Új privát üzeneted érkezett!

Gröni, tudom, de nem tudtam hogy írjalak bele, Luca, Gyugyi, Gröni 3as, valahogy így jutottatok eszembe :wink:

igazából nem történt semmi, valami eltört a sok gyerekprojekt, munka miatti veszekedés alatt és egy nap nem bírtam lefeküdni a közös ágyunkba. pedig nem is veszekedtünk. összecsomagoltam és eljöttem. így visszagondolva megkönnyebbültem egy kicsit.
már egy jó ideje érett, a gyerek valszeg - leszámítva, hogy nagyon régóta akarom - csak utolsó elkeseredett kísérlet volt a dolgok rendbehozatalára. de mivel nem votunk ebben a kérdésben sem 1 hullámhosszon inkább most léptem meg, ha már nem jött össze, mint esetleg már 1-2 gyerekkel, ha mégis összejön :wink:

most próbálok mindent újrakezdeni, és hátha találok egy olyan párt, aki ugyanazt akarja mint és, közös a fontossági listánk, és egyszer majd egy-két-három gyerekünk lesz. addig is lakáskeresés, illetve munkahelyváltás, ideje az új életnek :wink:

hiszem, hogy nem véletlenül nem jött össze a gyerek, ennek így keleltt lennie, pedig megtettem érte mindent, hogy fizikai akadálya ne legyen. de valahogy érezték, hogy nem szabad jönniük. :cry:

ps: hogy vmi jót is írjak lefogytam 19 kilót, most 65 kg vagyok a 175 cm-hez, és újra 38-as ruhákat hordok (46-ról indult:o))

ps2: ha nem baj, akkor jövök néha, hiányoztatok nagyon :cry: :cry: :cry: :cry:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!

Akkor nem sajnákozok! Remélem jó döntést hoztál, hiszem, hogy igen! :wink: Kívánom, hogy találd meg életed párját és ne legyen gond a babásodás! :wink: Szóval te is összeesküdtél ellenem! :twisted: Mindenki szép karcsú lett nyáron én meg csak hízok és hízok..... :oops: Viszont gratulálok, nem semmi ennyit fogyni! :wink: Le sem merem írni mennyit híztam! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni: szerintem mindannyian oaddadnánk az összes leadott kilónkat egy a tiedhez hasonló súlygyarapodásért :wink: :D :D

én meg jó nagy bunkó vagyok,meg sem kérdeztem mi van veletek? :? ott lemaradtam, hogy megvolt a műtét :wink: bár látom szépen halad a vonalzód :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 

 
 

Sziasztok!

Gizi!
Én is csak Gröni szavait tudnám ismételni. Találd meg a lekitársadat, és éljetek sok gyerkőccel nagyon boldogan! :wink:

Gröni!
Ne butáskodj! Te egy nagyon szép kismama vagy, akir büszke a családja és a születendő lurkója. Nagy hassal, de majd fél év múlva nádszálvékonyan. :D

Mami!
Nagyon édi ez a kutyi Juhászkutya? Dögönyöznivaló! :D :D :D
Babucik akkor rendesen helyezkednek. Csinálják a ramazurit. :D
Vasárnapi uh-n újra látod őket! :D

Vicuska!
Köszi. Most eléggé érzem, de nem számít.
A cica meg már itt is van nálunk. :D :D :D
Iciri-piciri kis fekete.Kék szemekkel. Még nem tudjuk mi a neme. De a nevét már kitalálltuk közösen: Éjfél!
Még van azért tartalék is. Ha kiderül a neme, lehet még Negró, Kormi, Bagir, Szaffi, Kleó, Cukor.
Ólyan tündéri.
Persze a nagy macskánk fúj rá meg morog mint az őrült. Nem hiába, hisz ő most a trónfosztott.
Vigyáznunk kell rá nagyon.
Viszon a jó hír, hogy mikor haza értünk vele megmutattuk a "wc-t," és rögtön belepipilt. :D

Ha tudok csináltatni róla képet majd rekok fel.

