Új privát üzeneted érkezett!

Laptető?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike,

No comment! :lol: :lol: :lol:

Amugy nagyon jó orvos, én nem bíznám másra a gyerekeimet.
De ugye nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: lehet hogy nem ő tehet erről hanem a kartonozó és ez a ... asszisztensnő.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Sziasztok!
Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje.
Andesz ,Gabi sajnálom a nagymamátokat.
Öszinte részvétem.
De jó Natiék ma mennek haza. :D
Szombaton lakodalomban voltunk.A finom vacsorából sajnos nem sokat tudtam enni.Nagyon fájt a hasam. :(
Holnap megint mehetek fogorvoshoz. :? Már alig várom.
Plusz most két hétig vigyáznom kell a tesóm lányaira.Szeretem öket nagyon csak kicsit elevenek.Hamar lefárasztanak majd.
Folytatom a fözést.Már készen van a gyümölcs leves.Még a csirkepörkölt födögél meg a tészta van hátra.Plusz a takaritás! :(
Mindenkinek szép napot kivánok!



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen, elég szépen gyógyul Martin popója. Arra gyanakszom, hogy a másik pelustól van. Kipróbáltunk egy másik fajtát, és valószínű attól volt. Visszaadtam rá, amit eddig használtunk és már szépen múlik neki.

Ani, Judy, Vikike! Jó volt nekünk veletek találkozni. Csodaszépek a babócák és Vikike-szép a pocakod, ha nem olvasol , Ani add át neki légyszi, köszi. Képtelenség betelni velük.

Andesz, Gabi (és a családotok) Fogadjátok őszinte részvétünket!
Andesz! Reméljük minden okés lesz Patrikkal.

Nemsokára jön a védőnő, később jövök.
Vendég
 


Modern kislány vagyok nagyhibákkal teli,
> a foglalkozásom: nem háztartásbeli.
> Főzni én nem tudok, mosáshoz nem értek,
> a házimunkához csöpp kedvet sem érzek.
> Viszont egyet büszkén be merek vallani,
> sok mindent nem tudok, de van ám valami:
> Amihez én olyan pompásan értek,
> mint kevés asszony ezen a vidéken.
> Mert tudom azt bármiféle pózban,
> közepes, gyors és lassú tempóban.
> Tudom oldalt fekve, bedőlve vagy háton,
> mindig úgy csinálom, ahogy jónak látom.
> Tudásom e téren több mint tökéletes,
> s hogy hason is tudom, az csak természetes.
> Jó korán elkezdtem gyakorolni ezt én,
> mivel tanítóm volt egy fiatal legény.
> Fiatal volt mégis jól megtanított Ö,
> igaz, én sem voltam olyan tudatlan nő.
> Bevallom nekem is borsódzott a hátam,
> mikor a fiúval először próbáltam.
> Eleinte azt hittem leszakad az ég is,
> lihegtem, szuszogtam, de csináltam mégis.
> Idővel rájöttem mi ennek a titka,
> s feltárult előttem mindennek a nyitja.
> Később már oly rutint szerezhettem,
> hogy tudásommal pénzt is kereshettem.
> Csináltam én reggel, jó korán felkelve,
> ilyenkor van ám az embernek rá kedve.
> És nagyon boldogan vidáman műveltem,
> még estefelé is, míg el nem szédültem.
> Lehullt rólam a ruha, mint fazékról a zománc,
> a testem olyan volt, mint a fénylő topáz.
> Akad, aki gumisapkát húz fejére,
> viszont ez a gyönyört csökkenti felére.
> Ez az én gyengém, ezt el kéne hallgatnom,
> én a nedvességet érezni akarom.
> De hát mit nevettek, nem kell ezt megszólni,
> és nem is kell mindjárt a rosszra gondolni.
> Nincsen abba semmi, amit elmeséltem,
> ha hiszitek, ha nem: az úszásról beszéltem.>
Vendég
 


Sziasztok,

Hát én egyfolytában kutyául vagyok! Ki sem mozdulok, max vásárolni, nagyon megvisel ez a meleg! Olvaslak Titeket, de most nem válaszolnék, ha nem haragszotok! Holnap este 9-re megyek a dokihoz, végre a párom is szabadnapos lesz, és velem tud jönni.

