép
Beu
Elkepzeltelek konnypotyogva rohogni Kép
Andy
Kepek Kép
Franyo
Irtam ICQt, de azert itt is leirom, h gyonyoru a kiscsajotok!

Lanyok
Tegnap a nagy BUEKozasban el is felejtettem irni, hogy megjartuk az ugyeletet, mert Jazinak nem akart 38ala menni a laza. (Naná h Szilveszterkor...). Ma mar alig ment 39alá. Semmi egyeb tunet. Sokat alszik, de ha ebren van vidam. Volt mar valakinel 3 napos laz? Eroteljesen erre gyanaxom. Bar az ugyeletes rogton antibiotikumot irt fel neki...Ti mit gondoltok?
Norka s lazas Jazi
norkini
 
 


Evi
Ne hari, kimaradt. Sityakos Petrad nagyon teccik!
N
norkini
 
 


Andi,
gratula a kis receficéhez. .)

Andy,
rohangászós Márk édi és mindenekelőtt nagyon ügyi. Kép Nekem most még hihetetlenül hangzik,hogy egyik napról a másikra fog Petra is elindulni,aztán meg majd szaladni.

Mariann,
a hó miatt én irigy vagyok.Imádom a havat.KépKár,hogy idén nem volt szép fehér karácsonyunk. Kép

jó éjt
Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Nekünk is van kismotorunk (négykerekű), de Levi nem igazán hajtja, inkább csak tologatja. Ha ráültetjük, akkor elviseli Kép ha mi toljuk őt, de nem hajtja. Ha mégis, akkor csak hátrafelé Kép. Én meg úgy féltem, hogy leesik!
Lovacskázó és bébitaxizó csajsziknak őszinte elismerésem Kép!

Andy!
Most majd megint kapsz a névtelenektől a szaloncukor miatt Kép. Márk nagyon aranyos! Még csak két hete kezdett járni és már szalad?!? Nem semmi haladás Kép.
Levi tegnap este óta sétálgat bátrabban, eddig kapaszkodótól kapaszkodóig haladt, most már sétál a szobák között. Szerintem Ő is hamarosan futkosni fog. Egyelőre ha siet, akkor négykézláb megy még.

Norka!
Bocs, még nem találkoztam a 3 napos lázzal, így nem tudok segíteni Kép. Talán nemsokára jönnek a tapasztaltabbak.

Évi!
Petra nagyon aranyos, főleg a kalapos képen Kép.
Már napok óta készülök Neked emailt írni (szerintem sejted miről), de még nem jutottam el addig. De hamarosan írok, mert kíváncsi vagyok a véleményedre.

Jó éjt! Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

BUÉK!
Minden baba gyonyoru a fenykepeken. Borit mostansag nem lehet fenykepezni, mert vagy elfordul, vagy belemozdul, de nevetni nem hajlando. Kép Ha sikerul jo tamasztekot talalnia a labanak akkor hasizombol felul. Maszni meg nem hajlando, viszont ulve a kezere tamaszkodva feneket a foldon huzva egesz jol halad.
Hozzatapival csodot mondtam, krumli sutotok eddig semmilyen formaban nem csuszott le. Egy kanal utan elforditja a fejet osszeszoritja a szajat pedig ehes, mert utanna az almanak tatog mint a kisfecskek a feszekben. Tegnapelott vettunk gyerekulest (Römer King Quickfix) igy sokkal jobban elvezi az autozast.
A mutetrol irtam az epes topikba.

Puszi Ari
ari
 
 


Norka, szerintem nem véletlen adta az ügyeletes az antibigyót. Lázon kívül más tünete nincs a lánynak? Háromnaposnál a 3. napon jönnek a kiütések, úgyhogy szvsz azt éppúgy csak utólag lehet megállapítani, mint a mi híres skarlátunkat. (Abból viszont még tavaly kigyógyultunk, van negatív leletünk!)

Franyó, tündér a lányod!

Julcsi meg maga a csoda. A fotó is tökéletes, legalább a jövő évi naptárra már kész a decemberi kép!!

