Új privát üzeneted érkezett!

Viktorci, de jó neked, hogy május óta folyamatosan szülinapod van! :D :D :D

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Anita!
Köszi jól sikerült a buli,remélem a résztvevők is így gondolják..



Andi és Ibolya!
Köszönöm,hogy eljöttetek. Réka kidőlt teljesen ,nemrég kelt,és azóta is keresi Rebekát.
Kép
Kép
Kép
Kép


Judit!
Sok boldog névnapot kívánunk mi is!

Ildikó
ilgya1
 
 


Kép

:P
kállai
 
 

 
 

Kedves Judit!

Nagyon sok boldog névnapot!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Ildi!

Sajna nem tudtam benézni... :(


Akkor Gyöngyi-Szandra-Anett cafézik csak holnap?

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon vagyunk már... :( :( :( nem örülök...olyan "világvége" hangulatom van...nehéz újra visszarázódni a 7köznapokba... :?

Mindent visszaolvasni még nem volt kedvem/időm, de ígérem bepótolom.

Ma voltunk oltáson+védőnőnél: Zétimanócska 6380 gramm és kb. 61 centi :P Viszont képzeljétek azt mondta az Essek, hogy kezdjek neki reszelt almát adni, mert már kiürült a szervezetéből a vas és az nincs az anyatejben és így ugye vérszegény azért ilyen kis hóka a szine... Gyöngyi szerinted? Tényleg adjak már neki napi 1x két kaja közt almát ? Merem én azt már :roll: ?

Ildikó!

Ne haragudj, szívesen mentünk volna, de pont ma kapta Manócskám az oltást + nem is akartam volna rontani a hangulatot + ha jól tudom messze is laksz tőlünk...én meg ugye béna vagyok :oops: DE legközelebb tuti elmegyünk!

Csajok!

Kérlek ne haragudjatok, de most csak ennyi telik tőlem...igyekszem majd összeszedni magam ígérem :wink: !

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
láthattalak ma délelőtt benneteket Adrival a Kinizsi utcán? Pont Ildiékhez mentünk, mikor mellettetek mentem el autóval. Legalábbis szerintem ti voltatok. :D
Integettem :wink:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Ildi,köszi szépen az sms-t :lol: :lol: :lol: ,számomra nagy kár lett volna kihagyni a mai traccspartyt :lol: :lol: ,Andi neked is 1000 köszönet érte :lol: :lol: :lol: .Geri kivételesen éhes volt :roll: / pedig volt aztán nasi / igy kaja után aludt majd 3 órát :roll: már mentem ébreszteni.Látom rendes voltál és a rólunk készült képeket nem tetted fel :oops: :oops: :lol: :lol:

Lányok köszi az invitálást,de a holnap nekem elég zűrös / sőt már a hét is/

Évi,mi ez a világvége hangulat :oops: ?
Azt nem mondod komolyan,hogy az Essek csak ránézésre megállapította hogy vashiányos a fiad :roll: :roll: :roll:Nálun anno legalább a dokink vérvételt csináltatott.
Én azt mondanám neked,hogy inkább TE egyél több zöldséget,gyümölcsöt vagy ha nagyon muszáj vaskészítményt,hisz minden átmegy az anyatejjel.
Fel a fejjel!!!

Judit,névnapod alkalmából sok boldogságot kivánok.
Kép

nagyon el vagy tünve :oops: :oops: :cry: :cry: ,ennyire nagy a baj?
bibolya
 
 


Évi!
Gyöngyi barátnénk mondaná, MINDEN ANYATEJES BABA VASHIÁNYOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az Essek meg kérjen tanácsot a Gyöngyitől ha nem megy neki a doktorosdi. :wink: :lol:

Szerintem nyugodtan csak az anyatej.

Azt miért nem mondtad az Esseknek, hogy kicsit parásabb kategóriából való vagy és nem napoztatod a gyerekedet. Persze ez nem feltétlen rossz nem azért írtam.

