Új privát üzeneted érkezett!

Mi sűrűn szoktunk csak csajos bulit csinálni néha kell!!!

És hát ezek többnyire NAgyon nagyon jóóóókkkk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viccesek szoktunk lenni amikor 7 csaj aki enyhén italozott beállít vhova!

De még azér télvezzük az ilyen alkalmakat!

Kiriki!

Az én cikklusom is tini jellegű!
Múlt hónapban 5 napot csúszott, hogy most mi lesz......
Majd kiderül!

Menjetek is nyaralni! Ennyi kell!!!!!
Hátha már 3 fogtok visszajönni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


sziasztok!
Végre megint vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiri!
Hát nem akarom elkiabálni, de főnökasszonyom szerdán mondta nekem, hogy hivatalosan is szeretne áttenni a másik könyvtárba..... hát majd meglátjuk, hogy most sikerül-e.... drukkoljatok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Már csak két hét és utána mini nyaralás.... de jó lesz nektek!!!! A mi mininyaralásunknak még van hátra 3 hét!!!
Nekem most úgy néz ki, hogy a pé-m beállt 13. napra. Viszont a vége?????? Hát csajok, ez a hüle Closty jól bekavarta a végét :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Niki!
Nem semmi, hogy mit szedtél már megint össze :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Jobbulást neked :!: :!: :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A szilveszteri buli már a javában tart, pia, tánc, miegymás.. Egy srác odamegy egy már jó ideje ücsörgő lányhoz:
- Veled nem táncol senki?
- Nem.
- Akkor feltennéd a virslit főni?
_______________________________________
Szőke a lottózóban:
- Mi az a lottó?
- El kell találni 5 számot....
- Értem...és milyen messziről?

Ketten állnak egy szálloda recepciójánál, egy férfi és egy nő. Ahogy a férfi megfordul, véletlenül a könyöke ütközik a nő mellével.
Gavallérosan megjegyzi:
-Hölgyem, ha az ön szíve is olyan lágy mint a keble, akkor biztos meg fog nekem bocsátani...
Mire a hölgy:
- Uram, ha a farka is olyan kemény mint a könyöke, akkor a szobaszámom a 264-es!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.


Interkontinentális repülőjáraton a személyzet nyugodtan kávézik a kabinban, amikor egy farkas töri rájuk az ajtót. Gondolkodás nélkül elkapja a kapitány grabancát, és szól:
- Téged most felfallak!
- Ne egyél meg farkas koma! Én vezetem a gépet, ha megeszel, ki fog leszállni?
- Na jó. Akkor másodpilóta téged.
- Jaj engem se egyél meg, mert a kapitánynak szüksége van rám, hogy biztonságosan földet érjünk.
Ekkor lép be a kabinba az egyik stewardess.
- Akkor nincs más hátra, téged kell megennem.
- Hát egyél, de figyelmeztetnélek, hogy ebben az esetben leszállás után téged dugnak meg a pilóták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Jók a viccek :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az jó ha veállt a pé-d nem?
Hogyhogy nem tudod mikor van a vége?

Az tök jó hogy át karnak tenni! Bizti kiérdemelted és meg vannak elégedve veled!
Nagyon drukkkkk hogy ez is sikerüljön!!!!!!!!


Hát igen már a boltban a kolléganők is ezen röhögnek!
Mindíg van velem vmi szarság...
Már mi is csak nevetünk rajta!

Eddi a páromra jár ta rúd most úgy tűnik én vagyok soron
:shock: :D

Niki

Kép
pamilla
 
 


Helló lányok!
Jó rég nem írtam, de szerencsére végetért a készülődés,elmentünk nászútra, és még van 3 nap szabim, íghy csakszerdán megyek dolgozni....
Igérem jövök hamarosan, csak most hulla vagyok, nemrég értünk haza.Sok szép helyen jártunk, majd mesélek!
Esküvős képeket meg tudjátok nézni iwiw.-en:)Bár gondolom már megtettétek:)

Nagyon köszönjük a gratulációkat!!Szuper buli volt! :wink: :lol:
Jó éjt mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Végre, kicsit újra felpezsdültünk.

Niki! Sajnálom, hogy ilyen nyavalyát kaptál. Remélem, "csak" bacis fertőzés és nem ekcéma. Azt kicsit nehezebb kezelni.

Zsu! Micsoda jó hírek! Biztos nagyon ügyi vagy, s ezért akarnak téged az új helyre tenni. Drukkolok, hogy összejöjjön. Biztos írtad már, de én nagyon feledékeny vagyok, hova mentek nyaralni? Az a 3 hét mindjárt itt lesz. Már én várom, hogy ez a két hét elteljen.

Morzsa! örülök, hogy minden jól sikerült, s várunk vissza. Természetesen megnéztem a képeket, s nagyon szépek voltatok.

