Új privát üzeneted érkezett!

Arwen!

Te is mérsz hőt??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici,laptetőőőőőőőő

Nem,nem mérek, meg eléggé megérzem a peteérésem, a hüvelyváladékot is figyelem...elég macerás lenne nálam hőmérőzni

hoy tudok linkelni képet? mutatni szerettem volna Nektek finn képeket, de valahogy nem jön össze :roll:

Kép
arwen***
 
 


Oh, igen! laptető :roll:

Mellékletet? Vagy csak linket szeretnél?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

 
 

csak egy-két képet gondoltam,de sebaj,majd máskor.
mennem kell ,megyke boltba, meg ma is nagyikhoz megyünk(itthon vagyunk a szülőknél).Ma még valamikor jelentkezem,ha tudok,ha nem,akkor holnap reggeltől a Tiétek vagyok.

szép vasárnapot!

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok lányok!
arwen, üdv, remélem, hamar babásodsz! :wink:

Cat, én a helyedben.... BAROMIRA ÖRÜLNÉK, ÉS TESZTELNÉK MINDEN NAP... azért óvatosan, de tényleg egyértelmű a csík.

Pici, ne szórakozz, a hőd tankönyvi, amíg nem esik le, addig baromira él a remény. Szerintem tesztelj, úgyis rendeltél, nem? Ha van miből, akkor mire tartogatod?
Nekem pl. két tesztem volt, ezért nem akartam (ugye a 13. cn-en) tesztelni csak azért, mert nem megy le a hőm. Aztán úgy oldottam meg ezt a gordiuszi csomót, hogy rendeltem 10-et a neten, majd délután csináltam egyet. És akkor lett pozitív. Azóta azért ellövök néha egyet a rendeltből is, mert ugye péntekig csak így tudom, hogy a kölök megvan-e még :roll:
Iwiwen jártam, vissza vagytok jelölve :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Szia Nemlajos!
Köszi, hogy vissza jelöltél!
Igen, rendeltem van 10 darab tesztem.
De félek tesztelni...
Lehet reggel ráveszem magam.Most még nem megy.
Annyira félek a csalódástól :cry:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Légyszi tedd föl a tesztjeidet.
Gyönyörködni szeretnék benne :oops: :oops: :oops: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


csak az elsőt fotóztam le, azt láthattad már:)
Viszont felteszem Neked a görbéimet, hogy lásd, mennyire le is eshet a hő (meg is jöhet), miközben mégis babás vagy!

Kép görbe1

Kép görbe2

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Köszönöm a biztatást!
Hát a te hőd, tényleg érdekes.
És mégis ott a kicsikéd!!

:wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos!
Ébredés hőt mértél??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


lányok!ha a csíkokat megrendelem, mikorra jönnek meg?

Kép
arwen***
 
 


Arwen!
Pár nap!
Cat már másnap megkapta!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


jaa,oké.

pici,megértem,miért félsz,de nem lehet,hogy a bizonytalannál jobb a bizonyos? bármilyen aza bizonyos?

Kép
arwen***
 
 


Hát majd reggel tesztelek.
Csak várni akartam arra, hogy ne jöjjön meg a piri.
:twisted: :twisted:

Nem tudom mi van velem...
olyan zizi vagyok pár napja. :?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Akkor drukkolok,hogy már baba legyen a dologban.

Na megyek, ebédelünk, fincsiiiiiiii húslevest.

Puszi Nektek!

Kép
arwen***
 
 


Köszönöm! Aranyos vagy!

Én is neked, hogy hamarosan, +++++++ tesztelj!

