Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyógyuljon meg minden beteg mama és baba.


Azért is merek az sztk-ba menni, mert a Jánosban szinte mindegyik orvos jó. Mondjuk találkoztam már olyannal is a járóbetegen akik elég bunkó módon viselkedett, de nem foglalkozom velük. Csinálja meg a rákszűrést azt csókolom. Holnap tudtom szerint egy rendes doki rendel délelőtt.

fatima: ha lenne valami olyan bajom akkor tuti, hogy magánba mennék. De 5 percért nem szeretnék kiadni egy csomó pénzt.

Ma elég "érdekes" álmom volt. Ez még álmon kívül történt: Balatonon egy picit fölszedtem, nehezebben gombolom be a gatyóimat. Gondolom emiatt álmodtam a következőt. Terhes voltam, de nem tudtam róla jó sokáig. Utána jöttem rá, hogy azért nem bírom begombolni a gatyóimat. Nem örültem neki egyáltalán, főleg, hogy még szoptattam és fogalmam nem volt, hogy hanyadik héten járok és kb. 20 hetes terhességi korig lehet szoptatni, onnantól a méhösszehúzódások miatt nem tanácsos.
Na ennyi...az már tuti, hogy egy ideig nem szeretnék terhes lenni (mondjuk ezt eddig is tudtam :) )

Edis

Kép
ediske
 
 


Kép

Klárinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!
Viki és Beni

Kép
viky30
 
 


JOBBULÁST MINDEN BABÁNAK ÉS ANYUKÁNAK!
Én is beteg vagyok, így csak futtában olvasgattam, most nem is tudok írni többet, remélem elmúlik holnapra. Torokfájás és láz :evil:

BABÁKNAK HATALMAS GYÓGYPUSZIK!!!

Kép
viky30
 
 

 
 

Nagy a pangás, de ez érthető a betegségek miatt! :(

Gyógyuljatok meg mihamarabb kedves babák és mamák!!!

Klári! BOLDOG NÉVNAPOT! (Vikitől lestem :))

[b]Balázsnak pedig utólag is NAGYON SOK BOLDOG 7. HÓFORDULÓT!!![/b]

fatima
 
 


Na ezt a zöld nagy feliratot nem így terveztem... :(

fatima
 
 


KLÁRI ISTEN ÉLTESSEN!

Délelőtt szülői, majd jövök és beszámolok.

Csók

Kép
niki30
 
 


KLÁRI BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

samunak a szövődménye a felső léguti hurut - jelen esetben középfülgyuszi. nocomment.....

ami viszont szuper, h tegnap már szólt és szépen a wcbe kakilt :) és egész éjjel és du száraz maradt a pelusa. (pisis balesetünk nem volt, amióta elhatározta, h szobatiszta.)

jónás megfordult hasáról a hátára. de bevágta akobakját, szóval nemtom csinálja e még valaha. :wink: :wink:
kerekpocak
 
 


ja és ma van a 3. házassági évfordulónk!! :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


Bocsi lányok,hogy nem jöttem,csak a tegnap mentek el a vendégeink,így sokat csavarogtunk,és mikor itthon voltam,főztem,mosogattam,pakolásztam egyfolytában.

Nagyon sajnálok minden anyucit,babucit,aki beteg,gyors gyógyulást mindenkinek!!!!!!!!!!!!!
Nelly-örülök,hogy jöttél,drukkolok nektek,hogy valóban csak a foga miatt legyen a láz meg a hasmenés,mert a másik durván hangzik nagyon.

Zsófi-boldog házassági évfordulót,nekünk holnap lesz-hi-hi
Nagyon ügyes Jónás,ha már fordul,nem hiszem,hogy a fejkoppanás miatt abbahagyná,mert olyan kis butusok szoktak lenni,szerintem egy pár perc után már nem is emlékezett rá.
Samunak is gyógyulást,szegénykém,mostanában nagyon rájár a rúd,de milyen ügyesen tartja a szavát a bilizés terén.

