Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Micsoda hírek!
Kakukkfű! Gratulálok!!!!! Biztos nem lesz nagyon könnyű az első néhány év, de annál szebb!

Virág! Levinek boldog szülinapot!

Toffi! Ügyes vagy, gratulálok!

Heni! Narancshéj áztatva, főzve, majd csokiba mártogatva finom - olvasmányélményeim (konkrétan Praktika Magazin) szerint. Urszila többet is tud szerintem.

Elli! Most látom, hogy nálatok is nagy titkos meglepi készülődik. Enyém apa is kapott telefont ajándék ügyben. Most holnapig izgulok azon, hogy Te mit kapsz. Rögtön írd meg. (Tudod, az öregasszonyok már ilyen kiváncsiakKép)

Sofka! Nagyon ügyes vagy!

Babók nagyon édesek!

Beu
beu
 
 


Timici! Ha sikere volt Rodynak, az mást nem jelenthet. (Kivéve, ha gyerekek is dolgoznak ott. De akkor beindítom a gyermekvédelem gépezetét.Kép)
Gyerekem két perc tologatás után elaludt, egy óra múlva feljöttünk. Még mindig alszik beöltöztetve, nyitott erkélyajtónál.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek köszi a dicséreteket, leányzónak átadtam, egész belepirult Kép.

Kakukk,
ez aztán a hír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon nagy gratula!!! Húú, de izgi!!!

Majd még igyekszem jönni, rendesen is válaszolgatni, addig puszi!

F.
franyo
 
 

 
 

Olyan edesek vagytok, koszi, koszi !!!!! Kép Kép Kép

Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Irjatok legyszi a karacsonyi menurol is!
Koszi
Kakukk
kakukkfu
 
 


Kakukk Kép
hipermegagratula a pocilakóhoz!!! Hurrá! KépKépKép

Lányok Kép
ma volt minitali Beunál, a képek itt vannak:
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27615614

Máma karúszózott Julcsi, és mindjárt el is engedhettem, és úúúgy tartotta a fejét, mint egy nagy, száját szorosan összezárta, és az cvolt az arcára írva, hogy "Micsoda hülyeség, de a kedvetekért megcsinálom, és nem sírok, nem sírok, nemsíroook!" Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Eüüüü, mi ez a pangás??? Apacukák otthon vannak, fürdetés, vacsora? Itthon Julcsi ma korán kapott vacsit, utána még játszottak Apacukával, aztán fürdetés után beájult a szopiba Kép
Mongyuk amit ma kapott, attól egy elefánt is beájulna, mármint macera és viszontmacera tekintetében Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi! Fotók jóóóóók!
Úszás nagyon édes lehetett!

Kakukk!
Nálunk olyan a menü, aminek semmi köze Karácsonyhoz, viszont mi szeretjük. Így vált kis családunk hagyományává a kukoricakrém-leves és a aszalt szilvával sonkával töltött pulykamell. Idéntől válik a hagyomány részévé a profiterol.
Beu
beu
 
 


Halihoo!
Beu
Mikor itt voltatok, igertel 2 kukorica levest, pliiiz ird meg a receptet! tudom, en nem nyaggattalak... Kép

Kangi
Kepek! Kép
Ne unatkozz ma' Kép

Lanyok
Kepzeljetek, eszrevettem,jogy a lyanyom leszokott az ujjszopirol. Hihetetlen. Sosem gondoltam volna, hogy magatol le fog es meghozza,hogy mostanaban?!??
Tippeket kerek szepen Jazireggeli menure, mert a tejpepet mar nem nagyon komalja...hatha van par jo 5letetek?
Leszter, Kaska ,Miszike merre vagytok?

Megyek Apaval kartyazni... Kép
Norka
norkini
 
 


Kaptok meg egy almaevos kepet (nevet, nem sir Kép )
Kép
Norka
norkini
 
 


Kangikám,
szegény Julcsi kapott mást is, legalábbis Vérszomjas Ankától Kép, bocsiiiiii...

Norka,
köszi a bókot! Ti sem panaszkodhattok! Jázimosoly nagyon bájos! Kép És milyen ügyesen áll már egyedül!!! Ti kockás ruhátokról mikor láthatunk képet??

Urszila,
neked is köszi a bókot! Kép

Orsoly,
KukucsLackó aranyos!! Nahát, és ő is mindjárt egy éves!!! Kép

Virga,
Isten éltesse sokáig egyéves Leventédet!!!
Kép

Sofka,
álló Marci Kép, nagyon édi, ahogy pipiskedik, hogy kilásson az ágyból Kép! Alkotásaid gyönyörűek, nagyon tetszik a macis ajtódísz!!!
Enyémkoszorúról is tessék egy kép:
Kép

Elli,
neked is köszi, mégeccer Kép! Téged meg Isten éltessen sokáig a holnapi szülinapod alkalmából!
Neked is egy torta:
Kép

Toffi,
angolhoz nagy-nagy gratula, szuper eredmény!!! Kép

Heppi,
bókot köszi! Alvás: én úgy látom, minden baba más, vannak jó alvók, és kevésbé jók, vannak, akiknek napi fél óra is elég, és van, aki ugyanannyi idősen napi kétszer két órát is alszik. Majd meglátod, Orsid hogy alakítja ki a szokásait.

Évi,
pizsis Petra csuda aranyos!! Húha, akkor már nemsoká kutyázni fog! Kép Bókot köszi!!! Kép

Kakukk,
mégeccer gratula! És irigy-irigy Kép!!!

Zsuzsó,
drukkolok, hogy megforduljon a babód!!! Kép És neked is gratula, így utólag! Kép

Beu,
én lemaradtam, te is most ünnepelsz? És mikor? Torta mikor mehet? Kép

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Franyó!