Jó étvágyat!
Puszi

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


pici igen, ébredési hőt, csak a nyári szünetben feleslegesnek tartottam az 5.20-as ébredést :wink:
De látod, a későbbiek között is van egy 5 óra utáni, és az is magas volt, úgyhogy szerintem nem számít, csak nagyrészt ugyanazt az időpontot próbáld tartani.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat: :):) Hú ez aztán a szép teszt:) A 8napon is pozítív a teszt egyértelműen. CSaka hcg szint még alacsony voltazért jöttki később a csik. De a 10. napon nincs semmi kérdés. POZITIV!!! Hurrá:) Holnap reggel csinálj még egy tesztet hadd gyönyörködjünk benne:)

Kicsit nem jövök és szupi híreket olvasok:)

Kép
csucsu05
 
 


csajok de jó milyen hírekre jöttem :):):):) cat ez tuti potitív teszt örülünk neki igaz mégcsak óvatosan :):):):) és halkan :)

Arwen: szia újra köztünk :):) pont valamelyik nap olvasgattam a topik elejét és eszembe volt hogy majd ma hiányollak de megelőztél:) örülök hogy most már teljes erőbevetéssel vagytok a projekten és remélem sikerül most hogy catnek pozi a tesztje most már be kell indulnia a topiknak :):):

Zsu: sajnálom hogy ez tuti mensi és nem babás pecsételgetés

Picikém : majd este apázunk ma anyósnál voltunk mint minden vasárnap :):):) most jutottam a gép elé :):):)szerintem a görbéd még nem ok a csalódásra :) ez még akármi is lehet és még nincs vége a ciklusodnak és nbem is lesz 9 hónapig :)jaja peteérés után tuti 14 nappal jön a mensi te meg már a 15.-en vagy szóval szerintem de nem akarlak lázítani holnap csinálhatnál egy tesztet

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
De előbb volt, pé-m.
És egy második, 22 én, amikor uh -n voltam.
Elvileg kedden telne le a 28 napos ciklusom.
Reggel tesztelek egyet.
És majd eldől.
Gondolom, ma délutáni teszt úgysem mutatna semmit. :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Forma-1 et néztünk apával.
Most még pakolászik, én meg csomagolok neki. Reggel indulna 4-kor, lengyelbe :?

Egyedül leszek pár napig.
Annyira érzem, hogy nem sikerült.
És pánikban vagyok, mi lehet a bajom.
Miért nem sikerül nekem a kicsi?

Múltkor amikor Andy buzdított nega volt, és el vette a kedvem.

Ne haragudjatok.
Reggel tesztelek. Ígérem, bármi lesz is. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


tapasztaltak segíccség!
Ez már a második nap, hogy feszül a hasam, olyan mint mikor meg akarna jönni...de még van 10 nap...mér csinálja ezt a testem? így reagál, amikor először bekerülnek a kiskatonák? nem értem...

megrendeltem a csíkokat 8)

Kép
arwen***
 
 


most mennem kell pakolni, vacsizni, fél 8kor suhanunk vissza pestre az icvel, majd ha hazaértünk, még felnézek...puszika :!:

Kép
arwen***
 
 


arwen: igen lehet feszülés a beágyazódástól ne aggódj

Picikém fel a fejjel holnap pozitív lesz főleg azzal az érzékeny teszttel látod catnekl is milyen koráűn kimutatta:)

nika70
Salgótarján
 
 


Lányok!

Köszi a gratulációkat! :D :D :D :D :D

Apa nagyon örül. :) Azt mondta, hogy pihenjek és vigyázzak a kisfiára! :shock: Pedig lányt akart, és most mégis úgy érzi, hogy fiú. Én is!
Holnap reggel is tesztelek, és addig amíg van a tesztből...

Pici!

Szerintem csináld meg reggel! Olyan jó érzés! Még ha néha kicsit bizonytalan is ilyen korán...

Megyek, mert vacsit kell csinálnom.
Majd jövök, ha tudok.
Vendég
 


cat így van vígyázz magatokra:):):):)

Pici neked meg nincs korán mert ugye kedden lenne vége a ciklusodnak szándékosan nem írom a másik szót még csak véletlenűl sem így a tesztekre is az van írva hogy ciklus vége előtt 1-2 nappal már kimutaják és azok erősebb tesztek vagyis nem 10-esek hanem 25-sek vagyis szerintem ha babás vagy és az vagy akkor már mivel a 15. dpo-n vagy így ki fogja mutatni és már sokkal erősebb csík lesz mint catnek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


A 10-es az erősebb teszt, Mónika, a 10-es azt jelenti, hogy 10 dpo-n kimutatja, a 25-ös, 25 dpo-n stb 8)
Ha így értetted, csak én értettem félre, bocsesz :oops: :roll: :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


tudom, hogy ezt már egyszer beraktam ide, de ugy látom megint szükség lehet rá! :lol:


Terhességi tesztek
Dátum: Május 11, szerda, 21:03:05
Rovat: Babatervezés


Az inszeminációtól, vagy megtermékenyítéstől számított 11-14. napon érdemes legelőször tesztelni. A beágyazodást követően a női test HCG (human chorionic gonadotropin) hormont kezd el termelni. A HCG hormon áltagosan másfél naponta duplázódik a szervezetben, és folyamatosan emelkedik.





