Új privát üzeneted érkezett!

A vízlágyító nem működik. :( :evil: :evil: :evil:
Csak azt nem tudom, hogy a szerelőt hívjam-e, vagy a szakszervízt, mert így is van rá egy év garancia.
Vendég
 


Cat!
Gratulálok újabb laptető

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Láttátok tegnap Bea asszonyt?
Micsoda esküvői ruhája volt?
Nagyon szép volt, csak nem neki illett.
Nagyon nem!!!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

 
 

Na vissza jöttem....

Pici!
Számcsere szerintem is nagyon jó ötlet.... mindjárt küldöm priviben :wink: :lol:

Cat!
Szerintem szakszervízt hídj, az a tuti :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!

Gartula a laptetőhöz és a lapvéghez megint :lol: :P

Picimami!

Igen láttam nagyon szép volt a ruha :!: :!: :!: És a nagylányuk is hogy lefogyott már ideje volt :!: :lol:

Gabi
U.i: én imádom az esküvői ruhákat :lol: :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


Köszi Zsuzska!
Én is küldöm majd máris az enyémet

Gabi!
Sokat fogyott a lánya, de a kicsi is milyen pufi lett. Olyan kis szörnyetegnek néz ki így. Pedig olyan édes kislány volt.

De mennyi pénzük van ezeknek... és mennyire szórják.
Nem vagyok irigy, de soha nem dolgoztak még érteEz bosszant

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!
Teljesen igazad van.... akinek van, az szórja.... őleg ők :idea:

Gabi!
Imádtam esküvő előtt bejárni ezer és egy ruhakölcsönzőt :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is nézegetem már a ruhákat!
Olyan szépek.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


köszi csajok a tanácsokat!

akartam hívni, de nem vette fel!

:cry: :cry: :cry:
ahogy ismerem szegénykém biztos még sírt is mikor elment itthonról :cry: :cry:
ezt küldtem neki sms-ben

A megbocsátás az az illat, melyet az ibolya hint arra a cipősarokra, amely eltapossa őt.
Mark Twain

Az élet túlságosan rövid ahhoz, hogy huzamosabb időn át haragudjunk az emberekre, és mindent elraktározzunk, ami fáj.
Charlotte Bronte

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Andi!
Hát ha a könyvet nem olvastad, akkor egy nagyon szép romantikus filmet nézhetsz.....
De.... alig van köze a könyvhöz.... annyi, hogy mindkettőbenvannak levelek és mindkettő Angliában és Íroszágban játszódik.... és mindkettőben meghal a férj :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, az uram 9kor elindult otthonról és 10.45-kor hívott, hogy reménytelen kijutni Csepelről :roll: :roll: :roll: :roll:
De én hogy fogok haza jutni :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!
Ezek nagyon szép idézetek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én nem láttam Beát, csak hallottam, hogy megint elvette Győzike!
Szerintem ez már nagyzolás a részükről. Ha ennyi fölös pénzük van, miért nem adnak a szegényeknek!!
Na nem akarok ám vitát szítani, mert amúgy én is "kedvelem" őket, azaz nézem a műsort, de ez nekem már sok!!!
Vélemények?

Kép
oriandy
 
 


Asiye!
Nagyon szépet írtál neki.
Kérd meg hívjon föl, ha lesz ideje, mert hiányzik neked.

Zsuzska!
Sajnálom, de remélem jól hazajutsz majd.

Mi ebédelsz ma?

Én kelkáposztafőzeléket.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asiye!

Szép idézetek!!!!!
Biztosan megbocsát, és egy hatalmas virágcsokorral tér majd haza!!! :wink:

Kép
oriandy
 
 


Andi!Én már nem birom elviselni, amit ezek levágnak a műsorban.... inkább nem húzom fel magamamt rajtuk..... nemis nézem már :cry: :cry: :cry:

Én ma sajtos stanglit, magos zsömlit fogok ebédelni és sós mogyit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ÉS mogyorós műliszeletet :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is nézem őket, titokban. Párom utálja őket.
De iszonyú buták. Inkább logopédushoz, és illemtanra kellene menniük.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!
Pontosan!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye: Jó kislány vagy látod? milyen szépet írtál a férjednek. Szerintem nagyon örült neki.
Van egy idős házaspár irokonunk akik 50éves házassági évfordulót ünneplik szeptember elején. Na ők azt mondják, hogy tudni kell megbocsátaniés bocsánatot kérni. valamint haraggal sosem szabad lefeküdni ez a titka.