Ha tudtam volna, hogy itt buliztok, biztos benézek. Fél éjszaka a durrogást hallgattam, és dúdoltam az aggodalmaskodó, négyfogú dednek. (Apropó, ő is csámpásan fogzik. Lent középen kettő, aztán fent egy kicsit jobbra, most meg mellette az egyes. De a balabbik is már nagyon fehérlik. )

Dani első fogához gratula.

Gyaloglóknak, álldogálóknak és víz alatt nyitott szemmel nézgelődő cserfes hölgynek is nagy nagy ováció!! (Azt a képet hogy csináltátok, Zsófi?)

Petra is nagyon nagylány lett.

Szép új esztendőt Mindenkinek!

sofka és a többiek
sofka
 
 


Sziasztok,

először is:
Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!KépKépKép

Képek szupik, babák édesek!Kép Majd teszek fel én is képeket, csak még le kellene kicsinyíteni, stb.

Voltunk tegnap bulizni, hááát, nem kellett volna. Bár néha egész jól éreztem magam, de állandóan a telefont lestem, nincs-e valami gond. Persze Macka alig aludt valamit az éjjel, nem sírt, csak nézelődött és mocorgott. Aztán mikor érte mentünk ma, nagyon csúnyán nézett rámKép, utána kicsit megenyhültKép, de a délutáni séta alatt nem volt hajlandó beülni még a babakocsiba sem. Úgyhogy cipelhettem a sejhaját, mert természetesen csak engem részesített a kegyben, hogy cipelhetem. Tökálmos volt, de még elaludni sem akart, látszott, hogy küzd magával, de végül elszusszant. Most este megint jajgatás volt, nem mehettem ki, amig el ,nem aludt. Úgy sajnálom szegény kis MacókátKép. Egy darabig nem bulizok, max. ha az apja marad vele itthonKép.
Ja, és arról nem is beszéltem, hogy mivel rám maradt a sofőrködés, nem is ittam semmit, ellenben Kispesttől hazáig hallgattam Apasas kissé álkoholgőzös értekezését a vezetési stílusomról, a tipikus női hibákról. (figyeld csakmeg nyuszikám hukkk, 10-ből tíz nő nyomja a féket az Istenhegyin a kanyarokban hukk, meg ilyenek) Persze a zseniálisan vezető pasik bevágodnak 60-nal a kanyarba is, nehogymá kopjék az a kuplung, a fékről nem is beszélveKép.

Norka,
Szerintem valószínűleg jó a tipped. Ez a negyedik nap derül ki, ha kipettyesedik, akkor az volt.
Doki nem gyengeKép. Indokolta valamivel az antibigyót? Vagy csak úgy felírta?

Andi,
grats a fogacskához!KépKépKépKép

Gömb,
Lilikének nagyon boldog szülinapot!KépKépKép

Kangi,
műlovarnő szuper!Kép

Évi,
sisakos Petra édes!KépKépKép

na megyek, még talán bekuksizok később, ha csak be nem alszomKép

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Heppi
El is felejtettem megkoszonni a nevelelses konyv ajanlatodat! Kép

Virag
Ez jo "Ha siet" Kép
Gratula a kissracnak, hogy ilyen ugyi.

Sofka
En is ezzel nyugtatom magam, h nem veletlen. amugy csunyan kohogott+taknyos volt, de ez teljesen elmult, mire kezdodott a laz. Szoval SEMMI egyeb tunet...

Zulu
Buli :// Apasas Kép
Hat annyit mondott,hogy a natha miatt gyakran rahuzodik a cucc a fulukre es emiatt adja az antibiotikumot, hogy ne legyen szovodmeny. Holnap de. elvisszuk dokineninkhez, hatha okosabbak leszunk...

Ma elkuldtem apat gyogyszerbeszerzesi utra. Kert a nenitol Germicidet (ami mellesleg ma SEMMIT nem hatott...) stb. es kertem hogy vegyen Vibrucol kupot is. Erre a nevre a neni kicsit furan nez. mire a parom: "Tuggya, olyan homae....erti?" Neni mosoly... "Homeopatias?" Apa udvozult mosollyal fogodja a segitseget Kép
Igy jart.