Nagyon örülök, hogy minden rendben a kis Bencével! Remélem haza tudtak menni ma!?

Andesz, Gabi,
Őszintén sajnálom a nagymamátokat!

Kriszti,
Látod, idegen dolog került a gépezetbe. Melyik volt ez a jó pelus?

Lányok,
Megyünk szerdán szülőszoba látogatásra? Nem emlékszem hány órakor van? Talán 14-kor? Lassan itt lesz az idő, aztán azt sem tudjuk hová kerülünk!

Ani,
én szülinap 72.06.05, Gaskó 98.07.02, Panna 07.03.31

Ígérem ma egy kicsit aktívabb leszek. Válaszolok is a kérdésekre, amit kihagytam!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


chrissy : ez nagyon nagyon nagy volt :lol: :lol: :lol:
Örülök,hogy már javulgat Martinka feneke :)

szofika: kíváncsi vok mit mondd a doki :?: én megyek, szerintem vikcy is. És igen, azt mondtad ,hogy 14-től van.meg kellene beszélni,hogy mikor és hol talizzunk.

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Judy :) örülök hogy nem nézel gyagyásnak :D Várjuk a Balcsis képeket.
Jövőhéten szombaton mi is megyünk Vikikéékkel, már nagyon várjuk, olyan jó lesz. Az időnek meg merem ajánlani hogy ilyen legyen mint most. Mert azért egy hétig a balcsin szar időbe nem tudom mit csinálunk. Fürdőrucit is kell még néznem, mert ugyan rámjön a régi, de elég furin áll rajtam (kötözött sonka), a cickóim meg kilógnak a felsőből.

Tündi, nem tudom hogy bírják a babók tejci nélkül. Roni kapott cukros vizet a végén meg tápszert, de mindegyiket pohárból. Bár mi nem vagyunk mérvadóak mert ugye én nem tudtam cicire rakni.

Viki, hát én két eleven csajszit még nem terhesen se biztos hogy beválalnék. Fincsiket főzöl, jó ötlet, lehet csütörtökön nálunk is ez lesz (legalábbis megpróbálom)

Chrissy, ez jó volt :D :D :D Tényleg írd már meg a pelus márkáját, nehogy olyat vegyünk. Átadom Vikinek, mert nem hiszem hogy tud mostanság olvasni.

Anna, köszi az adatokat, javítani fogom. Mi is nehezen viseljük ezt a nagy meleget.

Anna, Orsi, Viki, jó szülőszoba látogatást kívánok szerdára, nagyon kevés rucit vegyetek fel mert nagyon de nagyon meleg lesz!

madiani
 
 


madiani: köszi a tippet. Na? Kipróbáltad a sajtos husit?

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok,

Csehi, Viki

3/4 2 a nőgyógy. ambulancia előtt a portánál, szerdán? Jó az Nektek? :?:

Ani,
Jó ez a kép Rólatok!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Pelus: mi tesco-sat használunk, nekünk bevált. Néha használtunk liberot, pamperst, huggiest, ezeket ajcsiba kaptuk. Kimentünk a park centerbe a Müller-be, vettünk egy csomi pelust, hogy kipróbáljuk. Jónak jó, de a Martin popójának sajna nem. Mióta visszaadtam rá a tescoa-t, múlik neki a csúnyaság. A fenekén már szinte semmi nem látszik, a combiján meg szép halvány már csak.
Szegénykém nem kért ebédet, szopizni sem akart, leraktam aludni, és most meg úgy horkol, mint a nagyok. Félig keresztbe hason aludt el. Remélem ha felkelt, eszik azért ebédet.
Vendég
 


Ani! Nagyon jó az avatarod, de élőbe még szebbek vagytok. Remélem tényleg jó időtök lesz a Balcsin. Jók az új képek is. Szép család vagytok!
Vendég
 


Orsi, végül csak egy tepsis krumpli lett belőle, de biztos hogy ki fogom próbálni. Az a baj hogy a közelbe nincs olyan bolt ahol merek húst venni. Az intersparba meg csak kocsival megyünk, az meg macera, gyerek gyerekülésbe be-ki stb. Ha apa is itthon van nincs gond, de egyedül....

