Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok! :D

Köszi a kép dícséreteket! :wink:

Vicus :D Nagyon örülök, hogy túl vagy rajta, 3 az nagyon szuper! :D Hétvégén pihenj sokat és vigyázz magadra!! :wink:

Ticsi :D Nekem nem nyílik meg a link..... :evil: Majd tegyél képet lécci, hogy én is láthassam! :wink:

Sleepin :D Alig várom, hogy Ti is rábólintsatok ketteskére! 8) :lol:

Gröni :D Már ilyenkor jöhet tej?? :shock: :roll: Ez baj vagy nem baj? Kell vele kezdeni valamit? :roll:

Gyugyi :D Aztaaa, nagyon tetszenek a szobák, tök jól néz ki, hogy egyik fal ilyen, másik olyan színű. Nagyon tecc! :D Aztán most már pihenjél is vazz!!! :wink:

Mofly :D Nagyon remélem, hogy ez mensi volt! :wink:

Zsu :D Hogy vagytok? Érzel valamit? :wink:

Képzeljétek csajok. Van egy barátnőm, ő is pcos. Egyszer azt mondta neki a doki, hogy nem lehet babája, köv ciklusban meg megfogant a kislánya, aki már 3,5 éves. Azóta is nagyon össze-vissza van mensije, most 6 hónapja nem volt. Egyszer csak elkezdte szarul érezni magát, vett tesztet és plusz a teszt. Elment dokihoz, ott 8. hetesnek látták a kicsit. A héten volt ismét uh-n (9. hét) és most meg 2 szívhangot hallott a doki, de azt mondta teljesen összekeveredett a doki is, és mondta hogy jöjjön vissza 1 hét múlva mikor tovább nőnek, de tuti több mint egy baba van. :D Nem semmi, teljesen megdöbbentek! 8) :D

Ma befőztünk anyummal 24 kg paradicsomot, holnap meg is csinálom az első adag paradicsomlevest. :D

Puszi mindenkinek és szép délutánt! :wink:
fenci
 
 


Vicuska!

Hajrá ikrek! :wink: Örülök, hogy minden rendben, ügyes kislány vagy! 8)

Zsu!

Én kettőre tippelek! :wink:

Fenci!

Nem semmi sikerstory! :shock: :D Asszem normális, másnak is van, akkor biztos! :roll: Mintha fiamnál is lett volna, már nem emlékszem! :oops: :roll: Az biztos, hogy nem kell vele semmit csinálni, el kell viselni! :wink: Ticsi linkjét nekem sem sikerült megnyitni, de bepötyögtem a mamakalauzt és így sikerült!

Kép

Kép
gröni
 
 


Hol vagytok? :roll:

Grönike!
csordogál a tejcid? :shock: :lol:

megyek megnézem Ticsi oldalát :P
Vendég
 

 
 

Csajok!

Most kaptam Ticsitől egy sms-t, hogy Zsu-t reggel kórházba vitték, mert vérzik! Kéri, hogy szorítsunk értük!

Zsu drága!

Kezem-lábam keresztben van értetek!

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Segítsetek nekem légyszi.
Ma vagyok a 9 DPO-n. Vagyis, ha jól számolom.
Ugye,azt úgy kell számolni, hogyha 07.28.-án volt peteérésem, akkor onnantól kell a napokat számolni.
A peteérési nap az az 1. vagy azt még nem kell számolni?
Ma csináltam lh tesztet.
Két csík van rajta, de a kontroll vonak sokkal erősebb.
De, azért ott van a második csíkocska is.
Szerintetek tényleg igaz az, hogy érdemess LH tesztet csinálni, mert az hamarabb kimutatja a terhességet.
Csütörtökön kell majd megjönnie, remélem nem fog.

Köszi
ildike25
 
 


Jaj istenem, Zsu! Rettenetesen szorítok értetek! Minden rendben lesz Veletek!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Ildike, 9. dpo-t úgy számold, hogy a peteérést követő napot számold első dpo-nak. Nekem is pozitív volt az LH teszt a terhességnél, de valakinek nem. Nekem csak maradt régről LH tesztem azért csináltam, de szerintem hülyeség. :oops:
fenci
 
 


zsu drágám

Nagyon szorítok biztosan nem lesz semmi baj...előfordul a vérezgetés a koraterhességben....az is lehet hogy valakmelyik baba meggodnolta magát

jaj nem lesz semmi baj érzem.....nagyon nagyonremélem.........

küldöm a sok enerdzsit!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Fenci,te mikor csináltad az első hcg teszted?
Ugye még korai lenne most csinálnom?
Akkor, ha úgy számolom, ahogy írtad, akkor tényleg ma vagyok a 9. DPO-n.
Jaj, még egyben segíts nekem légyszi.
Tegnap ill. tegnap elött nagyon kevés barnázásom volt. Tényleg kevés.
Ez mitől lehet?
Nekem mindig rendesen időben, semmi közti vérzéssel, tök rendben szokott megjönni.
ildike25
 
 


Sziasztok csajok!

