Új privát üzeneted érkezett!

Babszi,
ez valóban elég macerásnak tűnik, de megmondom őszintén, h. a kézmosással egyetértek. Férjuram apukája orvos, és így a gyerekeit abszolút rászoktatta az alapos kézmosásra, mert tanulmányai/tapasztalatai alapján jól tudta, h. milyen sok baktérium telepedik meg a kezünkön, és szépen szállítjuk tovább bizonyos helyekre is. Szóval nálunk abszolút természetes, h. előtte és utána is kezet mosunk, (jó az tény, h. van amikor elfelejti az ember...) és megmosakszunk a NAGY dolgok után. :D
Persze elég nehéz lesz átszokni, de biztos Bálint is a cél érdekében megteszi!!!

A hangulatod jobb már a picikét?

Chrissyy,
annyira édes Martinka! A nagy sörözés után rendesen elálmosodott ! :D Gratulálok a fogacskához!

Sirki,
Ahogy látom Niki baba még mindig punkos! :D Nektek meg a felüléshez gratulálok!

Többiek merre jártok?? Nóri, Mirci, Jamiee, Betsy, Judy, Heni, Christell és a többiek is!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok itt vagyok :wink:

Már hétfőn hazajöttem, csak azóta a nyakamba szakadt egy csomó munka a cégnél, így nem volt időm netezni.

Azt nem mondhatám, hogy jó időnk volt, de legalább pihentünk, kikapcsolódtunk, kirándultunk, és egy pár napot tudtunk starndolni is (én peresze nem menten be a Balcsiba, meg amúgy is 19 fokos volt a víz).

Babszikám: elhiszem, hogy letörtek a hírek, de én már annyi reménytelennek tűnő esetet ismerek, ahol aztán összejött a baba, de átérzem a fájdalmad. Az a lényeg, hogy remélhetőleg jó kezekben vagytok, és biztos vagyok benne, hogy meg fog oldódni a problémátok.

Bíbi: szép helyen van a házatok! Magyarországon nem túl elterjedt a rönkház, de szerintem nagyon különleges, természetes. Erre mennyi garanciát adnak, és mekkora lesz, milyen lesz a beosztása, és a belső falak miből vannak.........?

Jaimee: futólag visszaolvastam egy pár oldalt....házasság témához: nálunk az volt a helyzet, hogy először a párom akarta jobban az esküvőt, de akkor (jópár éve) még én nem voltam biztos magamban. Aztán az idő elteltével nekem kellett újra rávezetnem a dolgora. Szóval szerintem majdnem minden férfit egy kicsit unszolni kell, persze csak finoman. Én úgy gondolom, hogy egy egyszerű esküvő is lehet nagyon szép és különleges, és veletek már ott lesz a pici lányotok is.

Sirki. Niki baba milyen nagyot nőtt.
Észrevettem a kezén a piros szalagot. Ha nem vagyok indiszkrét ez mit jelez? Manapság a sztároknál is elég gyakori, csak nem tudom melyik egyház tagjai viselik, de Madonnán is láttam.

Arikon, Nóri: veletek mi újság? Írjatok!!!!!!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Szia Mircikém!
Úgy örülök, h. újra köztünk vagy!! Örülök, h. Csopakon jól éreztétek magatokat! Már a 31 hetet is betöltötted?! :shock: Őrület, h. milyen gyorsan röpül az idő. Nem akarsz egy friss pocifotót feltenni nekünk? :wink:

Nálam igazából semmi különös... Szedtem a clostyt, most meg a proverát és most ezeknek remélem a jótékony hatását. :D A Balcsira szeretnénk még lemenni, és igaz, h. van nyaraló, de Férjecskémet nem akarják elengedni!! :twisted: De azért remélem jövőhéten csütörtöktől csak sikerül összehozni a dolgot! Utána aug. 17-20-ig Pécsen egy baráti párral velneszezünk! Váóóó :D

Amúgy kicsit menszisen szurkál a hasam úgy 1-2 napja, úgyhogy.... :(
"Röviden", tömören velem ennyi az újság! :D
Vendég
 

 
 

Hali!

Bíbi anyu: Nagyon klassz kis ház lesz! És emeletes is!!! Ez eszembe sem jutott. Azóta hogy áll? Egy update esetleg? Bíbiről is dobhatsz és magadról.

