Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :wink:

Tegnap 10 óra előtt nem sokkal megérkeztünk szerencsésen.
Gabika nem aludt semmit a vonaton,így amint hazaértünk be is nyomta a szunyát!
Párom fönőke kivitt minket a Délibe,így nem kellett Taxi-t hívni!
Megígérte neki,hogy jön majd Zalából estefele vissza,s visszahozza Pestre,ne vonatozon,ugy 18-19 óra fele.
Na hát ebből lett 21:20perc,mire megjött. Párom már tiszta ideg volt,mert fáradt volt,s,ha ezt tudta volna elment volna a vonattal haza!23:30ra ért haza! Ja és persze a fönőke mielőtt hazaért közölte vele,hogy ma szabad,nem kell mennie! :twisted: Így itt is maradhatott volna máig! :roll:

Tegnap vendégek voltak anyuéknál,rokonság,voltunk vagy 10-en. Gabika élvezte a társasságot,de kimerült estére!

Viki nagyon jók a képek,gratula a járáshoz Fanninak! :P
Gabika is már nagyon megy egyedül,figyelni kell nagyon rá,mert 1000-el teper a macskák után! :lol:
Balcsihooz időm nem volt lemenn,majd,ha apa is itt lesz,nem vagyok egy vizi kacsa,nem hiányzik nagyon,hogy már ott kellene lennem.
Örülök,hogy jól sikerült a vérvétel,remélem minden ok lesz!
Gabikának meg van hinta,fördető és homokozó is! Tegnap beraktuk homokozni,s sír,mikor a lábát éri a homok! Majd megszokja biztos,de még a fütől si ezt csinálja néha! :P

Képzeljétek pénteken kiderült,hogy egész évben nem kaptam családi pótlékot! :evil: Véletlen jöttem rá:
Ugye tavaly a melóhely fizette.Most meg már a MÁK. Nem tünt fel,mert utalásilag nem kaptam sokkal kevesebbet,mint előtte!
Lakásfentartásit akarunk igényelni,s a fizupapírjaim néztem,s akkor koppantam,hogy HOPPÁ,már nem a melóhely fizeti.
Ma telefonálgattam a melóhelyre is. Szó szerint lecsesztek,hogy miért csak most vettem észre,hiába mondtam,hogy vagy 5000-el kaptam kevesebbet,mint előtte,s ezért nem tűnt fel.
Aztán felhívtam a MÁK-ot. Egy nagyon kedves hölyggyel beszéltem,s kiderült,hogy a munkahelyem nem jól igazolt le. Valami 15.000Ftos családi pótlék volt beírva,az meg olyannak jár,ahol gyermekáthelyezés,válás történik. Szerencsére mindent megkapom visszamenőleg,nem kell sehova bemennem,a héten még rámcsörögnek,s megmondják,mikor utalnak! :wink:
Jól jön majd az a mani egy összegben,de ez a kavarás?! :evil: S akkor még engem néztek a melóhelyen hülyének! :twisted:

Gabika ma nagyon jól evett :lol:

Mamámnak hordják az ebédet,s evett a levesből és a tésztából is,sőt még kis tápszert is! :lol: Nagyon meg voltam elégedve vele! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki
GRATULÁLOK!!

Nagyon ügyes csaj Fanni!!!! :P

Tegnap nem tudtam jönni...

Gani
Én akkor is szeretni fogom a családi házat :lol:

Boszi
Érezzétek jól magatokat!!!

A mi éjszakáink nagyon változatosak.
Pénteken sokat sírt éjfélig - közöttünk volt... aztán reggel 6 után kelt fel, szombaton 2x ébedt,
most pedig csak 1x :?

Én aug. végét várom, amikor hazamegyünk 2-3 hétre... nekünk idén
az lesz a nyaralás.. de jövőre megyünk a Balcsihoz (ezt már eldöntöttük) :P

Megtanítottam neki hogy csinál a nyuszi... most mindenkinek azt csinálja, aki beszél hozzá :lol:
Sajna ezt még nem tudtam lefényképezni ...de azt igen, ahogy áll :P

Még most sem bújt ki a foga.. pedig már több napja dudorodik az ínye...
...így még nem késett el a borostyánlánc :lol:
Tegnap rendeltem..

