Új privát üzeneted érkezett!

Momo
Tanúkkal aláíratott papír, az jó. Hátha így már tuti összejön az a pénz!
Kutya el ne törjön KépKép Apukám még most is emlegeti, hogy gyerekkorában volt olyan, nevelőanyja kiküldte, hogy szedje be a száraz ruhát, és a lepedő kettétörtKépKép

Urszila
Gratula a négy fogacshozKépKép
Édes JulkaKépKép

Zsombit elbarikádoztam, szobából kijönni nem tud, de így a számítógép van kézközelben. Azt meg kihúzom. Mentem angolozni...
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de csak olvasó üzemmódban.

MomoKép

Nagyon összejött Nektek.
Dukk, hogy minél hamarabb jóra forduljon a dolog

ToffiKép

Drukk az angolhoz.

Lányok elküldené valaki Nekem Timici Muffin receptjét?
Ugyanis kaptam Apától sütőt, és ki szeretném próbálniKépKépKép

Apropó, papírt hol tudok bele venni?

Bence és Dorina felkutatta a karácsonyi ajándék lelőhelyét, de még időben áthelyeztem a dolgot máshova.
Rettenetesen elevenek, így ha olvasni todok, de írni semmi esetre sem.Kép

Most is mennem kell, de még benézek

Heni
heni1979
 
 


Leszter,
köszi a választ. Kalciumot hogy adtad be Petrának? Milyen formában lehet kapni, babák részére?

Sofka,
köszi neked is... Eszembe se jutott, hogy karfiol agyon lehet vegyszerezve Kép. Naivanya Kép

Heppi,
köszi Kép, igen, egy darabig biztos kimarad a karfiol. Orsid nagyon aranyos!!! Kép Piros gatyó, zöld gatyó, kék szegélyű nejlonpartedli ugyanolyan, mint a miénk Kép.

Virga,
jó, hogy ilyen optimistán tudod nézni a dolgokat!!! Nagyon nagy drukk, hogy tényleg ne legyél beteg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi,
gyógyulást nektek!!! Mikor jöttök? Cipő-ügyben egyeztessünk, jó? Dani-Miki páros Kép, helyesek!

Elli,
én tudásom szerint a K vitamin az, amit el lehet hagyni, ha már van hozzátápi, a D vitamin megy folyamatosan, még jó sokáig.

Beu,
jajjjjolyanaranyos ez a Lőrinc!!! Én is vettem ilyen (nem pont ilyen Kép) zöld dinós rucit Ankának! Látom, Heppi Orsiján is olyan van Kép.

Norka,
Apának DRUKKKKK!!! Látom, már eldöntötted, hogy nem viszed Jázit vizsgálatra, akkor már nem is írom a jótanácsaimat Kép.

Momo,
remélem, most már TÉNYLEG rendbe jönnek a dolgok körülöttetek, megkapjátok a kocsi árát, és talán még a tévé is megjavul előbb-utóbb! Drukkkkk!!!

PIldi,
8fogú Ancsi Kép, húha! Mi még mindig a 0 fognál tartunk Kép, lehet, hogy lehagyjuk Zulu Macáját is!

Nadine,
párodnak jobbulást!!

Gombóc,
nektek is jobbulást! Kép, ti szegények! Nem tudsz valakit megkérni, hogy vigyázzon picit Zsombira, amíg ajeszok után rohangálsz? Bár ha te is beteg vagy, inkább az ajeszokat kéne mással megvetetni Kép.

Azúr,
forgolódó Artúr Kép, gratula!!!

Magdi,
szegény kenyérsütőd Kép, de az a szerencse, hogy Mikinek semmi baja nem lett!!! Kép

Urszila,
Julkád gyönyörűséges!!! Kép

Na, mire a végére értem, felébredt és ordít az én kis drágám, megyek is, csak még feldobom ide a mostani kedvenc képem:

Kép

Pusssz
Franyó
franyo
 
 

 
 

Franyo,

teljesen meg tudom érteni,hogy ez a kedvenc képed...nagyon édi Anka! Kép

Nekünk is olyan rágókánk van. Kép
meg is mutatja Petra:
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok Kép
Élünk, csak valahogy mindig a netezés marad ki. Julcsi hálistennek még nem szedett össze semmi nyavalyát (kopp! kopp! kopp!), az étvágya megint visszaesett, de már nem izgatom magam, ráérek holnap, amikor is méredzkedni megyünk újra ...
Most itt hever a szék mellett és nagyokat nyög, szerintem sovánka ebédjét kakilja éppen ki Kép
Felkapaszkodik állásba, ha jó fogást talál, de csak amolyan medvemód, a feneke soxor magasabban van, mint a feje, aztán ha popsira tottyan, akkor pár másodpercig hadonászik és ül, majd elborul, mint Postabank-maci Kép
Határozottan négykézlábazik, és ha a leghalkabb kutyaugatást meghallja, ellentmondást nem tűrően jelenti ki, hogy "Bba! Bba!" A minap sógoromék macskáját is lekutyázta, de a varjakat sem kíméli Kép

Virág Kép
tüdő Kép Nagyon ndrukkolok, hogy ügyesen kihúzd magad belőle!

Elli Kép
anyós KépKép Zistenlába KépKépKép

Úúúú, megyek, mert már ideért a bűz Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!


Meg vagyunk mi is csak így év vége előtt rengeteg a munja, ma is egész de dolgoztam, szegény Dorka el van hanyagolva, még jó, hogy elvan a kiságyban.

Ja a nagy hír kibújt 2 fogacskánk...így azért voltunk 1 hete olyan nyügösek.

Még egy képzeljétek teljesen kiakadtam, tegnap beraktam az aprókát a Brevi dolce vita etetőszékbe és elmentem megmelegíteni a kajáját, mire visszamentem kb 2-3 perc, már fent állt az ülőkén a kicsi lányom, nagyon megilyedtem, még jó hogy nem esett le a magasból, pedug be volt kapcsolva az öve, és ennek ellenére kimászott belőle, nem volt hátra döntve se a függönyt rángatta... esetleg kapaszkodott benne...
Így ezek szerint nem szabad magára hagyni az etető székben, hát ha ezt tudom biztos nem vettem volna meg.
Így vigyázzatok...

Manó: Akkor holnap átugrun olyan 2 felé...

Mindenkinek szép napot

Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!


Meg vagyunk mi is csak így év vége előtt rengeteg a munja, ma is egész de dolgoztam, szegény Dorka el van hanyagolva, még jó, hogy elvan a kiságyban.

Ja a nagy hír kibújt 2 fogacskánk...így azért voltunk 1 hete olyan nyügösek.

