Új privát üzeneted érkezett!

Dehogy harizom...nem tehetsz arrol,hogy a geped beszart.
A szamot meg az is lehet odaadod es o sem tud meg ma fogadni soot biztos vgyok benne,hogy nem fogadott volna :roll: sokfele csorogtem ma is es semmi :( zal dehogy harizom :wink:

Most viszont egy olyan doki kene aki jo uhu-s mer ez a myoma z most nyomaszt :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na Brid kedvesem most aztán te tüntél el!!!!!!!!!! Na de ha olvasod még akkor annyit tegyél meg, hogy holnap, ha tul vagy mindenen felhívsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert én hívnálak csak nem tudom mikor hívhatlak!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na még lartetüzöl is???????????????? Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Es megint laptetu...de mer ilyenkor :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]N írta:nócikaa még lartetüzöl is???????????????? Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Na ezt jól leírtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LAPTETŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰT akartam írni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ugy látszik érthető volt amit írtál! Legalábbis ez a feleÍ!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem tuntem el csak uj oldalon vgyunk :lol:
Lehet este mar johetek ki...utana uzenek mer annyi egysegem se lesz,hogy mindenkit hivjak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


mer a masik nem megy?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát nem teljesen! De amugy, ha megcsörgetsz akkor szívesen visszahívlak! Ha azonnal nem is de probálkozni fogok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Azaz értem csak nem megy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De ez az én hibám! Majd csak rájövök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A csajok napközben nem termeltek valami sokat, de majd mi bepotoljuk! Ugye?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hat pedig az i egyszeru :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Figyu tod,hogy kell kimasolni szoveget?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megint kezdi a gép! Szal azért remélem ha délelött rádcsörizek miközben a vonaton zötykölödök akkor ki leszel kapcsizva vagy legalábbis lehalkitva, hogyha nem aktuális, hogy beszéljünk! Remélem még elküldi ezt az üzit! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát a bal egérgombal! Vagy nem arra gondolsz? :oops: :roll: :?:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Elkuldte szal deletott tuti nem vgyok kepben mert 8-ra megyek 9-re felvesznek :roll: es utana nem tom mikor van mutet de utana meg koma szal 12elott ne is probalkozz :roll:

En is megyek csucsuzni mert reggel koran kelek :? na legyetek jok csajok nem hizem,hogy reggel meg jovok szal ha kiengednek akkor holnap este :roll:

Pusszancs

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]H írta:nócikaát a bal egérgombal! Vagy nem arra gondolsz? :oops: :roll: :?:


De arra!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszi drága Barinönk! És asszem mindenki nevében mondhatom lélekben veled leszünk és fogjuk a kicsi kezed! Sok puszi meg sok energy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Aztan itt ahol irsz van gy csomo kocka alakba irt dolgok.Igy jonnek sorba:

B i u Idezet Kep Link

Na itt eloszor is klikk az idezetre....utana bemasolod a szoveget amit akarsz.....megint az idezetre ranyomsz es kesz is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Azt hittem eltuntel azert koszontem el :roll: Szozkevel ma tenyleg mi lehet..... :? :roll: lehet sosem tudjuk meg :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na itt eloszor is klikk az idezetre....utana bemasolod a szoveget amit akarsz.....megint az idezetre ranyomsz es kesz is [/quote]

Na asszem sikerált! Most ugrik a majom a vízbe!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na nézd meg milyen nyomi vagyok!!!!!!!!!!!! A faxom kivan! Pedig lépésről lépésre csinéltam! De ne törödj velem! Ez van! Ezért jártam biztos az általános elsöt is 2x, meg a szakközépes elsöt is 2x! Na ez vagyok ÉN!!!!!!!!!!!!!! De azért még probálkozom! Na csak figyuzd!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote]B írta: i u Idezet Kep Link

Na itt eloszor is klikk az idezetre....utana bemasolod a szoveget amit akarsz.....megint az idezetre ranyomsz es kesz is


Na majd most figyelj tanitó néni!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hipp-hipp-hurrááááááááááá Sikerült!!!!!!!!!!! Köszönöm!!!!!!!!!!!!!! Mostmár megkaphatom azt a fránya 2-est! Köszike, hogy megtanitottad!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ugyi vgy :lol: :wink: :wink: :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Amugy meghogy aSzöszke így eltünt! Ezt én se értem!!!!!!! Mert ha nem jó a gépe akkor biztos jelzett volna valahogy egy ismijük gépéről vagy egy internet kávézobol! Mert elvileg szerintem legalábbis ott is kell, hogy legyen olyan! Vagy nem????????? Szoval félek, hogy nehogy bajaesett! Utoljára még itthonról jelentkezett be nem???????????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


mondtam en,hogy egyszeru de amig nem tudja valaki addig nem tunik annak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszke!!!!!!!!!!!