A szombati buli nagyon jó lett, kicsit nehezen aludtam el utána, mert nálunk a franciaágy furcsán körbe-körbe mozgott, főleg ha becsuktam a szemem :wink: Meg is beszéltük a csajokkal, hogy legközelebb is tartunk ilyet. Az egyik barátnőm hétvégi házában voltunk. Egy olyan nyaralót én is elfogadnék, tuti kint tölteném ahétvégéket és a szabadságomat. Ma pedig Döröskén voltunk fürödni. Nekem nem volt sok kedvem, kicsit megviselt a tegnapi nap, így csak az árnyékban olvasgattam, pihiztem, de így is jó volt. A férjem viszont nagyokat pancsolt a vízben. Az előbb olyan vihar volt, most pedig süt a nap.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Kiri!
3 hét múlva Szovátára megyünk, szeptemberben meg Horvátba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma lent voltunk a Velencei tavon.... isteni volt egészen addig, amíg perzselni nem kezdett a nap úgy három körül. Akkor haza jöttünk.... Egészen addig felhős volt az ég és fújdogált a szél is, de jót lehetett fürcsizni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt már esett egy kicsit, de szerintem a vihar még csak most fog jönni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, meg is érkeztem.

Látom Niki valami csúnyaságot összeszedett!!!!Hess!!!!!!!!!!!Én is ilyen vagyok, ha fürdőbe megyek, azonnal összeszedek mindent.Főleg ha melegvizes:)


Zsu!
Gratula az áthelyezéshez, sztem már tuti áttesznek! Nem véletlen, a jó munkaerőt mindenhol megbecsülik :wink:
Húúúú, most kicsit irigy birigy vagyok, ennyi szép helyre elmenni!!!!!! Sajnos mi nem megyünk már az idén sehova, de tervben volt horvátország, csak a fránya anyagiak:(
Reméljük sok szép élménnyel gazdagodtok! :)

Kiri!
MIcsoda bulit csaptatok:) Én nem szoktam eljárni csajokkal sehova, pedig nem árt néha leereszteni!Példa erre, ahogy Te is mesélsz róla:)Biztos jó lehetett!

Esküvő sikeresen végetért, csak hát hogy ne legyen teljes az örömünk, mi pakoltunk össze a végén, és reggel(10 körül) vittük el a maradékot, amit éppen nem tettek el a pincérek.Történt ugyanis, hogy tudtam mennyi kaja maradt meg, és a felét kaptuk meg :cry: HIába mondtuk, láttuk mennyi volt, azt aválaszt kaptuk, ők ennyit vettek át:( Sztünk a piából is vettek el(azt nagyker áron vettük, és nem csináltunk buli után leltárt), mert a végén nagy számlát kaptunk:(
Szomorú az egészben az, hogy még nekik is pakoltam sok sok sütit, és lazán fogyasztottak ők is a piákból:(Engedve volt, nem akartunk bunkók lenni.
Rengeteg husit rendeltünk, semmi nem maradt, (sztünk ki sem hoztak annyit), leves sem, pörkölt is 3 kis piklivel, ami azért feltünő , mert 75 vendégre volt rendelve, pedig 66.-an voltunk:(Szóval bőven maradnia kellett volna:(
Bérleti díjat 2 órával többet számoltak el, mert ott maradtunk segíteni összepakolni.Szóval ez volt a negatív része.
Maga a buli része nagyon jó volt, rengeteget táncoltam, szinte egész éjjel, a kaja finom volt(már amit kaptunk):)
Eddig pozitív vélemények jöttek vissza.
Majd csinálok egy honlapot, ahova felteszem a képeket, csak legyen időm:)

Nászúton a Kékesbe, Eger, Egerszalók, Aggteleki cseppkőbarlangban voltunk.Nem foglaltunk szobát, elindultunk a vakvilágba, mondván, majd alszunk valahol:)Szuper volt, erről is majd lesznek képek:) 3 napos kis túra volt, jól elfáradtunk.Voltunk az egerszalóki élményfürdőben, 17 medencés "kis" starnd, oltári nagy! Szuper volt!

Na, nem foglalom tovább a sorokat, megyek vacsit adni a párocskámnak.
Gyógyszert szedem rendületlenül, (csak 2 X felejtettem el ebben a hónapban),aztán ha most megjön(remélem nem), akkor nézetek egy prolactint, hogy is állunk:)
Puszi mindenkinek, bocsi a litániáért!

morzsa
morzsa25
 
 


Három egér beszélget egy bárban az éjszaka közepén. Az első egér legurít egy Jack Danielst, odavágja a poharat a pulthoz, majd a második egérhez fordul:
- Amikor találok egy egérfogót, akkor a hátamra fekszem, a lábaimmal kiveszem a sajtot, majd a lecsapódó kart elkapom a fogaimmal, így elvégzek 20 felülést - amolyan étvágygerjesztő gyanánt -, aztán meglépek a sajttal!
A második egér rendel két Bloddy Maryt, felhajtja mindkettőt, a két poharat odacsapja a pulthoz majd így szól:
- Na igen. Én, amikor patkánymérget látok, akkor igyekszem minél többet összeszedni, hogy hazavigyem. Otthon bedarálom, majd minden reggel egy jó adagot adok a kávémhoz, hogy megadja az alaphangot a nap további részéhez.
Ezen is jót bólogatnak, majd a harmadik egérhez fordulnak. Az felsóhajt, majd nyugodt hangon megszólal:
- Nekem nincs kedvem itt veletek hülyéskedni. Haza kell mennem megdugni a macskát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kisgyerek kérdi az apját:
- Apa engem a gólya hozott ?
- Persze kisfiam
- És anyu régen jól nézett ki?
- Persze kisfiam
- Akkor miért a gólyát dugtad meg ?


