Új privát üzeneted érkezett!

Momo,

írtam Neked mailt. Kép

Évi
Évi24
 
 


Hali,

Jaj, szegény Momo! Remélem, ennél roszabb már nem lesz soha nektek! Se pénz, se tévé és még betegség is. Még szeretncse, hogy itt van neked a net (kopp-kopp, hogy a gép már ne adja be a kulcsot).

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Zsuzsi,
Gyuri nem kaphat szirup helyett tablettát? Vagy az sem lenne jobb?
A képeken nagyon édesek a fiúk, egyáltalán nem tűnnek rossznakKép

Timici,
Köszi a sablonokatKép
Már csak az ahbrt-s címem működik, a régit megszűntettékKép
Haveréknak gratulaKép

Toffi,
Köszi a képeket és a receptetKép

Momo,
Jobbulást a kis szipákolónak is!
Majd, ha a kedves férjurad is beteg lesz, őt is hagyod ordítaniKép
Szegények! Hát még az ág is...!
Drukk az apósodnak!!!!
PerKép
TvKép

Urszila,
Melyik megoldást választotta a férjed?Kép

Hócsuka nálam is tele. Ma "csak" 2-szer kellett bemennem a munkahelyemre.
Kiderült, hogy nem dolgozhatok itthonról (terhesen az utolsó 2 hónapban még lehetett), hála a kedves irigy kollégáknak.Kép
Ja, és szerelik a liftet egész héten (a 10-en lakunk).
A banktól vártam levelet. Persze a postás megint csak bedobta az értesítést, még véletlenül sem csengetett be (párom ma már panaszt tett, mert ez már a sokadik alkalom). Mehetek megint sorbanállniKép
Karácsonyi hangulat elnapolva... Már közöltem a rokonokkal, hogy kifizetjük az autóra a hitelt, így idén nem kap senki semmit, mert az utolsó fillérünk is rámegy.Kép

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Csucsuka,
Boldog névnapot! Vagy csak Zsófi napkor tartod?Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nagyizásból. Kicsit lefáradtam. Valahogy megváltoznak a dolgok, ahogy nő a gyerkőc.
Csak átfutottam a termést.

Elli! Tali szuper volt! Köszi, köszi! Sajnáltam, hogy el kellett jönnünk.

Képeket nézegetem, és rájövök, hogy alig kommunikáltam valakivel néhány szón kívül. KépKép Lőrinc elég nyügi volt magához képest. Matricázott. Lehet, hogy sok volt a láb körülötte?Kép Gyerkőcök amúgy nagyon édesek voltak egytől-egyig, hihetetlen, hogy fejlődnek.

Csucsuka! Tényleg, mikor tartod a névnapod? REmélem, mind a kétszer. Úgyhogy boldog névnapot!!!

Momo! Látom, nem sok jó ért mostanában. Nagyon sajnálomKépKépKép Drukkolok, hogy az újév tényleg sikerekben gazdag legyen.

Norka! Apa állásának elvesztéseKépKépKép Van már valami reménykeltő?

Maci! Akkor most nem fogsz dolgozni vagy be kell járnod időnként? Postás nálunk is csinál ilyet, komolyan felháborító. Ha már ott van, és a hidegben fagyos kézzel írja a cédulát, nem lenne egyszerűbb megnyomni a csengőt? Vagy lehet, hogy még a melegben megírja a cetliket, és futtában bedobálja, hogy ne kelljen ott ácsorogni. Karácsonyi hangulat meg remélem megjön nagy ajándékozás nélkül is.

Urszila! Lépcsőjárás nálunk is megvolt, nagyi felcsalogatta valamivel. Én meg tajtékoztam, hogy most már újabb veszélyforrás lépett be az életünkbe. Tényleg, még ki sem adtam a feladatot, hogy legközelebbi alkalommal már legyen rács. Ha már megtanítottákKép Egyébként meg gratulálok a nagylánynak!

Na, felkelt a gyermek, majdnem három órát aludt, közben felhoztuk a sétából, és tovább aludt, nem tudom mi volt vele. Viszont Pápán minden éjszakánk borzalmasra sikeredett.Kép
Vettünk etetőszéket, olyat, mint az Elliéké. Kikában is annyi, mint a Bergonban akciósan. Csak ott hagytuk a hozzá járó játékot.Kép Mehetünk érte holnap. Persze Budaörsre.Kép
És rossz hír: Tele van az arca valami furival, piros foltok, száraz felülettel. Telefonon konzultáltam doktornénivel, lehet, hogy a hidegtől, vagy allergia. Holnap viszem.

Majd még jövök.

Beu
beu
 
 


Momo
KépKépKépKép

Timici
Nem én gyúrtam be a mézest, "vendégségbe" megyünk sütni, ha jó a tészta, leírom a receptet és aki kéri, elküldömKép
Voltam a Keravillban, majdnem dobtam egy hátast, amikor megláttam a muffin-papírt. Gyönyörűek, szivecskés, kávészemes, mittudoménmilyen, 60 db 890 Ft. Aztán kutakodtam kicsit az össze-visszaságban, és találtam sima fehéret ugyanennyiért, de abban 150 db van:, és a papírján van muffin recept, négy nyelven, naná, hogy angolul nincs, majd kitalálom, mi mit jelent németül. Most megy a próbasütés, azaz már vége, kicsit hűlnie kell a mufiknakKép. Bocsi, nem is forma, kiszúró és 69 Ft/db. Vettem mindenfélét, nekem nem volt.
Szilikonos formák vannak a vasedényben is, 3990-ért, holnap megnézem, van-e muffinos.

Megnéztem egy muffint, az alja égettKép (az oldala már nem, akkor most Kép?) Lehet, hogy másik recept jobban bejön? De nem volt itthon tej. Holnap veszek, és megpróbálom a Timici-félétKép

Urszila
Most Apa helyén garázdálkodok, de majd küldöm a receptet, hacsak Elli be nem előzKép
Lépcsőmászó JulkaKép

Maci_2
LiftKép
PostásKép
Irigy kollegákKépKép

Írjon már valaki valami Kép-t!!!

Beu
Nagyizás jól sikerült? A fáradáson kívül?

Csucsuka-Zsófi-Gabi
Ha most tartod, akkor boldog névnapot kívánokKépKép

További szépet mindenkinekKépKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Beu,
szerintem csak a hidegtől lett ilyen Lőrinc arca, Timinek nagyon bevált rá a Naturlandos Körömvirág balzsam. Drukk, hogy a dokinak se legyen komolyabb diagnózisaKép
Remélem, az éjszakáitok visszaállnak normál üzemmódbaKép
Én most attól tartok, Zsebi az elmúlt pátyolgatós éjjel fényében majd visszaél a helyzettel, pedig már sokkal jobban vanKép No majd kiderül...

