Új privát üzeneted érkezett!

Annus!

Arra a szőke kismamára gondolsz, aki meglehetősen émelyegve jött ki a vérvételről, s ezt egy fél liter citromléval próbálta csillapítani? Rutinosnak tűnt...már, hogy hozott magával citromlevet.

Jó hétvégét kívánok mindenkinek! Mi most hétvégére megyünk le a családdal Balatonra. Nekem hiába van hosszú szabim, ha a férjem sajnos nem vehet ki :cry: ...így hát maradnak a hétvégék :)
iszruk
 
 


Sziasztok lányok!!!


Alziza-nem csodálom, hogy elérzékenyülsz ha ránézel a kis hármaskádra!!! Sokat szenvedtél érte!!
Reméljük azért lesz négyeske is!!! :wink:

Merszi-hát te továbbra is k...jól nézel ki!!! Hát én nem terhesen is elfogadnék ekkora pocit! :lol:
De mivel láttam rólad fürdőruhás képet nem terhesen, azért azt mondom, hogy egy kicsit már látszik a gömbölyödés! :wink:

Lei-hízlald még Csabikát!!! A 3 kiló az szuper lenne, de ha egy picit kevesebb lesz, majd bepótolja kinnt!!! :wink:
El ne felejts légyszi sms-t küldeni!!!!!!!!
Mert akkor lélekben veled tudnánk lenni vajúdás alatt is!!!


Annus doktornő én azt mondom mire lezajlik a nyár addigra bebabásodunk és csinálhatunk egy kismama talit!!! :wink:

De jó Babácsa már a napfényes Itáliában!!! Jóóó neki!!!
Tücsiék is pihennek!!! :D
És én is mától...hurrá!!!
Vendég
 


Zsibi!

A bók nagyon jól esett!!!! Igen van változás az alkatomon, szemfüles emberek már megjegyzik, bár hízásnak tudják be... :wink:
Remélem hamarosan én is bókolhatok majd neked!!!!!!!
merszi
 
 

 
 

Iszruk!

Igen,rá gondoltam.Mi azon nagyon jót derültünk :lol:

Zsibi!
Hát nekem már csak 2 nap...hétfőn megyünk el mi is,és nem lesz net!!!!!Nem fogom kibírni 2 hétig net nélkül.... :cry:

Merszi!

Szerintem én elefánt méretű leszek,szóval én egy másik kategária leszek :wink: Olyan szerencsés alkat vagy,hogy szülés után 3 héttel meg se mondanák majd h szültél :wink:


Én ma ajándékok után futkosok,mert 3 szülinapos is lesz(+én),és odalenn nem lehet kapni semmi jót...így kénytelen vagyok indulás elött megvenni :wink: Kell 2 db 1 éves nagylegénynek vmi,és a 35 éves nővérkémnek :lol:

annus11
 
 


Merszi-én nem bókolok, csak az igazat mondom!!! :wink:
Egyébként biztosra veszem, hogy nemsokára visszaphatom tőled, csak fordítva: 12 hetes pocifotómra simán mondhatod majd, hogy úgy néz ki, mintha 5-ös ikrek költöztek volna bele!!! :lol:

(az a helyzet, hogy amióta babát akarok, nem merek diétázni, és ez sajna meg is látszik...pohár víztól hízom tipus vagyok, úgyhogy én majd szülés után akarok jól kinézni, addig eszem!!! :lol: Biztos vagyok benne, hogy óriási lesz a pocim...)

Annus-és mi lesz velünk betegekkel 2 hétig??? :roll:
Picike rendelési idő sem lesz??? Nincs ott senkinek nete ahova mentek???
Na mindegy, ha nem jössz akkor jó pihit kívánok, és babásodást mivel ne felejtsd el: augusztus van!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Ez a mi hónapunk!!!!
Vendég
 


Zsibi!