A tömött pesti buszon két barátnő beszélget:
- Képzeld, lehet, hogy gyerekem lesz!
- Hát ez nagyszerű, és kitől?
- Nem tudom, nem tudok hátrafordulni.


- Nagyon hiányoztam kedvesem, amíg két hétig távol
voltam?
- Óh! Hát nem voltál itthon?


A kórházba sebesültet hoznak:
- Nős? - kérdezi az orvos.
- Nem, autóbaleset.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt az infot most loptam egy másik topicból:

"Csajok!
Olyan sokaktol hallom hogy laporoszkópiát kell csinálni és sokaknál egy kis ciszta is előfordul.Nos nem tudom hogy tudtok e róla(én sem tudtam)hogy akinek van lakásbiztositása és ezen van külön személyre szóló biztositása is erre fizet a biztositó!Nekem volt már ilyen műtétem akkor nem tudtam róla most áprilisban megint volt laporoszkópia és egy kis mióma göböt is eltávolitottak.Beadtuk a zárójelentést a biztositóba tegnap kaptam választ az orvosi bizottságtol!szószerint felvisitottam az összegtől!Ílyenkor minden fillér jól jön.Gondoltam megosztom veletek ezt az infót hátha sokan nem tudják!"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu! Jók a viccek. Köszi, hogy megosztottad velünk ezt az infót, ezt én sem tudtam, hog a biztosító erre is fizet. A Velencei tavon voltatok? Mit érdemes arra megnézni? Mi oda megyünk nyaralni két hét múlva.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hát mi célirányosan Velencére megyünk, ott szoktunk strandolni. De Gárdonyt is nagyon dícsérték már!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok Csajok!!!!

Na már itt is vagyok!

Zsu!

Köszi hogy megosztottad velünk is ezt az infót!
Jó tudni ezeket a dolgokat:)

És nagyon jók a viccek!

jobb már a pocid?
cikó feszül még?
Vagy már elmúltak a tünetek :wink:

Kép
pamilla
 
 


Mi ma voltunk a lombikos palinál!

De persze hogy jó legye na npom vasárnap helyett ma látogatott meg piri :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kicsit géz de mindegy mer túgysem akart megvizsgálni!

De sajnos semmi jót nem mondott :(
Csak azt hogy mér kellenek vizsgálatok amiket meg kell csinálni ebben hónapban és utánna nem lombik hanem inszem!!!!!!!!!!!!!!
Megint!

Mire én megkérdeztem hogy akkor miért mondta a másik doki azt hogy ne legyen több mert nem valószínű hogy sikerül!
Vagy kkor ő mondja meg azt hogy nagyobb a valószínűsége annak hogy a többi inszem sikerül???
Mire azt válaszolta hogy nem semmivel nincs nagyobb esélye és valószínű nem is sikerülnek!
És itt nem volt semmi de...

Tehát nem tudtam meg hogy akkor miért kell mér 3 hónapot várnom arra hogy lombikos leygek!

Úgy kiborultam ezen hogy amikor kijöttün ka rendelőből úgy bőgtem mint 1 kisgyerek!

Ja vmilyen bacivizsgálatot kell csinálni a páromnak a spermáiba!
Na akkor ezen is kiborultam (mer már olvastam olyat hogy vkinek a párjánál volt) és ezér tcsúszhat a dolog!

Szóval amikor kijöttünk teljesen letörtem és egés zestét végigbőgtem!

Bocsi senkit nem szeretnék lehúzni csak gondoltam leírom hogy velem mi történt!

Remélem nektek jobbna sikerült napotok volt!!!

Pusz
niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Niki!

A fene essen bele!!!!!!

De fel a fejjel.... gyorsan lezavarjátok a kötelező számú inszemet és jöhet a lombik!!!!!!!!!

De addig is tessék bízni :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

(((((Nini)))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Niki! Ne kenődj el! Tudod, a remény hal meg utoljára. Még az is lehet, hogy amire most azt mondják, hogy valószínűleg nem sikerülnek (inszem), a végén babóca lesz belőle. Ha a párodnál van baci, azt is lehet kezelni. Bízzál a dokidban, hiszen ezért váltottál dokit. Remélem, ma már jobb kedved van. Ezek a fránya pirik úgy látszik össze-vissza jönnek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Ma megkaptam a vérvétel eredményét. A prolaktin 321 (a 3. napon), a progi pedig 44,5 (a 21. napon). Szerintetek a progi eredményem jó? A prolaktinról úgy tudom, hogy igen, de a másikat még sosem nézték.

