Új privát üzeneted érkezett!

Na most aztán jól teleraktam képpel a topic-ot. :lol: :lol: :lol:

Anna,

Én szeretnék, apa egyenlőre nem, de majd meglátjuk.
Elég jó rábeszélőkém van ám. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Édesek a gyerkőcök,kár,hogy ilyen hülye időt fogtatok ki.

Chrissyy
Én apácskám is du-s nemssokára itthon van.

Nem tudom meddig várjak még a sömire.Lehet nem is akar már ilyenkor éjjel írni Nati.Bár én olyan 11 körülre saccoltam Bence érkezését.Éjfélig mindenképp várok,ha addig lesz sömi akkor jövök,ha nem akkor csak reggel.
Vendég
 


Judy,
Nekem rá sem kellett beszélni. Ő javasolta! Hát sok sikert a rábeszélésre! :D :D :D :D :D

Gabi,
Már most nézegetem ki fogja csábítgatni a lányomat! Noel is esélyes! Kicsi a korkülönbség! :D :D :D
Figyelem most én is mi történik, ha megtudsz valamit és még éberen vagy írj, mindenképpen. Bár szerintem a kora reggel kicsit valószínűbb!!! Most én is várom a párom haza, ráérek a gép előtt kuksizni!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 

 
 

Gabi,

Én általában 1 körül fekszem,kértem Natit írjon sms-t nekem is.
Ha esetleg már nem vagy fent és ír majd megírom, persze csak ha nem gond.

Anna,

A Szelidi-tónál voltunk "őszelni". Jó lett volna ha jó időt fogtunk volna ki, de így fürdeni sem tudtunk. :cry: :cry: :cry:

Képzeljétek el, azt hittem a fiuk PS-eznek, erre kiderült, hogy South Parkot néztek. Olyan mérges lettem, pedig milliószor megmondtam, hogy nem nézhetik, annélkül is olyan csúnyán tudnak beszélni.
:evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Úgy látom mindenki párja délutános most. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Dehogy haragszom,az elsőbbség úgyis Anit vagy Katát illette volna,csak mivel nincsenek fent a neten gondoltam majd én hozom a jó hírt.
Akkor a fiúk nem PS-eztek, hanem SP-ztek lehet csak összekeverték a betűket :wink:
Vendég
 


Anna
Ha Szófia szép kiscsaj lesz,akkor nem bánom :wink:
Vendég
 


Gabi,

Ez jó..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Van ám élet :lol: :lol: :lol:
Judy!
Nagyon szupik a képek! :D
Szofi!
A Tiedé is ! :D
Nagyon izgatott vagyok én is,de már muszály lelépnem,mert már alig látom a monitort :?
Chrissy!
Remélem hamar rendbejön Martin popója!
Na puszi Lányok,jó éjt!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Apa megfog lepődni,hogy még ébren vagyok,most ért haza.Azthiszem megünnepeljük az évfordulónkat-a magunk módján :oops: :wink:
Vendég
 


Tesó
Te meg titokban itt lapultál?
Vendég
 


Jó éjt Neked!
Vendég
 


Gabi,

Akkor ugy látom jó éjszakának néztek elébe. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt Andesz. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


No de Tesó....... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Hello csajok

Gabi, dehogynem itt vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:

Délután beszéltem Natival, éppen akkor már 10.12 perces fájásai voltak. Én nem akartam megírni, gondoltam, majd ő.
Nemrég írtam neki sms-t, de nem válaszolt... Gondolom, jobb dolga van most :P drukkolok neki nagyon, csakúgy, mint mindenki!!

Na jó éjt, megyek fürcsizni, holnap meg haza. (mert nyaralni vagyunk, ugyebár... :wink: )

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja,tesztelgettem párat(mármint kresz-tesztet)! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szia Kata,

Köszi a híreket. Valszeg Nati most egy kicsit elfoglalt. :lol: :lol: :lol: :lol:
Milyen volt a nyaralás???

Andesz,

Hogy mennek a kressz tesztek??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Én tuti megbuknék ha most kellene vizsgáznom. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Hát reggel azért jobban,ilyenkor már használhatatlan vagyok :? :? :?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Amúgy nagyon teccik!!! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Akkor pihizzél, aztán majd reggel frissen folytatod. :lol: :lol: :lol:

Hallom apa csörög a kulcsaival, remélem nem ül rá a netre. :lol: :lol: :lol: :lol:

Most átmegyek olvasóüzemmódba, remélem lesznek még hírek ma éjszaka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nah,tényleg léptem csicsikálni!
Lehet már Bencus megszületett :roll: :)
Nagyon kivi vagyok!
Na jó éjt!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Gabi,
Két esélyesek vagyunk! Panna is itt van! Nem sok az a 8 hónap különbség. A párom és köztem 6 év van(nem én vagyok a fiatalabb) :D
Különben jó ünneplést :wink: Akkor most már nem zavarunk! :wink:
Aki aludni ment, annak jó éjt! Én még leszek egy kicsit, mert nincs kedvem egyedül ágyba bújni!!!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!

