Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kiri!

Nagyon jó nyaralást nektek!!!!!

Örülök, hogy a mamikád jobban van :lol: :lol: :lol: :lol:
Persze, hogy otthon segítkezel, ez természetes :!:

Hát anyuék építenek még egy szobát a földszinten a házhoz, vebezettetik a központi fűtést, áthelyezték a konyhát, a fürdőszobát, lesz szauna is.... hát csupán ennyit. Ja és festetnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló!

NÁlunk mostanában nincs semmi extra!
Dógozom és alszom kb ebből állnak a napjaim!
De majd hétvégén végre szabad leszek! Állat!!!!
Ja és képzeljétek pénteken jön hozzám vmi angol tanár aki felméri a tudásom és ennek megfelelően elkezdek 1 angol tanfolyamot!Ha minden igaz mer tpersze ez anyagi dolgoktól is függ!


Na a nagy hírem amitől most letargikus állapotba kerültem hogy az egyik barinőm terhes!
7 hetes és ma jelentette be!

Nagyon örülök neki de azért ki is vagyok!
Most már tényleg mindenki terhes csak én, mi nem !!!

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

Nem nem állt hozzám közel a nagypapám.
Inkább az visel meg ha látom hogy vmelyik szülőmnek"fáj" vmi!

A szűk család nálunk az aki nagyon nagyon közel áll egymáshoz, ezér tvan ez!

Sajnos a nagyszüleim sem a magyarok sem a lengyelek nem kerültek közeli kapcsolatba velünk!

A magyar nagyon rosszindulatú volt és egyfolytában anyukámat piszkáta a lengyelt meg a távolság miatt nem!

Szóval hirtelen ez a családi felállás!

Kép
pamilla
 
 

 
 

Zsu!

Anyudék aztán jól belecsaptal a dolgok közepébe!

Ezek azért nem kis munkálatok!!!
Sok idő,pénz és energia!

Kitartást hozzá midannyiotoknak :lol:

Hány nap van még a nyaralásig????

VÁrod már nagyon mi???

Mikor tudsz menni az új helyre?

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!
Tegnap este piri nénje tiszteletét tette.... szóval a vértől lett + a tesztem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Niki!

Hát az új hellyel kapcsolatban még nem tudok semmit... elvileg a jövő héten viszik a dolgot a nagyfőnök elé, szóval majd kiderül :roll: :roll: :roll:

Szerdán indulunk, már nagyon várom.... nincs mostanában minden rendben köztünk és nagyon ránk fér a pihenés :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Úgylátszik ez most 1 ilyen időszak!
Velünk is gáz van!
Teljesen kivagyok bukva!

Kicsit panaszkodhatok????

Egyszerűen semmi támogatást nem érzek érzelmileg tőle! PL. tegnap amikor megtudtam hogy a barinőm babát vár azér taz szar volt. Mire Ő elkezdett bunkózni velem!
Anniyra nem ezt vártam tőle.
Vagy ma kijött 1 csákómákó aki felmérte az angol tudásom és elmondta hogy mennyi lenne a tanfolyam ha elindulnék. Én mondtam neki hogy sztem ez ne mfog beleférni a keretbe. De a párom kijött és a végén rábólintott. A csávó elment és utánna mit kaptam hogy mer tnekem minden kell stb...
Holott nem is én mondtam azt hogy igen!

Szóval most nagyon kivagyok bukva!
Jas arról nem is beszélve hogy tegnap még zat is mondta hogy nme marad itthon szabin...
Szerinted?

Nálatok mi a gond?
Hasonlók?

Már tényleg nem kell sokat aludni szerdáig!

Kitartást!!! Aztán majd a pihi alatt megnyugszototk!


Puszi
Niki

Kép
pamilla
 
 


Na sziasztok itt vagyok én is mert már nem birom a magányt :lol:
De a hirek nem jók Zsuzsa ne légy szomoru kérlek te voltál aki engem nyugtatot most akkor én jövök nyugodj meg tudod minden rendbe jönn nem könnyü az élet de ezzel mindanyian találkozunk mostanság!
Niki sajnálom ami veletek is van talán ez a sok feszültség szüli ezeket a dolgokat mert hát megyünk csináljuk mint ahogy irtad dolgozol és alszol mint mostanság mindenki azért hogy fent maradjon.
Ti ketten tudjátok nekem is van elég gond de remélem az idő megold mindent bizok benne én is ti is tegyétek ezt az meg hogy érzelmileg nincs veled nem vagy egyedül tudom ez nem vigasz de az enyém is ilyen most.
Sok puszi a többieknek is jó éjt

Kép
bévi
 
 


Jajj lányok!
Szomorúan olvasom, hogy mindenki kapcsolatát megörjíti ez a "gyermektelenség"....
Sajnos mi is azért hagytuk abba, mert már éreztük a "nem jó hatását"Úgyí gondolom ennyi év reménykedés, sikertelenség után kell egy kis pihenő. Igaz én is benne vagyok a korban, már jó lenne egy baba, de most jobbnak láttuk, ha jegeljük a témát.Majd jövőre folytatjuk.
Tudom, könnyű mondani, h nem megyünk tovább, de tudom miről beszéltek!Harcolunk, elesünk, felállunk.Hónapról hónapra.Egy darabíg bírjuk, de egyszer elszakad az a bizonyos cérna.
Gondolhatjuk, h nem áll melletünk a párunk.De higyjétek el, ugyanúgy szenved mint Mi!Csak ők nem tudják kimutatni!