Még egy képzeljétek teljesen kiakadtam, tegnap beraktam az aprókát a Brevi dolce vita etetőszékbe és elmentem megmelegíteni a kajáját, mire visszamentem kb 2-3 perc, már fent állt az ülőkén a kicsi lányom, nagyon megilyedtem, még jó hogy nem esett le a magasból, pedug be volt kapcsolva az öve, és ennek ellenére kimászott belőle, nem volt hátra döntve se a függönyt rángatta... esetleg kapaszkodott benne...
Így ezek szerint nem szabad magára hagyni az etető székben, hát ha ezt tudom biztos nem vettem volna meg.
Így vigyázzatok...

Manó: Akkor holnap átugrunk olyan 2 felé...

Mindenkinek szép napot

Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!


Meg vagyunk mi is csak így év vége előtt rengeteg a munja, ma is egész de dolgoztam, szegény Dorka el van hanyagolva, még jó, hogy elvan a kiságyban.

Ja a nagy hír kibújt 2 fogacskánk...így azért voltunk 1 hete olyan nyügösek.

Még egy képzeljétek teljesen kiakadtam, tegnap beraktam az aprókát a Brevi dolce vita etetőszékbe és elmentem megmelegíteni a kajáját, mire visszamentem kb 2-3 perc, már fent állt az ülőkén a kicsi lányom, nagyon megilyedtem, még jó hogy nem esett le a magasból, pedug be volt kapcsolva az öve, és ennek ellenére kimászott belőle, nem volt hátra döntve se a függönyt rángatta... esetleg kapaszkodott benne...
Így ezek szerint nem szabad magára hagyni az etető székben, hát ha ezt tudom biztos nem vettem volna meg.
Így vigyázzatok...

Manó: Akkor holnap átugrunk olyan 2 felé...

Mindenkinek szép napot

Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Na ez jó sokszor elment...
Bocsi...
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok,

Na megjártuk a tescót, otthagytam egy havi fizut (na nem apáét, csak olyan minimálbér-szerűséget)!

Momo,
Na szerinted hagytam ott neked vmit? Én leginkább csak díszeket vettem, meg gyümilevet, kólát stb, hogy legalább karácsonykor ezután ne kelljen rohangálnom (pelus, bébikaja, tápi meg ilyenek).

Franyó, Évi,
Képek nagyok jóóók! Még szerencse, hogy itt a neten mindenkinek hasonló az ízlése Kép

Kangi,
Fejlődő Julcsinak gratula. Nem hízás miatt nyugi, lesz még olyan hogy ki fog enni a vagyonotokból Kép

Manó,
Ez télleg jó soxor ment el Kép de nem baj (inkább így, mint eccersem)

asszem megpróbálom rávenni a jányomat a délután pihire Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sofka
próbálom, próbálom, de anyósban eddig sem a szeretet, sem a humorérzék parányi szikráját sem sikerült felfedeznemKép vagy inkább Kép(főleg neki).

Franyó meg többiek,
köszi, én hülye meg aszittem, csak addig kell D, amíg csak anyatejes, valami bélbacik miatt. Valamivel kevertem asszem. Hülyeén, bocsKép.

A jelenlegi hozzátápi-adagunk kb napi 1/2 üveg bébiétel vagy hasonló mennyiség, uzsira. Ez okés?

pussz
E
ellimami
 
 


Toffi,
örülök, hogy ízlett a muffin, hátha apa is megszokja ezt a félétKép. Stahl féle muffint nem ismerem, elküldöd? köszi

Ovizuálba még nem jutottam el, mert hétfőn a nagy havazásban csak a közeli kreatívig jutottunkKép
Hogyha mégis arra jársz, szívesen venném, ha megírnád milyen, köszi.Kép

Heni,
muffin recept ment mail-ben.

Franyó,
Anka csuda helyesKépnekem is tetszik ez a kép

most ennyi, anyahiány van
Timici
timici
 
 


manó2!

Nem holnapután?Kép

Nem akarlak elkeseríteni, de 10-ből 9 gyerek kimászik az etetőszékből az öv elelnére is, úgyhogy nem szabad benne egyedül hagyni. nem találsz olyat amiben egyedül lehet hagyni! Még az 5 pontos öveseből (Prima Pappa) is kimásznak. De amelyikre azt írják hogy benne lehet egyedül hagyni arra is rá szokták írni hogy csak a legalsó pozícióban.Kép
Egyébként Emma a 10-ből az 1, ő nem tud kimászniKép, de a bölcsiben tényleg mindneki más meséli hogy simán kimásznak.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Elli,
Az én dokim szerint ha egy 8 hós baba 80g nemtápit/nemanyatejet megeszik együltő helyében, az nagyon jó. Ha 120g akkor az király, minden efölött elfogyasztott mennyiség maga a mennyország Kép Egy üveg bébikaja ugye 180g körül van (ezt kb 1 éves korára kell betermelnie), tehát a fél üveg teljesen normális - az én dokim szerint, aki nagyon elmaradott nézeteket vall szoptatásról és hozzátápiról Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!


Kezdek besokallni...
Annyi a munkám, hogy komlyan rosszabb itthon dolgozni, mint bent mert idegesít, hogy takarítani, vasalni, ablakotmosni és még a gyerekkel is kell foglalkozni, na meg a munka is rengeteg.Bent meg csak dolgozni tudok...
Olyan ideges feszült vagyok féremmel is veszekedtem, persze én voltam a hülye...
pihenni kellene de mikor...

álmos vagyok, fáradt és holnap megint kellni kell 4,40 kor és dolgozni kell...

Manó: csütörtökről van szó....

Na mára ennyit...
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok

Gyors bejelentkezes. Ma voltunk a szemeszeten Kép es Andusnak valoszinuleg 1 eves koratol fogva szemuveget kell viselnie, javulni sem fog, kezelni sem lehet. Most itt szomorkodom, nem hiszem el, hogy 9 honaposan eszrevesznek valamit es nem lehet kezelni. (A szemgolyója miatt.)Persze ez meg nem biztos, 1 eves koraban derul ki, akkor kell pupillatagitasra vinni. Hat en lehet hogy mas helyre is elviszem, egy rossz szemuveg tobbet ronthat mint ha nincs. Olyan furcsa ez nekem, mert az apjanak es nekem is kesobb, 16-17 eves korunkban kezdett el romlani a szemunk. Kiakaszto ez "a valoszinuleg elete vegeig szemuveget kell viselnie alternativa". Persze a doki szazalekot nem tudott mondani, vagyis nem tudta megmondani hany szazalek esely van a szemuvegre. Felre ne ertsetek, nem esztetikailag zavar a dolog, nekem is jol all Kép csak egy gyerek sokkal szabadabb szerintem szemuveg nelkul. Csutortokon megyunk ortopediara is, mar van idopont, nem kellene, de mi megyunk, 3 ember nem tevedhet.