Zsu! Hahó! Várunk nagyon!
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Gizi!
Én is csak Gröni szavait tudnám ismételni. Találd meg a lekitársadat, és éljetek sok gyerkőccel nagyon boldogan! :wink:

Gröni!
Ne butáskodj! Te egy nagyon szép kismama vagy, akir büszke a családja és a születendő lurkója. Nagy hassal, de majd fél év múlva nádszálvékonyan. :D

Mami!
Nagyon édi ez a kutyi Juhászkutya? Dögönyöznivaló! :D :D :D
Babucik akkor rendesen helyezkednek. Csinálják a ramazurit. :D
Vasárnapi uh-n újra látod őket! :D

Vicuska!
Köszi. Most eléggé érzem, de nem számít.
A cica meg már itt is van nálunk. :D :D :D
Iciri-piciri kis fekete.Kék szemekkel. Még nem tudjuk mi a neme. De a nevét már kitalálltuk közösen: Éjfél!
Még van azért tartalék is. Ha kiderül a neme, lehet még Negró, Kormi, Bagir, Szaffi, Kleó, Cukor.
Ólyan tündéri.
Persze a nagy macskánk fúj rá meg morog mint az őrült. Nem hiába, hisz ő most a trónfosztott.
Vigyáznunk kell rá nagyon.
Viszon a jó hír, hogy mikor haza értünk vele megmutattuk a "wc-t," és rögtön belepipilt. :D

Ha tudok csináltatni róla képet majd rekok fel.

Zsu! Hahó! Várunk nagyon!
kolibri28
 
 


Sziasztok!
Hazajöttünk a Balatonról 1 éjszakára, Apánknak dolga volt.Holnap reggel megyünk vissza.
Bár én egy lakatlan szigetre szívesebben mennék most...

Gröni, kit érdekel, hogy mennyit híztál?Nem az a lényeg!
Hanem az, hogy van értelme!

Nagyon örülök a sok zebrás tesztnek, szorítok, hogy minden rendben legyen!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, de a mai nap nagyon fárasztó volt. 9-re beértem a dokihoz, de közbejött neki vmi, s így csak 12 után volt. Addig elintéztem a dolgaimat(posta, bank, vásárlás), s meglátogattam a hugomat.
A dokival fél egykor tudtam beszélni, felírta a gyógyszereket, kaptam táppénzes papírt(ezzel persze nem értem haza időben a háziorvoshoz, ezért holnap küldöm a páromat.) Csütörtökön vérvétel, jövő hét szerdán Uh. :lol:
Aztán hazajöttem a páromért, s 4-re visszamentünk a munkahelyemre Pestre. Itt bejelentettem a főnökömnek, hogy holnaptól táppénz, mert sok év után úgy néz ki, összejött a baba, de még nem szeretnénk elkiabálni. Úgy éreztem, velünk együtt örültek.
Este 7-re értünk haza. Úgyhogy nagyon elfáradtam, s ráadásul végig én vezettem. :?

Bocsi a regényért, most megyek aludni, holnap jövök. Pusz.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok! :D

Na először is szépen sorjában, remélem nem hagyok ki senkit!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsu, Fenci! :D :D :D

Annyira örülök Nektek!!!!!!! El sem hiszem!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Zapáné

Bibis lábujjadra vigyázz!!!!! :wink:
A lakás meg csudaszép lesz! :D

Mofly

Nagyon remélem hogy ez már piri nénje végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Krisz

Gratula a jogsihoz, balesetmentes közlekedést kívánok!!!!! :D És jó pihenést!!! :D

Gröni, Susy, Vicky, Mami, Ticsi! :D

Remélem mindenki jól van és szépen növesztgetitek a pocikat!!!!!! :wink: :D :D :D :D :D

Vicuska

Sajnálom a rosszulléteket, de remélem hamarosan a babás rosszullétednek fogunk örülni!!!!! :D :D :D :D :D

Zsófi

Neked is mindjárt itt az idő! :D Kb. mikorra várható a lombik? :oops: :roll:

Luca

Hogy vagy??????????????????????????
Szomorúan olvastam hogy mi történt veletek!!!!!!
Kép

Nati

Hogy bírsz a fiúkkal?????? :wink: :D Mindjárt itt a suli!!!!!

Gizi

Nagyon hiányoltalak! Úgy eltűntél! :shock: Na éppen én mondom ezt!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kolibri

Örülök hogy a Pároddal rendeződni kezdenek a dolgok, talán a baba is megérkezik hozzátok mihamarabb!!!!! :wink: :D

Cherry

Szia! Jó régen nem írtál nekem!!!!! :roll: 8) :?