Amugy szerintem valami bajom van! Tegnap este ota fáj a jobb oldalam! Azaz a hasam! Már tegnap este mikor felakartam állni a fotelből gyorsan vissza ülltem, mert ugy belenyilalt és ma is fájt szinte egész nap! Szoval én reménykedem, hogy csak felfáztam és nem a többieknek lesz igazuk, hogy vakbelem lesz begyulladva, mert akkor én fogok csak igazán begyulladni! Ugy parázok a korházaktól, hogy csak na! Na mondjuk az csak hadján! Tudod mitől félek igazán???? Az infuziotól!!!!!! De attol szabájosan rettegek! Meg mondjuk se lázam se hányingerem se hányás ugyhogy én reménykedem a felfázásba! De a többiek szerint az nem törvényszerü ezek a tünetek!!!!!!!!!!! Most én is parázok!!!!!!!!! :oops: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát igen a gyakorlatban minden más!!!!!!!!!!! Még a jo kis kufirc is más!!!!!!!!! Nem ugy mint a filmken!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ha így haladunk akkor teleírjuk az oldalt mire atöbbiek felkelnek!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihihihi egyébként ha visszaolvasol én ugy írtam tegnap, hogy nem csak Zsut hívd fel te hanem Pendit is te hívd fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drága Brid barinöm! Lassan elhuzom a csíkot az ágyiko felé és asszem neked is ezt kell tenned, mert holnap elég nehéz napod lesz! Szoval elég ha csak megcsörgetsz és visszahívlak amint tudlak! Nyugodalmas szép jó éjszakát neked! Meg persze a többieknek is akik most nincsenek velünk, mert vagy dolgoznak, vagy már javában huzzák a lóbört!!!!!!!!!!!!!!! Puszika mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]N írta:nócikaa ha így haladunk akkor teleírjuk az oldalt mire atöbbiek felkelnek!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihihihi egyébként ha visszaolvasol én ugy írtam tegnap, hogy nem csak Zsut hívd fel te hanem Pendit is te hívd fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:shock: :lol: :shock: :lol: ezt eszre se vettem :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na akkol te is parazol en a helyedben dokihoz mennek mert nem jatek aaz se na meg latod mik derulhetnek ki egy 1zeru uhu-val :roll: De huzd halaszd mer annal rosszabb lesz...es ha jol tom nem gyerekjatek :roll: :? Szal irany a doki :twisted: :lol: De most komolyan :roll:

Neked is jo ejszakat :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="bridget0801"] írta:bridget0801
[quote="nócika"]N írta:nócikaa ha így haladunk akkor teleírjuk az oldalt mire atöbbiek felkelnek!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihihihi egyébként ha visszaolvasol én ugy írtam tegnap, hogy nem csak Zsut hívd fel te hanem Pendit is te hívd fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:shock: :lol: :shock: :lol: ezt eszre se vettem :lol: :lol: :lol: :lol:


Na szép mondhatom!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Igyekszem nem huzni halasztani, de azért várok még egy napot s ha rosszabb akkor pénteken tuti doki!!!!!!!!!!!!! Már reggel! Igérem! Becsa szó!

Jó éjt neked is drága!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]I írta:nócikagyekszem nem huzni halasztani, de azért várok még egy napot s ha rosszabb akkor pénteken tuti doki!!!!!!!!!!!!! Már reggel! Igérem! Becsa szó!

Jó éjt neked is drága!!!!!!!!!!!!!



Na csak aze :wink: Nem am huzod halasztod aztan ki tudja mit mondanak :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat megi csak bekukk itt kora reggel ugyanis elobb ebresztett anyu :?
Minnya tusolok a taxi meg jon 7:30-ra :roll:

EZ NEM A TOPIK LAKOKNAK SZOL! :arrow: Azt meg leszerettem volna mar irni de visszafogtam magam...viszont a tegnapi leleteim alapjan igenis kiirom:
Szal szegyelje magat az aki megint csak bunkosagokat tud irni mashol rolam vgy feltetelezni en meg azt sem tom merre fussak a bajommal :roll: Nezz melyen magadba es szegyeld el magad :? :roll: :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na mentem csajok legyetek jok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Hát csajok, nem mondom, ti aztán termeltetek rendesen!!!!!

