Új privát üzeneted érkezett!

Hehe, laptetű. Most biza nem szivat meg. Pont azért voltam a korházba mert a fogigátló mellékhatása megmutitta magát. Már 11 napja vérzek, igaz csak pecsételős de van. Tegnap voltam dokinál, irt is fel vérzéscsillapitót. Este még felhivtam Beát hogy be szedgyem-e, mert a tájékoztató szerint egyiket se ajánlják szoptatás alatt. Mondta hogy ma menjek be, ir nekem olyat amit tuti lehet szedni. Aztán végül ő is utánajárt, lehet azokat is amit a doki felirt. Most 3 gyógyit szedek. Remélem elmúlik. És akkor szeptembertől tablettázok.

madiani
 
 


Ne haragudjatok, de nem tudok visszaolvasni, csak nagyjábból átfutottam, ha valaki kérdezett valamit kérem tegye fel mégegyszer. Köszike

Vicuska, megadrukk megy ma neked ezerrel, nagyon várom a hireket!

Márti, bocsi kicsit megkésve de boldog névnapot kivánunk. Gyere mesélj rólatok kicsit.

Tand, utólag is nagyon boldog születésnapot!

Csodálatos képeket hoztatok, jó volt nézegetni őket (ha már olvasni nem is nagyon tudtam)

Chrissy, én is megnézetném azért bőrgyogyásszal, biztos ami biztos.

Vikikém nemrég hivott, hogy sajna a héten még nagyon sokat jártak dokihoz. Rengeteg vizsgálatot csináltak. Pontossan nem tudom leirni (nem akarok valótlant irni), de a lényeg hogy kapott valami gyógyit és most már kezd jól lenni Levike. Hallottam Viki hangján is hogy talán kicsit megnyugodott. Arany szive, nem tudom mit élhetett át, de bármit megtettem volna hogy vége legyen már. :(

Szilvikém, mikor jössz már? Nagyon hiányzol!

Mártiék (szomszéd) nagyon jól vannak. Dani esténként van hogy 5 órát szunyál. (Roni 2 hónapossan is csak 4,5 felet tud produkálni) Mákosok. Szépen begyógyult a cickója (AloeVera-t használt) és nagyon jól szopik a manó. Jövöhéten már jönnek velünk sétálni.

Remélem hamarossan lesz gépem és akkor frissitek táblit is. Sajna nagyobb a gond vele mint gondoltuk, ezért tar ilyen sokáig.

madiani
 
 


Sziasztok megint!

Túl vagyok egykiadós bőgésen, kiabáláson és még mindig kész vagyok.
Mondja meg nekem valaki hogy mi a csudát lehet tenni a nagyképű fennhájázó dokik és asszisztensek ellen?
Azt mondja ő k is emberek ok, de mi is!!! Két héttel ezelőtt kértem időpontot 11:30-ra a fül-orr-gégészetre. Kijön anő és nem vagyunk alistán, mert nem a 405-ös amit nekem telefonon mondtak, hanem a 403-as szobába szól. 405-öst mondtak felírtam!!! OK, csakhogy ott nem volt doki.
Egy orvost vitte mindkét rendelést az alábbiak szerint.
405-ösbe behívták a fél 1-es hölgyet és mivel a nevek alapján sneki nem volt elment a doki úgy, hogy elméletileg a 403-asban is ő lett volna. Gyerekkel majd várunk!!!
A kartonozóba megkérdeztem hogy miért adnak nem létező időpontot, de ők állították hogy kélt doki rendel és igenis van rendelés. Ki hazudik? Ők elkönyvelik hogy a beteg a hülye.
Fogadjunk hogy a doki két rendelésért zsebeli be a lóvét! Krasznai doki vagy ki nem is tudom ő hol volt... Ő lett volna a másik doki.
Dühös vagyok. Azt hiszem írok is a kórházi vezetőknek hogyb..szák meg!
Tud valaki fül- orr- gégészeti magánrendelést?
Bocsi hogy így panaszkodtam de ez a tehetetlen düh... Egyszerűen ez nem igaz!
Fel tudnám őket robbantani.
1,5 óra a munkaidőmből a semmire!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Jaj Tündi, nagyon sajnálom! Ez iszonyú. Sajna nem tudok fül-orr gégészt. :( Próbálj meg megnyugodni, nem tesz jót a babócinak!
Nem is tudok mit irni csak ezt: magyar egészségügy, hiába fizetjük a TB-t meg többi szart, ha rendes ellátást akarsz magánrendelésre kell menj, ahol pengethetsz. Én legszivesebben nem is fizetnék TB-t, mert kéredem én minek?

