Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon szépek a képek!!!!

Mi nem nagyon csináltunk, rólam csak 1-2 van, inkább a Tesómék Barnikáját fotóztuk. :lol:
Vendég
 


Most önző módon magamról, később majd jövök, hulla vagyok!

Kalandos napom volt! Elindultunk uh-ra, félúton megállt az otó, letiltott vagy micsinált, úgyhogy úgy jöttünk haza, hogy kilóméterenként leállt ez a fostalicska! :evil: De hazaértünk legalább, viszont busszal mentünk Győrbe, ami nem volt egy leányálom! De túlélte a méhszájam a zötykölődést, legalábbis eddig! :roll:

Viszont az élmény.... Csajok, ez a baba olyan gyönyörű még így 2D-n is! Szép nagy és valami álomszép a pisze orra és az Fl-je, dögös lesz na... :D Ja, és csatlakozom a Dórás anyukák táborába! :D A méhszájam zárt, viszont a lepény nemhogy felmászott volna, most már a méhszájon van, úgyhogy császár lesz valszeg! :( Nem tom, hogy lesz..Először megműtenek, kiveszik a varratok és császár vagy fodítva?! :roll: Nem lesz egy egyszerű menet! :(

Valahol éreztem, Lucának írtam is nemrég, hogy nem érzem Balázsnak ezt a babát.... Nem azért, mert lánynak éreztem, de valahogy nem úgy reagál dolgokra, mint egy Balázs! :oops: :shock: 8)

Megyek sunyok egyet, dög vagyok! Luca, neked még írok....

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröniiiiiiiiii!

Csajod lesz????????????????? jUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Vendég
 

 
 

Sziasztok! :lol:

most én is csak gyors bekukk :P
megkaptam a 3 pocakmanóm!!!!!!! :lol: az egyeske 4 sejtes, a ketteske 8, a hármaska 10! :P és a méhnyh-m 13 mm :wink:

most muszáj ledőlnöm, nemrég értünk csak haza :?

Gröni!
gratula Dórihoz :lol:

többiektől bocsika, majd holnap jövök :D
Vendég
 


Gröni!

Gratula a punishoz!!
Továbbra is kitartás a méhszájadnak! :-)
csipcsab
 
 


Vicuska!

Mindenem keresztbe értetek!!!!!!!! :D
csipcsab
 
 


Vicuska,
Akkor ketteske és hármaska fog megtapadni :wink: Drukkolok!

Gröni,
Gratulálok Dórához :lol:
Vendég
 


Gröni

szupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nunisod lesz! :D :lol: :lol: :D :D :D :P :P :P


Vicus!

mega drukk! pindurok kapaszkodjatok! :wink: :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P

Gyugyi

képet nem tudok rakni, mert szinte csak olyan van, amin rajta vagyunk, és hát itt nem tenném közszemlére, ha nem baj! :)
babácska08
 
 


estét!

Zsu hírek!

Van egy 6 mmes szabályos petezsák! De nem engedik haza, csak szerdán. Szegény már nagyon unja,és az oszt vezető is egy kretén, de nem kő félteni, már kiosztotta... :lol:
Már nagyon haza akar jönni, de megnyugodott, hogy most már minden rendben, és végre látta a törpét. Sztem amint hazaér rögtön jön. Puszil mindenkit! És fogadta a puszikat. Csupa rúzs! :lol:

Gröni!

Gratt a puncishoz! Jaj ez a méhlepény! elporolom! az enyémmel együtt, nekem is ahelyett, hogy hátra ment volna, előre csúszott...a gyerök meg párnának használja!

Vicuska!

Isteni nyálkahártya! Lesznek ott hármas ikrek megint!

Pocakfotó?????????????
Csajok nem is férek rá a képernyőre.... :oops: :oops: :oops: :oops:

Csak mami után... :oops: :oops: :oops:

Ezek a nyaralásos képek mindig olyan vágyat ébresztenek bennem, hogy menjünk mi is, de sajna a tavalyi is szarul sült el, rájöttem, hogy törpe még kicsi volt, szóval egy darabig nem megyünk, bármennyire szeretnénk!

Holnap lesz a nagy szülinap! Sütök, főzök, és egész nap őt fogom tutujni!

Majd dobok képet, hogy kente össze magát, aztán hétvégén újra a nagyobb családdal! Na akkor lesz igazi csaszmagos a torta!

Gyugyi!

