Új privát üzeneted érkezett!

Na basszus!!!!
Már csak ez a laptető hiányzott.Éjjel meg reggelis szarul voltam,szédelegtem... :shock: :roll: Azszem veszek egy tesztet mielőtt elkezdem szedni a gyógyit.

Különben is ez Vicuskát illette volna!
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska, nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen jó hírekkel jöttél! :lol: Gratulálok!

Gabi, nekem úgy néz ki, hogy bármelyik nap jó. Ha mégsem, az majd csak előtte derül ki úgyis.

Andesz, gratulálok a 0 hibaponthoz, remélem "élesben" is ilyen ügyes leszel!

Ani, boldog házassági évfordulót. Nagyon jók a képek, meglestem őket! :D

Bessy, pihizz sokat, nekem a sok fekvés (alvás :oops: ) nagyon sokat segített.

Tündi, kitartást a csípőfájáshoz. Én is szenvedtem tőle rendesen, az utóbbi hetekben alig tudtam már megmozdulni az ágyban, de most mintha elvágták volna.
Helyette most a lábfejem fáj, de nagyon!

Vicky, szép nagy már a pocakod. Olyan jó volt nézni a képeket: a nagymamámnak volt ilyen konyhaszekrénye, most nosztalgiázok. (nagyon szerettem náluk lenni.) A lányok pedig tündériek - még ha szófogadatlanok, akkor is! :D

Ani, Vikiki: a ti képeitek is nagyon jók, az apával közös a kedvencem!

Nati, örülök, hogy beindult a tejci! Remélem, most már nem izgulsz. Én picit tartok tőle, mert egyik éjjel azt álmodtam, hogy két babát :shock: is kellett volna szopiztatni, de nem sikerült! :(


Ma voltunk vásárolgatni: popsitörlő, alkohol, cumisüveg, Tena bugyi és betét, stb. Rengeteg cuccot vettünk, de szerintem még közel sem járunk a végén. Van ennek egyáltalán vége?
A múlt héten lettek az arcomon barna foltok, illetve egy-két pöttynyi a szám felett és az orromon is. Ez normális? A terhesség miatt van? Az tuti, hogy nem a naptól, mert mindig csak délután voltam kint.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Hu mikre jövök....

Vicuska, ez nagyszerű........ (3-as ikrek?, nem semmi :) )

Viki, nagyon cép a pockód.

Enikő, nem ennek soha nem lesz vége :D A foltokról tapasztalatom nincs de úgy tudom a terhességgel jár.

Ma megjött a válasz a névváltoztatási kérvényünkre. Megkaptuk :D, holnap megyünk az anyakönyvi kivonatért és onnantól Tóth-Madurka Áron a kicsi fiúnk neve. :) Jah és kezdhetek mindent előről: lakcímkártya, TB, MÁK és még a bankba is jelezni kell, de hát mi akartuk. :D

madiani
 
 

 
 

Gabi: Nekem sajna a 08.21 - 08.23-ig időpont nem jó. Bulit kell szerveznem a fiamnak :)

Vicky: Tisztára olyan alaku a pocid mint az enyém :) Szemből iszép kerek :) Én kislányt várok :)

Vicuska: Ez szuper!!! :) Szóval babócák a pociban! :)

Andesz: Gratula a 0 pontos teszthez! :) Hova is jársz tanfolyamra? Párom a Rutinnál tapossa most a kreszt.

Enikő: Jaj sajnálom. Nemsokára akkor lábfájásra is számíthatok? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vicuska
Hármas ikres mami vagy! :D Pihenj sokat és sok-sok baba ragacsot küldök :wink: :D +++++++++++++++++++++++++++++++++
bessy76
 
 


Sziasztok!

Kukk:

Gabi!Nekem úgy néz ki,a másod hétvége jó,bár ez sem tuti.

Viki!Szép nagy pocakod van! :shock: :D

Tündi!Szülinapi party?Jönnek a kis barátai? :D

Bessy!Örülök,hogy jelentkeztél!Nekem is húzódott a hasam egész terhesség alatt,volt olyan ,hogy azt hittem alig érek oda anyukámékhoz,annyira szúrt,aztán még el is sírtam magam amikor odaértem,mert azt hittem vmi nagy baj van!Azt sosem felejtem el.Mindenki azzal nyugtatott engem is,hogy ilyen van . :wink:

Andesz!Húú,jó sűrű heted lesz,sok sikert mindenhez!!

Vicuska!Sokat gondoltam rád,örülök,hogy 3 babád van,pihizz sokat! :D

Többiektől bocsi,leragadnak a szemeim!

Ja,Martinka szobája elkészült.