Anna, köszike, pedig nem egy nagy szám a kép.

madiani
 
 


Chrissy :oops: köszi, de igazán nem vagyunk ám ilyen szépek, csak Roni, de ő nagyon (legalábbis nekünk :wink: :D :lol: )

madiani
 
 


Ani! A Csapó utcai régi "hatósági húsbolt"-ba lehet kapni húst. Mi is ott szoktuk venni és még eddig nem volt gond. Az annyira nincs messze tőletek. Nem muszáj, csak egy jó tanács. Viszont hétfőnként szünnap van. De a többi napon 7-től nyitva van. Néha szoktunk a kis tescoba venni húst, az se rossz fajta. De inkább a Csapó utcai.
Vendég
 


Ani! Roni nem csak nektek szép, nekünk is szép, apának is tetszett tegnap. Amúgy is ő is nagyon szereti a gyerekeket, babákat. Barbikával is játszott picit és mosolygott neki.
Vendég
 



Vicuska, várunk a hírekkel! Mi volt a kukucson, hányas ikreitek lesznek?

Ibi, ma mentek/mentetek gyerek dokihoz. Minden rendbe volt?

Vikikével beszéltem, nem tud jönni még mert neki is szar agépe, de igéri amint jó lesz jelentkezik.

madiani
 
 


Ani: megértelek :) én is csak az intersparba,meg itthon a pákozdi húsüzletben veszek husit, sehol máshol. De azért a tepsis krumpli sem rossz kaja :wink: nagyon cuki Roni baba :)

Kép
csehi77
 
 


szofika: igen jó lesz nekünk, ha valami közbejönne akkor szólunk.

Kép
csehi77
 
 


Mi mindig az intersparba járunk húsozni, meg vásárolni. Ott lakunk mögötte :lol: Már ismerjük a hentes bácsikat, a sajtos néniket, mindenki kedves és segítőkész. Ráadásul a babakocsira is vigyáznak...szóval kész főnyeremény!

Kriszti,
A tescos pelust nem ismerem. Mi pamperselünk általában, mert jól bírja a pipit! Mindig lehet valahol akcióban kapni, és akkor elviselhető az ára. Pedig lassan már le kéne szoknia a Pannának a pelusról. Olyan szépen dumál, hogy ha akarná, mondhatná, hogy pisilnie vagy mást kell. De utólag mindig szól a kakiról :lol: :lol:

Ani,
Ez a kép nekem jobban tetszik, mint a régi! Írj, ha valami recept ötlet kell!!!

Livi,
Rákosi doki biztos vállal szülést! A múltkor lent volt az ambulancián, én is ott találkoztam vele. Szerintem nyugodtan keresd meg, ha kérdésed van ezzel kapcs.ban. Sajna a mobil számát én már kitöröltem, de biztos kézséges lesz hozzád, ha hozzá fordulsz! Szerettem a nyugodtságát és azt, hogy mindent elmondott, minden kérdésemre válaszolt! Nem egy titkolódzós doki, mint ahogy itt írtátok egy-kettőről!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!

Még mindig csak gyors bekukkra van időm. Olvasni is csak nagyjából ment.

Andesz, Gabi! Fogadjátok őszinte részvétemet!!

Ani! Gyönyörűek ezka képek. Annyira szép Roni baba, és Te is jól nézel ki!!!

Chrissy! Örülök, hogy alakulgat Martinka popsija. Akkor ezek szerint a Műller-be nem veszünk pelust.
Én liberót fogok használni szerintem, bár van pampers-es mintánk is, azt is kipróbálom.
Ha nem tudok jönni, akkor előre is nagyon boldog névnapot!

Neked is Krixta, ha olvasol!

Kép: nem készültem el még mindig a babaszobával, illetve sarokkal, mert mi egyszobába fogjuk az első időt tölteni.
Pocakkép: Megígértem, lesz is. És képzeljétek, éjszajka arra ébredtem 3szor!!!, hogy görcsöl a pocakom. Alig egy órákat tudok aludni. Ma reggel voltam a Csnk-ba egy papírért, mondtam is Schwarczinak, tisztára megörült neki. És mondta, hogy szerinte lejjebb a pocim, mostmár szüljek nyugodtan. Holnap megyek NST-ra meg hozzá vizsgálatra, kiváncsi vagyok mennyit tágultam. Tényleg fájt ám amire keltem. Nekem a jövő hét jó is lenne. :) Mondjuk 14.-e. :) Mert 16-tól 20ig szabin lesz Schwarczi. Ezt mondom azoknak akik hozzá járnak.