Maci2,
miért is lennének a te kollégáid jobbak, mint az átlagKép Nálunk is divat az irígység, vagy legalább a szomszéd tehene is forduljon fel.
Nektek se lesz idén igazi karácsonyotok az elkötött autóka miattKép Jövőre majd reklamálunk valami bónuszt az égieknél, jó?Kép

Tv szerelőt felleltem, de nem jön, csak holnap. Hiába mondtam, hogy egy 2 éves leányzó könnyes szemmel reklamálja a MinimaxotKép
A hócsukámat hova üríthetem, hogy ne minősüljön környezetszennyezésnek?Kép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Urszila
"átjöttem" a helyemre, mél mentKép

Beu
Drukk, hogy csak a hidegtől legyenKép

Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
én igazán nem akartam rontani a topik hangulatátKép Azért alapjában már kezd visszajönni a kedvem, mert apa ma engedélyezett nekem 1 óra kimenőt és végre levegőhöz jutottamKép

Apróhirdetés: Fiatal vagyok, jóképű és gazdag (luxus kocsi, villa, tömött bankszámla). Nem keresek senkit, csak dicsekedni akartamKépKépKép

Na megyek butulni
MomoKépKépKép...így már jobb?


Momo
momo
 
 


Momo!
Dokinéni is mondta a hideget. Kipróbálom a körömvirágot.
Apróhirdetés jó, mosolygó fejek pedig sokkal jobbak.Kép
Butulás-szünet van. Már vége.Kép

Beu
beu
 
 


Momo,
Jo lenne, ha mar en is adhatnek fel ilyen aprohirdetest nemi igazsagtartalommal! Kép

Ma csak ket helyen voltunk dokinal.A magyar dokit helyettesitette egy, az orvoslashoz nalam is hulyebb nemet dokino (ezert tenyleg erdemes volt 100-120 km-t autozni, masfel orat varni es allni a varoban unatkozo banyekok lenezo pillantasait). Felirt egy amugy recept nelkul is kaphato, de csecsemoknek nem adhato szert (Bronchicum). Aztan estere kaptunk idopontot a torok dokihoz (nem volt egyszeru kor, de "meghatotta" oket, hogy Gyuri tegnapelott elajult.
Szoval Gyurinak massziv tudogyulladasa van, Mikinek kezdodo bronchitise. Gyuritol vert is vettek, hogy megnezzek, az antibiotikum hasznal-e, vagy valtani kell (3 nap szedes utan meg hoemelkedese volt). Szerencsere ugy nez ki a javulas utjara lepett, de ez meg csak a veren latszik, a kohogese tovabbra is durva.
Dani meg gondolom testveri feltekenysegbol elkezdte produkalni a tuneteket.
Nem tudom hogy megyunk igy haza jovo heten?!
Kedden, szerdan megegyszer doki, aztan majd meglatjuk egyaltalan van-e hely a gepeken!?

Maci2,
Igazabol Gyurinak minden mindegy, csak a szajaba ne akarjon senki semmit betenni! Csak ne kene neha meztelenul is latni a gyerekemet, lehet, hogy nem lennek ilyen idegzsaba miatta! De ne tudd meg milyen latvany egy 101 centis, 12 kilos gyerek! Szoval mindegy, hogy tabletta, vagy szirup, ha mar be kell venni, regen rossz!
Amugy ma delutan mar csak egy kis oklendezes volt es orditas nelkul, majdnem onszantabol nyalogatta le a kanalrol. Sot, tovabbmegyek, a koptetot mar ugy tepte ki az apja kezebol, merthogy Miki is ugyanezt kapta es neki is be kellett volna venni!
Auto miatt nagyon egyutterzek veletek, elkeserito vilagban elunk!

Na, megyek osszekapom picit a lakast, mert ma betevedt egy idegen (erkely- allapotfelmeres), es egett a pofam, es mentegetoztem...volt miert, higgyetek el, mult hetvegen az agyat nyomtam, es azota sem jutottam el a minimalis osszeramolasig sem!

Jo ejt!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu!

Emmának is van ilyen az arcán, neki a hidegtől. Mi kaptunk rá gyógyszertári kencét, cinkoxidosat, azóta semmi baj. Pedig én is kenntem előtte nmeki időjárás krémmel, de az neki kevés volt.

Manó2!

Ezek szerint minden rendben nálatok? Pöttyök? Dorka jobb kedvű?

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hali Csajok!

Kösziköszi, igazándiból "majdnem" elfelejtettem a nevemnnapját, de apa mondta reggel, hogy boldog névnapot, így beugrottKép. A nagyim után kaptam, akit nagyon imádtam, csak nagyon nagyon fiatalon meghalt (56 éves volt)KépKép... eh nem kesergek én is. Délután, mikor hazaértem a masszörtől, már itthon volt apa, kisfiam "boldog névnapot!" felkiáltással ugrott a nyakamba. Aztán kérdezgette, "hova lett a piros ajándék?", de vagy 10x. Ekkor már az apja nem bírta, és előhozta a kék (sicc) papírba csomagolt ajándékotKépKép.

Momo, hol találtad meg a kincstári optimizmusodat? Egy óra alatt? Nagyon becsüllek érte!KépKép TV betegsésének oka mikor derül ki? Drukkolok, hogy ne legyen nagyon drága. Nagylányt nem köti le esetleg a diafilmezés? Nálunk Danó már tudja értékelni, igaz olyankor a kicsit le kell foglalni, különben elég hamar árnyjátékba megy át a dolog.

Zsuzsi, jaj te szegény... Reméljük a vére után a köhögése is javul a kis betegnek! Addig meg úgy sincs más, csak a kitartásod... és te jól vagy már?

Beu, annyira öszpontosítottam, hogy tali után hazaérj hóesés és eső mentesenKép, de látod sikerült! Szerintem nem matricázott a srácKép. Nálunk pofin a hidegtől szokott pirosság lenni, egyszer nem kezeltem le idejében, na akkor lettek pöttyök is. A bablove-nak is van erre kréme, mi azt használjuk.

Toffi, vizsga? És mikor kell drukkolni? Ha jól sikerül kapsz matricát is?Kép Ha nem, még mindig számíthatsz rám, teljes Danoninomatrica repertoár áll rendelkezésedreKép.