Kitartást kívánok mindenkinek!És csak azt mondom, tudjunkkis időre elengedni dolgokat, más célt kitűzni.A feszültség csak feszültséget szűl.
Nagyon együttérzek veletek, én is mindenre azt hittem, ellenem van.De nem így van.

Puszi mindenkinek, aki tud menjen el nyaralni, pár napra kikapcsolódni!A problémák megvárnak.Sajnos :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok! Olyan jó volt Gárdonyban. A szálló kicsit lemaradt a 80-as években. Azóta nem is sokat csináltak vele, csak a fürdőt újították fel. Régi panellakáshoz hasonlítanám. A kaja viszont fantasztikus volt. Félpanzión voltunk, svédasztalos volt a reggeli és az ebéd is. Nagy volt a választék, s ízre is szuper volt. A személyzet pedig nagyon készséges volt, lesték minden gondolatunkat. A hotel lent volt közvetlenül a parton, csak egy baj volt vele, hogy nem volt légkondi, s estére eszméletlen meleg volt a szobában. Egyébként mindenkinek ajánlani tudom. Kár, hogy csak 3 napig tartott, de ez is jó volt.

Niki!
sajnálom, hogy rosszul mennek a dolgok a pároddal. Mi is így voltunk, aztán a nyaralás alatt sokat beszélgettünk, csak egymásra figyeltünk, s most megint minden rendben. Remélem ez így is marad. Nekünk jót tett ez a kikapcsolódás. Ti nem mentek mostanában valahova nyaralni?
Megértem, hogy kicsit elkeseredtél a barinőd terhessége miatt is. De még nektek is megvan az esélyetek a babákra. Majd a vizsgéálatok segítenek. Ne add fel!
Az én férjem sem tud több napra eljönni nyáron szabira. Én pedig még 3 hétig itthon vagyok. Majd lesztek még együtt a pároddal. Biztos ő sem viseli könnyen, hogy nem tud veled lenni.

Zsuzska! Mi van a levegőben? Mindenkinél gondok vannak? Remélem, nektek is segít majd a nyaralás. Elhiszem, hogy nagyon várod. Sajnálom a pirit. Majd Szováta meghozza a gyümölcsét :wink: Jó pihenést! Jó lett az új aláírásod.

Morzsa! Teljesen igazad van. Talán jót fog nektek is tenni egy kis "szünet". Az új autót sikerült a nevedre íratni? Egyébként "letesztelted" már?

Nálam nem tudom mi van. Ahogy írtam, már nem bírom követni mikor érkezik piri. Péntek óta megint pár cseppenként beköszönt, s a hasam is fájdogál. Azt hiszem, jövő héten elmegyek a dokihoz, úgy is meg akarom már mutatni a leleteimet. Ráadásul nem értem, megint mi ez.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!
Hát itt tényleg negatív fronthatások vannak mindenkinél!!!!!

Niki!
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Én teszteltem egy nagyonhaloványat kedden és egyet csütörtökön is és erre egy óra múlva meg is jött :cry: :cry: :cry:
Szóval apa még annyit sem mondott, hogy sajnálom, vagy hogy bú bá.
Aztán én reggel teljesen kiakadtam.... aztán megkérdeztem, hogy mért van az, hogy én szedem a sok hormont, ő meg annyit sem tesz meg, hogy legalább azon az egy héten oda figyeljen rám. NEm szexelünk, nem megyünk sehova, nincs is igazi életünk, csak egymás mellett éélünk. Aztán erre sms-ben közölte nap közben, hogy hát azért, mert hogy ilyen kövér vagyok.... őt ez nagyon zavarja és már fogy a türelme. Aztán este lementünk moziba. Reggel megint előjött a világvége hangulatok... amikor haza jött emlóból, kérdezte, hogy mi van velem? Mondtam neki, hogy szertinted??? Ő nem tudja... na mondom hogy van az, hogy a lelkemet szereted, csal a testemet nem? Ilyen nincs.... hát ő nemt udja elfogadni, hogy ennyi kiló vagyok... erre megkérdeztem, hogy ha az ő türelme fogyóban, akkor én mit szóljak? szeptember óta meg nem kérdezné, hogy hogy viselem ezt az egészet, a sok hormont, hogy milyen szar, amikor rádjön az éhség és mindegy mit, csak egyél, hogy milyen depis vagyok időnként, hogy nem foglalkozik velem....
Aztán az lett a vége, hogy imád, és megpróbál elfogadni ilyennek, meg jelentkezzek csak be a dokimhoz.
Szóval most holnap eggel megyek a 4. napi vérvételre. Ha haza jövünk, mehetek a 21. napira is. Aztán konzi, hogy milyen vizsgálatok kellenek még. Aztán jöhet az inszem is... és addig hátha összejön magától a pici.