Bár most egy Bence itán jó lenne egy Luca, aztán megint egy Bence.
Már kivagyunk jelölve Orsival. Emlékszem, mintha csak most jöttem volna Hozzátok januárban, most meg már én vagyok a következő.

Orsi! Hogy vagy?

Vicuska! Megadrukk!

Nati! Otthon vagytok? Milyen 3-asban? Gyere mesélj!

Bocsi, többet nem tudok írni, vár a sok vasalnivaló. :(
n.k.ildi
 
 


Ildi: én jól vok köszi :) Néha vannak fájások,de mindig elmúlik :) Tök izgi akkor lehet,hogy jövőhéten szülsz ??? :wink: már úgy várom . Szóval Schwarczi 16-20-ig szabin lesz? Remélem nem akkor akar majd a kismanó világra jönni. Én 12-én megyek NST-re ,meg Schwarczihoz és megbeszélem vele,hogy olyankor mi van? Már izgulok ez lesz az első nst-m.

Kép
csehi77
 
 


Enikő, Ildi! Köszönöm szépen a névnapi köszöntéseteket, aranyosak vagytok.

Ildi, kiváncsi vagyok én is, hogy hogy állsz, vajon tényleg te leszel a következő? Csináld csak a dolgod, jössz,ahogy időd engedi. És várjuk a képeket is!
Vendég
 


Beszéltem Natival, már hazafelé mentek. Minden rendben van, beindult a tejecske is, bár még keveset szopizik Bence, de otthon a nygugiba beindul az is.
Most nem tudok reagálni, megyek szolizni, anyicikám vigyáz manócskára.
Jövök majd

madiani
 
 


Csajok,

Ne siessetek azzal a szüléssel! Én azt szeretném, ha Szofika kivárná az idejét, mint Pannám! Ő 1 nappal a kiírt előtt született!

Csehi,
NST, semmi para! Ha egy kicsit lusta Luca, valószínű megmozgatják, de Te semmit nem érzel! Ne izgulj!

A pocakról meg annyit, hogy nekem sem a fiammal sem a lányommal "nem ment le" a pocakom. Meg is kérdezték, amikor bementem szülni a fiammal, hogy minek jöttem! Mondom szülni! Azt biztos nem, hiszen fenn van a pocim, meg alig látszik, ne vicceljek! Szóval ez így volt! Aztán estére meglett Gaskó!

Kriszti,
Boldog névnapot! Csak azért most, mert nagyon nehezen tartom ezeket a napokat a fejemben. Így biztos nem felejtem el!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Szofika! Köszönöm szépen neked is! Aranyos vagy!
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

köszi a drukkokat :P
pénteken lesz a leszívás és valószínű hétfőn a beülti :lol:
jobbo 4-5 tüsző van, balo. 2 tüsző. :roll:
nem sok :? , a méhnyh-m se vastagodott péntek óta :?

szóval ez van :roll: :shock:

Mindenkinek sok puszi :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon nyügi Roni, biztos ez az idő a bűnös. Nagyon jó volna ha esne már mert nagyon fülledt a levegő.
Csak gyorsan Vicuskának írok, azt már rohanok is.

Vicuska, nagyon sokat gondoltam ma rád. Nagyon de nagyon drukkolok hogy minden szuperül menjen!

Még csak annyit hogy a Skálába nagy leárazások vannak. 4500,- vettem Triumpf fürdőrucit. :shock:

madiani
 
 


Sziasztok!

Ani
Minden rendben volt a dokinál.Már 4820g Gergő, szépen hizik!Kaptunk beutalót az ortopédiára is.
Roniról nagyon jók a képek! :)

Chrissy
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!


Most már nagyon jó az idő, esik.Egy picit hült az idö, remélem holnap nem lesz ilyen fülledt idö.