Értettem,igyekszem teljesíteni nehogy kikapjak a végén!
Az a baj h a mamájánál nincs net.Max az apjáéknál van,de mivel melózni fogunk így nem tudunk kiemnni hozzájuk,pont a város másik végén laknak...nem hiszem h lezs rá idő.Na meg nem is babaneteznék,mert akkor gyanut fognak.Reménykedem h van vmi netkávézó és akkor egy fél órára be tudok ugrani...Tervek szerint 15-16.körül jövünk haza....

Azért ha van vmi új hír,írjatok smst :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus-1. jó de nem tudom a számodat!!! :cry:
2. pedig most nem tudok felmenni iwiw-re hogy megnézzem mikor van a szülinapod!!! Nem hétfőn???
Vendég
 


Zsibi!

Közzétezsem ismét a számom,bár iwiwen is fenn van!
30-509-52-63 (ja és vodafonos tarifával megyek,csak álcázom magamat)

11-én van,az hétfő :lol:

Amúgy vki babanetezett már mobilról?Gondolkozom h befizetek a wapra vagy mi,annyira nem értek hozzá :roll: Na majd ha nem bírok magammal,bemegyek a vodafonba(az van Karcagon is)és mondom h sűrgősen kérek egy netet a telcsimre :wink: :lol:

Jaj én már most produkálom az elvonási tüneteket Kép

annus11
 
 


Zsibi! Úgy legyen, mármint, h meggyanusítalak az 5-ös ikrekkel, a poci méret miatt! Szerintem ezt egyikünk se bánná!!!

Annus! Irigyellek, már most elutaznék én is, de meg kell várnom, h hazagyere, mert akkor lesz kb vége a melós hajrámnak, aztán már csak pár nap és én is utazom. Elötte viszont még vár rám 1-2 vizsgálat, pl AFP.
wruska! Nagyon eltűntél! Vagy te már a másik topicban írogatsz? Ott olvastam még h hajtod a babakocsikat! Szerencsére nekem van és még lesz is hozzá még kettő. Minden rokon nekem ajándékozza a sajátját. Így legalább nem kell cipelnem, mert mindenhova viszek egyet... :wink: Amúgy ha nem lenne én is a TITI-vel szemeznék!!!
merszi
 
 


Annus- na akkor a hétfőt eltaláltam!! De sajna nem tudok felmenni iwiw-re így nem tudtam megnézni a dátumot!!
Ja akkor 9 nappal vagy idősebb nálam!!! :lol: :lol: :lol: ( én meg nálad 12 évvel) :lol:

Merszi-egészen biztos vagyok benne!!! :D
Jól emlékszem, hogy mész integrált tesztre?? Priviben írnál róla, vagy itt is ha akarsz? (Hova, mennyiért, van-e hozzá genetikai uh, hányadik héten, mit mond a dokid rá, mikor lesz eredménye, ilyenek érdekelnek) :D
Pihizzél azért a sok meló mellett!!!
Vendég
 


Merszi!

Hát jó is h megyünk,meg nem is.Sajna csomó meló van...tegnap elkészítettem a haditervet is!Kedden meg kell venni az ablakokat,a gerendákat,cementet és egyéb apróságokat.Aztán lekilátunk kipakolni a középső helységből...lebontjuk a plafont,aztán gerendázunk,tapasztunk.Ha lesz idő akkor kibetonozzuk.Aztán lyukat vályunk az ablakoknak,berakjuk,felfalazzuk a mostanit.A szobába tapasztás,meszelés,gerendákat le kell csiszolni mert pereg róluk a mész.Na ezt mind jövőhét péntekig....ha marad időnk akkor bizti lesz még tennivaló....többek között az ajtót is le kell cserélni!
Igazi pihenés majd 15től lesz....lehet 4 napra a balcsira is lejutunk :wink:


Zsibi!
Maradjunk annyiban h öregebb vagyok 9 nappal :lol: Már készítem a szülinapi kajcsit :lol:
Kép