madiani
 
 


Írtam a főigazgatónak egy tájékoztató levelet.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok,

Hatalmas gratula Natinak, bár már mondtam neki szóban, de azért itt is!!

Megpróbálom felrakni Bencus képét,amit Ani küldött (köszi :wink: )

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Tündi, nagyon jól tetted, remélem nem voltál kiméletes.

Kata :) :D Köszi hogy felraktad a képet.

madiani
 
 


Majd jövök még, de mosást kell indítanom, meg kipakolnom, meg nem mellékesen vagy egy kisfiam is :wink: , akivel foglalkoznom kell!!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jaj lányok milyen édes Bence baba!!!Nagyon szép kisfiú!
Most irigykedek egy kicsit én is már szeretnék ott tartrni olyan szép dolog.Ha jól tudom most Ildi és Orsi lesznek a következök!!!Már azt is nagyon várom!Már csak egy hónap. :D nekem még több mint kettö :( de nem baj.Nem szeretném ha koraszülött lenne a babám.
Testvéremnek a kisebbik koraszülött és sajna kicsit beteges is a tüdeje.



vikcy6
Pákozd
 
 


Nagyon édi Bencus!!!

Én nem is tudom merjek-e szülni Fehérváron. El vagyok keskenyedve de nagyon.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi: csak keményen,tényleg dühítő,hogy úgy játszhatnak a betegekkel ahogy akarnak, és a beteg tehetetlen :( Asszem a párom kellett volna oda :) Ő egy kissé idióta és azt hiszem rendet tett volna :) Kíváncsi lennék a levélre :wink:

nagyon cuki Bencus :)))

Vikcy : még jó hogy várod,hogy megszüljek :lol:

Kép
csehi77
 
 


Nati!
Gratulálok Bencushoz!Sok örömöt és egészséget kivánok!


Nagyon aranyos Bencusbaba!!!Igazán szép! :P

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Tündike
Én sem ismerek fül-orr-gégészt, de már hallottam Bech Máriáról(remélem jól irtam a nevét)álitólag ő jó doki és van magánrendelése is.A gyártáson dolgozik a Boórné Zsófi, az ő kisfiát mütőtte tavaly(a fülével, meg az orr mandulájával).

Judy
Nagyon jók lettek a képek!Szép család! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok

Hát csajok,nem bírtam magammal és beraktam Noelt a babakocsiba és felültük a fél 1-es vonatra és bementünk megnézni Natit.Azt kell mondjam,hogy élőben még gyönyörübb Bence baba,mint a képen.Nem tudok betelni vele,egyszerűen álomszép.Már olyan régen láttam ilyen pici babát el se hiszem,hogy Noel még ennél is kisebb volt.Szegény Natikámat,most jól lefárasztottuk mert utánam érkezett Judy a gyerkőcökkel,majd Krixta Réka babával és Márti Kisatival.Az összes gyerkőc tündéri és hatalmasat nőttek.San is ott volt(az újdonsült apuka)-nagyon jó volt így látni őket ergyütt.Mondjuk kettesben nem nagyon tudtak lenni,remélem nem haragszanak érte.Sajna a fényképezőm itthon maradt,de már a vonaton jutott eszembe.Noel jól viselkedett,tetszett neki a sok autó és a vonat negyed 4-kor jött hazafele a köv. vonat.Jól elfáradtunk,de megérte bemenni.
Vendég
 


Nibcsike: Igen Távirdán van a magánrendelése de nem lehet bejelentkezni hozzá, bár én mondtam neki hogy kisgyerekkel megyek és azt mondta menjek da fél 6-ra és szóljak hoyg megjöttünk. A baj az hogy a többiek akik várják a sorukat ők mit fognak gondolni, bár mondta a doktornő hogy mostanában nincsenek sokan.
Meglátjuk.