Vicuska
Nagyon drukkolok nektek!!! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!
Gabi nevében is,köszönjük az eggyüttérzést!
Gabi azért nem jön mostanában,mert ezerrel csinálják Noel szobáját,ma este,ugy tudom,már elkészültek! :)
Na,voltunk a sebészeten,és megcsinálták Patrik kukiját,hősként viselkedett az Én Drágám,pedig nagyon fájt neki! :cry:
Még szerencse,hogy elég kis helyen volt odatapadva!
A doki,és az asziszisztens is nagyon rendi volt!
De lányok,azért ajánlom,hogyha nem is minden nap,de azért huzogassátok fürcsinél azt a fitymát!Ne várjatok vele 1 éves korig!

Vicuska!
Nagyon drukkolok péntekre,és hétfőre is....meg aztán azután is! :D

Ne hari,hogy most nem reagálok,de nagyon fáradt vagyok! :?
Jó éjt Mindenkinek! 8)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Jó reggelt!

Kriszti: Boldog névnapot! :)

Andesz: Nagyon sajnálom szegény Patrikot. Nagyon izgulhatott is! Sok sok puszi neki!!!
Barninak is még le van tapadva kis helyen a kukija de én már nem akarom elvinni. Huzogatással remélem ezt azért megoldjuk.

Lányok! Képzeljétek reagált a főigazgató a panaszomra.
"A részletek pontos tisztázása tüzetesebb kivizsgálást igényel, melyet az erre vonatkozó szabályzatunknak megfelelően megkezdtünk. Tájékoztatom, hogy, panaszában foglatak kivizsgálásával megbíztam az orvosigazgatót, és az ápolási igazgatót. Jelentésük elkészültéig kérem szíves türelmét, az abban foglatakról és ez alapján tett intézkedésemről tájékoztatni fogom!"
Lehet hogy kamu de legalább reagáltak rá.
Mondjuk nem is használtam csnya kifejezéseket max annyit hogy kikérem magamnak hogy az asszisztensnő stb...
Szóval szerintem azélrt megért egy mail-t ez az egész. Jobb mint otthon idegeskedni :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindenkinek köszönjük a részvétnyílvánítást.

Bocsi csajok,hogy így leléptem,de hétvégén festettük a gyerekszobát.
Mindjárt teszek képeket.A bordűrt űgy nézzétek,hogy mi rajzoltuk és festettük :wink: -nem kis meló volt.De apával reggeltől estig csináltuk.Noel pedig végig a nagyival volt.Szombat reggel kipakoltunk,gletteltünk,csiszoltunk,festettünk és késő délután már kezdtük is a bordűr alapjának felfestését.Vasárnap egész nap a bordűrt rajzoltuk és festettük,hétfőn pedig az utolsó simítások,kontúrozás jött,így kb délre végeztünk is.

A héten szabin van apa,nem is biztos,hogy jövök,és bocsi,hogy senkinek nem reagáltam!

És íme,Noel birodalma: Kép Kép Kép Kép

És közelről: Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi egy kicsit sok lett :oops:
Vendég
 


Hú, Gabi! Eszméletlenül ügyesek vagytok! Megértelek, hogy nem jössz apa miatt. Én se jönnék, ha itthon lenne.
Érezzétek jól magatokat a héten aztán várunk majd vissza!
Nagyon szép lett Noel birodalma!!!Nem találok szavakat!
Vendég
 


Nibcsike, Tündi! Köszönöm szépen nektek is a köszöntést!
Vendég
 


Sziasztok!
Chrissy boldog névnapot!
Gabi gyönyörü lett Noel szobája!Nagyon ügyesek vagytok.Irigylem a tehetségedet. :D
Nekem és Orsinak is ilyen micimackós függönyünk van. :D
Tründike hát ez jó hogy már reagáltak is a leveledre csak tegyenek is valamit.
Andesz jó hogy túl vagytok a kukitémán.Patrik akkor tényleg nagyon ügyes fiú.Mert az tényleg nagyon fájhat.
Jó lenne ha esne az esö mert erre felénk nagyon fülledt az idö.
Szép napot nektek megyek a védönöhöz meg a fogorvoshoz!
Legközelebb már nem csak tömés meg gyökérkezelés lesz mert sajnos négy fogamat ki kell húzni!Az már nem lesz kellemes.De hát ha elöbb megyek dokihoz nincs ilyen probléma.Most vessek magamra! :cry:



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Chrissy, Boldog Névnapot kívánunk!