Na és még vmi!
Mindenhol azt olvasni h ugye nem jó ha az ember görcsöl a babán!De mindig mi nők vagyunk ezzel meggyanusítva :lol: Szerintetek pasinál is lehet ilyen gond?Lehet náluk is h annyira akarják h azért nem jön??
Én tapasztalok ilyesmit...ha mást nem olyan téren h ugye oda a férfiúi önbizalom h nem jön elsőre a baba :lol: És vhogy ma reggel úgy éreztem h ez a fal ledőlt apcimnál :lol: Azt most nem részletezném miből jutottam erre a következtetésre :oops: :lol:

Na eldugulok,csak még kiélvezem utolsó napjaimat a fóumon :lol: Kép

annus11
 
 


Kép
Kép


Új adatokat a tábliba a holnapi nap folyamán még fogadok,aztán majd ha visszajöttem lesz új tábli!

annus11
 
 


Annus!

Húúú tényleg nagy melóban vagytok! mekkora az a lakás? Hiszen már olyan szépek vagytok!


Zsibi!
Nekem a védőnő 25e Ft-os tesztet kínált, majd a dokim közölte az 29e Ft.


Ezen a címen utána olvashatsz:

http://www.petz.gyor.hu/osztalyok/down/index.html

Nekem a dokim a 9000-est javasolta, mert azt mondta a 18e Ft-os és közte nincs nagy különbség. A 29e Ft-ost annak javasolja akinek a családjában már van beteg gyermek.
Ha esetleg rossz eredményem lenne, akkor javasolná a további vizsgálatokat.

A vizsgálat Uh-ból és vérvételből áll. Ezenkívül kikérdeztek. Az eredmény 10 munkanapon belül készül el.
merszi
 
 


Merszi!

Ez nem az a lakás!!!!Mi társasházban lakunk!
Ez a férjem nagymamájának a háza...100 éves vályogház :lol:

annus11
 
 


Jaaaa! Tényleg! Figyelmetlenül olvastam... :lol:
merszi
 
 


Jajj, vagyok vagyok, csak nem tudtam mit írni :oops: . Minden nap olvaslak titeket.

Mi jól vagyunk és Olivér hihetetlen virgonc bent a pociban. Aminek nagyon örülök. Nem gondoltam, hogy ez ilyen csodálatos élmény lesz :lol:

Merszi: Igen, babakocsi téma. Folyton folyvást. Úgy látszik ez lesz az én keresztem. Vagyis most már apáé, mert átvette tőlem ezt a "terhet". És nagyon évezi. Már csak azért is szerettem volna bevonni, mert tudom, hogy mennyire figyelmes és az a nagy szerencse ért minket, hogy az apai nagyszülők egyik fele (elváltak) felajánlotta, hogy állja a babakocsi árát :oops: aminek nem lehetett ellenállni (miért is kellett volna), így kicsit bátrabban nézegetünk. És szeretném, ha ő is tudná képviselni a választást, ha már az ő szüleiről és pénzükről van szó. És tudom, hogy mindenre figyel, amit elmondtam neki, hogy mit szeretnék, mi lenne a jó. És tesztelni meg úgyis együtt megyünk, szal a végső döntés az enyém :wink: ő csak a kutató munkát végzi...

A TITI is tetszik (már csak látni kellene) és tényleg nem drága, de nagyon beleszerettünk a Concord Fusion babakocsiba, ami hát nem olcsó, de a neten a magyar ár töredékéért meg lehet rendelni újonnan - szóval csalóka. :roll: Jól utána kell nézni, de még van időnk :roll:

Annus: hiányozni fogsz. Jó nagy meló lesz, amit bevállaltatok. Szerintem pasi is be tud görcsölni..de most majd nem lesz időtök ezen gondolkodni, csak spontánkodni - amíg ekkora melóba vagytok. :wink:
Ja és köszi az új táblát. Vigyázzatok magatokra a nagy átalakításban/felújításban.

Zsibi: kiskatonavizsgálat mikor lesz? A teát használjátok? :wink:

Hajni: mi a helyzet felétek?