Nagy kár hoyg én nem tudtam bemenni Natihoz :( Annyira nem volt ma jó napom bár kicsit felvíditott volna a látogatás :)
Mikor mehetnek haza?
Képzeljétek ma az egyik ismerősöm is megszült 4500 gramm 62 centi természetes szülés. A baba mérete ellenére jól ment a szülés :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ma is belehallgattam a híradóba. Kár volt! :( Szülők túlélték a gyógyszert de előtte gondoskodtak a gyermekről hogy ő ne élje túl az őrületüket :( :cry:

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi! Hétfőn mehetnek haza Natiék.
Vendég
 


Csináltam én is képet Bencusról, nagyon szép baba. Olyan furi volt ilyen pici babát látni.
Kép Kép
Vendég
 


Gyönyörű Bence baba!!!!
Köszi lányok, hogy raktatok képet. Irigyellek benneteket, hogy láttátok élőben. :D

Tündi
Hát, nem semmi, hogy mit csináltak veletek az SZTK-ban :evil: :evil: :evil: Felháborító!
bessy76
 
 


Sziasztok,

Én is csináltam képeket Bencusról, de azt hiszem nem kell feltennem, mert a csajok már megelőztek.

Tényleg élőben még gyönyörűbb mint a képeken.

Gabi,

Hát tényleg jól lerohantuk szegény Natit, de remélem azért nem haragszik. :lol: :lol: :lol:
Noel baba nagyon szép és kis izgő-mozgó gyerek. :lol: :lol: :lol:

Tündike,

Tényleg felháborító ami veletek történt ma. :evil: :evil: De igazából én már nem csodálkozok.
A multkor amikor Bazsit vittem a pulmonológiára nekem is volt egy kis afférom, szabályosan kiabáltam, miután időpontra mentünk és rá 3 órával még kint ültünk, Barbika meg itthon sírt már az éhségtől.A vége az lett, hogy jól elszidtam a magyar egészségügyet és visszakértem a papírokat, mondván hogy nincs több időm és kértem egy új időpontot.
Azt hiszem egy életre megjegyezték a Király Balázs nevet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amugy én a Vida dr-ra esküszöm, mind a két gyerekemet ő műtőtte, egy nagyon aranyos, kedves, türelmes orvos. Magánrendelése a régi Alba Regia szálló háta mögött van, ahol régen a sportorvosi rendelő volt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Halihó!

Csak gyors bekukk!

NATI
HATALMAS GRATULA BENCUSHOZ! MINDEN JÓT ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK!


Köszönöm mindenkinek a szülinapi köszöntést!

Most egy kicsit lefoglalt a készülődés, de ha túl leszünk a hétvégén majd írom a beszámolót a keresztelőről.[/b]

Kép
tand
 
 


Tand! Várjuk majd a beszámolót, képeket! Érezzétek jól magatokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Nati!
millió gratula Bence érkezéséhez! :lol:


Köszi csajok a drukkokat 8)
annyira nem mesés a helyzet(szerintem, csak balo.1 és jobbo.3 tüszőm van), szóval összesen 4 :( :( :(
hétfőn ujra megyek, emelték a szuri adagot :roll:
elvileg jövő péntek lesz a leszívás :shock:
Vendég
 


Sziasztok

Tettem fel képeket Bencusról a
http://multiply.natisan.com -ra
Vendég
 


Sziasztok!

Nati, Gyönyörű kisbaba Bence!Gratulálok! De nem lehet megnyitni a linket, amit beraktál!Itthon is vagy már????? :shock:

Tündi, sajnálom ami veletek történt a kórházban, ilyen a magyar egészségügy. Hogy őszinte legyek, tudnék mesélni én is, de majd priviben. Én a Rüll dokit tudom ajánlani. A Várkörúton rendel, szerintem elég korrekt a díja is. Nagyon jó orvos.