Gyerököket fogdd munkára, nehogymá elnézzék, hogy anyu fest, ők meg láblógatnak!

Na menek, holnap jövök Zsuhírekkel este megint!

Bár szegéynkém, mot tuti a tűrés időszaka jön...szoríjjunk neki túlélni!

cakát mindenkinek

Kép
ticsimû
 
 


Ticsimű!!

köszönnnnnnyyyyük a zsu híreket nagyon örülök a babának :lol: még simán előbukkanhat ott tesóka is :wink:

holnapra boldog szülinapot a törpinek, pocakot meg hamar hirtelen tegyél fel én is teszek lentebb :wink:

Vicuska!!

szorítok szorítok szorítok! a víz meg a sok feheérje meg a sok pihenés az marad erre a 14 napra is teccik tunni ugye??!!!!!és a sok sok sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gröniii

éljen a kiscsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj jeeeeeeeeeee :lol: :lol:

CSipcsab!

tegyél új képeket a lányom druszájáról lécccciiiiii :wink: (lánynév eldőlt úgytűnik Flóra Katalin lesz a drágám.....szegény pici fijamnak nincs még neve de majdcsak lesz :lol: )

kép tegnapi, sajnos halovány tudom....de a méret a lényeg 8) a dokimra a ctg előtt vártam, mert nem találtam máshol helyet, Kép erre kijött a nővlérke és behivott....mondtam neki ájáj korai lesz az még :wink: :roll:
Vendég
 


Vicuska, ezek nagyon jó hírek!!!!Mennek a drukkok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsunak is szorítok nagyon!

Meg persze Mindenkinek!

Gröni, kicsi lányka lesz, jaj, de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Érezted Te, kis huncutka!
Vendég
 


Köszönöm csajok! :D Olyan fura, pár hete még ugyanígy örültem a kukisnak! :roll:

Vicuska!

Nagyon ügyik már most a babák! Szép a méhnyálkahártyád, nem lesz semmi gond sem, szinte 100% a siker! :wink: Pihengess sokat!

Ditke!

Ez annyira morbid, de tecc! :oops: A hülye macskája! :shock: :lol: Képet kapunk? :wink:

Vicky!

Hát ez valami mesébe illő! :shock: Csodálatos!!! Gondolom romantikus volt! :wink:

Nati!

Biztos ti is romantikáztatok! Gyerekek is voltak? Mind? :lol: Akkor lehet, hogy inkább kalandos volt! :lol: Muti majd a képeket!

Marietta!

Te is tegyél képet Flóráról, biztos soakt változott és nőt már! :wink: Már egy hónapos múlt! :shock:

Tünci!

Nagy a hasonlóság a kát leányzó közt és a hasad is olyasmi! Szép formás! :wink: Megnéztem a másikban Rékát, nagyon édes! Főleg az a kidölös! :lol: Nagyon tecc a konyhád! :wink: És a melltartó a fotel támláján! 8)

Pandus!

Röviden. Bestoppolták a méhszájamat a 15. héten, gyakorlatilag a 9. héttől nyitva vagyok, azóta fekszek! Már nem kéne annyit, mert szépen tart a varrat, de a méhszájam teljesen felpuhult és most még a lepény is....., így valszeg még 10 hét kényszerpihenő, utána meg már a teher miatt nem tudok felkelni! :oops: 8) Továbbitod a híreket Zsuról a beültisben?

Ticsi!

Neked is a méhszájadon van és császár lesz?

Azt nem is írtam, hogy patkólepényem van! Nagyon ritka állítólag, de általában szerencsét hoz! :wink: Szóval jól kipárnázta a bal oldalamat a drágám! 8)

Ja, és most fedeztem fel, hogy Málnácska hamarosan anyuka lesz! :D Vagy csak én nem tudtam? :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Mami, szép poci nagyon!

Ticsi, boldog szülinapot a törpének!
Vendég
 


Ki az a Málnácska?
Vendég
 


Ditke!

Hát így visszaolvasva... :lol: Szóval rólad kérek képet nem a macsról! 8)

Luca!


Nem is tom, lehet! :wink:

Zsu!

Gratulálok a petezsákhoz! Továbbra is csak ilyen harciasan! :wink:

Mami!

Szépek vagytok! :wink: Mé' nem mentél? :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Nati!

Az inszemesben írt, oszt ide is átkukucskált időnként!

Kép

Kép
gröni
 
 


Ticsi!


Kép
Vendég
 


ÁÁá Akko jó! Akkor Málnácskának is gratula!!