Katiee

Rád viszont haragszom! :evil: Azt hiszem tudod miért?????????????????????????????????? :wink:

Rólam: cisztuska még lehet megvan, de nem is kontroláltattam magam, de össze-vissza kutyulta a menzim, tegnaptól kezdet inni megint a cicok"farkat"! :wink: Csodát nem várok tőle egyenlőre, de hátha pár hónapon belül visszaállna a ciklusom! A dokim 15-éig szabin van, júl. 31-én megjött, megvárom a köv. menzit és folytatom ott ahol abbahagytam! :wink: :D

Azért nem voltam mostanában mert lagzira készülünk mostanság.
Először az esküvőre való ruhát kajtattam, nagy nehezen lett, aztán természetesen kell új cipő, aztán egy depis hangulatomban kitaláltam hogy a nappaliba új függöny kell, és onnantól kezdve nem volt megállás, már a konyhába-étkezőbe is vettem új függönyöket, sötétítőt, azokat én varrtam meg (persze új karnist is vettem), de a nappalit nem vállaltam, mert elég különleges technikás függönyt képzeltem, aztán szatén szalagot nem kaptam, azután lótottam-futottam, aztán a varrónőm kitalálta hogy ferdepánt is jó, persze azt sem tudtam venni abban a színben, a nagykeresek persze szabin voltak!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: De a múlt héten sikerült vennem, és talán holnapra készen is van! Holnap megyünk nászajándékot venni, pénteken ajándék hordás, szombaton lagzi! :D És egy nőhöz illően, persze a vacsihoz is vettem egy új ruhát, de azt 5 bolt után megtaláltam!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja! És még Tesókám is felhívott hogy mégiscsak elköltöznének onnan, nézzek már nekik lakást!!!!! Szegényt addig piszkáltam! :lol: Hát egy csomó időmet elvette az is, de szívesen tettem! A keresztlányom meg tiszta kerianyja!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon remélem nem hagytam ki senkit!!!!!
:oops:
Vendég
 


Gröni :D

Ma csak beszéltem a dokival,nem volt Uh, majd jövő szerdán este.

Ticsi :D

Te mikor mész dokibához szerdán????

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jajj csajok! :oops: Annyira igazatok van! De ha látnátok! :oops: 8) Ilyen ronda kismamit még nem hordott hátán a föld, mint amilyen én vagyok! Olyan aránytalanul vagyok kövér, hogy az már röhejes! :oops: 8) De persze nem ez a legnagyobb bajom, bárcsak ez lenne! Baba már tudja miről beszélek! :twisted: :P

Gizi!

Vagyogatunk! Babával minden rendben, viszonylag én is jól vagyok! Felpuhult a méhszájam, de a varrás még tart! Jövőhéten megyek uh-ra, orvoshoz, majd akkor többet tudok!

Kép

Kép
gröni
 
 


Zsu

Ez nagyon szuper!!!!! :D :D :D :D :D
Még hogy Te írtál regényt, akkor én mit szóljak!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Grönikém

Nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na ez jellemző rám! :( Megjövök és rögtön elüldözök mindenkit!!!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Ditke!

Köszke! Majd kérek ám képet! A báli is olyan dögös volt! :wink: De még mindig a lovaglós kép viszi a pálmát! 8) De jó nektek, már én is úgy mennék lagziba! Bár nekem már az is nagy élmény lenne, ha a helyi szupermárketbe vagyis a bóótba elmennék! :lol:

Zsu!

Bocsi, aszittem! :oops: Nem semmi nap! Pihengess!

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Ditke :D

Engem nem üldöztél el, csak nagyon fáradt voltam. 8)

Gröni :D

Semmi baj, én is reméltem, hogy megkukucskáhatom. De még nem sajnos. :roll: Vigyázz magatokra, s várjuk a híreket, mit mond a doki. A súlyod pedig ne érdekeljen. Tegnap én is megmértem magam. :roll: Május óta híztam 4 kilát. Mi lesz márciusig. :oops: Pedig csokit nem is eszem, mert nem kívánom, csak a túró rudit. :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó reggelt csajok!