Bocsi, hoagy ilyen hosszú lettem...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


>> Apróhirdetés
>>
>> Egy férfi felad egy hirdetést:
>> "Feleséget keresek!"
>> Másnap kap száz levelet, mindegyikben ez áll:
>> "Mit szólna az enyémhez?"
>>
>>
>> Határnál
>>
>> Kovács úr és felesége kirándulni megy. Kovács úr megkérdi a vámostól:
>> - Aranyat lehet átvinni?
>> - Lehet.
>> - És 120 kilót?
>> - Azt nem.
>> Ekkor odafordul a feleségéhez:
>> - Hallod aranyom? Te itthon maradsz.
>>
>>
>> Zöldségesnél
>>
>> Egy nő dinnyét vásárol. Vagy harmincat megnyomkodott, szagolgatott, mire a
>> zöldséges:
>> - Legközelebb a férjét küldje el vásárolni, az nem válogatós.
>> - Miből gondolja?
>> - Ha az lenne, nem magát vette volna feleségül.
>>
>>
>> Bosszú
>>
>> Összeveszik a házaspár, a férj dühösen kiabálja:
>> - Ha meghalsz, a sírkövedre azt fogom íratni, hogy "Itt nyugszik a
>> feleségem
>> olyan hidegen, mint életében." A feleség dühösen vág vissza:
>> - Ha te meghalsz, én meg azt íratom a sírkövedre: "Itt nyugszik férjem -
>> olyan mereven, mint még soha."
>>
>>
>> - A nagyapa megkérdezi az unokáját:
>> - Kisfiam, hogy hívják azt a németet, aki eldugja a dolgaimat?
>> - Alzheimer, nagyapa, Alzheimer!
>>
>>
>> A főnök azt mondja négy dolgozójának:
>> - Sajnálom, de létszámleépítés van, valakit el kell küldenem.
>> Megszólal a cigány: - Sajnos, én kisebbségi vagyok, nem küldhet el, mert
>> panaszt teszek.
>> Mire a másik: - Én pedig nő vagyok, ha elküld, panaszt teszek.
>> A harmadik: - Én idős vagyok, ha elküld, beperelem hátrányos
>> megkülönböztetésért.
>> Mindenki a negyedik, fiatal, fehér férfire néz. Az megszólal:
>> - Azt hiszem, akkor én vagyok a meleg...
>>
>>
>>
>> Gyanakvó férj a feleségéhez:
>> - Honnan van ez a gyönyörű nyakláncod, drágám?
>> - A kocsid hátsó ülésén találtam, édesem.
>>
>>
>> Aggódó képpel ér haza a férj:
>> - Édesem, van egy nagy problémám a munkahelyen...
>> Megszakítja a feleség:
>> - De drágám, ne mondd azt, hogy problémád van, a te bajod az enyém is.
>> Mondd azt, hogy van egy problémánk!
>> - Jól van, szóval, a mi kis titkárnőnk szülni fog nekünk egy gyereket...
>>
>>
>> - Müller, én tudom, hogy a fizetése nem elég ahhoz, hogy megnősüljön. De
>> higgye el, egy nap majd hálás lesz nekem ezért!
>>
>>
>> Kedvetlenül, láthatóan rossz hangulatban megy haza este a férj.
>> Megvacsorázik, iszik egy pohár bort, majd bebújik a feleségéhez az ágyba,
>> és elkezdi simogatni.
>> - Drágám - súgja az asszony -, ma nem lehet...!
>> - Én ezt nem értem - morog a férj -, hát ma minden nő összebeszélt?
>>
>>
>> Két asszony beszélget. Azt mondja az egyik:
>> - Az én férjemnek semmi modora nincs. Ahányszor csak beszélek hozzá, mindig
>> ásítozik.
>> - Talán csak mondani szeretne valamit.
>>
>>
>> Egy férj búcsúzkodik a feleségétől:
>> - Drágám, amíg üzleti úton vagyok, hogyan adjak neked hírt magamról?
>> Telefonon, távirattal vagy faxon?
>> - Banki átutalással, ha lehet..
>>
>>
>> - Mit csinálnak a várvédők, ha unatkoznak?
>> - ???
>> - Elfoglalják magukat.
>>
>>
>> Tegnap este, amikor hazaértem, a feleségem arra kért, hogy vigyem el valami
>> drága helyre. Kivittem a benzinkúthoz

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát az élet nem könnyü senkinek itt köztünk ugy látom én de remélem jó rafordul minden sok sok puszi

Kép
bévi
 
 


Zsuzska!

