Új privát üzeneted érkezett!

Mágnes: annyira édes Anna ebben a ruhában. Mint egy kis tündér. Megzabálom....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Laptető! :D
Remélem ebből már tényleg baba lesz.
p__lilla
 
 


Lilla: már nem is tudom hány laptetűm volt. Most már igazán szerencsét hozhatna :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Sziasztok!

Odri
Gondolok majd rád pénteken!!! tegyél majd fel képet!

Mágnes
Anna nagyon édi abban a ruhában. Gondolom nagy sikert aratott vele.

Viri
Itt a hó vége neked! Hogy érzed? Ugye lesz egy + tesztünk???

Holka
Igen elláttak tanácsokkal a lányok.

Méricskélem a kajákat és jól átgondolom mit eszek. De őszintén szólva nem éhezek. remélem jól csinálom. Holnap megyek vérvételre. Lesz egy 1 hónapos átlag szűrés valami hemoglobin? vagy mi és egy 1 órás kaja utáni cukor. Remélem és bízom benne, hogy jók lesznek az eredmények. Már fogytam egy kicsit aminek örülök. Tegnap ettem diabetikus fagyit uzsira. Bőven belefért a 20grammba.

Hétvégén voltunk Sümegen és véletlenül pont akkor volt rendezvény, Lovagi napok. Láttunk olasz zászlódobálókat, lovagi tornát, stb. Nagyon élveztem, úgy néztem mint egy kisgyerek. Ebéd után meg felmásztam, de szó szerint a várba. Nem gondoltam én, hogy ilyen nehéz lesz, nem tűnz meredeknek, de az utolsó 10 méter kegyetlen volt. Párom csak húzott maga után. Na de megérte! nagyon jól is esett a lábaimnak és a fenekemnek a mozgás.
Pancsoltunk egyet a balcsiban is 4 után, de pont elment a nap és feltámadt a szél, így nem maradtunk túl sokáig. Mikor hazaértünk este 88/62 volt a vérnyomásom, jól elfáradtam, gondolom azért. De nem nagyon kellett altatni.

Kép
Kép
nati80
 
 


na végre!
volt mit visszaolvasni.

Lilla örülök hogy ittvagy.
ugye te is úgy gondolod hogy én kihúzom ezt a 3 hetet, az én hasam még ugyanott, fájásaim sehol.
az nstm is oks. de majd este megkérdem a dokit uhn mit gondol. vagy mond e valamit.

nati!
sümeg, és mért nem jöttél be hozzánk Ajkára? na csak vicceltem. jó magas a vár, ügyi vagy hogy felmentél.
a cukrod meg tuti jó lesz, én sem éhezem, csak jól oda kell figyelni a diétára.

Kisvirág, igen laptető!
nekem is volt sok, és baba a pociban, valalmi biztosan van ebben a babonában!

Holka!
írd ám meg milyen lett az nst-d. kiváncsi lennék a te alsó görbédre, nem tudod valahogy idevarázsolni, vagy priviben?
főleg ha már leszállt a hasad.
a mit jelent, lassan szülsz? mennyi idő még.
jaj Odriért is úgy izgulok, remélem nem lesz pénteken kánikula Odri!

majd este jövök az uh eredményeimmel.
nagyon kíváncsi vagyok már

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Voltam én is NST-n. Minden tökéletesen rendben. Fejecske abszolút lenn, méhszáj papírvékonyságú!!! Max 2 hét!!!! Olyan jó!!! A március 15-i Henim után most aug 20-i Emmára gyúrunk!!
3000gr a kisdrága.

Mágnes
meseszép Annád!!! A második képen mint egy kis angyal!!!

Lilla
gyere majd az eredményekkel!!!

Andy
az alsó görbe a méh fájástevékenységet mutatja. Lehet,hogy néhányszor láthatsz kis csúcsokat de az még nem számít. Majd ha olyat látsz,hogy felmegy a görba fennmarad majd leesik az az igazi fájás. Általában majd a szülőszobán regisztrálnak ilyet..
holka
 
 


Ja és kérdezte a dokim fel vagyok-e készülve lélekben a szülésre?
Mondtam abszolút!!! Annyira csodás volt az élmény Henivel,hogy csak VÁROM a Napunkat!!! :lol: :lol:
holka
 
 


sziasztok!