Vicuska!
Jut eszembe! Akko má nem iszunk ezerrel ugyi :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu!
Vigyázz a manóra!
Vendég
 


Na megint itt!!!!

Zsu

Még mindig mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ticsi

Köszönjük a Zsu híreket!!!!!!! :wink: :D

Gröni

Jány lesz, nem gyerek????????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez nagyon szuper!!!!!! Tudod a régi öregek a fiút hívták gyereknek, a jány meg csak jány vót!!!!! :lol: :lol: :lol:
A macsekről akarsz képet? :wink: :lol:

Ki az a Málnácska? :oops: :oops: :oops:

Mamivagyok

Szép méretes pocak! :wink: :D :D :D :D Biztos meglesznek hamarabb az ikrek, mert már most ki akarják rúgni a ház oldalát!!!! :lol: :lol: :lol:

Fenci

Gyönyörű helyen voltatok!!!!! :wink: :D Ezért meg én vagyok irigy! :lol:
A héten menni kéne éjszakai fürdőzésre, a barátunk ott dolgozik, mondta hogy csak szóljunk mikor akarunk menni! :wink: :D

Kolibri

Ezek szerint Apával minden rendben? :wink: :D De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gizi is eltünt megint!!!!!! :shock: :roll:

Csipcsab

Tegyél légyszi Flóráról képeket!!!!!! :wink: :D Milyen Anyukának lenni??????? :wink: :D

Vicuska

A kolléganőmnek is csak 4 petije lett, de abból három termékenyült meg, hármat kapott vissza, de egy meggondolta magát, és lett két babája, az idén töltötték a 10. évüket! 2 nunis!!!! :lol:
Nagyon drukkolok értetek!!!!!!!
Nagyon leleményes vagy madáreltűnés ügyben!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati, én iszom Veled...
Nekem szabad. Azt hiszem. :lol:
Vendég
 


Ditke!

Ha van róla, jöhet az is! Már bármit bevesz a gyomrom! :lol:

Jówan, akkor nem ég a pofám, hogy nem tudtam Málnácska kismamaságáról! :lol: Kicsimálna néven ír, csak én Málnácskázom, lehet így beugrik! :roll:

Pandus!

Akartam vót kérdezni, hogy Dóri túl van már a nehezén? És te? :lol: Akkor olvastalak utoljára mikor már nem aludtál napok óta! Azóta sikerült?

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok csajok! :D

Gyorsan írok, mielőtt átugrunk a túloldalra és mindent elfelejtek.... :oops: :lol: :lol:

Szeretek jó hírekre jönni!!! :D :wink: :wink:

Zsu :D Szupeeeerrr, továbbra is nagyon drukkolunk, pihengess sokat és gratulálok a petezacsidhoz! :D :wink:

Gröni :D Gratula a nunishoz!!! :wink: Szóval akkor ő is Dóri lesz??? :roll:

Vicuuuuus :D Remélem pihengetsz kismami! :wink: Nagyon vigyázz magatokra és tartsd be a lányok utasításait!!! :D Most nem fogsz dolgozni, ugye? :wink:

Vicky :D Gyönyörűek a képek!!! :wink: Biztos szuperül éreztétek magatokat! :wink: Hogy érzed magad? :wink: Építkezés majd jövő márciusban kezdődik, addig gyűjtjük a tégláravalót. :oops: :wink: Már nem F-ékhez megyek, hanem egy másik (számomra új) dokihoz itt a kerületben. :wink: Jövő csütörtökön megyek délután. Már csak 10 nap.... :oops: :D

Ditke :D Nem semmi a macskaevős sztori.... :oops: :lol: Tesóm dobermannja (isten nyugosztalja tavaly meghalt) egyszer megevett egy teknőst. Tesóm találta, hazavitte, lerakta a kertben. A kis butus állandóan célba vette a kenelt. Tesóm mindig visszahozta, de egyszer annyira belemelegedtünk a beszélgetésbe hogy elfelejtettük a kis lükét. Már csak a páncélja maradt, Dodi éhes volt.... :lol: :lol: :lol:

Luca :D Üdv idehaza! :wink:

Mami :D Nagyon tecc az ikres pocid! :wink: Tök jó, hogy minden rendben velük! :D Tök jó olvasni ahogy írod hogyan mozognak... :wink:

Kolibri :D Apára fel! :wink: Jól vagyok, köszönöm. Csak néha érzem a pocim (olyan mensisen). Émelygés nincs. :wink:

Nati :D Üdv újra itthon! :wink: Várjuk a képeket! :wink: Igen, nagyon jó nézegetni az uh-s képet. :D

Gyugyi :D Na hol a kép a mai tevékenységedről? :D :lol: :lol: :wink: És ezt mind egyedül csinálod???? :shock:

Jóccakát mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Ditke :D Hát lesz egy nappali, háló, 2 gyerekszoba, egy dolgozó a páromnak, mert ő otthonról nyomja, konyha meg garázs. :wink:

Ha valakinek van bármilyen szakember ismerőse (olcsón, szép munkával), szívesen venném. :oops: :wink:

Most máá mönyök aludni.. :P
fenci
 
 


Gröni

Macsekról nincsen kép, mert akkor még tele volt a gépem a legénybúcsús képekkel!!!!!

Itt van két kép, egyik az esküvő előtt készült, a másik a nagy mulatozás közepette!!!!

Kép
Kép
Vendég
 


Rájöttem..... festő már nem kell, majd megfűzöm Gyugyit.... 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


Ditke :D Nagyon széééép vagy!!!! És nagyon csinik a ruháid is!! :wink: Na most máááá befogom.... :oops: :lol:
fenci
 
 


Fenci

Ha pezsi lesz, szerintem bevállalja Gyugyi, de lehet hogy többen is megyünk! :wink: :lol: :lol: :lol:
Pont elég a kis lakás, csak kész lenne már nem igaz????? :wink: :D
Vendég
 


Gröni,
Hát azért nem semmi, ügyes vagy, hogy így fekszel, tudom milyen nehéz :wink: Azt lehet tudni, hogy miért nyílik így ki a méhszájad? Rólunk: Azt hiszem a neheze még csak most jön... Szegény Dóri nagyon szenved, pedig sok fogat kell még növesztenie. Zsuról átmásoltam az infókat.
Vendég
 


Hello!

Zsu, csak így tovább, és kitartás odabent! Neked is és Babócá(k)nak is!!! Tudod, ezen ne múljon!

Mami! Lett volna egy potya ctg-d. Legalább hallgattál volna egy kis szívhangot. :lol: És milyen fejet vágott volna az asszisztens, amikor duplán hallja a szívhangot. :) És nagyon szép poci!

Gröni, hát aztamindenit, így váltogatni a nemeket, ezt még terri black is megirigyelné... :lol: A lényeg, hogy a neme úgyis tökmind1, csak ne az utolsó héten jöjjenek rá, hogy hupsz mégsem nunis. :D

Vicuska :) PIHI!!!!!!!! :D És akkor nincs gond!

Fenci :) Ha összeszámolnám, hány mosolygó meg röhögő fejet tettél be... Látszik, hogy majd kiugrasz a bőrödből!!! ANNYIRA JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!! :D És amúgy fél 10kor ágyban a helyed! Sipirc! :D

Nya megyek, mert 5kor kukorékol ciciért Bende! :D Persze utána szunya tovább! :wink: JÓFIÚÚÚÚÚ!!!! :D
:D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Nya mégeccer!

Rájöttem, hogy én hírelek Zsuról, de Zsunak nem írtam itt mi a helyzet...

Mire jó a 390 ingyé sms! :lol:

Most má mindenkiről képben van, legyen az régi, új, vagy elveszett bárány...

Csak lécci a csuklást ne küldjük rá...halkan szoríjjunk...most megint barnaűzés van porondon...

Kellenek vmi boszitrükkök erre...

Vmi ötlet?

Gröni

Nekem nem tom miért vándorol a lepény, pedig 0ás, szóval minden oké, de a legutóbbi uhun, 26+4 még hátsó fali volt, igaz a széle a kijárattól 2cmre, aszondta dottore, ez még épp határ, csak ne menjen lejjebb...most a 30+4-es 4d-n már totál melső fali, d einkább jobbos, mert a törpe kispárnának használja, most is lent van, de nem mérték mennyire, no szerdán megkérdezem...oszt kérek vmi csirízt, hogy most má maradjon a helyin, mert ez őrület!
Akkor most a nagyfiú ruháit lecserélheted csini rózsaszín szoknyákra!
Én a jövő héten már kezdem a vasalást...nem olyan eccerű...vki folyton arra kíváncsi milyen lámpa ég ott...és miért nem szabad hozzányúlni...szóval alvásidő/vasalnivaló...én estére már nem bírom!