Fatima -köszönjük a köszöntést :D :D

Niki-megértelek,hogy hiányzott Emma,na de gondolom már együtt a kiscsalád.Akkor annyira nem jött le ez -1.nap.Tényleg jó,hogy apa benevan ezekben a jó kis dolgokban,szerencsére az én férjem is ilyen,olyan mint egy kis gyerek :D Azért gondolom jó volt egy kicsit kettesben nosztalgiázni apával :D :D

Marcsi-gyógyulást neked is,Laura jól elvan a nagyszülőknél?Nem szokott sírni utánad?A bemutatkozása haláli :D :D

Edis-még én sem voltam rákszürésen mióta Balázs megszületett,most lenne aktuális nekem is.Én valószínüleg magánrendelésre fogok menni,mert a dokim nagyon jó fej,és így talán egy kis időt is spórolok.

Teri-nagyon rosszul hangzik ez a tüdőgyuszis dolog,mihamarabb legyetek ti is túl rajta.Látom anyóstéren semmi változás :evil:

macarella
 
 


Zsófi! Gratula Jónásnak és Samunak is! Mindketten nagyon ügyesek!!! Remélem Samu hamarosan meggyógyul!

NEKTEK MEG BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!

fatima
 
 


Rólunk:megtörtént a nagy hajvágási akció,és rátok hallgatván lenyírattam az összeset.Olyan kis furcsa volt az első napokban,rendesen hozzá kellett szokjak.A régebbi frizkójával olyan babás volt,most meg kis pasis,de szerintem így is annyira zabálnivaló gyerek.
A hétvégén kibújt a második fogacska is,és a nemalváasait ennek tudtam be,de sajnos tévedtem,mert továbbra sem hajlandó átaludni az éjszakát.Kb 4-5-ször felébred, és alig bírom viszaaltatni :(

macarella
 
 


Samunak és Jónásnak gratulálunk!!

Kriszti, muti az új séróját! :)

Megvolt a szülői. Egyedül az én párom volt ott, hm, vicces volt, egyetlen pasi a sok nő között.
Volt két ismerős is, akiknek a gyerekeivel egy csoportba fog járni Emma.
Mindent elmondtak, szimpi.
A gondozónő is az. Legalábbis az egyik. A másik kicsit szigorú arc, de biztos ő is aranyos lesz. Majd meglátjuk.
Szept. 15.én kezdjük csak a beszoktatást.
Jelet még nem választhattunk, majd gondolom akkor, ami marad.

Ma kánikula lesz/van. Vigyázzatok! Sok folyadék! :idea:

Kép
niki30
 
 


Csajok, én bénázom. :oops:

Szóval a böli miatt ugye nekem le kell mondanom a gyedről és megigényelni a gyest.
Hívtam az oep-et, mondja a nő, bemegyek személyesen és kitöltök egy lapot, h. lemondok a gyedről, viszont a gyest az Állmakincstárnál kell intézni. De az oldalukon nem találok erről semmit, nyomtatvány, bármi infó.

Ha valaki tud pontos nyomtatványt, segítsen légysziii!
Nem akarok úgy járni, h. kitöltöm, elküldöm, aztán nem jó.....

Kép
niki30
 
 


Klárinak utólag nagyon boldog névnapot!!!

Zsófinak boldog házassági évfordulót!!!

Zsófi! Samunak jobbulást!!!Nagyon ügyes bili téren! Jónás nagyon ügyi, de sztem fogja csinálni a forgást még. Petra is néhányszor jól bevágta magát a kiságy rácsaiba, aztán elfelejtette és kezdte előről.

NIki! Interneten nincsen valami letölthető nyomtatvány, v valami segítség hozzá?

Kriszti! Képet a kis pasiról!!! Utólag: nagyon boldog hófordulót!!!

Anyós téren sajnos semmi változás, azaz minden csak rosszabb... Múltkor megsértődött h nem viszem be a gyereket este fél 7kor, hanem megyünk haza fürdeni és aludni, erre lecsapta a telefont. Hát ez van, velem lehet sértődöttet játszani, de nem én húzom a rövidebbet, m legfeljebb nem viszem oda a gyereket. Az meg hagyján h leveszi a gyerekről a pulcsit, de semmiről meg se kérdez, csak csinálja. Ha meg szólok vmiért, akkor vágja a pofákat.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Zsófi! Boldog házassági évfordulót! Éljen, éljen!
Hogy ünneplitek?

Kép
niki30
 
 


Teri, együttérzés anyós miatt! :oops: Marha idegesítő lehet.

