Új privát üzeneted érkezett!

a hab test kontra fej iszonyat azért.

nem semmi édességet nem eszem. inkább csak gyümiket. Pedig a fagyit is imádom de már hetek óta ott áll bent a hűtőben botatlanul.

az hogy tényleg lány e már csak a szülésnél fogom megtudni mert a köldök zsinórt a lába közé rakta totáll és azt nem fogja onnan tudni kibűvészkedni már. De nem baj.

képek akkor tovább
Kép
ez mai.

Kép
Kép
Kép
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: tiszta édi ez a bébi, amint még az arcát is eltakarja :lol:
Asrácok meg...látszik, hogy belevaló huncutok :D :lol:
Vendég
 


Vera:
Hát a viselkedése alapján 90%,hogy kislány :D :D :D .
Nekem Napsugár a szülésig titkolta,hogy mi a neme.. Bogit is alig lehetett elkapni.. De az arcát végig takarta a 4D-s UH-on,bebújt a lepény mögé. Peti bezzeg.. Na,ő nem volt szégyenlős :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

 
 

Vera!
Helyes srácaid vannak, szívesen lennék a hugicájuk! :wink: :lol:
Ha ilyen szégyenlősen elfordul, akkor tuti, hogy kiscsaj! Semmi utalást nem mondott a dokid? Szülésig már nem is mész UH-ra? Én úgy tudom, hogy a 32. hét körül is van még UH, nem?

Alma!
Hajrá építkezés! Uagyanott építkeztek, ahol tönkrement a ház? Vagy hogyan is van ez?

Üdv az új 4gyerkőcös kismaminak!

Mi megvagyunk, most gyors befejezem a pötyögést, és megyek Viki lányom szobájába rendet arkni. Most nincs itthon, így könnyebb a selejtezés. Barátnőmmel gyereket cseréltünk, az ő fia van nálam, aki annyi idős mint az én fia, Viki meg náluk, mert az ő kisebb lánya, aki mellesleg a keresztlányunk is,meg egy évvel fiatalabb mint Viki. Hnap telik le avakáció, addigra csini szobát szeretnék Vikinek,, és ezentúl minden este körletellenőrzés lesz, hogy ne uralkodjon el a káosz! Mert egy fiú soba az ővéhez képest patika!!! :lol: :lol: Még sztem harcoló német alakulatokat is fogok nála találni!!! :lol: :lol:

Arra a kérdésmere senki nem válaszol, hogy ki hol, merre tölti, töltötte a nyarat? Így megkérdem mégegyzser!

Na mentem, mert hallom már Rami hangját! Talán egy darabig ellesz még az ágyában!

moni
 
 


Vera!
Helyesek a fiaid!

Moni!
Mi 5 napig voltunk Alsópáhokon. Ennyi volt a nyaralás.

Alma!
Domonkos aranyos lehet, ahogy négykézláb közlekedik.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok

Vera
helyesek a srácok!
Drukkolok,h lány legyen a pocaklakó! :lol:

Moni
Nahát!Náunk is Zina a rendetlen.de nagyon!Én nem is tudom mikorra növi ki,mert ha z így marad... :roll:

nyaralás:Mi voltunk Zalakaroson egy hosszú hétvégét.

Aztán 2 hete jöttünk haza Balatonföldvárról.Szuper volt!Nagyon jó házat találtunk,olyat ahol elfértünk rendesen.Mi idén a barátnőmékkel nyaralunk,náluk is 3 gyerek van.Így nagy ház kellett.Ez az volt.(légkondi,a kertben medence,homokozó,hinta,csúszda stb.)

Augusztusban pedig egy hétvégére megyünk Nyíregyházára (Dzsungel Hotel).Szuper az állatkert és a hotel ott van bent :lol:
Élményfürdő is van.

És még tervezünk hétvégét a Balatonra,azt még nem tudjuk mikor.

Hosszabb nem fér bele az időbe,mert a férjemnek rengeteg a munkája!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszi, hogy ennyit írtatok az autókról, most úgy vagyunk vele, hogy Wolksvagen Transporter a befutó, ha sikerül, akkor Caravell változatban! De persze minden pénz kérdés, úgyhogy csak remélem, hogy még szülés előtt lerendezzük az autóügyet!

Vera!