Visszatértünk a nyaralásból.Szupi volt a hotel, élveztük a semmittevést és persze mást is :wink: nagyon!
Kocsival voltunk, mert túl sok csomagunk volt, a motorhoz meg még nem vettünk táskát.
UI:A jogsi a páromé...én csak utas vagyok. De voltunk motorozni még tegnap este itthon.Tetszik!
Erről jut eszembe, ne kérdezzétek miért..tegnap amikor jöttünk haza Szoboszlóról már Miskolc után majdnem elénk jött egy kis szarvas a 26-os főúton!!!Szerencsére épp nem mentünk gyorsan, meg a szarvas sem...párom dudált párat és szegény gyorsan vissza is fordult és visszament az erdőbe.Nagyon ari volt!!!

Peteérésileg fogalmam sincs hol tartok...de valószínűleg érik a petém..mert a hőm lent van , a pg 53 hol páfrányos hol nem...sz*r az a vacak. :twisted: ...szóval próbálkozgatunk legalább kétnaponta...ha kedvünk van, akkor többször...oszt 8) majd lesz vmi. :lol:

Gizi
Sok sikert az új élethez!!!! :D

Gröni
Tegyétek be Furi Geller videóját! :lol: Majd ő elveszi a kedvetek a cigitől. :lol: A plussz kilók miatt pedig ne aggódj most, sokkal fontosabb szerepet kaptál az élettől...a színpad a tied! :lol:

Kolibri
Állat édes lehet az a cicus.Nekünk sose volt...de vagy 2 hete megmentettünk a párommal egy kiscicát :D aki itt kóválygott a parkolóban.Adtunk neki kajcsit, aztán beleszeretett a férjembe..csak úgy dörgölőzött a lábába :lol: ...szerencsére erre járt egy rokonunk aki kertesházban lakik és elvitte...náluk cseperedik most. :D

Zapáné
Csodaszép lett a lakás!!!Nekünk is kellene megint festeni.A festék már megvan....

Zsu
Keresztben érted kezünk lábunk!!!!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Puszi mindenki másnak is!!!

Ui:Holnap megyünk jégbarlangba Szlovákiába...majd este jövök.
vizkriszisback
 
 


Zsu!

minden rendben lesz++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!
nagyon szorítok+++++++++++++++++++++!!!!!!!!!
Vendég
 


Éjt csajok!

Folyamatos a kapcsolat Zsuval. Már elmúlt a vérzés pici barna van, uhut nem csináltak, aminek örül, mert nem bízik az ottaniakban, megjegyzem, azért nem csináltak uhut, mert nem jó a gép!!!!!!!!!!! Hát vazze, egy kórházban ami ráadásul híres nincs egy vacak uhu működőben.... no off!

A hcg szintje 3958, tehát emelkedik!!!!!! Ha holnap sincs vérzés haza mehet, akár saját felelősségre is.

Dokibánkkal is tartja a kapcsolatot, ha kibírja szerdáig csak akkor uhuzza...ehhez kell most szorítani, mert ő is meg én is tudjuk, hogy a dokibánk keze érzékeny, nem uhuz, mint vadállat! Ha nem vérzik, más ne viszgálja!

Még kéri a csurikat!

Mondtam neki feküdjön, mindenki szorít, és majd én hírelek, ha smst ír!

Gröni köszönöm, hogy írtál helyettem, túléltem a 300 kmes túrát anyósig, meg vissza (600) gyerek nem akar kidőlni, mert végigaludta! :evil:

Holnap lefotózom Ticsiműt!

Fenci!

Igen valamiért becsatolta a linkbe az ittet...www.mamakalauz.hu
csak innen próbáldd megnyitni, de teszek majd képet ide is, csak meg kell buherálni, majd holnap du megpróbálom.

Már 1714gr a törpe, és 5,5 cmes talpa van! Hogy ezzel mit művel!

Vicuska!