Kép
niki30
 
 


Niki-de jó,hogy megvagy elégedve a bölcsivel.És legalább ismerős gyerekek is vannak,így hátha könnyebben megy majd a beszoktatás is.A gyes-gyeddel kapcsolatosan sajna nem tudok segíteni,ha hiszitek ha nem,én még egy forintot nem kaptam Balázs után.Már kezd a tökünk kilenni az egésszel,voltunk személyesen is többször intézkedni,de semmi.Már komolyan azon gondolkodunk,hogy beperlünk valakit.

Teri-köszi a köszöntést,sajnálom,hogy ilyen anyóssal ver a sors,de amíg csak ő tudja a rövidebbet húzni,addig tojd le magasról.Hogy is merészel a megkérdezésed nélkül tenni bármit is? :evil: :evil:
Na és akkor egy pár kép.
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.0356.jpg[/img]
Kép
Kép

macarella
 
 


Jéé de fura lett rövid hajjal Balázs. Más lett így az arca!
Én a göndör fürtre szavazom, olyan jól állt neki! :oops:

Kép
niki30
 
 


Köszi Lányok!!!!

Hihi nekünk a 7. házassági évfordulónk volt hétfőn!
Gyereket leadtuk a nagyszülőknél :wink:

Zsófi nektek boldog 3-at!!!

Aranyos Balázs az új séróval!

Niki nézek majd neked nyomtatványt, valahol fönt van én tavaly igényeltem a gyest és netről töltöttem le. Mindjárt megnézem.

Klári
Kép
ganti
 
 



Klári
Kép
ganti
 
 


Köszi szépen Klári! :)

Kép
niki30
 
 


Hi-hi Niki-én is jobban szerettem göndör fürtökkel.Így már nem annyira babás.2 nap kellett,amíg megszoktam az új séróját.

Klári-nem semmi a 7 év,gratulálok.

macarella
 
 


Lányok,nektek mikortól kezdtek mászni a gyerkőcök,mert Balázs semmi hajlandóságot nem mutat ilyen térem,és már egy kicsit kezdek aggódni.
Talán Zsófi írta,hogy Samunál ez teljesen kimaradt,de azért valami mást csinált helyette nem?Pl popón haladás vagy ilyesmi.
Üllni már szépen tud egyedül,forog össze vissza,de ennél többet semmit.
Szerintetek levagyunk maradva?

macarella
 
 


kriszti: samu kúszott, 7 hónaposan kezdte. kitűztem neki iszonyú izgalmas célpontot és elkezdett. nagyon lassan először, aztán beturbósodott. :)
samu mindent csinált csak a hátára nem fordult.
kerekpocak
 
 


először kúsznak aztán másznak (elviekben) mászni 9 hónaposan kezdett.
de 7 hónaposan abszolut nincs elkésve a kúszással!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi-köszi szépen,és ha megkérdezhetem mivel inspiráltad Samut?Milyen izgalmas dolgot tűztél ki?Vagy lehet bármi,ami felcsigázza az érdeklődését?

macarella
 
 


És ami a legfontosabb:
JÓNÁSNAK BOLDOG NEGYEDIK HÓFORDULÓT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

macarella
 
 


köszi kriszti!!!
olyan nagyfiú már, nem????

hmm asszem szemspirál volt? vagy szájfény? vmi ilyesmi :)
kerekpocak
 
 


Kriszti ne aggódj! Minden baba más ütemben és máshogy csinálja. A baba-könyvekben leírt adatok csak "átlagok", de "átlag-gyerekek" nincsenek.

Egy nagy szőnyegre, vagy valami egyéb nagyobb területre, a Balázstól távoli csücsökbe tegyél le valami "izgis" dolgot. (színes műanyag tésztaszűrő, kiürült, kimosott baba-samponos palack, új játék,... akármi) Előbb-utóbb meg fogja próbálni becserkészni. Ha nem ma, hát "holnapután". :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 13:59-kor.

nannó
nannó
 
 


Nannó,köszönöm szépen. :D :D Valóban minden baba más és más,de valahogy minden anyuka titkon azt reméli,hogy minden a nagy könyv szerint fog alakulni,és ha valami becsúszik a gépezetbe rögtön jön az aggódás.
Most már nyugodtan fogom várni én is azt a bizonyos "holnaputáni" napot,egyszer csak eljön. :D :D :D