Mami

Holnap csinálok én is fotót...ez oldalról nagyon előnyös...az enyémet már tálcának lehet használni...olyan csucsi, hogy megáll rajta a tányér...a dottore asszisztense a 18 hetes uhun már ctgzni akart vinni...szerinted? biztos látni kell ezt itt? :oops:

Gröni, ha már mi pocakolunk Te se maradj ki!!!!!!!!!!! Tessék pocakfotózni, ha fekve, akkor fekve! :lol:

No jó éjt!

Kép
ticsimû
 
 


Mami
Nem is olyan nagy a pocid, és különben is, te dupláztál, úhogy még szép, hogy nagy. :) Flóra szép név!!

Gröni
Éljen!!! Végre még egy lányos kismami! Már azt hittem, egyedül maradok. :) És milyen szép neve lesz. :wink:
A konyha nem az enyém. :) Albérlet. Nekem kicsit más az ízlésem, de végül is nem rossz. Csak a mosogatásba nyomorodik bele az ember. :) Én nem tudom, ki találta ki, hogy a ferde fal alá rakja a mosogatót, de kívánom, hogy egész életében ott kelljen állnia!
Melltartó: gondoltam is, hogy levágom a kép szélét, de aztán mégsem. :)
Nem tudom, Réka ragtapaszait láttad-e?! Eccer ragasztottuk be a térdét, mert vérzett. Na, utána állandóan be kellett ragasztani a bibiket. Volt, hogy mindkét térdén és kézfején volt ragtapasz – pedig nem is volt bibije. Szerencsére egy ideje már elfeledkezett róla. :)

Ticsi
Kivárom! :D Mármint a hosszút! Hol a kép ticsiműről?????
Zsunak továbbra is mennek a drukkok! Jól értettem, hogy megint barnázik? Nem tudni mitől? Haematoma vagy más? Én már írtam amúgy a haematomára a Rutascorbint. Ártani biztos nem fog.
Na, én meg pont azon gondolkodtam, hogy nekem is lassan mosnom kőne, meg átnézni a rucikat. De majd csak ha hazamentünk. Ott van minden. Ja, meg még az lesz szép. Innen hazacuccolni. Igaz, a nagyobb dolgokat majd később hozza Apa. De akkor is. Úúúúútálom!!! És ősszel/télen meg irány Bp. Hú, belegondolni is fárasztó!
Törpördögnek Nagyon Bódogot!!! Nemsokára mi jövünk! :)

Gyugyi
Bizony! Én is csak lesek néha! Főleg, hogy majdnem 2x olyan magas/hosszú, mint amennyivel született. Ja, meg sem dícsértelek! A fogyás meg a festés miatt!! Nagyon ügyi vagy!!

Ditke
Baromi jól nézel ki!! Csini a rucid!

Vicky
De szép!! Merre van ez pontosan?! Csatlakozom Kolibrihez! Én sem ellenkeznék, ha oda kellene költöznöm. :)

Vicus
Jippi!! Most akkor pihi ezerrel!! Drukkok mennek!

Fenci
Építkezés: mi is próbálkozunk. :) Alap már megvan, mert el kellett kezdenünk. Uis már sok éve halasztgatjuk, aztán tavaly megint újra be kellett volna adni az egészet engedélyezésre, ezért gyorsan elkezdtük. Idénre még tervben van a falak+tető, de szerintem nem lesz belőle semmi. :? Nekünk is gyűjteni kell rá a zsét. Pedig már úgy beköltöznék! Merrefelé lesz a ház? Bp-en kívül?

Mi (vagyis előbb csak Apa) októbertől megy Bp-re. Úhogy fővárosi lakosok leszünk mi is. Most már csak vmi jó albit kellene találni. Az Őrs környékén keresünk, úhogy ha vki tud vmi jópofát, akkor szóljon!! Köszi!!
gtünde
 
 


Pálinkásat :)

Zsu :)
Dejóóóóóó!!!!!!!! Vigyázz magatokra! Kórházban én olvasni szoktam. Kiélvezem, hogy semmi dolgom és falom a betűket! :wink:

Gröni :)
Iccögörl!!!!! Jessz!!!!
Lányomat mindig feldíszítettem, mint a karácsonyfát! :lol: Kicsi masni, csatocska, tánciruha.... :lol: A gyerek farmerban járt és macsókendő volt a fején. Keresek képeket, ha magamhoz tértem.... :wink:

Tüncsi :)
Győrbe nem akartok visszaköltözni? :wink: Mehetnénk Lucával fagyizni az Árkádba!