Tand, bocsánat, utólag szeretnék nagyon sok boldog szülinapot kívánni!!!Az Ágit benntartották a kórházban, mert nem lett jó az NST-je. Sajnos ennél több infót nem tudok róla. Mi i tűkön ülünk, hogy mi lehet.

Kisággyal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Nektek milyen méretű (szélességű) a kiságyatok?Nekem a védőnőm azt mondta, hogy a 60-65 cm nem jó. :shock: Találtam egy kombi kiságyat a neten, 26-ért, és 65 cm széles. Szerintem meg egy kicsi babának elég sokáig jó ez a méret. Vagy csak én foglalkozom ezzel? :shock: :oops: Előre is köszi a válaszokat.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


nati: nem tudom megnyitni :( hogy vagy? Mikor mehettek haza?

Roni: nekünk 140*70-es a kiságy, de az ismerősi körömben szinte mindenkinek 120*60-as a kiságy. Szerintem tökéletes az is. Nem értem miért mondta a védőnőd,hogy az nem jó :? Ezek a védőnők néha olyan dolgokat tudnak mondani....... :roll: na mindegy biztos ért hozzá :shock:

Kép
csehi77
 
 


Nati,

Én sem tudom megnyitni a linket.
Bár én láttam a kis gyönyörűséget élőben is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Alíz,

A védőnőd elmehet a sunyiba. A mi kiságyunk 65cm széles és 110 cm hosszú. Egy ilyen pici babának egyenlőre az bőven elég. :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Drukkolok, hogy sok-sok tüszőcskéd érjen még jövő hét végéig. :lol: :lol: :lol:

Tand,

Várjuk a beszámolót. :lol: :lol:
Küldtem privit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, :D :D :D Ez jó! Én is így gondolom. Találtam egy nagyon jót a neten. Itt fehérváron van össz vissz 3 bolt, ahol horribilis összegért lehetne szimpla kiságyhoz jutni, ugy hogy nincs hozzá se pelenkázó se semmi!

Csehi, köszi az infót! Én sem értem, de úgy döntöttem, nem is foglalkozom vele innentől kezdve, inkább a tapasztaltabb anyukákra hallgatok! :wink:

Vicuska, ne keseredj el, minden okés lesz! Nagyon drukkolok, hogy jól sikerüljön! :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni: helyes,jól teszed. 60 cm-ben is felnőtt már jó pár gyerek a világon :lol:




Borzasztóan meleg van, ti hogy bírjátok ? Mert én qrva rosszul :( Alig várom már,hogy essen az eső, vagy hűvösebb legyen pár fokkal.

Kép
csehi77
 
 


Csehi, én is nagyon szarul bírom!!!Alig kapok levegőt, a combom összeér :shock: ....és tök idegesítő....de nem sokára indulunk balcsira, talán ott elviselhetőbb lesz. 8)

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni: de jó lesz nektek, és fürcsizel is? Mert én nem merek bele menni a vízbe,nehogy elkapjak valamit, pedig én aztán nagy vizes vok :)

Kép
csehi77
 
 


Hello mindenkinek!

Először is mindenkinek gratulálni szeretnék, bár kicsit megkésve.. :oops: Tand-nak szülinapra, Judy-nak névnapra, Natinak pedig Bence babához! :lol:

Tényleg nagyon nehéz ezt a meleget elviselni, pedig én (még) nem is vagyok kismama.. :wink: Tegnap a párommal hajókirándultunk Siófok és Balatonfüred között, mit ne mondjak/írjak, pecsenyeszínűre hasonlít a vállam meg a fejszerkezetem.

Kicsit mazsolázgatok a hozzászólások közt, aztán sajnos mennem kell takarítani.... :?