Kép
csucsu05
 
 


Ha picit tanulnának, szerintem el is fogadnák őket az emberek.
Ahogy Soma is lealázta őket, a vacsoracsatában. Az kész

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csucsu!
TEljesen igazuk van..... nem szabad a haragot átvinni másik napra :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
Azt nem láttam... nagyon gáz volt? Mi a Hal a tortán-t nézüük.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!
Nagymamám is ilyen volt. Mindíg ezt mondta nekem is.
De hiányzik nekem :!: :!: :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Szerintem nem volt gáz!
Ügyes volt Bea asszony, de nagyon alázták.
Nem beszélt túl kultúráltan.
Neten megtudod nézni.
Szertinem hiába volt modell az a csaj, ha ős is flegma. Vega, és csak turkálta az ételt.
Most nem jut eszembe a neve...
híres magyar modell nőci, most modell sulija van :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Győzike: én mindig néztem jókat röhögtünk rajtuk :):):):) amúgy ezekl megrendezett dolgok amikor gömbi meg akrata venni a házát és kirakta őket az is csak megrendezett volt.:):):) amúgy az esküvőjük szép volt puccos nekem már kicsit giccses is de Evelin ténylge csinos lett biztos elkezdte érdekelni a fiúk és hát gondolta hogy csak nem megy ilyen ducin :)

asiye: csodálatosak az idézetek :)
csucsu: neked milyen igazad van én is ezt vallom és még nagyon ritkán akkor is bocsánatot kérek amikor nem én voltam a bünős bár olyankor Gabi is észbe kap de haraggal sosem fekszünk el :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sűtő Enikő

nika70
Salgótarján
 
 


Azta aliog birok visszaolvasni annyit irtok :D :D de ez nagyon jó!!!

Cat:i most a Márkkal vidékén vagyunk egy bnőmnél neki 2 kisfia van az egyik 5 hetes.Márknak nagyon tetszik, de a nagyfiuval is jól eljátszik. Rehggel alig várta,hogy felkeljen

Győzikééket én nem néztem mert baromi idegesitőek.

Zsu: küldhetem én isa a számomat?
A tegnapi vacsoracsatát én is néztem de engem a Sütö Enikő is idegesitett ezzel a semmit meg nem evésével.

Asiye: remélem már tudtál beszélni a pároddal nagyon szép üzenetet küldtél.
Vendég
 


Köszi Nika!
Ő az Sütő Enikő!
Na kész az a nő!

Nagyon szép Gege az új vonalzódon.

Puszi

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


megint nem tudok tovább m aradni,mert altatom a Márkot a számitógép pedig a szobában van.
Vendég
 


Sissi: Perzse, máris küldöm priviben az enyémet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Sissi!
Örülök, ha csak pihentek.
:D
Nekem is küldheted a számot.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó pihenést Nektek!

Asiye!
Írt már a párod?
Olyan rossz, hogy szomorú vagy.
Úgy átölelnélek most :!:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hahó! Merre vagytok??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


[quote]A írta:nya leszek! - Juhé! Két csík!
Nők Lapja Cafe
Myreille
2008. 07. 29.
Tudtam én, csak nem sejtettem, hogy annak, amit a férjemmel művelünk, előbb-utóbb egy kétcsíkos terhességi teszt és egy kölyök az eredménye.

Hirdetés
Igaz, a hetedik héten, amikor először láttam a pocakomban növekvő kis alient, leginkább egy szépséges bálnára hasonlított, de az első pillanattól imádtam.



Persze a hetedik héten már hoztam az állapotos nők fokozott érzékenységét, és amint az ultrahangmonitoron megjelent a kis bálna, azonnal a fülembe szaladtak a könnycseppek. Titkolni nem tudtam a könnyeimet, és a doktornő rögvest vigasztalni kezdett. „Nem lesz semmi baj, jó lesz, meglátja”, mondta kedvesen és megnyugtatóan. Gondolom, így nyugtatja azokat az állapotos nőket is, akiknek a gyermekáldás nem szerepelt a rövid távú terveik között. Én viszont tudtam, hogy minden jó lesz, csak még nem mertem elhinni. Minden ugyanolyan volt, mint régen, leszámítva, hogy a szaglásom bármelyik vadászkutyát megszégyenítette volna, és életem párja rögtön latolgatni kezdte, hogy talán el kellene mennünk szarvasgombát keresni, és az így szerzett pénzből fedezhetnénk a gyerek taníttatását a második diplomáig. Persze a fene se akarta az erdőt járni, amikor éppen sokkolódtam. Amúgy is dús keblekkel áldott meg a sors, de most, a terhesség miatt, kéthetente jártam melltartót venni, és az eladókkal kölcsönösen egymás idegeire mentünk. Bonyolult dolgok ezek a kosarak…




Egyébként a melleim buktatták le a bennem növekvő porontyot, igaz legalább négy hétig azzal dühítettem magam, hogy megint híztam, már a levegővételtől is hízom, és ezért nőnek a dudáim. Mert hiába csúszott a vérzésem, eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek. November 7-én – jeles dátum, könnyű volt megjegyezni – elhatároztam, hogy jó ideig nem veszek több terhességi tesztet. A nevezetes dátumon jött meg a menstruációm, pedig mennyire reménykedtem, hogy mégsem, és végre pozitív lesz a terhességi teszt.