Most csak ennyire futotta ma tőlem, mert rettenetesen fáj a fejem, még nézni sincs kedvem. Puszpusz mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiri!
Szerintem mindkettő nagyon jó eredmény.... gratu hozzájuk :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást!
Most már azért jobban vagyok bár a lelkemnek még kell 1 kis idő!!!
De már legalább nem vagyok olyan negatív hogy elő lehessen hívni
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szóval ma volt 3. napi hormon, jövő héten megy a párom megint ad le anyagot és akkor vesznek tőle is vért (hepatitisre, HIv.re meg ilyenekre nézik), aztán aug. 5.,-én megyek 20 napi hormont nézetni (ami nálam 21 lesz :lol: )!!!!

Hát egyenlőre ezek a rövid távú tervek!

Igazából most csak azon drukkolok hogy minden legyen rendben ne legyen baci a férjecskémnél és nekem legyen okés a hormonom!

Mer takkor legalább az inszem mehet aug.-ban!!!!

Szóval ez van!

Ja az érdekesség hogy ma már semmi piri nincs!
Csendben jött fű alatt és így is távozott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki!

Jobb már a fejed? Jobbulást

Sztem is jók ezek az eredmények de majd azér ta doki mondja meg a tutit!!! :wink: :lol:

Nem tudom jól emlékszem e de nálatok néztek a párodnak bacikat?

Sajna csak arra emlékszem hogy vkinek már volt ilyen a párjánál :oops: de arra nem hogy kinek és visszaolvasni meg nem szeretnék ennyit!

Zsu!

Újabb clostys hónap!!!!
Újabb remények!!!
Mik a tervek erre a hónapra?

Na nme traktálok senkit tovább!

Szép estét és nagyon jó pihit!!!

Puszi
niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Niki!

Igen, ez a 2. Clostis hónapom és egyben az uccsó :lol: :lol: :lol: :lol:

Elvileg vasárnap lenne pé.... lehet, hogy most később lesz :?: :?: :?: :?: A hőm még mindig lent van :shock: :shock: :shock: :shock:

Most épp össze szedtem jó kis gombát.... most kamillázom pé-ig, aztán jöhet a Canesten Kombi.... apa kukiját is kezeljük közben.....Canesten krémet vettünk neki :roll:

És majd augusztusban jövök a pozitív tesztemmenl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi, már jobban vagyok, még fájdogál a fejem, de már nem úgy mint tegnap. Azért kicsit bosszant, hogy miért fáj 4 napja.

Remélem, hogy a doki is azt mondja az eredményeimre, mint ti.

Niki! Az én férjemet még nem vizsgálták, majd az ősszel kerül rá sor, ha addig nem leszek kismami. Meglátod, minden rendben lesz, s jöhet az inszem augusztusban. :lol:

Zsu! Az a fránya gomba. Dokihoz is mész, hogy kikezeljen vagy csak házilag oldod meg. Néha én is összeszedek ilyen nyavalyát, ezért nekem a dokim azt mondta, hogy hetente-kéthetente (szóval alklamanként) használjak gynoflor hüvelytablettát. Tényleg igaza lett, mert azóta nincsenek ilyen gondjaim. Ráadásul ez a tabletta nem is folyik annyira vissza. (Bocsi) :oops:
Mielőbbi gyógyulást! Augusztusban gyere a + teszttel! :lol:

Ma babáztam egy kicsit. Az uncsitesóm kisfiát fogdoztam egy kicsit, olyan tündéri volt, 2 hónapos, nagyon édes volt. Kicsit össze is szorult a szívem, hogy még miért nem tarthatom a karomban a miénket.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiri!
Köszi a tanácsot!!!
Apának végül vettünk Canesten kenőcsöt, én meg reggel-este kamillázok..... egy másik doki szerint nem szabad így pé előtt sem kúpozni, sem tablettázni a hüvelyben..... úgyhogy maradt egyenlőre a kamilla.... pé után azért veszek valamit.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Remélem, használ apácskádnak a canesten. Egyszer én is kamilláztam, s a doki azt mondta, hogy az sem jó, mert szárít. Nem tudom, én nem úgy vettem észre. az a kúp amit írtam, még terheseknek is jó, de csak receptre lehet kapni. Jobbulást!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszike! Hétfőn elmegyek a dokihoz azért, hogy nézze meg, rendesen elmúlt-e???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gonosz kismalac egy fenyőfaágon üldögél.
Arra megy a medve és megkérdezi:
- Mit csinálsz itt kismalac?
- Cseresznyét eszek.
- Dehát ez fenyőfa!
- Kuss! Hoztam.

Gonosz kismalac odamegy a vasúti jegypénztárhoz és gonosz hangon így szól:
- Egy retúrt kérek!
- És hova?
- Hova, hova, hát ide vissza!

Gonosz kismalac kifog a tóból egy aranyhalat:
- Ha visszadobsz a vízbe kismalac, hálából teljesítem egyetlen kívánságodat.
- Dögölj meg!

Gonosz kismalac beleesik a gödörbe. Arra jár a jótündér:
- Várj agresszív kismalac hozok egy létrát!
- Nem várok!

Gonosz kismalac utazik a villamoson. Jön az ellenőr:
- Jegyeket, bérleteket!
Mire a kismalac:
- Nem kell!