Tündi: én Beh Máriához jártam az SZTK-ban. Nagyon rendes orvosnő, a gyermekkel érkezőket mindig előre veszik a behívásnál. Műtött is engem, mikor az orromban volt valami szemölcs-szerű izé, maximálisan meg voltam vele elégedve. A magánrendelésén is sokan vannak, de érdemes akár oda is elmenni, ha nem akarsz az SZTK-ba. Jah, SZTK-s sztori: bejelentkeztem urológiára, 2 hétre előre, hogy biztosra menjek. Az időpontom napján reggel sorba álltam a kartonozóban, gondoltam, lejelentkezek, hogy megérkeztem. Erre leszúr a csaj, hogy mi a fenének álldogálok én itt sorba, ha van fix időpontom, menjek csak fel a szakrendelésre, benne vagyok úgyis a gépben. Látod, egyik se jó: ha "túlbiztosítod" magad, az a bajuk, ha utólag reklamálunk, az a bajuk. Fúj.... :evil:

Anna: Rákosi doktort írtad pár oldallal ezelőtt. Én is nála "szültem", vagyis hát vetélésnek lehet inkább nevezni sajnos... :( De az a lényeg, hogy nekem is nagyon szimpatikus volt ez az orvos. Csak van egy olyan gyanúm, hogy nemigazán szokott lenni lent az ambulancián, inkább csak a szülőszobán+éjszakai ügyeleten.
Nem tudom, lehet-e őt fogadni szüléshez. Mindenesetre velem nagyon rendes volt anno márciusban.

Vicuska: 4 tüsző kevésnek számít? Bocs, de hüle vagyok ám ehhez.... :oops: És ha 4-ből akár 1 is sikerül, az már nyert ügy, nem? Ééérted, én abból indultam ki, hogy 1 db tüsző=1 db kisbaba.....de lehet hatalmasat tévedek..... :roll:

Judy, Chrissy: nagyon édesek a fiúk-lányok a fotókon :lol: :lol:
:lol:

Üdv mindnkinek, kellemes hétvégét!
Vendég
 


Csehi, igen, fogok fürdeni. Megkérdeztem a dokimat, azt mondta mehetek, egy kevés kis fehér folyásra lehet max számítani, bár az nekem eddig van/volt, ahogy Schwarci is mondta, mert "terhes" :D Ha semmi baj sincs, (nincs nyitott méhszáj,görcs stb) lehet. A védőnőm is ezt mondta, csak minden fürdő után cserélni kell a fürdőrucit. Elvileg ez csak a természetes vízekre vonatkozik. HOgy őszinte legyek, már fürödtem korábban is, és nem lett semmi bajom. Nem szeretnék felelőtlen lenni, ezért kértem ki a doki+védőnő tanácsát. Más helyett természetesen nem akarok beszélni. Az úszás mindig helyreteszi a hátamat, izületeimet. Jól hűsít is. Máshova én sem mernék menni.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!
Bejelentkezik egy elveszett bárányka...
Próbáltam visszaolvasni, de olyan rengeteget írtatok, hogy ennyit nem tudtam fejben tartani, s így reagálni sem.

Nati, gratulálok Bence babához! Örülök, hogy gyors és könnyű szülésed volt és hogy jól érzed magad! Mindjárt itt a hétfő!!!


Kriszti, én nem szeretem a halászlevet, viszont csak miattam nem kell két külön bográcsban főzni. Sajnálom nagyon Martinkát, remélem már javul a popsija! Édesek a bealvős képek.

Judy, a nyaralós képek jók lettek, tündériek a gyerekeid a közös képeken! Kár, hogy rossz időtök volt.

Andesz, gratulálok a -10 kg-hoz, ami azóta már lehet, hogy több. Remélem, rólam is majd így olvadnak a kilók. (Apa pont ma jegyezte meg, hogy majd 20-at ledobhatnék...)

Gabi, nektek pedig a házassági évfordulóhoz gratulálok. Nagyon szépek voltatok a képeken! Noelről is tehetnél fel!
És ez mindegyik Anyukára vonatkozik!!!

Tündike, remélem ez nem az a kárpitos, akit én mondtam... Nem örülnék neki, bár róla ezt nem tudom elképzelni... De mondd meg nyugodtan, ha ő volt az és akkor nem ajánlgatom másnak. Szörnyű, hogy mit meg nem engednek maguknak. Mint ahogyan az sztk-ban is!