Én a karácsonyi meglepi miatt vagyok izgalomban tartva (szép magyar mondat)már hetek óta.Kép

Norka!
Nem nyaggatás, küldöm. Legalábbis az egyiket, a másikat meg keresem. Édes, drága Jázi. És milyen ügyes, hogy leszokottKép

Zsuzsóc is eltünt teljesen. Hiába négy gyerek az négy gyerekKép De azért ha olvasol, írj nekünk néha!

Beu
beu
 
 


Franyó!
Gratula a fogacskához. Látod, mégsem kell protkót csináltatni. Kép

Elli!
Boldog szülinapot.Kép

Sofka!
Nagyon szépek a díszeid, honnan van időd ilyesmire? Kép

Virág!
Levinek boldog szülinapot. Kép

Kaska!
Violának boldog névnapot. Kép

Beu!
Tali volt nálatok és nem is szóltál. Kép

A gyerkőcök mind nagyon szépek, de most nincs energiám visszanézni, hogy név szerint is dícsérjek, kihagyni pedig nem szeretnék senkit.
Megyek vízszintesbe.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi!
Ááááááá! Bocsi! De Timici volt a szervező én meg a helyet szolgáltattam. Ne haragudj!

És Kaska!
Tenyleg, ha nem írja Magdi, elfelejtettem volna. Pedig be is van karikázva: Boldog névnapot Vilcsinek!
beu
 
 


Virga,
Boldog szülinapot Levinek!Kép

Kaska,
Boldog névnapot Violának!

Zsurló,
Szép súlyKép

Andy,
Fogmosós képekKép

Zsuzsi,
Drukk Nektek!

Franyó,
Gratula a lépkedéshez, ez tényleg szuperKép
Ruha csiniKép KoszorúKép
Hát igen, amióta Roni van repül az idő és rajta lehet a legjobban észrevenni.

Norka,
Roni sem tologat semmit. Sőt, amikor a dohányzóasztla kicsit arrébb csúszik a hatalmas súlyától képes megijedniKép
KépekKép
AlmaevősKép Roninak egyszer adtunk almát, akkor egy kis darabtól fuldokolni kezdett. Azóta nem kapott.

Orsoly,
KépKép

Sofka,
KépekKép
Nagyon ügyes vagy!

Elli,
Boldog szülinapot!Kép
Beszámolót kérünk, ha kiderül a nagy titokKép

Toffi,
Szép eredmény, gratulaKép

Évi,
KépKép
Gyakoroljon csak, hamarosan menni fog a kutyázásKép

Kakukkfű,
Váááááááááááááá!!!! Hatalmas gratula az új pocaklakóhozKép Úgy örülök nekiKépKépKép
Az elején biztosan nem lesz könnyű, de később annál jobbKép
Emma nagyon ügyes márKép

Zsuzsó,
Jobbulást Danának!
Drukk a fejenálláshoz!

Kangi,
Úszásról nincs kép? MegnéznémKép

Beu,
Kukoricás receptek engem is érdekelnénekKép

Zulu,
Merre jársz? Nagyon eltűntélKép

Elkészült végre a "mű". Mozgékony Roni mellett nem volt könnyű. Ráadásul 2 részt újra kellett csinálnom. Íme:
KépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Benézek és mit látok???!!!! Gratulálok Kakukkfű!!!

Végig olvastam a termést, elég sok volt. A babák csudi édesek. Megnéztem a képtárat is.

Virga
Leventének nagyon boldog első szülinapot kívánunk!!! Kép

Kaska
Violának boldog névnapot!!! Kép

Most megyek behozom a lemaradásom alvásból. zsanett ugyanis beteg lett tegnap ilyenkor 39,2-re szaladt fel a láza. Jó kis torokgyuszija lett. Előző nap meg a foga kínozta, de még mindig nincs kint egy se, így még mi mindig protkóra gyűjtünk Kép Ezért az utóbbi pár napban nem sokat aludtam, de majd most!!! Persze ha őkisasszonysága is úgy gondja (bár ő is fáradt, megviselte az előző éjszaka)

Puszika minden babócának!!!

Nadine + beteg Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Kakukkfű
mit látok!!! nagyon gratulálok, úúúúúgy örülök KépKépKépKépKépKépKépKép

Virág
Levinek boldog első szülinapot Kép

Elli
Neked is boldog szülinapot! Nagyon kiváncsi vagyok, mit kapsz Kép

Kaska
Vilcsinek boldog névnapot Kép

Toffi
gratu az angolhoz, ügyi vagy

Orsoly
"Dani bamba arcocskája...." ez most bók volt? Kép

Vettünk végre etetőszéket, Peg Perego PP-t. Apa teljesen beleesett első látásra, pedig én nyitottabb voltam olcsóbb variációkra is. Többet is kipróbáltunk (mármint Dani Kép) és volt olyan is, amelyikből alul simán kicsúszhatna Kép Ez meg elég biztonságosnak tűnik az 5 pontos övével meg a rúddal a lába között. De azért Manóra hallgatva nem fogom ebben sem egyedül hagyni DAnit.

Tök jó, Apa már csak jan. 5-én megy legközelebb dolgozni KépKép

na jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés: Megjöttünk tegnap este,legközelebb január végén megyünk csak haza.
Sokminden történt otthon velünk,majd mesélek,de most próbálom elpakolni a cuccokat,és kicsit aklimatizálódok.Mert hogy most olyan idegen itt minden,-túl jól éreztük magunkat otthon,fura volt vissza jönni.