Mano2
Munka Kép ismeros
Lehet hogy minet erekelne a telefonvonal, beszeltem apaval.

Butta anyosok es betegsegek husssss!!!
Megyek fozni e szomorkodni.

Sziasztok
Zs & A (aki szuperaranyos AM)
zsurlo76
 
 


erekelne= erdekelne

Zs& vasgyúró A (aki letorte az etetoszek talcajat Kép)
zsurlo76
 
 


Zsurlo,
Nezesd meg mas dokival is! En is ugy sajnalom Danit, hogy iskolas kora ota szemuveget hord. Mara mar olyan eros neki, hogy alig lat valamit nelkule. Ez tornaoran, sportolasnal nagyon gaz! De hat ez van! Azert ne keseredj el nagyon barmi is lesz a vegkifejlet! Meg mindig jobb szemuveget hordani, mint rosszul latni!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Csak beleolvastam, de jaj-jaj, annyi a baj!

Zsurló! Legyünk optimisták, hátha mégsem kell szemüveg. Ha meg mégis, hát legyen ez a legnagyobb baja egész életében. Azért nagyon drukkolok, hogy ne.

Manó2! Kitartás! Ennyire rossz az itthoni munka? Jaj-jaj, mi lesz velem. Mondjuk el bírom képzelni.

Elli! Kevin már eszeget? Nem is tudtam. Fél üveg teljesen jó. És hogy tetszik neki?

Kangi! Julcsi villámgyors fejlődést mutat be: négykézlábazás, postabankmacizás, beszédKép Gratula!

Franyó! Irtó okosan néz Anka ezen a képen!

Évi! Petra is nagyon édes!

Urszila! Köszi a képet, nagyon jó látni Julkát! Méretbeli különbségek nem elhanyagolhatóak Kép Julka viszont falat, és zabálnivalóan vigyorog!

Magdi! Köszi, köszi! Majd írok mailt. KenyérsütőKép

Azur! Forgáshoz gratula!

Ildi! Hogy van Ancsi? Drukkolok, hogy ne kapja el! Nagylánynak jobbulást!

Gombóc! Szegények! Gyors gyógyulást! Tegnap még írni akartam, de elolvastam a híreket, veletek bezárólag, és teljesen elszomorodtam, még írni sem tudtam. Remélem, ma már jobban vagytok. Annyi a beteg babó, olyan rossz.KépKépKépKép

Heppi! Franyó! A dínós ruci mellett a kék szegélyes partedli is van nekünk is. Heppi! Nagyon jók a képek.

Elli! Most olvastam az anyós-sztorit. JajKépKép

Zsuzsi! PS2 ügyben jutottál valamire? Én nem, sajna, viszont az jutott még eszembe (már biztos későn), hogy az Expresszben mintha lennének használható hirdetések. Helyesek a fiúk.Kép Jobban vagytok?

Muszáj mennem, szalad a lakás, holnapi rakott krumpli alapanyagait elő akarom még készíteni.

Ma pasinap volt, Beunak reggel Tesco, délután Mammut, aztán fodrász, a fiúk meg egész nap együtt. Csak szoptatni ugrottam be néha. Karácsonyi készülődés még sehol se tart, pedig már novemberben elkezdtem. Hazudtam, elég sok minden kész, de még van bőven tennivaló.

Toffi és a többi muffinsütő. Kell egy speckó sütőforma, és abba bele a papírka? Kérek tanácsokat. Remélem, nem rontom el.

Elli! A Te gyömbéresedet is meg akarom sütni, ha van tanácsod, lécci, lécci.

Urszila! Találtam narancshéjas receptet, azt is kipróbálom. Megyek is vizet cserélni.

Pussz, Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Köszi Ilcsi nevében, úgy néz ki hat! Reggel fél 9kor még 39,4-e volt, aztán lázcsilltól lement, délután elindult újra fel (38,3), de nem adtunk gyógyit és most magától lejjebb ment (37,5). Újabb hányás nem volt, diétázik, jól van. Felhivtam dokinénit, aki távgyógyitott (távdiagnosztika, megerősitette az enéymet, és mivel virus, úgy se tud semmit tenni, kivárunk). és azt mondta, hogy ez a virus leginkább kézzel terjed! azaz most Ilcsit elkülönitettem ANcsitól, mindenki két percenként kezet mos stb stb és reménykedünk. Srácok továbbra is jól.
Ancsival csavarogtunk ma a városban, elintéztünk ezt azt. Ikeában ebédelt, céklát, mind megette amit vittem. Délután még alma itthon, este megint főzelék és megint sokat evett. Na, nem hergellek vele benneteket tovább.

Zsurló: elég ijesztően hangzik, de szerintem is vidd el több helyre is, mert óriási különbségek vannak a diagnózisok között sokszor!

Toffi: itt is köszi a csacsit, hazaértKép.

Képek megint nagyon aranyosak!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


PIldi,
Gratula a foghoz és a kanalazókedvhezKép
Jobbulást a nagylánynak!

Norka,
1 hónap még igazán nem számít tartósnak.

Gombóc,
Hát ez rényleg nem jóKép
Jobbulást nektek!

Zsuzsi,
Klarinétos képKépKép

Azúr,
Gratula a forgáshozKép

Toffi,
Eddig mi is kb. ennyit voltunk itthon az ünnepek alatt. Ezért is vettünk műfenyőt.

Olyan rossz kedvem van, valahogy semmi nem jön össze mostanábanKép

Tényleg Lányok! Tudtok valami gyerekbiztos tippet (helyet) a karácsonyfának?

Magdi,
KenyérsütőKép Még jó, hogy nem lett nagyobb baj!

Momo,
AlvómaciKép

Urszila,
Gratula a fogakhozKép
Édes kis vigyorid vanKép

Heni,
Igazi gyerekekKép

Franyó.
Kedvenc képKép

Évi,
KépKép

Kangi,
Végre jelentkeztélKép
Szemléletesen írtad le Julcsi mozgását, édes lehetKépKép
Drukk a holnapi méreckedéshez!
Nem írtad hol lehet megnézni a talis képeidet...

Manó2,
Sok munkaKép Szegénykém. Hát igen, az otthoni munka néha rosszabb, mert magát hajtja az ember és még szidni sem tud mást.
Foghoz gratulaKép
Hú, nem csoda hogy megijedtél!

Zsurló,
Én is elvinném másik dokihoz is. Drukkkk!!!!
Nekünk azt mondták a szemészeten, hogy másfél éves korában menjünk vissza, addig úgy sem tudnak csinálni semmit.
Drukk a csütörtöki ortopédiához is!