Roni, jó fürdést. Én is megkérdeztem a biztonság kedvéért a dokit, és mondta, hogy nyugodtan fürödhetek. Csak a család aggodalmaskodik, hogy majd elkapok valami fertőzést. (lekopogom, de eddig szerencsére soha semmit nem szedtem össze: sem strandon, sem máshol)
Szerintem nem kicsi a 60 cm sem, mert ha belegondolsz, egy egyszemélyes felnőtt ágy mérete is 90*200 cm! Szóval egy kis csöppség is elfér a 60-65 cm-en.

Többiektől elnézést, most nincs türelmem tovább olvasgatni és reagálni. Szó szerint szakad rólam a víz.

Talira nekem előreláthatólag bármelyik nap jó, ha mégsem, akkor majd szólok.
A héten szüleimnél voltunk (keddtől péntekig). Tök jó volt, mert ott azért nincs annyira meleg, meg voltunk strandolni is (Balaton), és otthon is pancsoltam az udvaron egy műanyag kádban. Nagyon szuper volt. Ja, és egy csomót varrtam! Sötétítőfüggönyöket, ágytakarót, átalakítottam két ruhámat... Szóval nagyon elvoltam. Pedig múlt héten még azt sem tudtam, hogyan kell befűzni a cérnát a varrógépbe!
Hétfőn meg a veszprémi állatkertben voltunk (végre eljutottunk): elvittük a keresztlányunkat és az egyik testvérét. Hát, néha azért ücsörögtem egy-egy padon, de azért hősiesen megküzdöttem az emelkedőkkel!
Most megyek lassan, készülődök, mert megyünk kajcsizni: Agárdra az ökörsütésre! Remélem, fincsi lesz!

Holnap felnézek még, de lehet, hogy hétfőn megint lelépünk szüleinkkel!


Puszi mindenkinek.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Vagyis: szüleinkhez! :D

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Hú mennyi dolgom van a táblikkal....

Anna lécci írd meg a szülinapjaitokat is, köszke.

Lassan meg leszek vele.

Kérlek szóljatok ha kimaradt valami, nagyon sok mindenre kellene figyelnem, az meg már nem megy.

Köszike

madiani
 
 




Jó reggelt!

Vasárnap ilyen korán kelni......de Roni cicám már nagyokat vigyorog hogy ő biza kialudta magát :)

Írt Nati:

" Köszi, holnap mindeképp hívom a magándokit!" - ugyanis mondta hogy az ő dokijuk nem megy ki (pedig ki kéne mennie) és tanácsoltam hogy hívják a magánt, mert a vitaminokat is fel kell írja, meg úgyis biztos lesz kérdésük, nekünk is volt pl. nem kötelező oltások, kukitéma stb. így folytatta - "Küzdünk a tejcivel, Bencus nagyon éhes, remeg is sajnos, de kap vizet, reméljük sikerül rendezni. Már lóg a cumi a szájából :-) és a kezét is imádja rágni. :-) Puszi mindenkinek!"

Na gyorsan fel is hívtam hogy megnyugtassam, jönni fog az a tejci, hisz még csak 2 napos Bence a tej meg általába 3. napon indul be. Monda hogy felídegesítették a növérkék, mert beparáztatták azzal hogy remeg Bence (persze hogy remeg hisz éhes), megnézték a vércukrát (tökéletes). Komolyan tök hülyék ezek a nővérkék, persze hogy nincs az ember lányának teje ha ilyenekkel idegesítik. :evil: Szegénykém már sírt is a párjának este. Végül tegnap este megnézte a gyermekorvos Bencét és persze kutya baja sincs. Natinak egyik cicije kezd kisebesedni, de kezeli, így nem is lesz gond vele. Azt mondta jó nagyok lettek neki :) hát persze ott lapul a sok tejecske csak be kell induljon.
Aztán majd ő is úgy jár mint Márti (szomszéd) hogy olyan sok van neki hogy a gyerek 130-akat eszik 11 naposan holott 50 g-ot kéne neki. Persze ki is bukizza a gyerek. :) Ami nem kell az nem kell, csak hát ugye mohó a kis drága (mint Roni)

madiani
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk!
Ma végeztünk a kresszel,jövöhét után megkéretem a vizsgát! :D