Hú, de izgi, hát nagyon drukkolok, hogy ezek után tényleg kislány legyen, de a 32. és 38. héten van még uh.! Hátha odébb rakja addig azt a köldökzsinórt!

Moni!

Mi voltunk Kőszegen kettesben (7 éve nem fordult elő ilyen) júniusban, egy hosszú hétvégén, aztán most júliusban a Balatonon is voltunk 1 hétvégét mindannyian, és, mivel a dokim elengedett, jövő szombaton megyünk Gyulára, 1 hétre!

Hú, na megyek, mert sok a vasalnivaló és ma még tortát is sütök az éppen 4 éves Lehelkémnek!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok! :lol:

Csak egy gyors bekukk, mert ez még mindig nem az én gépem. Üdvözlök minden újat, és Barbamami kedvéért két mondat:

A lányunkról még huszonegykét hetesen megkérdezte a doki, hogy szültem -e már 4kg körüli gyereket, mert folyamatosan 2 héttel nagyobbnak tűnt a tuti koránál... (a fiúk 3500 körül voltak)

A fiúknál egyáltalán nem voltam "kívánós" de Nála állandóan bablevest, töltött káposztát, pörköltet stb.. ettem

Csók mindenkinek! i
iloly
 
 


Ja és 4020g lett :shock:
iloly
 
 


Iloly:
Ne keseríts el....... Remélem kisfiú lesz...... :roll:

Moni:
Na,legalább nem az én lányom a kivétel.. Napsugár szobája folyton úgy néz ki,mintha épp robbantottak volna valamit.......
Peti játék után mindnt elpakol,tökéletes rendbe...... Na jó,nyilván nem lehet ezt minden gyerektől elvárni,de kétségtelen,hogy egyszerűbb lenne..

Hát,mi sehova nem megyünk.. :roll: Idén az építkezésen nyaralunk :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Moni:
Vikinek és Martinnak majdnem egy napra esik a szülinapja? :D Ezt jól beterveztétek :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Moni: a házszám ésatöbbi marad, mert gyakorlatice ott építkezünk, ahol a régi ház áll, de feljebb. Már megvizsgáltattuk azt a részt és nem találtak további fonalakat, meg már a régi házban sem ment tovább, csak ott leöl volt, amit le is kezeletek. Így nincs több esélye az újrafertőzésnek, mintha máshol építkeznénk :roll: . A régi ház mellett van még egy melléképület és azután lett felépítve egy újabb rész, ez lesz a mostani lakóhely. Majd teszek fel képet, hogy világosabb legyen ez a sok kusza leírásom :D .

Mi eddig nem voltunk nyaralni, bár nem is vagyunk azok a nagy nyaralósok. Illetve a nyaralás=pihenés, így nekünk a sima "itthon vagyunk, elmegyünk enni valakihez, valahova, játék a gyerkőcökkel, szalonnasütés, kemencézés", ilyesmi az igazi kikapcsolódás.
Talán majd később, mikor nagyobbak a gyerkőcök akkor majd elmegyünk ide-oda, de egyenlőre még egy kész katonai manőver és költözéshez hasonlító csomagolás az ami megelőzi az ilyen utazásokat. Így egyenlőre itthon nyaralunk. :D
Augusztusban anyós majd lemegy Balatonfenyvesre, ott kapott egy nyaralót és elviszi a csajokat magával egy hétre. No meg mi is lemegyünk egy napra, mikor hozzuk meg visszük őket.
Vendég
 



Vera!

Én aztán meg tudlak érteni, 4 fiú után! Nekem 3 van, de én nagyon meglepődtem, amikor a dokim lelkesen közölte, hogy kislány! A férjemék 2-en testvérek, fiúk, az apjáék 5-en, mind fiúk, a férjemék kb. 15-en unokatestvérek és 3 lány van köztük, hát ezt hívják nálunk "Boross faktornak"! :lol: Ráadásul, ki tudja miért, Szigetszentmiklóson, ahol élünk sokkal több fiú születik mint lány! Ez annyira így van, hogy az oviban pl. már jó 10 éve a csopertokban a nemek megoszlása 2/3-1/3 a fiúk javára! Így én 3 fiú után meg voltam győződve, hogy a 4. is az lesz, de nem bántam, végülis igazán nem ez a legfontosabb, mi mindig szerettünk volna 4 gyerkőcöt!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!
Alma :) , a hitoktatói diplomám szerint alsó tagozatos gyerekekre vagyok hitelesítve, s eddig 3. osztály volt a legidősebb korosztály, akiknek hittant tanítottam.
Netán Neked is van hasonló képzettséged?
Gyönyörű gyermekeid vannak, nem tudom, itt, vagy a másik fórumon láttam-e!
Márti :) Gratulálok a kislányodhoz, nagyon ügyesek vagytok, h 3 fiú után összejött! :) Isten éltesse Lehelt!
Vera :) , szuperhuncut fiaid vannak és sztem nagyon hasonlítanak. :)