A gonosz kismalac találkozik a jótündérrel.
- Ma jó kedvem van, kívánhatsz kettőt.
- Na jó, verjél be ebbe a fába egy nagy szöget úgy, hogy senki se tudja kihúzni.
- És mi legyen a második kívánságoddal?
- Most húzd ki!

A gonosz kismalac vizsgázik, de nagyon nem tud semmit. Végül a
vizsgabiztos megsajnálja.
- Na jól van, kismalac, kettessel átengedlek.
- Nem megyek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gonosz kismalac aranyhalat süt. Arra jön a jótündér. Odaszól neki:
- Te miért sütöd azt az aranyhalat? Hát kívánhatnál tőle hármat!
- Már megvolt.

Gonosz kismalac részegen bicajozik haza, egyszer csak eldől. Arra megy
a jótündér:
-Jaj, kismalac, megütötted magad?
-Kuss, mindig így szállok le!

Gonosz kismalac megy az erdőben és meglátja a nyuszikát.
Megfog egy palacsintát és hozzávágja.
A nyuszika megfordul és megszólal:
- Ez szándékos volt kismalac?
- Nem, lekváros!

- Miért nem fingik a kismalac?
- Mert attól fél, hogy kimegy a dauer a farkából.

Gonosz kismalac éppen darabokra lövi Irakot, amikor arra jár a nyuszika:
- Mit csinálsz Irakban, kismalac?
- Tömegpusztító fegyvereket keresek!
- De hát itt nincs is tömegpusztító fegyver!
- Kuss!! Hoztam!

Gonosz kismalac sétál az utcán:
- Rohadt meleg, rohadt nap, rohadt autók, rohadt emberek, bárcsak
minden köddé válna! Rohadt köd...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

Zsu!

Jobbna vagy már? Voltál végül dokinál?
Tök gáz hogy minden baj akkor jön ki ha az ember közeledik a tűzhöz! :twisted:
Ez tipikus!!!
De remélem addíg tényleg rendbe jössz!

Már nincs sok és nyaraltok!!!!
És jöttök a bébivel :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Mit jót csináltatok a hétvégén?

Morzs!

Hogy telnek a mézes hetek?
És poénból felteszem a kérdést: Milyne a házas élet???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tőlünk annka idején mindenki ezt kérdezte! :x
aztán meg zat hogy terhes vagyok, mert olyan nagy a hasam!
Addig is az volt mégsem kérdezte senki! :lol
Hát ez ezzel jár...

Kiriki!

Mizu?
hogy álltok a bébi projektel?

Kép
pamilla
 
 


Most mrá tényleg itt za ideje annak hogy vki bebabásodjon!!!!!

Hogy végre történjen vmi jó!!!!

Más topikok csak úgy ontják mostanság a babákat!



Hajrá mi

Kép
pamilla
 
 


Szia Niki!

Végül nem voltam dokinál, nem jutottam el addig....
Páromnak vettünk Camesten krémet és én meg kamillában fürcsiztem. Ha betette a Ferti a pé-met, akkor én meg Canesten Kombit fogok használni.... már megvettem, hátha holnap már okés lesz a dolog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá mi

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gonosz kismalac áthajt a piroson. Megállítja a rendor:

-Kismalac, ez a piros lámpa 5000 forintodba kerül.

-Drága, NEM KELL!

Gonosz kismalac elmegy a fogorvoshoz:
- DOKTOR ÚR, NÉHA IDEGES VAGYOK!!
- De miért?
- MIT MIÉRT???

Gonosz kismalac a doktornál:
- Segítsen rajtam, doktor úr, megrúgott egy teve!
- Hol rúgta meg?
- Hol, hol? Hát a sivatagban!

Két gonosz kismalac áll a tisztáson, megszólal az egyik:
- Húzzá' mán innen!
- NEM HÚZLAK!

Gonosz kismalac aranyhalat süt. Arra jön a jótündér. Odaszól neki:
- Te miért sütöd azt az aranyhalat? Hát kívánhatnál tôle hármat!
- MÁR MEGVOLT...

Gonosz kismalac összeházasodik a jótündérrel. Az anyakönyvvezető
megkérdezi a jótündért:
- Jótündér, akarod-e az itt megjelent gonosz kismalacot férjedül?
Mire a jótündér meghatottan:
- Igen!
- Gonosz kismalac, akarod-e az itt megjelent jótündért feleségedül?
- Nem!

Gonosz kismalacot ébresztgeti az anyukaja:
- Kelj fel kismalac, mindjart fel nyolc lesz!
- NEM LESZ!!!

Gonosz kismalac egy galambot tart a kezében. Simogatja a tollait,
közben becézgeti:
- Tubi-tubi-tubi tubi-tubi-tu...

Egyszercsak fogja magát, kicsavarja a galamb nyakát, majd megszólal:

- ...or not to be!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gonosz kismalac rugdossa a nyuszi házát. Nyuszi lekiabál az ablakon.
- Malacka légyszíves ne rugdosd a házat mert lejön a vakolat.
- ŐT IS LERÚGOM!!!

Gonosz kismalac a jótündérhez:
- Kívánság az kívánság. Tessék csak szépen letérdelni!

