Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rövid leszek....Beteg mindkét porontyom :cry: Valami bakteriális mandulagyulladás. Tegnap kezdte Boga, Botond még vigasztalta is, hogy beteg az én kis Bogám :) De ma már ő is :( Egyszerre nyüglődnek, lázasodnak ...sajnos.

Drága Gyöngyi, nem tudom eléggé megköszönni, egy angyal vagy, a védőnők gyöngyszeme!!! Köszönöm, köszönöm!!!!!

Anita
putyu
 
 


Anita!

:( Gyógyulgassatok mielőbb!

Anikó!

:D Jöhetsz bármikor, én időmillomos vagyok :P :)

zsanett
 
 


Anita,

Jobbulást a skacoknak!
Az idő is remek...Zorkát most vitte el apja sétálni, délután meg itthon fogunk unatkozni, frankó lesz.
Vendég
 

 
 



Zsanett,ha elfogadsz egy tanácsot: használd a "szerkezd" gombot ,azzal módosíthatod az irásodat :lol:
bibolya
 
 


Ibolya!

Még jó hogy nem történt nagyobb baj, bár ez sem kicsi, remélem azért jól vagytok.

Évi!
Ha tudnáda vagányság alatt hogy be voltam parázva...
Azért a híd nem semmi! Nagyon szupi!

KAtus!

A hajcsattokat mi isszerettük, sőt még a fiam is imjádott engem fésülgetni,
néha ha láttatok volna hogy néztem ki,
igazán szép volta friurám...

Andi!
Jók lettek a képek biztos nagyon jól éreztétek magatokat.
Gratula Rebekának!

Ildi!
Álomgép?
A te kezedben mindennel jó képeket csinálsz, tök ügyi vagy. :lol:
Ká, hogy nem gondoltunkelőbb erre a horvát nyaralásra. Látod hiába hívtalak benneteket még januárban, még jó hogy nem mentünk el olaszba. No,sebaj majd jövőre :lol:

Lemaradtam a hugom szüléséről :evil:
Csütörötkön hajnal 4 órakór hívott,úgy volt hogy be megyek vele a szülésre, de sajnos csakjósló fájásai voltakaztán péntek este 8 koraz Nst után beindult,és a nővéreknem engedték telefonálni hiába szólt, hogy meg van beszélve a nővérével szeretne szülni.
Így lemardtam.
2008.08.08-án 22,50-kormegszületett Nikolett 49 cm 2535g
Kép
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukk, teljesen kivagyok...

Kriszti,
én ezt nem is értem... MI AZ, HOGY NEM HAGYTÁK Telefonálni???? NAgyon felkaptam ezen a vizet. A kicsi természetesen tündéri, úgy látom egyedül is ügyes volt a tesód, de milyen dolog már ez? MAikor joga van a szülő nőnek nem egyedül lenni??? ÁÁÁÁÁ.
NAgyon gratulálok Nekik, sok örömet a kiscsajban! :)

Ibolya,
gyere csak gyere, nagyon rég találkoztunk...

Évi, összekészítettem az üvegeket. Hét elején errejárhatnátok akár Adrival is.

Ma a gödi nagyszüleimnél voltunk, totál hulla vagyok. Vagy ezt már írtam???


Mindenkinek puszi, mindenkit szeretek, mindenki hiányzik, és remélem mindenki jól van :D Tőlem ennyi telt mára. :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Csatlakozva Katához én is felháborodtam azon, hogy nem engedték telefonálni a tesódat! Nálunk is voltak érdekességek, de legalább ilyenekbe nem szólt bele senki! Egyébként sok boldogságot, jó egészséget és kitartást a hosszú éjszakákhoz kívánunk nekik!

Katus!
A héten Zoli szabin lesz, de azért sétálni biztos megyünk, legfeljebb itthon hagyjuk egy kicsit plkeritést festeni. :lol: :lol: :lol:
Nekünk a hétfő délelőtt biztos nem jó, mert megyünk csipőszűrésre, de majd ezt is egyeztetjük az Évivel!!!

Gyöngyi!
Én is gondoltam Mariettára miközben Dórit altattam! Fél háromtól kb 5-ig nem aludt el, de már este felé is nyűglödött. Ma már minden rendben és végre napközben is rendesen aludt, így nem volt gond az esti fürdetésnél és a hozzátartozó ceremóniáknál sem!

Anita!
Jobbulást mindkét gyerkőcnek!