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Barbamami :) drukk a sormintátokhoz! :)
Ma szabadnapos vagyok, "eladtam" a gyerekeket, így remélhetőleg sor kerülhet a képekre is.
Addig is szép szombatot!
Judit

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit!
Nem tudnál ajánlani valami könyvecskét a 4 éves fiamnak? Ami gyerekeknek érthetően leírja az alapdolgokat. Pl. egyházi ünnepeket, szertartásokat, stb. Húsvétkor elég nagy bajban voltam, mit mondjak neki, mit is ünnepelünk. A Karácsony sokkal egyszerűbb volt. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok

Boeske

A barátnőm most ír egy könyvet,amiben teljesen gyereknyelven,érthetően lesz leírva az összes ünnep.
Így a húsvét is és az öszes többi.Nem csak egyházi ünnepek.

Nekünk is ez volt a bajunk,h nincs ilyen könyv.
Ezért is gondolta,h akkor ő ír egyet. :lol:
Pontosan nem tudom mikor lesz meg,halad vele.
De még majd jön a kiadó stb.
Vendég
 


Barbimami!
Ezt a nyaralást már ismerem! 5 éve voltunk utoljára nyaralni, mert mindig volt vmi, vagy lakást cseréltünk, vagy ülőgarnitúrát, vagy autót, vagy telket vettünk, vagy építkeztünk! :lol: De majd most mindent bepótolunk!!!

Rendetlen csajszik anyukái!
Kicsit megnyugtattatok, hogy nem csak Viki ilyen! Szép lett a szobája,kellett volna ilyen volt, iyen lett képet csinálnom! Örült neki nagyon, meg is köszönte szó nélkül! És azóta ügyel arendre, nem voltmég nyafi,hogy el kell rakni azt, amivel játszott, vagy a ruháit. Kíváncsi vagyok meddig tart ez a lelkesedés! Még az asztalán van egy-két dolog amire már nem jutott idő, de az már semmiség, ahhoz képest ami volt!

Alma!
Tervetekről, építkezésekről van már kép fenn? Mi lesz a régi házzal? És hogy lehet megvédeni a házat ettől a gombától?

Én tuti sírva fakadtam volna, ha 3.ra is fiam lett volna! Elsőre is lányt vártunk, meg is lepődtünk, mert nem kédeztük meg.Igaz annáljobban imádjuk a nagyfiunkat! Ha jól rémlik ő a legidősebb a topiclakók gyerkőcei közt. És 4. jó lenne ha kisfiú lenne, feltéve, ha Isten ad 4.-et. De a kislánynak is örülnénk, csak ha fiú lenne, akkor kiegyenlítődne a nemek aránya.

moni
 
 


Hahó, itt az éjszakai műszak! :)
Mostanra sikerült levadásznom a gyerekekről képet, remélem feltenni is sikerül...
Ő Péter: Kép

Adél: Kép
Balázs: Kép

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Boeske, így hirtelen nem tudom mit tudnék ajánlani, régen foglalkoztam már efféle dolgokkal, de ígérem, utánanézek!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


(jaj, még annyit, Balázsnak nem "gyárilag" áll félre a szája, csak elbambult... :) sajnos jobb képet nem találtam.)

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Judit!
Szépek a gyerkőceid!
Péteredet idősebbednek mondtam volna!

Tegnap este egy csomót olvastam vissza az elejétől. Igaz eddig is tudtam, hogy egy szuper scapatra sikerült találnom, de ahogy olvasgatok egyre jobban érzem! Nagyon jó fej mindenki!!!

Pont tegnap olvatsam, hogy sokan úgy álltatok a 3. babóhoz, hogy talán ő az utolsó, és többet nem babázhattok. Én még nem érzem azt, hogy Rami az utolsó, bár benne van a pakliban, hogy nem lehet több.

moni
 
 


Mandala?????