Na megyek mert ma nálunk barominagy front van és a Zakkant1 és a Zakkant2 nem bír egymás mellett meglenni.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: köszi, hogy idézel :lol: :lol: :lol:

Évi!!!!

Így igaz!!!! Semmi különös nincs abban, hogy egy anyatejes baba vashiányos lesz fél éves korára. ez így normális :lol: :lol: Nem csak a Zéti az, minden baba, aki anyatejet kap - valóban látni ránézésre. Abban az esetben, ha 9-10 hónapos kora körül is fehér bőrú, és emelett tipikusan karikás a szeme, beteges, étvágytalan, vékonyka - na, akkor lehet azt mondani, hogy vashiányos, tegyünk ellene valamit!!! Ekkor viszont badarság megszúratni, mert anyatejes babáknál ez igen gyakori, tehát nincs benne semmi bizonyítani való :lol: :lol: :lol:
És eszedbe se jusson adni bármit is, ennek a gyönyörűen fejlődő gyereknek!!!!! :lol: :lol: :lol: Tipikusan az a gyerek Zéti, aki bebizonyítja, hogy totálisan elég a kizárólag anyatejes szoptatás.
Mellékesen: nem vagyok biztos abban, hogy az alma a legjobb vasforrás :oops: :oops:
Fél éves koráig nincs szüksége kiegészítésre egyáltalán - a jelek is ezt mutatják!!! :lol: :lol: De nem kevés baba érzi tök jól magát még 10 hónapoan is kizárólag anyatejen!!! :lol: :lol:
Azt tartsd szem előtt, hogy ennél jobbat nem adhatsz neki soha!!!! Akárki akármit mond!!! És hogy én mennyire írigyellek, hogy még szopiztatsz - hogy nekem mennyire hiányzik :cry: :cry: :cry: :lol: :lol:
Oltást hogy viselte Zéti????

Anett!!

Rám számíthatsz!!! Lerendeztem!!! :wink: :wink:

Andi!!!

Bakker!!!!! Bakker!!!!!!! Most , hogy írtad esett le nekem is, hogy a Vikornak májusban van a szülinapja!!! :roll: :roll: Simán beugrottam a vonalzónak!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol:


Anita!!

Édes ez a beszólás!!! :lol: :lol: :lol:
Tényleg nagyon eltüntél mostanság!!! :cry: :cry: :cry:

Anikó!!

Az a gomba nekem sem esett le (mert van közte még egy kép). Azt hittem "csak" a lefejezésre gondoltál :lol: :lol: :lol:

Almi!!!!!!

Nár megint elvesztél!!!!!!!
Jelentkezz!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:


Adri!!

Hogy vagytok??? Remélem maradtak a nyugisabb éjszakák!!!! :lol:

Ildi!!

Sajnálom, hogy nem voltunk ott, szégyellem, de így is jól éreztem magam :wink: :wink: :lol: :lol: Jót dumcsiztam a barátosnémmal!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat.

Igen, elég nagy a baj...
Nem akarom itt rontani a levegőt, azért nem is nagyon járok erre:) Illetve olvaslak Benneteket, csak írni nem szoktam.

Ti azért élvezzétek a nyarat, már nincs sok belőle!
Vendég
 


Sziasztok!

Na most vagy mindenki győzködi apát, hogy holnap eljöhessen cafézni... vagy ki akartok utálni és azért nem reagáltok!!!!

Igy másként fogalmazok:

ki NEM jön holnap cafézni?

gyertek már!

:P :P :P

Judit!

Remélem holnap te velünk tartasz!!! Gyere! Gyere!


anett
kállai
 
 


Ildi?
Katus?
Andi?
Anita?(gyere!)
Anikó?
Nóra?
Dénesandi?
Judit?
Évi?
Adri?
Kata?
Ibolya? (bár tudom, te már írtad miért nem, hátha...)