Maci2, lehet, hogy én vagyok megkeseredett vén macaKép, de szerintem nagyon naív voltál, ha másra számítottál a kollégáktól... Postás meg a lift grrrr... mondjuk ha fogyózni akarnál, az utóbbinak lenne jó oldala isKép

Apropó, fogyókúra: 6. hét, eddig 6 kiló minusz!! Még két hónap és nyaggathatom apát a vadiúj kollekcióértKép

Timici, kislegényhez gratula! Jó kis álomKép. Nálunk apa álmodott ilyesmit, de megtiltottam neki kerekperecKép

Urszila, nagylány már lépcsőzik? És mi lett a ráccsal? Enyimlány eccerűen bemászott a mosogatógépbe. No nem teljesen, mert elég hamar felismertem a szándékát, és legnagyobb bánatára megszüntettem a csábító lehetőségetKép. Ha kész vagy a fordítással, jöhetnél kicsit gyakrabban, nekem legalábbis hiányzolKép.

JA! ÉS a lány - mások számára is érthetőenKép - mondja:
1. teljesen tisztán: NEM
2. ugyancsak tisztán: DE
3. éhesen: NYAM NYAM (és csetteg hozzáKép)
4. nem olyan tisztán, de csak nekem: AJA

Magdi, az én manóim nem a rosszaságukkal rettentenek, hanem avval, ha gyárszirénát adnak elő 2 szólamban, esetleg kis ráfutásokkal, áthallásokkalKépKépKép És persze ezt csak nagyközönség elött. Lehet, a műsorszám végén körbekalapolokKép

Na menek, ma nagyon grafomán vagyok (már 5 mélt küldtem szerte a világba, jó hosszan, így nem csak titeket untattalakKép)
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Julka ma megint hozta a formáját, fél 11-kor aludt elKép És egész nap szuper ragadós matrica volt, csak úgy volt jó, ha a szőnyegen ültem mellette. Remélem, csak a foga, kijött félig a két felső, a másik felüket még néha vérző hólyag takarjaKép

TimiciKép kösz a mobilokat, rávetjük magunkat vasárnapKép

ToffiKép nekem jó ez a recept is, csak finom legyen. És ez úgy néz kiKép De persze a mézes is jöhet.

MaciKép munkahely, kollegákKép Apa egyiket sem választotta, mert fáradt voltKép Holnapra ígérte, de hozzátette, hogy ő ezt az életet nem bírjaKép

BeuKép rendeld meg a rácsot, ha már lépcsőjárásra tanítják! Nagy frászban vagyok a lépcső miatt, az első kettőnél még vízszintes tömbházban laktunk. Julka pofija is száraz és piros, én is babáknak való körömvirágkrémmel kenegetem, mindig helyrehozza.

MomoKép remélem, a tévé az utolsó volt a pechszériában!

ZsuzsiKép tüdőgyulladásKép szegény Gyuri. Miki bronchitisze is elég durva. Én is akkor veszem észre a lakás állapotát, amikor vendég jön és az ő szemével nézek körül. Ma este b. férjem "kedvesen" megjegyezte, hogy milyen rend van, teljesen kiakadtam tőle. Mondjuk, ha egy fél órácskát foglalkozna a kicsivel olyan intenzitással, hogy ne hiányolja az anyját??? Drukk, hogy haza tudjatok jönni kalandok nélkül.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok lanyok!

Megint csak par mondatra fogja futni, de almos vagyok nagyon.
Velunk minden ok, csak ajandekokat ne kene venni... Nem igazan vannak meg otleteim a szuleimnek, anyosomeknak, ocsemnek... Pedig rohamosan fogy az ido.
Lakashitel kamatok emelese miatt meg mindig olyan merges vagyok! Nekunk ugye mar ki van nezve a haz, de mivel maganszemelytol vesszuk, es meg nincs lakhatasi engedely, ezert a hitelt nem tudjuk felvenni.Kép Eloszerzodesunk viszont mar van, szoval visszacsinalni sem lehet a dolgot (na nem mintha akarnank). Csak nezzuk tetlenul, ahogy az elkovetkezo evekben fizethetunk havi 10-15 ezerrel tobbet annal, mint ha most vennenk fel hitelt.KépKép Na nem busongok ezen, mert ugysem lehet segiteni rajta, csak olyan nagyon duhitooooo!!!

Zsuzsi,
Nagyonnagyon orulok, hogy jobban van Gyuri! Mondjuk a tudogyulladas az nem tul jo hir, de ha mar javul az nagyon jo!Kép

Timici,
En is kernek szepen sablont!Kép

Toffi,
Receptet nekem is legyszi!Kép

Maci_2, Momo,
Szegenykek, mennyimennyi rossz hir.Kép De ezutan mar egesz biztos, hogy jobb jon! Addig meg nezegessetek a gyonyoru kislanyaitokat, majd ok felviditanak!Kép

Na megyek pancsolni, puszi:

Leszter
leszter
 
 


CsucsukaKép boldog névnapotKép piros ajándékKép No, és mi volt benne???
Apa+Ikea l. fent.
Olyan édesek, amikor az első szavakat mondjákKép És ím, megvan az alapszókincs, amivel kb. mindent el lehet érniKép Gondolom, az AJÁ-tól elolvad a szívedKép
Kösz a hiányolást, máris gyakrabban jövökKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok lányok,

úúúúgy írnék egy hosszabbat, ha már végigböngésztem a soraitokat, de sajna a kezem nem javul. Sőt, elvégeztem pár "próbát" amit a doki is csinált (ellentartani, itt-ott feszíteni) és már ott is fáj, ahol pár hete nemKép
A türelem meg nem erősségem, hogy szimpla bal kézzel 1 ujjal oldalakat pötyögjekKép
Úgyhogy rövid leszek.

Zsuzsi,
Ha nem láttam volna, miket írsz, a képek láttán nem is gondoltam volna, hogy ezekkel(-nek) a fiúkkal(-nak) bármi baj(a) van. A többiek már megvigasztaltak, úgyhogy csak csatlakozom, és drukkolok, hogy azért klasszul sikerüljenek az ünnepekKép

Momo
Dettó. Szegény tvnélküli TimiKép Meg pereskedésKép meg lebukott apaKép Valahogy minden összejött, igaz? Van ez így, tudom, nem vigasz, de elmúlik...