Réka: Nekem is szúrt menszisen, pedig Réka már beágyazott. 8) Nem jelent semmit! Kismamák is wellness-ezhetnek? :wink:

Heni anyu: ???

Judy üzeni, hogy olvas minket és puszil mindenkit!!! :D :(

Chrissy: Szupik a fotók!!

Nóri: ha nem járnál erre szombatig:

Kép

Sirki: Nagyon ügyes Niki, hűha!
jaimee1
 
 


Nóri: Na, a lényeg lemaradt:

Legyetek nagyon boldogok!!!!!!!!!!

Mirci: Örülök, hogy pihentél egy kicsit!

Babszi: Nem értem ezt a higiénia dolgot... :roll: Viszont így jobban értem az inszem dolgot.

Betsy: Hogy állnak az előkészületek a keresztelőhöz?
jaimee1
 
 


Gyabi mami: Hogy van Benő baba? :D

Christell: Építkezés jól megy?

Puszi mindenkinek!
jaimee1
 
 


Helló!

Bibi: nagyon szép színe van , én is tuti ezt választanám vagy esetleg még a tölgyet. Kíváncsi lennék én is az elosztásra.

Sirki: Nagyon cuki a kislányod, igazi huncut mosolya van.Kíváncsi lennék én is a piros szalag történetére...

Rólunk: még egy kicsit piros a szeme, de szerintem javul. Most épp az Infacolt próbáljuk ki, mivel annyira csavarja a hasát Benike...este éjféltől nem volt alvás. Mondjuk a büfi az luxus nálunk, arra nem hajalndó

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee: pont egyszerre írtunk... :lol:

Minden oké, így nap közben. ..terasz-babakocsi-friss levegő-4 órás alvások!!!!!
De este...nem smakkol a kiságy, az ablakot pedig nem merem még rá kinyitni a levegő miatt, meghát ugye a szeme is...így este nyüzgés van. 1-2 órás alvások, evés alig, tekergőzés ezerrel. Ezért vettem ma Infacolt, mert lehet a hasa fáj.
Egyébként 120 ml-ket eszik a kis drágám, már 4 kiló felett vagyunk... :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Új képek ( remélem még nem uncsi):

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nórikával sms-t váltottunk és azt írta, h. puszi mindenkinek és, h. rettentően be vannak havazva. Éppen ruhapróbán volt, aztán ingvásárlás stb. stb. De ilyenkor így van rendjén! :)
Gyabi,
Beni babát, megunni??? Képtelenség!! Annyira édes!!!

Jamiee,
szerintem nem lehet kismamiknak wellneszezni, de szerintem ha ez a helyzett állna fenn, akkor tuti, h. én lennék a szállodában a legboldogabb partról, nyugágyból jakuzzival szemező vendég! :D
Vendég
 


Rékám: Célzás volt, nem értetted, nem baj. :wink:

Gyabi: Beni már egy komoly úr! :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Csajok az összes baba nagyon édes!!!!

Arikon: szurkálás tényleg lehet akár jó jel is, főleg így, hogy clostyval rásegítettetek. Nem nézett a doki ciklus közben uh-n?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jamiee,
értettem én, de ahogy visszaolvastam, a válaszomból ez valóban nem derülhetett ki... :oops: próbáltam poénkodni, de nem nagyon sikerült... :oops: :D

Mirci,
nem nézett uh-on, de elhatároztam, hogyha ez a hónap mégsem lett sikeres akkor a köviben hőmérőzni fogok. :wink:
Látom 4-én mész nőgyógyászhoz, lesz valamilyen vizsgálat is?
Vendég
 


Kedves Nórikám!

Tiszta szívből nagyon sok boldogságot kívánok Nektek ezen a csodás napon és az elkövetkező sok-sok évben.

Kívánom induljon csodásan a közös utatok és bizton tudom, hogy nemsoká' babasnevetéstől lesz hangos a ház!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nóri! Sok boldogságot kívánok!!!
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nóri:



Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


SziasztoK!

Bocsi, h most nem írok mindenkinek!

Nórikám!
Egész nap nyomoztam a számod után - de mivel dolgoztam, így egy csomó lehetőséghez nem jutottam hozzá. 3-kor már ezerrel telefonáltam Biennek, vandinak, hátha tudják a számodat (csak az övékét tudom), mert szerettem volna gratulálni... remélem volt mihez!
Kívánok sok-sok boldogságot!!!!!!!!
:wink:

Ja és a küszöbbel vigyázzatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kép

babszika
 
 


Hanna: Gratula a 14. héthez, a 100. naphoz és a Fütyihez is! :D
Hát igen, kislegényhez ilyen design illik.