Megkóstoltuk a borsó + hús bébiételt is :P
Evett ringló szilvát is ( a kaki ügy még most sem tökéletes :? ) ma megkóstoljuk a körtét is...

Apa ha hazajön megyünk a C and ( a gép nem írja ezt a jelet :? ) A -ba.
DM-es kupont váltunk be...

Tegnap 9450 gramm volt..

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi:
Apának érdekes főnöke van :shock: Nem szólt neki, hogy szabadnapos??? Hát én biztos kiakadtam volna rendesen.
Én szeretem a vizpartot nagyon, főleg ilyen jó időben :lol:

Kia:
Ügyes Levi! :lol:
Ő elvan napközben a kiságyban? Nem kéredzkedik ki?
Éjszakákat nálunk többnyire végig alussza, de azért akad olyan éjszaka is, amikor szenvedés van :?

Képzeljétek, az orvosi rendelő felé sétáltunk, és ott látom kiírva, hogy a dokink mától megint 2 hétig szabadságon van. Holnap helyettesítés lesz. Tök jó fej, mert múlt szerdán mondta, hogy a héten vigyem vérvételre, és még a nyaralás előtt vigyem vissza neki a leletet. Egy szóval sem mondta, hogy elmegy szabadságra :twisted: Most majd mehetek a helyetteshez, és magyarázhatom el neki, miért is küldött el minket vérvételre. Aztán fogadjunk az lesz, hogy majd azt mondja, vigyem a leleteket a mi dokinknak vissza :twisted: Nem igaz, hogy nem tudta volna megemlíteni, hogy 2 hétig szabin lesz :twisted: Holnap reggel 9-re jön a védőnő, bejelentkezett, hogy beszéljünk az egy éves kori táplálkozásról. Na majd neki elmondom a véleményemet a dokinkról. Egyre jobban érlelődik bennem a gondolat, hogy orvost váltok... :roll:

horvviki
 
 

 
 

Boszi!
Csupa báj és kellem a főnöke apátoknak! Mi volt ez a húzás, ha nem kiba..ás :?: :!:

Tök jó lesz a csp-t egyben megkapni. Olyan, mintha eddig minden hónapban félreraktátok volna :wink:

Kia!
Ügyesen áll már Levi. Látom, mindennel megtalálja a szájacskáját :lol:

Viki!
Megértelek, hogy orvost szeretnél váltani. Ha Ő mondja meg, mikor menjél hozzá, legalább olyan időpontot mondana, amikor ott lesz.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki nem semmi a doktornőnk akkor... :twisted: Nem értem én sem miért nem tudott szólni,hogy nem lesz 2 hétig?

Apa fönőke sajnos ilyen,már megszoktuk,de azért nem esnek jól ezek a húzások... :evil:

Itt nagyon jó idő van. Gabikával sokat vagyunk kint,sétálunk,kutyázik,cicázik! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Most ment el a védőnő. Megbeszéltük, hogy a leletet neki vigyem vissza délután, ránéz, és ő is meg tudja mondani, hogy van-e valami gond. Mondta, hogy a helyettes úgysem csinálna semmit, meg kell várnunk a mi dokinkat. De addig is megnézi a leletet. Ő vashiányra, vérszegénységre gyanakszik... Déltől lehet menni a leletért, addig izgulok, remélem tényleg nincs nagyobb baj. Ő 3-tól lesz bent a rendelőben, akkor tudom levinni neki a leletet.

Boszi: tényleg nagyon jó hetet fogtatok ki :lol: Én is utazási lázban égek már :lol:

Na majd jövök délután, megírom mi volt a leleten.

horvviki
 
 


Na meg van a lelet. Nem lettünk okosabbak sajnos. A leleten minden rendben van, vérkép-vizelet teljesen ok. Viszont hiányoznak vizsgálatok. Pont ami a vérszegénységet mutatná... Nincs vas, nincs vörösvérsejt szám... Az van a lelet végén, hogy alvadt vér miatt nem tudták ezt vizsgálni :( Technikai hiba volt a vérvétel közben. És sajnos nyaralás után meg kell ismételni a vérvételt :( De most már nem izgulok, a többi érték rendben van,vizelet ok, gyulladás nincs stb. Csak Fannit sajnálom, hogy mégegyszer el kell vinnem.