Puszika!
Vendég
 


Sziasztok,

Most rövid leszek, mert megyek a párom mellé bújni!
Tehát biztos Szofikánk lesz :lol: :lol: :lol: , nagyjából szeptember közepe, harmadik hetében. Most nagyjából 2400 gr a kiscsaj, és nagyon aranyos pofit mutatott. Viszont visszafordult, felül van a fejecske, de remélem ez még változik, és ahelyére kerül, mire eljön az idő!

Holnap írok, mindenkinek jó éjt! Babák szundi, hagyjátok aludni anyut és aput!!! :D :D :D

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Vicuska,
babaragacs hegyeket küldök!!!! Ez igen, három petécske, szuper!!!! Pihenj nagyon sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alexa,
hű de jó, kérünk képeket!!!!! nagyon kíváncsi vagyok rá!!! De tuti klassz lett, nagyon jó izlésed van!!!

GAbi,
látom alakul a tábli :). HOgy van a kedvenc Noel baba és a kiskecske??? Tehetnél fel róla képeket, ha lesz energiád!!!

Andesz,
ez igen!!!! A végén még osztályelső leszel és tőled kell kresz leckéket venni :P Sok-sok energiát kívánok a hétre, látom lesz benne jó is rossz is :cry: . De a végére koncentráljatok és akkor minden rendben lesz!!!!!
Vendég
 


Anna,
gratula Szofiákához!!! Szép súlya van, minden rendben lesz, szerintem be is fog fordulni, mire kell!!!!
Babakocsi vásár hogy áll??

Ani,
további sok boldogságot kívánok az évfordulótokhoz!!! Emlékszel még, pont az esküvő előtt lett negatív a teszt :cry: de aztán jött a pozitív is hamarosan!!!! :wink:

Vikcy,
szerintem nagyon formás pocid van és 7 kiló az tényleg semmi!!! Mit csináltok ti ott Csehivel hogy ilyen keveset szedtetek magatokra??? :wink: :wink:

Tündi,
köszi a múltkori privit :P , majd lehet, hogy élek vele (csak most még teljes időhiányban szenvedek :shock: ). Milyen bulit csapsz majd a hétvégén a fiúknak?? Barnika szülinapját ünneplitek?

Enikő,
a vásárlásnak sosincs vége :shock: Mi most jöttünk rá, hogy akár két nap alatt is elmegy egy popsitörlő csomag, ha Bencus éppen tojik :oops: és a kis csomag pelus is úgy fogy, mint a cukor :shock: nem is gondoltam volna...

szülésre készülő kismamik: csak egy jótanács - vigyetek magatokkal egy kisméretű türcsit (vagy akár kettőt), mert szülés után szinte minden pisi után javasolt a sima vizes zuhany és sokkal kényelmesebb egy kisebbel törülközni odalenn és azt sűrűn cserélgetni, mint a nagyot. Legalább is nekem jobban bevált volna, ha lett volna.

Nálunk alakul a helyzet, bár napközben Bencus csak kézben van el, aludni továbbra sem alszik, csak éjszaka, de akkor jó sokat :P . Tejcsi viszont estére elfogy :cry: . Reggel sokat szopizik, este viszont már alig van :cry: :cry: . Pedig délben azért igyekszem egy csendespihit beiktatni... Apa már mától dolgozik, így egyedül vagyok :shock: . Néha szakad a cérna, de azért szerintem egész jól bírom :wink:

Lányok, nálatok a védőnő bejelentkezik és mond kb időpontot, hogy mikor érkezik??? S meg szokta mosni a kezét érkezés után???

Szerdán megyünk tanácsadásra, lesz mázsálás is, nagyon kíváncsi vagyok (az itthoni mérleg a védőnő szerint nem pontos, mert mozog, majd ő megméri és megmondja a pontosan :shock: :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a pocak dicséreteket.
Tründike szoval ez azt jelenti hogy lányos a pocim.Már kezdem ezt a gondolatot is megkedvelni.Eddig fiút szerettem volna nagyon de már szokom a lánykérdést is.
s.enikö ezek a bútorok is egy idös hölgyé voltak a tesómék amit vettek házat ott hagyta a nénike.
Vicuska gratula most ez azt jelenti hogy három babuci van a pocakodban?Jól értem?Az nem semmi.
Ani majd beirnád a tábliba hogy Fiú nevünk Bence lánynevünk Fanni
elöre is köszike.
Holnap elkészül az ágyacskánk.A párom egy nagyon régi kiságyat újitott fel.Amiben valószinü hogy a párom mamija aludt picinek.Nagyon szép lesz.Majd rakok képet ám ha készen lesz.Jó éjt mindenkinek.



vikcy6
Pákozd
 
 


Tnati:hát semmi különöset nem csinálunk Orsival.
De nekem nem is szabad sokat hiznom mert már igy is sok voltam.
De nem érdekel mert majd letornázom szülés után.
Valaki használt szülés után hasleszorittót?



vikcy6
Pákozd
 
 


Vikcy,
én kaptam kölcsön hasleszorítót, de kicsi volt rám, nem ért körbe :oops: :oops:

Lányok,
hol lehet sok képet olcsón előhívatni fehérváron??? Ani, Te hivattál elő a múltkor ha jól emlékszem...