Na lepihenek
Norka & folytonLazasDenemtommitol Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Elli,
nagyon jók a képek ( ==> a gépetek is biztos az), szép a fátok is! Kevin rendeltetésszerűen játszik azzal a műanyag hengerrel? Beki is kapott, de ő csak rágcsálni szereti.
A gépünk nem egy csúcsmárka, Trust típusú. 3 megapixeles, szerintem megérte az árát. Annyira hálás vagyok a családomnak, hogy összedobták a rávalót, így nem kellett hónapokat spórolni rá.

Norka, Virág,
én nevelési céllal kézre csapok (persze milliomodik szigorú nézés és határozott NEM, elcipelés után). Persze nem fáj, de közben jó hangosan mondom, hogy NEM, és hogy miért nem szabad, persze bömböl a kis jószág, de csak ezt az egyet érti. És 5 perc múlva ugyanúgy kúszik a tiltott dolog felé, de közben néz engem, hogy komolyan gondoltam-e a tiltást, vagy szórakozhat velem. Akkor többnyire elég a szigorú és hangos NEM. Sajnos van olyan 4 éves az ismeretségünkben, akit a mai szelíd elvek szerint nevelnek, pl. gyerek kirohan az útra, ahol akár kocsi is jöhet, és csak annyit mondanak, hogy "nem szabad, drágám"... Persze a gyerek tojik a szüleire, szó szerint fél órát könyörögnek neki mindig, hogy legyen szíves tegyen meg ezt, vagy azt. Szerintem ez a szülőkre nézve is megalázó, és a gyereknek nagyon nem tesz jót, ha azt hiszi, hogy a világ őérte van, és neki mindent szabad. Ez mind SZVSZ!!! De nehogy azt higgyétek, hogy Bekit korbáccsal fogjuk bilire szoktatni Kép!

Franyo,
Anka igazi kis úrihölgy az első képen Kép. Látom már neki is van dudás hintája Kép.

Kangi,
Julcsi nagyon édi a hintapacin!!! Néztem a somlohegy.hu-n is valamelyik nap, hogy raktatok-e fel újat, de nem, úgyhogy elkalandoztam az első képek felé. Tündéri kis ordító sárkány volt Kép.

Csucsuka,
irígylésre méltó szilveszteri programotok volt! Kép Epediétás csülköcske nyami Kép.
Álldogálló, lépegető Zsófinak gratula!

Évi,
cékláskrumplievő vámpírka nagyon helyes! Kép Látom nálatok is a papucs a favorit Kép.

Andi,
fogacskához gratula, most aztán aggódhatsz szopi közben Kép!

Andy,
Márk nagyon ügyi, hogy már szalad, gondolom akkor már egy perc nyugtod sincs Kép.

Mariann,
hófehér tájért irigy-irigy Kép

Beu,
örülök, hogy jól telt a szilveszter a barátokkal!
Ezen már én is gondolkodtam, hogy meddig marad együtt ez a babanetes jó kis társaság... Elképzeltem egy szitut, amikor majd a gyerkőcök szalagavatójáról, netán esküvőjéről készült képekkel örvendeztetjük meg egymást...

Norka,
remélem Jázi már láztalan, sajna én semmi okosat nem tudok írni ezügyben, de jobbulást kívánok!!!

Ari,
hasizmozó Bori nem semmi Kép. Másfajta kajcsit próbáltál neki adni? Nem lehet, hogy ő is inkább ragadozó lesz, mint Julcsi? Vagy valami más zöldségféle?

Zulu,
"figyeld csakmeg nyuszikám hukkk, 10-ből tíz nő nyomja a féket az Istenhegyin a kanyarokban hukk" KépKépKép Vissza kellet fognom magam, hogy ne röhögjek hangosan Kép.
Sajnálom, hogy nem érezted tegnap jó magad, majd jövőre már biztos kevésbé matricásodnak a csemeték. Azt a szemrehányó nézést ismerem...

Mi hármasban szilvesztereztünk, én éjfélig aludtam, utána koccintottunk, majd hajnalig játszottunk Apucival a kedvenc kettenisjátszható számítógépes játékunkkal Kép. De valahogy nem is vágytam egy olyan "szimpla egyhányásos bulira", ahova hivatalosak voltunk... Öregszem? Ja, és Beki hála Istennek nem ébredt fel a petárdákra, pedig egyet a kertünkbe is bedobtak Kép.
Holnap megyünk bulizni Apucival, Bekire a nagyszülők vigyáznak majd. Drukkoljatok!