Gonosz kismalac:
- Egy kávét kérek!
- Hány cukorral?
- SOK A DUMA!!!

Gonosz kismalac bemegy a játékboltba:
- Egy rózsaszín párducot kérek!
- Tessék!
- MÁS SZINBEN NINCS??

Gonosz kismalac eladókent dolgozik egy üzletben. Belép egy öregasszony
és látja hogy az gonosz kismalac nem figyel rá, ezért így szól:
- Elnézést kérek!
- Nem árulunk!

Gonosz kismalac az orrát turkálja.
- Nahát kismalac nincs egy zsebkendőd?
- Van, de nem adok!

Gonosz kismalac pingál valamit a nyilvános WC falára. Megkérdi a farkas:
- Mit csinálsz ?
- A falra festem az ördögöt.
- Szarva van?
- Mondom: festve!!!

Gonosz kismalac dúl-fúl az erdőben. Arra megy a jótündér.
- Na kismalac, ma teljesítem 2 kívánságodat!
- Röf-röf, legyen jó szaros a seggem!!!
- Háát, na jó - mondta a tündér és teljesítette. - De mi a második kívánságod?
- Nyald ki!!!

Agresszív kismalac bemegy a boltba. Azt mondja:
- Kérek egy türelemjátékot... De baromi gyorsan!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Én csak dolgozom, dolgozom, időm nem sok van....Hétvégén voltunk fürdeni a dunában(én csak napoztam, és aludtam a fák árnyékában, mert éjszaka után mentünk ki).

Zsu!
Reméljük használ párodnak a krém...Én is használtam kúp formában, de most a Betadin hüvelykúpra "szoktam "rá. Ha érzem baj van azonnal, egyébként, havonta 2 X 1-1 kúpot felteszek:)No nem szórakozásból, hanem mert érzem gáz van, orvoshoz menni nincs időm :lol: :lol: :lol: Várunk a pozitív teszttel!:wink:

Pami!
Köszi kérdésed, semmi változás a lagzi előtthöz képest! :roll: :lol: :lol: :lol: Képzeld, tőlem is sokan megkérdezték, milyen a házas élet!Könyörgöm, milyen lenne? :lol:

Kiri!
Hamarosan Te is a karodban tartod aTe kis életed!!!!!!Én szorítok érted!
Persze mindenkiért!

Én mehetnék vissza lombikra augusztusban, de nincs anyagi keretünk rá, így dolgozunk ebben az évbe, és bízunk a spontánban, aztán januárban kezdünk!Indul a 3. lombik! :lol:

Hajrá MI!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Jók a viccek. Meggyógyultál már? Remélem, használt a kamilla.

Niki!

Mi köszi, dolgozunk az ügyön, bár mostanában korán bealszom, s néha alig látok ki a fejemből, olyan fáradt vagyok. Már nagyon kell az a szabi. Ráadásul a mamim megint kórházban van. Úgy néz ki epilepsziás rohama volt.

Nálatok mi újság? Szabizol még a nyáron?

Morzsa! Örülök, hogy jelentkeztél. Nem értem, hogy miért kérdezi mindenki, ha valaki férjhez megy, hogy milyen a házas élet. Ja és ha az ember lánya felszed egy-két-három kilót, már mindenki azt figyeli, mikor jelentem be, hogy terhes vagyok.
Szorítok, hogy januárig ne kelljen várnotok a babára. :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Kiri!
A kamilla kiszárított kicsit, így most megvettem a Canesten Kombit. Ebben van tabletta és apának krém. Szóval kiderül, hogy használt-e?

Morzsa!
Ez nekem is ismerős..... mi már három éve együtt éltünk, amikor összeházasodtunk.... hát esküvő után sem volt semmi változás :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én is nagyon drukkolok, hogy még idén össze jöjjön a baba!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Értsd félre!!!!:DD

Amikor odanyúlsz, én jobban szétnyitom.
Remegek, bár tudom, gyengéd leszel.
És ha kiveszed, csak ámulok, mekkora
volt bennem!
-Nem is kellett volna úgy félnem a
foghúzástól!

Gyengéden az ujjaim közé veszem,
ajkaimhoz emelem, nyelvemmel finoman
kitámasztom, óvatosan ráharapok, és ha
jól csinálom, kijön a mag.
-Kérsz te is szotyit?

Szeretem a számba venni, ajkaim és
nyelvem gyűrűjébe fogni, és szívni, míg
a számban nem érzem a kiáramló nedvet.
-Ez a szívószál.

Alig várom, hogy együtt ágyba bújjunk,
hogy meztelen testemen érezzelek, hogy
mindenhol hozzámérj! Fázom nélküled!
Kellesz nekem...
-...pizsamám!

Simogatsz, becézel. Érzem, hogy a lábaim
között egyre nedvesebb vagyok. Lassan
hanyatt döntesz az ágyon, és vetkőztetni
kezdesz.
-Végre tiszta pelenkát kapok!

Éjjel bejössz a szobámba, hallom, hogy
itt vagy, tudom, hogy meztelen testem
nézed, és tetszik, amit látsz! Alig
várod, hogy nekem ess, igaz?
-Szemtelen szúnyog!