Most kikapcsolom a gépet,majd csak reggel jövök.
A Nati okozta nagy feszültséget sikerült levezetni-apa feloldotta :oops: :oops: :oops: :D :D :D .

Mindenkinek Jó éjt!
Vendég
 


Jó éjt Gabi,

Én még várok egy kicsit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Írt Nati sms-t!

"Életünk értelme, Ujcz Bence ma hajnali 1.35-kor kibújt, hogy birtokába vegye a nagyvilágot:-). Bencus 3100gramm és 51cm, 3,5órás vajúdás után gátvédelemmel született, Apuci nagy-nagy segítségével! Anyuci, Apuci és Bencus is jól vannak. :P "
Vendég
 


Nati,

Hatalmas gratula Bencus babához, jó egészséget és rengeteg tejcit kívánok.




Nagyon ügyesek voltatok, hogy ilyen gyorsan és gátvédelemmel sikerült ezt a boldog pillanatot átélnetek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Jaj de jó hogy kibujt már Bencus.
Olyan jó már vártam hogy irjon valaki itt ülök már egy órája a gép elött.
Gratulálok Nati!!!!



vikcy6
Pákozd
 
 


Natiiii!!!!NAGY GRATULA bENCUS ÉRKEZÉSÉHEZ,SOK BOLDOGSÁGOT,JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNUNK!!!

JAJJ DE ÖRÜLÖK!!! :D :D :D

Mindenkinek jó hétvégét,mi elmegyünk 3 napra a Velencei-tóhoz!

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Most olvastam csak az esti hsz-ket, nem akartam senki elől elvenni, hogy megírja, de nekem is írt és mivel még senki nem írta meg, ezért írtam meg. Remélem nem haragszotok.

Judy! Nagyon szép család vagytok, jók lettek a képek.

NATI!!! "Azért mert szeretnek, jöttem a világra, s lettem új fény, csillag, szülők boldogsága. Szeressetek engem igaz szeretettel, a kincsetek vagyok, kicsi kincs, de EMBER!!!"
Gratulálok Bencétekhez, sok boldogságot és tejecskét!
UI: ügyesek voltatok, hogy ilyen hamar és gátvédelemmel meglett Bencus.
Vendég
 


Alexa! Érezzétek jól magatokat! Várjuk majd a képeket. Merre mentek?
Vendég
 


Nati!
Hatalmas gratula!!!Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok!!!Ügyik voltatok!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!!!


:D :D :D :D Ilyen csodálatos hírekre szeretnék mindig ébredni : )

Nati : GRATULÁLOK BENCÉHEZ, KÍVÁNOM SOK-SOK EGÉSZSÉGET NEKTEK, ÉS SOK-SOK TEJCSIT :) ÉS NAGYON ÜGYES VOLTÁL :)

nibcsike: Gergő baba nagyon édes, és örülök,hogy beváltak a cseppek a pocijára :)

chrissyy: húú...tényleg nagyon csúnya Martinka feneke, lehet,hogy jobb lenne egy bőrgyógyász véleménye :?

alexa : jó pihenést a tónál

Kép
csehi77
 
 


tand : BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!

Kép
csehi77
 
 


Jó reggelt!!!!

Nati: Nagyon nagyon nagyon nagy gratula. Sok sok boldogságot és tejcit kívánok Nektek! :)

Anna: Nagyon édik a gyerekek. Vvan testvéri féltékenység? Nagyon szupi a kép :)

Vicuska: Szia! Jó hogy jelentkeztél! Nagyon ne tűnj ám el! Akkor minden jól megy?

Kriszti: Juj... Szegényke de jó ha nem zavarja. Remélem a krémektől minél hamarabb rendbejön az a szép kis popó és lábacska.

Judy: Miért lennél leszúrva. Irgum-burgum párodnak... Szuperek a képek! :) Látszik hogy a rossz idő ellenére jóléreztétek azért magatokat. A kislány gyönyörű, látszik asrácokon hogyodavannak érte. De furi 3 gyermek, én még azt sem tudom elképzelni hogy két gyermekkel hogy fogok megküzdeni :) Mi az a PS?