Mariann&Marci
Mariann
 


Sziasztok,

Norka,
Köszi a fogkefél tippet, mindenképpen körül fogok nézni Kép

Kakukk,
Amikor olvastam a hírt, először arra gondoltam, hogy nem vagy normális Kép Persze már másképp gondolkodom, és már totál irigyellek Kép
Karácsonyi menü Nálunk:
Marhahúsleves sok zöldséggel
Óvári csirkemell párolt zöldséggel, burgonyakrokettel
Francia sali, Majonézes burgonya sali
Püspükkenyér, Kókuszos kocka
SZALON CUKOR HEGYEK

Kangi,
karúszós Julcsi a lelki szemeim előtt lebeg, és mingyá megzabálom Kép

Megint Norka,
Már régebben írtam erről egy pár sort. Ha már Jázi ügyesen fog, és viszonylag szépen eszik önállóan (úgy értem pl kexet, banánt stb) akkor csinálhacc neki kifli v. bagettből kis szendvicseket. Bármivel megkenheted, pl főzifélék, tehecc rá sajtot v. gyümi joghurot stb. Kép Orsi élvezi az ilyen önálló programokat, csak nekem kell utána többet takarítani Kép

Mi jól vagyunk csak Orsinak nagyon szárad a bőre. Ma a doki azt mondta, hogy fürdetőkenőcs és babaolaj, ha az nem használ, akkor januárban vigyem el, mert lehet, hogy ekcéma.

Most rohannom kell

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Sajna megszűnt otthon a net elérésünk, nem tudom, mikor lesz újra, ha addig nem tudnék írni, akkor mindenkinek

BOLDOG KARÁCSONYT !!!!!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


SziasztokKép

Elli
Mielőtt még elfelejtem:
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Mi volt a titokzatos meglepi?Kép

Franyó
Szandinak sem voltak szimmetrikusak a hurkái, őt is végigvizslatták, semmi gond nem lett. Örülök, hogy Nálatok semKépKép

Kangi
Reménykedtem, hogy sikerülKép Most meg már elégedetlen vagyok magammalKép

Heppi
Nekem ez már kisujjból kellene, hogy menjen, Szandi mellett nappalin diplomáztamKép

Virág
Boldog szülinapot LevinekKépKép
(még belefér a 7 napba, ugye? most nem tudom megnézni...)

Kakukkfű
Hatalmas gratula a kistesóhozKépKép
De jóKépKépKép

Beu
Te is öregasszony???KépKép

Norka
Jópofi almaevő JáziKép

Kaska
Bocsi, lemaradtam, de én is boldog névnapot kívánok VilcsinekKépKép

Maci_2
Zsombi is imád rágcsálni, bármitKép Viszont ő nem fuldoklik a darabtól, hanem öklendezik, majd hányKép, ezért nem nagyon adunk rághatót. Adunk, nam adunk, keres ő magának, Szandi segítségképpen papírokat hagy szét a lakásban, tegnap este zseblámpával néztük, van-e papírdarabka a szájpadlásán, mert nem akarta abbahagyni az öklendezést, de közben meg vigyorgottKép
A nagy "mű" hiperszuperKépKép

Nadine
Jobbulást a torokgyuszis ZsankánakKépKép

Timici
Adventi muffinra sajnos nem vevő enyém Apa, de azt mondta, süthetek, ha elfogy, ő meggyes-joghurtos "karikát" kérKépKép


Csütörtök estétől próbálok szigorú anya lenni, első éjjel sikerült a 4.01-kor ébredő Zsombit visszaaltatni bő 20 perc alatt, aztán 6-kor már engedélyeztem egy szopit. Pénteken viszont 2.20-kor ébredt és fél óra üvöltés után kivettem, pedig tuti, hogy aludt, de mindig újrakezdte, és egyre hangosabbanKép. Viszont utána 7-ig aludt. Nem tudom, ma mi lesz, este 8-kor kap cicit, utána Apáé a terep, remélem, nem kell 11-kor hazajönnömKép

Babusok tündériekKép
Megyek körömlakkozniKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Elli! Boldog szülinapot!!!! Mondd már meg, mit kaptál, mert mindenkit megesz a feneKép

Maci! Naggggyon jó az alkotás!

Most muszáj vasalnomKépKépKépKép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Kakukkfű: hatalmas gratula!!!!KépKép

Betegskedőknek jobbulást!!!

Maci2:ez csodaszép lett!!!

Már megint sikeresen eltűntem, beleestema karácsonyelőtti melóknak, estére olvasni van csak erőm. Leányzó jól elvan, egyik éjjel 30 percenként kel, néha meg 3 óránként és nem tudok rájönni az összefüggésekre. Pedig milyen jó lenne, ha mindig csak 3 óránként kelnénk.... (bezzeg 3 hónapja még nyafogtama 3 óránkénti keléstől)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Bekuksizhattam végreKép. Sajnos vacakol a gépünk, hol műkszik, hol nemKép.

Maci_2,
köszi a hiányolástKép. Síelni Tirolban voltunk, a Tux gleccseren. Matrica nagyon szép lett, ügyi vagy!Kép

Elli,
Nagyon boldog szülinapot kívánok!Kép Örülök, hogy végre találkoztunk személyesen is, és megcsodálhattam Dagimadarat IRLKépKépKép.

Beu,
vasalás broáf, sajnos engem is vár még egy kis kupacocska a szoba közepénKép.

Kakukk,
hurráhurrá!Kép Dzsíziszke nálatok ilyen korán osztja az ajándékokat?Kép

na megyek is, mert még a beigli tésztáját is össze kéne dobnom ma

puszka mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Kakukk hatalmas gratulaKép Tok jo, ilyenkor en is ugy kedvet kapok....de mi meg varnankKép

Andi: nana, hogy bok, olyan edesek ilyenkorKép

Maci2: tok ugyi vagy!Kép

Mano2: jajj de regen beszeltunk. JOl vagytok, Dorka meggyogyult? Majd lehet benezek egy setankon, hatha otthon talalunk titeketKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

KakukkfűKép Gratula a pocaklakóhoz!KépKépKép

VirágKép Levinek boldog szülinapotKép

KaskaKép Boldog Viola napotKép

Tegnap Auchanba voltunk a gyerekekkel, ma a Corában, így 2 részletben sikerült bevásárolni. Megfogadtam, hogy jövőre dec. elején megyek utoljára vásárolni. Vettem Milupa kekszet, nagyon tetszik Julkának. Ma sikerült letenni a fenekét gátüléses stílusban, egészen meglepődött, hogy milyen stabil helyzetbe kerültKép