Zsófi-nagyfiú bizony Jónás.Kis drága.
Samu gyógyulgat?

macarella
 
 


Íme az én kétfogú kopaszbabám :D Igaz,még csak az egyik fogacska látszik.
Kép
Kép

macarella
 
 


nekem nagyon tetszik így a haja!! szerintem sokkal jobb!

nannóval ellentétben (:)) én azt javaslom, h nagyon közel balázshoz tedd le az izgalmas dolgot! ne túl messze, h kicsit ügyeskedve elérje. így elkezd mocorogni és lehet, h el is éri. akkor kicsit tedd messzebb. és így tovább.
amúgy sztem 7 hónapos korra írja a nagykönyv a kúszást, nem? szóval nemhogy lemaradva nincs, de még korán is lenne!
kerekpocak
 
 


így érvényesül a hatalmas ragyogó szeme!!!!!
kerekpocak
 
 


Jajj Zsófi,ez az,hogy már elmúltunk 7 hónaposak.Na de nem izgatom most már magam.Elő is vettem az isteni habverőt,ezzel már egy pár napja szemezget,hátha annyira felvillanyozza,hogy egy pár kúszótechnikát előad. :D :D

macarella
 
 


Tényleg, lehet, hogy Zsófi ötlete jobb! (Tudod, mint a csacsi meg a sárgarépa esete.) :P
Viszont látom, "olvasni" már tud Balázs!
És gyönyörű szemei vannak!

nannó
nannó
 
 


5 napja múlt el 7 hónapos!!!
akkor helyesbítek a 7-8. hónapig kezdenek el kúszni.
kerekpocak
 
 


Előszedtem egy könyvet, amit szakemberek írtak:
"Nagy eltérések lehetnek az átlagtól minden területen, időben és nagyságban, lefelé és felfelé egyaránt. Aggodalomra nincs ok, amíg a csecsemő láthatóan egészséges, vidám, aktív..."
Hát Balázsotok - így képek alapján - egészségesnek, vidámnak és aktívnak tűnik!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 14:02-kor.

nannó
nannó
 
 


Valóban kis érdeklődő,nyitott, vidám baba Balázs amugy,csak sok helyen látom,hogy a gyerkőcök már 5-6 hónapos korban elkezdtek kúszni-mászni,itt a környezetünkben is,és emiatt aggódtam.Köszönhetően Zsófinak és Nannónak majdnem teljesen megnyugodtam.
Hi-hi fogügyben jók vagyunk,időre érkeznek és megfelelő sorrendben idáig. :D :D

macarella
 
 


sztem 5-6 hónaposan még nem nagyon kúsznak a babák. a nagy átlag szerint. (azok nyilván turbó babák). szóval balázs totál időben van.
kerekpocak
 
 


kriszti: forrás a babaszoba:

7 hónapos baba
Hason fekve fél kézzel is meg tudja tartani magát, kúszni-mászni próbál. A hason fekvésből is felülhet, támasztással ültethető. Felváltva hajtja be a térdét, "táncol", váltogatja lábait. Esetleg képes felállni úgy, hogy valamiben megkapaszkodik (bútor, járóka, stb.).

Mindkét kezével fog. Használni kezdi ujjait, ki tudja egyenesíteni. Megragadja a tárgyakat, nehezen ereszti el, másikért nyúl. Keresheti az eldugott, letakart játékokat. Túl sok játékot egyszerre ne adjunk neki. Két játék is elég a figyelem lekötéséhez. Madzagos játékot véletlenül húz meg, csodaként éli meg a mozgást, keresi, mi történt. Magyarázzuk el, mutassuk meg, mit csinált. Elkezdi a játékokat kidobálni. Apró, kisméretű játékot tilos a kezébe adni, a közelébe tenni, mivel rögtön "megkóstolja", lenyelheti. Lehetőleg szem előtt legyen, amikor "dolgozik", hisz a babának a játék, az ismerkedés igen komoly feladat, tanulás.

Már meg tudja különböztetni az idegeneket. Esetleg félelmi reakció is megfigyelhető. Az egyes arckifejezéseket el tudja különíteni. A szigorú, komoly arckifejezésű ember megijesztheti. Érdemes mosolyogni rá, mert visszamosolyog, nevet. Bizonyos hangokat visszamondogat, elismétel. Kifejezi az akaratát, nemcsak sír, mozgásával is ellenáll, ha valami nem tetszik neki. Állandó figyelmet igényel. Már van humorérzéke, felfigyel a szokatlan dolgokra. "Énfogalmát" segítsük kialakítani.