Van egy rossz hír is,tegnap reggel meghalt a nagymamánk :cry:
Sajnos már évek óta nagyon rossz állapotban volt,és meg sem ismert minket :( már csak vegetált :(
Amúgy minden rendben Velünk,majd ha lesz egy kis időm,dobok Bencusról képeket! :)

Puszi Mindenkinek,bocsi,hogy csak ennyit írtam! :oops:
Holnap 12-re megyünk a sebészetre Patrikkal(kukidolog :? ),majd jelentkezem!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


andesz,gabi: nagyon sajnálom a nagymamátokat :cry:

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Andesz és Gabi (és az egész családnak): részvétem a nagymamátok miatt!

Ani, köszi az info-t Natiról. Így legalább tudom, hogy mi van vele. Amilyen szórakozott vagyok mostanában, elfelejtettem bemenni hozzá. Tegnap voltunk a kórházban a szülésznéninél, még előtte meg is beszéltük Apával, hogy bemegyünk hozzá, aztán meg kiment a fejemből. Csak akkor jutott újra eszembe, amikor hazaértünk. Nagyon szégyenlem magam :oops: , ha valaki megy be ma hozzá, akkor sok-sok puszit küldök nekik.

Kriszti, jövő héten nem leszek itt, ezért már előre is BOLDOG NÉVNAPOT! kívánok neked.

Az ökör (és a többi kajcsi is) nagyon fincsi volt tegnap. Nyam-nyam! Rég ettem már ennyit vacsira.
Erről jut eszembe: reggel mázsáltam, és nagyon örültem az eredménynek: eddig 7 kg-nál járok, az utóbbi 2 hétben kb. fél kg jött fel. Az nagyjából a baba növekedésének felel meg, ugye?
Viszont sajnos a csíkok megtalálták a hasamat is, kezdek bezebrásodni. :(

Puszi Mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


segítsetek!
A privát üziket hol tudom megnézni? Fent a regisztráció és belépés/kilépés gombok mellett nekem már nem jelenik meg az üzenetek gomb. Ez a funkció talán már nem működik?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Szisztok!

Gabi, Andesz, őszínte részvétem.

Enikő, én se tudom megnézni a priviket, sztem frissíthetik az oldalt.

madiani
 
 



Na de vasárnap van...sehol senki.

Chrissy, Judy, nagyon jó volt veletek talizni. Bocsika hogy úgy siettünk, de apácskám már így is nyavajgott hogy sok volt a séta (kb 3/4 órát sétáltunk :) ) Nagyon cépek a gyerekek! Barbika milyen nagy már :shock: És tényleg jó fehér a bőre. A fiúk pedig nagyon kis cserfesek. Martin pedig igazi csábos kis krapek, látszott hogy nagyon izlik neki a fagyi amit apa adagolt.

Méretszkedtünk: (Judy nem röhögni :) egyszer csak megunjuk) 5010g-ot mutitott a mérleg, 1300g-ot hízott egy hónap alatt. A 0-3 hónapig méretezett rucik már elég szükösek. Jah és Libero3 méretet vettünk ma mert kinőte a 2-est. Szóval növögetünk.

madiani
 
 



Sziasztok!

Andesz, Gabi!
Őszinte részvétem!
Andesz holnapra drukkolok,hogy minden rendben legyen Patrikkal!

Enikö
Ne keseredj el a zebrásodás miatt!Én is sok mindent kipróbáltam, mondtak tippeket, de szerintem aki hajlamos rá annak úgy is lesz.Például az én 3 lány tesómnak is van és nekem is lett hiába kenegettem magam.Pedig probálkoztam! :(
Az ökörsütés a Nádasétterembe volt?

Chrissy
Hogy van Martinka popoja?Múllik a kiütés?Szegénykének tényleg elég rossz lehet!

Ani
Szépen növöget Ronibaba!