Réka: Imádom a hőgörbéket, de lemondok az élvezetről, ha most sikerül. Hányadik napon vagy ma?
jaimee1
 
 


Először is Nóri,
GRATULÁLOK NEKTEK ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK! Remélem minden jól sikerült, várom a beszámolót, képeket nagyonnnn! :D

Mindenkinek köszönjük a dicséreteket Nikivel! :lol:

Arikon,
igen, ez jó jel is lehet... :D

Mirci, Gyabi,
a piros szalag babonából van a kezén, vagyis a fene tudja már, azért van rajta, hogy ne tudják megverni szemmel vagyis megcsodálni. Két éjszakánk ment el úgy, hogy szüntelenül visitott, mind a kétszer kimértem 9 kanál vizet, megmosdattam vele, az arcát és a kezét kell, majd visszamértem a vizet, és először 12 kanál viz lett, másodszor pedig 11. Ez azt jelenti, hogy megverték szemmel, mert ugyebár fogyni kellene a viznek, de ha több van, akkor van a szemmelverés, ami csillapithatatlan orditáshoz vezet a babáknál. Első nap tele voltunk vendéggel, mindenki megdajkálhatta, mosolygott, második nap meg pont két hónapos volt, és akkor is zabálnivaló volt a fényképezéskor, igy nem is csoda, hogy valaki megbabonázta. Nem hittem benne, de miután kimértem a vizet, azt mondtam, hogy rögtön kössük rá a piros szalagot, ami megvédi a szemmel veréstől. A barátnőm adta már régóta, de nem kötöttem rá, mert nem hittem benne, de mostmár igen. Az a lényeg, hogy piros valami legyen, meg mostmár a kocsiba is van egy piros sziv, a lényeg, hogy nem tudják megverni szemmel, ha a pirosat látják. Na, persze erre nem is minden képes. És nem is rosszból csinálják, csak egyszerűen megcsodálják!

Gyabi,
nem lehet megunni a képeket! Nagyon aranyosak vagytok, és milyen nyugodtan pihent Benike! :D

Jaimee,
látom nemsokára megkeresztelitek Rékacicát! :D

Hanna,
Gratula a kisfiúhoz! Hogy vagy? Mi újság veletek mostanság? Irhatnál ide is néha magatokról! :D
sirkici
 
 


Sirki: erre gondoltam én is, pont a kórházban láttam egy anyukát, aki felköttette a gyerek kezére, amikor vitte haza és ő is azt mondta, hogy "ne tudják megjujjgatni"! ( Jujj de szép...stb..) Azt mondta, hogy 6 hétig kell rajta lennie. De erről a vizes dologról még én sem hallottam soha...mindig tanul az ember.
És köszönjük a dícséretet Benike nevében is....

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hanna : én is gratulálok a 100 naphoz!!!!!! Kedvenc nevetek van már?????

Benike tegnap bealudt, mint egy S betü...

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jamiee,
:D Úgy legyen!! Ma a 27-en vagyok, de itt lent van a vonalzóm. :wink:

Sirki,
De érdekes amit írtál!! :shock: Én ilyen babona dolgokról nem sokat tudok, de ez nagyon érdekes. Hogy ezen ne múljon, majd az én babámon is lesz valami piros. :wink:

Hanna,
kisfiú? De szupi!! Bele-bele szoktam olvasgatni a zsebi naplóba, és nagyon drukkolok, h. most már múljanak el a rosszullétek!! :)
Vendég
 


Nóri, mire ideérek, már lassan ünnepelhetitek az 1 napos házassági évfordulótokat! :lol: Szerettetel gratulálok az ifjú párnak,kívánom, hogy teljesüljön minden közös vágyatok ééééééés "legyetek olyan boldogok, mint mi"!( Nekünk ezt "így" ketten is kívánták, akkor kicsit furcsán néztem, de ma már értem, miről beszéltek, és így Neked ezt most szívből kívánom, na ,de nem ragzom tovább, kezdek elég szarul kijönni ebből a körmondatból :twisted: )

Sirkici, ez a szalag nekem is tetszett, lévén piros, de érdekes ez a babona is, nem hallottam még...bár nekünk nem nagyon szükséges, Csiribébin szinte mindig van vmi piros :lol: Jajjjjjjjj, és a felülés!!! Hát el is hiszem, hogy majdnem elájultál! Nagy nagy gratula Nikibabának! Nem semmi!