Ugye, várod, hogy belédhatoljak, hogy a
nyelvem a testedhez érjen, és együtt
elmenjünk? Akkor fűzz meg, hogy járjak
veled!
-Jó cipőd leszek, ígérem!

Nagy, és vastag, megőrülök érte, hogy a
kezembe, a számba vegyem! Pedig tudom,
hogy nem szabadna, talán meg fogom
bánni, de nem érdekel, úgy vágyom már..
-...arra a hamburgerre!

Reggel, amikor felébredek, első
gondolatom te vagy, csak rád vágyom:
-kávét mindenáron!

Kellesz nekem! Ágyba akarlak dönteni, a
hatalmamba keríteni, megizzasztani, hogy
remegjen és égjen a tested!
-Csak arra gondolj, hol kaptad el az
influenzát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A szőke nő meséli a szintén szőkének, hogy megbukott a kresz
vizsgán.
- Ez nem lehet igaz! Hogy történt?
- Egy körforgalom előtt megláttam a 30-as táblát. Mentem 30
kört, és mikor kiszálltam a vizsgáztató közölte, hogy megbuk-
tam.
- Úristen! Nem lehet, hogy elszámoltad?


A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség
feszülten figyeli, miközben előveszi a nemiszervét, és beleteszi
egy krokodil szájába, majd egy erőteljeset rácsap a krokodil
fejére. A nézők közül mindenki elhűlten szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja
a sértetlen szervet. Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan
fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!


A szőke nő automata mosógépet kap a férjétől ajándékba.
Nagyon boldog, alig, hogy beüzemelik, már más nap mosni akar. Gyorsan
levetkőzik és nekilát berakni a ruhát. Hirtelen haza ér a férj,
s döbbenten látja, hogy a felesége meztelenül áll a mosógép
mellett és rakja a ruhát.
- Na, DE! Drágám!! Te miért vagy meztelen?
- Mert a használati utasítás szerint, az első programot ruha nélkül
kell indítani.

Bemegy a szőke nő az üzletbe.
- Azt a miniszoknyát kérném - mondja.
Mire az eladó:
- Hölgyem, az egy öv!

Két szöszi beszélget:
- Te, én azt nem értem, hogy ha villámlik, előbb látom a fényt
és csak egy idő után hallom a hangját. Szerinted miért van
ez így?
- Te hülye! Hát nem tudod, hogy a füled hátrébb van mint a
szemed!?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Morzsa!

Vmiért nem tudom miért de arra cí,re amit megadtál 1 szoftveres honlap jön be!

Én ezt nem értem!

Légysz még 1x ad meg!
Mer tígy lemaradok!

Köszi :lol:

Kép
pamilla
 
 


Bocsi mindenkitől hogy ilyen soká jelentkezem, de kicsit összejöttek a dolgok :cry:

Nagyon sokat dolgozom és tegnap még a nagypapám is meghalt!

Szóval 1 kicsit besokkolódtam!
Nagyon nem visel meg de azér trossz hogy már 1 nagyszülőm sem él!

szóval ez volt most!

Most nem is tudok mit írni,m ert igazság szerint semmi ne mtörtént velünk. Azt leszámítva hogy a párom megint leadta afiúkat vizsgálatra és bacitenyésztésre!

Szóval most 1 hét doki mentes hét jön! Aztán megint vérvétel+vizsgálat!

Itt tartunk most!

Kép
pamilla
 
 


Remélem nektek lesznek jó híreitek!

Ki mi jót csinált a héten?


Nagyon jó pihit a hétvégére!


Niki

Kép
pamilla
 
 


Helló mindenkinek!

Pami!
Igen, annak kell bejönnie, és ha bejött, középen van egy kis téglalap, ahova be kell írni a jelszót, majd az OK gombra kell kattintani!
Kissé cseles:)

Nagyon sajnálom a nagypapád!Bbeteg volt? :cry: :cry:

Kiri!
Merre vagy?MI jót csinálsz?Sajnálom szegény nagyid..:Én nap mint nap látok ilyen betegeket, egy kivűlállónak egéész borzalmas:(

Zsu!
És Te, merre jársz?

Én is sokat dolgozom, sajnos mi nem folytatjuk a babatémát(sokan mondják, majd most fog összejönni), mert új célom, hogy veszünk nekem egy autót, és akkor nem jöhetek el betegállományba, mert azt nem negedhetjük meg magunknak, akkor a babakelengyére nem lesz pénz.Nem, nem fontosabb az autó, de olyan sokat görcsöltem már a babán, hogy a következő stimu árából majdnem meglesz a kocsim is, a,mire évek óta vágyom:)

Gondolkodom, abba kéne hagyni a bromót is, még mindig rosszul vagyok tőle.Van még 2 dobozzal, most váltottam ki, hétfőn nézetek egy prolactin szintet, aztán majd meglátjuk:)

SZóval mélesben nem foglalkozunk a babával, majd jön ha akar, bár már 30 vagyok, de nem aggódok!Ha úgy akarja a sors, lesz babám:)

AZért benneteket nem hagylak el, olvasgatlak, írogatok:)

Puszi nektek

morzsa
morzsa25
 
 


Morzs!