én is megjöttem uh-ról.
holka akkor tuti leelőzöl,, nekem fent a pocakom, uh szerint szept 1, aug 30, írt ki a bdp:92, fl:71, pocija: csak 312mm-erre írta ki a gép a szempt 10et. és 2800 gramm. nem lesz nagy pocakú, nem is baj:)
kérdezte a doki vannak e jósló fájásaim, mondtam még nem éreztem, azt mondta most már azért jöhetnek.

örülök hogy minden eredményed oks.
mienk is, és 5.szörre is kiscsaj. és láttam is. a feje a helyén van, most arcocskát nem láttam.
csüt megyek fél 9re nst-re, szerdán ünnepnap, Holka akkor akarsz szülni?

Kép
andyfekete
 
 


Holka
Most olvastam ezzel a cukibajjal kapcsolatban, hogy 150 grammos diétát kell tartani. Akkor nekem miért a 180asat mondták itt a cukorgondozóban? A főorvosnő mondta, remélem jól.
Éhgyomrira jó az 5,2? Ugye az nem volt magas?

Andy
Nem is jutott eszembe, hogy a közelben laktok. De még járhatunk arra!!!
Neked mennyi volt a cukrod? éhgyomri és 1 vagy 2 órás? neked milyen volt? zsemlés vagy szirupos?

Kép
Kép
nati80
 
 


nati!

nekem éhgyomri 4 körül volt mindig.
reggeli utén a diabetológián 5,4 körül az is tökéletes.

nekem nem zsemlés volt hanem szirupos, ami betette az egész terhességemet.
az 1 órás volt 10 felett, és a 2órás 7,7. Állítólag 7,8 a határ.
de vissza kellett volna esni 6 körülire az a normális.
és a grammokat mindenkinél máshogy állapítják meg.álltalában 175-180, 220as van kiirva, ha nicns nagy gond.
mennyi volt neked a terheléses?

Kép
andyfekete
 
 


Nati:
Van 190 grammos, 180-as, 160-as, 150-es diéta. Ennek alkalmazása attól függ, hogy neked milyen az eredményed. Szóval testre szabják.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap este jöttünk haza az egy hetes Erdélyi nyaralásból, nagyon jó volt!! :) Az idő szuper volt, csak egy reggel esett, a többi napon rengeteget kirándultunk, láttunk hegyeket, patakokat, gyönyörű tájakat, és igaz magyar embereket....Ja, és isteni erdélyi kajákat ettünk!
A gyerekeknek hatalmas élmény volt, mert ahol laktunk, a családnak van mindenféle állat, minden este nézték, hogy fejik a tehenet, cumiztatják a kis bocit, votl, barika, nyuszi, ló, csikó....voltunk szekerezni, szóval szerintem ez nekik többet ért, mintha valami fullos wellness szállodába mentünk volna! Majd képeket rakok valahova, bár nem tudom, mikor érek oda, de igyekszem!

Márti!
Gondoltam rád....de Marosvásárhelyre nem mentünk be, épp elkerültük, tudod, úgy mentünk tovább. Majd írd meg, mi volt uh-n.

Nati!
Sajnálom a cukrot.... :( Én is nagyon izgultam, mi lesz, de szerencsére az éhgyomri 4,1 lett, a terheléses meg 6,2. Bajban is lettem volna a diétával Erdélyben, olyan jókat ettünk....és ami a pláne, hogy ma reggel a védőnőnél egy deka hízást sem mutatott a mérleg! :lol: :lol: De ez biztos a sok túrának, kirándulásnak köszönhető!
Ja, megjött a szopipárna is, amit rendeltem! Ma hozom el a postáról, már reggel voltam érte, de olyan nagy terjedelmű, hogy a bicajon nem tudtam elhozni, majd kocsival megyek érte. Kiváncsi vagyok, milyen lesz.....

Viri!
De voltunk mi is koncerten! :) Csak mi a Gyergyószentmiklósi EMI-táborban! Én is gondoltam rád..... :wink: Szuper volt, láttad volna Atit, ahogy kiabálja a dalokat zászlóval a kezében...... :wink: :wink:

Magdi!
Sajnálom a depit...nekem is volt szülés után, de kb. 2-3 hétig tartott, és a 2. babával már nem volt vészes, mert fel voltam rá készülve. Lehet, hogy Liza is azért nyűgös, mert érzi, hogy te sem vagy jól.....