Ibi, nagyon szépen növekedtek. :)

Andesz, nagyon ügyi volt Patrikod. Remélem kapott egy fagyit hogy ilyen ügyi volt.
Nekünk a védőnő azt ajánlotta hogy már most minden este huzzuk amíg engedi a kis bőr. Fürcsinél mindig meg is teszem, apa ugyanis fél hozzányúlni.

Tündi, el se hiszem hogy visszaírt az igazgató. Remélem történik is valami ez ügyben.

Gabi, fantasztikus lett a szoba. Komolyan neked ezzel kéne foglalkoznod.

Nemsokára megyünk szurira. Utána meg a dédihez, mert felhívott hogy mondani akar valamit. Erre mondtam neki hogy azt telefonba is lehet. :roll: dehogy ez annál hosszabb. Remélrem nem csak Ronit akarja látni mert akkor megüt a guta. Kezd elegem lenni hogy mindenki ugráltat hogy ide-oda menjek. Ok-ok ott a seggem alatt az autó, de olyan macera a gyerekkel. Na meg ha ő akarja látni jöjjön ő. Nyugdijas, ingyen utazik. És még mielött rosszra gondolnátok, még nagyon fiatal a dédi, 65 éves. Tehát ha a piacra zokszó nélkül elmegy akkor hozzánk is (iit van nemmesze tőlünk a piac). Na de befejezem a nyavajgást.

madiani
 
 


Gabi: A szoba fantasztikus :) Ügyes vagy

Vickxy: Sajnálom. Kitartás a fogorvoshoz, tudom nem kellemes...

Ani: Teljesen igazad van. családom is szokott úgy maguknak programokat csinálni hogy utána menjek már el értük... Meg te vidd Ronit ha valaki látni szeretné? Hát azért ne ám már... Kíváncsi leszek hogy lesz-e alapja hogy elhívott téged a dédi.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Köszi Tündi. Azt hittem megvettek majd hogy ilyet írok. Sajna a dédi elég érdekes természet. Este megírom hogy mi volt. Most jelentkezett be erre a hétre a 3. rokon. Ma este sógornőmék, holnap uncsitesómék, csütörtökön Gáborom rokonai. Hát.....legyen már péntek.

madiani
 
 


Sziasztok,

Gabi,

Gyönyörű lett a szoba. Tényleg nagyon ügyesek vagytok. :lol: :lol: :lol:

Chrissy,

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!


Tündike,

Örülök, hogy nem hagyták szó nélkül a reklamációdat. Kívánom, hogy tényleg történjen is valami, mert nagyon furi dolgokat tapasztal az ember a kórházban. :shock: :shock: :evil: :evil:

Andesz,

Szegény Patrik. :cry: :cry: :cry:
Mi is átmentünk ezen Bazsival 1 évesen, hát senkinek sem kívánom. De nagyon bátor volt ahogy hallom.

Nati,

Már biztos élvezitek a kis családi légkört otthon. Majd gyere ha tudsz. :lol: :lol: :lol:

Ani,

Hát igen, a szülők nagyszülők már csak ilyenek. Nálunk anyukám szokott programokat csinálni nekünk. Hát nem szoktam túl boldog lenni. :lol: :lol: :lol:

Vikcy,

Remélem túl vagy már a fogorvoson. :lol: :lol:
Most már nekem is be kellene jelentkeznem. :roll: :roll:

Vicuska,

Drukk péntekre. :lol: :lol: :lol:
Addig még biztos érhetnek a többiek is. :lol: :lol:

Ildi,

Húúú....egyre izgalmasabbak a te napjaid is. :lol: :lol: :lol:
lehet már jövő héten tényleg babázol. :lol: :lol: :lol:

Rólunk.