Képzeljétek, ma este telefonált egy egyetemi batátunk, hogy babát várnak (június végére)Kép Úgy örültünk nekiKép Végre valami jó hír!KépKépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Átküldenéd nekem a homeo tüdődoki elérhetőségét? Előre is köszönöm Kép! Hátha eljutok egyszer hozzá.

Zsurló!
Szerintem is vidd el másik orvoshoz is. Több szem többet lát Kép.

Kangi!
'Bba' Kép. Nálunk minden 'aa', legyen az kutya, macska, kerítés, falevél, függöny stb. stb. Ja és ehhez a kinyújtott jobb mutatóujj is hozzátartozik Kép!

Franyó!
Évi Petrájának rágókája van ugyanolyan, nekünk meg tréningrucink volt ugyanilyen Kép. De Levi már kinőtte.

Magdi!
Kenyérsütőgép Kép. Hihetetlen, hogy miket ki nem találnak ezek a gyerkőcök.

Toffi!
Optimizmus postázva Kép:+++++++!
Igan, vmi autoimmun betegségszerű, de igazából senki nem tudja mi ez, mitől fejlődik ki, csak az biztos, hogy szteroidokkal tudnak javítani a dolgon Kép.

Már megint egyedül vagyok. Férjem elindult munkavacsira Gyöngyösre, de balesetet szenvedtek, így most várják, hogy a rendőrök végezzenek, jönnek vissza Bpre leadják az autót, aztán viheti haza a kecskeméti kollégáját és csak utána jön haza. Szerencsére nincs semmi bajuk, csak az autó tört össze.

Bocs, most csak ennyire futja, megyek aludni, ha Levi is úgy akarja.
Jó éjt! Virág és Levi
virga
 
 


Beu,
Azota nem is igazan foglalkoztam a temaval, foallasban betegeskedunk! Karacsonykor meg biztos nem lesz megbuheralva a ketyere, de mindegy, mert 1. ugysem engedem ejjel-nappal jatszani vele, 2.legyen eleg az a 2-2 jatek amit Apu, meg a ferjem mar titokban beszereztek. Aztan majd meglatjuk. Kineztem a chip-et, de nem rendeltem meg, eleg draga, aztan meg most ez az autoszereles dolog is kedvemet szegte.

Muffinforma mindenkepp kell, mert a papirt szetnyomja a teszta (kiprobaltam ! Kép ), viszont a papir nem letszukseglet! Sot, nekem altalaban lapos muffinok sikerednek papirral, es puposabbak papir nelkul. Muffinsutesben viszont eleg kreten vagyok, meg soha nem sikerult olyan igazi csucsosat sutni, hogy elegedett legyek a formaval is!
Lattam ma szilikon muffinformat, 12-est! Nagyon kacerkodtam vele, de aztan otthagytam! Sutott mar valaki szilikonos formaban barmit is?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Gomboc,
Dr. Kuzsel Judit: 202-6559, hetkoznap este 8 es 9 kozott lehet hivni, es bejelentkezni. Altalaban pentekenkent rendel a XII. keruletben.

Maci2,
Nagy fatok lesz? Mindenkepp ki kell kotni legalabb 2 iranyban, hogy ne tudjon felborulni! Lehetoleg a foldon alljon. Amugy meg a karacsonyfa okos, es megvedi magat, szur!
Danira egyszer raborult, amikor ugy masfel eves lehetett. Az osszes disz osszetort, gyereknek nem lett baja...o csak szaloncukrot akart lopikazni! Azota nem uvegdiszeink vannak!

Ma megint autokaztunk egy nagyot a dokihoz. Gyurinal csinalt sajatver-terapiat. Ne kerdezzetek mi ez, par csepp vert vettek az ujjabol, amit utana valamiben potencialtak, es ebbol kell majd hetente egyszer bevennie. Mikinek meg a hatat kell utogetnunk, hogy fel tudja kohogni a lerakodott dzsuvat! Szegeny gyerek nagy kerek szemekkel nez ram, hogy ezt most miert, de elvezi es rohog! Ma mar kicsit jobban volt, bar tiszta takony, de legalabb nem volt lazas!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Nem Gomboc, Virga! Bocsi!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Heppi
Köszi, köszi!!Kép Legalább van valami fogódzóm. Akkor a mennyiség okés, arra van vmi 5leted, milyen ütemben haladjak, ha nem sürgős? Úgy értem tej van, imád szopizni, mikor adjam a napi 2. hozzátápit? 1 hónap múlva az kb jó?
Épp mondtam anyukámnak, hogy édes, ahogy eszik, de olyan nyűg ez a hozzátápi, mindig gondolkodni kell (Kép) meg mire elkezdtem igazán élvezni és értékelni a szopit, már vége is a csakszopis időknek.Kép

Beu,
Elvégre már több mint 6 hósKép De kb 10-12 napja kap minden nap, rendszeresen, előtte hébe-hóba kóstoltunk egy kis gyümit. Tök jól megemészti. Sárgarépa, sütőtök bejön,(szóval valszeg nekem is kreol babám lesz pár hét múlva) anyatejes krumpli fúj, pedig szerintem tök normális krumplipüréíze volt. Eccer anyukám adott neki banánt, amikor ott volt náluk, az nagyon nyami!!! Bár nemtom, jó-e a banán, még nem néztem meg az irodalmat, de én nem adom. Eccer fél barackot is kiolvasztottam, az is bejött, csak utána a könyöke bőrén olyan kis érdes lett a bőr, mintha kifújta volna a szél, úgyhogy a nagy pepecseléssel lefagyizott barackok egyelőre pihiznek. De tök édin tátog, és már a falat több mint fele benn marad, nem tolja ki a szopimozgássalKép
Gyömbéresbe múltkor tettem tört mandulát, tök fini lett, de nem jött fel olyan magasra. Tetejére meg tortabevonó a jó, az klasszul és hamar visszaszilárdul, a normál csoki finomabb, de sokáig folyik, nem lehet langyosan szeletelni. Fólia alatt napokig fini, a talira is előző nap sütöttem.

Ildi
Jobbulást a nagylánynak.