Fiora: remélem ti nem jártok így...

horvviki
 
 


Viki ez nem semmi! :shock: Hiba miatt megint szurkálni Fannit?! :(
Kia Levi nagyon édes,nagy baba! :lol:
Na azt hiszem Gabika nem nagyon fog macskázni egy ideig,mert az egyik macskánk megharapta, mikor simogatta. :( Volt ám sírás!

Nika
merre vagy?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki!
Fanni egy hős lesz ezek után!

Boszi!
Akkor Ti is szuri előtt álltok :? Vagy már meg is kaptátok? Hogy viselte a nagy fiad?

Mi ma kézműves táborban voltunk, utána meg a barátnőmékhez mentünk el. Ott van 2 kislány és közel 1-1 év van a 3 lány között. Jót játszottak a gyerekek, mi meg dumcsiztunk kicsit.

Csütörtökön az ebédlőben lesz festés.Alig várom, mert ez az utolsó festős progi az idén.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani milyen oltásra gondolsz?
Gabika legközelebb szeptember 15-én kapja a 18 hónapos oltást! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szerdán és csütörtökön ehhez képest nem valószínű jelentős időjárás-változás, azaz marad a kánikulai meleg, a sok napsütést mellett elszórtan fordulhat elő egy-egy frissítő zápor, zivatar. Pénteken és szombaton szórványosan lehet zápor, zivatar, jelezvén, hogy szombaton egy gyenge hidegfront érkezik. A hidegfront komoly hőmérséklet-csökkenést nem okoz, sőt a folytatásban további melegedésre van kilátás, néhol forróság sem kizárt. Változás augusztus 6-a körül lehet, ekkor egy hidegfront vethet véget a nagy melegnek, egyúttal mozgalmasabbá is válhat időjárásunk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


bocsika lányok olvasó üzemódban vagyok most inkább a várandóság topikban vagyok többet:)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt! :wink:

Milyen az idő Pesten?
Itt nem süt a nap,el van borulva,s nincs is olyan meleg! :roll:

Nika sokat gondolok rád,remélem nemsokára szupi hireket írsz majd! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Boszi!
Tetanusra! Macskaharapás után kell!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani nem vittük dokihoz,ilyet nem hallottam... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Írtam a védönőnknek,hogy ő mit gondol erről! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na felhívtam a nődokim,s azt mondta,csak abban az esetben kell tetanusz Gabikának,ha mély a seb,s vérzett!
Nála meg nyoma se volt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ha jó híreim lesznek mindenképpen megosztom veletek és olvaslak benneteket de mostanában semmi különös nem történik nálunk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ma egyik barátnőmet látogattuk meg Fannival, aki Szigethalmon lakik. 2 órát kocsikáztunk oda :? Dög meleg volt, Fanni nagyon jól birta az utat, de én kevésbé... :? De jó volt kicsit barátnőzni, 4-en voltunk, plusz Fanni és egy másfél éves kislány még. Délután meg apával elmentünk vásárolni az útra. Mindent megvettünk, de sehol nem találok Fannira való szandált, ami műanyag, és be lehet vele menni a tengerbe. Csak nagy méretek vannak :evil: Holnap még megnézzük apával a Duna Plazaban, mert úgyis arra van dolgunk. Nektek nincs valami ötletetek, hol lehet venni ilyen vizbe való szandált? Aminek nem árt, ha vizes lesz?

Boszi: én is gondoltam arra, hogy lehet tetanusz kellene Gabikának, de látom már megoldódott az ügy. Pesten kánikula volt egész nap, sütött a nap szépen.

Holnap még vasalnom kell, aztán szép lassan bepakolok a böröndbe, pénteken már csak pihenni szeretnék, este indulunk :lol:

horvviki
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Amúgy a gyerekek 2,3 és 4 hónaposan az oltásban kapnak tetanuszt majd utána pedig 18hónaposan.