Nem aggódik, elszíjja uccsó doboz cigijét, mert most jön pár év, amíg nem lehet.... :wink: no egye fene guríts le egy kis pezsit is hozzá! Galambügy tuti jól megoldódott! Én tudom ám, miért ette meg a kutya! Helyet csinált az ikreknek, különben kicsi lenne a ház! :wink:

Na jó éjt mindenkinek!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ezek a Tiétek ZSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi! :lol:

kösz a híreket Zsuról!
továbbra is mennek neki a drukkok+++++++++++++++ :D

és köszi azt is amit nekem írtál :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Kép

:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt csajszik! :D

Zsu drága :D Minden rendben lesz!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink: Nagyon drukkolok értetek! :wink:

Vicus :D Még nem is írtam milyen ügyin elintézted a galambtémát! :wink: Néha kell egy kis füllentés.... 8) :oops: :lol: :lol: :lol: Ma má ne cigizzél!!!!! :lol: Kezd meg a leszokást, csak úgy a vasárnap miatt! :lol: :lol:

Krisz :D Képet a nyaralásról! :wink: Akkor most kipihentek vagyok, frissek, üdék és kívánatosak.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ildike :D Általában 28 naposak a ciklusaim, 29. napon csináltam az elsőt. Valakinek már a 9. dpo-n is csíkos a tesztje, az enyém még a 29. napon is halványka volt, szerintem korábban tuti nem láttunk volna semmit. Mielőtt nem próbálkoztunk a babával, nekem is full pontosan jött meg semmilyen barnázás nélkül. Aztán ahogy belevágtunk, onnantól minden egyes hónapban volt barna, fene tudja mitől. Lehet alacsony a progeszteronod, sárgatestelégtelenség, attól lehet. Ezt említsd meg dokinak. Nálam kiderült a 2. számú cukorbetegség, mióta azt a gyógyszert szedem, teljesen elmúlt a mensi előtti barnázás. Drukkolok Neked! :wink:

Mami :D Már mindjárt csak 100 nap van hátra! 8) :wink: Neked meddig fájdogált a pocid? :roll:

De szép időnk van ma reggel. Tegnap délután akkorát lustiztam, hogy csak na. 4 órától a tévé előtt ültem és néztem az olimpiát. Évek óta nem csináltam ilyen tévézést. Tök jól esett.
Most mindjárt felkerekedek, rendbevágom a lakást, főzök vmit, aztán délután kicsábítom a párom valahova a szabadba. :P

Pussz
fenci
 
 


Sziasztok!

Sleepin,
Mit olvasok, gondolkodás ketteskén? Zene füleimnek :lol: De akkor együtt csináljuk :lol: Na jó külön ágyban, de egyszerre :lol: Jó lenne megint együtt pocakosodni :wink:

Fenci,
Gratulálok a pocakossághoz :wink: :D

Vicuska,
Drukk a beültihez!

Mofly, Krisz,
Nektek pedig külön drukkolok!!!
Vendég
 


Zsu
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++

Ticsi
Tegnap megvolt a 4D. Tök jó képek lettek. Elégedett vagyok. Dórit 1841 grammnak mérték. Mingyá' rakok ide képet, hátha mást is érdekel. UH-s néni szerint haja is van, a 2D-n látszott. Azt is felrakom.
Amúgy nem csuklottál tegnap? Az M3-ason emlegettelek a leágazótoknál. :D

Mofly
Remélem, menzi volt és szépen helyreállsz. Nagyon drukkolok Neked!!

Bocsi, hogy nem írogatok, de eccerűen semmi időm, erőm meg főleg nem, de olvasok!!

Ha kíváncsiak vagytok, akkor a másikba írtam és raktam is fel Réka és egyéb képeket.

Puszi mindenkinek!!

Tegnapi Dóri (31+4):
Kép

Dóri haj:
Kép

Anya pocak (meg koszos tükör :) ) 31+0:
Kép
gtünde
 
 


Ticsi
Zsunak üzenem, hogy pihi ezerrel!!! És szedjen Rutascorbint!! Nekem a haematomára bevált. Ha neki is az van, használni fog.
Amúgy meg tök gáz ez az uh-s sztori. Mi az, hogy nem működik?? Csak egy gép van??? Felháborító!!!! :evil: :evil:
gtünde
 
 


Jó reggelt! :lol:

Tüne!
tök csini vagy és nagyon édes a hajas kép! 8)

Fenci!
én is döglöttem tegnap egész nap :oops: , jólesett, asszem ma is ezt teszem :wink: , jó kirándulást :lol:

Zsu!
++++++++++++++++++++++++++++drukk :D
reméem ma márhazajöhecc, és pihenjél sokat!!!!!!!! 8)

Pandácska!
szia :P tesóprojekt? :wink:
Vendég
 


Tünde,
Nagyon szép Dóra, de ez csak természetes, a Dórák csak szépek lehetnek :lol: Pocakod is gyönyörű :wink:

Vicuska,
Legkésöbb jövő szeptemberben elkezdünk spontán próbálkozni, vagy megyünk a fagyibabákért. Addig még szeretnék szoptatni, meg majd költözünk is közben, és az nem pocakosnak való. Már nagyon szeretnék pocakos lenni, de türelem babát terem :D Két babád ültetnek be?
Vendég
 


Pandácska! :lol:

épp kérdezni akartam, van-e fagyitok 8) , akkor most védekeztek? 8) , 3-at szeretnék visszakapni, remélem mind3 szépen elkezdett osztódni :wink: , abból meg remélem 2 megtapad, egy kék és egy rózsaszín masnis :wink:
Vendég
 


Zsu

nagyon szorítok neked, hogy ne legyen semmi baj! :wink:

Vicus

neked meg a beültihez millió drukk! :wink:

Gyugyi

nagyon szép a kecó, jöhetsz nálunk is :wink: :lol:

Velem semmi jó, voltam dokinál, norculutot kell szednem :cry: , és van egy csunya bacim, gombával vegyítve, most arra kapok erős gyógyit, ami miatt no eksön, pedig most vagyok félidőben, szóval ez a hónap ugrott :cry: , talán majd szeptemberbe. :?
babácska08
 
 


Ticsi!

De jó, hogy vannak jó hírek Zsuról! Anyóst, hogy bírtad? :oops: 8) Beírtam a google-be a ticsiműt, hátha megtudok róla valamit, erre csak téged adott ki! :lol:

Tünci!

De aranyos pocid van! :D Azért itt is látszik Rékából valami! Dórinak pedig milyen csókos szája van! :shock: Nagyon szép! :wink:

Pandus!

Beszoktam nézni a blogodba! Kész nagylány már Dóri! Nagyon szép leányzó! :wink:

Vicuska!

Holnapra szorítok, remélem teljesül a vágyad és követed Mami példáját! :wink: Ez a gólya nálatok van? Tudja hova kell menni! :lol:

Fenci!

Jó szórakozást délutánra! Meddig fogsz dolgozni?

Kép

Kép
gröni
 
 


Baba!

Basszus! :evil: Nem Gynevacozol? :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni

de
babácska08
 
 


Baba!

És mégis? :? De azért a nyaralás jó volt? Mesélj! Vigyél kicsit ki a négy fal közül!

Kép

Kép
gröni
 
 


Babácska! :lol:
basszus :evil: , remélem a gyógyik segítenek, norculot mire jó? :roll:

Grönike! :lol:
az a gólya nem igazi ám..... :oops: :D , anyumtól kaptam :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma vagyok 10.DPO-n. Csináltam LH tesztet tegnap és ma is. Mind a kettőn van két csík, csak a mai erősebb.
Foglalkozzak az LH tesztes dologgal vagy hagyjam az egészet?
Mikor csináljak HCG tesztet szerintetek?
ildike25
 
 


Vicuska
Neked meg el is felejtettem gratuzni a petikékhez. :oops: Gratula! És holnap jó költözködést az ikreknek!! :D

Gröni
Rékának is ilyen szája volt a 4D-n. :) Remélem, lábaid jól összeszorítva! :) Nagyon ügyi voltál eddig!!
Íme Réka 33 hetes 4D-s fotója:
Kép

Pandi
Köszi!

Pocak: azért is raktam föl, mert kíváncsi voltam, szerintetek nem nagy-e, ui. eddig mindenki, aki kérdezte, mikor szülök, elámult, hogy ahhoz képest milyen nagy. Pedig szerintem nem. :)

Összehasonlításképp itt Rékával 32+6 voltam:
Kép

Na, és akkor több képet nem rakok föl. :D
gtünde
 
 


Zsu!!! Minden rendben lesz!!! Bízni kell benne!!!! ++++++++++++++

Fenci! :) Látom jó kedved van. :)

Pandi :) Ketteske még nagyon nagyon csak gondolatban, de ott is sok sok kérdőjellel... Szóval még nagyon nem hiszem. Amúgy is cicimániás gyermekeink mellett mit gondolkodunk? :D Aztán meg mi lesz, ha most nekünk lesz lányunk, Nektek meg fiú, Őket is összeházasítjuk? :lol:

Tündi :) Nagyon szép Dóri!!! Csókosszájú! :D Nekem kicsi pocim volt, Pandinak volt szép nagy, de szerintem tökmindegy mekkora (eprsze ezt azért mondom, mert nekem nem kellett szenvednem a nagy hassal)! :D Mondjuk lehet nemtől is függ? És fiúspocakos voltam pici hassal, Pandi nagypocakos lánnyal.