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Ez jó hír!!!Akkor könnyebben válogattok a babakocsik között,így h kiszélesedett a kör,már ami az árát illeti! :lol:

Zsibi!
Te mikor hozod a + tesztet??? :lol: Még holnap azért írd meg ha összejött a baba!!!


Én épp baracklekvárt csinálok...még sose csináltam,mert itt nincs hely hol tárolni.De csak 2 kiló barack,már csak üveg kéne...mert h az nincs itthon :twisted:

annus11
 
 


Annus-a jövő héten! :wink:
Jó kis meló lesz, de tényleg nem lesz ideje a férjednek sem gondokozni, csak esténként ne felejtsetek el összebújni!!!
:lol:


Wruska-megnéztem a titi-t, és nagyon tetszik!!! Én kék színben néztem ki! :wink: Szuper, hogy kaptok rá pénzt!!!
Szerencsések vagytok!!!
(úgy érzem nem lesz szükség kiskatona vizsgálatra... :wink: )

Merszi-hát én is néztem a pesti szűréseket, de ilyen olcsón nem láttam, mármint 9 ezerért!!! Ilyen 25-29 közötti összegeket olvastam!!! De megnyugtató, hogy van olcsóbb is, és a dokid jónak tartja!!!

Most kapcsolok, akkor ebből a vérvételből a nemét is megmondják már neked nem??? Izgi!!!
(és még annyit, hogy miket kérdezgettek, hogy volt-e a családban valamilyen betegség??? Nálunk csak anyós elmebaja, remélem nem örökölhető!!! :lol: )
Vendég
 


Zsibi!

Jaj ha sikerült akkor dobj egy smst!!!!Mert nem bírnám ki 2 hétig!!!!!!Akkor ezek szerint már érzel vmit :lol: :lol: :lol: Na nem kíváncsiskodom,vagy mégis,! :wink: :lol: :lol: Nagyon drukkolok,csuriban kezem-lábam!
Kép

Esténként szerintem összeesünk,nem összebújunk :roll: Na de majd következő hónap :lol:

annus11
 
 


Annus-küldök sms-t jövő héten! köööösszii!!!
Elég egyszer is összebújni, csak tudná az ember, hogy azt mikor a legjobb megejteni... :oops:
Vendég
 


Okika!!!!Várni fogom!!

Amúgy lehet h a closty utóhatása bejön nekünk!!!!1-2 hónapig állítólag még hatással van a szervezetre :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Lei, egyben vagy még? Már bármikor jöhet a nagy hír!!

Hajni, a képeid teljesen olyanok, mint az én babám volt a 12 hetes UH-n. De tényleg. Tök jó látni!

Merszi, nagyon csini vagy, nekem sem volt ilyan lapos hasam talán kislány korom óta!

Zsibi: megy a halk drukk...

Tücsi, nagyon sajnálom, remélem azért jobban érzed magad. A lombik szerintem mindenkit megvisel, főleg hogy többedszer csináltátok végig. Nekem van egy ismerősöm, aki már az első sikertelen próbálkozás után azt mondta, hogy köszöni szépen, ők ezt többet nem csinálják végig..

Remélem mielőbb érkezik hozzátok egy kisgyermek, aki boldogságot, örömet csempész a szívetekbe!!
Most olvastam, hogy a fehérvári kórházban meg otthagytak egy kisfiút... Szörnyű, hogy tud egy anya ilyen lenni.
A másik, amit nem értek, hogy az ilyen kisbabákat miért nem engedik rögtön haza olyan szülőkkel, akik szeretnék, megadnának a babának biztonságot, otthont, mindent..

Látjátok a vonalzóm?? Elérkeztem az 50. naphoz!! :D

Rönééé



Kép
röné
 
 


Szia Röné!!!