Sleepein :)
A vonalzódon kicsi fiad pont úgy néz, mint egy "Bendegúz". :D Tecccc!!! :D Képek? :roll:

Ticsi :)
Jó a tálca pocak! :wink: Mindig azon vacsiztam! :D
Festeni egyedül szeretek, mert én vagyok a legügyesebb!....folytatás a végén, mert odarakta önkényesen, amíg írtam....

Pandácska :)
Van rágókája Dórinak? Nálunk bevált....

Ditke :)
Ha pezsi van, akkó megyek. Bár lehet, felrekenek, ha iszokkkk.... :lol: :lol:
Szépek vagytok a képeken!

Fenci
:)
nem megfőzni....leitatni!!

:lol: :lol: :lol: :lol:
(Mé' szórakáznak velem ezek a szmájlik????? :shock: )

tegnap a konyhát meg az erkélyt föstöttem. Lefotózom, felrakom. :wink:

Nati :) Luca :)
Énis!!!! Énis!!!!!
Kép

Vicuska :)
Ezazzzzz!!!!! Most biztos kismami vagy!! Szorítsd össze a térded!!!! :D :D

Vicky :)
Csodaszép helyen voltatok!!! Nekem hiányzik a HÓ a képekről.... :lol: De mennék már síelni......

Kolibri :)
Kapd el apát, biztos ami biztos!!! :wink: :lol:

Babácska :)
Vágd le magad! Mármint a képről! :wink:

Csipcsab :)
Kéééééépet! :D

Mami :)
Szééép pocak!!! :P

:lol: Fiam segíteni akart, de két görgetés után kivettem a kezéből.... :oops: Nem bírok csak állni és nézni, hogy micsinyá... Meg dirigálni, hogy "ott kihagytad!!!". Gyorsabb, ha megcsinálom. Ez most olyan tipikus "anyukás" mondat volt. Anyám mondta mindig, hogy mire elmondja, megcsinálja! :lol: :lol:

Kit hagytam ki????????

Iszom egy kávét. Még egyet. :wink:
zapáné
 
 


Ditke, Mami, Gröni!

Kérésetekre. :-)

Kép Kép Kép Kép Most épp így szunyál az ágyunkban :-)

Az első két kép kommentára.
Flóra már ilyenket csinál. Hihetetlen a csajszi. A barna folt a bodyán. Épp elötte rittyentette össze magát. :lol:

A második képen. Éppen az ablakot bámulja és beszél a fénynek. Nagyon szereti. Nagy barátok. Ilyenkor höö-zik meg sikongat. Nagyon ari. :D

Ditke!

Milyen anyának lenni?
Hát csodálatos, gyönyörű, félelmetes dolog is egyben. Ezt szavakkal nem lehet elmondani leírni. Az a érzés ami szétárad a testedben leírhatatlan. Közbe pedig félted Őt. Nehogy baja legyen, nehogy bántsák majd ha nagyobb lesz stb.........
Legalábbis nekem ilyenek is eszembe vannak.

Szombaton hogy 1 hónapos lett én egész nap csak bőgtem. Néztem Őt és bőgtem. AZ örömtől hogy végre itt van nekünk. Eszembe jutott a szülés is. Nagyon jó élmény volt nekem függetlenül attól hogy fájt. Meg az is eszembe jutott hogy meddig küzdöttünk, kínlódtunk érte és most meg itt van a kezemben. :D

Mami!

Nagyon jó kis nevet választottatok. :wink:
A pocakod pedig csodaszép!! :D
csipcsab
 
 


Csipcsab :)
Gyönyörűűűű!!!
Hát igen....az életed megváltozott. Örökre. :) Az, hogy "ÉN", soha tobbé nem jelenti azt, amit azelőtt... Most már csak "Ő" számít. :) ...és ez így is marad. Tökjó. :)
A féltés érzését ismerem. Nálam akkor tompult, vagy inkább átalakult, amikor annyira önállóak lettek, hogy tudom, bizonyos helyzetekben nélkülem is boldogulnak. De erre még várnod kell úgy 12 évet... :D
A szülés meg örök élmény. A mai napig úgy emlékszem, mintha tegnap történt volna... Üdv a klubban. Ha anyák összeverődnek, 10 perc múlva megvan a közös téma! :D
Élvezz ki minden percet, amíg ilyen csöpp, mert az idő repül.... Kettőt pislogsz és ott fog sertepeltélni a lábad alatt, amikor főzöl.
zapáné
 
 


Jó reggelt!!!!!