Szóval senki semmit nem tud Babcsiról?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Felrakom az LH teszteket.
Szerintetek is erősödik, vagy már nekem ment az agyamra a teszt? Kép
ildike25
 
 


Sleepin
Köszi! :) Én írtam Babcsinak iwiw-en. Válaszolt is. Minden OK velük. Babucija szépen növöget. Sulit befejezte. Már csak az államvizsga meg a szakdoli van vissza neki. Azt nem írta, hogy fog-e írni, de aki akar, az tud neki iwiw-en írni. Ja, és készül a babaszoba meg vásárolgat is már babacuccokat. :)
gtünde
 
 


Ildi
Szerintem erősödik.
gtünde
 
 


Ildi!
szerintem is erősödik 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Tünde,
Szerintem nem nagy, de nekem is óriási hasam volt, így lehet azért mondom ezt :lol:

Sleepin,
Természetes, hogy házasítunk megint :lol: :wink:

Ildike,
Erősödik :wink:

Gröni,
Köszönjük :wink: Mesélsz nekem kicsit a pocakosságodról? Semmit nem tudok :oops: Mozoghatsz? Nemét tudjátok? Nevek vannak már?

Vicuska,
Tökéletes tervek :lol: Drukkolok, hogy így legyen :wink: Általában védekezünk :wink: Tőlem jöhetne most is a baba, csak jobb lenne, ha már Dóri járna, és nem kellene annyit emelgetni.
Vendég
 


Gröni

jó volt nagyon a nyaralás, lenne mit mesélni, az tuti, ezek az olaszok tudnak élni.

Vicus

az egy nagy dózisú sárgatesthormon tabletta, amit a 21. naptól kezdve kellesz szednem egy hétig, hogy megszünjön a pecsételgetésem, és esetleg babásodhassak.
babácska08
 
 


Hahóóóó!

Újra itt! Megyek visszaolvasok!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu!
Nagyon remélem, hogy minden rendben, és mostanra már otthon vagy.

Vicus!
Örülök, hogy rendben volt a leszívás. Holnapra mennek a drukkok! Szép gólya! :wink: :D

Babácska!
Akkor ennyit a G-ről? :shock: Vagy most mi van? :shock:

Fenci!
Aranyos az új vonalzód! :D :wink:

GTünde!
Szép pocak! Édi a hajasbaba kint is bent is. :D

Ticsimü!
Szupi a kis Ádám! Klassz méretei vannak. :D

Gröni!
Tejci még mindig gyün?
Egyébként hogy vagy? Engednek mozgolódni otthon?

Susy!
Még nem értetek haza? Hogy vagy?

Nati!
Nem is írtál, hogy megy Szabinak a bölcsi? Te mikor kezdesz dodozni? Vagy már gürizel is? :oops:

Mami!
Voltál a doktornéninél? Uh-ozott?
Mi a helyzet odabennt? :D

Vicky!
Ti merre vagytok? :shock:

Krisz!
Ti is nagyon jó emberek vagytok, hogy segítettetek a kiscicán.
Olyan jó nektek, hogy megint mentek valahová! Érezzétek jól magatokat! :D

Nekem lóg a nyelvem, és be vannak gyógyulva reggelente a szemeim a kis vakarcs miatt.6 kor kelt. Etetés, dögizés és egy picit visszaalszunk úgy, hogy mellettünk fekszik. :D De imádom! :D
Kedden lehet, hogy nem kapom meg a G-t, mert Szombathelyre kell mennem munka miatt. Igaz, hogy kórházba. De ott nem adathatom be idegenekkel.
Remélem hamar végzünk, és még du. tudunk egy szurira talizni a doktornénimmel. Csak keddenként jön hozzánk. :(

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Tündi :D Gyönyörű a pocakod, szerintem pont amilyennek lennie kell, se nem kicsi, se nem nagy! :wink: Nagyon szép a babód arca! :D

Gröni :D Ha minden rendben lesz, akkor karácsonyig fogok dolgozni. Jól elvagyok bent, meg hát kő a pénz az építkezéshez.... :roll:

Pandácska :D Köszi! :wink: Remélem hamarosan belevágtok a tesóprojektbe! :wink:

Kolibri :D Remélem kedden még időben sikerül beadatnod a gynevacot. :wink:

Délelőtt sétálgattunk, kimentünk a telkünkre, megnéztük mekkora a gaz, de még úgy néz ki nem kell nyírni. Álmodoztunk egyet hogy hogyan is fog kinézni a házikónk. :wink:
Ebédre anyóséknál voltunk, aztán főztem holnapra, most este meg barátok 10 hónapos kisfiával babáztam. :D

Kukac, merre vagy???????????????????, :roll: :roll: :?: :?: :roll:

Pussz mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


hello csjszikák :)

Fencike

hogy érzed magad??? émelygés és társai? ha nincs még ne aggódj...majd lesz :wink: nekem kb a 7. héten kezdődőtt :)

Kolibri!