Ari írt még a tegnap, komplikációk vannak, lehet, hogy hétfőn újra műtik szegénytKép

Narancshéj: szép vékony szeletkéket kell vágni, vízbe áztatni. A lényeg az, hogy 1 kerek hétig minden reggel és este vizet kell cserélni rajta, mert ha nem, akkor keserű marad. Utána megszárad és jöhet a korona, azaz a csokiba mártogatásKép Nagyon nyamiKép

MaciKép MŰ nagyon szép megintKép

SofkaKép álldogáló MarciKép

ElliKép boldog szülinapot! Engem is esz a kíváncsiságKép

ToffiKép Papírevés nálunk is megy a nagyok segítségével, öklendezés is.

NorkaKép almaevésKép és mit mutat?? Hú, mennyi foga vanKép

ÉviKép kutyázásból lesz a mászás hamarosanKép és anyucinak a visszarámolásKép

Urszila
urszila
 
 


Urszila! Nem kell főzni is a narancshéjat? Én receptem azt írja.
Vásárlás fúj, én is voltam ma, de borzalmas. Hiába kezdtem el időben a készülődést, mégis maradt a végére. Julka ügyes!

Szegény Ari!!!! Drukk, hogy minden rendben legyen++++++++++++++++++

Zulu! Végül csomagolni kezdtem, de azt is meguntam. Most feldobom magam egy kis vasalással.Kép Mikor lesz már rendes netetek?!

Miszike! Neked is Boldog Karácsonyt! Aztán gyere mihamarabb megint!

Beu
beu
 
 


Urszila,
és arra nincs valami tuti tipped, hogy szárított narit hogy kell csinálni? Radiátormódszer nem vált be, mert széthordták a kölkökKép. Kipróbáltam a sütőben szárítást, résnyire nyitott sütőajtónál, legkisebb fokozaton, de 5 perc alatt megsült. Mit megsült, rászenesedett a lapraKép. És ráadásul most valami brutál büdös van az egész lakásban, pedig már előre örültem, hogy most majd biztos napokig jó kis narancsillatban úszik a lakás. Na igen.

Zulu, a lúzerKép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a nevnapi gratulaciokat, jolesett, hogy gondoltatok rank! Kép

Nalunk van minden, jo is, kevesbe jo is. Viola megtanult gurulni :-))) nagyon edes, celkepzete egyenlore nem sok van, illetve ugysem ott kot ki, ugyhogy csak l'art pour l'art csinalja :-) viszont egyet pislogok, es 2 meterrel arrebb van, ugyhogy nem lehet mar egyedul hagyni, csak a kisagyban, hordozoban, ott meg seperc hisztizni kezd.

Apaja meg mostanaban mindig keson jott haza :-( tegnaptol aztan kitort a teli szunet, na mondom, huju-huju :-) persze kapasbol lebetegedett :-((( torokfajas, rossz kozerzet, fejfajas... szoval amig meg nem gyogyul, tartanom kell a frontot...

Ezen kivul meg tejcipara is van, a franc essen bele :-((( 2 hete meg a mellgyulatol feltem, majd kidurrant hajnalra a cicim... Most meg ird es mondd SEMMIT nem hizott a csaj elozo heten, es a fejes is nehezen ment :-( jo, mondom, biztos a sok mozgas, esetleg a feleves novekedesi ugras, es bedobtam a cicihajrat. Ment is egy napig, most viszont Viola befekezett, es teljesen rapszodikusan hajlando csak enni :-( neha orakig kikopdosi a cicit, aztan egyszer csak rabukik mint etiop, aztan beajul rajta. Szerencsere ebredes utan is szivesen eszik, ugyhogy most igyekszem elcsipni a megfelelo lelektani pillanatokat...

De sebaj, 4 nap es karacsony, akkor pedig HOZZATAPI INDUL Kép addig meg mar fellabon, illetve fel cicin is...

Summa ennyi. Akartam felrakni fenykepeket, de nem volt ido attolteni a gepre, remelem, holnap az ember nem lesz totalkar, es akkor potolom, meg olvasok is.

Arira sokat gondoltam a heten, remelem, minden sikerult es jol vannak... Viola is csinalt multkor egy olyan ejszakai bulit, mint Bori szokott, el is gozolt az agyam!

Boldog szulinapot kivanok Leventenek Kép Kép Kép es Ellinek Kép Kép Kép, es nagy-nagy gratula Kakukkfunek a pocaklakohoz! Kép Kép Kép

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Gratula a "mű"-höz, nagyon szép. Kép

Urszila!
Arinak add át a drukkomat, remélem hamar felépül és hess komplikáció.

Már írtam pár napja, hogy Zsuzsi rábukott Niki banánjára. Mivel mától kajcsizhat és az almalé nem ízlett a múltkori kóstoláskor, tegnap lereszeltem neki egy kis banánt, hát addig nyamizta, hogy bevágott 1 egészet. Úgy látszik nagyon édesszájú a kiscsaj, de azért még nem adom fel az almát, majd néha azzal is kínálom, vagy majd banánba keverem. Kép Hát jól kezdődik a hozzátápi és a banán után ugyanúgy becicizett, mintha nem kapott volna 1 órával azelőtt semmit. Ja és már kb. 1 hete stabilan ücsörög, ha elfárad, akkor pedig eldől és nyivákol.

Na megyek, mert hívnak.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Egy olyan kérdéssem lenne aki ért a homeopátiához és esetleg van valami könyve is ahol levannak írva a bogyokról a tudnivalok az segítsen nekem.
A dokinéni a gyereknek LICOPODIUM CH30-at mondta, hogy vegyek a gyereknek a neten körbe nézztem de ilyen nevű bogyot nem találtam a kérdéssem az lenne, hogy ez mire jó és mi van róla leirva a könyvbe, mert látatlanba nem merek venni és beadni a gyereknek amig nem tudok róla valamit.