Zsuzsi
Reméljük, ez a furanevű; terápia hatásosKép

Én amúgy nagyon szkeptikus vagyok a nem kézzelfogható dolgok iránt, de tegnap ezt kaptam egy barinőmtől, elgondolkoztam. A hasonlattól a végén meg könny futotta el a szemem. Asszem előszedem Poppert is (Sofka, én is imádom!!) a karácsony pont megfelel az ilyen filózáshozKép

Megyek,
Pusssz
Elli

Tehát sok szeretettel Nektek:

A két magzat
Egy várandós anya két gyermeket hord a méhében. Az egyik
egy "kis hívő", a másik egy "kis szkeptikus". A "szkeptikus" azt kérdezi:
- Te hiszel a születés utáni életben?
- Hát persze - mondja a kis "hívő". - Az itteni életünk arra va1ó, hogy felkészüljünk a születés utáni életre, hogy elég erősekké váljunk arra, ami ott kint vár bennünket!
- Hülyeség! - mondja a "szkeptikus". - Ez nem igaz! Hogyan nézhet ki a kinti, külső élet?
- Pillanatnyilag még nem tudom - mondja a kis "hívő" -, de biztos sokkal világosabb, mint itt bent! Lehet, hogy a szánkkal fogunk enni es a lábunkkal fogunk menni!
- Nonszensz, lehetetlen! -mondja "szkeptikus".
- Megyünk a lábunkkal és eszünk a szánkkal!? Micsoda hülyeség! Ez egy fura ötlet, hogyan is működhetne! Itt van a köldökzsinór, ami biztosítja a táplálékot. Nem lehetséges élet a születés után, hiszen ez a zsinór már így is túl rövid!
- Hát persze hogy működni fog, csak minden egy kicsit másként fog kinézni - mondja a kis "hívő".
- Soha sem fog működni! - véli a kis "szkeptikus". - Még soha senki nem tért vissza a születés után! Születés után vége az egésznek! Az élet nem más, mint egy nagy sötét tortúra!
- Még ha nem is tudom pontosan, milyen lesz a születés utáni élet - mondja a kis "hívő" -, de azt tudom, hogy találkozni fogunk az édesanyánkkal, és Ő nagyon vigyáz majd ránk!
- Anya!? Te hiszel egy anyában? Hol van? - kérdezi a kis "szkeptikus".
- Itt van körülöttünk, mi benne vagyunk, és általa létezünk, nélküle nem is létezhetnénk! - válaszolja a kis "hívő".
Mire a kis "szkeptikus": - Soha nem láttam még semmilyen anyát! Nincs is ilyen!
A kis "hívő" elgondolkozik egy pillanatra.
- Néha, amikor nagyon csendben vagyunk, hallhatod, ahogy énekel, vagy érezheted, amikor megsimogatja világunkat! - Majd halkan hozzáteszi:
- Mindenesetre én hiszem, hogy az igazi életünk a születés után kezdődik!
ellimami
 
 


Sziasztok,

Zsurló,
Jaj, nagyon drukkolok, hogy kezelhető legyen ez a szemdolog!!!

Elli,
Már eccer volt erről szó és asszem akkor Sofkának írtam. Szal ha már egy szopit elhagyott (vagy már csak az ivás miatt szopizik), én akkor kezdeném el (kezdtem el) a másikat. Ugyanolyan lassan és fokozatosan, mint az elsőt. Lépésről lépésre ugyanúgy, bár ez lényegesen gyorsabban fog menni. Persze Orsi ma már kéccer kap nemtápit, viszon 4x meg tápit. Tehát összesen 6x eszik. Én azt gondolom ez nem baj, hiszen az ízek is megmaradnak, vitaminok is vannak, de a tápi is elegendő.
Ez a történet nagyon szép. Már ki is másoltam, és emilben elküldtem a barátaimnak Kép Köszi szépen!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Ari túl van a műtéten, nem tudja még, hogy mikor jöhet haza.
El akartam ma menni az Auchanba, erre Julka már fél kilenckor elaludt. Valamikor ki kell aludni a késői lefekvést! Tegnap is együtt néztük még a Saddamos filmet isKép Andrisnak meg fél háromtól Xmas Party, így max. a helyi Pluszig jutunk el.

FranyóKép Anka is nagyon édes, megértem, hogy ez a kedvenc képKép a talis kétgyerekes képet sikerült megnézned?

BeuKép két nagy kölyök után én is élvezem, hogy milyen falat JulkaKép és szerencsére lány, úgyhogy ha pöttöm marad, több pasiból válogathatKép Jó, hogy eszembe juttatad a narancshéjat, megyek én is MOST áztatni.

VirágKép jó, hogy nem lett bajuk. BetegségedKép de turbózd magad mindenféle jóval, hátha viszakozikKép

ÉviKép mekkorát nőtt Petra! nagyon édesKép

ElliKép néhol nem ajánlják a banánt, mivelhogy allergiát okoz, de különbejáratú bőrgyógyi barátnőm szerint kb. annyi banánallergiás van, mint krumpliallergiás. Nálunk mind a 3 kedvenc kajája, még senkinek nem lett baja tőle. Nekem is nyűg a hozzátápi, főleg, hogy olyan keveset eszik és ki kell számítani, hogy mikor elég éhes, de nem nagyon, mert akkor csak a cicit fogadja el. Néha még mindig elfelejtek főzni, akkor elő a bébikajaKép Majd jelzi Kevin, hogy mikor kezdene vacsorázni, észreveszed, ne félj, akkor jöhet a Milupa HA-s vagy Sinlacos tejbepapi. MeseKép

ManóKép az én tapasztalataim szerint is nincs olyan hely, ahonnan ki ne mászna a csavaros eszű gyermekünk. Sőt, nincs olyan gyerekzár, amit egy idő múlva hamarabb ki ne nyitna mint teKép És itt kezdődik az őrző angyalka szerepeKép Jó, hogy idejében sikerült elcsípned.

MaciKép nálunk a karácsonyfa felköltözik egy normál magasságú asztal tetejére (a nagyok legnagyobb bánatára) és többszörösen ki lesz kötve. Van valami hír az autótokról?

ZsuzsiKép nálam is eddig legjobban a sütőpapír nélküli muffin jött be a legjobban. Nekem teflonos van, ez is jó, a szilikonos itt nagyon drága. További javuláshoz drukk.