Jaj én még annyira nem vagyok magamnál...elkezdtem számolni h akkor hány hetes terhes vagy....na gyorsabban kéne innom ezt a kávét :wink:

annus11
 
 


hahó, még megvagyok, de már egyre nyűgösebben. jó lenne már túllenni a szülésen,mert ezt a meleget nagyon nehezen viselemmár.
itt pihegek a lakásban a ventik mellett, és már semmihez nincsen kedvem,meg energiám.
tegnap este voltunk ctg-n, minden OK volt a babus pulzusszámával. fájások nincsenek nagyon napközben, inkább csak este néha,de azok is csak jóslók. szóval ez van, remélem a fronthatás lendít valamit A DOLGON :)

puszi nektek!

Lei
lei
 
 


Sziasztok Csajszik!
Tegnap este értünk haza, nagyon klassz volt a nyaralás! Olaszország egyszerüen csodás, pezseg az élet ott! Imádom!

Piri elmúlt, de még mindig barnázgatok, kicsit most már nagyon unom,
vettem barátcserje kapszulát, ismeri valaki? El lehet kezdeni szedni a menszi után? Vagy vájram meg a kövi menszi első napját? :roll:
babácska08
 
 


Szia Babácska!!!
Szerintem kezdd el nyugodtan a barátcserjét!!

Lei!
Mire visszajövök már tuti meglesz Csabi!!!!!Élvzed ki az utolsó napokat,tudom ez most nehéz :lol: De pár nap és vége a kismami korszaknak :lol:

annus11
 
 


Húúúú, de sokat írtatok!!!! Mióta főnök vagyok semmire nincs időm... :twisted:

Wruska!

Én is alig várom, h megmozduljon, de nekem nagyon lassan telik...legalábbis így érzem. Szerencsés vagy babakocsi ügyben, bár a fiam idejében nekem is a szüleim vették a babakocsit örömükben!!!

Zsibi!
Én nagyon pozitív dolgot érezek irányodban! Talán most!!!! Sejtelmesek a soraid, mintha megtörtént volna a csoda!!!!! :!: Ugye érthető? :roll:

Annus!
Neked is egy "spontán szerencsét" kívánok, így a felújítás hevében, ami ugye eltereli a gondolataitokat!!! Ja és jó barackfőzést! Majd én viszek üveget, de el is hozom... :wink:

Babácska!
Csokira sültél? Kicsit ma megijedtem, mert a fiam nem tudott lábra állni, na lőttek a nyaralásnak, ha gipsz...de a röntgen szerint csak zúzódás 2-3 hét pihi...kb annyi van a nyaralásig! (Ja amúgy a balcsiba lubickolt és sziklának vetődött...) Imádja ha kényeztetik és most csak ezt tesszük... :wink:

Lei! Kitartás célegyenesben vagy! érdekes, h én is nyáron szültem és nem viselt meg a meleg...most viszont néha zavar a hőhullám.

Röné! a következő te leszel (Lei után)!!!! Már csak 50 nap! Te hogy bírod a meleget?
merszi
 
 


Elfelejtettem:

Zsibi! Igen a betegségeket kérdezték ki. Pl: cukor, pajzsmirigy, fejl.rendellenesség, stb

A nemét nem bizti, hogy megkérdezem, mert azzal még várok, majd októberben 4D-n. Nem tudom, hogy feltüntetik e a papíron?! A 29ezresnél már bizti!
merszi
 
 


Hát nekem most kezd begőzölni a fejem a melegtől, de szó szerint. Ma megint elért egy jó kis izom/izületi fájdalom, természetesen a 36 fokban folyt rólam a víz, így a légzés is fájt, no meg a mellkasom. A háziorvos szerint - de én is ezt tartom valószínűnek, mert egész éjjel csak forgolódtam, sehogy sem volt jó feküdni - jól elfeküdtem az oldalamat, ami párosult azzal, hogy kisfiam egyre nagyobb tért követel magának odabent. Délutánra már jobban voltam, de a délelött kész kínszenvedés volt.