Judit:
Peti fiad tényleg idősebbnek néz ki,tiszta komoly nagylegény :D

Rakok fel képet a tegnapi nyaralásról :lol: :lol: :lol: ... Egész nap a fiúszoba dekorációját rajzoltam-festettem,olyan izomlázam van...

Kép Kép

Ez nem lett jó kép,mert fénnyel szemben fényképeztem.........
Kép

Szombaton a lányszobába festem a masnikat körbe :roll: Jó lesz.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok

Barbamami

Ügyes vagy!
Én már alig várom,fent csinálhassam.De hol van az még.. :roll:

Judit
Szépek a gyerekek.

Mandala???
Ildi???
Iloly???

merre vagytok?

Ma megyek a bőrgyógyászhoz!
Remélem nem valami rosszindulatú izé ez a derekamon!
Vendég
 


Voltam a bőrgyógyásznál.

Nem mondhatnám,h nyugodt lettem

Véleménye szerint valószínűleg jóindulatú,de biztosat csak akkor tud,ha szövettanra küldi.
Így aug végén kiműtik és utána lesz biztos :(
Vendég
 


Sziasztok!
Nincs túl nagy pörgés... :(
Köszönöm a gyerekdicsiket!
Barbamami, hihhetetlen ügyes vagy!!!Komolyan!!Úgy sajnálom, h nekem nincs ilyen kézügyességem. S a lányszobába a masnik is szuper ötlet!!
Bocsi ha már írtad, de még nem voltam, hogy bírod így a 9-10. héten?Elkerülnek a rosszullétek?
Alziza, próbálj meg ne nagyon izgulni!!Én is ideges lennék persze, de sajnálnám még a maradék nyarat az agyalással tölteni...Drukkolok!!!!!(egyébként miért csak aug. végén műtik ki?)
Nekem is kéne már mennem bőrgyógyihoz, kismillió anyajegyem van, és a terhesség alatt mindig megváltozik néhány :roll:
Moni :) anno mikor hármaska megszületett, nagyon sokáig (na jó, úgy kb. 1,5 évig :mrgreen: ), úgy éreztem, ennyi elég is lesz! Utána azonban újult erővel tört rám (ránk, mert a férjemre is-aki pedig egyke...)a vágy egy kis pocaklakó után.
A jövőre nézve anno úgy állapodtunk meg, h max. 5 gyermek. Van már a családban 2 olyan pár is, ahol 8-8 gyerek van, az ottani viszonyokat látva (nem az anyagira gondolok, mert azt mind2 helyen csodaügyesen és leleményesen megoldották mindig), így láttuk a legideálisabbnak(tekintve h nagy család volt az álmunk).
Még nem tudom mi lesz ha pocakcsajszi megszületik, mit fogok gondolni (és mennyi ideig), de még csak 30 vagyok, még nem adnám fel gondolatban sem, hogy egyszer újra életet adhassak. S bár anyósom nem győzi eleget megkérdezni, h "ugye most már elég lesz", mindig azt válaszoljuk, (amit gondolunk is)ezt rábízzuk a sorsra, ill. Valakire :wink:

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Alziza: :? remélem én is, hogy jóindulatú...tényleg, miért húzzák ilyen soká a kivevését??? Szövettani eredméyn mikor lesz?Szurkolok!

Judit78: nem, én nem vagyok "szakmabeli" :D , férjem hallgatott teológiát, ő készült hitoktatónak...de azóta már másfele húzott a szíve. Most öreg angol autókat restaurál :D De jól jön ez a fajta "előképzettség" és háttér a munkához való alázattal kapcsolatban. No meg az emberekhez való hozzáállásban... :)
Tényleg édesek a gyerkőcök! :) Péter igazi komoly legénynek tűnik :D .

Moni: a házikó- a régi-egyenlőre áll, majd ha egyszer lesz saját erőnk és anyagi tehetségünk, akkor ismét nekiállunk az "alkotásnak". Addig kívülről bevakoljuk most, hogy azért kinézzen valahogy...elvégre a főúton van és elég impozáns(nak) néz(hetne) ki :D A gombától egy házat sem lehet megvédeni, de ahol már volt, ott lekezelik és egyenlőre csak jó visszajelzések vannak...