Nagyon fontos, hogy mielőtt tesztelsz a megfelelő tesztet vedd meg, fontos a teszt érzékenysége. A legérzékenyebb tesztek ma Magyarországon képesek a vizetleből már 10 u/ml egység HCG-t is kimutatni! Ha viszont olyan tesz kerül a kezedbe, amelyik csak 50-100 egységtől mutatja ki a terhességet, akkor nagy valószínűséggel tévesen negatív eredményt kaphatsz a terhesség korai szakaszában. Ebben a korai szakaszban a tesztek általában nem azonnal jelzik a második csíkot, általános tapasztalat a teherbe esett kismamáktól, hogy a tesztelés után fél órával, vagy akár 1 órával látnak csak egy halvány csíkot!

Ha negatív az eredmény, még ne add fel a küzdelmet, hanem ismételd meg a tesztelést pár nap múlva. Lehet, hogy később ágyazódott be a baba a pocakodba, és később mutatja ki a teszt az eredményt.


Amennyiben a teszt otthon (akár halványan is) de pozitív, akkor nagy valószínűséggel terhes vagy. Sajnos azonban vannak olyan esetek, amikor a terhesség mégis abbamarad, és a teszt még mindig + eredményt mutat, de ez a napok múlásával sajnos gyengül.


A legbiztosabb eredményt azonban orvosodtól tudhatod meg. A vérből vett HCG vizsgálatok a legmegbízhatóbbak, és egyből megtudhatod az eredményt.
A HCG értékek változóan alakulhatnak ebben az időszakban, van aki kevesebbel indul, van aki többel. A HCG értékből általában orvosod azt is meg tudja állapítani, hogy hány baba van a pocakodban.



Terhességi tesztek és érzékenység:
Qupido: 10
Rapi preg corax: 20
Rapi preg direct: 20
Gabriel: 20
HCG: 20
Clear blue: 50
Medi-lab: 20







Forrás: www.lombikbaba.com








Beküldő: Nicika






A hír tulajdonosa: MamaNet
http://www.mamanet.hu/

A hír webcíme:
http://www.mamanet.hu//modules.php?name ... le&sid=237


Na szóval! Lehet hogy én értettem félre Nemlajost, de nem ugy van hogy amilyen erős a teszt(10u/ml, 20u/ml,25u/ml, 50u/ml, 100u/ml),annyi nappal a peteérés után mutatja ki a terhességet. Hanem hogy mekkora koncentrációban mutatja ki a vizeletben a HCG-t.

Cat! látod, ebben is azt írják, hogy ebben a korai szakaszban igen is nem számít(pláne ennyire érzékeny tesztnél, ), hogy eltetlt e a 10 perc.

szerintem a pozití az pozitív!! :lol:

Nemlajos bocsi ha én értettelek félre! :lol: :lol:
Nika! puszi nekedés nemsokára rajtad a sor :lol:
Most az apázás a dolgod :lol:
pici!

jaj! de izgulok!
igaza van Arwennek! jobb a biztos rossz mint abizonytalanság!
de szerintem itt nerm lesz semmi gond. :lol:

nagyon várom a tesztedet!!

cat! pici!
meg a ki még tesztel mostanában!Ibici?
reggel egy rakás pozitív tesztet akarok látni mikoir belépek :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Lányok!


Még most is nehezen hiszem el!
Annyit vártunk már rá. Nyolc hónapja kezdtünk el próbálkozni, de úgy néz ki, hogy végre sikerült. :D Megvan a kistesó Beninek. :D :D :D

Azért amíg van teszt minden nap csinálok egyet.
És megpróbálok a dokihoz is eljutni, remélem nem mondja, hogy még korai!
Legalább egy vérvételt kicsikarok belőle, hogy jó-e a hormonszintem.