Sajnálom a nega teszteket. Veled érzek. A nyaralás hidd el jót fog tenni. Amikor megismerkedtetek a férjeddel, akkor vékonyabb voltál? Én is megkapom néha a férjemtől, hogy nem ennyi kiló voltam, mint most, és őt is zavarja a nagy pocakom. Én "szerencsére" vissza tudok szólni azzal, hogy neki sem volt ekkora hasa, mint most. De attól ez még szar érzés.
Szovátáról nemrég láttam egy kisfilmet a tévében. Írták, hogy milyen jót tesz a gyermektelen nőknek. Főleg az iszappakolás, s nemcsak kívülről, hanem hüvelybe is. Próbáld ki te is, hátha bejön. Piri talán nem kínoz sokáig, s a szabadság, utazás alatt még a gólya is meglátogathat. Kívánom, hogy a nyaralás ne csak a párkapcsolatotoknak tegyen jót. Meddig maradtok ott?

Engem is meglátogatott piri, ráadásul ma nagyon szívja is véremet. :cry: Remélem, férjecskémmel mi is kilábaltunk már a gödörből.

Morzsa! Druszám, itt is nagyon boldog névnapot kívánok neked.

Niki! Morzsa! Merre vagytok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Hát igen..... szerencsére nincs igazán étvágyam vasárnap óta, úgyhogy nem esik nehezemre nem enni.....
Szar érzés, mert hát ha szeretek valakit, akkor azt szeretem 73 kilósan is, meg 130 kilósan is, nem???
Na mindegy.... teszek ellene, hogy másként legyen :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Holnap hajnalban indulunk, és vasárnap éjszaka jövünk haza. Addig tessék jónak lenni, keveset dolgozni és szeretni egymást :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Puszi mindenkinek!!!!

IGen, hat éve még 73 kiló voltam :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó pihenést nektek, s vigyázzatok egymásra. Ja, és jó sok pudingot kívánok. Várunk vissza. Nálam is megint érik a nagy elhatározás, hogy nekiállok mozogni, hogy egypár kiló lemenjen. Már én sem érzem így jól magam. Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!


Zsu!

Nagyon jó pihenést és remélemhogy valóban 3-an jöttök vissza :lol:
Arról nem is beszélve hogy a párodall sikerüljön megbeszélni minden problémát.
Mer tilyen helyzetekben az kéne hogy támogasson nem pedig az hogy még Ő is bántson!

Szóval szurkolok hogy minden rendbe jöjjön köztetek!
Próbálj meg kikapcsolni!

Kép
pamilla
 
 


Krisztik!

Mind a kettőtöknek Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

voltál azóta dokinál hogy megtudd hogy mi vanveled ami miatt megbolondult aszervezeted?
Akkor nálatok most minden ok a pároddal?
Hú de irigyellek a 3 hát szabi miatt!
Nekem még van 1 hetem és utánna én is itthon vagyok 2 hétig, ebből valószínű hogy a párom 1 hetet lesz otthon velem!
Na ezt az 1 hetet kéne úgy belőni hogy még inszem előtt le tudjak menni nyaralni!

Ja most jut eszembe!

Voltunk dokinál. Megtudtuk az eredményeket!
Képzeljétek a prolaktin szintem annyira lent van hogy a gép már mérni sem tudta ezért most lecsükkentették a zadagom napi félre!
A páronál természetesen minden ok se bacik se semmi a spermák számapedig még mindíg jó, sőt kitűnő.
Szóval most az a helyzet hogy a mikor megjön akkor 1-3 napon kell mennem 1 uh-ra hogy megnézzék nincs e cisztám stb...
Akkor fogja felírni a gyógyszereket és akkor beszéljük meg mikor lesz az inszem!

Hát most ez a heti történetem!

Kicsit hosszú lettem
Bocsi :oops:

Pusz
Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Niki! Köszönöm szépen a jókívánságokat. Örülök, hogy a párodnál nem találtak semmit. Az ráadásul nagyon jó hír, hogy fürgék a kiskatonák. :lol: A prolaktinod ennyire alacsony lett? De jó neked. Lassan azért alakulnak a dolgok, s meglátod, hamar lesz pocaklakód.