Judy,
hogy viseli Barbika a fülbevalót???? várjuk a képet, biztos nagyon kis helyes lett benne!!!!

no megyek fürcsizni, aztán felkeltem Manócskát egy vacsira és utána irány az ágy :P :P jó éjt!!!
Vendég
 


Sziasztok, csak gyors egy-két válasz, aztán rohanunk a hivatalba.

Nati, igen a védőnőnk mindig mondta hogy mikopr fog jönni, pl. csütörtök 9-10 körül és természetesen mosott kezet. Most már csak akkor ha megfogja Ronit, ugyanis van hogy csak megdumáljuk a dolgokat, ő ránéz a gyerekre és mondja hogy minden rendben van. Jut eszembe már vagy 2 hete nem volt. Az utcsó alkalomal nem mondott időpontot, igaz azota már kétszer is taliztunk a lépcsőházba, jött a Danihoz. Biztos mondta volna ha látni szeretne minket. A Rossmann-ba hívattam elő a képeket 100db-tól 19 Ft darabja. A neten megrendeltem és csak a kész képekért mentem be pár nappal késöbb.
Jól emlékszel, esküvő utáni ciklusba fogant Roni.

Anna, :) akkor tuti Szófika, nagyon örülök.

Viki, nagyon kivi vagyok arra az ágyra, feltétlen kérünk majd képet. Én használtam hasszorítot, sztem jó volt, hamar lement a pocakom, most is már csak az a kis úszógumim van amit plussz szedtem fel. Azt viszont tornázni kéne, de nincs sok kedvem.

madiani
 
 



Sziasztok!

Itt is egy elveszett bárányka! :lol: :lol:
Tegnaptól éjszakás apa, de azért megpróbálok visszazökkeni közétek.
Már nem is tudom mikor írtam, de pénteken itt volt anyukám, szombaton meg gyors és spontán ötlet alapján elmentünk Kehidakustányba, ott szálltunk meg, vasárnap átmentünk Hévízre, Keszthelyre sétálni. Hétfőn meg mielőtt hazajöttünk volna, elmentünk még Zalakarosra. Nagyon jól éreztük magunkat és Martinnak is nagyon tetszett. Már nincs bőr a térdén, annyit mászott. Tegnap későn értünk már haza, apa is ment melózni, még így is káosz van itthon. De majd csak behozom.
Igyekszem jönni és reagálni.

Addig is puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Alexa: Na hát akkor most kérek szépen a szobácskárüól képeket! :) Bilizésről nem is mesélsz. Hogy alakul? Alakul?
Igen kispajtikat meghívtuk. Igyekszem nem sok gyermeket hívni de nehéz. :)

Anna: Gratula a kislányhoz :) Írtam anno az Ildinek egytornát amivel ha kell segíteni lehet a babának hg ymegfiorduéljon, csak sajna a nevére már megint nem emlékszem :) Nem rég írtam.

Nati: Igen szülinapi. Mikka-Makkában lesz kértem hogy szabadtéri legyen. Lucskolás talán kis ugráló is lesz meg arcfestés, meg sok fini nyami meg jó társaság szóval... ilyenek :)
Remélem jó idő lesz.
Éjszakáknak örülök hogy rendeződni látszik. Nagyon drukkolok hogy rendeződjön a nappal is. Eleinte igen lehet hogy sokat van kézben de ez nem baj max annyiban hogy nem sokat tudsz mellette csinálni. Ez változni fog!
Ki a te védőnőd. Nálunk sem mosott kezet de nem igazán nyúlt a babához. Az időpontot tartotta.

Vicky: Nem kell letenned a kisfiúról :)
Tudod ez a pocak alak alapján megmondjuk a baba nemét ebben én mondjuk nagyon nem hiszek, csak hirtelen úgy megörültem hogy hogy hasonló a pocink alakja :)
Én használtam és nekem bevált. hamar lapi lett apocim és amikor rajtam volt a tisztulás is gyorsabb volt. Akláb egy kis testápoló hogy ne fülledjen be vagy ha már melege van a pocinak valami szupi hatóanyagok kerüljenek a bőrbe :)

Lányok! TopShop-ban láttam egy krémet. Igaz borsós az ára és hát nem is tudom hogy mennyire használ, de én szülés után tuti kipróbálom.
http://www.topshop.hu/rejene_terhessegi ... 574-p.html
Akit érdekel :) Tudom nem kell mindennek bedölni, ezért ha valakit érdekel és használni fogja várom a tapasztalatait :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szofika: én is örülök,hogy megismertelek, remélem már nincs benned tüske :) Tök jó,hogy mégis lányotok lesz :)