Odri!
Szorítok a péntekhez!!!!!!!

Holka!
Veronikával én is 20-án szerettem volna szülni, (akkorra voltam kiírva) végül a csajszi 18-án meggondolta magát! :)
Magzatvíz: van róla tapasztalatom, pont a csajszimmal......Szóval 18-án éjjel 1-kor kimentem pisilni, ami akkor már szinte fel se tűnt, annyit kellett rohangálnom.....aztán egy óra múlva 2-kor megint éreztem, de mondom ez nem lehet, hogy annyira kelljen, hogy be is pisiltem..... :shock: Felültem az ágyban, és már tiszta víz volt minden........alig tudtam a fürdőig elmenni, úgy ömlött belőlem.......Zuhany, stb.......betettem egy óriás betétet, és mire a kórházhoz értünk totál át kellett öltöznöm....Még jó, hogy nyár volt, és éjszaka.....a parkolóban váltás ruha stb........Nem is tudom, hogy jött ki belőlem annyi víz! Na, nem ijesztgetni akarlak, de nekem így történt.....Ez elég ciki lett volna, ha épp nem otthon vagyok!

Andy!
Neked is hajrá! Tök jó, hogy a cukrod is rendeződött!

Mágnes!
Tündér a csajszi!! :)

Ja, Holka, még annyit akartam kérdezni, hogy ugye a bébi még megfordulhat ugye??? Mert még most is harántfekvésben van......Nem szeretnék császárt!!!

Bocs, ha nem írtam mindenkinek, de megyek, mert még egy adag szennyest bedobok a gépbe!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Az éhgyomrim 5,2 volt a 2 órás meg 9,7. És én a 75grammos terhelésen voltam.
ma a 30g-os reggeli után 1 órával voltam megint vérvételen és holnapra ki is derül mennyi lett. + most derül ki kell e inzulin. DE TUTI NEM KELL!!!!!!!

Ditta
Jó lehetett nektek az utazás! Azért én is jó kajákat eszek, csak mértékkel.

Holnap reggel meg pestre megyek vérvételre, mert legutóbb a laborban kifelejtették a toxoplazmát és most le kell vetetnem megint.
És végre megvesszük a konyhabútort és a gardronszekrényt. ja és a bababútort is elhozzuk az ikeából. Olyan kis királylányos, antik pácolt fa bútor.

megyek is főzni, mert kezdek éhes lenni. ma borsólevest csinálok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Hogy vagy mostanában? remélem hamar elmúlik ez a depis hangulatod!
Aranyos a kép amit Lizáról küldtél! Majd tegyél ide is fel újakat! Magadról is!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Ditta, köszi....
Amúgy szerintem tök jó a párna, én már megkaptam és mindenhova cipelem magammal. Aludni meg kiváló. Persze most azért aludni is nehezebb már....
Biztos nagyon jó lehetett Erdélyben, irigykedem!! :lol: :lol:

Nati, majd teszek fel képeket ha lesz időm.... :lol:

Ma voltam CTG-én utoljára. Persze a nővér nem találta a szívhangot rendesen, ezért nekem kellett fognom az egyik papucsot. Ez nem mindig sikerült és akkor alig mért valamit. Szerencsére azért minden rendben volt.
Pénteken 10-re kell mennem és kb dél körül kerülök sorra. Már nagyon izgulok...

Kép
Kép
odri
 
 


Ditta, amúgy nekem tavaly a Tesco közepén folyt el a magzatvízem. Elég szar érzés volt annyi ember elött.....

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Nati: nem tudom hogy érzek, így hó vége felé. Most nincs se mensis előjel, de terhes tünetet sem érzek. A cicim van napok óta beduzzadva, de ez mensi előtt nekem szokott. Ma vagyok a 14. dpo-n. Eddig amióta mérem a hőm sose jutottam a 13. napon túl. Úgyhogy most egy kicsit izgulok, hogy mi van.
De klassz lehetett a 7végétek. Nemsoká a kiscsajjal együtt nézitek majd a lovasbemutatókat. :)
Szuper, hogy nem kell az inzulin. :) Legalább ezt megúsztad. :)

Andy: hát remélem már a sok laptető eredményt hoz. :) Szerintem is ki fogod húzni a 40. hétig.