NEm tudna már valaki jó hírekkel is jönni :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Bridg!
Lélekben Veled vagyok és ott szorítom a kezedet..... tudom,hogy ezt majd csak este olvasod, de nagyon aggódom ám érted.... délután hívlak.......

Nócikám!

Tessék nagyon gyorsan elmenni doki bácsihoz :!: :!: :!: :!: :!:
Inkább menj el fölöslegesen, mintsem baj legyen :idea: :idea:
Szóval megszűnik az étterem :?: :?: :?: :?: :?:
Na akkor következő hónapban mindent bele csajszikám :!: :!: :!: :!:

Pendikém!
Jó munkát neked, és utána jó pihenést :!: :!: :!: :!: :!:

Kati!
Rád is rengeteget gondolok......
Csuriban mindenem, hogy minden a legnagyobb rendben legyen és egészségesen előbújjon majd a kisbabád :!: :!: :!:

Melus!
Vigyázz nagyon magatokra és pihenj, amennyit csak tudsz :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

SZépen írtatok megint. de igazán írhattatok volna jobb híreket is.

Bridget
Megdöbbenve olvastam, hogy mi is derült ki. Polyp, mióma???? :shock: :shock: :shock: Elléggé brutálisan hangzik. A polypot egy rutinműtéttel megoldják. A miómákról nemigazán tudok sokat, de remélem nem is kell velük megismerkednem. Sajnálom, hogy van neked. Az a 90 % eléggé jól hangzik, de én is aggódnék a 10 miatt. Mindenki aggódna. Milyen az orvosod? megbízható? Mert ah igen, akkor sokkal könnyebben futna neki az ember, ezeknek a beavatkozásoknak. Majd várjuk a híreket, a továbbiakról. Most nagyon gondolok rád! Lehet, hogy most műtenek. És még egyszer: nagyon gondolok rád!!!! Sajna nincs meg a számod, de mindjárt felhívom Zsut, hogy megtudjam, és tudjak neked írni. Remélem jól viseled a napot! Ill. jól viselted, mert már amikor olvasod, már túl leszel rajta. Várom a híreket! Vigyázz magadra, és pihenj sokat! Aztán gyere, ha jól vagy!!! de csak akkor!!!!!!!!!!!!

Nócika
Egyetértek Zsuval! Menj inkább feleslegesen, mindhogy baj legyen! A vakbélgyanú nem játék!!!!!! Tessék kivizsgáltatni magad!
A munkahelyed hogyhogy megszűnik? Hát ott nem éhes senki????? :shock: :shock: :shock: Remélem sikerül összehozni azt a kis babócát addig.

Zsu
szóval apácska bealudt? Lehet, hogy mára gyűjtötte az energiát. :wink: :wink: :lol: :lol: Ma ne hagyd elaludni! :wink: :wink: :lol:

A hőm teljesen meg van bolondulva. tegnap 36.3, ma meg már 36.9.:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 57600_.png

Ma már itthon leszünk mind a ketten végre. Nem látam a Drágámat kedd reggel óta. Azóta folyamatosan váltjuk egymást. Ma hiába lenne puding, nem lesz belőle babóca, mert most nekünk sem szabad összehozni egy babát. Az a gumis dolog, meg a megszakítás...?! :roll: :roll: :roll: Hát ....., nekem eléggé rosszul hangzik..... :roll: :roll: :roll:Na de majd megoldjuk...

Tegnap felhívtam a dokimat, és kaptam jövő hét szerdára időpontot átjárhatóságira. Még aznap hazajöhetek én is,mint Zsuzska. Sőt!! Tök rendi dokim van, mert ugye ez a órház, ahol csinálja, vidéken van, és már azon gondolkodtam, hogy hogyan is fogom megoldani az átmenést, inkább a hazajövetelt, mert csak busz van. Az meg ugye ilyenkor állítólag nem egészséges. Mármint a rázkódás! Apácska meg dolgozik, nem tud átvinnni. Szóval a lényeg, hogy a dokim mikor mondta, hogy mikor lesz az időpont, egyből hozzátette, hogy át is tud vinni, és vissza is tud hozni délután. Úgyis pihenni kell pár órat beavatkozás uátn rögtön. Aztán 3-kor végez, és jön ő is haza, így engem is hoz.Tök rendi. Máris meg van oldva a bajom.