Férjecskémmel most minden ok, a nyaralás alatt jól kibeszélgettük magunkat. Egyébként hasonlóan Zsuzskához, az én férjemet is zavarják a plusz kilóim. Megpróbálok tenni érte, hogy ne legyenek sokáig rajtam a kilók. Dokinál még nem voltam, mert a hétvégén meglátogatott piri, s így nem akartam menni. Majd a jövő héten elmegyek, akkor csináltatok vele ultrahangot is, úgy is középidő körül leszek arra. Ja, és persze megkérdezem az eredményeimet is.

Jó lesz neked is a szabi, addig már nem sok van. Kitartás! Nekem már lement két hét, pont a fele. Az én férjem nem tud szabira jönni, így csak fél napot vagyunk együtt (délelőtt v. délután). Azért nem unatkozom. Tegnap a mamit megint kórházba vittük. Hosszú most itt leírni, hogy miért, de hála az égnek, nem kellett ott maradnia. Azért ez így is kikészített.

A lakás miatt pedig állandóan jönnek a munkások, így sokszor itthon kell kuksolnom. A hülye szomszéd fiú pedig úgy bömbölteti a cigányzenét, hogy még az ablakot is alig tudom kinyitni, nem hogy még kiüljek az erkélyre. Ráadásul mindig ugyanazt a cd-t hallgatja, mondtam, hogy ha már egyszer ilyen hangosan hallgatja, legalább ne egyet állandóan. Mondtam, veszek neki másikat. Nagyon dühítő, hogy itt a jó idő, s nem tudok az erkélyre kiülni mondjuk olvasgatni.

Bocsi, kicsit hosszú lettem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Helló lányok!
Ezer éve nem voltam itt!

MIndenekelőtt Niki nagyon köszönjük!!!!!! :lol: :lol:
Alacsony lett a prolactinod?Nekem sem ártana már egy kontroll, hisz 6 hónapja szedem lassan, és áprilisban volt utoljára ellenőrzés.....Azóta napi 1 szemet szedek:)
Gratula a negatív eredményhez(néha a negatívnak is örülünk):)
Nemsokára Te is kismami leszel, meglásd!

Kiri!
Igen, mindent elintéztek a kereskedésben..Zöldkártya, átíratás.Nekem "csak" fizetni kellett! :lol: :lol: Épp ma hoztam el!Annyira szuper kis járgány. Én vezettem haza, és már azóta a városban is vezettem, tök egyedül.Nagyon fárasztó, még egy kicsit görcsölök, nehogy belém jöjjenek, vagy én menjek valaki bele....Volt, hogy elszaladtak a lovak, gyorsabban mentem, mint kellett volna, de van ezen a kocsin fék is :lol: :lol:
Szóval nagyon élvezem a vezetést, nem is tudom, miért nem vezettem eddig. 10 éve van jogsim, 4 X vezettem :roll: :roll: :lol:
Örülök, hogy megbeszéltétek a férjeddel a kis nézeteltérést...Kell néha beszélni ezekről, hisz ha nem beszélünk, csak gyűlik, ésrossz irányba fordul:(
A szomszéd srácnak Te is nyomj be valami kemény rockot..Hátha kapcsol.Nálunk Zámbó Jimmy üvöltött, párom Korn.-t nyomott, azóta csend van:):):)

Zsu!
Sajnálom a mensit...Én mindig így járok, késik, tesztelek, majd aznap délután megjön...Szóval pár hónapja leszoktam a tesztről.....Remélem sikerül egy kicsit beszélgetnetek!Nagyon szorítunk!
MOzgást én is beiktatom szeptembertől, ha a 2 munkahely engedi...Remélem. 10 kilótól kéne megszabadulni.....

Szerencsére az én párom nem nyaggat a súly miatt, bár igyekszem, ne legyek mini9bálna, mert én még a levegőtől is hízok...De tisztában van vele, hogy a sok hormon, és injekció nagy étvágyat csinál, és nem piszkál...
Hisz egy a cél. Tudom, ha kismami leszek, el leszek hízva, bárhogy figyelek. Hugom, és nővérem világ életében nádszál volt,23 kilót hízott.Nem szabad megvonni a finomságokat!Én úgy vagyok vele, ha nem fogad el kissé moletten, menjen a fenébe. Most egy olyan nő kell neki, akivel tud mutatkozni???Dicsekedni?
Én sem vagyok modell alkat, 158 centi, és 65 kiló....(50 voltam, mikor megismerkedtünk)Van rajtam felesleg. Ruhával nagyon jól el lehet takarni.....És úgy gondolom, bárhol megjelenhetnek velünk, szeretjük őket, és NEKIK IS szűlünk babát, ezért van a hízás....

Na, nem okoskodom, megyek dolgozni....Vagyis 2 beteg között írok állandóan minden topikra....Szégyen,de otthon nincs időm:)
Valaki kérdezte a múltkor(Pami vagy Kiri), hol dolgozom...A csodaszép magyar eü láncszeme vagyok...De iwiw.-en biztos láttátok! :wink:

Puszi mindenkinek, igérem majd még jelentkezem.....