Olyan édes ez a kismacs. :D Képzeljétek az egész éjszakát csendben töltötte. Azt híttem, hogy majd fel kell kelnem hozzá. De nem. :D
Ez most nekem valami hiánypótlás féle? :shock: :?
Most behoztam magammal dolgozni. Remélem a többiek nem fognak megutálni érte.De nem akartam estig egyedül hagyni, mert délután moziba megyünk. Azért elötte haza viszem. 8)

Ditke!
Szijja!Biztos csini leszel az új rucikban. :wink: :D

Luca!
További jó időt a nyaralásra. Remélem kicsit sikerül javítania a hangulatodon.

Zsu!
Csüt. vv-re drukk! :D Dokker mit szólt? Örült a hírnek? :D Biztos. Hülye kérdés volt. :oops: :D

A cic itt az asztalomon csalikázik, hanyatt vágja magát, és játszik a kezemmel. Meg kell zabálni. :D

Puszi Mindenkinek!
kolibri28
 
 


Pálinkásat :!:

Asszem, ma is csak reggel vagyok, mert a fólia alatt szaunát csinál magának a gép, ki kell kapcsolnom. A másik kettő meg el van barikádozva... :?

Vicuska :)
Nem fogtam vissza magam.... :wink: :lol: :lol:
Lomtalanítás van az utcánkban, szerintem nem unatkoztak. :oops: :oops:

Mami :)
Az enyimek végig fejen álltak. :D Természetes szülésre készülsz?
Szegény kutyus....
A mi cicánk ki van akadva a kupi miatt. Leszereltük a fáját is. De csúnyán nézett ránk!!! Mintha azt mondaná: "Micsinátok, vazeg!

:evil: "

Krisz :)
Jó kis moci! Nem mernék ráülni.... Mármint, ha halad is! :lol:

Kisgizi :)
Szijjjja! :)
Legközelebb, ha az Árkádnál jársz, szólj! Mi is megyünk!
Ugye, Luca? :wink:
Sajnálom, hogy így alakult. De ha így érzed, akkor biztos helyes döntést hoztál és megtalálod a "sárga utat"!

Luca :)
Milyen a Balcsi? Az idén még nem fürödtem a Balatonban!!!! Ez nem fordult elő 38 éve!!! :shock:

Gröni :)
Én is randa kövér malacka voltam terhesen...De nem baj az!!! Majd lemegy, ha kibújik a kisvacak! :)
Tényleg beleférek a ruháiba... :oops: Csak más a formánk. Ő mellben erősebb :roll: , Nekem széles a hátam. A csípőm is szélesebb, az ő popsija meg szép gömbölű. (Enyém lapos....) Hát, hiába....Már őt nézik meg az utcán, ha együtt sétálunk... :D :D

Zsu :)
Ki sem bírom szerdáig! :lol:
Pihengess és élvezd a terhességet4 :)

Ditke :)
Na, akkor Te is nagy munkában vagy! Engem is, ha elkap a hév, akkor pörgök ezerrel! Az eredmény meg olyan jó!!!!

Reggeli állapot:
Az alapozással kész vagyok.
Kép

Lüke öngyilkos macsek:
Kép
zapáné
 
 


Kolibri :)
De aranyos lehet!!!
Képet! Képet!
Nagyon meg lehet ám szeretni a kis szarosokat.... :wink: :D :D
zapáné
 
 


Kolibri!

Eszik már rendesen a kiscica? Szerintem is valamiféle hiánypótlás! :P Lassan mehet élesben is! 8)

Zsu!

Főleg ha ketten vannak! :wink: Vagy hárman! :shock: :lol: A súlyom nem érdekel, inkább a látvány! :oops: 8) Az a fura, hogy szinte semmit sem eszek, csak csipegetek! Gyomrom már a torkomban, nem is nagyon tudnék, közben meg szaladnak fel a kilók! Mi lenne ha ennék is!? :roll: Na, de majd hamarosan te is tapasztalod! :P

Kép

Kép
gröni
 
 


Zapáné!

Tényleg nagyon szép a lánykád. Kész felnőtt nő. Igyaz a mai lányok hamarabb érnek testile, de úgy igazán és nőiesen. :D
Itt most csak lesz egy fényképező valakinél vagy mob.-hoz csatlakozó és akkor csinálunk a kollégáimmal. Fel is teszem az eredményt. :D
kolibri28
 
 


Gröni!