Minden babócának sok boldog szülinapot kívánok én is.

Karácsonyi menü: Nálunk halászlé lesz utána rántotthal krumplipürével. Ez a 24.ei menü.
25-én: Húsleves utána tarjára reszelt sajt karfiol és sonka kerül megsütve.
26-án: Kacsacomb sütve sültkrumplival és pároltlilla káposztával.

Kakukk: Nagy gratula mégegyszerKépKépKépKépKép

Na most ennyi
várom a válaszotokat
Andy
andy78
 
 


A legfontosabb: Kakukkfűnek gratula a kisebbik manóhoz!! Kép

Tegnap nem is voltam, ünnepeltünk...Kép
Szóval a nagy meglepi egy 1 órás testmasszázs volt (csini fiatal fickó volt, nyamiKép) ami alatt Peti gyerekügyelt, aztán ebéd egy nagyon klassz helyen (Kevin nagyrészt aludt) utána torta és virág itthon. Aztán jött legjobb-barinőm meglepiként (Petivel szervezték, eccer csak ott állt a hátam mögött) és tőle meg ezüstláncot kaptam medállal, aminek egyik oldalán Kevin, a másikon Peti arcképe van valahogy belesütve/gravírozva-nemtom. Petitől egy szupi csizma meg egy még szupibb tavaszi lábbelit kaptam, külföldről rendelte mindkettőt, nem sokaknak van itt Mo-n, de majd meláttyátok valamelyik talin, úgyis eldicsexemKép

Na, "csak" ennyi volt, szupi volt, én meg a 31. évemet taposom már...

Most mennem kell, de még jövök alaposabban olvasni, szerencsére így karácsony előtt kicsit lassult az iramKép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok,

Kakukkfű
Nagy gratula az új jövevényhez!!!
Karácsonyi menü: a Cora karácsonyi katalógusában a 34-35. oldalon van narancsos tonhalsaláta,lapított csirke roston,lazactatár meg narancsos szarvasfilé recept. Ha nektek nincs meg a katalógus,akkor én szívesen beírom a recepte(k)et.

Heppi
Köszi a babakaja infót,akkor már nem izgulok a citromsav miatt. Alvás téma: Artúr (tegnap volt 7 hós)össze-vissza alszik,ha tornán vagyunk vagy sokat sétálunk és kifárad,akkor többet,van,hogy napközben egyáltalán nem és persze az éjszakákat még mindig nem alussza át. Valaki korábban azt írta,hogy napirendről kb 6 hós kor után lehet beszélni,hát nálunk tuti nem. Mondjuk ezzel sajnos nem tudtam segíteni neked.
Mogyorós keksz:szerintem se izgulj,azt hiszem Leszter írta korábban,hogy allergiára jó a kálcium,de az adagolást,fellelhetőséget sajnos nem. A másik meg,ha esetleg véletlenül (reméelm soha nem lesz rá szükséged) valami olyasmit nyel le Orsi amiről nem tudod,hogy baj-e(már nem tudom kinek a babája evett egyszer papírdarabot),akkor hívd fel a toxikológiát a Heim Pál kórházban: 06 1 3335079.

Urszila
Nehéz lehet állandóan takarítani meg pakolászni. Úgy tudom,van akihez jár takinéni hetente 1szer,nálatok ez nem segítene?

Manó 2
Májkrémes kenyér,hát ez elég durva Kép Én is kíváncsi lennék,hogy adták oda Dorkának?
Áfa infót köszi,megpróbálunk spájzolni bébikajából.

Momo
Zsebi jobban van már? Én is nagyon nehezen tűröm az apátlanságot,hiába beszélgetek Artúrral egész nap,az inkább csak olyan,mintha magamban beszélnék Kép és nekem is hiányzik egy két emberi szó.

Maci 2
köszi,már kicsit jobb,de még mindig elég rendesen náthás szegény. Anyukád veletek marad karácsonyra is?
Micimackó és barátai nagyon aranyosak. Roninak tetszett?
Andy
Fogmosó Márk nagyon aranyos Kép Jobbulást.

Manó
Emma jobban van? köhög még?

Zsurló
De jó,hogy rendben van a csípő Kép

Zsuzsi
Köszi és nektek is nagyon boldog karácsonyt Kép

Elli
nagyon boldog szülinapot! Nagyon szuper meglepetéseket kaptál!
Köszi a Pamperses mailt!

Orsoly
Csacsihoz gratula!Ti Dévényeztek még? Mi most 2 hétig nem megyünk,karácsonyi szünet lesz.

Timici
Nektek is gratula a csacsihoz! kiderült,hogy ráültek-e a munkatársak?

Nadine
Zsanka jobban van már?Gyors jobbulást!

Zsuzsó
Ne izgulj,Artúr is csak a 36. héten fordult meg. Kaska hátha leírja pontosan,hogy ő mit csinált,hogy Vilcsi megforduljon,ő úgy hívta,hogy muzulmánozás,valami tédelőféle pozíció volt.

Psandi
Etetőszékhez gratula! Daninak tetszett?

Magdi
Sikerült visszacserélni vagy javíttatni a kenyérsütőgépet?

Toffi
Angolhoz gratula!Éjszakákhoz kitartást!

Kaska
boldog névnapot a kis Violának!
Tejci miatt ne izgulj,nekem is volt egy átmeneti csökkenés,akkor megpróbáltam nem idegeskedni,még tápszert is irattam és vettem Urtica urens CH9et is,de hálistennek tápszert se kellett adnom
és még a bogyót se kellett bevennem és visszatért a tejem. Azóta hálistennek nincs gond. Karácsonykor hátha tudzs egy kicsit pihenni,ha Péter otthon lesz,jókat enni és akkor biztos minden okés lesz a
tejcsivel is. szurkolok Kép

Zulu,
Jó,hogy megkerültél. Bekünk sincs most rendes ADSL netünk Kép Narancshéj ügyben sajna nem tudok segíteni.