Viki
piacon,strandok közelében nézted a szandált? Itt a Balcsi parton minden teli vannak ilyesmikkel.
Akkor már lázban vagytok az utazás miatt! :lol: Hány órás az út?

Tegnap meglett a fürdőruha,amilyet akartam,s anyu nem engedte kifizetni,ő vette meg nekem! :lol: Ráadásul kedvezményt is kaptunk,mert ismerős! :lol: Még apjuknak kell vmi sortféleség.

Itt is nagyon jó idő van,meleg.
Tegnap este sétáltunk egyet a központba,21-re értünk haza. Gabika nagyon élvezte,nem volt fáradt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Boszi!
Igen, a DI-PER-TE oltásban van tetanusz. De ettől függetlenül a vérzett sebeknél kötelező az újraoltás! Szerencse, hogy Gabikát csak horzsolta a cicus foga. Így megúsztatok egy plusz szurit :wink:

Viki!
Corában mindig szokott lenni így szezonban az a fajta viziszandi! Ott még nem nézted? Ha más nincs, vigyetek neki erre a célra habszivacs szandit. Szerintem a célnak az is megfelel. Vagy az szét jönne a vízben :roll: :?:

A mi lányunk megint nyaral a szüleimnél. Tegnap vittük el s holnap hozzák haza. Ebben az esetben pedig estére beterveztünk egy mozit :D Ha már így "egyedül" maradtunk :lol: Mától vetítik a Múmia sorozat 3. filmjét. Megnézzük, lett -e olyan jó, mint az előző 2 film. Mozi után valahol kajálunk és aztán jövünk haza.
Holnap pedig névnapolunk. Jön egy újabb adag játékdömping
:lol: Már kifelé szorítanak minket a játékok a házból :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok,

megvolt a vérvétel. 10-re volt időpontunk és délben hivtak be. Háát, határeset Zsófi lelete, de a dokink azt mondta azért kapjon Maltofert. Szerencsére most jól hÍzik (210 volt a héten). Ma pedig szegényt oltásra vittem (4 hós + Rota). Egy kicsit most nyügi, de csak hőemelkedése van, láza nincs. Remélem nem is lesz.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Fiora: örülök, hogy minden rendben Zsófival! Jó, hogy túl vagytok rajta.

Boszi: holnap este 7-kor indulunk, és reggelre fogunk megérkezni. Elvileg 8 óra alatt lent lehet lenni, de nagyon nagy a dugó a tengerpart felé. Minden évben ez van, több kilométeres kocsisor szokott kialakulni. Igy most előbb indulunk, de már szinte mindenki előbb indul, és nehéz kikerülni a dugót. Remélem azért jó utunk lesz. Már összepakoltam, csak egy-két dolog van még elől. Holnap egész nap pihi lesz.

Gani: néztem a Corában de nem volt szandál. Viszont megoldódott a dolog. Anyuék tavaly hoztak Fanninak egy 22-es méretű műanyag szandált ajándékba. (Még akkor meg sem született Fanni). Nagyon nagyon aranyos, de én elő sem vettem idáig, mert azt hittem nagy. Ma felpróbáltam Fannira és képzeljétek el tök jó a lábára :lol: Valószinüleg rosszul van számozva. Apa meg jól lecseszett, hogy erre miért nem voltam képes előbb :oops:

Na megyek pihizni, szerintem holnap még jövök elköszönni.

horvviki
 
 


Boginak boldog névnapot!

horvviki
 
 


Szegény Zsófi belázasodott egy kicsit, úgyhogy hajnali fél négytől 7-ig fennt voltam vele, mert ahogy megpróbáltam lerakni az ágyába felébredt és sÍrt. Adtam neki egy fél kúpot, az levitte a lázát.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Fiora akkor már biztos jobban lesz ma Zsófi. Sajnos némelyik oltásnál ez elfőordul. Én ezért sokszor rögtön utána szoktam adni neki kúpot megelőzésképpen. :wink:

Viki akkor már nagy az izgalom gondolom!
Meddig lesztek?Horvátország melyik részére mentek? Mi Pula és Novi Vinodolski környékén voltunk eddig.