Barbamami: le a kalappal! Írtó jó dolguk van a gyerekeidnek!!!! :D

Hamár könyvekről van szó, ajánlok én is két írtó jó olvasmányt. Az egyik egy francia író-rajzoló páros Goscinny és Sempé műve a Kis Nicolas kalandjai... :D :D :D Van egy pár... :D
A másik egy hazai apuka Süveges Gergő: Apa-kép-írás című családi kalamajkák, szülői praktikák, gyermeki trükkök nagyon vidám és olvasmányos szösszenete.
Valaki... valamelyiket... ismeri? :D
Én sajnálom, hogy nem tudtam beosztani és hamar kiolvastam őket...tiszta üresség van bennem most, hogy véget értek...annyira feldobta a napjaimat! :D
Vendég
 


20 percig írtam..,és minden elszállt............. :evil:

Hát most nincs energiám..(és kedvem.. :( ) újraírni..
Majd talán holnap..


De Alziza,Judit,Alma:köszi :oops: :oops: :D :D

Ja,és Alziza:
Én se értem,minek húzzák az időt. :shock: De mindenesetre bőven időben elmentél,jól tetted,mert így biztos semmi baj nem lehet!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Süveges Gergő könyvét én is olvastam. Férjemnek vettem házassági évfordulóra, de nem bírtam ki, előtte elolvastam. :)

Én most egy gyereknevelési könyvre várok. A címe Testvérek féltékenység nélkül. Az első kötete nagyon jó volt (Beszélj úgy...), remélem ez is ilyen hasznos lesz.

Jó éjszakát!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Alziza!
Drukkolok én is!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok

Köszi a drukkokat.

azért várhatunk,mert elvileg jóindulatú és így nyáron inkább nem műtenék,h ne érje nap a sebet meg ilyesmi.
Vendég
 


Boeske: nálatok volt/van tesó féltékenykedés? Miben nyilvánul meg? Lökdösés, bántás, vagy épp a túlzásba vitt szeretgetés?

Nálunk hála Istennek eddig nem tapasztaltunk semmi féltékenykedést. Reméljük a Negyedikkel is ugyanolyan természetesen foglalkoznak majd a Nagyobbak, mint eddig a kisebbekkel.

Más téma: tud-e valaki olyan programot vagy neten elérhető programot, ahol frizurákat próbálhatok fel? Vagyis ahol beillesztek egy képet magamról és kiköp néhány verziót. Rövid, raszta :D , tök egyenes...mert megígértem, hogy ezúttal nem vágatom le, bár néha már az ollóért nyúlok...
Csak a hecc kedvéért :D
Vendég
 


Alma!
Barna és Márk néha bunyóznak. Bár ált. Márk csak oda szeretne bújni a bátyjához, ő meg nem akarja, és innen indul az egész. Szóval nem kifejezetten testvérféltékenység szerintem. Na meg a tipikus probléma: mindig mindenkinek ugyanaz a játék kell. :D
Mondjuk neked a lányaid a nagyok. Az kicsit más helyzet, mert a lányokban már ilyenkor is van anyai ösztön, így jobban bánnak a kisbabákkal, mint a fiúk. Bár ez nem biztos, hogy mindig így van, de én így tapasztaltam. Barna és Márk inkább közönbös volt Andrissal. Akkor fog beindulni a versengés és rivalizálás, amikor Andris feláll, meg azt eszi, amit ők, vagyis egyenrangú fél lesz.

Hopp, valaki sír...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


No, valami rosszat írtam, hogy eltűntetek?

Persze, mindenkinek sok a dolga...
Én ma már végigporszívóztam a lakást, autószerelőműhelyt építettem, mostam. Most jön az ebédfőzés, baracklekvár készítés, felmosás, vasalás. Közben persze autószerelőműhely-javítás, újabb felmosás a kiöntött tea miatt, stb, stb.

Képzeljétek, Andris mozgása másfél hónapig alig változott. Most 1 hete pedig összevissza forog, négykézlábra áll. Hirtelen olyan ügyes lett. (Igaz, ebben Márk a csúcstartó, ennyi idősen felállt a járókában. :? )

Na, akkor ebédfőzés.....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Heló, heló!