Azért majd a dokimnak is elmondom, meg a védőnőnek a hétvégén, hogy mi volt. Vérnyomás, pulzus, szív és tüdő rendben volt, szal más nem nagyon lehetett, mint front és rossz alvás :? De azért majd elmegyek az egyik gyógyszertárba, ahol homeopátiás szerekkel foglalkoznak, hogy mit lehet ilyenkor beszedni..ha legközelebb is előfordulna.
Mondjuk Olivér olyan izgága volt - szereti a hidegfrontot velem ellentétben, mert engem nagyon megvisel - hogy nem aggódtam, hogy rá kihatással lenne az állapotom.

Lei: gondolok rátok! Már csak 13 nap, húú de tartanék már én is itt.

Kép
wruska
 
 


Lei,
Szoritok nektek en is!

Kepzeljetek!
Hetvegen kisbaba latogatoba voltunk. 1-en szuletett meg egyik baratunk kisfia, Mate. Nagyon tunderi, meg picike es erotlen, de nagyon aranyos. Es olyan konnyu szules volt, ilyet kivanok mindenkinek. Reggel hatkor elment kismama WC-re es ott elfolyt a magzatviz. Aztan bementek a korhazba es delutan fel 2-re meg is lett a baba. Beszeltem vele es azt mondta, hogy tenyleg nem szornyu, rosszabbat vart. Nem is kapott fajdalomcsillapitot.

Orulok, hogy mindenki jol van! Remeljuk ez az augusztus meg sok oromohirt tartogat mindenki szamara.

Mi jol vagyunk!
Nagyon sokat mocorog a baba es olyan csikis, hogy neha nevetek is rajta.

Kivanom hogy mindenki minel elobb erezhesse!

Vigyazzatok magatokra, igyatok sok folyadekot ebben a melegben!

Puszi

Kép
eperke25
 
 


Merszi - csak most vettem eszre, hogy a te nagyfiadnak is nemreg volt a szulinapja. Szoval igy nagyon utolag :oops: de isten eltesse!
Jo a pocifoto, nekem talan egyetem alatt volt utoljara ilyen. :oops:
De legalabb nalam sem feltuno, hogy babat varok - gondolom mindenki csak feltetelezi, hogy (meg) jobban meghiztam. :roll:

Itt most tok sz@r az ido. :( Remelem jovo hetre osszeszedi magat egy kicsit, mert akkor megyunk Skociaba 'nyaralni'.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok lányok!!!


Merszi-húú én sem láttam, hogy kicsi fiadnak szülinapja volt!! :oops: :oops: :oops:
Akkor utólag: Boldog születésnapot kívánok neki!!!
És igen!!!! A csoda megtörtént, szóval terhes vagyok!!! :lol:
Holnap megyek dokihoz gyógyszert iratni, úgyhogy szorítsatok!!!
Te voltál nagyon korán uh-n ugye? Valami rémlik, hogy csak árnyékot láttak az elsőn, nem? Mert gondolom azért fog uh-ni egyet a doki...
Úgy izgulok...

Babácska-biztos jó lehetett olaszo-ban... :D nézz utána a neten mit írnak, hogy lehet szedni (inni?) a barátcserjét.

Wruska-remélem ez a mai időjárás jobb egy kicsit neked!!! És biztos Olivér is jobban érzi magát így!

Hajni-még "nyaralás" előtt gyere!!! :D

Röné-köszi!!! Gratulálok a "már csak 50 nap"-hoz! :D
Vendég
 


Zsibi,
Szoritok, hogy minden rendben legyen. Nagyon orulok!!!!
Megy a drukk ezerrel!
Varunk a tovabbi pozitiv hirekkel!

Kép
eperke25
 
 


Zsibima - Yipeeeee! :lol: :lol: :lol:

Nana, hogy jovok! Rajtatok tartom a szemem. Irjal doki utan!

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Zsibi!
Tudtam! Tudtam! Tudtam!!!!!!! Nagyon nagyon boldog vagyok, futkos a hideg rajtam!!!!
Igen voltam UH! 5 hetesen adokim már foltokban látott valamit! 5+3-nál pedig látták a szabályos petezsákot és a szikhólyagot (YS)!!!
Nagyon várom a holnapi beszámolód!!!! minden rendben lesz!!! TUTI!