Itt nem süt a nap,bórus idő van,de nincs hideg. Nem is baj,ha ilyen idő van kicsit,mert tegnap is már reggel folyt rólam a víz.

Mama most nagyon boldog,hogy itt van Gabika,de szegény nagyon ideges is miatt,mert nincs ilyen eleven gyerekhez szokva. Se anyu,se én nem voltunk ilyenek,még hát ő fiú is.
Folyton aggódik,hogy nehogy elesen,meg ilyenek,pedig anélkül nincs.

Régen aki volt mellette a hülye nőci ugye már nincs .Most meg folyton derül ki,hogy valami nincs meg a lakásban.
:twisted: Jó mi? Sok mindent lenyúlt. A régi habverőt elcseszte,még jó,hogy van másik. A turmixgépet is elrontotta,mert a palacsinta tésztát csak azzal keverte ki(ki hallott már ilyet?). Persze rögtön a páromra fogta,aztán mi nem is használtuk sosem.
Jobb,hogy már nincs itt,csak rossz lenne!
Egy pénzéhes hülye liba volt.

Helga meddig leszel lent?
Trécsi nem jössz néha majd? Rég voltál? Kia?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Apjuk most hívott,hogy nem akarják kifizetni neki ezt a hetet! :evil: Hogy ilyenről szó nem volt! :twisted:
Azért ment be direkt,hogy legyen + mani,s 20.000 körül jár neki a hétre,mert naponta nem kell sokat bent lennie.
Mondtam neki,hogy azért mond meg,nem vagy ingyen munkás! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora!
Nem semmi, hogy 2 órát kell várni egy pici babával :evil: De legalább megnyugodhattok, hogy nincs nagy baj :D
Jobban van már Zsófi?

Viki!
Akkor probléma megoldva :wink: Már csak 1 nap választ el a tengertől :!:
Köszönjük a névnapi köszöntést :!:

Boszi!
Jó fej a vezetőség! Ez lassan már rabszolgamunkának is beillene!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani vállalkozónál melózik apjuk! :roll:
2 hétre míg a cég leáll se fizetnek semmit,sőt a saját szabiját kell kivennie! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Biztos hallotáttok ezt a gyerekgyilkosságot! :cry: BORZASZTÓ!
Mi vehet a szülőt arra,hogy megölje a saját gyerekét?! :cry:
Régen mennyi gyereket szültek,s szegénységben éltek az emberek,mégse tettek ilyet!
SOSE LENNÉK ILYENRE KÉPES!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Akkor el vagyok tévedve? Nem hentes egy multiban?Valamit nagyon félreértettem :oops: Bocsika!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Hentes igen,de nem multinál,hanem egy kis boltban.
Még 10-en se dolgoznak ott,vagy pont annyian!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem, mert most már nem lesz időm géphez ülni. 7-kor indulunk.
Boszi: Dalmáciába megyünk, Omisba.

Jövő hét vasárnap jövök, addig jók legyetek! :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!

Rég voltam :?
Most nagyon össze-vissza melózik Apa, így nekem is alig van időm...
Ha itthon van mindig csinálunk valamit , vagy ő van a gép előtt :lol:

Majd visszaolvasok... :roll:

Levi állandóan állni akar...
Mindenhol feláll (már a fürdőkádba is fel akar).
Szerdán megjött a borostyánlánc.. Szerencsére nem zavarja, hogy a nyakában van..
Észre sem veszi. Azóta többet alszik és sokkal mosolygósabb. :lol:
Ma volt a védőnő... Csak dícséreteket kaptunk :lol:

Gani
Boginak:
Kép

Viki
JÓ UTAT!!!!

Ez most a kedvenc képem : :P
Kép

Áll és áll...
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki jó útat,s nagyon jó pihenést nektek! :lol:

Kia nagyon édes az a kép! :lol:

Mi 10-én megyünk haza,12-én pedig Németbe. 11-én pihi lesz,mert 12-én nagyon korán kell kelni. :wink:

Itt nagyon meleg van,folyik rólam a víz.
Estefele megyünk a TESCO-ba Gabikával. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi is megjottunk, szuper volt otthon nagyon! Szinte minden napra volt valami program, rokonok jottek, vagy mi talalkoztunk baratnokkel, gyerkocokkel, sot az egyik nap anyukamek kiskertjeben grilleztunk :)

Boginak boldog Nevnapot!