Gergő ma nem aludt sokat tiszta nyügi volt.Nagy nehezen elaludt.Gondolom a nagy meleg.
Ma voltunk bent a barátnőmet meg a kisfiát meglátogatni a kórházban, és egy gyors bekukantásra Natiékhoz is bementem. :) Pont ott volt az apácska is, meg Bencus is nyügi volt.Gergő is pont fent volt és nyügi volt.De olyan meleg volt bent nem csodálkozom!
Jó volt látni Őket!Csináltam képet,felteszem!

Kép A barátnőm fia Kép Barátnőm fia Kép Natiék

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jó reggelt,

Chrissy, Ani,

Jó volt talizni tegnap délután. Gyönyörűek a gyerekek, nagyon irigyellek Ani, hogy Roninak ilyen szép barna bőre van. Barbika kész hyporeklám hozzá képest, de ez van, a bőrszínén nem tudok változtatni. Talán ha több nap éri majd később egy kicsit barnulgat szegénykém. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ibi,

Gratulálok a barátnődnek, nagyon szép kisfia van. :lol: :lol: :lol:

Nati,

Ma jöhettek haza, majd gyere ha tudsz és mesélj mi a helyzet veletek. :lol: :lol: :lol:

Ani,

Méreckedésen egyáltalán nem röhögök, mi is ezt csináltuk sokáig. Asszem a 3. hónapban adtuk vissza a mérleget, addigra kitapasztaltam, hogy mikor mennyit eszik. :lol: :lol: :lol:
Szupik a képek.
:lol: :lol:

Andesz, Gabi,

Részvétem a nagymamátok miatt.


Enikő,

Gratulálok a 7 kg-hoz. Nagyon ügyi vagy. :lol: :lol: :lol:

Csehi,

nem csodálom, hogy nehezen bírod ezt a meleget. Még nem terhesen is nehezen viselhető, nemhogy babával a pocakban. Kitartás, már nem sok van hátra. :lol: :lol: :lol:

Alíz,

Remélem összejön a kiságyvétel. :lol: :lol: :lol:

Szombaton voltunk balcsizni. Olyan jó meleg volt a víz. Majd teszek képeket is. Este 7 körül, olyan hírtelen jött a vihar, óriási szél, vitt mindent, alig tudtunk összepakolni gyorsan, aztán sprint a kocsiig. :lol: :lol: :lol:
Ezt leszámítva nagyon jó volt. Lehetne egy kicsit közelebb is ez a fránya Balaton. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

Judy: Vida doktor volt a másik rendelésen. Holnap megpróbálok bejutni valahova a manóval. Meglátjuk :)

Vicuska: Drukkolok!!! Remélem minden rendben lesz, 4 tüsző azért ne kevés a lényeghog yelég érettek legyenek (vagy micsodi) :)

Livi: Aranyos volt ez az egy tüsző = egy baba :) Végülis szerintem is tök igazad van :)
Bech Mária azt mondta menjünk oda fél 6-ra és szóljunk be hogy megjöttünk :) Most viszont azt találtuk ki hogy 4-re odamegy a párom, és csörög ha lassan mi jövünk és csak akkor viszem oda a Manócskát.

Enikő: Ez nem volt szép a párodtól! (a 20 kg-os beszólás)
Nem nem ő volt! Őt anyukám ajánlotta. De a vége szerintem az lesz hogy veszünk egy új és kisebb kanapét de még nem tudom
A család annyira aggódó tud lenni ma másról van szó. Lehethogy defektes vagyok de engem ez idegesít. Ne csináljak ezt nem csináljak azt... Foglalkozzanak magukkal, nekem ne tiltsanak meg dolgokat. Nem orvosok.
Gratula a kilókhoz! Én hétvégén sajnos kicsit bűnöztem, szóval nem is mertem magam mérni :(
A csíkokat sajnálom, remélem azért nem vészes.

Ani: Jó ez a kép :) Tényleg! Szopizás. Hogy vészelik át azt a 3 napot a babák amíg nincs tejecske?

Andesz, Gabi: Részvétem a nagymamtok miatt! :(
Jaj Andesz! Megdrukk Patriknak. Most ugye csak megnézik!!!

Kriszti: Hogy van Martinka popija?

Nibcsike: Köszi a képeket :) Hogy milyen aprócskák ezek az emberkék! Nagyon nagyon édik!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?