Képek-babák édesek, Kevin ma féléves, apa holnap 31, én meg 1 hét múlva 30. Kijut az "ünneplésből" ami persze csak annyit jelent, hogy apa vasárnap MÁR DÉLBEN hazajön, annyi a melója, mint a sz*r. És ilyenkor is persze családhoz (após, szüleim...)megyünk, de legalább főznöm nem kell. Anyós megint előadta magát, de sajna most nemtom részletezni, pedig jót mulatnátokKép elteszem a sztorit későbbre.
Most lépek, jobb kézfej már fáj isKép
Bocsi, ennyire futotta
pusza
Elli
ellimami
 
 


Hali Mindenkinek,

Momo,
Örülök, hogy a kedved visszatért. Tudtam én, hogy csak egy kicsinyke idő kell, megrázod magad, és minden jobb lesz mint új korában Kép

Zsuzsi,
Egyrészről teljesen pánikba estem, mert szerintem ezek nem olyan kis gyermekkori betegségek. Viszont jó hír, hogy úgy tűnik, gyógyulás van ezerrel. Még egy kis kitartás, okés?

Csucsuka,
Olyan jó, hogy a tiéd már beszél. Na persze az enyém is egész nap mondja a magát, csak vmi óhottentotta nyelven, amit még nem sikerült megfejtenem Kép Orsi is mondja, hogy "aja", de ezt megállás nélkül sorolja fél percig, így inkább így hangzik: ajajajajajajaj Kép És érti a NEM-et, természetesen vigyorog rám ezerrel, de legalább abbahagyja, amit éppen csinált Kép

Elli,
Kezednek jobbulást. Bár nekem ilyen sose volt, de anno láttam, mennyit szenvedtek az osztálytársaim emiatt! Volt egy lány, aki annyira túlterhelte a kezét, hogy évet kellett halasztania, és megműtötték a csuklóját. Ezt nem ijesztgetésnek mondom, hanem csak annyit, hogy lehetőleg ne terheld nagyon. Ez a lány még fáslizott kézzel is napi 5-7 órákat gépelt, hogy javuljon a teljesítménye - szóval TÉLLEG túlterhelte!

Orsi ma éjjel úgy döntött fél 2-kor, hogy neki ennyi alvás elég volt, és 3 utánig nyomta a ficánkát a nagyágyban, hogy legalább néha le tudjuk csukni apájával a szemünket. Aztán elkezdett ásítani, átvittem, sírt még vagy 3 percet, aztán bealudt. Pedig előtte volt dentinox, hami, babusgatás minden, de ő nem akart aludni. Persze ma reggel fél8-kor üvöltött, kapott reggelit (túl sokat nem evett az éjszakai nasi után) aztán még húzta a lóbőrt vagy 9-ig. Szal teljesen felborult a napi alvási rendje, nemtom mikor fog megint aludni Kép
Nem tudjátok mi volt ma éjjel? Nálatok is szokatlanul másképp aludtak a babók?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi,
mi az, hogy másképp aludtak???? Tán inkább nem aludtak...Zsebi a tegnapelőtti babusgatós éjszakából kiindulva tegnap éjjel is ilyet akart, kis kihagyásokkal ordított egész éjszakaKép Én már nem is emlegetem a rendet az életünkben.

Csucsuka,
gratula a beszélő lyányhoz. És nagyon irígy a fogyásértKép A kajálást is visszafogod, vagy csak a masszázs segít ennyire?
Abban az egy órában semmit nem csináltam, csak sétálgattam a faluban és benéztem néhány boltba csak úgyKép Teljesen kikapcsoltKép

Zsuzsi,
megy a drukk a javulásértKép Remélem, Karácsonyra már kutya bajotok se leszKép

Beu,
na ugyeKép A Naturlandból is van már kifejezetten körömvirág babakrém, de a sima is teljesen jó a pofijáraKép

Urszila,
én is hetekig rágtam a férjem fülét, amikor Timi elkezdett a lépcsőkre pályázni. Persze, nem ő vadászta le napjában ezerszer a gyereket rólaKép Nekünk ráadásul spéci csigalépcsőnk van, amire nem lehet kapni lezárót, csinálni kellett. Amikor aztán többször rábíztam a páromra a gyereket, pár napon belül elkészült a nagy műKép
Matricázásért részvétem, én is ebben a cipőben csattogokKép

Na megyek házimunkázniKép
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Heppi,
Petra nálunk is felébredt fél 3-kor pedig nem szokott.Általában végigalussza az éjszakát,de ma nem tudom mi volt vele,nagyon nehezen is aludt vissza.Ez egy kicsit fárasztó nekünk ilyenkor apájával,mert hozzá vagyunk szokva,hogy kényeztet minket az éjszaka átalvásával. Kép

Évi+Petra
Évi24
 
 


Újpesti kreatívkodó csajszik!
Ismeritek ezt az üzletet?:
http://www.extra.hu/ovizual

Érdemes innen Palotáról elzarándokolni???
Arany és piros csillogós papírt keresek csillag hajtogatás céljára,
aminek a hátoldala fehér és rendes papír, tehát van tartása. Help me?

Elli,
ha olvasod:
RODY csacsit Te tudsz szerezni?
Mennyiért és mikorra? köszi előre is.

Sajnos most visszaolvasni nem volt időm, talán este.
Most megyek,
mert veszélyben vannak a gép kábeleiKép rávetette magát egy minipasi
pusza
Timici
timici
 
 


A párom tegnap este megjegyezte, hogy milyen furcsa vagyok, mert máskor ilyenkor a hátamat szokta látniKép De annyira ki voltam purcanva, hogy még netezni sem volt erőm.

Beu,
Azt hiszem így halasztom a munkába állást.
Voltam a postán, iszonyú tömeg voltKép
Lőrinc pofinak jobbulást!
Talis süti receptjét elkérhezném?

Momo,
Tv-szerelő járt már felétek?

Zsuzsi,
JavulásKép még ha kicsike is.

Csucsuka,
-6 kgKép
Kollégák nem is főleg engem irigyeltek (lesznek még ők is hasonló cipőben), hanem a másik kollégánkat. De így magukkal is kiszúrtak.
De ügyes beszédes lányod vanKép

Urszila,
Én is Roni fogát várom, hogy végre ne tapadjon annyiraKép

Leszter,
Már én is mondtam a páromnak, hogy ha Roni nem lenne, nem tudom hogy bírnám. Így elég csak ránézni és egyből jobb kedvre derülökKép

Tegnap felállt a kiságyban.Kép Már mindenhol állt eddig is, csak a kiságyban nem. Így ébredés után állva óbégat, amíg nem menti meg valakiKép

Elli,
Gratula a fél évhez!
Gyorsabb gyógyulást a kezednek!
Boldog szülinapot a párodnak!