Szandra! Gyöngyi! Nektek puszi!

remélem mindenkire rákérdeztem!

anett
kállai
 
 


Anett,én fentebb irtam,hogy nekem a hét már nagyon zűrös,ugyhogy most nem tudok menni :cry: :cry: Kép
bibolya
 
 


ÉN MEGYEK!!!!!!!!! :wink: :lol:

Judit!
Én is azt mondom, hogy ki kell otthonról mozdulnod, sőt a kedvedért még iszom is valami női rövidet ha van kedved berúgni. Csak mellékesen jegyzem meg, hogy még nem látott senki inni engem (alkoholt) mert zugivó vagyok :)

Gyöngyi!
Szívesen idézlek máskor is hiszen iszom a szavaidat. :wink:

Adriékkal tegnap találkoztunk mikor elsétáltunk a nagy CBA-ba. Édes volt Dóri baba, Edónak nagyon tetszett :) .

Milyen meleg volt ma nem semmi. Délután elmentünk autó nézőbe mert másikat akarunk (nem részletezem :roll: ) erre nem tudtunk menni az aluljáró felé, mondja a Zsolt, hogy biztos az eső miatt. De nem is esett olyan sok eső erre mentünk a Gyömrői út felé az Üllői útról és akkora pocsoják voltak majd elsüllyedt az autónk. Hazafelé már lehetett az arra jönni, hát kár volt mert elütöttek egy motorost és még a vége borzasztó volt.

Na megyek sika van, aztán alvás.

Szandra

szandrakiss
 
 


Köszi csajok, de holnap este jön a barátosném és egymást vigasztaljuk, náluk is dráma van. De az is lehet, hogy bekukkantunk a Creambe is:)
Vendég
 


Sziasztok!

A vecsési levegő nekem mindig jót tesz.
A mostani kicsit fura volt mivel motorral mentünk, így a mergszokottkényelem helyett kicsitparáztam, de túléltem.
(vasárnap Dobogókőre akar vinni)
A másik hátulütője a kiruccanásnak, hogy a gyerekek nélkül mentünk, ami az utóbbi 15 évben nem igen fordul elő. Ezért kicsit lelkiztem, de nagyon jóléreztem magamat. Réka és Dávid zabálni valóak. Rékát szinte le sem tudtam magamról vakarni,lepottyant az ágyról megkerestük az anyát aztán hozzám jött vigasztalódni és délután is a kezemben aludt el.
A Dáviddal egyezkedtünk, ha megeszi a sárgadinnyét megnézem vele a Vitéz Lászlót amit ugyebár Ő talált ki.Láttátok valna, pillanatok alatt eltűnta dinnye, így leültünk a tévé elé a Dávid kommentált a Réka időnként bejelentette" vicces" Teljesen kész voltam :lol:
Legközelebb ha megyxünkösszehozunk egy talit.
Most az utolsó pillanatban dőlt el hogy én is megyek. (rábeszéltek) :roll:

Judit!
Boldog névnapot! Kép

Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Kriszti!!

Igen, igen!!!! :lol: :lol: Legközelebb találkozzunk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anett!!

Igen, igen :lol: :lol: :lol: ÉN megyek :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett!
Holnap apa kapott kimenőt este! :? de legközelebb ott a helyem!!!! :lol: jó bulizást...

Kriszti!
Jó lett az avatarod!Nagyon örültem Nektek...

Kép

Gyöngyi!
Nehogymá lelkiismeretfurdalásod legyen!!!! :wink: nem tudtál két helyen lenni....nagy bánatunkra.

Évi!
Nem kell elsietni azt a reszelt almát!!!
A döntés a kezedben van

Szandra!
Köszi. hát próbálom megemészteni a vegyes csoportot,de nagyon nehezen megy, a sok előnye ellenére....
ilgya1
 
 


helyes-helyes gyertek csak Judit! ott lesz a három nagyokos :P

Ildi!

Én nagyon -nagyon örülnék, ha vgyes csoport lenne, de sajna a falusiban nincs.Sztem szuper dolog! A holnapot sajnálom!

Biztam bennetek! Szandra, Gyöngyi! :P

Hú Kriszta nagyon vagány vagy!

anett
kállai
 
 


Probalkozom itt rabeszelni a csajokat a holnapi Szigetre, de mindneki csak huzodozik " a meleg miatt" :cry:
Pedig mi tok szivesen mentunk vna...

zsanett
 
 




Sziasztok!