Holka: jujj az a 2 hét hipp-hopp elszalad. De izgi. :)

Ditta: klassz lehetett a nyaralásotok. :) Én is szeretnék már kimenni egyszer Erdélybe. Remélem jövőre kimegyünk, akkor már elég nagy lesz Kende.
El tudom képzelni Atit :) Verőcére is hoztak kis gyerkőcöket, és az apjuk nyakába ülve üvöltöttek, meg csápoltak :) :) Arik voltak azok is. Képzeld mi meg vettünk Kendének egy kicsi zászlót. Azóta a lakásba azzal rohangál :) Legközelebb ti melyik helyszínre mentek?

Odri: megadrukk péntekre.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati
biztos jót mondott a főorvosnő neked.
Éhgyomri norm értéke:3,5-5,5 mmol/l.

Ditta
persze,hogy megfordulhat!! Még van ideje,általában a babák 96% 35-ig befordul. Utána már szűk nekik a hely és nem valószínű..
Emma is csak 31 hetesen fordult e addig végig faros volt.

Tudom,hogy hülyeség a magzatvíz elfolyási parám...meg ez legyen a legnagyobb baj....csak olyan furi belegondolni,hogy itthon szétáztatsz mindent :shock: ...Jó volt Henivel,hogy csak a nyákdugó távozott aztán jöttek a fájások és a kórházban volt burokrepesztés....Na,mindegy meglátjuk.. :D
Jó lehetett Erdély!! Mi se győzünk feltöltődni...vasárnap egy kastélyszállóban voltunk nagycsaládilag(tesók,szülők,mi)...volt medence,állatsimogató,park,étterem...és csak akik fürödtek azoknak kellett 1000ft fizetni...nekem pl.semmit :wink:
Cukoreredményed szuper!!!

Andy
igen,az augusztus 20 jó lenne...így folytatnánk a hagyományt,hogy Nemzeti Ünnepen szülök.... :lol: :lol:
Örülök,hogy minden rendbe volt uh-on!!!
holka
 
 


Viri
annyira kis lazulós,programozós volt az elmúlt hetetek...hátha ideális volt minden!!! Megadrukkok!!!!

Odri
Kész vagytok Lili fogadására?
holka
 
 


Holka: hát én is azt hiszem ezt a hónapot sikerült nagyon lazára vennünk. Nem is nagyon görcsöltünk a babán. Túl sokat se voltunk együtt. :oops: De hát ki tudja, lehet ez így lesz jó. Köszi a megadrukkot. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Holka: hú de király helyen voltatok 7végén. Hol van ez a hely? Lehet Kendének tetszene. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Fenyőharaszt Kastélyszálló-Verseg.
Pesttől 50 km. Írd be a google-be rögtön kidobja...
És a gyerekmedence mellett 30-re egy kis játszó is volt. Homokozó,2 hinta,2 csúszda,mászóka teljesen jó állapotban!! :D
Tuti élvezné Kende!
holka
 
 


30-re=30m-re
Ott alvás az nagyon drága,10 ezer lenne per fő.
De így egynapos családi programnak tényleg szuper!!
holka
 
 


Viri
Sajnos még nem derült ki kell e inzulin, csak nagyon pozitív vagyok. És remélem be is jön ez a hozzáállás.

Voltam unokahugival moziban délután, megnéztük a kung fu pandát. Aranyos mese volt, jókat nevettem.

Holka
Akkor az éhgyomrim még határértéken belül volt. Holnap megtudom mennyi lett a mai eredményem meg a hemoglobin értékem. Anyu megy el a laborba az eredményért mert én nem leszek itthon, de legalább nem kell péntekig várnom rá.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés. és megyek bedőlők az ágyba....
Megkukucsáltuk őkelmét, de nem nagyon akarta megmutizni mije van, hátat forditott a világnak és ficánkolt, mint aki jól végezte dolgát...DE egyszer terpesztett és doki bácsi elkapta! Jelentem :cunás lapul a pocakban !!!!:)
DVD-t kaptam, nem igazán tudok róla képeket tenni, de majd holnap megpróbálom. És a másik jó hir, hogy nincs már a méhszájamon a lepény Wink Laughing .És minden rendbe a babával, méretek megegyeznek a korával.