Képzeljétek,tegnap de végre eljutottam vásárolni apának kari ajándékot. Kb 2 órát voltam távol,erre apa hív,hogy Artúr nem fogadja el a kaját (se tejet se gyümlevet se teát) csak sír és nem tudja
megnyugtatni.Na én erre rohanok haza,taxival,ahogy hazaértam Artúr elhallgatott. Enni nem kért (tejet) még vagy egy fél óráig,szóval tutira csak én hiányoztam neki. Szerintetek ez lehet a szep szorongás?
És akkor most micsináljak,ne menjek nélküle sehová? Nagyon ritkán megyek egyedül bárhová is (havonta 1szer) és akkor apa vigyáz rá és eddig nem volt semmi gond.

Sziasztok,
Azúr
azur
 
 


SziasztokKép

Ma kettőkor értem hazaKép Nagyon jól éreztük magunkat, 15 gyerek nélküli anyukaKép Viszont reggel benyögte Apa, hogy nézte az órát, Zsombi 56 perc ordítás után aludt elKép, így már lelkifurim is van. Igaz, ő tolta el, én szökni próbáltam, mindenki kapott búcsúpuszit, erre kihozta utánam Zsombit, mert Apa még egy puszit kért és adjak Zsombinak is. Na onnan ment az ordítás. Kettőkor hazaértem, 2.20-ra alváskész voltam, Zsombi ébredt fél háromkor, háromig próbálkoztam a visszaaltatással, aztán mégis kivettem, kb. 10 szívásnyi cici, utána aludt fél 9-ig. Rájöttem, hogy nekem már így is jó, de azért próbálkozunk tovább.

Azúr
Zsombi is csinált ilyeneket, míg én angolon voltam, de erről már leszokott. Kitartás, próbálkozni kell.

Beu
Zsombi is fiókozikKépKép

Urszila
Ezt a dec. eleji dolgot én már többször megfogadtam, nem is írom, hogy enyém Apa most rohangál a sógornőm áhított ajándéka után, ami múlt héten jutott eszébe. Az is zavar, hogy az egész rokonságban mindenki helyett mi vásárolunk be, mert "mi itt Pesten sokkal könnyebben megoldjuk és úgyis ráérünk".
Arinak megadrukkot küldök!!!

Zulu
NarancsszárításKép

Kaska
Jobbulást a párodnak!!!
Etióp VilcsiKépKép

Elli
De jó ajándékokKépKép Legjobban a masszázsra vagyok irigyKépKép

Megyek, Zsombi szétszedi a bicótKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Zsombi próbálkozik a felállássalKépKép Eredmény: két baromi nagy koppanás a parkettán, mert persze ilyenkor nem a habtapira esnekKép

Toffi
toffifee
 
 


Andy
méltem, kettőt is, mer' az első béna.
E
ellimami
 
 


BeuKép De, de, narancshéjat főzni is cukros vízben, csak kifelejtettem.

ZuluKép ne a radiátorra tedd, lógasd fel fölé pl. (Már attól is függ, hogy milyen magas az, aki megesziKép) Nálunk a fürdőben lóg a törülközőtartó rúdról.

AzurKép heti 1X takinéni van, 8 órás műszakban. De minden nap kéneKép Ezt mondta a fiam is, amikor enyhe kényszert alkalmaztam rendcsinálás érdekében.

ToffiKép gyermeknélküli buliKép A pasik soha nem állják meg, hogy lelkifurdit ne ébresszenek. Nemtom mért ilyenekKép Én is csak fogatkozom, a tavaly is megfogadtamKép És még két ünnep között kell megvenni az Apa által leírandó lexikonokat, fotóskönyveket, nyomtatót stb stb. Zsombi+felállásKép esésKép

KaskaKép kúszásKép most fogsz rájönni, hogy milyen jó dolgod volt eddigKép Apának gyógyulást.

ElliKép szülinap nagyooon jóóóóKép ilyen ötletgazdag férjet!Kép Én már évek óta hiába kérek egy belépőt valami csippendél bulibaKép

Tegnap vettünk mi is 36 db-os habtapit a Corában, beterítette az előszobát-oda telepítettem, mert ott kő van, hideg és kemény. Elég hülyén néz kiKép. Szerencse, hogy nem vettük meg 6 ezerért kb. 3 hete, most csak 1990 volt.

Urszila
urszila
 
 


Jobbulást minden beteg babusnak!
Gratula az új tudományokhoz!
Szegény Ari. Drukkk!!!!! Remélem Karácsonykor már otthon leszel!

Micimackóék megnyerték Roni tetszését, gyakran nézegetiKép

Azúr,
Nem, anyukám ma haza is ment.Kép
Eredetileg már tegnap reggel haza akart menniKép, nehéz volt maradásra bírni.

Ki is akadtam.Kép Nem hozott Roninak semmitKépKépKép, pedig legközelebb tél végén fog jönni.
Igaz mondtam neki, hogy a kocsi miatt idén nem veszünk ajándékot, ők se vegyenek nekünk. De azért az unokájának... Bármilyen olcsó kis babának is örült volna. Bezzeg a mostoha unokáinak vett.Kép Szóval nagyon rosszul esett. A párom meg is jegyezte.

Tegnap volat itt a sógórnőmék is. Tőlük kapott egy naci+kabátka együttest és egy babát kosárral. Nagyon tetszett neki. A rucin a nyuszi hímzést markolászta, nézegette.Kép A babát meg "puszilgatta" (be akarta kapni a fejét)Kép

Na, leszállok a telefonvonalról.