Bessy,nibcsike,nati,tündike: köszi a poci és babalak dícséreteket :)

madiani: köszi a pocak dicsit, és nem tűnsz okoskodónak, csak elmondtad a véleményed, de hálistennek nyáron nem tűz oda a nap. Csak egy órácskát ,de az is reggeli órákban,amikor még nem vészes. Cúg meg nincs.
Amúgy utólag is boldog házassági évfordulót kívánok nektek, nagyon jó a kép amit felraktál, szépek voltatok :)

Vikike: Levente gyönyörű kisfiú,gratulálok hozzá :) aranyos a pocakod :)

Roni: örülök,hogy már jobb a lábad, mostanában nekem sem dagad annyira.

ildi,szofika: azt szeretném kérdezni tőletek,hogy voltatok már Schwarczinál nst-n? Csak az érdekelne,hogy ilyenkor mennyit kell fizetni? Ma megyek délután. Köszi előre is.

Kép
csehi77
 
 


vicuska: naggggyyyyon -nagggyyon gratulálok, és drukkolok,hogy minden rendben legyen veled is és az ikrekkel is :lol:

Kép
csehi77
 
 


Halihó!

Most csak gyorsan Natinak: mi a Media Martkban szoktunk előhívatni képet. Fel lehet tölteni otthonról. Ott 100 db most 1999 Ft (-> 18Ft/kép + 199 Ft transzferköltség). Szerintem jó minőségűek. Meg az tetszik benne, hogy amikor kiválasztod a kép méretét, ő megmondja, hogy olyan méretben milyen a minősége.

Nya, megyek, berakom a következő adag ruhácskát :D és indul a vasalás.

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jujj, csak most vettem észre, hogy már én is 50 napon belül vagyok!!!!! :shock: :shock: :shock:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jujj, csak most vettem észre, hogy már én is 50 napon belül vagyok!!!!! :shock: :shock: :shock:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jujj, csak most vettem észre, hogy már én is 50 napon belül vagyok!!!!! :shock: :shock: :shock:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


:) Halihó!

Jól megszivattam ma magam, nincs ügyfélfogadás, de sebaj, jót sétáltunk. Holnap ismét megyünk. Örülök mert utánajártam, ott helybe a lakcímkártyáját is megcsináljuk, aztán átsétálunk a MÁK-hoz és a bankba. A TB marad már csak vissza, de oda holnap tuti nem megyünk mert rohadt sokan szoktak lenni szerdánként.

Chrissy, de jó lehetett nektek (irigy-irigy), de már csak 4 kell aludnunk és mi is megyünk (rossz időt jósolnak :evil: )

Orsi, örülök hogy nem bántottalak meg. :oops: Köszi a dícséretet.

Enikő, röpülnek a napok :D

madiani
 
 


Sziasztok

Előszőr is egy tali tábli.
TOVÁBBRA IS KÉREK MINDENKIT,AKINEK A NEVE MELLETT MÉG VAN ÜRES RUBLIKA,HOGY JELEZZE A NEKI MEGFELELŐ NAPOKAT-KÖSZIKE
Újaknak írom,ha meglesz a pontos nap akkor az is bekerül a tábliba,hogy ki jön autóval és ki hány emberkét tud elhozni-tehát az idejövetel megoldható.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ani
Láttalak a Hírlapban :wink: :D

Alexa
Köszi, amit írtál, megnyugtató :) sokszor én is megijedek, de igyekszem megnyugtatni magam, hogy nincs semmi baj :)

Nati
Köszi a jótanácsot! :wink: remélem, nem felejtem el addig, amire kell bepakolnom :D
Mi is a Rossmann-ban szoktunk előhivatni a neten. Szoktak lenni jó akciók.

Tündi
Szuper szülinapi bulija lesz Barninak. :wink: :D

Lehet, hogy ma már érzem a babó mocorgását, de nem vagyok benne biztos, hogy az-e. Mindenesetre más, mint a bélmozgás. Eddig négyszer éreztem, kétszer oldalt és kétszer a köldököm alatt. :lol: :lol: :lol:
bessy76
 
 


Ani: Hogy hogy nevet kell változtatni Roninak? lehethog yírtad már akkor bocsi :oops:
Remélem azért jó időtök lesz majd! Majd szurkolok.

Bessy: Gratula abab mozgáshoz :) Szuper! Bizony már érezheted őt :) Remélem tényleg szuper lesz a Barnika bulija.

Miért volt Ani a hírlapban?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Na szóval

Vicuska
Remélem sokat pihensz!!!!!A lányok rengeteg babaraghacsot küldtek,úgyhogy jó esélyekkel indulsz :wink:
Te jössz a talira?