Jó éjt, puszi mindenkinek, majd holnap visszaolvasok és reagálok!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


MÁRTI :D :D
DE jÓ!!!!Hatalmas gartula a kislányhoz!!!!!!
Annyira éreztem,hogy csajszitok lesz!
(Meg aztán úgy tűnik itt a topicon mindenki kislányt tud csinálni...... :lol: :lol: kivéve Eliott babát!!!)
Örülök,hogy minden rendben a picivel!
holka
 
 


Szép jó reggelt!:)

Na egy képet kaptam, a többi DVD-n van, ahogy mozog a kis drágám, meg integet, ásit és kortyol nagyokat .

Kép


BPD: 54,6 mm
ASD: 51,6 mm
ATD: 58,7 mm
AC: 173,4 mm
FL: 45,8 mm
HL: 41,5 mm

Hosszú lábú kiscsaj lesz Wink
Becsült súlya: 616 gr

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Holka!
Köszi szépen!
Látom te is korán keltél :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
fél 5 óta :( ....ez általában így megy. Vagy pisire vagy Henire ébredek (már nincs rajta éjjel pelus és szólt,hogy pisilnie kell) aztán már nem vagyok álmos..... :(
Majd nappal az leszek :roll: ...de délben alszom vele 2 órát. :D

Olyan jó,hogy a kicsi lányod is már ekkora!! :D
Neveken gondolkodtatok már?
holka
 
 


Holka:
engem is ébresztenek éjjel,3-4x is a fiuk, meg reggel elengedem a párom munkába, kikészitem neki a reggelit és utána nem tudok már visszaaludni...

A név már amikor Hunival terhes lettem eldőlt és az is maradt.Ha kislány lesz ANETT lesz :lol: És remélem az is marad, nem gondolja meg magát és fütyit növeszt... :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


napok óta csak arra volt erőm hogy visszaolvassak, reagálni már nem.. Most meg nem emlékszem mindenre amit olvastam...
Viri, neked megy a drukk.
Odri neked pláne! :) Holnap végre találkozhatsz a bébiddel! :)
Nati, sajnálom a cukor dolgot!
Magdolnam, próbáld összeszedni magad mert Lizusnak egy kiegyenúlyozott mamira van szüksége... Prübálj valahogy kikapcsolódni.
És akkor most dobok pár képet aztán megyek gyorsan fürdeni amíg szunya van. :)
Kép beájulva Kép alszom Kép apa etet
Kép cuki vagyok
Kép keresztben sokkal jobb
Kép kiskutyám megtartod a cumimat?
Kép játszószőnyegen

KépKép
muffin
 
 


Muffin, nagyon édi Eliott és mennyit nött már :lol: :lol:


Köszönöm mindenkinek a holnapi drukkokat. Azt hiszem Rám fér, mert be vagyok tojva :lol: :lol:
Hol félek, hol meg boldog vagyok...

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok jelentem. De sajnos annyira kimerültek az energiatartalékaim, hogy most már gyakorlatilag csak a vegetatív állapot fenntartására vagyok képes. Még három nap és jön a SZABADSÁG!!!!!
Üröm az örömben, hogy nem megyünk Balatonra! Crying or Very sad No mindegy

Odri:
Hatalmas drukkok mennek feléd! De jó! Holnap már kezedben lesz a bébi! :D

Márti:
Gratulálok a kislányhoz!!!

Holka:
Lassan nálad is be fognak indulni az események! :D Drukkolok neked is!

Muffin:
Nagyon aranyos babád van! Kész kis legény már Eliot! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
muffin:
Édes egy pofa a kisfiad :) Az a macis kép díjnyertes :)

Mi mehetünk genetikai uh-ra.. Az AFP-m 0.8 lett, annyi, mint Annával, de a mostani uh-s doki (aki 2 perc alatt elintézte az uh-t) alacsonynak ítélte az értéket. Így azt mondta az orvosom, hogy nem tud mit tenni,ha a kollégája ráírta a papírra a konzultációt, akkor el kell küldenie rá. Az uh alapján minden rendben van, már amit ilyen rövid idő alatt látni lehetett, mert pl. csak BPD-t mért..
Szóval holnap hívom a Sote I-et, ahová mennem kell.
A nemét sem mondta meg, mert kikapcsolta a gépet, mikor megkérdeztem, és közölte, hogy majd a 21. héten.. :evil:

Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!
(amúgy olyan kis aktív gyerek, hogy már most fáj néhány rúgdosása..:)

Odri:
Drukk holnapra!!!
Ja és a leukocytáim a vizeletben 4 keresztesek...Holka???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Odri: holnap veled vagyunk lelkileg. De jó lesz neked, du. már a babáddal leszel. :)

Nati: mennek akkor a drukkok, hogy ne legyen inzulin.