ToffiKép Zsombi mit szól a szobában való elbarikádozáshoz? Julka attól is üvöltKép Elárulom, hogy már pisilni is együtt járunkKép Hogy tudtam én így elnevelni a 3. gyerekemet?Kép

ZsurlóKép szerintem is vidd el még min. 1 dokihoz, és el ne áruld neki, hogy a másik mit mondottKép

Urszila
urszila
 
 


Heppi, Urszila,
most jövünk védőnénitől, aki szerint 1 bébiételnyit kéne ennie vagy eccere délben szopi nélkül vagy 2-re (ebéd, uzsi) szopival. Jó, hogy írtátok, hogy korántsemKép
Meg hogy kéne neki már hús, máj (?) hal(!). De én csak kényelmesen akarom csinálni, nyugisan, lassan, úgyhogy asszem egyelőre marad a napi 1x 90-100 g zöldség/gyümi, aztán majd megláttyuk.
Viszont ez az első hó, hogy nem hízott, még mindig 9 kg, bár fogyni sem fogyott.
Ennyit számít a forgolódás, kuszás? Nem hittem volna.
Köszi a jótanácsokat, most megyek a hozzátápis és babareceptes oldalakraKép
pussz
Elli
ellimami
 
 


SziasztokKép

Az előbb már ide ültem végre, hogy netezek egy kicsit, javában pötyögök, erre Zsombi kikapcsolta a gépetKép

Délelőtt is olvastam, csak közben pörgött a házimunka ezerrel, az angol miatt volt egy kis lemaradásom, de behoztamKép Minden kimosva, kivasalva (még a hajtogatás hátravan). Mire netezhettem volna, hívott enyém Apa, hogy vegyek a barátjáéknak karácsonyi ajándékot, holnap jönnek, és hogy végre-végre eszébe jutott, mit vegyek az anyjának. Szóval se net, se takarítás. A haveréknek nem is tudtam mit venni. És azért nem ő veszi az ajándékokat, mert nem ér rá, ugyanis squashol a kollegáival. A többit tudjátok...

Heppi
Tegnap kaptunk levelet a Matávtól, már előre féltem, hogy százszor be kell menni személyesen, de elsőre sikerült az átíratásKép

Heni
Ajándék-kutatókKép

Franyó
Tündéri a leányzóKépKép

Kangi
Gratula az mászó-álldogáló-beszélő JulcsihozKépKép

Manó2
Gratula a két fogacshozKép
Etetőszékben állásKép, még jó, hogy nem esett ki Dorka

Timici
Receptet megkeresemKép
Megpróbálok ma eljutni az ovizuálba, mi kellene?

Elli és Heppi
Enyém doki szerint is elég a kb. fél üveg bébiétel ekkora gyereknek (Zsombinak), akkor Kevinnek is elég, gondolomKép

Zsurló
Szemüveg miatt ne keseregj. Biztos, hogy később nem lehet majd elhagyni?
Valahol lemaradtam, miért mentek ortopédiára?
Vasgyúró AndusKép

Beu
FodrászKép, de jó, énis-énis-énisKép
Nekem van muffinsütő formám, abba rakom a papírt (de lehet, hogy a papír nem is kell), így nem kell kikenni a formát, egyből kijön a süti (a papírból csak későbbKép)

Ildi
Nincs mit, örülök, hogy segíthettünkKép

Maci_2
Én is kezdek gondolkodni egy műfenyőn itthonra, Szandinak nagyon tetszik, amelyiknek az ágai különböző fényűek (üvegszálas vagy mi)
Gyerekbiztos hely? Van olyan? Lógasd le a plafonrólKép (nálunk asztalon lesz Szandi szobájában, oda nincs Zsombi beengedve)

Virág
Köszi az optimizmust, megkaptamKépKépKép
BalesetKép
Rajtam csak rontottak a szteroiddal isKép

Zsuzsi
Érdekes gyógymódok, de biztosan használni fognak!
Nekem papírral is csúcsosak a muffinokKép
Szilikonost én is éppen ma nézegettem, muffinforma csak hatos, noname 3990, Tefal 5490 Kép

Elli
Nem tudom, de engem kirázott a hideg a történettőlKép, pedig tetszettKép
Biztosan védőnője-dokinője válogatja, mennyi kaját ajánlanak (és hogy mit). Aztán az is lehet, hogy 1-2 héten belül Kevinnek is becsúszik a kb. 200 g kajcsi. Zsombi egyébként három hozzátápis kaját eszik, tízóraira kb. 150 g gyümölcsöst, ebédre kb. ugyanennyi husis (csirke vagy pulyka, a halról úgy tudom, csak egy éves kor után lehet, vagy nem jól tudom?) zöldséget, uzsonnára pedig kb. 200 g tejpépet. A többi ciciKép

Urszila
Barikád nem nagyon tetszik Zsombinak, így meg a számítógépet vagy a videót babrálja (már megintKép), de még nem üvölt. Most már igenKép
Én Szandival jártam együtt pisilni. Most minden nap megköszönöm, hogy még nem állt fel Zsombi (Szandi 7 hónaposan kezdte)

Tegnapi angol remélem, sikerült, a szóbeli biztosan, azt megmondta a tanár (az írásbeliben meg volt két elég nehéz feladat 20-20 pontért, azok elég rosszak lettek, a többi sem 100 %os, úgyhogy maradok a 61 %-os célnál, de holnap kiderül).

Megyek, mert most meg függönyleszedés van műsoronKép Nem, már videozik megintKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi,
köszi a receptetKép
Ovizuálból csillogós papír kellett volna, de találtam közben itthon.Kép Egyébként csak feltérképezni szeretném, hogy miket árulnak, mennyiért és milyen maga a bolt.
A közelben van ugyan egy kreatív üzlet, de pl. üvegfestékben és matricafestékben is csak Marabut tartanak, ami azért elég drága.Kép
Szóval ha most nem jársz arra, nem érdekes, előbb utóbb ugyis odaesz engem a kíváncsiság.Kép
Angol tuti megvan, én megelőlegezem neked azt a matricát.Kép

Mi is voltunk de. méreckedni: továbbra is 73cm a minipasi, DE 8260gr, ami nagyon szép, mert 1 hónapja "csak" 7800gr volt.KépKépKép
Virult is a fejem, hogy ugye nem kell aggódni kedves védőnéni, hiába károgott anno ő is meg a doki is, hogy muszály 4hósan elkezdeni a gyümit, mert 6hósan tuti elapad a tejem. Szerencsére nem lett igazuk.

Elli,
ne is hallgass senkire, csak magadra meg akinek adsz a véleményére, ne hagyd magad stresszelni.
Csak nyugodtan, nem kell erőltetni, megy majd minden a maga útján. Kevin jó súlyban van nem fog éhen halni, egyébként is az evés az egyik legerősebb ösztön.Kép
Bence 7 hónapos koráig semmit sem evett tejcsin kívül és aztán is csak 1/3üvegnyi gyümit, mást nem volt hajlandó, aztán úgy 8,5hónaposan kezdett többet enni és fözit is. Most lesz 11hónapos,most már napi 4szer(tízórai,ebéd,uzsonna,vacsora1) eszik szilárdat, a mennyiség elég változó 150-300gr között ingadozik. Attól is függ mi az, a gabonás gyümi bármikor lecsúszik.Kép
És továbbra is szopik 4-5alkalommal(reggel, délben, délután, este) naponta.