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!!!

Kakukkos szép reggelt nektek!!!!!!

Szóval az élménybeszámoló:
Szerdán reggel 7-kor indultunk Idea és este 8-ra értünk a szállásunkra Idea Idea Idea Idea
Debrecentől a határig szinte lépésben lehetett csak haladni, mert útfelújítások voltak Ártándig. Aztán a határon csak úgy átsuhantunk Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Viszont a határ után úthasználati díjat kellett fizetnünk, amiért fél órát Idea álltunk sorba a tűző napon. Majd szinte minden nagyvárosban útfelújítás, csatornázás, totyorgás. Az utolsó két órában pedig a kátyúkat kerülgettük.....
Persze kiderült, amikor beértünk a panzióba, hogy rossz úton jöttünk Embarassed Embarassed Embarassed
Aztán csütörtökön szinte egész nap aludtunk, végül délután kimentünk fél ötkor a strandra.... sikerült is vagy 10 percet Idea fürdenünk, mikor is kitessékeltek minket a vízből.... mert záróra volt.... mint kiderült, ott már 6 óra volt.... egy óra eltolódás van Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Aztán pénteken szétnéztünk, fürcsiztünk, de már csak 20 fok volt és elég borongós idő. Szombaton már csak 18 fok volt és nagyon hűvös, úgyhogy mire leértünk a stran elé, meggondoltuk magunkat és felmentünk, elindultunk a szomszédos városba a sóbányába.... na mire odaértünk, persze ezer fok lett és olyan tömeg volt, hogy vissza fordultunk.... aztán vissza a panzióba, fürdőruci fel, irány a strand.... mire leértünk, teljesen beborult, a vérnyomásom a béka popsija alá csusszant, úgyhogy s.o.s.-ben megittam egy kávét Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Aztán felültünk egy kisvonatra, ami Szovátán vitt körbe minket és közben mesélt a városról és a tavakról. Mert hogy 6 tó van egymás mellett.....van sós vizű, édes vizű, vörös iszapos, fekete iszapos...... Aztán vasárnap reggel korán indultunk haza, de már a jó úton, így hatra itthon voltunk Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szóval pihenés, evés, ivás, fürcsi, és sok sok szex Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Csajok!

Zsu!

Örülök hogy visszatértél és remélem hogy siekrült pihenni és tudtatok beszélgetni sokat!
Vicces volt az indulás! Bár gondolom Ti nem nevettetek rajta.
Voltál iszappakoláson?
Remélem tettetek arról hogy már 3-an gyertek vissza! :lol:
És most már megy a meló 1000-rel?

Kép
pamilla
 
 


Nékem ma meggyütt!
szóval holnap mehetek uh-ra és ha minden ok felírják a gyógyszereket és jöhet a köv inszem.

Ja és hogy megint jó hetem legyen!
Nem fogjátok elhinni!
De igen megint bejelentette 1 barinőm hogy babás!

Na ez most már teljesen betette a kaput!

Szóval 7.en vagyunk barinők és ebből 3 babás 3 nem is akar még babát. Én pedig a kakukktojás vagyok!

Kép
pamilla
 
 


Szia Pami!

Iszappakolás elmaradt, irtó büdös volt.... nem volt hozzá gusztosom :oops: :oops: :oops: :oops:

De tettünk, nanaá.... bár csak szerda-csüt magasságában lesz pé-m. Azért bele adunk apait-anyait, hátha.......

Dolgozom, de nem nagyon jönnek.... biztosan mindenki az olimpiát nézi még :shock: :shock: :shock: :shock:

Hogy vagy? Piri??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bakker. Most olvasom, hogy megjött :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Szóval akkor második inszem??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Múltkor ültem a kedvenc helyemen, a pultnál, egyszer csak
besétál a leggyönyörűbb nő, akit valaha láttam életemben.
Gondolkodtam, hogy szólíthatnám meg, aztán küldtem neki egy
üveggel a bár legjobb pezsgőjéből egy rövid üzenettel, hogy
volna-e kedve meginni velem. Elolvasta, rám mosolygott, majd
visszaírt:
-Uram! Ahhoz, hogy önnel pezsgőzzek, a luxusvillája
garázsában egy Mercedesnek, a bankszámláján legalább
egymilliónak, a nadrágjában pedig pontosan 20 centinek kell
lennie.
Miután elolvastam, visszaírtam:
- Drága Hölgyem! Küldje vissza az üveget. A garázsomban egy
Porsche, egy Ferrari és egy Mercedes áll, a 8 darab
bankszámlámon pedig pontosan 2-2 millió található. Viszont
soha, de soha, még a világ legszebb nője kedvéért sem fogok
5 centit levágatni a farkamból..