Ibolya!
Időnként úgy szeretném, ha már mi is mehetnénk Dórival a játszótérre, nem kellene mindent a szopizáshoz igazítani! De ha meg jobban belegondolok, úgy repül az idő, és annyira aranyosak ebben a korban is, napról napra fejlődnek, kár lenne kihagyni!
Sajna mire már mi is játszótér és strand-képesek leszünk, addigra neked már dolgoznod kell, és nem jöhetsz csak úgy velünk.

Anikó!
Köszi, hogy megosztottad a titkodat velünk is, már kiváncsian vártuk a fejleményeket! :lol: :lol: :lol: Az Évi által emlegetett projekthez pedig továbbra is szurkolunk!

Zsanett!
Csak így tovább az ékezetekkel, ha néha egy-egy lemarad az nem gond, de így legalább könnyebb olvasnunk! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


nagyon későre jár már,csak egy pár gondolat erejéig!

Kriszti!
Nagy nagy gratula Mariannéknak!Sok sok boldgoságot kívánunk Niki babóhoz!Milyen picike,a képen meg milyen nagynak néz ki.
Úgy sajnálom,hogy lemaradtál a szülésről... :? tudom,hogy mennyire szerettél volna bent lenni...na majd a köv. babánál. :lol:
Köszi a dícséretet,nagyon jól esik,de azért látom amit látok....
Ha eljöttetek volna Olaszba,nem mentünk volna Horvátba :lol: :lol: :lol: na majd legközelebb nem usztok meg minket!

Anita!
Jobbulást a gyerkőknek. Szegénykék!Sok sok pozítiv energiát küldünk!!de édes lehetett Boti,ahogy vigasztalta...

Anikó!
Már azt hittem én is,hogy jön a kistesó :lol: mondjuk Gyöngyi spirálos lévén gyanús volt,hogy nem erről lesz szó :lol:
akkor lehet,hogy lagziba megyünk?csajok? :lol: ráadásul dupla?



Katus!Elfáradtál? vagy miért vagy ki?

Ibolya! Apa autójával megyünk és lesz box is a tetején,így talán elférünk. Nem sok amúgy a cucc,csak részletes a lista.
:lol: :wink: :lol:
fényképek lesznek dögivel....
Majd akkor összehozzuk azt a Margitszigeti játszóterezést!!

már nem látom a betűket..tőlem ennyire futotta-nem tudom kitől jött,de jó duma

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gondolhatjátok ha ti is fel vagytok háborodva én mennyire voltam. :evil:

Ibolya bocsi de mire kiléptem akkorjutott eszembe hogy:
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Drága Lőrinc!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Neked!!!



Kép


Most értünk haza Tápióról,azt hittem én leszek az uccsó :oops: :D

Ildikó
ilgya1
 
 


Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Lőrincnek!

Cegléden voltunk apukáméknál, nagyon jól éreztük magunkat, rég láttuk őket (igaz, apukám most is dolgozott) de a hugom is nagyon hiányzott, a csajok meg szuper jót játszottak, nemrég értünk haza de soká lesz alvás mert az utat végig aludták hazáig.

Kriszti!
Gratulálunk a hugodnak, sok boldogságot kívánunk.

Anita!
Jobbulást a gyerekeknek. Hogy vannak?? Jobb már a közérzetük??

Zsanett!
A pokerstrategy oldal az egy összefoglaló magyar oldal, ezen keresztül lehet regisztrálni póker oldalakra és ha a pokerstrategy oldalon lévő kvízt megcsinálod hibátlanuk akkor adnak 50 dollárt amit egy általad kiválasztott poker oldalon eljátszhatsz. Ha valami még érdekel akkor priviben szívesen segítek.

Na én is húzom a csíkot mert még főznöm kell, apa megy holnap dolgozni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Lőrincnek mi is kívánunk sok boldog névnapot!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok, mi sem voltunk itthon :lol: :lol: Végre sikerült kitakarítani a szőnyegek és a bútorokat :lol: :lol: :lol:
Így délután elmentünk a budakeszi vadasparkba - nagyon jó volt. Állatkert- szerűen van kialakítva (mint a macifarm) és szuper volt!! :lol: :lol: :lol: és még kirándulás-szerű dolgot is műveltünk :lol:

Kriszti!!

Gratula a kiscsajhoz!!!! Micsoda szőke hajzat!!!!!Remélem legalább az apukát beengedték, ha már téged nem :roll: :roll: Tényleg idegesítő lehetett.


Anita!!!

Hogy vannak a gyerekek????

Ildikó!!!

A logikád szuper :lol: :lol: :lol:

Anikó!!