Barbika kúszik, ahogy Chrissy mondta mint a kisfóka. A kezeivel tolja magát előre és oldalra, a hátsó részét pedig húzza maga után. Annyira édes. :lol: :lol: :lol:

Vasárnap egyeztetek időpontot a védőnővel aki Gréti fülét is kilőtte, és megyünk hozzá. Fülcsit is ad, állítólag 20 féléből lehet választani. Szóval jövő héten nekünk is lesz fülcsink.
:lol: :lol: :lol:
Legalább nem kérdezik meg, hogy kisfiú????Persze rózsaszín ruciban van a gyerek, de azért talán fiu. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vasárnap este megjöttünk a Velencei-tóról,de egyszerűen nem értem ide előbb!!BNagyon jól éreztük magunkat,lehet,hogy még ebben a hónapban megint lemegyünk. :P :D

Nati!Gyönyörű Bencusod,örülök,hogy jól vagytok,majd gyere,ha lesz időd!! :D

Andesz és Gabi,részvétem a nagymamátok miatt!! :( :(

Andesz!Sajnálom Patrikot,nagyon ügyes nagyfiú!!Most hogy van?Még fáj neki?Csíp?Jajj de félek,hogy ránk is ez vár majd! :(

Gabi!Hihetetlen,hogy Te milyen ügyes vagy!!Annyira szép lett Noel szobája,hogy csak lesek! :shock: Olyan sokáig nézegettem a képeket,hogy majdnem leégett közben a tarhonya! :lol: :lol: :lol:

Ani!Remélem jó napod lesz ma,és nem idegesít fel senki!Tényleg nagyon fiatal a dédi! :shock: Az én nagyim 75 éves.


Kriszti!BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Jó hír,hogy jobban van Martinka popsija!Akkor nem kellett bőrgyógyászhoz menni?

Judy!Majd kérünk képet a fülbevalós Barbikáról,biztos nagyon édes lesz vele!Gratulálok a kúszáshoz! :D

Vicuska!Gondolok rád pénteken,meg hétfőn is!Hétvégén gyere és mesélj,ha lesz rá lehetőséged!!

Tündi!Sajnálom ami veletek történt a kórházban,ilyenkor még én is rosszul érzem magam,hiszen ott dolgozom.Nem tudom miért kell így bánni az emberekkel?!Oké,hogy baromira le vannak terhelve,kevés az orvos és a nővér,de azért normálisan is lehet válaszolni!Nekünk is kilóg a belünk a nap végére,de ránk még nem tett panaszt senki.Sőt,olyan is volt,hogy az egyik néni a Fejér megyeibe írt egy cikket az osztályunkról (szemészet) ,dícsért minket,az azóta is ki van tűzve a faliújságunkra!Olyan jólesett!Sokszor még akkor is mosolygok,amikor már minden porcikám fáj. :) A válaszlevél pedig nem kamu,sztem foglalkozni fognak vele.

Szofika!Érdekes ez a pocak dolog,nekem meg mindíg lent volt. :)

Ildi!Osztom Anna véleményét,ne akarj még szűlni,36 hetes vagy,még 1 hónap hátravan,ami nagyon fontos a babádnak!Nem is értem Schwarczit,miért örül annyira!
Vendég
 


Chrissy!
Boldog névnapot! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!
Megvolt a szuri. Nagyon ügyi volt az én drágám. Csak egy icicpicit sírt, de amint felvettem megnyugodott. Remélem nem fog belázasodni.
Voltunk a dédinél is. Nyugdijas otthonba akarnak költözni és ezt velünk is közölni akarta. Nem is mondok semmit......nagyon nem értek vele egyet.

Judy, valaki azt hitte a kis tündérkédről hogy fiú? Sztem abszolult nem fiús. Biztos nagyon szupi fülbevalót fogsz neki választani.

Alexa, örülök hogy jól éreztétek magatokat és remélem meg tudjátok még ismételni.

madiani
 
 


Sziasztok!

Alexa: Nem is tudtam. Állítólag a fül- orr- gégészet tragikus. Voltunk mi ott a gyermek sebészeten, volt csúszás az szokott lenni de simán bejutottunk nem volt gond.
Örülök hogy jól éreztétek magatokat. Képek? :)

Ani: Legalább tényleg mondani szeretett volna valamit. És miért akarnak nyugdíjas otthonba menni?