Az, hogy nem fogyott Kevin azt mutatja, hogy nincs gond a kajával, úgyhogy teljesen OK minden.
Nőni mennyit nőtt? Mert azt vettem észre, hogy vagy hízik, vagy nő, vagy okosodik Bence.Kép Mi most épp hízásra erősítettünk, Kevin meg lehet a növésre vagy az okosodásra.Kép
Na majd lecsekkolomKép

Most megyek, mert mindjárt vége a fene jó dolgomnak(gyerek alszik) addig viszont még jó lenne egy capuccino.
pusza
Timici
timici
 
 


Elli,
még annyit akartam írni, hogy nekem azt mondta a védőnő, arra a kérdésemre, hogy mennyit is kéne ennie egy alkalommal, hogy attól is függ mi az. Ami érthető is, hisz mi is eltérő mennyiséget fogasztunk étkezésenként, nem? Pl. gyümölcsből mindig többet eszik Bence, mint főzelékből és ha már nem kér többet a főzelékből, utána még simán eszik gyümit desszertnekKép(pl.ebéd,vacsora).

na most már tényleg jobbra elKép
Timici
timici
 
 


Azt hiszem holnap meg itt leszunk. Most voltam visszarakatni a nem-szabvany teli gumikat, erre kiderult, hogy bizony ami nem szabvany, az olyannyira szabalytalan, hogy tulkepp ervenytelen a forgalmi, ha van valami "balhe" azt a kotelezo biztositas sem teriti. Ugyhogy gyorsan megrendeltem (jo dragan) a szabvany teli gumikat, holnap felteszik. Csak ugy ropkodnek le a 100 eurosok a bankszamlankrol mostanaban. Kép Jo, hogy ket eve minden telen igy kozlekedtunk, es az is szupi, hogy a teli gumikat a kocsival egyutt egy Renault kereskedonel vettuk! Mindig is tudtam, hogy nagy balekok vagyunk...

Tofi,
Bizti megvan az angol!
12 db-os szilikonos muffinforma itt 10 euro, de nem annyira mely, mint egy hagyomanyos, talan inkabb csak fele annyira. Nem veszek valoszinuleg, csak esz a kivancsisag tovabbra is, hogy milyenek ezek a szilikonos formak, milyen abban sutni!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Elli: ANcsi verziója olyan, hogy eleinte a mi kajánkból csórógatott, leginkább este vacsinál, aztán jött a kanalazás. Most már követeli este is, hogy beülhessen és kapjon valamit, holott délben sem eszik 200got (kb 100-120-at msot épp). Viszont cserébe pocsék éjjeleket produkál, szerintem a pocijának még sok, hogy este is szilárdat eszik. Épp vacillálok, engedjem, hogy ő diktáljon, vagy avatkozzak be,ráadásnak "visszafele"?

Karácsonyfa: eddigi gyerkőcökkel könnyebb volt, első karácsonyra még épp nem másztak, következőre meg másfél évesen elég nagyok voltak a földön levő fához. Most én is vaccilálok az asztalra rakós tűnik favoritnak, csak sajnáloma nagyokat....

Ilcsi gyógyul, Ancsi még nem beteg, úgy szeretném, hogy ne is legyen!

Zsuzsi: nem semmi ez a doki, ezekkel a sajátvér vissza meg hátbaverős módzserekkel. De ha hat... akkor neki van igaza!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Látom, mindenki hozzátáplál Kép Ez jó, legalább informálódik az ember.

Elli,
Sztem a "nemhízás" miatt nem kell aggódnod. Gondold el, hogy 1 évesen kellene megtripláznia a születési súlyát. Nálunk ez azt jelenti, hogy Orsinak 1 évesen 9900g-nak kell lenni, erre közel 9 hósan majdenm 9 kg. Szóval én nem izgulok, pedig ma még a 3x-i étkezésre evett annyit, mint máskor 1-re. Ma ilyen napja van. Lehet, hogy ilyen hete/hónapja. Egyébként a legutóbbi mérés óta ő sem nőtt (70cm), dehát mégsem köthetem ki kezét-lábát, és nem húzathatom, hogy nőjön Kép Sőt, éppen a napokban dobtam rá a mérlegre, csak úgy kíváncsiságból, és közel 3 hét alatt hízott vagy 200g-ot. De már régen nem izgatom magam. Szép sonkái vannak (karácsonyra lehet, hogy megsütjük az egyiket apának, a másikat anyának Kép ), gödröcskés a kézfeje, könyöke, térde... Jó húsban van, no!

Toffinak is,
Én is úgy tudom, hogy nem szabad az üvegnek hinni. Sertésmáj 1év felett, hal szintén, csirkemáj 10 hó után mehet - az én dokim szerint. 6 hó után baromfifélék, 8 hó körül fiatal borjú, sovány sertés, 10 hótól birka. Persze mindenből a színe és lehetőleg csont melletti husi legyen (az vitaminokban, ásványi sókban gazdagabb pl. csirkemell)

Ma apája nem jön haza, szal szalma vagyok egész holnap délutánig. Céges ügyeket intéznek a szüleimmel, hogy még idén be legyen adva a cégbírósághoz minden papír, és ne kelljen olyan sokat fizetni, mert állítólag jövőre nagyon meg fognak emelkedni a cégbírósági illetékek.

Megyek, foglalkozom kicsit a gyermekemmel is.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Ildi,
Szerintem nalunk foldonallos fa lesz, asztal nincs, es azt amugy is veszelyesebbnek tartom (Gyuri se maga a megbizhatosag!)! A fa a tuskeivel meg remelem majd "megneveli" a kis Piszkamatyit! Es persze igyekszunk majd stabilan kikotni a fat!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Szasztok Kép
megjöttünk a méricskéből, a két héttelezelőttihez képest 26 deka a gyarapodás, de most ebéd után, kakival mértük Kép Úgyhogy beírtak 20 dekát, az is szép Kép Hamarosra taksálták a felső fogak érkezését, és el voltak ájulva, hogy milyen barátságos a gyermek, úgy kokettált a szájmaszkos doktornénivel, hogy be kellett tojni rajta Kép

Szegény hátrányos helyzetű gyermekemnek nincs bébitaxija, így kénytelen különféle papírdobozokat erre a célra felhasználni, amelyek segítségével irtózatosakat puffan csórikám, de inkább fenékre, mint fejre, hálistennek, és nagyon ügyesen tompít a kis karjával, ha roszsul esik. Hiába, apja négy évig karatézott Kép

Elli Kép
ha Kevinről van szó, a "nem hízott" fonéma ellenállhatatlan vihogásra késztet Kép Szerintem sem lenni semmi gáz, csak okosan tudja, hogy ő embergyerek és nem kiselefánt, ezért néha kicsit pihen Kép

Toffi Kép
angolhoz drukk!