Csipcsab, csodás kislány Flóra! Elhiszem, hogy nagyon elérzékenyülsz ha ránézel, én is így voltam vele.
Leírhatatlan, hogy milyen érzés,amikor ott szuszog a kiságyban!
Olyan boldogság tudja elönteni az embert, hogy azt nem lehet szavakkal kifejezni.

Ditke, nagyon jól nézel ki a képeken, és a ruhád szuper!

Zsunak továbbra is mennek a drukkok barna ellen! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Én is olvasni szoktam kórházban, úgy gyorsabban megy az idő.
Csak az a bosszantó, hogy mindig a legérdekesebb résznél zavarják az embert valami jelentéktelen aprósággal, pld hőmérő, vagy vérnyomás-mérés. :roll:

Vicuska, Neked is szorítok!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Csipcsab!

Édes kis csajszi!!!!
Most én is küzdök a lelkiismeretfurdalással, 1 hónap múlva bölcsi. Nem velem lesz egész nap, nem az én nyakamat öleli, nem nekem fog sirni, ha valaki vagy valami bántja. Nagyon rossz.........
De sajna ilyen világot élünk ha hivnak menni kell, mert különben...
Vendég
 


Jó reggelt! :D

Csipcsab!
Gyönyörű ez a kislány! :D Bájos ahogy szunyókál. :D

Gyugyi!
Én pont ilyen vagyok mint amit írtál a fiaddal kapcsolatban. Pedig mindíg megfogadom, hogy hagyom Őt is kibontakozni már a komolyabb feladatokban . :oops:

GTünde!
Ti kis költöző, vándormadarak! :D Nem irigyellek érte. MI is már 9x költöztünk mióta Ádám megszületett. Most lekopogom: 3 éve egy helyben vagyunk. DE nekünk is menni kell majd sajátba mert albérlet ez is. :(

Zsu!
MIllió drukk Neked!Minden rendben lesz! :D

Ticsi!
Köszönjük az infócserét. :D Pusziljuk Zsut! De csak rúzsosan. :wink:
Boldog szülinapot Árpinak! :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Persze sok boldogságot a Mamának is, hisz ez az ünnep neki is szól! :D

Ditke!
Nagyon csini vagy ! De nem csak a rucik miatt. :D És tényleg! Mennyire hasonlít rád a kerilányod! :wink: :D

Fenci!
A lényeg, hogy jól vagytok! Ez a 10 nap pedig elrohan .Már csak 9.......... :D

Gröni!
Gratulálok a kis nunishoz. Még jó, hogy volt egy megérzésed a névválasztással kapcsolatban. Szép nevet választottatok Neki!
Anno mi is sokat röhögtünk at exemmel, mert mi csak a 20. héten és az amnio-val tudtuk meg a nemét. Addig Rebekáztuk a drágámat. :oops: :lol: De sokkal könnyebb volt így fogadni a hírt, hogy a fele idő még hátra volt, és nem csak a szülésnél derül ki. 8) :D
A csaszi miatt meg ne aggódj, bár van más ami addig aggasszon sajnos. Ügyik lesztek, sokáig kitartotok! Patkólepény? Még én sem hallottam róla. Pedig ezt tanultam. Akkor biztos lógtam. :oops:
A lényeg, hogy hozzon szerencsét!

Mami!
Helyes pocakka! Pont mint egy ikres kismaminak illik viselni. Nem vészesen nagy, innen nézve. Te biztos máshogy látod. De csini és kész. :D A Flóra Katalin is nagyon szép név. Nálam is a top 3-ban van. :wink: :D

Vicus!
Gratula a három beültetett minimanóhoz! :D
Növeszd szép nagyra öket. A rózsaszin és kék cucikkat pedig Te oszd szét közöttük. Most már kismami vagy! :D Csak halkan.

Tegnap vett a párom egy autót. A családi mellé egy szerelmet. Porsche szerelem! :D De lehet, hogy csak engem akar idegesíteni vele. Lakás még nuku, de autó az kell.Mert a Fiat az nem az szerinte.nem sikerül feltennem a képem. Na mind1.
kolibri28
 
 


Szép reggelt! :lol:

hűűűűű, mennyit írtatok!végre! 8)

Vicky!
szép helyen voltatok :D
pocakfotó?