Köszönöm a fiam nevében mindanyiótok gratulációját a 7. szülinapjához!

Hajni! Jó nyaralást, addig megjön a jóidő meglásd!!!
merszi
 
 


zsibi!
Még hozzáfűzöm, hogy a dokim Uh-ja gyengébb ezért ha esteleg a tiednek is ilyen, ne ijedj meg, ha bizonytalan amit lát! Pár nap (nekem 3 nap múlva a kórházin már tutira látták!!!)és beigazolódik amit mi már tudunk!!!!!
merszi
 
 


Köszönöm a drukkokat lányok, nagyon jólesik!!!


Merszi-de én 4+2-nél fogok csak tartani holnap! :lol: Nem tudom, hogy csinál-e uh-t ilyen korán...
Én csak gyógyszert akarok tőle, ha nem kéne biztos nem mennék a doki felé vagy 3 hétig...de így muszáj!

Egyébként tök nyugodt vagyok! :D
Vendég
 


Zsibi, nagyon nagyon örülök! Igen igen, menj dokihoz, aztán jövő héten meg uh-ra, aztán cirka 35 hét múlva meg szülni :lol: Nem is mertem álmodni róla, hogy ilyen jó hír fogad ma este még! Nekem sem látták azonnal, a kis drágámat, csak, hogy a közeg tutira megváltozott a méhben és pár napra rá már a kórházi uh szépen kimutatta a petezsákot. És naná hogy nem vagy ideges, mert ez a bébi ragaszkodni fog, de nagyon! :wink:

Mi jól vagyunk, tényleg az lehet, amit a háziorvos is mondott, hogy elfeküdtem magam, mert mára már semmi bajom sem volt, ellenben du - amikoris aludtam egy órát uazon az oldalamon és meg is éreztem azt a jó kis érzést..szerencsére hamar el is múlt.

Hajni, jó nyaralást nektek!Vigyázz magatokra.

Kép
wruska
 
 


Zisbima!

A másikba gartuláltam és tettem fel egy csomó "hülye"kérdést :lol: :lol: :lol:

Merszi!

Boldog 7.szülinapot a fiadnak!!
Az enyémnek is most volt(múlt hétfőn)a 6.!!Egy év van köztük pont :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Zsibi!

Nagyon gratulálok! Az előző hozzászólásaidból, már sejtettem!
Tök jó! Nagyon örülök Neked!!!! :lol: :lol: :lol:
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz majd délután a dokinál?

Szeretnék is nagyon csatlakozni hozzád!!! Tegnap óta hányingerem van, csak az a baj, hogy a férjemnek is. Úgy tűnik összeszedtünk valami nyavaját a Balcsinál.

De azért el tudnám képzelni, hogy az én hányingerem tovább tartson, mint a férjemé :wink:

Wruska!

Ezek a nyavajás frontok jönnek-mennek. Ne csodálkozz, hogy ki vagy tőlük! Én baba nélkül is nehezen viselem!

Most néztem meg a vonalzódat, ugyanakkorra vagy kiírva, mint a barátnőm!

Babácska!

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! Tavaly mi is arra jártunk, s felejthetelenül jól sikerült! Melyik részen voltatok?
Kicsit irígykedek, mert mi sajna idén csak a hétvégéken nyaralunk, mert a párom nem tud szabit kivenni :cry:

Panny, Merszi!

Boldog szülinapot kívánok mind a kettőtök kisfiának, így útólag is!!!


Egyébként utána néztem annak a tornának, amiről beszéltem: ezt úgy hívják, hogy Nalini jóga. Azt mondják jó. Direkt nőknek, női dolgokra, lazításra találták ki. :!:
iszruk
 
 


ZSIBI!!!! Juuuj, de örülök a hírnek!!!Nagyon nagyon drukkolok, hogy minden OK legyen!!! Várom a híreket.

ezzel most feldobtad a napomat, pedig eléggé magam alatt voltam eddig.