Köszi, hogy elárultad a "titkot" :lol: :lol: , csak bizgattam a többiek fantáziáját :lol: :lol: Szerintem semmit sem jelent a lényeget tekintve, de ezt megbeszéltük!!! :wink: :wink:
Anett majd rendezhet tényleg dupla eskűvőt, ha betöltjük a 40-et :lol: :lol: :lol:


Jönnek a képek:

Itt Marietta azt kiabálta "Na, ki a király??" :lol: :lol:
Kép

Ezek meg a Vadasparkban készültek:
Itt a mi horroros képünk:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

És ez itthoni kép, bolond Mariettáról (jelezném, hogy a háttérben a Sanyi görög-salátát eszik :lol: :lol: )
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Lőrinc!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Csak pár szó, mert mindjárt fürcsi :P

Voltunk ma /is/ a lakóparki cukiban éééééééééééééééééés ma meg a Vikiékkel taliztunk :lol: Mondtam is a cukis csajszinak, hogy ismerünk Vecsésen kb. 10 embert, de itt mindig összefutunk valakivel :D

Szandra!

Engem is érdekelne ez a póker-dolog :oops: (bár azt hiszem van egy komoly akadálya: egyáltalán nem tudok pókerezni :? DE már folyamatban a tanulás :wink: )

Anikó, Gyöngyi!

Nem is gondoltam volna rólatok :shock: :wink: :arrow: így legalább mehetünk dupla lagziba :D

Ildikó!

A múltkor kérdezted az úszópelust: mi DM-est adtunk a Zétire mikor a szállodában medencézett...a képen látható is :)

Na, ennyi mert a Főnök tisztulni kíván... :lol: :lol: :lol:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Lőrinc!

Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi
Marietta úszószemüvegben!!!!!! Jel nekem! :) :) :) :)

Adri
Válaszoltam!

Ibolya
Margitszigeti játszótérre mi is szoktunk járni, mikor nagynak ott van meccse. Élvezi a gyerek, és nem utolsósorban én is, mert így legalább nem maradok le meccsről! Ha jó helyen játszok a kicsivel, és a nagyok a 33asban játszanak, valamit látok is a meccsből!!!!! De már csak az is elég ha hallom a szülői táborunkat a gólóknál éljenezni!!!
De volt már olyan is, hogy csak végig motoroztuk a szigetet míg a meccs tartott. És Döme végig bírta, én már leültem volna, de ő csak ment, ment és ment. Aztán este nem kellett altató!!!Se neki, se nekem!

Irigykedem rátok és tök hülyének érzem magam a képfeltevés miatt!!!!!De nem adom fel majd csak sikerül

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok!

Mi nem voltunk sehol hétvégén... :roll:
Köszönöm Mindenkinek, hogy gondoltatok ránk! Már jobban vannak. A tegnap délutánnak viszont azt hittem soha nem lesz vége, Bogának 39 közeli, Botondnak pedig majd40 volta láza, egyszerre ez már sok volt :(

Gyöngyi,
a vadasparkot, mi is szeretjük, már többször voltunk (ilyen horrorban még nem volt részünk) Jók a képek, az utosóhoz nem füzted hozzá, hogy Sára is rá volt indulva a salira :lol: (úgy látom :lol: )
És csak úgy mellékesen megjegyzem még nem voltam soha esküvői tanu, de vágyom rá :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti,

Kép
Gyönyörű kisbaba! Tényleg nem tünik újszülöttnek :)
Ez számomra is hihetetlen, hogy nem tehet meg az ember, amit szeretne :evil: :evil:

Katus,
csak szimpla fáradság? Rég láttalak már Titeket!

Ibolya,
sajnálom a történteket! Remélem már minden rendben van!?

Évi,
mostmár tényleg kiváncsi vagyok arra a cukira! Meggyógyulnaka gyerekek és kiprobáljuk! :lol:

Ildi,
imádom amikor szeretik egymást! :lol: Gondolom Te is! Botond meg mostanában minden nap mond valami mosolyra késztetőt, ma pl. közölte velem, hogy nem kellett volna jegelnem az ágyát, mert nagyon hideg :lol:
Visszaszámlálás? Mikor indultok?

Adri,
igazad van próbálj kiélvezni minden időt ( még a nyüglődösöket is visszasirod majd) nagyon gyorsan megnőnek :!: :)

Andi,
jók a képek, végre hogy rászántad magad :) Lassan vége a nyárnak és még van egy meg nem történt randim :lol:

Judit,
ha már úgyis unatkozol félszemmel csekkold a szomszédot :wink: Hátha te előbb tudsz meg valamit mint én :)

Anikó,
húúúúúúúúú még ilyet vadházasságban élni! :lol: :lol:

Merci,
Szia!!!! Bogit is valószinüleg Te fogod tanítani ( Brunszvikos, Halmys) És nem is valószínű, biztos, mert Marietta csoportjába fog járni (ha nem , nem tudom mit csinálok :shock: ) Ő nagyon szereti a vizet, tud is úszni, de igazán biztonságban, csak akkor érzi magát, ha csak méteres a víz :roll: Két évig a kispestibe járt a Péter bácsihoz :) (szerette :) ) Gondolom itt sem lesz másként :)

Szandra,
elkészültél? Mit főztél? Meghülyítesz mindenkit ezzel a pókerrel :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Jesszusom lehet hogy sikerült!!!!!!!??????????????