Búcsuzóul két kép:
Beki első Szilvesztere (idekint Kép)
Kép

Hálivúdi mosoly
Kép

Puszi mindenkinek!
Miszike
miszike
 
 


Miszike!
De édes ez a mosoly! Mennyi foga vanKép
Jó ez az elképzelt szitu! Majd a meny- és vőjelöltekre panaszkodunkKép És a talik? Majd visszük őket a Cserepesbe vagy a Feneketlen-tó partjára kamaszkorukbanKép

Norka!
Jázinak jobbulást, remélem, csak a háromnapos. Most hogy is van? A pöttyök csak a láz végén jönnek? Apa és a homeopátiaKép

Zulu!
Kár, hogy nem tudtál felhőtlenül mulatni, de hát ez várható volt. Mi is azt terveztük, hogy elmegyünk moziba vagy fürdőbe (apa kivételesen öt napot munka nélkül tölt, ki akartuk használni), előre féltem, mit össze fogok parázni. De aztán apa is lebetegedett, meg a nagyi is, aki vigyázott volna Lőrincre, úgyhogy fölösleges volt aggódni.

Beu
beu
 
 


Sziasztok,
Boldog Uj Evet kivanok Mindenkinek! Kép
Olyan jo, hogy vagytok! KépKépKép

Orsoly Lackojanak és Gömbölyű Lilijenek Boldog szulinapot kivanok! Kép

Heppi,
a nem evos babakhoz az otleted sajna nalunk nem valik be. Kép Zsombi siman kihagy(na) egy-ket etkezest, es meg se kottyan neki...Kép

Zulu, Timici,
nezzetek be a Hozzataplalas topic-ba, ott kaptam en is nehany otletet nov. vegen, dec. elejen:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/3364.html?1072977754#POST226379

Momo,
Jobbulast Mindannyiotoknak! Hat, az autohoz nem tudok mast irni, mint Kép

Kepeket vegineztem, gyonyoruek a babakok, a karacsonyfak, a csaladjaitok! Kép Bocsi, a tobbiektol, de ezt azert le kell irnom: Kangi, a hintalovazo Julcsi annnnyira edes....KépKépKép

Norka,
nem semmi, majdnem ejfelkor irni! Ez igen! Es gratu a 910.-hez! KépKép JAj, most olvasom csak, JAzinak jobbulast! Kép

Kangi,
Te is itt toltotted az ejfelt? Kép

Csucsuka,
felallashoz es szilveszteri csulkos dajdajhoz gratu! Kép

PsAndi,
hurra, hurra, ujabb protko-mentes bebi. Kép Mi meg mindig csak kettonel tartunk....Kép

Andy,
rohangalos MArk nagyon aranyos! Kép

Zulu,
bocsi, de tok jot rohogtem alkoholgozos Apasas dumajan. Kép Ezek szerint nem olyan konnyu meg elszabadulni a gyerkocoktol egy kis bulira...Kép

Hozzank egy ismeros hazaspar jott a 3 honapos kisfiukkal szilveszterkor, tok jokat rohogtunk es dumcsiztunk (gyerekkorom ota nem volt ilyen otthonulos szilveszterem Kép), bar fel 2-kor hazamentek. Kép Apaja meg ma bedobta a megsertodost, mar elore rettegek, mi lesz, ha egesz evben ilyen lesz majd....Kép

Pussz,

Gombóc
gombóc
 
 


sziasztok!
hogy mi sem maradjunk le karácsonyi fotókkal (bár elkéstünk)

FranyóKép
Biztos jó a kis autó, csak még nem most (legalábbis Szilárdnak). És minőségileg van kifogásom rajta, nem elég stabil, stb... Szilárd sír ha ráteszem, mivel már többször leesett róla, nem is hajtja magát. Csak a duda teccik neki. Azért karácsonykor csak kipróbáltaKép:
Kép
Kép
Kép

m&sz
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?