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Morzsa!

hogyhogy nem vezettél ilyen sokáig?
E zelpazarolt idő!!!!
Itt az ideje bepótolni a dolgot!
Milyen outót vettetek?(Lehet hogy írtad de tyúkeszű vagyok tudod)

Mondjuk nekem szerencsém volt mer tamint leraktam a jogsit kaptam céges autót!
És ha akartam ha nem vezetni kellett egész nap a városban furikáztam+ Kecskemétre!

Kiriki!

A szomszédot ki kell iktatni!
Tényleg nem értem néha az emberek mekkora bunkók tudnak leni!
Hallgassatok Ti is zenét nagyon hangosan amikor ő akar esetleg pihenni!
Nem lehet vele beszélni?

Mikorra kaptál időpontot a dokitól?

Kép
pamilla
 
 


Állat a vicc :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Igen képzeld jöhet a 2. inszem.
Hát kíváncsi leszek!

Jelen lelki állapotombna el sem tudom képzelni hogy sikerülni fog!
Ma kicsit nagyon negatív vagyok (tudod olyan akit elő lehet hívni haha)!

Állítólag szuribna kapom a pé támogatást majd tüszőrepi és progitámogatás vmi hüvelygolyóval!

INformálódtam olyan emberkéktől akik szintén oda járnak és akiknak már volt! :wink:

Kép
pamilla
 
 


Hű, de komolyan hangzik :shock: :shock: :shock: :shock:

Morzsa!
Jó vezetést :!: :!: :!: :!:
Én félek sokszor :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami

ne légy nega, mert nagyon jók a megérzéseim veled kapcsolatban! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
babácska08
 
 


Szia Babácska!
Ezer éve nem voltál itt közöttünk :cry: :cry: :cry:
Nagyon örülök Neked, hogy bedugtad fejecskédet ide is :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Csajok!

Na ma voltam dokinál és:
nincs cisztám úgyhogy holnaptól jöhetnek a szurik (sajna a nevét elfelejtettem)
és jövő héten kedden mehetek az első uh-ra
aztán gondolom megmondja hogy mikor csináljuk az inszemet!

Babácska!

Hogyhogy köztünk megint? Rég nme voltál!:)
Édi vagy hogy ezt mondod!
Remélem bejön a megérzés!

Nálatok mizu?

Kép
pamilla
 
 


Niki!
Hurrá no ciszta :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hajrá inszem :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az igazgatót meglátogatja egy barátja, de csak egy szép
robot-titkárnő fogadja, aki géphangon közli:
- A fő-nö-köm be-teg-ál-lo-mány-ban van, ha ó-hajt-ja, a-zért ki-szol-gá- lom.
Ha a jobb mellemet nyomja meg, ká-vét, ha a balt, akkor teát
szolgálok fel.
A barátnak tetszik is a szép robotnő, kíváncsi is, és próbaképpen
a szoknyája alá nyúl, de ordítva kapja vissza a kezét.
- A lá-bam kö-zött a ce-ru-za-he-gye-ző van,
e-gyéb-ként a fő-nö-köm is e-mi-att van
be-teg-ál-lo-mány-ban.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu :wink:

Pami

nekem most befékelt a doki, ebben a hónapban nem lehet próbálkoznunk, és gyógyszert kell szednem a 21. naptól egy hétig, norcolutot, nagy dózisú sárgatesthormon, hogy megszünjön a pecsételgetésem, mellé kaptam kétfajta kúpot a baci+gombára, az egyik akkora mint egy ház :shock: . Doki mondta hogy kövi hónapban terhesnek kell lennem! :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Baba!

akkor tessék is szépen betartani az orvosi utasítást és köv hónapbna valóbna tessék terhessnek lenni!

Még mindíg Tök jó hogy visszajöttél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Baba!
Kitartást, drága!
És akkor szeptemberben tessék nekem bebabásodni!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami, Zsu! Ez rátok is vonatkozik! :wink: :lol: :lol: :lol: Ti is babásodjatok velem! :wink: :wink: :wink:
babácska08
 
 


Baba!
Nem baj,ha én ebben a hónapban azért bebabásodom :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu

Viccelsz? Kötelező :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Oksentyű :!: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Háj Csajok!

Ma megkapőtam az első szurim :shock:
Hát kibírható de a tűvel még mindíg nem barátkoztunk össze :?

Zsu!

Már hogyí az Istenbe lenne gond!
azt kívánom neked hogy így legyen és még most bebabásodj!
Mi meg majd jók behozunk téged és követjük a példád! :lol:

Kiriki!

Merre vagy?????
Mizujs véled?
Dokihoz mikor mész?

Kép
pamilla
 
 


Baba!

Akkor jövő hónapra min 1 baba rendel hozzátok!