Maci_2
maci_2
 
 


Urszila
HabtapiKép, nekünk már három készlet van, alig van hely, amit ne takarna, Zsombi mégis megkeresi, hol nincsKépKép
Mi is tegnap voltunk CorábanKép
Enyém Apa is megjegyezte, hogy ahol tegnap voltunk, állítólag volt csippendél Kép, de sajna nem Kép

Maci_2
AnyukádKép
BabapusziKépKép

Itt tipródok, süssek-e mézest, de valszeg igen lesz a válasz, a hozzávalókat már kikészítettemKép. Ha sok marad, majd viszünk a mamáknakKép
Kettecskén vagyunk Zsombival, Apa elvitte az általunk megvett ajándékokat (remélem, ki is fizetik) és a dédinél harmonika-ajtót szerel.
Zsombi nagyot aludt ebéd után, mindent kitakarítottam, bicóztam egy nagyot (+ hasizomKép), most sül egy meggyes-joghurtos Kép

Még nem is ebédeltem rendesen, csak egy joghurtot. Megvárom a sütitKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Ellimama

Nem kaptam a méledet sajna.

Andy
andy78
 
 


sziasztok!
Csak bejelentkezek hozzátok, mert írni nem nagyon tudok. Jól vagyunk, éjszakák még nem az igaziak, de egyszer biztos jobb lesz. Szilárd egész nap pörög, mászik függöleges irányba, amit csak ér.Kép
Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!!!
még gyorsan egy pirospozsgásos képKép
Kép

myssnia&10hósszilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


bocsi, ez jó nagy lett...
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Myssnia,
egy ilyen csodaédes pasiról soha nem lehet elég nagy egy képKép.

Toffi,
megsütötted végül?Kép Nálunk beigli project volt, négyből egy egész tűrhető lett, egy kissé amorf, egy kilukadt, egy pedig olyan, mintha egy gránát robbant volna a közepébenKép.

Maci_2,
anyukádKép. Nem lehet, hogy csomagban küldi, meglepinek? Babapuszilgatás édes lehetett, nincs fotó?

Ari,
gyógyulj meg gyorsan!Kép Drukkkdrukk++++

Azúr,
szerintem lehet szeparációs szorongás simán. Tudom, hogy nehéz kivitelezni, de tényleg jobb, ha nem bízod másra ebben az időszakban, csak ha nagyon muszáj. És ha mégis el kell menned, akkor úgy, hogy Artúr lássa. Mert rövid távon könnyebb a kisurranós hadművelet, de a kicsiben elmélyíti a szorongást, attól fog félni, hogy bármikor eltűnhetsz, és akkor aztán nuku békés klotyizás, fürdés, stb., éberen fog őrködni felettedKép.

Beu,
netünk okés szerencsére, a gép klimaxolKép. Hol elindul, hol nem, de ha el is indul, olyan hangja van, mintha felrobbanni készülne. Kinyúlóban a ventillátora is.
Bibííííí, ma becsomiztam mindentKép!

Kaska,
gratu a guruláshoz!Kép Jesszasz, már Viola is ilyen öreg, hogy hozzátáplálódik hamarost? Hogy megy az idő!Kép

na puszka, folytatom a robotot

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Kaptam egy kis szabadidot :-))) ugyhogy nekiallok kepeket valogatni!
Szegeny apaja gezmaszkban babazik... :-(

Sziasztok!
Kép

Iszepisze apaval:
Kép

Anya, mi az az uveg?
Kép

Csendelet a kisagyban:
Kép

Ahh, annyi lenne meg, vissza kellene fogni magam... meg egy sorozat lesz, azt nem birom megallni, de inkabb majd kulon levelben!

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


ANdy 78
Lycopodium főbb javallatok: szorongás, mellkasi fertőzés, emésztési zavarok (felfúvódás, szélszorulás), húgy-ivar szervi problémák

Andi
psandi
 
 


Ime a Nagy Pillepalack Akcio:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Nagyon keves idom maradt mar, de egy picit visszaolvasok...

Jaj, szegeny Ari :-((( csak most olvasom. Nagyon drukkolok! ++++++++++++++++++++++++++

Zulu,
narancsillat :-]
bezonybezony, ugy no a csaj, mint a bolondgomba :-)))
Becsomizas :-) szuperugyes vagy! en szuleimnek meg azt se tudom, mit veszek, kilottek az osszes tippemet... :-( szerencsere csak unnepek utan jonnek, de hat minden uresre lesz vasarolva... :-(

Azur,
Zulunak nagyon igaza van szepiszorongas ugyben szerintem!
Koszi a biztatast tejciugyben, most kopp-kopp mintha javulna a helyzet, kivancsi vagyok, latszik-e majd a merlegen is!
Pontosan ugyanez hianyzik nekem is napkozben! Ha apaja velunk van, meg a jatekhoz is tobb otletem van, ugy feldob! Azzal vigasztalom magam, hogy ezt csak most kell atveszelni, a kovetkezo baba(k)nal mar ott lesz Viola, es csacsogni fog :-)))

Myssnia,
pirosnozis Szilard gyonyoru! :-))) nalunk most kopp-kopp turhetoek az ejszakak, atlag 2 ebredes, szoval van remeny! :-)

Toffi,
bulizas :-)))
bocs, de ahogy Zulu is irta Azurnak, szerintem is jobb nem elszokni, inkabb egy nagy bombi, mint hogy ne bizzon Bennetek kesobb!
felallas :-))) koppanas :-(
meggyes-joghurtos nyami :-))) kerekszepen! De kuldhetsz hasizmot is, sajnos nalam az is hianycikk...