Kép Kép
merci71
 
 


Sziasztok

Sikerült!!!!!!! Ezek voltak a próbaképek majd jön több is!!!!

Putyu
Én is imádtam a Péter bácsit gyerekkorom edzésein!!!!! Akkor a Bogiban biztosan tud úszni!!!!!!

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Ketten
Kép
merci71
 
 


Andi, én is sok boldog névnapot kivánok Lörincnek! /bár ugy tudom,hogy az igazi szeptemberben van :oops: /.

Kép
bibolya
 
 


sziasztok,

ennyi kedves invitálásnak nem tudok ellenállni, úgyhogy megpróbálok mostantól nem csak read-only üzemmódban működni, bár ez a fórumozás nekem nem nagyon megy. :?

Jó volt Évivel és Adriennel találkozni+persze a babákkal, így már ha a gyerekeket, férjeket is beleszámolom, asszem nekem is megvan a 10 ismerős Vecsésen! :)

Kata, itthon vagytok már? milyen volt az esküvő? Marcinak hogy tetszett? várjuk a képeket...

Ildi, biztos szuper lesz a nyaralás és a gyerekek is nagyon élvezik majd. mi júniusban voltunk, előtte szétstresszeltem magam, ehhez képest Eszter nagyon jól érezte magát és minden helyzetben tök jól alkalmazkodott.

Merci, felnőtteket nem tanítasz úszni? :oops:

Andi, boldog névnapot Lőrincnek!

Rólunk: Eszter jövő héten lesz 9 hónapos, kúszik-mászik-pakol, 2 hete felállt a járókában és az első fogacskája is kijött a héten. hihetetlen hogy megy az idő és már mekkora... :shock:
most nézem, a vonalzós képet is le kellene már cserélnem :)

remélem sikerül betennem az egyik kedvenc képem:
Kép

és egy bizalmas info a végére: mi is vadházasságban élünk, bár 2,5 éve volt az eljegyzésünk. :lol:

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Csak elbúcsúzni jöttem....

Kedd reggel indulunk nyaralni, addig nagyüzem... Ha csak rágondolok a következő 12 napra, máris könnybe lábad a szemem, annyira örülök, hogy megy a család vakációzni.

Igaz, ma még nagyon sok dolgom van de azt fél lábon forogva is kibírom.

Hiányozni fogtok! Mindenkinek szép napokat kívánok!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Csajok, köszi mindenkinek, de mi is a szept. 5-i Lőrinc napot ünnepeljük!

Kriszti, nagy gratula a tesódnak! Nagyon tündéri a kis Niki! :)
Sajnálom, hogy lemaradtál a szülésről :(

Anita, jobbulást Boginak és Botondnak! Jól belázasodtak szegények :(
Feltétlenül összehozzuk!!!! :wink:

Anett, jó utat nektek!

Viki, üdv :) Nagyon aranyos az Esztered! :)

Merci, mekkora nagy fiad van! És a kicsi is gyöngyörű! :)


Én is elköszönök, mert holnap indulunk a Balcsira! :)
Megyek is pakolászni!
Szép napot! 8)

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Először is minden leendő nyaralónak,de kiváltképp Andinak és Anettnek / és még ki tudja ki nyaral,hisz annyi az eltünt topicos :oops: / jó utat és kellemes nyaralást.Ha megjöttetek bombázzatok minket beszámolóval és rengeteg képpel.

Kriszti,nagyon sok boldogságot kivánok igy ismeretlenül is a hugodnak.Elég ocsmányul bántak vele/veletek, hisz ez egy olyan élmény,ami szinte megismételhetetlen.

Anita,gyerekek hogy vannak?Remélem rohamos léptekben gyógyulnak.