Vikike
Nagyon édes a képeken Levi és Ronival is tündériek.Tetszik neki Roni?Lassan nem árt szoknia a helyzetet.A pocid is szépen gömbölyödik.A név megvan már?
Örülök,hogy meggyógyultatok,azért Levin látszik,hogy lepasszolt,vagy csak sokat nőtt mióta nem jöttetek?

Alexa
Kérünk képeket a szobáról és persze a kis Martinkáról is!

Ani
Már akartam írni nagyon szépek voltatok az esküvőn és nagyon tetszenek a fényképek is!
Szuper,hogy ilyen gyorsan eltudtátok intézni a névváltoztatást,az már nem annyira,hogy ennyi helyre kell az iratok miatt mennetek.
Velünk 3 hónapos korától fürdött Noel a nagykádba,valaki nekem azt mondta akkortól lehet,igaz én utána se néztem.Szerintem már nyugodtan pancsizhattok vele-semmi baja nem lesz.Vagy már megis volt az első közös fürcsi?-akkor viszont kérnk képeket róla.Na meg egyébként is rakhatnál fel.
Akkor lassan 1 éve,hogy Roni megfogant :D !

Nati
Örülök,hogy rendeződik a helyzet és kezdtek összeszokni Bence babával!Ha van időd,tehetnél te is képeket.
Fényképeket mi is a rossmann-ba hívtuk elő,ahogy Ani írta,de a DM is jó.Érdemes megnézni mindegyik honlapját,ott fent vannak az árak is.A minőség mind a két helyen nagyon jó.
A mi védőnénik nem jelentkezik be előre,amikor Noel picike volt, akkor természetesen ha hozzányult a gyerekhez,kezet mosott.Most már nem nyul hozzá és már csak havonta 1x jön,meg egyszer mi megyünk a védőbe.

Vikcy
Nagyon kiváncsi vagyok arra a kiságyra,biztos nagyon szép lesz.Képeket kérünk majd róla!!!

Chrissyy
Szuper hétvégétek lehetett,te is hozzál képeket!
Most,hogy már kibújt a fogacska,kevesebbet sír Martin?Remélem már nem olyan nyügike!
Akkor a halászléhez valókat légyszi Te hozzad a talira.OK?Bográcsot meg majd biztosítok hozzá!

Bocsiha valakit kihagytam,nem volt szándékos.
Vendég
 


Bessy
Az bizony mocorgás lesz!!!!GRATULÁLOK HOZZÁ!!!!!
Vendég
 


Bessy, :) Tuti hogy a Babóci mozgását érzed. Én se tudtam mire vélni Roni első mozgását. Annyira jó ez, nagyon irigyellek. Csodálatos érzés és egyre jobban fogod érezni. Jaj de jó neked.......

Gabikám látom te is táblizol épp, én is. És én is pont most "keményitek be", csak figyelj!

Elösször is Vicuskám: kivettelek a leendőből hisz 3 édes picibabát rejtegetsz a pocidba, de a babona miatt még nem raknálak be a kismamisba, majd csak 22-én. Viszont ha szeretnéd semmi akadája, szólj nyugodtan. Tehát Vicuskának extra drukk: 08.22. UH, vérvétel

Másodszor: Ne haragudjatok meg rám, nem akarok kivételezni senkivel. Meg szeretném kérdezni tőletek hogy mit szólnátok ahoz hogy aki már legalább egy hónapja nem jelentkezett azt kiveszem a tábliból? Ugyanis rohadt sok munka van vele, és ha nem is jön közénk az illető akkor minek rakjam fel. Tényleg nem akarok bunkózni ám! Természetesen lehetnek felmentések, igazolt távollétek, de azért van egy pár emberke aki már elég rég volt (Évikém, ha olvasol rád is gondolok). Persze megértek mindenkit hogy a gyermek a család az első és legfontosabb. Én is akkor írok mikor Ronim alszik. Mindegy is...nem írom tovább, felnőtek vagyunk, sztem meg tudjuk dumálni. Szóval kérem a véleményeket, köszike.
Ja és a javítani való miatt pedig tessék szólni!!!! (Nati nagyon jó példa, leírta egyszer, de nem javítottam, leírta megégyszer és lám csodát most javítottam :D így kell ezt)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

madiani
 
 


Rólunk:
Noelnek jönnek a felső fogai,nagyon be van neki dagadva,a bal felsőnek már csak 1-2 nap és áttöri az ínyét.Ez durvábban néz ki,demégse viseli meg annyira,mint az elsők.
Egyre csibészebb ez a gyerek,már most látszik a szemében a rosszaság.A cici harapásról most úgynéz ki leszokott-remélem ez így is marad.
Már aranyosan kutyázik(=négykézláb rugózik).Remélem nemsokára elkezd mászni is.
Tettem fel róla videót: http://www.youtube.com/watch?v=VzyTQqqEBXA

Ja és ha érdekel titeket a lagzinkról is került fel néhány:
http://www.youtube.com/watch?v=WLkttyRFNB0
http://www.youtube.com/watch?v=SeKgE-YIsq0
http://www.youtube.com/watch?v=NlKG4F8m5LQ
http://www.youtube.com/watch?v=hyXOg2Ft13E
http://www.youtube.com/watch?v=N1RlPtCR71o
http://www.youtube.com/watch?v=OZAwP-TpRUU
Egy kicsit nosztalgiáztam :wink: Ja és Andeszt is láthatjátok rajta.