Most megyek boltba, meg főzni kéne valamit. Éhes vagyok. meg fáradt!


Puszi nektek!!!!
Vendég
 


Bridget

Kép
Vendég
 


Pendi drága!
Átküldtem neked Bridg számát. Most éppen jönnek folyamatosan, de ha lesz egy kis üres járat, felhívlak.
Addig is puszi

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drága Zsu!
Köszönöm a számot!
Most én is megyek zuhizni, meg boltba, meg főzök, meg ilyenek. Nyugodtan csináld a dolgod! Majd később próbálok jönni.
Puszi
Vendég
 


Na bevásároltam.
Épp, hgoy hazaértem, elkezdett szakadni az eső. :roll: :roll:

Csinálni akarok olyan tesóm-féle fincsi háztartási kekszes-tejfölös sütit. Nem kell sütni, csak összerakni. Én imádom. Ha kell, leírom a receptet.

Zsu Drágám!
Sok a meló? van olvasó?

Bridget-et még nem műtötték meg. Azt írta, hogy kb 1 óra felé lesz belőle valami.
Vendég
 


Pendi drága!
MEgköszönném a receptet :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerencsére jönnek szépen folyamatosan, nem panaszkodhatok.....
Ittegyenlőre nemesik, bár kezd sötétedni az ég, biztos lesz megint valami :? :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Megy a recept:

hv: -háztartási keksz
-2 nagy doboz tejföl
-2 cs. vaniliás cukor
-cukor ízlés szerint
-gyümölcsbefött:barack, ananász, én ezzel ettem, de akármilyen lehet )
-zselatin

Egy közepes méretű magas falú tepsibe beleteszünk sorba egy réteg kekszet. A tejfölt elkeverjük a vanilíás cukorral, és ízlés szerint cukorral (édesre keverjük). A tejföllel megkenjük, és 3 réteget így elkészítünk. Az utolsó 3. réteg keksz tetejére már kevesebb tejföl maradjon. rásoroljuk a beföttet. Tesóm úgy szokta, hogy egy szelet barack, és fél karika ananászt felváltva.
A végén felfözzük a zselatint, és ráöntjük. Hűtőben tárolva kb 5-6 óra alatt megpuhul.

Jó étvágyat kívánok!
Vendég
 


Zsu
A süti receptjéhez még annyit, hgoy a zselatin a tetején sokkal finomabb lesz, ha pl. az ananász levét pótolod ki vizzel, és ezt főzöd fel.
Vendég
 


Megvgyok elek es virulok :lol:

Holnap irok ma pihi van :lol: :roll:

Pendi
Gratula az idoponthoz na most mar te is kozelebb vgy!! :wink:

Zsu
Kozonom,hogy meglatogattal...ertekelem :wink:

Noci
Megkaptad te is az sms-t? :wink:

Kata
Jobbulast meg mennek a ++++++++++++++++++++++++++++++

Melus
Te egy csodalatos kismama vgy...szeretunk imadun es tiszteletben tartjuk a dontesed :roll:

Es akkor jojjon meg1szer amit mar irtam nektek:
"...Koszi csajok a szoritast...abszolut mintha semmi nem is tortent volna.Jol vgyok 1000+1puszi mindenkinek.Hat igen az en barinoim csucsok" :wink:

Koszonom a privi uziket is ngyon jol estek...es kivanok mindenkinek elete vegeig tarto EGESZSEGET :!: :!: :!: Figyeljetek oda a testetek es a lelketek egeszsegere...mert az ngyon fontos :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép estét mindenkinek! Én is csak gyorsra jöttem, mert kissé fáradtka vagyok!

Pendi drágám! Én kiírtam a receptet, mert jól hangzik és nem is tul bonyolult!

Zsuzsuka! Neked is köszönöm, hogy értesítettél Bridről!

Brid Drága! Most az a legfontosabb, hogy sokat pihikézz! Nem tudom ki bántott meg és mivel, de ha tehetném akkor tuti nem uszná meg 2 pofonnal, hogy az én barinömet meri bántani! Szal nyugi!!!!!!!! Mi itt vagyunk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?