Viki,üdv.újra közöttünk :lol: :lol: .Nem ér ám eltünni ha már egyszer bemerészkedtél az "oroszlán barlangjába" :lol: :lol: :lol:
Jó nagy már hallod a lányod, hogy ilyen hamar máris felállt :roll:

Merci,látod, alakul ez a képfeltöltés :lol: :lol: csak igy tovább!!!
A nagyfiad már kész férfi,és milyen helyes pofija van.Lassan hajthatod a csajokat mellőle :lol:

Gyöngyi,igy hogy Marietta úszószemcsibe "nyomja" ,akkor azért annyira nagy viziszonya nem lehet.Nálunk ezek a dolgok elő sem kerülhettek :roll: addig,amig ennyire utálta az uszit :oops:

Ildi drága ,én is ezt szoktam mondani a páromnak,hogy nem sok a cucc :oops: ,csak az autó csomagtartója a kicsi :lol: :lol:

Adri,szerintem ez a korszak a "legkönnyebb" kiruccanás szempontjából.Hisz még csak szopizik Dóri,ami mindig kéznél van,nem kell melegíteni,kutyulni,/ pl.tápszer vagy gyümi /,amig nem táplálod mással addig szerintem kirándulgassatok bátran/persze utána is,csak akkor már macerásabb egy kicsit /,akár velünk a margitszigetre is.Összehozunk még mi egyett biztosan :lol: :lol:

Kata,milyen volt a lagzi?Hogy birta a kiskölyök :lol: ?Mulatott hajnalig?
bibolya
 
 


Szaisztok!

Andi, Anett!
Jó utat!

Merci!
Nagyon helyesek a fiaid!

Ibolya!
Rendben, végülis igazad van, a cici mindig kéznél van. Csak néha nincs lehetőség elővenni!
Vagy lehet, hogy én vagyok túl szégyenlős! :oops: :oops: :oops:

Gyöngyi!
Most, hogy kész a takarítás megyünk!

Viki!
Bár te jógára már nem jösz de azért remélem találkozunk még! Ha más nem sűrűbben járunk fagyizni!


Anita!
Ez elég húzos lehetett, de reméljük most már minden rendben lesz!

Szandra!
Lassan eléritek, hogy mindenki pókerezen, de akkor fog majd irogatni???

Katus!
Mi van veletek?

Mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

A hugom nevében köszönjük a gratulációt!

Gyöngyi!
Sajnosaz a helyzet, hogy méga férjének semtudott szólni, hogy beindult a szülés, igaz ő nem, ment volna be vele, de szegény azt ecsetelgette, hogy milyen sz@r érzés volt teljesen egyedül olenni tudván, hogy senki nem várja kint az ajtó előtt. Miért pont a 4. gyerkőcnél?
Egyébként jól vannak, nagyon cuki,sajnos még a tejci nem indult be neki. Nincs véletlenül valami tipped homeosból?

Anett!

Jó utat, és időt kívánunk a nyaralásra, a munkára meg kitartást.
Nyaralás előtt és utánis mindig sok a munk, legalábbis nekem. Előtte mindent be kell fejeznem, utána meg rengeteg a lemaradás így 1 hétig pótolgatok.
Most teljes a káosz a kolléganőm nem volt 1 hétig és még mindig nem jön. :evil: :roll: Helyettesítés hegyek és még a sajátmunkámat is meg kell csinálnom. Tiszta káosz, még csak hétfő és már hulla vagyok.

Merci!
Szépek a fiaid, végre nem nekem vannak a legnagyobb gyerkőceim.
Lehet, hogy lemaradtam mennyi idősek?
Ibolya!
Bocsi, neked is elég nagy már a lányod, de a pici mégis csak pici :wink:

Ildi!

Csomagolsz már?
Már biztos nagyon izgultok. :wink:
So-sok képet és beszámolót várok!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Lőrincnek sok boldog névnapot kívánunk!
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok

Köszönöm a fiúk dicséreteit!

Viki
Sajnos már nem! Eleinte tanítottam nagy sikerrel (olyanokat tanítottunk meg az apukámmal úszni akik évekig még kádba sem mertek ülni!!!! vagy igazi viziszonya volt), csak aztán annyi gyerköc lett, hogy belefáradtam az este 7-8ig való oktatásba!

Idna
13 éves a nagy és 2,5 éves a kicsi. És én sem vagyok fiatal. Ibolya írta, hogy én lettem a korelnök!!!!(38 felé haladok)

Ibolya
Még azért szerencsém van Marcival, mert inkább a csajok hajtanak rá és nem ő jár el. Tudod ideje sem sok van (hétkőznap reggel edzés, iskola, edzés, tanulás, fekvés, hétvégén meg meccsek!). De azért persze érdeklik a csajok!!!!!! De szerintem a házon- sporton belüli csajok lesznek a nyerők, aki megérti hogy a sport milyen lemondásokkal jár!!!! Az isijük is sportiskola (Csanády a 14.ker-ben), az osztályukban tornászlányok vannak többségben!
A képfeltöltés meg látod nem regisztrált verzió, és azért nem is olyan jók a képek. De igyekszem gyakorolni az általatok javasoltak valamelyikéből.