Vagyok néha, de csak olvasni, pakolás közben néha benézek, de időm nincsen arra, hogy írjak is. Csak most :wink:

Képeket majd teszek, csak lusta vagyok lekicsinyíteni...... :roll:

Augusztus 2-án meg költözünk, így nem leszek majd egy darabig, amíg be nem kötik a netet a másik lakásba. :evil:

Képzeljétek, megkaptam az iskolából a csekket, felemelték a tandíjat, most az első részlet 56100, amit szept. 20-ig be kell fizetni, utánna még jön a második csekk. :evil: :evil: Tavaly az első volt 51000, a második 34000. :roll:

Na csá, majd jövök, ha még tudok, addig is mindenkinek kívánok szép nyarat,a kismamiknak kitartást.......a gyerkőcöknek hosszú nyáriszünetet!!!!!!!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi:
Na,akkor ti hamarabb túllesztek a költözésen.. :roll:
Milyen suliba jár a lányod??


Kész a lányszoba dekorálása is :D :D Már csak az ajtót kell lefesteni,meg parkettázni (mivel a párom parkettás,ez a része nem lesz gond.. :D )
Kép Kép Kép

Lányszoba-fiúszoba...:
Kép

Mandalaaaaa??? Merre vagy? Már nagyon régen voltál!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


BARBAMAMI!!!!

Olyat írok el sem hiszed! :shock: :shock: :shock:

Az én férjem ismeri a te férjed!!!!!

Honnan derült ki?

Olvasom,h a férjed parkettás!
Én már sokat halottam a te férjedről,mivel dolgoztak már együtt töbször!(az én férjem festő)

Na tehát:amikor olvasom,h parkettás,gyanús lett.
-3 gyerek(most már ugye nem)
-Érden laktok
-sokáig készülő ház
-parkettás férj
Szóltam a férjemnek,h jöjjön mutatok valamit

visszakerestem a képeiteket,mutatom a férjemnek és azt mondja igen,ez a Pisti. :lol:

na mit szólsz???
itt levelezünk már nem is tudom mióta!
Milyen kicsi a világ :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Alziza:
Hát ez állati! :lol: :lol: Kicsi a világ,de ennyire? :D :D
Akkor a te párodat szokta hívni a Pisti,ha nem biztos valami glettelésben... a házikónkba? :D
Mesélt már nekem egy 3 gyerekes festőről,aki "ugyanolyan nem normális,mint én" jelzővel van ellátva :D :D . Mármint,hogy iszonyat alapos.. Ez manapság elég ritka..,főleg az építőiparban. :roll: :roll:
Pisti néha az agyamra tud menni,mikor a legapróbb hibákat is 5x kijavítja........

Na majd előveszem,ha este hazajön :lol: ,csak most ki van kapcsolva..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamai

Visszajelöltelek! :lol:
Igen Ferkót szokta hívni Pisti.Ferkó meg Őt ha parkettával kapcsolatban kell valami. :lol:

Valóban Ferkó is alapos és engem is az őrületbe tud kergetni amikor "szötyörög" valamin,h pontosan jó legyen.
Vagy amikor felhívom,h kb mikor jön és ahhoz képest amit mond késik úgy 2órát,mert épp túl alapos volt.
Mostanában pedig ez sűrűn van így mert "rászokott" a foltos falakra,antikolásra,márványozásra.Most valahogy olyan kuncsaftköre lett ahol erre van igény.Ez persze nem baj pénzileg,de egyre kevesebbet van itthon.De Te ezt ismered.
Vendég
 


TÖBBIEK????

MANDALA????
Vendég
 


Szia Lányok!

Mindjárt visszaolvasok... csak előbb elsírom a mondandóm... :(

Mondjátok, normális dolog az, hogy azért bőgök, mint állat, mert anyósom elvitte a három gyerekemet Velencére négy napra?!!!! :shock: :roll: :?:

Örülnöm kéne, hogy nyaralnak az én drágáim, erre meg önző barom módjára itt bőgök, hogy elmentek. Már két napja kavarog a gyomrom ha arra gondolok, hogy mennek és nem leszek ott, hogy megvédjem, átöleljem, megpuszilgassam őket! Komolyan mondom, tiszta agyament vagyok! Most is három csepp kezet látok magam előtt ahogy integetnek az autóból és bőgök mint állat!
Erről sürgősen le kell szoknom, de nem tudom a módját! Valami iszonyat görcs van a gyomromban, gombóc a torkomban és kész vagyok!
Amikor itthon vannak és az idegeimet eszik, akkor azt mondom, milyen jó lenne csak két nap magány.... erre ha meg elmennek, a szívem is velük megy! Túl nagy a csend...
Ti hogy csináljátok ezt? Hogy rendezitek magatokban a féltés, hiány, aggódás dolgot? Mert engem megőrít.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Na, a teljesség igénye nélkül..... :D