Bő másfél éven keresztül kisebb-nagyobb hittel azt vártam, hogy végre akadjon össze, aminek össze kell akadnia, és gyerekünk legyen. Visszanézve mindez lényegtelen, de akkor hónapról hónapra reménykedni, majd csalódni, közben pedig élni és nem görcsösen gyereket akarni nem volt leányálom. Ezért is választottam a túlélésnek azt a módját, hogy nem veszek több terhességi tesztet, sőt annyit dolgoztam az év utolsó két hónapjában, mint egy ideggyenge hangya. Végül az év utolsó napjaira annyira elfáradtam, hogy semmi másra nem vágytam, mint egy jó szilveszteri bulira és néhány erős italra. Mindent elő is készítettünk: volt málnabor és Gran Canariáról mézes rum is érkezett. A szokásosnál két kosárral nagyobb melleim azonban nem hagytak nyugodni.

December 30-án, az utolsó pillanatban, beneveztem egy terhességi tesztre, „ha netalántán terhes vagyok, akkor nem kellene innom” felkiáltással, de egész este vertem a fejem a falba, hogy mekkora hülye vagyok. Biztos újabb pénzkidobás a teszt, ráadásul ennyit szilárd elveimről és fogadalmamról, ami nem bírt ki két hónapot! December 31-én reggel – vajon akkor is megjegyeztem volna a dátumot, ha nem ennyire nevezetes nap? – álmosan és félig csukott szemmel ültem rá a vécére. De még időben kapcsoltam! Feltéptem az ajtót és feltéptem a terhességi tesztet, még szerencse, hogy rutinos tesztnyitóvá fejlesztettem magam, különben bukom a tesztelést az első vizelettel. Tudom-tudom, ezek a hiperszuper tesztek a nap bármelyik szakában képesek kimutatni a terhességet, de akkor az volt a fejlövésem, hogy így a legbiztosabb. Szintén szokásommá vált, hogy visszahajtom a vécéülőkét, és azon üldögélek, amíg a teszt teljesen átnedvesedik, és megmutatja az eredményt. Először azt hittem, hogy az álmosságtól nem látok jól. Pislogtam nagyokat, de még mindig két csík volt a teszten. A férjemet, aki békésen szunyókálással töltötte az időt, amíg nője holmi terhességi teszttel babrál, elég hangos üvöltéssel sikerült ébresztenem, ami leginkább a „nézd!”-re hasonlított. Résnyire nyitotta a szemét, majd arról érdeklődött, hogy miért ébresztettem fel ezen a hajnali órán.




– Két csík – mondtam neki lelkesen.

– És az mit jelent? – kérdezett vissza ébrenlét és álom határán.

A férjem járatlan a terhességiteszt-eredmény leolvasásában, így gyorsan elmagyarázom neki a tényállást: a két csík azt jelenti, hogy az anyaim mellé ő beleadta az apait rendesen. Erre már ő is vigyorog, mint a vadalma. Ujjain számolja a hónapokat. Augusztus végére tippelünk.

Áldom az eget, hogy 31-én zárva volt minden, különben kétóránként rohantam volna a drogériába terhességi tesztet venni, hogy biztosan tudjam, nem álmodtam, nem múlt el, és tényleg elhihetem: terhes vagyok.
[quote]< írta:/div>

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én vagyok!!!
Dani megebédelt, most szunyál, én meg éppen eszek! :lol:

Kép
oriandy
 
 


Hú Pici!!
Ez igen! Szuper történet! te most ilyeneket keresel a neten?? Szerintem ne tedd!!! Nemsokára a saját kis történetedet is leírhatod ide!!!!! :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Jó étvágyat Neked! Andy!
Mikor mennek a vendégek?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én is vagyok!!!!!

Pici!
Ez nagyon jó történet volt :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én meg filmet nézek közben: valami ilyesmi a címe: "Engedély, hogy egybekelhessenek"
Állítólag szuper.

Kép
oriandy
 
 


Andi!
NEm hallottam még róla.... na mjad meséld el, hogy milyen volt?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Nekem is nagyon tetszett. Gondoltam, amíg nem írjuk le a minket, addig olvassunk egy kicsit másokébó.

Nekem semmi tünetem nincsen. :? :?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


A vendégek majd csak késő délután jönnek, de nekem majd készülnöm kell egy kis kajával. Danit jönnek köszönteni!

Kép
oriandy
 
 


Andy!
Még én sem hallottam róla.
Szeretnék én is jó filmeket nézni...
De senki nem ír nekem :( :(

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


igazából nekem sincs... csak az álmosság, meg most egy fél órája olyan hányinger :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vettem diákcsemegét.... úgy látszik, a mazsola nemtetszett a gyomromnak :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Miket készítesz még a leírt kaján kívül?
Süti??
Lesz? :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Oh, szegényke!
Én még nem bírtam enni, megint. Csak egy kis pogácsa, és tejeskávé van bennem.
De nem tudok koncentrálni a munkámra igazán.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Süti..... tényleg, mi lesz a menü???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Eddig nem rossz! :lol:

Kép
oriandy
 
 


Egy kávé nekemis jól esne.... azt hiszem, ma komppal megyek haza.... igaz, egy órát várnom kell, de hátha párom értem tud jönni és nem kell hazáig gyalogolnom utána :shock: :shock: :shock: ÉS lefekszem aludni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?