Rekababa/Györgyiről nem tud senki semmit? Pedig Réka tegnap volt 1 éves, ő is biztosan sokat nőtt és fejlődött már. Boldog szülinapot neki!Kép

Timici,
Még nem hallottam erről a boltról. Majd jobb időben elsétálunk egyszer arra. Szerintem hívd fel őket és kérdezd meg van-e amit keresel. Legalább tuti nem kell fölöslegesen bumlizni. Bár úgy látom megrendelésre is van lehetőség.

Vidítás képpen egy régi játék ünnepi köntösbenKép
http://www.kirowski.hu/itt_a_piros/

Maci_2
maci_2
 
 


Hat Csajok, nem igazan javulunk. Sot, Miki is lazasodik. Ugy el vagyok keseredve! En sem erzem magam jol, most meg siman nathas vagyok, torkom faj. Es azota is szedulok! De ez tulkepp mindegy lenne mar, csak a kolykok ne lennenek betegek!
Megyek is, kicsi babat vigasztalni...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Timici,
Rody csacsit 5500 ft-ért lehet venni az Oktogon közelében (azt hiszem, Vörösmarty u. 47/a) abszolút maszeknak isKép Ha jól tudom, Elli se tudja olcsóbban beszerezni, csak azért ajánlottam.

Maci2,
TV szerelő jött, majd távozott...Tv nem javultKépKépKép Csak a Sony szervíz képes ezekkel a hülye tömörített panelekkel valamit is kezdeni, úgyhogy cipelheti el a férjem SzolnokraKép Már nem is dühöngök...csak egy kicsitKép
Roninak gratula az ácsorgáshoz, Timi is ilyen szenvedést vágott le, amikor megtanult felállni a kiságybanKép Viszont arra is rájött, ezzel lefektetés után többször is vissza lehet csalogatni anyátKép

Zsuzsi,
ne mááááá, tessék meggyógyulni hamarKép

pusssz
Momo a tévétlen árva (Régen nem adásszüneti napokon készültek a gyerekek?KépKépKép)


Momo
momo
 
 


Látom a hangulat mindenhol a tetőfokán. Íme egy kép gyertyagyújtás előtt, és az apacsinálta Betlehem. Na megyek is, mert szegény pásztor magányos, és rám vár a feladat, hogy társakat csináljak neki.

sofka



Kép

Kép
sofka
 
 


Sziasztok!

Jajjaj, látom nem csak nálunk van remek hangulatKép. Lakáshitel rulezKépKépKép.

Zsuzsi,
jobbulást a srácoknak! Remélem, karácsonyra mindenki meggyógyul. Miki mit kapott a bronchitiszre? Tavaly ilyenkor Macka azzal került a BGy-baKép. De adtak egy pipát itthonra, azzal kellett befújni neki napi 3x, viszonylag hamar rendbehozta. Meg hidegpárázni kellett sokat.
Szegény Gyuri, tényleg nem nagyon van miből lefogynia. Drukkolok nagyon, hogy minnél előbb kikeveredjetek ebből a rossz szériából!

Elli,
boldog felediket Kevinnek!Kép Apátoknak pedig holnapra Boldog Szülinapot kívánok!Kép

Csucsuka,
fúúúú, de irigy vagyok, -6!Kép Kérek recipét! De ugye nem koplalós? Az nem erősségemKép.
Kiscsaj beszédfejlődéséhez gratu! Macka is most szokott rá a nem-re, annyira édes, ahogy rázza hozzá a kis kobakjátKép.
Ja, és boldog névnapot!Kép Minipasimat pussszantom!Kép

Momo,
szegénykémKép. De azért látom, optimizmusod a régi!Kép

Maci_2,
nyáron tartomKép. De kszi, hogy gondoltál rámKép.
MunkahelyKépKépKép.

Síelés:
Kifelé két mintagyereket vittünk, aludtak, játszottak, ettek, semmi hiszti. Vissszafelé már töredezett a glóriájuk, egész úton ment a cirkuszKép. A végén már barikádot kellett emelni közéjük. A síelés nagyon jó volt, Malacka igen ügyes, bár sajnos semmi veszélyérzete nincs, mint az őrült, száguldott lefelé a lejtőn. Kanyarodni persze alig tud. Magyarázni nem nagyon lehetett neki, mindig jött valami, ami elvonta a figyelmét, hol egy ratrak, hol egy felvonó, hol egy mentőhelikopter, ránk még véletlenül sem figyelt. Viszont érdekes, hogy ösztönösen kialakult nála sokminden, szépen előre tud dőlni, lemegy térdből, stb.
Macó pedig imádta a 40-es tiroli mukikat with bajuszKép. Ahogy elszabadult, már ment is pillarebegtetve valami pasas után. Nagymami boldogan ment felügyelniKép.
Alvás tragikus volt, Malacka esetében ez nem volt nagy meglepetés, de Macókától nem ezt vártam. Biztos a levegő miatt, olvastam valahol, hogy a hegyi levegő (egy bizonyos magasság felett) nyugtalanná teheti a gyerkőcöket. De összességében nagyon jó, hogy elmentünk, nekem is hiányzott már egy kis mozgásKép. Már rozsdás volt a deszkám éleKép. Nyekkenés is volt, nem vettem észre egy szép kövér jégbordátKép. Akkor megfogadtam, hogy veszek egy gerincvédőt, egy felelősségteljes, kétgyermekes családanya nem engedheti meg magának, hogy csak úgy kitekeredjen a nyakaKép.
Képek a kep.tar.hu/zulu2 oldalon vannak bőséggelKép

na megyek, még tele vagyok melóval, brühühüKép

puszka mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok Lanyok!

JObbulast minden beteg manocskanak! Es persze a beteg anyakoknak isKép

Nekem sem fenekig tejfel az elet, itt leledzik anyosom, sajnaljatok leci kicsitKép Na jo, annyira nem roszz, legalabb vigyaz Lackora amig en karacsonyi ajandekok utan kajtatok a varosban.

Toffi: kerek szepen en is receptet! Ja es muffin-papirt papirboltban keressetek, en most vettem a Sugarban (kes papirbolt) 100 db-ot 290 ft-ert. Ez viragos, a sima feher csak 245Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Timici!
Én is kérném az üvegmatricás mobilsablont.

Zsuzsi!
Hát, nem irigyellek, de ennél már csak jobb lehet. Jobbulást nektek.

Toffi!
Én is kérek receptet. Kép

Momo!
Te szegény, jól összejött nektek. Kép

Zsófi!
Boldog névnapot! Kép
Gyárszirénák Kép én nem is hallottam. Kép

Elli!
Midnyájatoknak boldog szülinapot. Kép

Sofka!
Ügyes a párod, nagyon szép a Betlehem. Kép

Orsoly!
Szegény Te. Kép

Zsuzsinak valószínűleg foga lesz, mert főként esténként kínlódva sír és 2 napja csak úgy tudom elaltatni, hogy kapott Viburcol kúpot.