Elviekben tudok este menni, csak nem tudom, hány körül szoktatok találkozni?

Judit!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Neked :) :) :)

Ibolya!
A pelusok ráérnek a következő taliig.

Anikó!
Szuperek a képek, főleg a fekete-fehér :)

Ildi!
Remélem, azért jól sikerült a tali?
Laurának szerencsére csak melegkiütései voltak/vannak, így el tudtunk volna menni hozzátok, de Laura elaludt az autóban hazafelé, ha meg felébresztettem volna, akkor iszonyú nyűgös lett volna, így inkább most ezt kihagytuk :( :( :(

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Gyöngyi, nem is tűntem el..... :D És bocsánat, bocsánat megyek az olajért teljesen elfelejtettem :oops: :oops: :oops:

Zsani, mi ma nem szigetezünk, de menjetek nyugodtan, a képek és a hangok alapján biztosan ráismersz a csapatra :wink:
Nem mondod, hogy este 10-kor voltatok gokartozni? :shock:

Ildi, sajnálom, hogy lemaradtam! :(

Andi, hogy mennyit változott Rebeke, tisztára nagy lány lett :!: :D

Anett, köszönöm :!: :!: :!: Gyüröm a dolgot, de Gyöngyi a megmondhatója milyen szarul állok :cry:

Kriszti, szuper ötlet!! :lol: :lol:

Évi, Bogi 10 hónapos koráig majdhogynem kizárólagosan csak szopizott, 6 hósan bepróbálkoztunk az evéssel, alma nem csak a répa csúszott, napi 2 kanál, de mivel nem ment a kaki, így abbahagytuk, 9-10 hósan kezdte elfogadni a barackot, napi 1-2 kanál :) Botond félévesen kinézte a számból a kaját, de a fő maradt a szopi :) És eddig még a vizet sem fogadta el.

Szandra, te mit sikálsz este? Vagy azt hívjátok úgy? :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Tegnap Zétivel együtt Dóri is megkapta a 2 hónapos oltását! Egész jól türte. Estére hőemelkedése (37,4) lett és egy kissé nyűgös is volt. :cry: :cry: :cry: Szerencsére utána jól aludt, és ma reggel negyed 7kor vidáman ébredt, majd most vissza aludt. :P :P :P A bőrére az Essek azt mondta, hogy ne kenjem olajjal (amit egy hete a Lakos írt fel), mert az csak árt, egyenlőre próbáljuk meg csak a kenőcsöt. :?: :?: :?: :? :? :?

Gyöngyi!
Egyszer nincs kedved, mint a mi legkedvesebb védőnénink átjönni hozzánk, és néhány pillantást (vagy akár sokat is) vettni a mi picinyeinkre?

Andi!
Igen láthattál minket, mert az oltás után elmentünk a gyógyszertárba és utána arra mentünk haza. Sajna úgy el voltunk foglalva az alma, és nálunk az olaj kérdéssel,valamint a kerítések mögül lesből támadó kutyákkal, hogy nem vettünk észre. :roll:

Anett!
Egyenlőre nem tudom, hogy lesz este! :? Mi elvileg 9 és fél tíz között fürdünk és az utolsó szopizás 10 körül van. Így szinte valószínű, hogy nem tudunk menni, pedig elvileg én már megbeszéltem a Zolival, hogy néha el fogok menni ilyen talikra. :lol: :lol: :lol: Mikor szoktatok találkozni és kb meddig vagytok ott?

Anita!
Nagyon jók a "beszólások"!

Judit!
Boldog névnapot!
Remélem minél gyorsabban megoldodnak a gondjait!

Ildi!
Sajna az oltás miatt nem tudtunk menni, ráadásul nem is olvastam időben a meghívásodat. Remélem legközelebb összejön!
Jó a motoros kép Krisztáékról!!!

Zsanett!
Lili nagyon édes a képeken!