Gyabi: Benedek képekből (se) sose sok!Nagyon tündéri kis legény!

Arikon:jujj, én is nagyon drukkolok!!!!
Vendég
 


Hoztam némi képet: Csiribébiről nyújtozkodósat és egyedülivósat, a favilláról meg cserepeset és fabelsőset. :lol:
Kép Kép Kép Kép

Favilla tiszta fa lesz belülről is, annyira szerelmesek vagyunk a fába, hogy végül a fürdőkben is lemondtunk a csempéről. Meg a jjárólapokról. Így hajópadló lesz mindenütt. Ja, még az elosztás: alul zeneszoba apának, fürdő, wc, és konyha-nappali egyben,terasz, felül fürdő, wc, meg 3 szoba és erkély.Meg lépcsőház a kettő között. :lol: Alul az óvóhelyen meg a garázs, kazánház és apa bicójocó kondigépei meg a lomok.De költöznék már!!!
Vendég
 


Nagyonnnnnnnnnnnnnnnn tuti kis villlllllllllllllllla ám!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon tetszik, én is költözhetek?????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Szép estét, jó reggelt! Ki mikor kerül gép elé.

Nóri: Gondoltam ma rád (irigykedve :lol: )

Mirci: Hogy áll a babanaplód?

Rékám: Oké, csak nem tudtam, hogy hány naposra állítottad be a vonalzódat. Drukkdrukk ezerrel! Ha HSG utáni első hónapban mi Henivel babások lettünk, closty is hozhat gyors sikert.

Gyabi: nagyon csinos srácod van és tök jó, hogy a teraszon is levegőzhettek. Alattunk forgalmas az utca, forgalom és por...Úgyhogy mi séééétáááálunk.

Bíbi anyu: Favilla.... :lol: :lol: :lol: :lol: Jajj csodaszép palotátok lesz! :P Hol is van ez? És véééégre egy csillivilli fülbevalós fotó Bíbibébiről! :lol: Télleg ugyanolyan, mint a Rékám fülbevalója. Lencse. Te hol bújkálsz? Kérekkérek képet Anyuról is!!!!!!!!

Sirki: Megleptél ezzel a babonás történettel. Jaj, Niki baba nagyon édes.

Olik mami: Hogy van Tündike? Zolcsi? Hogy vagytok?

Rólunk:

Hihetetlen ütemben nőnek a gyerkőcök. :shock: :shock: Réka ma felállt a kiságyában! Nem hiszem, hogy sokat jelent még ez, mert a felülést sem gyakorolja napi szinten, nagyon vidáman kúszik-mászik... :lol: De akkor is egy Első.... :lol:

Úgy néz ki, 17-én lesz a keresztelő, ha szabad agykapacitásom van (ritka alkalom) akkor már a szervezés részletein jár az eszem. Nagy csinnnnadrattttta nem lesz, de azért összeröffenünk kb. 15-en a családból.

Kép
jaimee1
 
 


De nagyon éééééédes Rékababa!!!!És milyen ügyes!!!! Tök jó, hogy lefotóztad! ( Valahogy így van ez az első dolgokkal, elkápráztatnak, aztán egy ideig nincs ugyanez a mutatvány :lol: )

Pest mellett van favilla, az utca egyik fele még Bp, a másik , ahol a ház áll, már vidék. Mutatok még egy képet, ezt látjuk a fürdőkből, a kereszt még Bp. :lol:

Kép
Vendég
 


Közben meg megfejtettük, hogy kire hasonlít ez a gyerek...hát öcsémre! :lol: :lol:

Kép Kép

De hogy öcsémre miért került ez a női kalap? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jamiee,
closty valóban sikert hozott, de csak a ciklusomban. Ma vagyok a 28. napon és pecsételgetni kezdtem reggel. :cry: Ölég szomorú vagyok, de szerencsére annyira nem éltem még bele magam, hisz 1 napot sem késett. Próbálok optimistán hozzáállni a dolgokhoz, mert valahogy nem tudom elképzelni, h. nem lesz a kis Férjecskémnek és nekem közös babánk!!! :)
Rékababának nagy-nagy gratula a felálláshoz, annyira édes a fotója is!! :)

Bíbi,
de gyönyörű a favillátok! :D Mi is imádjuk a fa dolgokat (meg úgy ált. a természeteset), így nálunk a bútorok 90 %-a fából készült. De a Tiétek valami csodagyönyörű lesz! Az elosztása is nagyon tetszik, mert lent lehet társasági életet élni, míg fent visszavonulni, pihizni stb. :)
Csak nem Ti is Keszisek vagytok??? :wink:
Csiribébi tényleg totál az öcsédre hasonlít, még a kalapjuk is! :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a gratulát!!! :wink:

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggel Csajok!