Ma már tuti nekidurálom magam az Elli-talis képeknek ,hogy láthassátok őket!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Köszi mindenkinek az angolos drukkot, matrica tuti nem lesz, de majd veszek magamnakKépKép


Zsuzsi
Ahogy írod, nem volt annyira mély a forma, és nagyobb volt az átmérője is. Engem is érdekel, milyen, gyümölcskenyérnek való formám úgy sincs, lehet, hogy ráveszem magam egyreKép


Timici
Az ovizuál honlapot nézegetve 5 percre beugrani oda nem lehetKépKép Egyébként rájöttem, hol van, ma viszont 4-ig már nem érek oda (elvarrtam az időt)

Robogunk SzandiértKépKép
(Zsombi még nem tudja, alszik)
Toffi
toffifee
 
 


kangi
 
 


Kangi! Nagyon jók a képek, bár ha jól emlékszem, főleg apacukát dicséri! Szeretném megkérdezni, hogy Julcsi mit csinált Bencável? Julcsi+Beu kékben nagyon király! Kangi+Lőrinc kékben is! És mind-mind! Ügyes apacuka!

BEu
beu
 
 


Beu Kép
Julcsi megnyamázta Bence pofiját. A kékségek meg rossz beállításból fakadnak Kép
De azért köszönjük a dicséretet Apacuka nevében Kép

Lányom egy cumitlan cumisüvegbe tütül, és nagyon élvezi, hogy mély és öblös lett a hangja Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Köszi, felírtam Kép!

Toffi!
Megkérdezhetem, hogy Neked mire adták? Ha gondolod írd privátban. Mert én azon is gondolkoztam már, hogy ha esetleg azt mondják, hogy kell a szteroid én addig nem fogadom el, amíg nem fulladok. De szerencsére a kezelőorvosom nagyon megértő és bababarát Kép, azaz feleslegesen biztosan nem fogja felírni.

Évi24!
Mész a szombaton? Én valószínűleg nem, mert vendégek jönnek a hétvégén, meg sokat kellene pihennem a betegségem miatt. De még meglátom Kép. Ja és fodrászhoz is kellene mennem előtte Kép.

Kangi!
Az én hátrányos helyzetű gyermekemnek sincs bébitaxija, van viszont dömpere, amit elég ritkán használ tologatási célra. Viszont szereti a székeket, esetleg asztalokat odébbtolni. A múltkor dührohamot kapott, miután akárhogy erőlködött vörös fejjel nem tudta odébbtolni a mi ruhásszekrényünket. Mondtam neki,hogy ez még Apának is nehéz lenne, de nem vigasztalta Kép.

Ma egész nap fáj a fejem, biztos vmi front van Kép. Hajnali fél ötkor ébredtem, akkor vettem be fájdalomcsillapítót, meg egyet délelőtt de szinte semmi hatás.
Csajok egy kérdésem lenne, hátha valaki tapasztalt hasonlót: 4 hónapja nem szoptatok, viszont néha még látom, hogy egy-egy csepp tej (?) kijön a mellemből, sőt tegnap olyan fájdalmat éreztem, mint a tejleadó reflexkor régen. Vagy menjek inkább a kérdésemmel a szopitopikba? Vagy menjek orvoshoz? Megnyomkodtam tegnap, de nem éreztem csomót csak egy helyen egy kicsit keményebb 'pöttyök' vannak. Szerintetek mit csináljak?

Köszi előre! Pusza, Virág és Levi aki mindjárt 1 éves lesz
virga
 
 


Kangi! Ezt a tütülést különböző tárgyakba az én fiam is élvezi. A kékség és egyéb színek pedig kifejezetten jókKép

Virág! Tejcsikérdésben nem tudok segíteni, viszont fejfájás hesssss! Levit ne öregísd, van még két napja a cscsemőkorbólKép Amúgy is Fekete László utódjának készülKép

Beu
beu
 
 


cscsemőkor=csecsemőkor
beu
 
 


Virag,
Ha aggaszt a dolog, nezesd meg dokival. Dani utan nekem meg ket evig jott par csepp tejci. Sot, honapokkal azutan, hogy mar nem fejtem neki kepes volt beindulni a tejci attol, hogy a kisbabas kepeket nezegettem.

Pakolni kene, de valahogy semmi kedvem! Miki 4-kor vegre elaludt, most meg nem merek zorogni, a nagyobbakat meg elkuldtem apjukkal setalni!

Anyukam azt mondja tok koszos a lakas otthon, meg a fuggoleges feluleteken is teglapor ul, felettunk ket honapja lakasfelujitanak.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi,
Képek nagyon szupik, kár, hogy Momoékon kívül mást nem ismerek a bandából Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi Kép
ez azér van, mert nem tudsz eljönni a talikra Kép Majd tavasszal csinálunk hétvégi bulit. És akkor majd elgyössz!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Virga,
Férjed baleseteKép

Zsuzsi,
Köszi a tanácsokat. Idén még maradunk a műfenyőnél, ami nem túl nagy. Talán egy asztalon biztonságban leszKép
Jó pakolászást és jó utat!

Urszila,
De jó, hogy írtál Ariról, épp kérdezni akartam. Gyors gyógyulást, hogy mielőbb hazamehessen. Laparoszkópiával csinálták?
Az autóról semmi hír. Próbáltunk érdeklődni a rendőrségen, de a huszadik kapcsolás után foglalt voltKép

Toffi,
Már én is úgy látom, hogy a plafon az egyetlen gyerekbiztos helyKép

Timici,
Szép súlynövekedésKép Igazi elégtételKép

Kangi,
Kis gyarapodás is gyarapodásKép
Megyek megnézem a képeketKép

Lányok,
Vettem ma puffadós festéket (AMOS Puffy). Hogy kell használni? Mert a tesztpéldány nem igazán sikerült. Biztos rosszul csináltam valamit. Pöttyöztem, radiátoron megszárítottam (nem puffadt fel), hátoldalát vasaltam (így sem puffadt). Ráadásul a felülete is sima, szóval sokat nem értKép

Roni ma tiszta rekedt volt.Kép Nem tudom, hogy betegség vagy csak az éjjeli ordiba (3 óránként, de ő bírta tovább) az oka.Kép Láza nem volt, csak továbbra is náthás.

Maci_2
maci_2
 
 


Valaki dobjon meg emailben egy jelszoval legyszi, nem akarnak beengedni a keptarbaaaaa!!!!!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 




F.
franyo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?