Szandra!
Örülök, hogy Edónak így bejött Dóra baba. Nem sokára majd együtt játszhatnak! Üdv az aranyos Zakkantaknak! :lol: :lol: :lol:

Anikó!
A képek nagyon szuperek mint mindig. Nem tipikus nyári képek az biztos! :lol: :lol: :lol: Anyukáméknak nagyobb szerenjük lesz remélhetőleg, ők ma indulnak egy hétre Lellére! Nekünk meg itthon lesz szabadságunk és egy rokon se jön hozzánk a hétvégén! :oops: :oops: :oops: Nem is tudom mit foguk csinálni! :lol: :lol: :lol:

Reni!
Hova tüntél már megint? Már látom, tényleg meg kell, hogy keressünk az Évivel!

Denesandi!
Jobbulást Laura bőrének, de legalább már tudjátok, hogy mi az! Nálunk (szerintem) csak találgatnak és kisérletezünk! :evil:

Na megyek és kihasználom, hogy a csajszi alszik, és teszek-veszek egy kicsit a lakásban!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Judit,
boldog névnapot neked! És fel a fejjel! :wink:

Anett,
köszi, de most én sem csatlakozom a Cafézáshoz...

Csajok,
nem tud valaki Vecsésen egy megbízható vízvezeték-szerelőt???

Andi
idna
 
 


Adri,
semmi baj, szerintem amúgy is épp az úton készültetek átkelni. Láttam, hogy nem vettetek észre :)

De jó, hogy minden védőnő és orvos mást mond.... mindezt egy első-gyermekes anyukának... gondolom, most akkor nagyon képben vagy, hogy mit is kellene csinálnod :D Ne is izgasd magad! ;)


Évi,
csodálom, hogy a védőnő még nem mondta, hogy adjál almát Zétinek, mert nekem már Rebeka 1 hónapos korától ezt hajtották. Ja, és nem csak almát, hanem paradicsomot is!!! Nem vashiány miatt, hanem mert kell! (szerintük)
De nálunk is mindkét gyerek 6 hónapos korig kizárólag anyatejes volt és élnek-virulnak :D :wink:
(Múltkor írtad, hogy állítólag Zéti és Rebeka hasonlítanak. Miben? )

Andi
idna
 
 


Figyelitek, milyen rendes vagyok?! A héten még majdnem mindennap olvastam a topikot... :lol: :lol: :lol:

Andi
idna
 
 


Adri!
Koszi! Te sem panaszkodhatsz "edesseg" teren :lol:

Anita!
1 oraval tobbet mutat a fenykepezo :lol: :oops:
De nem hiszem el, h Te az idot nezed, mikor a kepeken a kislanyom tehetsege sut at eloszor ;) :lol:
Mikor jartok erre? Mi karacsonykor sem megyunk arra elorelathatolag. De a saram letudnam elobb, ha tudunk talizni. :)

zsanett
 
 


Hipp-hipp-hurrá!!!!!!!!!!!!
5 nap után először alszik Botond délben!!! :lol: :lol: :lol:

Andi, küldöm priviben a vizes számát, olcsó és rendes :)

Zsani, mi eza Karácsony, nem értem? :oops: :oops:

Anita
putyu
 
 


Csak azt akartam erzekeltetni, h soha nem koltozuk mar mi :(
Bar ha nagyon muszaj lenne, ezt a hazikot, kunyhot, viskot bevallalnam :P
http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/cs ... 27442.html

zsanett
 
 




Sziasztok!!

Dénesandi!


Este a gyerekek elalvása után szoktunk indulni, az kb: 9 óra :lol: :lol: Gyere, gyere!!! :lol: :lol:

Anita!!

Minek vagyok én a megmondhatója???? :roll: :lol: Mivel állsz rosszul??? Lehet szőkülök, de nem értem!! :oops: :oops:

Adri!