Mindjárt dobok egy-két képet is.
Vendég
 


Tündi, köszi hogy szorítasz, nagyon ari vagy.
Névváltoztatás: szerettük volna ha mindkettőnk vezetéknevét megkapja. Az apukája Tóth Gábor én meg Tóthné Madurka Anita, tehát az édesapja vezetéknevét kapja alapból: Tóth Áron. Mivel hogy elég sűrű név a Tóth a Madurka meg ritka, arra gondoltunk miért ne kaphatná meg mindketőt. Ezt 10.000 Ft-os illetékbélyeg fejébe lehetett kérvényezni az igazságügyi minisztériumtól. (minden a pénzről szól) Megkérdeztük, nem lehet már alaból így kérni, hülye bürokrácia. És ami a szép hogy ezt minden tesójánál végig kell majd csinálnunk :evil:

Gabi, bizonyám, szeptember 6.-án lesz 1 éve hogy megfogant Roni (pont akkor lesz a Névadója :) ) Megvolt már az első közös fürcsi, sőt azóta minden este együtt fürdenek. Kép még nincs de majd ma csinálok. Köszi a dícséretet a képekre.
Nagyon várom már a talit, remélem olyan napon lesz hogy tudjunk menni és jó idő is legyen.

madiani
 
 


Tündi, köszi hogy szorítasz, nagyon ari vagy.
Névváltoztatás: szerettük volna ha mindkettőnk vezetéknevét megkapja. Az apukája Tóth Gábor én meg Tóthné Madurka Anita, tehát az édesapja vezetéknevét kapja alapból: Tóth Áron. Mivel hogy elég sűrű név a Tóth a Madurka meg ritka, arra gondoltunk miért ne kaphatná meg mindketőt. Ezt 10.000 Ft-os illetékbélyeg fejébe lehetett kérvényezni az igazságügyi minisztériumtól. (minden a pénzről szól) Megkérdeztük, nem lehet már alaból így kérni, hülye bürokrácia. És ami a szép hogy ezt minden tesójánál végig kell majd csinálnunk :evil:

Gabi, bizonyám, szeptember 6.-án lesz 1 éve hogy megfogant Roni (pont akkor lesz a Névadója :) ) Megvolt már az első közös fürcsi, sőt azóta minden este együtt fürdenek. Kép még nincs de majd ma csinálok. Köszi a dícséretet a képekre.
Nagyon várom már a talit, remélem olyan napon lesz hogy tudjunk menni és jó idő is legyen.

madiani
 
 



Ani
Szerintem teljesen igazad van.Én is gondoltam,hogy 1-2 emberkét nem teszek be a talis tábliba,pont azért amiért írtad,ha akarnának jönni akkor,úgyis jelentkeztek volna már.Szóval Rönét úgyis be kell tennem és akkor majd lehet én is kiveszek egy-két nevet.


Ja csajok,lehet nem is írtam,de mindenkinek köszönöm a szobadícséretet-aranyosak vagytok.A micimacis függönyünk turkis,igaz nem volt olyan nagyon olcsó (2100Ft).De ha valakit érdekel,láttam még ugyan ilyet a turkiba,mérek szívesen méretet.

Még azt akartzam kérdezni,hogy a talira felfújjam-e Noel medencéjét,ha jó idő lesz.Kérlek írjatok véleményt róla,mert lehet nem olyan jó ötlet-nem igazán tudom eldönteni.
Vendég
 


Akkor néhány kép:
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi Ani hogy beirtad a neveket a tábliba.
A kiságy még festés alatt áll.De ne gondoljatok ám semmi extrára csak egy egyszerü rácsos ágy.A szépsége az hogy milyen régi.A pelenkázó szekrényünk és a fiókos szekrény augusztus végén fog elkészülni remélem.csak nem tudom milyen szinü legyen.mindig variálok.A kiságy mahagoni szinü.De a bútort világosabbra szeretném.



vikcy6
Pákozd
 
 