Megyek aludni.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Leszter,
állatos mobilok mentekKép

Momo,
köszi, majd akkor írok nekik csacsi ügybenKép
Szegény Tv nélküli druszám, én is sírnék, ha nem lenneKép, remélem már nem kell sokáig nélkülöznie a Minimax-ot.Drukk,drukk, ++++

Maci2,
köszi, persze majd hétfőn hívom őket, csak gondoltam addig is hátha tudtok róluk vmit.
Talán majd Toffi, ők azt hiszem arrafele laknak.

Toffi,
merre jársz? hogy sikerült a mézes? ide azt a receptetKép
Angyalkát majd próbálok én is lőni, ha más nem elzarándokolok az Árpád üzleth.-ba és akkor megnézem magamnek ezt a boltot is.
Ismered őket?(web cím lsd. fentebb)

Zsuzsi,
jobbulást a családnak!!!+++++

Sofka,
jók a képek, a Betlehem csúcs, ügyes a férjed, gratula!Kép

Most megint csak ennyire futotta, hulla vagyok, férfiak már réges rég durmolnak, igyekszem követni a példátKép
pusza,
Timici
timici
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Elli!
Boldog szülinapot a Férjuradnak, hamarosan Neked is és főként NAGYON BOLDOG FÉLÉVESSÉGET KEVINNEK!!!!KépKépKép
Annyira hülye vagyok, hogy be sem mutattam az apukámat, néha teljesen kerge vagyok, kicsit máshol jár az agyam. Bocsi ezer, hogy ilyen tahó voltam.

Csucsuka!
Boldog névnapot!Kép

Toffi!
Köszi mégegyszer a csacsit, nagyon szuper!!!Kép Fölfújtam és kipróbáltuk egy kicsit, remélem Jézuska nem haragszik meg érteKép

Most csak ennyire volt időm, lakáscsinosítás folyik, jönnek vevők nézőbe. Remélem tetszeni fog nekikKép

Minden beteg babónak jobbulást!!!!!!
Dani is megtaknyosodott egy kicsit, porszívózás után mérgében födhöz csapta az orrszívót, ami el is tört, úgyhogy szaladhattam újat venni.

Réka
muki
 
 


Magdi,
minták mentekKép
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Tegnap csak olvastamKép

Réka
Ha a Jézuska megharagszik, akkor ránk is, mert Zsombinak is karácsonyi csacsiKép

Timici
Ovizuált nem ismerem, de szétnézhetek, ha gondolodKép
Mézes nekem tetszik, ha lesz pár percem, amikor nem félkezű vagyok, mint most, akkor beírom és elküldömKép

Magdi
Melyik receptet? Az Elli sütijét? Azt tudom küldeniKép

Elli
Kevinnek boldog félévességetKépKépKép
Párodnak boldog szülinapotKép

Zulu
SíelésKép Jó lehetettKépKép

Sofka
Betlehem csoda-klasszKépKép
Számlát küldjem, ugye?

Maci_2
Játék nagyon feldobott, kösziKépKép

Bocs, ha valaki kimaradt, Zsombi is matrica, de a beszélős fajtaKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Timici
Mézes recept mentKép

Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
köszi a receptetKép.
Boltot lehet hétfőn lecsekkolom(ha nem lesz nagyon rossz idő), majd beszámolok.
Timici
timici
 
 


Timici
Most vettem ki a mufikat a sütőből, a Te recepted szerint csináltam. Nem égett meg!KépKépKép De a papírba beleragadt, amit megpróbáltam kiszedniKép Hátha kihűlés után kijönnekKép

Toffi
toffifee
 
 


Csajok,

Csak úgy fejből, mert mostanában Orsi állandóan nyüszög nap közben.

Szal:
Elli, Kevinnek boldog félévet, nektek meg boldog sokadikat.

Sofka, betlehem nagyon szupi. Én nem is tudom, hogy van minderre időtök, na meg persze kézügyességetek. Vagy ez olyan, hogy ahogy nő a gyerek, úgy leszek egyre ügyesebb???

Zsuzsi, kitartást, és csak szurkolni tudok, hogy minél előbb túllegyetek ez a beteges időszakon.

Momo, tv-nélküliség Kép én asszem bele is bolondulnék. viszont a csavargás nagyon jó ötlet, szerintem vezesd be, hogy a hét adott napján vmikor kiveszed azt az egy-másfél órát, és csak mégy az orrod után. Hidd el, nagyon jót fog tenni Kép

Nálunk most nincs újság. Élünk, Orsi nem nagyon eszik, viszont nap közben elég nagyokat alszik. Éjjel viszont 2-3 alkalommal felsír. Az esetek többségében egy kis dentinox és a cumi elegendő, kivéve amikor 2 órát hancúrozik a nagyágyban, és utána is csak sírás után alszik el.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi, bizony, hozzáügyesedik az ember a gyerekekhez. Meg aztán muszáj valami maradandóbbat alkotni a rántotthús-krumplipüré ügynél, különben lehangolódom. Kép

Toffi, küldd csak a szlát a cég címére.

Képzeljétek, Marcipán már nem csak kúszik, néha bizonytalanul mászik is, és mindenhol próbál felállni, és az előbb akkorát esett, hogy vérzett a három fogából az egyik. Kép Hát így tudok én vigyázni a gyerekre? Úgyhogy most itt babázik mellettem, meg feldolgozza a színescerkák dobozát. Mert persze a járóka pfujj, meg aztán az sem biztonságosabb, tegnap abban vágódott hanyatt, feje nagyot koppant a rácson.

Hol vagytok? Franyó, Kangi, Beu meg Mindenki? Csak nem beiglit süttök? Mert abból küldhettek nekem is, olyt nem tudok, de nem is akarok!
Na megyek, mézest sütünk, hajat szárítunk. Holnaptól iskola.

Marcipán meg felfedezte közben az asztal alatt a vezetékhálózatot. És nem tudom eltorlaszolni az útját. Már lábbal sem.

sofka
sofka
 
 


Sofka! én vagyok, csak megmatricásodott a gyerekem. Lakás romokban, mindent kipakol.
Beiglisütésre még gondolni sem, nemhogy belevágni. Barna festéket köszi, árát rendezzük, csak el ne felejtsem, szólj rám, ha talizunk. Szegény Marcipán! Majd megtanul vigyázni magára. Mászáskához gratula.