Mostanság csak a lányokkal tudnék átmenni hozzátok, az meg szerintem gázos lenne :lol: :lol: :roll: :roll: De majd kitalálunk valamit :lol: :lol: :lol:


Hát mi voltunk ma a Margit szigeten, és nagyon jó volt :lol: :lol: Isteni idő volt!! :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mea Culpa, Mea Culpa, de ma sem csatlakozok hozzátok :oops: :oops: :oops: :( Egyrészt, mert Zétimanócska napirendje ezt nem teszi lehetővé, másrészt pedig a már említett car hangulatom... :? :oops:

Ja, és úgy döntöttem, hogy csak és kizárólag anyatejet fog kapni manócskám 6 hós koráig, (ill.addig amíg lesz elég) mondjon bármit a doki+védőnő :wink: Köszönöm nektek, hogy megerősítettetek ebben :lol: !

Ismét bocsi mindenkitől, de megint csak ennyire futotta... :oops: :oops: :oops: DE ígérem, hogy összerántom magam és hamarosan pótolok mindent!

A Café-ba jó szórakozást az érintetteknek :wink: !

Mindenkinek csak jókat :!:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de én sem megyek a Caféba :oops:
Most ennyire futja belőlem :oops: :?

Jó szórakozást, és kérjük majd a képeket!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó, Évi,
valami baj van, vagy csak úgy "simán" lehangoltak vagytok??? :( :o

Andi
idna
 
 


Anita,
köszi!!! Felhívtuk. Jön. :)

Beállok az értetlenkedők sorába :lol: : hol aludt Botond?? Otthon, oviban? Eddig nem aludt? Vagy mi? :D :roll:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Igen, szuper volt a Margit szigeten, de sajnos nem csatlakoztatok hozzánk. A csajok is nagyon jól érezték magukat már fél8 kor aludtak is mint a bunda :) , meg kell jegyeznem rendes gyerek módjára mert az anyjuk ment ma cafézni :lol: .

És az is nagyon szuper volt bár a fő szervező idő előtt lemondta, azért négyen (Dénes Andi, Nóra, Gyöngyi és én) ott voltunk ja és a kedvenc pincérem is.

Andi!
Hová lettek a vonalzóid?? És miért nem jöttél cafézni?

Na persze ezt a többiektől is kérdezhetném....?!?!?!!!!

Azt szerettem volna kérni, hogy (nem hiszem ez a lassan 30as éveimet tükrözné) de a nagyon mini betűket ne használjátok mert azt nem tudom elolvasni :oops: :lol: , ez most tök komoly. Vagy ha használjátok akkor utána naggyal is írjátok le mert így nem tudom mi van ott. Különben ti ezt látjátok? Vagy vegyem fel a szemüvegemet ami a fiókom mélyén lapul immáron 7-8 éve??? :)

Cafézós csajok!
Jól éreztem magam, köszönöm.

Istenem, neked is!!! :wink:


Szandra

szandrakiss
 
 


Gyöngyi!
Most veszem észre, hogy milyen kis ügyes vagy már a neveket vastag betűkkel írod, pedig régen még az alap dolgok sem nagyon mentek (a te elmondásod szerint, mert szerintem te nagyon ügyes és okos vagy :) ) a számítógéppel kapcsolatban.

Anett!
Mikor engesztelsz ki minket???? Ugye tudod, hogy ez minimum 2 cafézást von maga után (na meg egy nálad "szívott" Davidoff-ot) :)

szandrakiss
 
 




Bogi,

Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Drága Bogi!

Nagyon boldog névnapot!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Dénesandi!

Ne haragudj, hogy tegnap végül nem tudtam menni ( már a többieknél vezekeltem )

Szandra!

amit csak kívánsz....
(naggyal, hogy lásd :D )

anett
kállai
 
 


Katusról tud valaki valamit?
kállai
 
 


Anita!


Kép


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!
( s még ékezetet is használtam Nektek :P )




(akkor most jól kibeszélhetjük a Szandrát :D )

zsanett
 
 


Jah marmint Bogyinak szolt a koszontes, csak gtam ugyis Te olvasod fel, ezert Neked a megszolitas :oops:

zsanett
 
 


Bogi!

Boldog névnapot kivánunk!


Kép
bibolya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?