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok!

SZUPEREK a képek, mindegyik gyerek tünemény... :)

Merci,
tényleg nagyon helyesek a fiaid. :)

Viki,
Hogy mekkora lett Eszti!!! Csodaszép.

Anett, Andi,
jó nyaralást Nektek!!! (Bár azt hiszem Anették meg hetedhét országon túl vannak...)

Mi jól vagyunk, nem történik semmi említésre méltó, visszaolvastam, de tökszita az agyam, nem tudom, mit akartam már írni.... anyósom itt volt tegnap, végig takarítottam meg pakoltam, a konyhában végre olyan állapotok uralkodnak, amit nem szégyellek... már csak meg kéne tartani, de az nem nagyon megy ugye nekem :(

Hétvégén nagyszüleimnél voltunk,meg "itt" nem messze, Farmos környékén ládáztunk :) Iszonyúan kimerültem :)

És nem mellesleg rossz kedvem van. Én komolyan mondom, nem gondoltam volna, hogy a szúnyogok ennyire meg fogják keseríteni az életemet. Annyi, de annyi van a kertben, hogy nincs olyan időszak, amikor ki lehetne menni. Kint teregetek, tegnap négyet mostam, mind a négy teregetés alkalával hólyagosra csíptek. Fényes délben is!!!! a napon is!!!! Ancsit nem csípik szerencsére, de engem megesznek. Nem tudunk este sem kiülni a teraszra. Sőt, ajtót, ablakot be kell zárni, különben invázió van a lakásban is. Igazságtalan :( Nálatok is ennyire fos a helyzet, vagy csak tényleg itt a szomszéd Tündi halastavacskája meg az én égigérő paradicsomom és az adja nekik a jó búvóhelyeket, táptalajt??? :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus,nálunk ugyanilyen szar a helyzet szunyog ügyben :twisted: Én már próbálkoztam a kora reggeli kimenetellel / 1/2 9-9 / ,du,késő este,de teljesen reménytelen a dolog :cry: :cry:
Nálunk a Geri van tele csipésekkel,a fején olyan sűrűn van,mint a térképeken a helységnevek :roll:

Kriszti,hugodnál ez a 4.gyerkőc?Minden elismerésem.És mekkorák a "nagyok"?

Ildi hol vagy?Csak nem bepakoltad már magadat a böröndbe :lol: :lol: ?
bibolya
 
 


Sziasztok!

Pakolgatok,pakolgatok :lol: :lol: :lol:

Ibolya!
Már én is gondolkodtam rajta,hogy bepakolom magam is a böröndbe addig se kell mást csinálni....

Katus!
Nem tudom,mert nálunk most nincs annyi..emlékszel mikor Rékát összecsípkedték? akkor nagyon sok volt,de mostanában azért úgy nincs. VAn elvétve egy kettő,főleg a délutáni órákban,de nem vészes.
Lehet kapni a Gyógyszertárba mindenféle (bio akár)szúnyogriasztó szereket,egyik se vált be?

Merci!
NAgyon helyesek a srácok!!!!
Ügyes vagy,látod tudsz te :lol:

Kriszti!
Már ki se látok a csomagokból,kész ....
Majd jövök ám a beszámolóval természetesen...
Kár,hogy nem jöttetek! :cry:

Adri!
Rég láttuk Dóri babát,vedd elő a fényképfelrakó tudásodat és árassz el bennünket ,légyszi!!! :lol:

Andi!Anett!
Jó nyaralást kívánok én is nektek! Még ha már nem olvassátok!
De majd ha hazajöttetek....

Tegnap egyszerűen nem volt időm a gép előtt ülni...este meg majd elaludtam. Rékával 5-től Olimpiát néztünk. :x a kézis csajokat!!!gondolhatjátok este meg már kidőltem

Andi!
Úgy emlékeztem,hogy tavaly már ezt tartottad,de lehet,hogy rosszul :oops: inkább 2x,mint 1x-se nemigaz? :wink:

Viki!
De jó! De jó!!Én is mondtam már többször,hogy gyere!!!!!
Eszter gyönyörűséges még mindig,és mekkorát nőtt tényleg nem semmi. Most voltál pocakos,erre tessék mindjárt 1 éves a nagylány!!!
Köszi a biztatást nyaralás ügyben,ti merre voltatok?