Eszik rendesen a cic. Párizsit + tejet. :oops:
Ma veszek valami junior kajcsit is.
Olyan okos. Reggel sem pipilt be a helyére, hanem csak akkor, amikor betettem az alomba. :D

Elhiszem, hogy nem könnyű így kűzdeni a kilókkal. De pár hónap alatt le fogod adni. Kitartás ! :D Ügyi vagy, mert le a kalappal elötted, azért amit már eddig is megtettél. :D
kolibri28
 
 


Zapáné!

Beszarok a macskátokon! :lol: Mellben erősebb a lányod? :shock: :lol: Akkor már lopkodja a kifogyott cicitartóidat biztos! 8) De ez tök jó, hogy megtudtok osztozni a ruhákon! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Kolibri :)
Én úgy tudom, nem ihatnak tejet a macskák..... :roll: Úgyanúgy, mint a babák. Megfosatja őket. Miénk nem látott még tejet. Vizet iszik.
Vicuska doktornéni, hogy van ez?
Alomra nagyon könnyen rászoknak. Tiszta állatok. Meg rafkósak.....

Gröni :)
Megörököltem a melltartóit... Áthozta a jómúltkor, hogy "Anya, kinőttem, neked adom!" :shock: :lol: :lol:
zapáné
 
 


Koibri!

A mi nyamvad 3 kiscicánik még mindig szopnak, pedig már 13 hetesek! Azért tudom ilyen potosan, mert pont a 10. hetet töltöttem mikor lefogyott az anyamaccs! :lol: Persze azért esznek már rendesen! Viszont tök vadak, múltkor sikerült apjuknak megfognia az egyiket, először beleharapott az ujjába, utána összekarmolászta az orcáját! :lol: Tök jól nézett ki ahogy rátapadt az arcára! :oops: 8)

Ez itt a reklám helye, ingyen elvihető 3 kiccica, aki kapja azt marja! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Asszem tojássárgáját kell belekavarni a tejbe, úgy mehet! :roll: De nálunk nincs ilyen luxus, eszik, nem eszik, ez van! :oops: 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Ja, szólíthattok Gyugyinak! Nem vagyok inkognítóban! :D A régiek úgyis tudják, ki vagyok, az új bénetesek meg nem. :wink: :D

Kép
zapáné
 
 


Hát Zapáné, nem irigyellek! Én beleőszülnék az aggódásba, még ha nem is ad rá okot! De lányod már a külsejével okot ad rá! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni :)
Vizuális típus vagyok... Láttam apjukodat kismacskával az orcáján! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
zapáné
 
 


Gröni :)
Az a mákom, hogy nem titkolózik a leányzó. Nem adott még okot rá, hogy ne bízzak meg benne..... Remélem, így is marad. De igazából akkor vagyok nyugodt, ha itt csücsülnek a szobájukban és hallom a tucctucc-t..... :lol: :lol:
zapáné
 
 


Basszus, negyed 10!!! :shock:
...és még sehol nem tartok!!4 Délután meg idesüt a nap, 40 fok van a nagyszobában.
Mennem kell.......

Ja, tegnap a macs egész nap a lábam alatt sertepeltélt. Este vettem észre, hogy tiszta festékfröccs a lelkem!!! A fehér ment a bundájához, de ma napraforgó színűvel festek! :shock: :lol: :lol:
zapáné
 
 


Szép napot! :lol:

Kép

hűha, mennyit írtatok :shock: :D

Ditke! :lol:
üdv újra köztünk, jól eltűntél, te lány!ne csinálj ilyet többet 8)
kivi vagyok a csini rucijaidra :P képet! :D
(anyimék függyönyben utaznak....szólhattál volna :roll: )

Krisz!
klassz a moci még mindíg 8) , én is szívesen a lábam közé venném :oops: , majdnem olyan jó lehet, mint egy hatalmas szép paripán lovagolni :wink:
jó pihizést!