Ani
Úgy tudom,ha esküvőkor a férjed felvette volna a Te neved(mert már ilyet is lehet),tehát ha Tóth-Madurka Gábor lenne,akkor a gyerekek is ezt a vezetéknevet kapták volna.
Én is remélem,hogy itt tudtok lenni a talin!Amúgy ahogy nézem nagy esélyekkel indulsz rá,eddig 28-a csütörtök vezet,de persze ez változhat még.
Na és hogy tetszik Roninak az együtt fürdés?Emlékszem Noel nagyon élvezte a nagy vizet és a teret!
Vendég
 


Gabi:nagyon édes Noel.
Jó kis lagzitok volt.Hol volt a lagzi?Tök jó volt a zene is.És nagyon szépek voltatok.



vikcy6
Pákozd
 
 


Gabi, hát medence ügybe nem tudok mit írni, merthát én ugye nem férek bele, Roni meg még picike ehez :)
Nagyon jók a képek, mint mindig most is a meztelenkedős teccik a legjobban. A videókat nem tudom megnézni, de minjá buherálok valamit a gépen.
Jól tudod, a neves dolgot, de nem akartuk hogy apácska is felvegye a nevem :) Nem vagyunk eccerűek.
Pontossan ahogy írtad, Roni is a nagy teret élvezi a közös fürcsibe. :D

Viki, most már egyre kíváncsibb vagyok azokra bútorokra :) bizti nagyon cép lesz.

madiani
 
 


Vikcy
Köszi!
A lagzi itt volt Bodajkon a Gaja vendéglőben.A vacsi bent,a tánc meg kint volt egy fedett helyen,de így nagyon szupi volt,mert amúgy is meleg volt.És tényleg nagyon jól sikerült az egész és a hangulat is nagyon jó volt,köszönhetően a zenésznek (aki egyedül zenélt,de nagyon ügyes:Hegyi Pál) és persze a jó kis társaságnak.Szinte egész éjjel táncoltam alig volt egy-két szám amin nem-de nagyon jól bírtam és a cipőm is kényelmes volt,nem is lett vízhólyagom.
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

nagyon kedvesek vagytok, hogy így szorítotok nekünk :lol: :lol: :lol: :lol:
(pedig elég ritkán jövök, és már le is mondtam arról, hogy be tudnék csatlakozni a társalgásba, mert annyian lettetek(szerencsére :P ), meg annyit írtok :D )....

Ani!
te meg különösen jó vagy hozzám :oops: :wink: :wink:
(akkor most én semmilyen tábliban nem szerepelek? :roll: brühühü.... :( ,) áááááááááááá, viccelek ám, tök jó lesz így, majd ha meglesz az uhu, átraksz, jó? :lol:

Gabesz!
kösz hogy beraktál a talis tábliba :P , még inkább nem merek semmit se mondani, sok függ a lelkiállapotomtól :wink:

Többieknek is pusz :D
Vendég
 


Gabi: Nagyon tüneményke Noel. Istenem de édes :)
Nagyon szépek voltatok az lagzin :)

Ani: Alapból nem lehetett? Anyjuk... popiját vagy mi...
A táblázattal kapcsolatban egyetértek azzal, hogy aki már nem látogatja régóta fórumot őket felesleges "göngyölni".

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gabi
Tök jó hangulatú lagzitok volt :D szépek voltatok :D

Ani
Szerintem is igazad van a táblival kapcsolatban. Pl. Éva és Zsuzsó szerintem több, mint fél éve nem jelentkeztek és Márti is teljesen eltűnt Krixtával együtt, amit máig nem értek, hogy miért haragudtak meg ránk? :shock: :shock:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Vicuska, nagyon nagy gratula a pozitív eredményekhez!!!!Csak így tovább!Szorítok!

Gabi, Noel hihetetlen édes kisfiú! Azok az óriási kék szemek!!!!Újabb Casanova! :wink: Az esküvőtökről meg már írtam. Alig ismertem rád. Nagyon szép menyasszony voltál.

Ani, egyetértek a táblis dologgal. Pont nézegettem én is a táblit, hogy van 1-2 emberke, aki amióta én csatlakoztam hozzátok, több hónapja, nem is jelentkezett. Vicuska kikerült belőle. Nekem teccik Roni új vezetékneve is, tényleg ez a bürokrácia, meg a lóvé a lényeg.

Bessy, Biztos vagyok benne, hogy őt érzed!!!!De jó hogy már érzed a kis picur mozgását!!Gratulálok hozzá!

Enikő, bizony már 50 nap alatt vagy!!!!És majdnem egyidősek. Úgy látom több kismami fog viszonylag 1 időpontban szülni. Nagyon izgis!!!

Chrissy, már aggódtam, hogy hol vagy. De ezek szerint jó kezekben és jó helyen voltál! Képeket majd rakj fel!