Hallod itt pusztuljak meg ha látom azt a rohadt tégléalapot!
1. megjelenik hogy ez itt morzsa weblapja (ez alatt csak 1 kép van és a belépés felirat)
2. bejon az a weblap és akkor ott egyszerűen nem látok olyat hogy téglalap+ok gomb

Léééééégyszííííííííí írd meg hogy melyik sorban keressem vagy valami mer titt kapok idegösszeomlást a gép előtt!

MÁs

Szóval most akkor nem mész 3. lombikra januárbna sem?

Azért borzasztó hogy fiatalon úgy hogy szülséged lenne rá el kell döntened hogy melyiket választod!
Ezen én teljesen fel vagyok háborodva!
Hajrá spontán!!!!!!!

Egyébként ha nem baj megkérdezem: nektek miért kellett lombik?(lehet már írtad csak én elfelejtettem. Ha így van bocsí)

De miér tolyan drága 1 lombik?
Mer tnekem edig csak 1 lány mesélt róla és ő csakazt írta hogy a gyógyszerek 65 eFt. De másért nem fizetett!


Remélem azér tnem tűnsz el és ugyan úgy irogatsz mint eddig, vagy sűrűbben:) mert kíváncsiak vagyunk ám arra hogy mi van veled!

Puszi
niki

Kép
pamilla
 
 


Niki!
Nem kell a www. Csak simán beírod, és nekem bejön:)
Másold ezt be, vagy kattints rá:
http://morzsika.atw.hu/
Hátha......
Bele kell kattintani a téglalapba ami középen van...Más nincs is az oldalon, csak egy hírdetés legfelül.....


Sajnos el kell dönteni, mert tudod ez sem egészséges, hogy állandóan ezen görcsölök.....Már lassan 3 éve csak gyereket akarunk...Más körül nem is forog az agyunk, depis vagyok hónapról hónapra.
Nálunk párom miatt kell járni, kevés, és nem életképes sperma.De van!!!!!Ez a lényeg, és bár kevesebb az esélyünk, nem reménytelen.A doki szerint

Irigylem azt a lányt, akinek csak 65 ezer volt a stimuja....Nekem a decapeptyl(amivel leállítják a saját hormontermelésem) az majdnem 50 ezer.
Mellé még 2 fajta szurit kaptam, ami nem volt olcsó.Szóval nem tudom:(

Januárban nem megyünk vissza, majd csak jövő tavasszal valamikor.És igérem jövök, olvasgatlak benneteket!Írtam privit is! :lol:

További szép vasárnapot mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Szaisztok!
Mi hétvégén a Balcsin voltunk anyuméknál.... jól kidolgoztuk magunkat :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Niki!
Őszinte részvétem a nagypapád miatt.... én 16 voltam,amikor a kedvenc nagypapám itt hagyott bennünket.... nagyon nagyon szerettem és nagyon hiányzik a mai napig :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Morzsa!

Na akkor kocsivásárlásra fel :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Milyet szeretnél :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihó!
Zsu!

Már meg is vettük!Csak mivel az én nevemr e kerül, így át kell íratnom mindent(személyi, jogsi, útlevél), no és még sok mást......Így csak akkor tudom elhozni, ha kész vannak a papírok.Reményeim szerint a jövő héten. Iwiw.-en látsz róla képet, itt nem terhelem a topikot:)

Na, megyek, mert reggel meló, és pihenni is kellene:)
Puszi Nektek

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok az eltűnésért. A mamám már otthon van anyuéknál, csak nagyon le van gyengülve. Amikor bement a kórházba csak segíteni kellett neki a menésben, de állni, ülni tudott. Most saját magát nem bírja megtartani. Egy hetet volt bent, csüt. éjjel fájt a lába, s rosszul érezte magát. Kért gyógyszert. Elkezdtek vele kiabálni, rángatták, reggel pedig egy kanál joghurtba beletették a gyógyszereit, s beletömték. Nem is eszi meg amúgy a joghurtot. Hát meg is lett az eredménye, szegénykém mindent kihányt. Anyu azért hazahozta, mert ezen kívül "semmi" baja nem volt. Így most segítenem kellett anyukámnak kicsit gondozni. Niki! Őszinte részvétem a nagypapád miatt. Közeli kapcsolatban voltatok?

Morzsa! Az írtad, hogy "Én nap mint nap látok ilyen betegeket..." Biztos írtad, de elfelejtettem. Ápolónő vagy? Sajnálom hogy választanod kell a kocsi és a baba között. Megértem, hogy kicsit el akarod terelni a figyelmedet. Lehet, hogy ez hozza meg majd a babyt. Milyen az új kocsid?

Zsu! Meggyógyultál már? Min dolgoztatok annyira az anyukádnál?

Most ezerrel készülődök, holnap megyünk nyaralni. Így csak vagy vasárnap vagy jövő héten jelentkezem. Ja és szabizom!!!!!! Már nagyon vártam. Jó pihenést a hétvégére! Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?