Zsu!
milyen a táppénz? :roll: :lol:
drukk a vv-hez :D , olyan kivi vagyok, hányan vannak :D

Fenci!
nálad is izgi, vajon 1 vagy 2 lurkó csücsül odabent! :roll: :lol:
te dolgozol? :shock:

Kolibri!
a cica az jó dolog 8) , nem baj, ha gyerekpótlék, nekünk is azok, egyértelműen, csak mi nem álltunk meg 1 állatnál :roll: :oops: :lol:
de ez nem azt jelenti, hogy ha jönnek a kölkök, kidobjuk őket :oops: :lol:
vigyázz, nehogy f@sson a tejtől, felezd vízzel :wink:

Gizi!
de jó hallani felőled :lol:
habár a hírek annyira nem örömteliek :(
de sok sikert kívánok az új életedhez :D , biztos vár rád is valahol a leendő kispapa :wink:

Mami!
hallom, szépen elrendezkedtek odabent a gyerekek :lol:

Gröni!
ne bánd a kilókat!majd szoptatás alatt leadod 8)

Luca!
jó Balcsizást :lol: , a lakatlan szigetben egyetértek :shock:

Zapáné!
kivetted a cict a fólia alól? :roll: :lol:

tegnap este megnéztük a zurammal a Mamma Mia-t :lol:
nagyon tecett, és neki is 8)
(1.randink óta nem voltunk együtt moziban :shock: , cirka 5 éve)
mozi alatt rendesen nyilallgatott mind 2 petefészkem. :roll:
És ma reggel nem volt hányingerem 8)
(viszont tök ideg vagyok, képzeljétek, tegnap estére már nem maradt a Decapeptylből :( .....mostnában már csak felet kellett kapnom, és még egy uccsó fél adagnak kellett volna lennie :roll: , de nem találtam....asszem kidobtam tegnapelőtt véletlenül :evil:
ugye azért ezért nem fog bukni az egész lombik? :roll: :( )
Ma este pontban 8-kor kell beadnom a tüszőrepit :wink:
a, és nagyon szerencsés dátumon lesz a punkció:2008.08.08. :lol:
Vendég
 


Köszi csajok a jótanácsokat.
Csak azért mertem tejet adni neki, mert már az előző helyen is azt adtak neki, mert a mamája valszeg mennybe jutott.
Ott sem volt hasmenése, és már nálunk is formált. :oops:
Egyébként én sem kezdtem volna csak így egyből a tejjel, de nincs gondja vele.Most édesdeden alszik az asztalomon, miközben próbálok dolgozni is. :D

Gröni!
Az nem jó ha vadak a kis francok. De nem lehet mit tenni velük. Igaz? :D

Gyugyi!
Oks! Legalább nem vész kárba az a sok cicitartó! :lol:
kolibri28
 
 


Vicus!

Köszi! Azért felezni fogom.
Dokihoz elég ha egy hónap múlva viszem? Mst kb 4 hetes.
Tuti ez a klassz dátum. Igen! Szerencsés lesz! :D A nyilalgatás bizti jó jel. :D Szerintem az a fél bogyó nem fog akadályt gördíteni elétek. :wink:
Drukk a tüszőrepihez! :wink: :D
Én is meg szeretném nézni. Biztos jó. :D
kolibri28
 
 


Szép jó reggelt!

Sajnos még mindig itthon vagyunk, Apánk küzd a munkával.
Valami gond van, nem jön rá, hogy mi a fene a baj, addig meg nem tudja megjavítani.
Vagy lemegyek a Balatonra busszal egyedül, vagy megvárom.
De ha itthon hagyom, úgysem tudok ott nyugodtan lenni...
Hogy nekünk semmi nem megy simán!!! :shock:

Gyugyi, mehetünk Árkádba!!!
Vendég
 


Luca!

Remélem hamar megoldódika probléma a párod munkájával kapcsolatban , és mehessetek vissza együtt a Balcsira.
Legyél optimista!
Minden meg fog oldódni. :wink: :D
További jó időt a nyaraláshoz!
kolibri28
 
 


Kolibri!
képet tegyél a ciccről 8)
oltani 8 hetesen szoktuk, féreghajtani már lehet előbb is(6 hetesen kb.) :D

Luca!
a gép monnyon le! :twisted: :lol:
Vendég
 


Vicus!

LAPTETŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ! :D :D :D :D :D

Köszönöm a tanácsodat.
kolibri28
 
 


Vicuska!

Gyere bújj a keblemre! Minnyá átmegyek, oszt rendet teszek! :evil:

Luca!