Csajszik!
Lőrinc két napja többször és furikat kakil. HOl folyós zöldes, hol sötét, majdnem fekete. Lehet a fogától? Ha nem, akkor mitől? Más baja nincs.

Beu
beu
 
 


Sofka
Gratula mászó MarcipánhozKép
ElesésKép
Zsombi is csak a konyhában, a fürdőszobában vagy a számítógép asztal alatt érzi jól magát, lábánál fogva húzgáljuk ki mindenhonnanKép. Apa mondta, hogy felteszi a rácsot az ajtóra, de a számítógépet nem tudom elbarikádozniiii!!!
Akkor a számlát majd postázom valamikorKép

Heppi
Orsi_éjjel_ébredésekKép
Zsombi sem alszik túl jól éjszaka, ő is többször kel. Ha így haladunk, a 20-i csajbulim ugrikKépKép

Timici
Tök jó lett a muffin!!! Kijön a papírbólKép Csak ahol több a csokidarab, ott kell óvatosabban bánni vele, de nagyon finiKép (a harmadiknál tartokKépKép)

Anyósom elaltatta ZsombitKép, megyek angolozniKépKép

Apropó, Zsófi
Nem tudom, lesz-e matricám, majd beszámolokKép. Kedden van a vizsga, csütörtökön eredmény. Naggggyon le leszek törve, ha nem kapok pillangót vagy katicátKép
Toffi
toffifee
 
 


Gyorsan bekukkantok. Névnaposoknak sok boldog névnapot kívánok!!
Segítsetek légyszi: Három napja Robóka nem alszik és olyan keservesen sír, mint anno hasfájós korában. A kis ínyét néztem kissé duzzadt. Lehet, hogy amiatt?Annyira sajnálom szegénykét. Van rágókánk, de az nem igazán vált be. Olvastam múltkorában homeos bogyikról, Zsuzsi írnál róla?Írnátok nálatok az első fog, milyen "gondokkal" járt.Úgy szeretnék neki segíteni.Remélem mielőbb túl leszünk rajta és nem más okozza az éjszakai ísrásokat. Azt olvastam, hogy a fogzás általában estére tevődik...Megyek is mert apa dajkálja éppen. Szegénykém eg holnap dolgozik, így este sem tud aludni majd, Eléggé fáradt az agyam most ahhoz, hogy mindenkihez írjak. Nézzétek el nekem légyszi. Jó lenne egy picit aludni, de nem sikerült ma sem.
Amúgy Robókám az esti sírás kivételével nagyon nyugodt tündéri baba. Ma mérekeztünk már 6900 grKép.Ja és tud brümmögni is a kis szájával. Olyan édes.
Jó éjt : Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Kicserélődtem KépKépKép most jöttem haza, a barátnőmmel csavargotunk az Árkádban 4(!!!) órán keresztül, beültünk egy kávézóban is és vettem egy szupi csizmát! KépKép Mindeközben Apa vigyázott a Danira, meg is etette szépen barackos almás csirkével Kép Szóval nagyon jól érzem magam! Kép

Zsuzsi
szebb napokat kívánok amilyen hamar csak lehet! jobban vagytok már?

Momo
Titeket sem irigyellek Kép

Elli
boldog zsülinapokat kívánok Kép fájó kezednek mielőbbi jobbulást

Vettem homeopátiás könyvet én is, apa bevásárolt egy pár bogyeszt.
Akkor pl. az Echinacea ugye mehet a babáknak is?? és hányat kell adnom? a patikus mondta, hogy ha 2 hetes kúrákat akarok csinálni, akkor mennyi, de ha már beteg? (mert még sajnos mindig náthás kicsit), akkor mennyit? és milyen gyakran? és hogy adjam be? kiskanállal? (nincs több kérdésem Kép)

Sofka
gratu Marcipán mászáshoz! vérző fog Kép én is pont ezen gondolkodtam, amikor Dani folyton lefejelte pl. az ajtófélfát hogy ha már lenne foga, tuti kiütné Kép

bocsi Csajok, nincs több időm, még próbálok később...

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Sajna mi se usztuk meg ezt a nyavajás virust.
Márkkal ma menni kellett a dokinénihez.
Sajna torok gyuszija van ami ráhuzzódott a nyirokcsomóira.
Szegénykém egész nap szenvedett a gyógyszert kihányta igy nem tudtam neki beadni. Nektek van valami jó modszeretek amivel belehet könnyen adni a kanalas gyógyszert?
Várom a válaszokat létszi írjatok.
A másik fele az, hoyg most a hízzás helyet szerintem még fogyni is fog pedig nem kéne, mert őrülök, hogy elérte a 8kg.

Na most ennyi
Minden babócának gyógyulást kívánok én is.
Puszi
Andy
andy78
 
 


Andy, kanalast megpróbálhatod fecskendővel, vagy bababoltban kapható vmi hasonló csodával. Meg mindenfélébe belekeverve. Jelzem, nekem Kata minden formában kihányta, míg rá nem jött, hogy a tablettát szétrágva képes lenyelni. (Na attól én hánykolódnék.)

Andi, Dani gyógyuljon, négyórás csavargásodért irigyellek.

Anita, lehet, hogy a foga, de sokan írják, hogy meg vannak zakkanva a gyerekek. Talán jön a hó? Marcipán is nagyon keveset alszik napközben, pedig különben ő alvós baba, épp ezért nyűgös, ha nem piheni ki magát. És éjszaka is töbször ébred. Különben a fogak a bajt összevissza csinálják. Sokszor nem is akkor, mikor tényleg kibukkannak.

Elli, boldog szülinapot a családnak. Ünepeljétek meg alaposan! Kezednek meg gyógyulást.

Toffi, hajrá azért a matricáért! Szandi biztos számonkéri majd rajtad. Kata mindig azzal várt haza vizsgák után, hogy hányast kaptál, anya? Így aztán nem is mertem csak egyszer megbukni. Azért ötössel ritkán sikerült megörvendeztetnem őt. Kép Én most csakazértis kidolgozok vmi barikádot a számítógép elé. Majd megsoztom veletek, hogy könnyebb legyne az életetek.

Marcipán foga megmaradt. Most én irigykedem azokra a babaákra, akik előbb járnak biztosan, aztán kezdenek csak fogzani. Eddig Ti gyűjtöttetek protkóra, én most fogok!

sofka
sofka
 
 


SofkaKép,
vagyok én is.
Anka hasán kiütések vannak, olyan, mint amilyenek nyáron a melegtől jöttek ki. Most akkor mi lehet? Tegnap óta egész nap nyűgös, én a fogára már gondolni sem merek. Egyébként olvasgatok, majd' mindennap, de munkám volt, meg karácsony előtti ajándékvadászat, talán majd most... bár most meg már sütni is kéne valamit...