Márti: grat a kiscsajoz. :) Szép a képe.

Muffin: köszi a drukkot. Nagyon helyes Eliot. Édesen tud durmizni.

Mágnes: nektek is mennek a drukkok!!! Tuti minden rendben lesz az uh-n.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ODRI!!!!!!!

MENNEK A DRUKKOK MÁRA!!!!!!!!++++++++++++

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Hello lányok! Én is vagyok még, csak Balatonon nehéz netet szereznem egy hsz. megírásáig.

Odri: Csuriban kezem-lábam!!! Nagyon drukkolok, ügyesek legyetek!!!

MUffin: Eliot kész kis férfi! Mennyi már a súlya? Apukájával is nagyon cuki!!!

Márti: Gratula a kis ANETTHEZ!! Úgy látszik tényleg kiscsajos a topic!!

Nati: Drukkolok, hogy ne kelljen inzulin! De ha ügyesen betartod a diétát, remélhetőleg minden rendeben lesz! Jó a hozzáállásod!!

Holka, ANdy: Nektek már nemsokára eljön az idő!!! Én már izgulok helyettetek is!


Mágnes: Sajnálom, hogy még nem tudod a kicsi nemét, de majd legközelebb! Amúgy nekem is a 18. heti genetikai uh-t kb. 1 perc alatt zavarta le az uh-s doki és végig morgott, hogy miért neki kell ezt csinálnia, mikor van jobb dolga is! SZóval sajnos a magyar eü nem túl kismama-centrikus, de fel a fejjel!

Viri: Remélem a laptető most már szerencsét és babát hoz Neked!!!

Lilla: Neked is megy a drukk, hogy ne kelljen megvárni a decembert, hanem Titeket is lepjen meg a babátok a pocidba-költözéssel, úgy ahogy minket Bianka! :wink:

Magdolnám: Remélem azóta jobb hangulatba kerültél!

Rólunk: Én naggggyon szarul aludtam. Párom áthozta az ágy szivacs részét, hogy a légkondis szobában aludjunk, de az sem volt jobb... Hajnali 5-kor -amikor egyébként a leghűvösebb van- kimentem a gangra, és megcsapott a meleg párás levegő.... fúúúúj!!! Persze légmozgás az nuku. A szobában a légkondi meg olyan hangokat hallatott, mintha beleköltözött volna egy hőscincér! Na ez az amitől nem tudtam aludni!
Tegnap este már el kezdtem a visszaolvasást, de aztán abbahagytam, mert el kezdett keményedni a hasam, meg szúrkálni ott lennt. Aztán totál bepánikoltam, hogy úristen, mi van akkor, ha a hidegfronttól beindulnak a babák! Csak az enyém baba még ne akarjon kibújni!!! Nekünk még van időnk!!! Úgyhogy ma le fogok menni a gyógyszertárba és beszerzek még egy nagy doboz MagneB6-ot, pedig már nem akartam! Szóval nem tudom melyik a jobb! A dög meleg, vagy a hidegfront. Ezt leszámítva azért jól vagyunk! :lol: Bianka nagyon élénk kiscsaj, sokat és nagyon látványosan mocorog! És remélem még kapaszkodik vagy 3-4 hétig! :wink:
Vendég
 


Mágnes
Középsugaras pisit adtál le?
(megmosakodni,elejét elengedni,közepét felfogni..)
Baciszámod milyen a vizeletben?
AFP-d teljesen jó szóval ne aggódj!!!!

Bejci
Hát persze,hogy bennmarad Bius még! És igen tessék szedni a MAgneB6-ot majd abbahagyod a 36.héten. Már itthon vagytok?

Odri
Mennek a drukkok!!!! Már csak pár óra és kezedben lesz a ksilányod!!!
Nagyon várom az sms-t!

Muffin
Látom apa is nagyon szerelmes Eliottba!!!!
Mikor várhatóak az első beavatkozások?
Örülök,hogy jól vagytok!