A csészéből már ügyesen iszik, és 1-2 foga is kibújhat, általában az alsók, 2 foga elől-alul, középen a két metszőfog. A fogzás fájdalmas is lehet, erősen nyálzik, dörzsölgeti az ínyét, mindent rágcsál. A cumi megnyugtatja ugyan, de nem jó megoldás az állandóan a szájban lévő és nehezen tisztán tartható cumi. Gyakrabban iszik, de ne legyen a folyadék édes, főleg ne erősen cukrozott tea. Nem lehet eléggé hangsúlyozni a fogápolás szükségességét már az első fogak megjelenésétől.
kerekpocak
 
 


Zsófi-köszönöm szépen :D :D

macarella
 
 


Most nem tudok jönni hosszan. :(

Zsófi! BOLDOG 4. HÓFORDULÓT JÓNÁSNAK!!!

fatima
 
 


gyorsan írok magunkról, aztán rohanok.

samunak a füle szerencsére már jobban van. sajnos visszamaradt szövődményként nemtom hogy miért stb ez van, nem túl jó. emlékszem szegény egész tavaly nyáron is beteg volt, és akkor még a bölcsire se lehetett ráfogni.
gyakorlatilag amióta nem szoptatom ez van.

jónás egy gyöngyszem, édes drága bogyóka. (majd csinálok róla friss képeket) annyira imádnivaló, h arra nincs kifejezés. annyira szeretettel néz a világba, dumál ezerrel, és mindenkire mosolyog. borzasztóan könnyű baba, nem is tudom mivel érdemeltem ki???

samu 3 napja már alvásnál is szobatiszta (ágytiszta) egészen érdekes. kakiilag még azért vannak ingadozások, de ált sikerül az is a vécébe :) -apropó mindenkit bíztatok a vécészűkítőre, sokkal egyszerűbb mint a bili, és kevésbé undorító :) :) :)-

szóval élünk, virulunk. sajnos apa rengeteget dolgozik, balatonra sem megyünk jövő héten végül, mert csaba nem tud most elszakadni. ez nagyon nehéz, dehát evvan.
kerekpocak
 
 


köszönöm a házassági és hófordulós köszöntéseket mindenkinek!!!
édesek vagytok!!
kerekpocak
 
 


Hófordulós Jónásnak sok-sok puszika!

Kép
niki30
 
 


Zsófi, mit dolgozik most Csaba?

Nagyon ügyes Samu, de tényleg. Tök gyorsan ráérzett.
Jaja, egyébként nekem spec. szimpibb a wcszűkítő, mint a bili. De biztos lesz bilink is, aztán majd meglátjuk Emma melyiket részesíti előnyben.

Kép
niki30
 
 


Ja, Zsófi, megnéztem pár Samu videót, nevetőset, annyira édesen nevet, engem is megnevettetett :lol: :lol:

Kép
niki30
 
 


Zsófi!!! Nagyon eltűntél, pedig most s.o.s. szükségem lenne a sajttorta receptre! :oops: :oops:

Ma este megyünk le Balcsira, vasárnap jövünk haza.

Mindenkinek szép hétvégét!! Puszi

Kép
niki30
 
 


Hello Csajok!

Remélem nem a betegségek miatt pang ennyire a topik. Inkább mondjátok azt, hogy a szép idő maitt. :)

Nelly! Hogy van Szoni? Elmúlt a láz és a kiütések?

Teri! Petrával hogy vagytok? Ugye nem fordult rosszabbra az állapototok?

Marcsi! Jobban vagy már? Loló még anyudéknál van?

Viki! És te? Beni ugye nem kapott el semmit? :?

Zsófi! Samu nagyfiú hogy van? Nem fáj a füle? A kitartó szobatisztasághoz nagyon gratulálok! Elhiszem, hogy oda meg vissza vagy tőle!
Jónásról kérünk képet!!!! :) Olyan jó olvasni ahogy áradozol róla? És hogy mivel érdemeltek ki a gyöngyszemet? Hát azzl, hogy imádod őket és le a kalappal előtted azért ahogy gondoskodsz róluk. :)

Niki! Jó Balcsizást!!! Pihenjél, ha már Feri is ott lesz! :)

Zsu! Még mindig távol vagytok? Mikor értek már haza? Gyere majd és mesélj hogy mizujs veletek!!!