Szia Márti! Üdvözöllek körünkben! Jó látni, hogy egyre több "nemnormális sokgyerekes" van kicsiny hazánkban! :) És lám.... szinte mind azonosan gondolkodunk dolgokról... Hát, nem véletlenül telne meg velünk egy egész osztály Lipóton... a rossznyelvek szerint. :) De ezt hagyjuk is, mert elönt a harci ideg! A minap is kaptam egy üzletben hasonlót, azt hittem nekiszaladok az eladónak... aztán úrilány módjára viselkedtem és egy kedves, ám igen szúrós megjegyzéssel ütöttem el a dolgot. :evil: Ja, csinálj vonalzót! :)

Ildi: nagyon fogsz hiányozni! Már így is hiányoltam a sok csilli-villi dekorkáidat, meg a kedves hsz-eidet! Erre most elmész, ráadásul bizonytalan időre! :cry: Siess kérlek vissza hozzánk! Remélem hamar lesz internet a szép új lakásotokban!

Barbamami: már megint megfertőztél Te bestia! :D Mit csinálok míg nem lesznek itthon az én cseppjeim? Lámpát a szobájukba, meg festek a falra is valamit... a múlt hétvégén meg hol voltam? Na hol? Drótékszerkészítő tanfolyamon! Na ezt kapd ki! És már nézegetem a website-okat, hogy az ötleteket kompletten összeállítsam amivel majd elindulunk mi ketten... ugye tudod miről beszélek, hm? :wink: Nemsokára meglátogatlak, vagy gyertek el Ti hozzánk és megbeszéljük a részleteket! :)
Pocaklakó rendben van? Hú, nemsokára be kell számolni a nagyeseményről a tesóknak!

Boeske: utánanéztél? Lesz augusztusban Mars-csodálás? Vagyis: tudod, írtam, hogy kering egy pp arról, hogy a Mars akkorában látszik, mint a Hold idén augusztusban. Ez kamu, vagy tényleg így van?

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Moni: csak Neked, hogy ne érezd oly egyedül magad a rend-kérdéssel :lol: ..... Erre mondták a lányok itt a topicban, hogy mennyire otthon éreznék magukat nálunk! :D

Csatatér a gyerekek játszószobájában (közel két óra alatt sikerült rendet tennem utána):
Kép
Kép

Ez a nappalink közvetlenül bombatámadás után:
Kép
Kép

Komolyan mondtam a férjemnek, hogy tiszta ciki, hogy nálunk nem lehet úgy fotózni, hogy a háttérben rend lenne... vagy a mosott ruhák állnak kupacban kockásításra várva, vagy a könyveim vannak szanaszét, vagy csupán másfél méteres magasságig borítja a szőnyeget a lego és az építőkocka.... :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mennem kell lányok, Mesike felébredt. Megint nem tudom majd levakarni sem magamról... a múltkor is amikor a tesók nem voltak itthon, annyira nagyon anyás lett. Hiányzott Neki a nyüzsgés, ami a tesók miatt ugye mindennapos. Most is biztos ez lesz.
Mindenkinek szerettem volna reagálni egy-egy gondolat erejéig a hsz-eire, de most csak ennyi futotta tőlem, nézzétek el nekem.

Pussz és kellemes szép nyári napot mindenkinek! :)

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!


Tiszta ciki, így Mandala után azzal kezdeni, hogy végre írok, mert a kölkök elmentek anyukámhoz egy hétre :lol:

Na jó , tegnap hazafele még én is egy kicsit elgondolkodtam, hogy mit is fogok most kezdeni az időmmel, de mire haza értem megoldódott! Először voltam kicsit sarokszelepet és tömítő anyagokat venni, majd 1,5 órán át szereltük a mosdó egyik szelepét, amiből 1 óra azzal ment, hogy felakasszuk a "lefolyó takaró" porcelánt (kb 25 kg) a mosdó alá. SIKERÜLT most nem folyik hideg víz, mert csak azt a szelepet felejtettük el megnyitni, úgyhogy a mai esti programom is megoldódott. :? Ma újabb 1 órán át fogom a mosdó alatt tartani a cuccot úgy, hogy lehetőleg ne mozduljon el és ne essen le, amig apa ráncigálja a rugókat és csavargatja a csavarokat. :lol: :lol:
Azt azért meg kell említenem, hogy amikor leszedte apa és én még nem értem haza, a 25kg takaró felett lévő legalább 50 kg os modót is tartotta 20 percet, hogy le ne essen, mert várta, hogy megérkezzek.