Sirki: és van hatása a piros szalagnak? Én nem vagyok babonás, de ha valaki hisz az ilyen dolgokban azt is megértem.

Bíbi: nekem is tetszik a ház. Jó, hogy ilyen egyszerű " fazonú" de szép. Én a kevesebb néha több híve vagyok. A beosztás is nagyon praktikus. Mikorra lesz kész?
Bíbi baba tényleg egy az egyben öcsédre hasonlít ezen a fotón :)

Gyabi: nagyon édes a kis Beni, és olyan cuki kis ruhácskái vannak :wink:

Jaimee: szégyellem de még sehogy sem állok a babnaplóval. Szerintem már csak akkor lesz belőle valami ha otthon leszek. Kell hozzá idő, nyugalom, ihlet.....szóval érted....
Popika elképesztő csajosan állt be, olyn mintha direkt keresztbe lenne a lába a póz kedvéért. :wink: A fotót megint csak dícsérni tudom. Milyen gépetek van?

Nórikám ha lesz időd adj életjelet, és kérünk fotókat!!!!!!

Arikon: hogy telt a hétvégéd? Remélem nem jött még meg!

Gyerekek Bálint baba mostanában már olyan erővel rúgdos, hogy az elképesztő, néha bizony már-már kellemetlen. Nem tudom, hogy befordult-e már, de azt érzem, hogy átlósan hosszában fekszik. Na majd ma megnézzük a kis lurkót.
Hétvégén összeraktuk a babaszobát, holnap rakok fel róla fotót. Dobok egy pár képet a rucikákról amiket vettem, meg kaptam is egy párat ajándékba. Szerintem annyira édesek. Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: köszönjük szépen, de úgy látom a Ti kisfiatok kollekciója sem semmi. Nagyon édes kis ruhái vannak, majd meglátod milyen zabálnivaló lesz benne...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Szia Mircikém!
Bálint akkor lehet, h. focistának készül??? :D
Köszi a kérdésed, pöttyözgetek, meg néha szurkál a hasam, úgyh. szerintem már csak idő kérdése és megjön.
Ezek a babaruhák annyira édesek!! A többi dologgal, h. álltok? Már mindent beszereztetek?
Magadról nem teszel fel pocifotót? Olyan kíváncsi vagyok, h. mekkorát nőttetek! :)
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Jaimee, Arikon, Mirci, Hanna, Gyabi, Babszi, Sirki, Bíbi:nagyon köszönöm Nektek!
Most csak pár sor, majd aztán mennek a képek is a héten valamikor.
Szóval a múlt hetem nagyon sűrű volt...a lánybúcsúm szupi lett, fél 4ig voltam, a csajok kitettek magukért, egy fekete limuzin jött értem...( :oops: :D )aztán egy jó kis helyen voltunk, nagyon jól éreztem magam, csináltak nekem egy jó kis tesztet.
Másnap költözés első felvonása következett tequilától remegő gyomorral, majd hétfőn a költözés második felvonása és már az új házban alvás!Ez a ház egy álom...olyan, mintha nem is a városban lenne...a nyugalom szigete.(képek festés után) :wink:
Egész héten pakolásztunk, rohangáltunk...stb ééés elékezett a péntek, a MI napunk...jócskán 30 fok felett, (kit érdekelt) és az hiszem mostmár tudom, hogy miért is mondják ezt "életünk legszebb napjának"....
A fotózásunk (bár féltem tőle nagyon) tök jól sikerült, készült 180 kép a kastélynál, majd ma kiválsztok egy albumra valót, amit megkapunk, a többi nyersképpel együtt.
A polgári esküvőmmel kapcsolatban azt gondoltam az utolsó percig, hogy hipp hopp, formaság és fülig fog érni a szám, miközben jókat nevetünk...ezzel ellentétben miután elkezdte az anyakönyvvezető a szövegét és feltette a kérdést, én elkezdtem sírni és nem bírtam abbahagyni még aláíráskor sem, (imádom a vízálló festékeket) a gyertyagyújtáskor annyira remegett a kezem, hogy tiszta viasz lett a ruhám. :oops:
A drágám is hasonló "állapotban" volt...szóval édes pofák voltunk.De azt hiszem valóban életem legszebb napja volt és abban biztos vagyok, hogy ez így, ilyen kis létszámban legalább annyira gyönyörű és meghitt volt, mint a nagy esküvők.Szerintem a nagy esküvőt én ki sem bírtam volna, már a belépéskor potyogtak volna a könnyeim...Ez így volt tökéletes.
Utána családi vacsi 5 en majd következett az új ház küszöbén az átvitel...hehe, majdnem úgy, mint a Babszi képén...