Anita!
Behalok Boti dumájától,akkora vagány az a kiscsávó,hogy ihajj!!
Mikor voltunk a Praktikerbe,akkor is beszólt valamit...már nem tudom mit,de szétröhögtem magam rajta azt tudom....
Hogy vannak?

Visszaszámlálás elindult :lol: naná...ezekután komolyan modnom már csak jól sikerülhet...

Évi!
Köszi!
Az úszópellust,mint fogalom ismertem,csak azt hittem,hogy van valami vízhatlan nejlon bugyi vagy mit tudom én,amit speciálisan uszáskor használnak! Jó,hogy mondod,mert a mi csomink fogyóban van,felírom még a beszerzendő dolgok listájára gyorsan! Mi Liberosat használtunk,csak sose tudom,hogy melyik az eleje és melyik a hátulja. :x
Puszi a nagyfőnöknek!!!Egy jó nagy cupppp!!!

Gyöngyi!
Marietta "nagyon király!" -indulhat a Szigetre!!! :lol:

Szandra!
Te poker királynő!Aztán sokat nyerjél!!!
Tényleg már akartam kérdezni,hogy apukáddal mizu? De akkor szoktatok még találkozni úgy látom...

Megyek lassan,mert még a szoba romokban hever....az összes göncünket kiszedtem a szekrényből,gondolhatjátok mi van itt....



Ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok,
csak pár szóban, mert dögrováson vagyunk... a lakodalom elég gáz volt, de Marci tök jól bírta - egyedül a zene zavarta, de az tényleg ordenáré volt
én pénteken megfáztam, szombaton végig az orromat fújtam, vasárnapra a mellem is begyulladt, úgyhogy 2 napja lázas vagyok, nem nagyon tudok fejni se :(
tegnap éjjel Marci is bnenáthásodott, szegényként folyamatosan porszívózni kell :(
lent maradtunk a kisfickóval Anyámnál, holnap este jön értünk Péter, remélem, addigra sikerül kicsit kikupálódnunk
öröm az ürömben, hogy itt legalább nincsenek szúnyogok :)
puszi mindenkinek, a nyaralóknak jó láblógatást
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Hali!

Csak egy gyors bekukk.

Nyaralóknak kellemes időtöltést, jó pihenést!

Szúnyogok!
Esetleg próbáltátok már ezeket a szúnyogriasztó gyertyákat, füstölőket? Mi tavaly előtt használtuk ezeket, még Palotán (iszonyatos volt a helyzet, szellőztetni sem tudtam), meggyújtottam a füstölőt és mire az első elégett már érezhetően menekültek. (a gyertya nekünk csak ideiglenesen, kb 5 percre oldotta meg, inkább zárt térben célszerű sztem, a füstölő nagyobb teret is könnyebben "szúnyogtalanít").

Mentem, m tegnap megint horgászni vtunk és mára maradt a mosás-főzés-takarítás.

zsanett
 
 


Sziasztok!!!

Adri!

Bizony tisztaság van ( :roll: ), jöhettek - válaszoltam a prividre :lol: :lol:

Katus!

Nálunk nem gáz a szúnyoghelyzet - olyan mint minden évben. Engem nem cípnek, így csak a csajok szobájában van elektromos riasztó. Egyszer felejtettem el bedugni - na, akkor szétcsipkedték a Sárát :roll: , azóta is azt vakargatja :cry: :cry:

Kata!

Jobbulást neked!!!! Csillapítsd a lázad!!! És szoptass nyugodtan, főleg, hogy ne durranjon be a cicid. Nátha az egyik legszarabb betegség, főleg csecemőknél, mert nem kapnak rendesen levegőt :cry: :cry:


Kriszti

Előkerestem a homeos kisokosomat :lol: :lol: , nekem ezeket javasolták:
-pulsatilla D12 és urtica urens D12 (2-3 X 5 golyó 2-3 napig)

Saját tanács: ha csak nyekken egyet tessék cicire rakni!!!
:lol: :lol: :lol:

Sajnálom, hogy egyedül kelett szülnie - tuti valamilyen módon "megköszönném" a szülésznőnek :twisted: :twisted:

Lányok!! Vettem szandit a MAriettának (tudjátok neki nagy a lába) Mause-t az Ecseri úti templom mögötti cipőboltban. 4.000,- volt és nagyon sok féle van egészen 31-esig . Tényleg szépek, majdnem a Sárának is vettem, pedig neki nem is kell :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, de kihalt a topikunk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: így nekem sincs kedvem írni :oops: :(

Talán majd holnap... :roll:

Jó éjt mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Évi!!!!!
Nincs kedved írni...., na szép...., de a végén még beléd szorul :wink: :)

Kata!
Jobbulást nektek is.