Gabi: Most kérdezzem meg hogy hogy aludtál? :) Mi egy vacsival tegnap jelképesen megünnapaltük az évfordulót. Jó volt az étel, most mesélj te... ;)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Alexa: Irigy irigy :) Én is akarok! Érezzétek jól magatokat

Kriszti: Nagyon szép az a kis versecske :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok: Ma megyünk kórházba a Barnussal. Alánéznek a nyelve alá :)
Natit ilyen korán még nem zavarnám jól gondolom?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!
Gratula a kis Bencéhez!!! Örülök, hogy minden rendben volt! Na most megyek reggeli körútra! Etetés, miegymás! Később jövök és válaszolok!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Chrisssy,

Ugyan már, az mindegy, hogy ki írja meg a jó hírt, a lényeg, hogy tudomást szerezzünk róla. :lol: :lol: :lol:

Tündike,

PS= Playstation, az egy játék. :lol: :lol: Fiuk odavannak érte. :lol: :lol: :lol:
Drukk mára a dokihoz.

Alexa,

Jó pihenést nektek a hétvégére. :lol: :lol:

Mi balcsizni megyünk a hétvégén, remélem nem lesz eső. :lol: :lol: :lol:
Bár olyan nagy napsütés sem hiányzik. Barbika nagyon fehérbőrű és rettenetesen érzékeny. Minden nyom meglátszik rajta, nem igen merem napra vinni. Eddig mindig az árnyékban volt bárhová mentünk. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy! Akkor jó, megnyugodtam. Csak annyira örültem, hogy nem olvastam, hanem egyből írtam a jó hírt.
Remélem jó időtök lesz a Balcsin. Martin is fehér bőrű, én 50 faktoros krémmel kenem. De nagyon ő sincs napon.
Vendég
 


Jó reggelt :D :D :D :D :D :D

DRÁGA NATI!GRATULÁLOK KISBENCE SZÜLETÉSÉHEZ!RENGETEG TEJCIT ÉS ÖRÖMÖKBEN TELI BABÁZÁST KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!KISBENCÉNEK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!![b]

Nagyon ügyesek voltatok!

Én is egy rövidke idézettel szeretném köszönteni az újdonsült édesanyát:

"A döntés meghozatala,hogy anyává válj,semmihez sem mérhető:
örök időre vállalod,hogy a szíved szüntelenül a testeden kívül örködjön valaki fölött" (Elisabeth Stone)
Vendég
 


Drága Nati! Nagyon sok boldogságot kívánok Bencétek érkezéséhez. Most Te lehetsz a világ legboldogabb anyukája.
Ügyesek voltatok!

Judy! De aranyos Barbi baba. Meg persze a fiúk is. Sajnálom, hogy nem volt jó időtök.

Chrissy! Nagyon édes martinka! Nagyon-nagyon helyes kis psi! Nagyon teccik. Sajnálom a popsiját, mielőbbi jobbulást Neki!

Bessy! Legközelebb mikor derülhet ki, hogy Zorka, vagy botond? bár én tudom a választ. Mocorgást nem érzel?

Vicky! Pihenj sokat, az sosem árt. :)

Tündi! Gondolok ma Rátok nagyon. Várunk a hírekkel!

Tand! Millió puszit küldök Neked születésnapod alakalmából(egy nap késéssel)

Anna! A Te gyermekeid is gyönyörűek!

Gabi! Egy óra alatt megünnepeltétek az évfordulót? :oops:

Andesz! Jönnek majd a képek, poci is meg szoba is, de nem is gondoltam volna, mennyi minden hiányzik.
Egyre több a joslóm, a kórházi táskám meg még sehol.

A vasalástól annyira kikészül a hátam, hogy 20perc után pihi van.

De már látom a célt. Pláne, hogy mostmár én jövök. :lol: :lol:
Meg Csehi. Ja, igen. Tényleg hohetetlen, hogy nemsokára mi is anyukák leszünk.

Csajszik! Az Én Bencém még mindig lógatja a lábacskáit, a buksija meg fenn van. Mi van, ha nem fordul be? Schwarczi egyből rávágta, hogy császár. Valahogy nem így képzelem el az első szülést, mégha egyből meg is kapjuk a kis Drágát.

Tegnap Bencus kiságyára gumibetükből felragasztottam a nevét. Remélem nem csaptak be a dokik. :lol:

Szerintem hétvégére készen leszek(terveim szerint), aztán jönnek a képek.

Alíz! Mi majdnem mindent Bp.-en vettünk meg(Mini Mano, Elefáni bababolt, Brumi maci bababolt). Szerintem itt Fehérváron semmit nem vettünk, meg a babakocsink is a budaörsi Brendon-ból van.
Autós hordozónk még nincs. Kiskádunk se, meg légzésfigyelőnk se.