Maci2,
hat megertem, hogy rosszul esett... :-(
Lenyeg, hogy Roni megis tudott minek orulni, nagyon edes lehetett :-)))
Es a Micimackoek kiralyul neznek ki! :-)))

Urszila,
meg nem kuszik, csak gurul, persze ez az en szempontombol edesmindegy... Nagyon szeretne kuszni, de a labaval nem tudja lokni magat, ugyhogy leginkabb farol, amikor kinyomja magat... ize, ez eleg zavaros, de szerintem Te 3 gyerkoc utan erteni fogod ;-)))
Habtapi: a Coraban is azt a kisebb meretut (15X15-os darabok) lehet kapni? Mert mi az Intersparban vettuk es kellene meg, de kifogyott az allatos! Ugy szidom magam, hogy miert nem vettunk tobbet...

Elli,
AZIGEN! :-))) Ez am a szulinapi meglepi :-))) parod es barinod igazan kitettek magukert! :-)))
Ohh, mit nem adnek egy kis masszazsert, en mar azt se bannam, ha az ordog oreganyja csinalna, csak ertse a dolgat... ;-)))

Magdi,
bananfalo Zsuzsi nagyon ugyi :-))) mi sutotokot tervezunk, jujj, ugy izgulok, hogy Vilcsi hogy fogadja majd!

PIldi,
szerintem is nagyon fincsi a 3 ora egyben alvas... :-] most ejjel 4 is volt, egeszen burzsujnak ereztem magam :-)

Miszike,
nethiany :-(((
Nagyon Boldog Karacsonyt Nektek is! Kép Kép Kép

Hu, most nezem, milyen regota irok, Viola jol bealudt, de most mar muszaj ebreszteni, mert reg furcsizni kellene, meg az ejszaka is vicces lesz... ugy utalom felkelteni!
De jo, pont most ebred magatol :-)))

Csak jokat Nektek! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Myssnia
Gratula a 10 hónapossághozKép Szép korKép
Pirospozsgás huncut SziliKép

Zulu
Csak összeállítottam a mézest, most a hűtőben pihen, holnap sütésKép
Beiglit még nem mertem, de anyósomék megint küldtek egy zacskó diót, lehet, hogy megpróbálomKép
Csomagolás: én még semmitKép, majd éjjel. Délután lehetett volna, de inkább sütiztem + kalóriát égettem.

Kaska
Nagyon jó képekKépKép
Elszökés vagy nem, elaludt.
Apa rosszul lett a süti láttán, gyorsan fel is pattant a bicóraKép
Hasizom nálam van, csak szépen be van csomagolvaKép

Magdi
Boldog félévességet ZsuzsinakKépKép

Éhes vagyok...
Szép álmokat mindenkinekKépKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Kevés az időm, így a fotókat gyorsan végignéztem, persze a nagy hír is megkapta a szememKép.

Kakukkfű: nagyon örülök a pocaklakódnak, gratulálunk.

Franyó: először a fogacskához akartam gartulálni, aztán megláttam Ankát az új csini bini rucijában, majdnem elájultam tőle, olyan édi, és akkor olvasom, hogy már lépeget... a szavam is elálltKép Kép .Gratulálok hozzá!!! Szép koszorút készítettél.

Norki: Jazi imádnivalóan szép.Almaevős képe is szuper jóKép.

Orsoly: Roddy csacsi aranyos, biztosan örülni fog neki Laczkó. Hol is vette anyósod? Laczkó nagyon édes. Micsoda hajkölteménye van még mindig!

Sofka: ügyes vagy nagyon, szép díszeket készítettél. Gyönyörű Marcipán és hogy áll!!Kép.

Évi: Petra is tüneményes, sokat fejlődött!!!

Zsuzsó: drukkolunk, hogy megfelelő pózban legyen a manótok. Akkor még a nemét nem is tudjátok?

Maci2: nagyon ügyes vagy, szép képeket készítettél. Leírnád majd mivel, hogyan...? Annyira tetszett!Sajnálom, hogy mami nem vett semmit az unokájának. Gondolom nagyon rosszul esett. Azért próbáld túltenni magad rajta. Nem tudom az emberek hogy rudnak ilyenek lenni ? De nem akarom ragozni, csak együtt szeretnék érezni veled...

Azur: sajna ehhez a depihez nem tudok hozzászólni, de szerintem majd kinövi a pindurka. Lehet, hogy tényleg éppen csak te hiányzol neki, és nem lesz gond később.

Elli: boldog szülinapot így utólag is. Jó kis meglepid voltKép.

Myssnia: Szili nagyon tündéri, gyönyörű kissrác lett belőleKép. Rengeteget nőtt .Látom el vagy nagyon havazva, ritkán jössz te is.Boldog 10 hónaposságot nektek.

Kaska: Viloa nagyon édi, mennyit fejlődött. Mászik már, vagy gurult az üvegért? Szeret amúgy hason lenni? Hozzátápi megy már nálatok?

Toffi: nagyon fitt voltál ma, még tornáztál isKép.Ügyi.

Mára ennyire futotta, elnézést akikhez nem tudtam írni.

Teszek fel én is egy fotót Robóról. Nálatok kb 5 hós korban szeretett a baba hason feküni. Most robó nem akar egyáltalán, néha azért hasra fektetem, mert ugyebár a kúszás alapja itt kezdődne, de nem szeresse, így nem erőltetem. Viszont ülni akar mostanánab, sőt mikor segítséggel ül fel, feszíti a kis lábát, hogy álljon. Nagyon tündéri, csak félek, nehogy megerőltesse magát.

Na megyek fürödni, mert kissé fáradt vagyok.
Íme a kép Robóról, felfedeztük, hogy lábunk is van sőt meg is tudom már fogniKép.

Kép

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapi gratulákat Kép! Hiába, már kész nagylegény az én pici fiam! Pénteken olyan volt, mintha tudta volna, hogy ez egy különleges nap, mosolygott egész nap, nagyokat nevetett, örült a lufiknak, amiket Apája felfújt neki, nagyokat játszott. Szóval élvezte nagyon Kép!

Kakukk!
Gratulálok a tesóhoz Kép Kép!

Jó éjt mindenkinek! Virág és Levi
virga
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?