Csak már most meg kell rendelni mert a minőségi munkához idő kell :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és még a gólyának is oda kell hozzátok találnia! :wink:

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok. Zajlanak nálunk az események, de sajna nem baba ügyben. Anyukám kicsit besokallt a mami ápolása miatt, s tegnap minden gondját-baját rám zúdította. Szerintem olyan miatt is én kaptam, ami nem az én saram volt. Kicsit rosszul esett, de azátn megbeszéltük a dolgokat, s remélem most már minden oké lesz. Nagyon ki van készülve, jót tenne neki egy kis pihenés, de a mamát nem tudja egyedül hagyni egy fél órára sem. A ház ügyeit is intézgetem, csinálják az építkezés során elmaradt dolgokat. Gyakorlatilag ezekre a sza....ságokra megy el a szabim.

Ja, és a héten elkezdtem intenzíven fogyókúrázni, nem eszem esténként, s próbálok az édességre is figyelni. Jövő héttől pedig jön a torna is. Néha esténként majd bele pusztulok, olyan éhes vagyok, de eddig még kibírtam. Ráadásul én hülye még kínzom is magam, mert este nézem a vacsoracsatát, ahol jó kajákat csinálnak.

A szomszéd sráccal sajna nem lehet beszélni, ráadásul úgy néz ki, hogy most egyedül lakik itt, az anyja elment innen, csak ritkán alszik itthon. A férjem is a hangos zenehallgatást javasolta, azt mondta szerez szkinhedes zenét, s azt nyomatjuk. Én ezt nem tartom jó ötletnek, félek, hogy csak rosszabb lenne a helyzet.

Zsu! Örülök, hogy tudtatok beszélgetni a pároddal, s hogy jó sok pudingozás volt. Akkor nem is nagyon tudtatok fürödni? Most már tényleg jönnie kell egy babónak. A vicc szuper volt.

Niki! Ma délután megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani. Örülök, hogy nincs cisztád. Csak ne idegeskedj, s ne légy szomorú, hogy a barátnőidnél már jönnek a babók. Neked most fog beköltözni!!!!!

Szia Babácska! Mi még nem ismerjük egymást. Szeptemberben jó babásodást!

Morzsa! Én is kihagytam jó pár évet a vezetésben a jogsi megszerzése után, aztán vettünk egy autót, s először apukámmal vezettem, de ő hivatásos sofőr, s állandóan belemagyarázott a vezetésbe. Aztán elkezdtem egyedül vezetni. Az első úton a boltig leizzadtam, de aztán belejöttem, s azóta nagyon élvezem. Jó vezetést kívánok neked is. Tényleg írtad már, hogy hol dolgozol, de az én agyam... Két munkahelyed van?

A héten lehet, hogy már nem jelentkezem, mert kifestjük a nappalinkat/konyhánkat. Nem sok kedvem van hozzá, de muszáj megcsinálni, mert beáztunk az szomszéd felől, s teljesen lepattogott a festék, s nagyon csúnya. A férjemmel ketten csináljuk, helyesbítve inkábbb ő, én pedig majd takarítok.

Jó hétvégét mindenkinek! puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiri!

Szerencsére tudtunk azért fürdeni két nap is... remélem, annak is meglesz a hatása... majd kiderül.

Ha megjöttél a dokitól, azért egy pár sort írj, hogy tudjuk, mit mondtak, jó? Nagyon drukkolok :!: :!: :!:

Húúúúúúúú... festés.... hát igen, az mindig nagy meló, de utána olyanjó nézni, hogy milyen szép lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki!

Hogy birod a szurikat? Te szúrsz, vagy téged szúrnak??? Egy időpontban kell szúrni? Vagy hogy van ez???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! Megpróbálok jelentkezni. Fél 5-re megyek, de ennél a dokinál soha nem lehet tudni mire végzek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. Bocsi, tegnap este már nem volt energiám gép elé ülni. Hiába jelentkeztem be, sokan voltak előttem és nagyon meleg volt a váróban is, úgyhogy totál lefáradtam. A doki szerint minden értékem normális, sőt jónak mondható. Azt javasolta, hogy most a férjem kiskatonáit nézessük meg. Mehetünk sztk-ba vagy magándokihoz is. A magándokihoz jobb lenne, mert oda lehet vinni az "anyagot", de nem tudom, hogy mennyibe is kerülhet így maszek alapon. Tudom, hogy már nálatok is vizsgálták a férjeket, nem emlékeztek rá, hogy mennyibe került? Nekem a mensi előtti pecsételgetésre írt fel utrot, amit 10 napig szednem kell a ciklus második felében.

Most csak ennyit, mert rohanok pakolni, holnap jön a festés. Mindenkinek jó hétvégét. Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiri!
Nálunk tavaly volt 4500 Ft. De tényleg sokkal jobb volt. Tudtuk vinni az "anyagot".
Én is rákérdezek az Utrora, hátha kapok én is, hogy ne pecsételjek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?