Na pussz mindenkinek
Franyó
franyo
 
 


Franyó, nem akarlak rémiszgetni, de a skarlát így kezdődött, mármint a kiütések először ágyéktájon voltak. Persze a mai napig nem biztos, hogy skarlát volt, de szerintem azért látogassatok meg vmi egészségügyi szakembert.
sofka
sofka
 
 


Zsuzsi,
Miki isKép Jobbulást!

Momo,
TvKép
Roni még nem jött rá, szerencséreKép

Sofka,
KépekKép
Ügyes BetlehemKép
Mászó MarcipánKép A fejlődésben ez is benne vanKép

Roni is mászott ma kemény 1 métertKép

Zulu,
Már csak azt nem tudom hol voltatok síelni?

Heppi,
Sorstárs, Roni is többször ébred éjjelKép

Toffi,
Matrica-hajráKép Csak ügyesen!

Anita,
Alvás, sírásKép
Szép súly, brümmögésKép

Andy,
Jobbulást Márknak!

Maci_2
maci_2
 
 


Zulu,
Meg akartam nézni a síelős képeket, de jelszót kérKép

Erről jut eszembe!
Kangi,
Ti is fényképeztetek a talin (Elliéknél). Hol lehet megnézni a képeket?
Merre jársz, nagyon eltűntél.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Zsuzsi,
jaj, Te szegeny! Kép Bar a kepek alapjan nem tuntok beteg csaladnak. Kép Jobbulast az egesz csaladodnak! Miert kell 100 km-t kocsikaznotok gyerekdokihoz? Bocsi a hulye kerdesert, nem vagyok tisztaban a nemet viszonyokkal, de nincs gyerekdokitok kozelebb? VAgy valami specialistahoz mentetek?

Momo,
huhh, nalatok ha jon a baj, akkor csostul jon. Kép Drukk, hogy mielobb minden megoldodjon, es Ferjed is jobb belatasra terjen. Kép Az aprohirdetesed ORIASI...itt rohogok magamban...KépKépKép

Maci_2,
irigy kollegak. Kép Kisagyban alldogalo Ronihoz gartula! Kép

Beu,
de jo, hogy jol sikerult Pápa! KépKép Piros foltok azok nem olyan jok, de remeljuk, hamar elmulnak. Es Lőrinc alvokaja is hamar visszater. Kép

Timici,
koszi a muffin-suto tippet, de most le vagyok tiltva csaladilag mindenfele penzkoltesrol. Kép

Csucsuka,
boldog nevnapot! Kép Hogy tudtal ennyit lefogyni ilyen rovid ido alatt? Gratu hozza! Tedd legyszi kozkinccse a csodamodszert, mert nekem is naggggyon szuksegem lenne ra....Kép Lyany dumaja szenzacios! Kép

Urszila,
Ferjed beszolasa Kép

Leszter,
lakashitel Kép En sem vagyok egeszen nyugodt. Kép Olyan hihetetlen gyorsasaggal kepesek kamatokat emelgetni, meg kedvezmenyt megszuntetni, hogy idonkent a frasz jon ram, hogy mikor akarnak a mar megkotott szerzodesekbe is belenyulni...Kép

Elli,
kezednek jobbulast! Kép Csaladi szulinapokhoz mar most (elore is) GRATULA! KépKépKép Anyosod mit alakitott megint? Sztorit kerunk! Kép

Sofka,
Betlehem csucs jo! Kép Minden evben gyartotok ilyet? Mert akkor nem lehetne elkunyizni a tavalyit? Kép MArcipan majdnem-felallasahoz, maszasahoz gratula! Kép

Orsoly,
en sajnal, sajnal...Kép

Zulu,
sieles klassz lehetett! Kép Es most kipihenve, pirospozsgasan, uden kergeted a ket tajfunodat? Kép

Heppi,
ejszakai ebredesek. KépKép

NAlunk semmi ujdonsag, Zsombi tovabbra is matricat jatszik, es ehsegsztrajkol. MAr nemcsak a fozelekek, aprora vagott zoldsegek/gyumolcsok, hanem mar a tapszer se nagyon kell neki. Es ma reggel mindketten kohogve ebredtunk, elkaptunk valami kohogos nyavalyat. Kép
Es egyedul vagyok, ma Apaja kapott kimenot, elment mozizni, aztan teniszezni, most meg kartyazik. Du. fel ketto ota nem lattam. KépKép NA mindegy, o is megerdemel egy kis pihit! Kép
Holnap viszem ZSombit mericskere, meglatjuk mennyit hizott (vagy inkabb fogyott? Kép) szegenyke.

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Toffi,
örülök, hogy jó lett a muffinKép, egyél egyet az én kedvemért is.Kép
drukk, hogy meglegyen az a matricaKép

Franyó,
drukk, hogy NE skarlát legyen! csak vmi kis ételallergia, vagy még az sem.Kép

Beu,
állatos mobilok mentekKép

Én is megyek, várnak a hajtogatós csillagok.
pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok lanyok!

Megint csak par szora jottem.
Ma megvolt Petra kereszteloje, szerencsere semmi extra nem tortent, a keresztelesen kivul.Kép
Csutortokon voltam fodrasznal (vegre, miota Petra megszuletett, meg nem voltam...), de a tervezettel ellentetben nem kellett magammal vinni Petrat, mert apa hazajott.Kép Utolag en nem is tudom, mi lett volna, ha vinnem kell. (Momo, ha jol emlekszem, Te is pont aznap fodraszoltal, es nekem is ellogott a ferjem a melobolKép, de o szerencsere nem bukott le.Kép Vagyis nektekKép.)

Timici, Toffi,
Koszi szepen a kuldemenyeket!Kép

Franyo,
Petranak az etelallergia kezdodott melegkiuteshez hasonlo pottyokkel a pocakon, de en erre nem jottem ra, ugyhogy nyugodtan ettem tovabb a diot, mig mindenhol pottyos nem lett. Nekunk Fenistil gelt es kalciumot javasolt a doki, telefonos ertekezes alapjan. Esetleg egy probat meger...

Toffi,
En meg nem sutottem papiros muffint, de annak ki kell jonnie a papirbol? Mert amiket arulnak pl. Madalena(?) neven, az bele van gyogyulva a papirba. Es igy is finom!Kép

Betegecskeknek jobbulast kivanok! Zsuzsi, hogy vannak a sracok?
Puszi:

Leszter
leszter
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?