Amúgy értelek Mandala teljesen :D én kiszámoltam, hogy utóljára 4 éve volt ilyen, hogy ketten lettünk volna csak itthon. Tehát kihasználva a lehetőséget, mint egy tornádó fogom a lakást kitakarítani. A gyerekszoba még mindig nagyon hasonló állapotban van mint a képeken, és hogy fokkozzam az együtt érzést pont olyan színű a kanapé, amit EKTORPRA akarok cserélni, mint ami nálatok is van.

Mi most hülyére kirándultuk magunkat a kisfiúkkal, egy hét alatt autóztam megint 1600 km-t, de jó volt. Voltunk barlangban Aggteleken, mindenki a maga vérmérséklete szerint értékelte a dolgot. Legédesebb Lócika volt, aki először az ősemberek elől akart elmenekülni, aztán a baktériumok miatt aggódott. Én azért aggódtam, mert azzal kezdik a vezetést, hogy bárhol tilos a barlang falát megérinteni, mert akkor nem nő több cseppkő. Szerintetek a kisfiúkban mikor ébredt fel a vágy az egy órás séta során, hogy először megpróbáljanak a falhoz érni? :lol:
iloly
 
 


(Elküldtem, hogy ne törölje ki.)

Barbamami és Alziza!

Gratulálok, ez egy igazi egymásra találás! És még a kanapé ízlésetek is egyforma.

Amúgy gondolkodtam a dolgon, és visszatérve Barbamami kérdésére a nagy gyerekről arra jutottam, hogy a kislány aki mindig nagynak tűnt UH-n, nemcsak nehéz, de hosszú (58 cm) is volt. Legalábbis a fiúkhoz képest Ő volt a leghosszabb. Azért nem mindegy, hogy hogy egy 40 cm-es gyerek 4 kg vagy egy 58 cm-es nem?

Barbamami még mindig csodálom képességeidet! Csak, hogy értsd: kicsit meg kellett néznem, miért is van a sok bordó masni között az a néhány világos, ami köré bordó hátteret festettél?! :oops: Hát nem vagyok egy kreatív...

A Marsról én is kérek infót, mert innen tuti látjuk, ha látszik.


No most nekilátok, és mindent megtudtok majd a részletekről :twisted:

i
iloly
 
 


Na,akkor megint elölről..... Egyenként.... mert minden elszállt..


Végre megjöttek az elveszettek! :lol: :lol:

Iloly:
Jó lehetett a barlangos túra. El tudom képzelni,hogy eszükbe se jutott hozzáérni a barlangfalhoz :twisted:
Milyen agyament gyerek nem akarja megérinteni? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Mandala:
Jók a képek! :lol: Én nem merem idáig fajulni hagyni a dolgokat,mert ezt már nem tudnám ép elmével elpakolni. Úgyhogy ÁLLANDÓ JELLEGGEL pakolok........ :roll:
Hogy mi lesz a költözéskor?..
A gyerekek mindenesetre biztos élvezni fogják.. :roll:
Az a legszebb,hogy az alsó szinten még nem lesz lerakva a padlólap,mert gyűjtünk a padlófűtésre.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Épp tegnap vitáztam a párommal... Mondtam neki,hogy aznap,mikor rakja a padlólapokat (ugye 24 óráig nem lehet rálépni) átjövök a gyerekekkel anyuhoz. Abszolút nem értette,minek. Majd addig fent lesznek...........

Namármost a padlólapokat csupán a konyhában,nappali-étkezőben,és az egész előszobában kell lerakni. Tehát.. egy 7,egy 3 és egy 1 éves gyerek egész nap fent dekkolna a gyerekszobákban némi hidegélelmen....

Most őszintén.. MIT nem ért a problémámon egy férfi????

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?