Nati, nagyon kíváncsi vagyok a kisbabádra!Ha lesz egy kis időd, majd rakj fel róla képet! :wink:

Segítség: volt valaki hasonló helyzetben, hogy pocakosan ment férjhez?Mert egyenlőre fogalmam sincs milyen ruhát vegyek, hol keressek. :roll:
Másik: Szeretném a babasarkot egy kicsit kidíszíteni babásra. Hol érdemes keresni ilyen díszeket?
Előre is köszi.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sokszor úgy érzem megfulladok. MiniCsabi annyira feltolja magát a gyomromhoz, szerintem el is nyomja,(csak az éhséget nem.... 8) hogy már úgy érzem, nem kapok levegőt. Mikor fog lejjebb helyezkedni?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni: Milyen ruhát keresel az esküvőre?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok,
Megint beindultatok, alig bírlak követni Titeket!
A találkozóról!
Én már írtam, hogy nekünk mindegy melyik napon van! Ha a párom ithon lesz elviszem Őt is, ha nem gond! Ha jól leszek biztosan ott leszünk, ha esetleg mégsem, jelzem előre!
Lányok!
Szerintem én vagyok a legöregebb a brancsban!? Hát szép észrevétel! :cry:

Orsi,
Elmúlt a tüske! Nem is volt, csak izgultam a Panna miatt. Tudod, anyám szívbeteg nem szívesen hagyom magára az esti fürdetéssel és etetéssel. Peacemakere van már kb 8 éve! Ért pedig a gyerekekhez, 3 sajátot nevelt fel, na meg az én mostani kettőmre is gyakran vigyázott! Én nagyon örülök a kislánynak! Két rosszcsont lesz nemsokára nálunk(persze a Gaskón kívül). Aztán majd jól hessegethetjük el az udvarlókat! Az UH képen nagyon hasonlít az apukájára! Tisztára úgy néz ki Szofika, mint Panna. Tegnap megnéztük mind a két UH dvd-t.
NST Schwarczinál! Még nem voltam, de a múltkor rákérdeztem(mindíg felkészülök az ilyen dolgokra)! 5000 ft a díj! Hát nem kevés! De legalább nem kell órákat várni, legalábbis remélem!

A leendő kismaminak, Vicuskának szurkolok ám, mégha nem is írok neki személyes üzit! :wink:

A babakocsiról!
ha valakinek ötlet kell milyet és hol vegyen írjon, mert mi már jó párat kipróbáltunk. Most úgy néz ki meglesz álmaim kocsija, várom róla a képeket. Majd felrakom, hogy meg tudjátok nézni. Nálam ez azért fontos, mert autónk az most nincs(minden fontosabb egy kocsinál!), sokat mászkálunk gyalog! Egy jó babakocsi megkönnyíti a kismami életét!

A védőnőkről!
Csapnék is a kezére, ha nem mosná meg! Nekem az eddigi tapasztalatom, hogy a védőnéni és a doki is megérkezik és rögtön kezet mos! Szerintem ez alap!

Nati,
a kis törölközős ötletért hála, hozzácsapom a dolgokhoz. Lassan elkezdek én is pakolászni a tatyóba!

Bocsi, ha kihagytam valakinek a választ! Kérdezzetek még egyszer, ígérem ma mindent olvasok és válaszolok!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Tündi, valami szolidabb alkalmi ruha, kosztüm. Találtam egy oldalt, ahol szolidabb esküvői ruha is van, de most erőlködöm, hogy abban legyek. Majd a lagzin.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Huuu másfél órácskát nem voltam és mennyit írtatok. :shock:

Vicuskám, :oops: ez csak természetes, 22-én mész a kismamisba. Remélem tudsz jönni a talira, nagyon jó volna.

Alíz, köszike. Vicuska csak ideiglenesen került ki a tábliból!

Köszönöm mindenkinek a véleményét, akkor azért várok még egy hónapot és aki addig se jelentkezik az kikerül a táblikból.

Töri a korházba: nekem nem volt, de volt egy tekercs kéztörlőm, az nagyon jó volt mert ha véres is lett csak kidobtam a kukába. Csak alulra használtam ám azt :D
Különben a védőnőm mondta hogy itthon se szabad ugyanazzal a törivel törölni a cickókat mint amit alulra használunk (fertőzésfeszély miatt). Azóta van vagy 4 törölközőm :) :) :)

madiani
 
 


sziasztok,

bocsi csajok, de most nem tudok jönni, ezer fele szaladtam délelőtt is, kipufogót, olaj-és légszűrőt vettem, meg szervízben is voltam.
délután meg megyünk Agárdra.

Vicuskának,

Nagyon szorítok ikres kismami az uhu-hoz, nagyon szépen osztódtak a petécskéid. Biztos minden rendben lesz és a végén még tényleg hármas ikreid lesznek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi,

Nekünk inkább a 28-29-30 lenne jó, akkor bármelyik nap. :lol: :lol: :lol:

bocsi, hogy most másnak nem reagálok, de megyünk.

Nati, majd még próbállak hívni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?