Anyukák! Ti milyen lázmérőt használtok/használtatok kezdetben?

Sok puszi mindenkinek!!

Ha tudok, jövök még!
n.k.ildi
 
 


Gyönyörűek ezek az idézetek. Folyik is a könnyem, annyira meghatnak.
n.k.ildi
 
 


ildi: nagyon hihetetlen, ahogy közeledik az idő, én egyre nehezebben fogom fel :oops:
nekem is sokszor van jóslófájásom. Kíváncsi vagyok melyikőnk szül hamarabb :)

Kép
csehi77
 
 


Tündike
köszi a kérdést,jól aludtam,csak keveset :wink:

Ildi
Az egész éjjel még elöttünk volt,csak gondoltam elköszönök.Utána még azért összebújtunk ám :wink: :oops:

Mi digitális lázmérőt használunk,de nagyon praktikus lenne egy fülhőmérő,akkor éjjel is csak a füléhez tenném ,ha melegnek érzem,és nem kellene mindig kicsomagolnom a pelusból.
De a digitálisnál a higanyos is jobb,mert az egy pillanat alatt felkúszik,ha lázas a gyerek-sokkal gyorsabban meg tudod vele mérni.

Na puszi
Vendég
 


Ildi,

Ne aggódj, még bőven befordulhat a babócád.
Az én dokim azt mondta, hogy 3,50 kg alatt a faros baba is simán megszülhető. Persze ez is orvosra válogatja szerintem.
Azért én beszélnék vele erről, de addig tuti befordul.

Megértem, hogy nem császárt képzeltél el az első szülésnek. De még nincs miért aggódni. :lol: :lol:

Csehi,

Hát már neked sem sok van hátra.
Kívánom, hogy neked is ilyen gyors szülésed legyen mint Natinak.

Hőmérőről:

Én nem szeretem a digitálist, mert csal. A dokim is és a védőnőm is a higanyosat mondta, hogy az mér pontos hőt.
Fülhőmérő is nagyon praktikus, mert pillanatok alatt megmutizza, hogy van-e hő, és ha igen akkor még mindig lehet pontosítani a higanyossal.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ildi: Köszi hogy gondolsz ránk, természetesen jövöka hírekkel :)
Van egy torna. Egyik anyuka a neten megtalálta amivel a baba beforgatható vagy micsodi.
Pediküsöröm menye volt. Most jutott eszembe. Utána kéne nézni hátha tényleg bevállik. Neki két hét után befordult a Manócska.
Én digitális lázmérőt használok.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

NATI, GRATULÁLOK A KIS BENCE ÉRKEZÉSÉHEZ!SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK! :wink: :D

Nekem elég rossz éjszakám volt,de hagyjuk is.

Köszönöm a válaszokat a vásárlással kapcsolatban.

Szofika, Judy, nagyon édesek a gyerekek, büszkék lehetettek rájuk!

Na lépek egy kicsit, majd jövök.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Húú,micsoda élet volt itt éjjel... :lol: :lol: :lol:

Nati
Gratulálok és nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!

Judy
Nagyon szépek a gyerekek! Tényleg pocsék időtök volt a nyaralás alatt, de a képek szupik! :wink: :D :D

Anna
Nagyon helyesek a gyerekeid! Nagyon huncut lehet Panna :lol:

Chrissy
Nekem is a második kép a kedvencem :lol: szagénykének tényleg nagyon csúnya a popsija, szerintem is mutizd meg bőrgyógyásznak :wink:

Tündi
Gondolok rátok! :wink:

Ildi
14.-én megyünk RL-hez, akkor talán kiderül... :D Még mindig nem érzem a mocorgást.
Sógornőmnek a nagyobbik lánya nem fordult be, őt császározták.
bessy76
 
 


judy : köszi, én is remélem ,hogy nem tart majd sokáig :)

Kép
csehi77
 
 


Csajok fél órája próbálom a kis Bence képét felrakni, de még apa gépe van csak itthon, ez a szar meg nem ismeri fel a telóm. Elküldtem mms-be Judynak, Chrissynek és Katának is de csak Kata tudta megnézni, ők meg ugye nyaralnak nem tudja most felrakni. De sebaj, Judy megy du. látogatni majd ő csinál képeket és felrakja nektek.
Sajna mennünk kellet a korházba azért gondoltam ha Natinak is megfelel beugrunk hozzájuk. Nagyon jól van, ugy pattant ki az ágyból mintha nem is szült volna. Bence pedig csodálatos. :) (na persze anyukája is :), de ilyenkor mindig elérzékenyülök és csak a babával vagyok elfoglalva)

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?