Pici!

Tesztelj egyet reggel, kérlek!
És ne haragudj, hogy én előbb csináltam!
Tudod, mindig könnyebb tanácsot adni, mint megfogadni.
Ráadásul én akkor kaptam kedvet hozzá, amikor Ti délutánb elkezdtetek tesztelni.

És tudod, a tesztekre is az van írva, hogy a pozitív eredmény biztos, a negatív nem!

Nika!

Hajrá Apára!

Nemlajos!

Pihenj!

Asiye!

Te is pihenj kérlek! Annyi mindent csinálsz állandóan, hogy már én aggódom Érted!

Zsuzska!

Mesélj, mi volt Apával!

Andy!

Lélekben Veled leszek a nagypapád búcsúztatásán!

Arwen!

Most már maradj velünk!

Gabi!

Milyen volt a hétvége?

Csucsu!

Hamarosan Neked is ilyen lesz a teszted!
Vendég
 


Sziasztoki!


Cat: nagyon biztatóak a tesztek. :D Remélem holnapra erősebb lesz a csik.

Pici: szerintem tesztelj reggel és várjuk a hireket.

Márk nagyon jól érezte magát pancsizott is anyuáknál. Délután jöttünk haza és természetesen egy csomó munka várt :(
Holnap itthon lesz apa igy kihasználom a helyzetet és főzők +takaritok
Apázás tegnap nálunk sekm volt de ma elvileg holnap lesz jónás, pé-s is hamarosan. Remélem mi is sikerrel járunk.

Nika: jó apázást :D

Arwen: én nemrég csatalkoztam Szilvi vagyok van egy kisfiam én 30 éves vagyok a párom 26.
Június óta próbálkozunk a trsóval.

Nemlajos: megkereslek az iwiw-en és bejelöllek Aszódiné Cs. Szilvia a teljes nevem.
Vendég
 


igen úgy értettem az erősebb tesztet hogy a 10-es hamarabb kimutatja a 25-ös meg kicsit később mert a 10-es érzékenyebb

Hát szégyen nem szégyen én most apára indultam és abszolute közben elment az ihletem :oops: :oops: nem tudom mi van velem eddig mindig tök hamar stb most meg semmi úgy sajnálom szegényt abszolúte elvettem az ő kedvét is :(:(:( de majd holnap újra megpróbáljuk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Segitsetek!hogy találom meg Nemlajost?

Nika:sajnálom az apás dolgot.de holnap azért apára fel
Vendég
 


Az iwiw-en golndoltam :D
Vendég
 


Vmi jó tipp a holnapi ebédre.Bár azon gondolkodok,hogy rendelünk pizzát :oops: ilyen melegben kinek van kedve főzni?
Vendég
 


beírod hogy nemlajos a névbe de nálam megtalálod az ismik között :):):)

én holnap vagy halat sütök vagy májat csinálok még nem tudom :)

nika70
Salgótarján
 
 


köszi megtaláltam.Beirtam,csak én hülyxen nem néztem meg a képet.
Vendég
 


mindenkinek jó éjt és jó apázást.
Vendég
 


Én is jó éjszakát kívánok mindenkienk!

Még elpakolom a vacsoramaradékokat, aztán lefekszem aludni.

Nagyon fáradt vagyok.

Reggel megpróbálok jönni, bár így hogy vendégek vannak, biztosan nem leszek olyan gyakran, mint általában.
Vendég
 


Cat: azért a teszt eredményt még a délelőtt folyamán közöld velünk :)

Meddig lesznek a tesódék?
Vendég
 


azért tedd fel a reggeli tesztet is :):):) jó éjszakát mindenkinek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gondoltam gyorsan bekukkantok (visszaolvasni lehetetlen, de majd talán megpróbálkozok vele holnap). Ma hazajöttünk, mert Danira itthon fognak vigyázni holnap délelött a barátaink, amíg mi a temetésen leszünk.
Köszi mindenkinek! Nagyon aranyosak vagytok!
Valahogy úgy érzem, hogy valahol készültünk erre, hiszen nemrég írtam is, hogy 1 hónapja került be abba a gyógyintézetbe és tudtuk, hogy ez be fog következni, mégis, egy halálra nem lehet felkészülni!!!!
És a holnapi nap???? Már most teljesen készen vagyok tőle!!
Csütörtök óta ezt hallgatom és bőgök folyamatosan:

http://www.youtube.com/watch?v=jmS41_JdVLg

Teszek egy képet, ami márciusban készült a nagymamám szülinapján. Ő van a papámmal középen, a többi pedig, akiket itthagyott.......