éljen az uj cziczaaaaaaaaaa....édes kis kölyökpofájúak imádom őket....

Tüdni!

de jó hogy jöttél :)

nagyon jó a pocid tökre nem nagy...ideális....látnád az enyémet... :shock: mostanában megint ugrott egy méretet elég termetes :) na jó kb mint a tiéd...de én még csak 24 heteske vagyok 8)

Vicuska!

holnapra egymilla drukk....visszakéritek mindhármnat ugye?

Nati, Baba!!!

welcome hooooooome...meséljetek! :)

na az előző oldal már kiesett a fejemből szori, de olimpia van és mi perverz sportmeccsnéző család vagyunk és négykor keltünk ma ezért....apósomék mennek is ki, mi majd 4 év múlva Londonba az ikrekkel :lol:

képzeljétek elkapott a lááááz az a bizonoys fészekrakó----addig szekáltam a párom mig fejben pikkpakk átrendeztük alakást és a dolgozóból gyerekszoibát csináltunk és megoldottuk hogy állatoknak embereknek gyerekeknek egyarámt jó legyen most very nyugodt vagyok, szeptemberben megcsináljuk.

a babakocsi is eldőlt a legegyszerűbb esernyős ikerkocsit vesszük nekem tökéletesen megfelel ....igaz nem valami hiperszuper modern, de BEFÉR A KOCSIBA....és nekem a mobilitás százszor fontosabb mint a dizájn.. :lol: :wink:

mis festeni és egyéb dolgokat nem fogunk mert el akarunk majd költözni házikóba, sok lesz a három állat meg a két gyerek a panelbe a jövőrte nézve, jövpő tavasszal elkezdjük hirdetni a lakásainkat és összehozzunk belőle egy czuki kis kertesházat valahol :) (ha valakit érdekel pesti (angyalföldi) két és háromszobás lakás csak szóljon :)

puszi midenkinek
Vendég
 


Éjt!

Zsu még bent van, nem engedték haza, de Pirit, és Barnát nagyon jól sikerült elűzni!!!!!!!!!

Isteniek vagyunk így együtt igaz csajok!!!!!!!!!!!

Holnap már tuti haza jön, és ha jól lesz, ír is nekünk. Addig én hírelek!
Dottoréval folyamatos a kapcsolata, nagyon megnyugtató, megemelték a gyógyikat, most már jó lesz minden, reméljük!

Puszil mindenkit, és mindent köszön!

Tünci!

Én már égek, hogy nem jutok egy hosszú lélegeztnyi privihez, még ez a hetem iszonyú, de utána talán leereszthetek egy kicsit! Meg talán jön keresztlányunk egy kicsit bébiszittelni. Dóri de édi! Látom már hová járunk udvarolni! Mehetünk ugye? Nekünk is van hajunk, ugyanúgy, mint Árpinak, a tarkóján! :D

Bocsánat csajok, ha most nincs időm írni mindenkinek, de ezerrel dolgozom, és nem leszek kész holnapra, akárhogy akartam...kellett nekem elvállalni gyerekek mellett ezt a melót...az elején még tök jól esett, de most már húzós, és Ádám ma labdának nézte a húgyhólyagomat! :evil:

Holnap este bekukk, ha Zsu nem ír, hírelek, ha ír, akkor megpróbálok visszaolvasni kicsit, és reagálni egy két dologra!

Gröni

Ticsimű nem konkrét nevű vmi, csak ránézett, és azt mondta, hogy ez Ticsimű! Ígérem lefotózom, rövidesen...meg kell várnod! Nehogy megszülj itt nekem, ticsimű nélkül!
Még bacogassál,m hogy ne felejtsem el!

Pusszantás

Kép
ticsimû
 
 


Mami!

cijja!

Én is angyalföldi vótam! :D

Kép
ticsimû
 
 


Ticsiműű

köszönyjük a zsu híreket tutttira minden rendben lesz nagyon szorítok továbbra is....

melyik ez a kórház ahol nincs uhu???? :shock:

hja voltam doktorbácsinál uhn aklinikán...kicsikéim jeléenleg tök egyformák még nagyobbak is a koruknál átlag egy héttel és ficánkák nagyon :)

igaz mostanában szokott elkezdődni az esetleges lemaradozás de azt én majd nem hagyom....nem fog itt kérem senki lemaradni a másik mögött 8) kisleányom valóban keresztben fexik a köldököm és a gyomrom között ő okoz nekem olykor kellemetlen perceket de nem baj.............imádom őket :lol: na most jól megrúgott fijú gyermekem aki utálja ha ülök mer gondolom összenyomom....leánykám azt nem szereti ha fekve nézzem a tévét ő akkor keménykedik....sok lehetőséget nem hagynak nekem azt sueretik ha állok ...az viszont a méhszájterhelés miatt nem ideális igy még nemtom hogy töltöm a hátralévő három hónapot...talán majd csimpaszkodva a lábamnál fogva mint a denevérek hátha ez megfelelő póz lesz nekik :wink: :roll:
Vendég
 


Pálinkásat :!:

Zsu :)
Ijesztegető minket? Örülök, hogy már jól vagy!!!! :D :D Szorítok Nektek!!!