Es Boszinak is, bar egy kicsit megkesve :)

Viki,
Jo nyaralast! Bar ezt majd csak akkor olvasod, ha majd visszajottetek :) remelem, jo idotok lesz majd!

Kia,
Levi nagyon ugyes, hogy 7 honaposan mar ilyen stabilan all!

Boszi,
Milyen a Balaton? Tetszik Gabikanak a viz? Kivancsi vagyok, hogy Aronnak mennyire fog bejonni majd, ha mi is megyunk!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Zsófinak láza már nincs, viszont ma nem kakilt :( . Pedig 3-4 szokott lenni egy nap. Tegnap kezdtük adni vasat, lehet hogy attól?

Kép
fiora
 
 


fiora a vastól lehet hogy ritkábban lesz kaksija de amíg nem terheli meg nagyon Zsófit ne foglalkozz vele

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: köszi
Viki: jó és nyugodt utat!
Kia: olyan a képen mint egy kis Buddha. nagyon cuki
Gani: Boginak boldog névnapot

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen a köszöntéseket! Megvolt tegnap a "buli". Grillpartit csináltunk. Sütöttük a cuccokat a grillben, addig a gyerekek medencéztek. Szuper volt. Kapott Bogi egy csomó ajándékot. Természetesen minden ajándék a hercegnő kategóriából származott :lol:

Tényleg! Buddha! Fiora! Nagyon találó, amit írtál! Valóban olyan Levi, azon a képen! :lol:

Boszi!
Értem, akkor csak félig hallottam el a dolgot 8) Ez biztató az agyamra nézve :lol:

Mi éppen várjuk a barátnőméket (2 lánya van.1évvel kisebb és 8hóval idősebbek, mint Bogi)Jönnek köszönteni Bogit és később strandolunk egyet az udvaron 8)

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Mi ez a nagy csend??? :roll:

Ki mit csinál ebben a nagy melegben?

Mi tegnap voltunk lent először a Balatonon! Gabika sírt is,meg volt mikor élvezte!

:lol: Nem semmi sokan voltak. 16 után mentünk le,s még akkor is annyian voltak a parton,hogy 1 gombostűt nem lehetett volna leejteni. Anyuéknál homokos a strand,így olyan,mintha a tengerparton lennék! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hol vagytok lányok???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki
Remélem jó volt az út és jól érzitek magatokat!

..hogy Levi elvan a kiságyban nappal?
Csak akkor rakom bele, ha pl. pelusozás után megyek kezet mosni, vagy épp az ő
szobájában kell csinálnom valamit (néha nem akar nélkülem lenni).

Sajnálom, hogy ismét lesz vérvétel Fanninak :(

Fiora
Zsófi is túl van az oltásokon.. most már egy ideig pihi van :wink:
Levi is csak a Rota után lázasodott be..

Már csak 3 hét és mi is megyünk haza vidékre :lol:

Boszi
Csak irigykedek és irigykedek.. a nagy melegben vízparton (is) vagytok.
A macskaharapást sajnálom :( de még jó, hogy nem harapta meg jobban :?

Helga, Gani
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat :wink:

A b.lánc hatásos, mert tényleg többet alszik Levi nappal.
Az éjjelek változóak.. legtöbbször csak 1x ébred és eszik (hajnali 2 körül) Mindezt csukott szemmel teszi :lol:

Manó mostanában próbál szépen leülni, de mindig nagyon huppan - még jó, hogy ott van a pelus.
Pár napja rengetegszer beszélget - mamamamama és bababababa. :lol:
Ha valami gond van, vagy hiányol, akkor kiabál, hogy ma-ma-ma :P

Csak gyümit kap a tej mellé, mert a kaki gond még most sem jött helyre.
Már babkekszet sem rakok bele neki.
Tegnap már evett sárgabarackot is.. :P