Maradj addig itt velünk, jobban telik az idő! :wink:

De jó, végre Gyugyizhatok! :lol: Ha tudnád hányszor javítottam a megszólítást! :oops: :lol: Az jó, ha jó a kapcsolta, nem is gondoltam ám mást! :wink: Csak hát akkor is, bombázó jányod van, a nap szépe stb... Szóval.... :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Kolibri!
szívesen, kérdezz bátran :lol:

Gröni!
köszike :D :( ...

Gyugyi!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :P

Nati hova tűnt? :roll: nyaral?

Ticsimű? :roll:

Babácska? :roll:
Vendég
 


Számba csöppent ez a kurva festék!!!!!! :evil: :shock: :evil: :shock:
zapáné
 
 


Gyugyi!!!!!!

köpd ki gyorsan! :lol:
vagy gargarizálj egy kis pálesszel 8)
vagy akkor felrobbansz? :roll: :oops:
Vendég
 


Hú, már megnyírtam a füvet mind az 1800 nm-en, megpucoltam az ablakokat, gazoltam egy csomót, most már igazán mehetnénk...

Talán a délutáni turnusra még odaérünk, a többiek 4-kor mennek le a strandra...

Legalább már kiderült a gond...a kedves ügyfél a pénzügyi jelentésében a nulla helyett O betűt írt...
Nem csoda, ha a rendszer nem fogadta el neki a számokat.Persze mindezt 500 helyen!!!! :shock:
Vendég
 


Sziasztok! :D

Még mielőtt elindulunk ajándékot venni, gyors bekukk!

Babácskát kifelejtettem, nem szándékosan! :oops: :oops: :oops:
Remélem jól nyaraltál és meglesz a gyümölcse!!!! :wink: :D

Gyugyi

Amikor már a barátnőmet felhívtam hogy most per pill az étkezőbe-konyhába nézek függönyt, és biztos velem van a baj, csak nevetett és azt mondta: Úgy,úgy....... nálam is így kezdődik és nincs leállás!!!!! :lol: :lol: Apa már csak röhögött, csak annyit kérdezett hogy miből? :wink: Mondtam a másodállásomból, amit a babakocsira, kiságyra tettem félre, a kis piszok ha nem jön, akkor elköltöm!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt nem is mondtam hogy a Párom német rokonainak is locsolhatom a virágaikat mert hazamentek! :?

Na ez van, indulunk is, puszi Mindenkinek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Rég voltam, csak olvasok.
Ez nem az én napom. Ma tudtam meg, hogy szinte 100%, hogy PCO-s vagyok. :cry:
Ez van, de nem adom fel.
Viszont azt felháborítónak találom, hogy az orvos ma megkérdezte tőlem, hogy ha úgyis csinálnak átjárhatóságit, akkor csináljanak-e egyidejűleg laparoszkópiát?? Természetesen nem kértem belőle.
Aztán ahogy utánaolvastam itthon, nem igazán nekem való, úgyértem egy 23 éves lánynak, ráadásul rögtön első nekifutásnak. Csak mert még nem szedtem semmit. Vagyis semmi clostyt, metet vagy ilyeneket, csak egyszer Duphastont és Norcolutot, azért hogy megjöjjön. Ezen kívül még semmi. Nem kezdtünk még bele kezelésbe, mert még várjuk a hormonlabor és a terheléses inzulin eredményét. És ezeknek hiányában ő már laparozna?? Nem durva ez egy kicsit? Szerintetek?

Pussz mindenkinek!
aneetha
 
 


Helyzetjelentés:
Kép
zapáné
 
 


Az ajtófélfát a kölkök intézték el. Nem voltam ideges...áááá
zapáné
 
 


Aneetha :)
Sajnos, ebben nem tudok véleményt mondani. A pco-s topikban segítenek a lányok.
zapáné
 
 


Gyugyi :D

Nagyon jó színe lett a szobának. :wink: Nagyon tecc. Most akkor ajtófélfát is festesz?

Aneetha :D

Sajna ebben én nem tudok segíteni.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu :)
Kéne azt is. Próbáltam javítani, nem jött össze. le kéne csiszolni az egészet. :roll: De nem most!! Majd ecccercsak. :lol:
zapáné
 
 


Ja, a hajam is ilyen színű! Pöttyös! :lol: :lol: Meg a macska bajsza is! Megszaglászta a festéket! :lol: :lol:
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?