Anda
Vigasztaljon, hogy amúgy is rossz idő lesz a Balcsin…
Éljen szabadság!!

Viri
Teszt?

Márti
nagyon szép név az ANETT!!!


Délután jelentkezem Odri hírekkel!
holka
 
 


Bejci
látom még nem :lol: ...csak gyorsan olvastam.... :oops:
holka
 
 


Holka: De, már itthon vagyunk, csak ebben a párás meleg időben a besötétített szobában gubbasztok és várom, hogy valamihez legyen kedvem! :? De leginkább mindjárt lefekszem aludni, mert az éjjel sajnos kimaradt.
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ebben a nagy melegben? :roll:
Nekem ráadásnak fáj a torkom, fejem,folyik az orrom...valami virust szedett össze Huni és én tegnap sokat puszilgattam, mert tegnap volt a szülinapja :lol: :lol: :lol: Most meg kiütött :roll: :cry:

Holka:
ez az egyetlen lány név, amelyik mindkettőnknek nagyon tetszik.Eleinte Anett Izabell lett volna, de aztán meggondoltuk, ne legyen túl hosszú a neve.

Ditta:
örvendek, hogy jól telt Erdélyben. Biztosan maradandó élmény volt a gyerekeknek a falusi élet

Bejci:
nálunk is borzalmas meleg van, már ki vagyok dőlve és még az ebédet megkellene készitsem..Olyan rossz, most fejem, torkom, mindenem fáj és még főznöm is kell... :x Egész délután süti a nap
ezt az oldalt és a házban van 30 fok :evil:

Mágnes:
nekem is a vizeletemben sok fehérje van, nekem 3 keresztes és mondta a doki, hogy meg kell ismételnem, ugy ahogy Holka is mondta, mert meglehet, hogy belekerül egy kis folyás, ami elég gyakori a terhes nőknél, és emiatt rossz eredményeket mutat.

Kisvirág:
hogy vagy? Hogy állsz a ciklusoddal? Drukkok mennek!!!

Nati:
elvagy tünve! Hogy vagy?????

És többiek??? Lilla, Pumkli????Bocsi, ha kihagytam valakit, nem szándékos... :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri sms:

Megszületett Renner Lili Anna, 11.55-kor. 50 cm,2750 gramm. Adri és Gábor
holka
 
 


Szeretettel gratulálunk a kiscsaládnak!!! Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!!!! :D :D
holka
 
 


ODRI! HATALMAS GRATULA LILIHEZ!
SOK TEJCSIT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!


Kép
Vendég
 


ODRI

De jó, hogy megszületett a kis Lili Anna. Gratulálok hozzá! Sok egészséget és boldogságot kívánok. :D
p__lilla
 
 


Odri:
Gratulálunk a kicsi lányhoz!!! Sok boldogságot és tejcsit kívánunk!!!


Holka:
Nem volt közpésugaras a pisi, mivel senki sem ondta akkor, hogy ezt kellene... És a higiénia... Redvás budi, ahol nincs papírtörlő, a budiajtó nem zárható, viszont könyökkel nem nyitható,mert úgy szorul... soroljam?? Ettől függetlenül biztosan van fertőzésem, érzem, de talán nem olyan borzasztó. Ha Zsebike jól van, akkor elviselem a kúpokat :)

Kaptam időpontot genetikaira: szept.11!!! :twisted:
Úgyhogy én nem vérok addig, irány az Istenhegyi!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Odri:
Hatalmas gratula a kislányhoz! Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok nektek!

Kép
anda81
 
 


Odri!

Isten hozta kislányotokat ezen a világon!! :)

(ui: majd várjuk a beszámolót és a képeket!)

Kép

Kép
ditta76
 
 


ODRI nagy gratula!!!

Én meg csináltam egy kis videót Eliotról. Nézzétek meg. :) Csak kicsit gyorsan kell olvasni...

http://www.youtube.com/watch?v=wZbpT-0kbp0

KépKép
muffin
 
 


Muffin: Ez a videó annyira szép, hogy most itt zokogok a gép előtt, mint egy hülye.... Nagyon szerencsés Eliot, hogy ilyen szülei vannak, mint Ti! Teljes szívemből azt kívánom, hogy minél hamarabb túl legyetek a műtéteken és maradj mindig ilyen jó anyuka! Mert az vagy!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?