Kép

Amúgy 85 éves volt, és betegsége nagyon semmi sem volt. Egyszerűen megöregedett és csendesen elaludt.

Na, majd jövök holnap, ha nem leszek túl rossz passzban!!
Puszi mindenkinek!!!!

Kép
oriandy
 
 


Jó reggelt!

Oriandy! Fogadd őszinte részvétem...én is nagyon közel vagyok az egyik nagymamámhoz...és már most tudom, borzasztóan fájni fog ha majd távozik odafentre...

nika,köszi...

Képzeljétek, azt álmodtam,hogy az orvosnál vagyunk, és lát az uh-n valakit...nagyon pici volt még, de álmomban csudaboldogok voltunk...

Úgyhogy én azt kívánom Mindenkinek, váljanak valóra az álmaink! :!: :mrgreen:

Kép
arwen***
 
 


Jó reggelt!

Andy!

Szerintem a nagypapád boldog volt hogy ennyi szerető ember vette körül. Tudom közhely, de szép kort élt meg, mindannyian elmegyünk egy nap. És van e nagyobb boldogság mint az ha szeretik az embert, és van kit szeretni?!
Őszinte részvétem!

Arwen!
Te kis korán kelő! :lol: Reméljük nem marad álom az álmod!
én meg álmomban uh-n voltam és ott is azt mondtaák, hogy kisfiú! :lol:

Zsuzska!
Hogy vagy ma drága?!
Hogy sikerült a hétvége?
Sajnállak Niagara miatt! :cry: Reméljük utolsó eset :twisted:

Pici! Cat!
Remélem lázasan pisiltek!!!!!
és ztessék szépen feltenni ide ,"KÖZ ELEMZÉS" céljából! :lol:

Ibici!
Neked nem mostanában kéne???

Nika!
Hogy vagy?
apázásmiatt ne érezd rosszul magad!!
Szerintem mindenkivel előfordul néha!
na kiabál a Hamza,hogy építsem fel a legó várat :twisted:
majd jövök

Kép Kép Kép
asiye
 
 


igen,hát amikor aludhatnék, akkor 5 órakor kipattan a szemem.
Bezzeg szeptemberben meg tudnék majd aludni,de akkor meg nem lehet... :? :x

Hajrá csíkok,mutassátok!

Kép
arwen***
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Andy!

Jobb, hogy Dani nem lesz veletek!

Lélekben melleted leszünk!
Tudom milyen nehéz most Neked, de inkább arra gondolj, hogy csendesen elaludt. Mindenki ilyen halálról álmodik.
És nagyon szép hosszú élet van mögötte.
Vendég
 


Asiye!

Hajnali fél hétkor LEGO vár építés?

Beni is felébredt.
Mindjárt jövök vissza.
Vendég
 


hélóóóóóóóóóó!
Catherine!csak így semmi Hír nélkül elmenni!? :lol: Mond a Beni babaának hogy anya most fontoS DOLGOKAT CSINÁL!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


JA! MÉG AZT AKARTAM KÉRDEZNI, HOGY TESÓDAT BEAVATTAD EBBE A TITOKBA?
hA MEGENGEDI, RAKJ FELLÉGYSZI A KISLÁNYRÓÉL IS KÉPET :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Itt vagyok!

Sógorom labdázik Benivel. :)

Tehát a hőm: http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9

A mai teszt:

Kép

És ugyanez együtt a tegnapival:

Kép

:D :D :D :D :D
Vendég
 


Asiye!

Tesóméknak most mondom majd el.
Többieknek orvos után.

Képet majd megkérdezem. :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?