Hát röviden ennyi, bocsi, hogy nem írok külön mindnekinek...ja de, Bíbi tegnap előtt este CsiriApátok volt a tv-ben, integettem neki!
:wink:
Vendég
 


Mai napi kérdés: hogy tudom a legjobban Beni orrát kitisztítani??? Néha annyira szörcsög, hogy azt hiszem megful. Egy kis kézi orszívom van, az a pumpás, de azzal semmi...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: igen már aligh várom, hogy lássam a kis lurkót ezekben a ruhácskákban :) Te mekkora méreteket vettél? Én 56-62, a téli overallból 68-ast.

Arikon: Már 95%-ban megvan minden, de még egy-két dolog azért hiányzik. Rakok holnap fotó magamról is ígérem.
Miért vetted le a vonalzód? Ha most nem jött össze a baba mikorra tervezitek a kivizsgálásokat?
Nórikáról tudsz valamit?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Gyabi: nekem azt mondták, hogy a porszívóra szerelhető orrszívó a leghatékonyabb. Én ilyet vettem. Csak nem megfázott a kicsi?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:az előbb nyomattam egy kisregényt! :wink:
Vendég
 


Nórikám: de jó, hogy írtál! Örülök, hogy minden tökéletesen sikerült! Nagyon várom a fotókat! Biztos gyönyörű voltál.
puszillak

Kép
Kép
mirci74
 
 


Ja, a lényeg lemaradt...elhoztuk a két kiskutyát!6 hetes ördögfiókák. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nóri!
Örülök, h minden ok volt! (nagyon várom a képeket)

A barátnőmék lagzija is megvolt szombaton.
Ugyanaz a vőfély, ugyanott, ugyanazzal a zenekarral, ám mégsem volt olyan jó.
A vőfély és a zenekar is azt mondta, h a mienket nem tudják felülmúlni - ez olyan jó érzés volt. A vőfély szerint azért, mert a mienknek "varázsa" volt. :)
De azért mi jót mulattunk Bálinttal. Néha már azt hittem, h a mi esküvőnk, mert a kamerás is csak minket vett - na persze mert csak mi táncoltunk egy csomószor. :roll: :oops:

babszika
 
 


Nóri!

Gratulálok nektek!!!! Sok boldogságot!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
És rakjál fel sok-sok képet!!!!


Mirci, tök jók a rucik!!!!

Hanna, gratulálok neked is!!! Gyönyörű kukis fiad van!!!! Boldog babavárást!!!!
:lol:

Arikon, drukk neked! Ha most meg is jön, legalább a ciklusod rendben. Hőmérőzni meg nem árt, legalább tudod mikor van peteérés. :)

Bíbi, Csiribébi tényleg tiszta öcséd!!!! 8)

Gyabi, Beni baba cuki!!!!

Jaimee, Popi nagyon ügyi!!!!

Sirkici, Nórika nem semmi mutatványokat tud!!! 8) :lol:

Mi jól vagyunk. Már csak 99 nap!!! Túl vagyok a terheléses vizsgálaton. Nagyon jó lett az eredmény, úgyhogy megnyugodtam.
:)

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nóri, a kutyikról is tehetsz fel képet! Én imádom a kutyákat!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Mirci!
Bálint eszméletlen menő pasi lesz ezekben a rucikban! :wink:

Hanna!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyabi!
Holnap már 1 hónaposak vagytok.... te jó ég! :shock:

babszika
 
 


Gyabi: Igen, ahogy mondja Mirci orrszívó porszívóval. Ez a legjobb módszer!! Minden bababoltban kapható kis szerkezet, kb. 1000 Ft...
jaimee1
 
 


Nóri: Örülök, hogy jól sikerült!!! :D Én is ilyen sírós esküvőre számítok...... :? :? :? 8) 8) 8) 8) 8) A keresztelőt is tuti végig fogom bőgni.... :oops: :oops: :oops:

Képetképetképeeeeeeeeeeeeeet!