Mi voltunk a doktornőnél. Meg is csinálta a kincsen nyelvét. Állítólag nem szabad hogy fájjon neki! Sírni sírt de szerintem mert nagyon meg volt ijedve. Most jól van, lehet hogy a vérvétel ami a műtéttel járt volna sokkal rosszabb lett volna. Hát remélem tényleg ne fájt neki, és hiszek a doktornőnek.
Megyek is lefektetem a Kincsemet :) Jó éjt mindenkinek! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, ne izgulj, biztos nem fájt neki, csak az ilyedelem volt nagy. Roninak még a korházba felcsípték. Látni nem láttam mert kizavartak, viszont az ajtóba álltam. Egy hangja nem volt a gyereknek.
Most viszont belázasodott a szuritól. :( Nem magas 38,1 de azért kicsit aggódok. Olyan nyügike volt du., csak a melkasomon volt el, ott viszont jókat aludt.
Kapot kupot és figyelem folyamatossan a hőjét. Képzeljétek megmértük fülhőmérővel is az csak 36,5-öt mutitott, de mivel éreztem hogy meleg jött a popsiban mérés.
Na de remélem ez leviszi neki és reggelre már kutya baja se lesz. Holnap megyünk elösször Mártiékkal sétálni :)

madiani
 
 


sziasztok,
bocsi, nem volt időm visszaolvasni :shock:
Bence hajnalban aludt 4 órát, azóta semmi. se éjszaka se nappal... Délután már a cicit se fogadta el és olyan keservesen sírt, hogy én is sírtam vele és azt hittem indulunk fehérvárra.
Kevés a tejcsi 10-15 ml-t tud szívni. Minenki mást mond... a kórházban, és a gyerekorvos szerint most még nem kell mellétáplálni, a védőnő szerint igen, a 150-es szorzó szerint (kb, hogy 30ml jöjjön ki 1-1 étkezésnél).
Este már adtunk neki 20ml tápszert, mert cicizni se akart, azóta alszik. Eddig a szél rettenetesen kínozta.

Sírhat úgy, hogy azt hiszem mindjárt hányni fog csak azért mert éhes vagy mert fáj a hasa - ez még a normális kategória??? Meddig??? Mi a véleményetek a tápszerről? Adjam minden étkezés mellé - de akkor egész nap aludni fog és nem fog akarni szopizni.... Mikor indul be rendesen a tejem???? Ma mivel kimaradt kézivel lefejtem, hát egy örökkévalóság volt és csak 15ml jött le :cry: :cry: :cry:
Szóval kivagyok, de remélem holnap már sokkal jobb lesz!!!!!!!!!
Köszi előre is a tanácsokat!
Puszi!
Nati
Vendég
 


Natikám, nagyon rossz lehet. Én a helyedbe nem adnék tápszert, inkább amikor csak tudod rakd cicire (már ha megy). Próbálj meg nem idegeskedni, és nagyon sokat igyál! Persze gondolom nagyon rossz amikor azt látod hogy éhes.
A kézi fejésnél nem megy olyan gyorsan. Géppel próbáltad? Vagy nincs? Nekem azzal sokkal jobban ment, igaz meg kellet találni a vákumot és a megfelelő pózt, de sokkal jobb volt úgy.
Ha meg nem akar szopizni próbáld fejni, de ne csak akkor amikor ennie kéne hanem amikor csak tudod és a cickód engedi. Nekem fél óránként rajta volt a gép a mellemen. Tudod a szopizás inditja be a tejcit, ergo ha nem szívja nem is lesz több. Ezt a fejéssel megpróbálhatod helyetesíteni. Viszont a cumisüvegezés se túl jó, mert abból nagyon folyik, tehát nem kell szívnia.
Szóval ördögi kör. A legjobb ha sürün van cicin. A sírás lehet sokmindentől, nem feltétlen éhség. Ja és ne használj erős dezodórt vagy parfümöt, lehet azért idegenkedig a cicitől, vagy olyat ettél amitől intenziv izű a tej és azt nem szereti.
Na ezek jutottak eszembe. Talán a többiek okosabbak.

madiani
 
 


Tündi, azért akarnak a dédiék otthonba menni, mert úgy érzi hogy nagy segitség lenne neki ha nem kéne semmivel se foglalkoznia (kaja, ház stb). Sztem meg még olyan jól vannak és fittek hogy semmi szükség erre. Kaját tudnának rendelni bárhonann, az se lenne rosszabb mint egy otthonba. A ház meg olyan mint egy patyolat, nem értem miért mondja hogy már nem megy. De tényleg egy porszem csincs náluk.

madiani
 
 


Na megyek kicsit szunyálok. Holnap jövök. Remélem Natinak tud valamelyikőnk segíteni.
Pusza jó éjt

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?