Zsu!
hipermegadrukk! :D barnaűző varázsgömb megy+++++++++
Kép

Ticsimű!
Boldog Szülinapot Törpördögnek! :lol:
Kép

Mami!
Flóra Katalin szép nevecske 8) , fiúnevet én se tudok :oops:
pacakod megy gyönyörűséges :lol:

Csipcsab!
Flóra baba nagyon édeske :P

Gröni!
patkólepény?az szerencsét hoz! :lol:
Kép

Nati!
velem már nem ihatsz, bibi!!!!!!!! :lol: (na jó, egy kis pohátka pezsi vagy vörösbor aszondják jót tesz, segít ellazítani a méhemet :wink: )
bölcsit sajnálom....

Ditke!
nagyon csinibaba vagy a fotókon! :lol:
a 3-as ikres történet nagyon teccik, főleg hogy kettesikrek lettek végül!2 nunis, jöhet :wink:
gratula hogy elpikkant a cisztád!

Krisz!
milyen volt a jégbarlang? :roll: 8)

Fenci!
nem dolgozok... :lol: el se hiszem :shock:
örülök, hogy még nincs nálad rókakoma :wink:
klassz a házterved :wink:

Luca!
szija! :lol:hogy vagy?tényleg jártok fagyizni Gyugyival? :D

Tünde!
szóval te is pösti jány leszel, ideiglenesen 8)

Babácska!
tegnap nem voltam gépnél, bocsika :oops:
kérünk levágott fotót :D

Gyugyi!
nagyon ügyi-fogyi vagy :P
fogyózol még? :roll:

Kolibri!
Porsche???????????? :lol: képet!
Vendég
 


Kép
kolibri28
 
 


Vicuska!
Kérésed parancs! :D
Klassz az új vonalzód! :D :wink:
kolibri28
 
 


Kolibri!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(kár, hogy nem piros :oops: :lol: )

Nati!
laptetűűűűűűűűűűű :P :P :P :?:
Vendég
 


Ne idegesits :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


És íme néhány kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép Kép
Vendég
 


Hellobello! Azta, milyen élet volt itt mikor írtam, ha ezt tudom, olvasok mielőtt elküldöm. :D

Gyugyi! Igen, nagyon kis Bendegúz, teljesen azonosult a nevével. :D Képek, blogban vannak, nem akarok itt mindent elárasztani velük. Oda meg nem szégyellem tölteni! :D Nagyon szép lett a lakás! Én is magam festek, amit tudok, csak nálunk 3,20 a belmagasság, na azt nem vállalom be!

Ditke! Hiperszuper csini vagy!!!! Nagyon szépek a ruhák is! :D

Nati! Édesek a fiúk, szép helyen voltatok! Hát igen, ha menni kell... Én nekem fogalmam sincs, mi lesz, ha lejár a gyes, mert a céget eladták, ahol dolgoztam, hogy fogom kikutatni azt a valakit, akivel alá kell iratnom a kilépésemet. Vagy ilyenkor mit kell csinálnom, halványlila gőzöm sincs. "Alíg várom."

Csipcsab! Nagyon szép és nagyon ügyes Flóra! :D

POCAKFOTOKAT!!!!!!!!!!!!!! Grönike! Te is! Ha fekve, akkor fekve! Nosztalgiázni akarok!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Még tessék Bende-babának kistesókat gyártani!!!!!! 8) 8) 8)
Még a szeme sem áll jól ennek a drágának!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Gyugyi,
Van rágókánk egy tucat, de nem segít. Rágja Dóri szorgalmasan, de így is szenved.

Nati,
Szépek a fiaid :wink: Te meg csini vagy :wink:
Vendég
 


Pandi, gyere msnre!

Nati, ha csak a gyártáson múlna... :lol: :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pandácska!

Én viszont mindig megcsodálom a kislányod ezen a képen festeni nem lehetne szebbet, ilyenkor fáj hogy nincs lányom, de mi lett volna ha nem ilyen szép hmm.........

Én csini????????????????? Felszedtem 3 kilót a nyaralás alatt! Persze könnyű ugy ha mindig mindent eléd raknak :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Most megint fogyózom! Célirány -10 kiló!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hát láttad a lányoknak a másik topikban a 2. baba milyen könnyen kopogtatott!! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na elszaladunk a Brendonba este még jövünk!!!

Lányok este iszunk??????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?