Jaj, megérkeztek a kuttyok is? :lol: :lol: :lol: Imádnivalóak lehetnek. :lol: :lol:

Mirci: Isteniek a kis rugik! 8) 8) 8) Babakocsit megvettétek végül? Amiről fotót tettél, az akciósat.

Gabi: Dejó, már 100 nap sincs hátra!! Fotót te is dobhatnál. Kégliről, pocakról!!!

MINDENKI tegyen fel fotókat!!! No, felébredtünk. :D :D
jaimee1
 
 


Jajj de jó, a nyugdíjas klubb feltámadott! :D

Jaimee:igen, már 4 tagúra bővült a kiccsaládunk, égetnivaló ördögök!Az egyiknnek valamelyik felmenője hal volt, mert ahogy kiraktuk őket a kertbe, fejest ugrott az itató tálba!Piszok jól elvannak együtt, 5 nap az eltérés és születésüktől együtt vannak.
Majd róluk is hozok porfóliót, de akkor velem lesz tele a fórum...a babás fórumon én csak a kutyagyerekeimmel tudok virítani! :lol:

Keresztelő, juhéjjjjjjjj minnyá itt van! :wink:

Babszem:csini az új képed!
Gabi:hűűű, 99 ....röpül az idő.... :roll:

Ez az, csatlakozom a főmuftihoz:kérünk képeket mindenkitől!!!!(bármilyen témában) :D
Vendég
 


Nóóóóóri!!
De jó, h. itt vagy!! Olyan sokat gondoltam Rád (Rátok) aznap!! Annyira örülök, h. ilyen szépen sikerült az esküvőd, és valóban ez az életünk egyik :wink: legszebb napja. A másik amikor a babáink felsírnak, és az is itt lesz nemsoká'!! :wink:
Azzal meg ne törődj, h. a fotóiddal lesz tele a fórum, majd a nyúl"gyerekemet" én is beteszem a "közösbe". Pont tegnap csináltam Nyusszról képeket, ebben a nagy melegben nem volt kedve ugrándozni, csak heverészet. :D

Mircikém,
a vonalzómat azért vettem le, mert pöttyözgetek és idegesít, h. közben a vonalzóm még mindig számlál. :? A kövi (tehát az új) ciklusban újra closty, utána 1 hónap spontán (ezt mi döntöttük el a Férjurammal) és vissza a dokihoz és jönnek a vizsgálódások. Nagyon parázom a dologtól, és szerintem Férjecske is, mert mindent megtesz a cél érdekében... :oops: :lol:

Gabi,
Aranyos vagy, köszi a drukkokat! Neked meg gratula a terheléses eredményhez! Húúú...99 nap!! :shock: Rohamléptekkel halad az idő!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy bekontárkodok, de szerettem voltna SOK BOLDOGSÁGOT és gyönyörű hosszú kapcsolatot kívánni Nórinak! Tök jó, hogy észrevettem, hogy ide szoktatok írni mostanában :)

Lányok, a babák gyönyörűek! Egytől-egyig :)
Arikon: jó Téged is "látni", remélem jól telik a nyaratok!

Minden jót mindenkinek :wink:

Judit
Kép
sonny
 
 



Sziasztok!!!

Jaimee: köszi szépen a kérdésed: babák nagyon jól vannak, tegnap jöttünk vissza a nyaralásból, megvolt a keresztelő is. Tüncsike már 2 fog tulajdonosa, fordulászik, kúszik, üldögél ügyesen ( persze még egyedül nem olyan profi :wink: ). Zolcsika meg rosszcsont és nagyon ügyes ( nem elszántságból mondom :oops: ). Mondókázik, ügyesen beszél, nagyon hamar tanul, teljesen szobatiszta már 3 hónapja, ja és imádja Tüncsit 8)

Popikád nagyon ügyike, ahogyan áll a kiságyában :wink: Zolika 9 hónaposan állt fel először :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?