Anita!
Megkérdezted nekem a nénikét a hidegtállal kapcsolatban? Mi, merre, hány méter????

Fáj a fejem két napja, pedig tegnap túl teljesítettem magam ivás ügyben :roll: .

Bocsi nem is írok többet mert zúg az a szép kis fejecském.

Szandra

szandrakiss
 
 


Húúú az annyát de pörög a topik. Ennyit azért ne írjatok mert nem tudom elolvasni. Az én fejem még mindig fáj pedig ma már 2 és fél litert ittam GYÖNGYIKEEEE hallod ezt.

Na akkor megyek és a tükör előtt megbeszélem magammal a dolgaimat :) :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


Drága Szandra!!!! :lol: :lol: :lol:

Sajnálom a kicsi buksidat :cry: :cry: , akkor pókerezni sem tudsz :cry: :cry:
Jobbulást!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Holnap megyünk a Római strandra.
Ha van kedve vkinek csatlakozni szóljon.

zsanett
 
 


Gyöngyike!
Mit csináltatok ma??? Nem hiányzunk a csajoknak? :wink: :lol:

Judit!
Mi újság? Jobb már a helyzet? Megoldódott már a problémátok?

Anita!
Hidegtálasnéni!!! Légyszi kérdezd meg. Köszi.

Zsanett!
Mi nem megyünk szerintem.

Ibolya!
Nagyon el van tűnve magácska! Mi az ok?

Évi!
Legalább te tarts ki mellettem kérlek. Annyira beszélgethetnékem van és senki nem akar írni.

Adri!
Jönnek a frontok, eszembe jutottatok mikor mondták a híradóban, hogy a hétvégén 10 fokkal lesz kevesebb. Szegény Dóri baba.

Katus!
Kipihented magad?? Régen voltatok ládázni, vagy csak mostanában nem írtad? Mostani sikeres volt? Tényleg, mindig megtaláljátok a célt? Miket szoktál otthagyni magatok után?

Anikó!
Ti most nyaraltok??

Kata!
Hogy vagytok? Kislegényről újabb képek??

Kriszti!
Beindult a tejcsi? 4dik gyerkőc??? Jól értettem??

Ildi!
Jó készülődést nektek. Edó nagyon hiányolja Réka babát.

Merci!
Hogy vagytok?

Ja és jó lenne ha valaki elárulná, hogy hová lett a kulcsom. Hétfőn átjött egy JAF ismerősöm a kislányával, meg a Gyöngyikéjék. A kiskaput kinyitottam és onnantól kezdve nincs meg a kulcsom, már bezárni sem tudtam a kaput :roll: , szuper. MONDJÁTOK MEG HOL VAAAAAAN!!!

Na megyek fürdeni

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok,

Közkívánatra étfőn cini nálunk!!! Gyertek sokan (akik nyaralnak igazoltan lesznek távol) :)

Hír nincs, fejfájás van, Szandra, kitartást nekünk!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra,

kulcs ügyben kérdezd Edót!!!! :)
Ládázád: általában megtaláljuk, amiket hagyunk: gumi labdák, zsírkréta szett, utijátékok, kaleidoszkóp, ilyesmik. A Müller a szponzorunk :)

Szerintem mire visszaérsz a fürcsiből, már nem leszek. Pedig dumcsizhattunk volna :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Nálam is ez a fránya fejfájás uralkodik :( :(

Katus, ránk számíthatsz :!: :D

Szandra, múltkor kérdeztem a nénit, 1400-1500-re mondta azt hiszem a személyenkénti árat (úgy tudom 2000 körül mozog) , de nem kérdeztem mi van benne :oops: Rendelj gyorsan egy kétszemélyest, oszt mondunk véleményt róla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja és Anikó Balcsizik :D
A kulcsod nálam van, csak, hogy könnyebben tudjak közlekedni :lol: :lol: :lol: ( :arrow: bár, ha nem találod javasolnék egy zárcserét :!: )

Jutka, szívesen, de képet azért légyszi tegyél fel! :)

Viki, aranyos a kislányod, ne hagyd abba az írást!!!!

Zsani, mi mennénk, de ez miatt a fránya bacis miatt, letiltott a hétre a dokibácsi a tömegfürdőzésről :( Gondolom mások érdekében....??

Gyöngyi, ha vagytok holnap, beugranék az olajért :oops: , meg megnézném a szúnyogriasztótokat... :D

Anita
putyu
 
 



Megadom a számát, kérdezd meg, nem fog megsértődni, ha mégsem őt választod!

Anita
putyu
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?