Többieknek megkitartás a meleghez. Én már nem bírom, de már nem is panaszkodom,mert elgem van abból is.

Pussssz: Lei
lei
 
 


Panny!

Tényleg 1 év, akkor a te kicsifiadnak is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Köszönjük Iszruk, a fiaink nevében!

Lei!
Csabika nagyon kitartó odabenn, attól függetlenül, h korábban rád ijesztett!

És akire most a legjobban kíváncsiak vagyunk:

Z S I B I !!!!! Mizu?
merszi
 
 


Lei, tényleg jól bírja a kisember odabent.

Zsibi: hírek?

Iszruk: hát igen frontok, de a jógatanárom is rögtön azt mondta - hallva a tüneteket- , hogy az izületi, illetve izomfájdalmak egyértelműen a babától vannak, majd a szülés után elmúlik :shock: addig pedig tornázok, ma is jót tett a mozgás és kitalálom, hogy hogyan lenne kényelmesebb aludni, hogy ne zsibbadjon mindenem, mire felébredek. :roll:

Kép
wruska
 
 


ZSIBIMA?????
Vendég
 


Hát ezt nem hiszem el, hogy amit írtam eltünt!!! :twisted:

Na szóval nem tudtam előbb jönni, bocsi mindenkinek!!!

Voltam dokinál, kaptam beutalót 18-ára ultrahangra, kaptam utro receptet is, ezen kívül semmi nem történt.

Egyébként azért nem tudtam jönni, mert összeszedtem fél családomat (női szakaszt) és megnéztük a MAMMA MIA-t!!!!

Szupernél is szuperebb volt, nem is tudom mikor éreztem ilyen jól magam!!!

Hulla is vagyok, holnap mindenkinek írok mégegyszer, most nincs erőm...remélem ez nem fog elszállni!!
Vendég
 


Zsibi!

Akkor már bizti látnak valamit!!!!! Egyébként én is akkor megyek dokihoz!!! Kitartás mindjárt itt lesz ! Én is várom!!!
merszi
 
 


Merszi-köszi!!! Most nem tudom olyan furcsán érzem magam, nem akarom még elhinni, hogy sikerült. 5 percenként megyek a wc-re megnézni, hogy nem vérzek-e...hülye vagyok mi??
Egyik percben terhesnek érzem magam a másikban, meg úgy érzem mindjárt megjön! :cry:

Lei-örülök hogy sikerült jó napot szereznem neked! Remélem te is másfél héten belül jó napot szerzel nekünk!!! :lol: Veled várjuk Csabikát!!!


Iszruk-köszi! Remélem a férjed hányingere elmúlik, a tied pedig nem!!! :D

Wruska-köszi aranyos vagy!!! :D Remélem most már jól fogsz tudni aludni!!!

Panny-megválaszolok ha tudok a másikban! :D
Vendég
 


Zsibi!

Abszolút nem nézünk hülyének! Én éppen így tettem ,amikor terhes lettem. Folyton a Wc-n lestem nincs e vér. Sőőőt még most is be van ez a mozdulat idegződve! Ha csak egy pici nyák ürül, már "nagyítóval" nézem! Egyébként meg néha most is olyan nyákot produkálok,mintha peteérésem lenne! A nyák tisztára olyan!
Teljesen normális ami most lezajlik benned, pláne nekünk akik már megjártuk a hadak útját!
merszi
 
 


Merszi-ez megnyugtató, hogy nem csak én vagyok "ilyen"! :lol:
A jövő héten mentek nyaralni, vagy azután? Már nincs sok idő a melóból, aztán pihizhetsz egy kicsit végre!
Vendég
 


Csak 20-án utazunk! :cry: 16-17-én még otthoni ügyletben leszek, 18-tól már szabin. Ekkor megyek védőnőhöz és nőgyogyihoz. 19-én AFP, aztán 20 indul a mandula!!!! addig csak sóhajtozom a munkahelyen... :lol:
merszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?