Kriszti! Nekem bejön Balázs új sérója! Így sokkal nagyfiúsabb és dögösebb!!! Persze a göndör kis fürtöcskék is jól állnak neki, de így legalább erősödik majd a haja és még szebb lesz! :) A kúszás-mászás dologgal kapcsolatban meg tényleg nyugodj meg! A szomszéd bartánőm kislánya kb 9 hónaposan kezdett el kúszni! :shock: Tény, hogy most 13 hónaposan még nem jár, csak oldalaz bútorok mentén, de ügyesen behozta a "lemaradását". Úgyhogy NO PARA! Balázs majd beindul, ha akar. A motiválás persze sztem kell, ha magától nem akar mocorogni! Csak ügyesen!

Ki hagytam valakit??? :oops: :oops: :oops: Remélem nem! :)

Rólunk! Képzeljétek! Kicserélték a fiamat és kaptam helyette begy afgán kis menekültet! :lol: hehehe!!! Na jó, viccet félretéve... Elmentem szerdán körmöshöz, erre a férjem fogta a fiát és lenyírta a haját 4 mm-re! :shock: :shock: :shock: Először majdnem elsírtam magam, amikor megláttam, de mostmár megszoktam! :) És az hagyján, hogy lenyírta, de elől jól bele is nyírt. :) Tiszta gááááz! :) Na így merje a nő magára hagyani a férfiakat! :)

Ezen kívül minden OK! Zsömi mostanában rengeteget van az anyósomnál délutánonként. Ennek köszönhetően egész nap azt hajtogatja, hogy "mammma"! Nagyon cuki! Estére jól el szokott fáradni és elalszik a nappaliban a földön! :)

Holnap megyek SZIGET-re! :lol: Már nagyon várom! :)

fatima
 
 


sziasztok !!

Fatima, kééééépet !!
hogy ez a Salim mikre nem képes.. itt kuncogok, h. megvárta, h kitedd a lábad itthonról.
remélem jó időtök lesz holnap, és nem sártengerben lesztek a szigeten, mert esőt meg vihart mondanak.
kajálásban van vmi változás ??

Lauráért már kedden én mentem, akkor már jobban voltam.

Teri, Nelly ! leányzók hogy vannak ? gyógyulnak ?

Zsófi, köszi a vécészüükítő fotót. Laura most elkezdett félni a vécétől {előtte még pelenkásan pedig viccből mindig fel kellett ültetni}, nekünk marad a bili egyelőre. de igazából semmi bajom vele. szerintem a pelenkás kakinál kevésbé undorító, bár nekem azzal sem volt bajom.

fültéma nagyon gáz, Laurának is volt, a kezeletlen mandulagyuszija ment rá. örülök, h. jobban van Samu ! ez a legfontosabb !
nem tudom mennyire vagy híve mesterséges immunerősítőknek, de pl. az aloe vera gélt több helyről hallottam dicsérni.

boldog 4.hófordulót Jónásnak !!

Niki, örülök, h. jók az első benyomásaid a bölcsiről !
mióta kánikula van, Lauráék az udvari időben pancsolnak lassan már két hete.. :D mondanom sem kell, h. imádják a gyerekek.

most bennem van a görcs, mert szeptemberben 3 kis barátja elmegy oviba, azokkal akikkel konkrétan imádják egymást, mindig együtt játszanak, és Laura sokat tanult tőlük, meg emlegeti őket itthon stb...
jönnek újak, Laura korabeliek, de nagyon le vannak maradva korukhoz képest, nem beszélnek meg egyebek.
kicsit félek, h. Laurát ez meg fogja viselni, mármint, h.a barátai elmennek.. ő nehezen nyit, és idő, míg közel enged magához bárkit, viszont akit megszeret, ahhoz ragaszkodik. remélem azért a maradó többi régiekkel meg a jövő újakkal is találnak majd közös hangot és játékot, és továbbra is fog szeretni járni.

Marcsi

KépKép
alon
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?