Levinek még most sem jött ki a foga :shock:
Már nagyon kemény az ínye és szépen látszik mindkét alsó :P

Már nagyon ügyesen mászik a szőnyegen 4kézláb...
Mindenhol fel akar állni és mindent pakol :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi most vagyunk túl egy hányáson (volt egy pici darab barack a kajájában :? ) és az ordításon :(
Nem akar enni.. Most barack+szilvát kapott, mert 2 napja ismét nincs kaki :(
Pár kanállal belerőszakoltam és benne maradt, aztán kapott tejet és most alszik :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szekrényben:
Kép
Dinnye:
Kép
Felállok mindenhol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Látom mindenki nagyon pihen vagy nyaral,mert itt nagy a csend!

Gabika egy ideje elég rossz evő lett sajna. Remélem megváltozik olyanra,mint előtte volt.
Lehet bébiétel vagy saját étel,tolja el,s nem kell neki,csak tápszer!
Nagyon sokat alszik itt is szerencsére.
Ma nem megyünk strandra,bár jó idő lett,de hadd melegedjen fel a víz,s akkor holnap vagy pénteken még lenézünk,mert a hétvégén megint elég rossz idő lesz.

Mama nagyon aggódik Gabikáért,szinte már sokszor túlzásba is esik.
Ha leesik a cumi,s nem mossuk le azonnal,hanem Gabika visszaveszi a szájába nekünk esik,hogy milyen felelőtlenek vagyunk,mert majd szájpenészt fog kapni,s enni sem fog tudni. Pedig kell neki kosz is,s azért rendszeresen van felmosva,nem koszos az!

Anyu meg azért aggódik,mert alig eszik,s majd mi lesz így vele.
Etetné akkor is sokszor,ha nem kell neki.
Én meg úgy vagyok vele,hogy meleg van nem tud sokat enni ugysem,meg nem hal éhen,majd eszik mást akkor.

Anyu megint nagyon szerelmes. 7 éve van egy kapcsolata kisebb-nagyobb megszakításokkal.
Most megint együtt vannak,pedig pár napja minden rossz volt.
Mindig el van nagyon godolkodva,a telefont nézi állandóan mikor jön sms,s éjfélig gépezik.
Hiába mondjuk,hogy felejtse el sokszor a pasit,mikor porig alázza,de nem tudja. Jobban szereti mint anno apámat...
Pedig nem tűnik úgy,hogy vele valaha is boldog lesz majd,mert anyu ragaszkodik nagyon hozzá,de a pasi annyira nem.

Mama se szereti a pasit,pont ezért,s sokat vitatkoznak emmiatt anyuval.

Anyu nagyon gondolkodik,hogy otthonba tetetné a mamát,mert sokszor elég nehéz vele,de ő ilyenről nem akar hallani.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia Levi nagyon édes! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sehol senki??? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


...én itt vagyok...

De hol vannak a többiek?

Már csak 4 nap és utaztok - Boszi :P

Voltatok a strandon?

Azt nem írtam, hogy Levi táncol egy ideje :lol:
Ha olyan zene megy, akkor előre - hátra, fel - le mozog :lol:

Tegnap levettem a kiságyról a forgót, mert addig rángatta, amíg mellette nem kötött ki.
Mindent szétszed :shock: :P

Levi olvas: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, de mostanaban nem igazan volt kedvem irni :( Jol vagyunk, semmi kulonos. Vasarnap megyunk a Balcsira :)

Levi nagyon ari, olyan komoly keppel olvas :)

Bogirol is jo lenne kepeket latni! A kis hercegnorol! Nagyon kivacsi vagyok ra, milyen is volt az a nevnapi buli :)

Boszi,
Aron is kevesebbet eszik mostansag... ez is normalis, eletkori sajatossag, hogy kevesebbet esznek.
Kosz: hat nem tudom, a mamad mit szolna, ha latna, hogy Aron a homokozoban a szajaba tomi a homokot, vagy, amikor a kis homokos ujjait szopizgatja :) Minimalis kosz kell nekik!

KépKépKépKép
thelga
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?