Tüncsike :)
Szijjja!!! Hogy megnőtt Ficánka! Na, meg a pocakod is szépséges! :D

Mami :)
Jó fészekrakást! Ez jó jel! Képeket majd kérünk az ikerkuckóról!

Ticsi :)
Hát, Neked sem sok van már hátra.... Rohan az idő!
Zsu pusszantom! :)

Fenci :)
Én is a 7. héten kezdtem émelyegni. Édes rosszullét.... :wink:

Kolibri :)
Kisvakarcs az úr a házban? :lol:
Lehet őket imádni.... :D

Nati :)
Hijjányoztááá! :wink: :wink: :lol:

Babácska :)
Képet! :wink:

Az előző oldalt tegnap olvastam..... Régen volt. 8)

Nálunk ma teljes a család. Hazajöttek a kölkök. Nem is tudtam este elaludni, valaki mindig zörgölődött! :lol: :lol:

Ma konyhát festek.
A hűtőt meg fel kell tölteni, mert keresnek benne mindenfélét, de nincsen benne semmise! :lol:

Még egy hetem van.......... :?
zapáné
 
 


Reggelt!

Na újra itt! Voltunk egy hetet a Zemlénbe meg egy hetet egy ismerős nyaralójába. Tegnap jöttünk haza, a múlthéten csak tiszta ruhákért jöttünk.
múlt hét szerda óta szabin vagyok, ma megyek intézni a gyest a munka mellett, úgyhogy dógozó nő lettem ismét!
Majd rakok fel képeket, de ma megyünk vásárolni, mert a mi hűtőnk is tök üres!!!
Szabi szeptember 1-től kezdi a bölcsit Kolibri :lol: :lol: :lol:

Zapáné te is nagyon hiányoztál, nem ugranál át hozzánk is kifesteni? Lesz pezsi!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsu remélem minden rendben van veletek! Miért ne lenne, engem is ijesztgetett az a frány rühes sokáig! :evil: :evil: :evil:

Vicuska!
Nagyon szoritok ma neked, ha küldenél egy sms-t megköszönném :lol: :lol:

Fenci!
Jól néz ki az uhu!!!!!!!!!!!!!!!! Ugye milyen nagyszerű érzés!!!!!!!

Gröni!
Örömmel látom, hogy már túl vagy a 24. héten! Ez az csak igy tovább!

Mami!
Nem semmi háború lehet nálatok! Babakocsit illetően igazat adok neked!

Ticsi!
Egy újabb tökös!!! De tudtad te ezt eddig is!

Baba!
A fene a gombádat! :evil: :evil: :evil: :evil:
Na most kit hagytam ki :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk!
Megpróbálok visszaolvasni...
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nem biztos hogy mindenre tudok még emlékezni kinek mit akartam írni!!!! :oops:

Gyugyi

Nagyon jó lett a lakás, hozzánk is jöhetnél egy kis tuning festésre!!!!! :lol:

Luca, Baba, Krisz, Nati

Kérünk a nyaralásról képeket!!!!!

Közben Vickyt is megláttam véletlen és Ők meg osztrákban voltak a hétvégén, így tőle is kérnénk szép képeket!!!!!

Zsu

Neked nagyon-nagyon-nagyon drukkolok, bizti rendben lesz minden és ma már haza is jöhetsz!!!!! :wink: :D

Vicuska

Neked is nagyon drukkolok, egy kék és egy rózsaszín masnisnak! :wink: :D :D :D
Nekem a kutyám nyírta ki a szomszéd macsekját csütörtökön!!!!
Csak hatalmas ugatásra lettem figyelmes, és hiába szóltam rájuk nem hagyták abba. Aztán amikor kimentem látom, a kenel és a kerítés közé bement a macsek és ott billegteti magát, hát persze a kutyáknak sem kellett egyéb. Hiába zavartam el a macsekot rám sem hederített. Aztán amikor háttal fordultam, még jobban ugattak a kutyák, hát akkor látom hogy a kis nyamvadt macsek pofozza a kutyámat kenelen keresztül, hát annak sem kellett egyéb elkapta a lábát és behúzta, aztán rövid menekülést kapott, de nem tudott már menekülni mert újra elkapta.
De ezt csinálják a szomszéd macskák, vannak 5-en+még egy most jött hozzájuk, a kenel előtt "villogtatják" magukat, mert tudják hogy a kutyák be vannak zárva és csak ingerlik őket!!!!! :evil: :evil: :evil:

Fenci

Na milyen jó volt megálmodni a házikótokat? Hány szobás lesz???? :wink: :D

Ticsi, Mami

Kérünk pocakfotót!!!!! :wink: :D

Tünde

Milyen nagy pocid van már, de jó!!!!!! :D :D :D


Ja, valamelyik nap elfelejtettem írni hogy a cisztám is eltűnt, úgy örültem neki!!!!!! :wink: :D

A lagzinak is vége, igazi sátras, helyi hagyományokkal, hát igazán szuper volt!!!!! :lol: :lol: :lol: Régen nevettem ennyit és táncoltam!!!!! :lol: A Páromék már szerda reggeltől készülődtek, meg előtte a legénybúcsú, hát azt hiszem elég is volt ennyi! :lol: A lagzi meg három napos, pénteken ajándékhordás, a menyaszonny házánál kakassétáltatás, szombat lagzi, tegnap ebéd! :lol: Ma pedig sátor bontás, de ott is lesz még ivászat-evészet, én mától 1 hét szabi, mert le vagyok maradva itthon is, meg kell egy kis pihi, a Párom is melózik már ma! :wink: De kikövetelték hogy esküdjünk újra a Párommal és fasza sátras lagzit rendezzünk!!!! :lol: :lol: :lol:

Bocsi akit kihagytam!!!!! :oops:

Vicuska

Azóta már túl is vagy a beültin! :wink: :D
Vendég
 


sziasztok,

mi is megérkeztünk, kényeztető édeskettes (hármas) hétvégén voltunk a szomszédban 8)

Zsu, nagyon sokat gondolok Rátok, írj, amint tudsz, de inkább pihenj!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mami, fotót kérünk a bébijárgányról :lol: És a Manókról is! Jó ez a fészekrakási láz :lol: Ernyő alakúban hol találtál olyat, ami jó újszülöttkortól?

Kolibri, köszi a hiányolást, drukk, hogy elcsípd még a dokkert holnap!

Fencikismami, hogy vagy? Építkezés mikor indul? F-ékhez mész a héten is szívhangkukucsra?

Vicus, drukk mára, jelentkezz, ha otthon vagy, pocakodban a kék és rózsaszín masnis manókkal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Nati, üdv újra a dolgozó nők klubjában :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Ditke, de jó lehetett ez a lagzi, irigy-irigy :oops: , olyan ritkán van az ember jó lagziban :D A kedvedért:

Kép

Kép

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Vicky!
Húha! Nagyon szép helyen voltatok. Tudnék ott élni. :D
Úgy néz ki, hogy együtt fogunk holnap dolgozni a dokinénivel, mert mégsem kell mennem Szombathelyre. Phuuuuu! 8) :lol: Nem úszom meg a szurit. :D

Ditke!
Klassz lehetett az a lagzi! Jó lehetett kikapcsolódásnak és szórakozásnak. Most pedig jó pihit szabi alatt.
Juhéj! Hogy elmult a cysztád! :D Hajrá! Babásodjál! :D :wink:
Nincs vonalzód. Nem tudom követni hol jársz. :( :shock:

Luca!
Sütött rád a nap egy kis jókedvet? Hogy vagy most?

Nati!
Milyen dolgozni?
Jó sűrű lesz a szeptember akkor. :D

Mami!
Ez tényleg hamisítatlan fészakrakás! :D

Fenci!
Hogy vagytok? :D

Gyugyi!
Hát igen. Így van ez, ha macskáz hoz a házhoz az ember. :lol: De te már csak tudod! :D
Neked is itt van már a szeptember.

Teljesen megvagyok zavarodva. Ha 34 nappal számoltam a ciklust, vissza 14-et, akkor pénteken kellet, hogy legyen pé-m. De nem volt már LH tesztem csak ma jött meg amit rendeltem Huncutkától. Persze egész hétvégén dolgoztunk a pé-re! :oops: De ma kiváncsiságból lőttem egy LH tesztet, és lám! Pozitív, de nem kicsit, hanem nagyon. Most akkor mivan? Lehet, hogy kettő ért egymás után? Szóval még dolgozunk ma is, holnap is a témán. :oops: Remélem most már sikerrel. Hőt nem mértem, mert a kiscic miatt folyton pattogok.
Szerintetek?
kolibri28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?