Új privát üzeneted érkezett!

Nika! 3bitet, kitkatot, piros mogyoróst, sportot, vagy kókusz varázst???
kislibus
 
 


Nekem sajna nem volt erőm harcolni érte.
Munka mellett meg már nem ment.

nagyon durva, most milyen drága lett az oktatás.
Annyi könyv, és iszonyú drága.

valamint leterhelik a gyerekeket is.

Hm.. én már nem leszek védőnő.

Csak nagycsaládos max...
:roll: :wink: Szeretném nagyon.
picimami
 
 


Kislibus!
Gratula laptetőhöz.
picimami
 
 

 
 

Hát ha a védőnőség és a nagycsalád közt kéne választanom, gondolhatod, hogy nem a védőnőséget választanám!
kislibus
 
 


Majd inkább a pozi teszthez, de csak egy hónap múlva... :D
kislibus
 
 


Képzeljétek.... ma 151-es busszal jöttem haza, légkondis a lelkem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És a vezető feletti óra mellé Zsuzsanna felirat volt ragasztva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Okés! Akkor megbeszéltük.

Szorítok, hogy úgy legyen.
picimami
 
 


Nika! Soványodik a sor, már csak 3bit, sport, meg pm. van!
kislibus
 
 


Légkondis busz??? 151-es??? Ami Cseplre is kimegy??? Zsuzsi! Melyik bolygóra tévedtél???? :shock:
kislibus
 
 


Én ettem egy túróvarázst.

Édes, és túrós... :wink:
picimami
 
 


Mindenkinek legyyen jövő hónapban pozitiv tesztje, akinek ebben a hónapban nem lesz, és akkor felállíthatjuk az egy hónap alatt legtöbb tesztet felmutató topik giness rekordját!
kislibus
 
 


Én szerencsére nem buszozok.

Mindenhová klímás autóval járok.
:-)
picimami
 
 


Túróvarázs is finyi! Akartam a boltba krémtúrót. Dafke, hogy vaniliás-mazsolás nem volt....
kislibus
 
 


Kislibus!

Úgy legyen!
Mindenkinek aug elején be kellene zebrásodnia :lol:
És tudnánk együtt pocakosodni.

Majd utána szülés után újabb topik... :P

Fogyókúra, bébi etetés, alvás... stb :P
picimami
 
 


Zsuzsi! Akkor most busszal, vagy autóval jöttél haza? :?:
kislibus
 
 


Kislibus. Én járok autóval...
Zsuzska nem írt ilyet :oops:
picimami
 
 


Egy kis pénteki Horoszkóp:
2008.07.18. péntek

KOS 03.21. - 04.20.
A telihold figyelmét az anyagiakra irányítja. Önnek most a biztonság, a bizalmas kapcsolat a fő gondja. Az intim ügyek is nagyobb szerepet kapnak.

BIKA 04.21. - 05.20.
A teliholdtól küzdőszelleme sokkal erősebb a szokottnál. Nehezen őrzi meg hidegvérét, nem tud kellően diplomatikusan viselkedni. Igyekezzen megtalálni a mértéktartást érzelmeiben.

IKREK 05.21. - 06.21.
A mindennapi rutin különösen fontossá válik a telihold hatására. Koncentráljon arra, hogy a lehető legjobban elvégezze a mindennapi feladatát. Ne terhelje magát túlzottan!

RÁK 06.22. - 07.22.
Telihold idejében érdemes kockáztatnia, mert jó esélye lesz rá, hogy úrrá legyen anyagi gondjain. Ne tétovázzon, ha üzletről van szó, de használja a józan eszét.

OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
Családi ügyeken töpreng, s ezért nem vesz észre egy vágyakozó pillantást, pedig közelről jön. Ha van egy szabad pillanata, tekintsen körbe és válaszoljon neki.

SZŰZ 08.24. - 09.23.
Ön megtalálja anyagi biztonságát, hiszen a Merkúr jótékonyan hat most a Szűz jegyére. Merjen takarékoskodni, ha vendégeket hív otthonába, a vendéglátás legyen szerény.

MÉRLEG 09.24. - 10.23.
Ideje végre választani! Akár több vasat is tarthat egyszerre a tűzben, de igazán csak egyet szerethet. A mohóság veszélybe sodorhatja!

SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
Menekülni akar a mindennapok szürkesége elől. Ezt a mentsvárat utazásban vagy érzelmi szenvedélyekben véli megtalálni. Lazítson és nézzen körül...

NYILAS 11.23. - 12.21.
Olyan információk juthatnak a birtokába, amelyekből hasznot húzhat. Önbizalma erősödik. Ha a vállalkozás beüt, legyen nagylelkű.

BAK 12.22. - 01.20.
Ma telihold keletkezik. Hatására Ön a szokottnál nagyobb vitalitással rendelkezik, ugyanakkor nyugtalan és szorongó. Szerencsére Ön gyakorlatias és tud uralkodni érzelmein.

VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
A telihold hatását szinte mindenki észreveszi. Este sokáig gyönyörködhetünk a Hold pompázatos ragyogásában. Remek lehetőséget kínál a nagy kezdeményezésekre, időt ad a bevégzésekre. Ugyanakkor feszültséget okoz.

HALAK 02.20. - 03.20.
A telihold miatt Ön az eseményekre tartózkodóan, fegyelmezetten reagál. Érzelmi késztetést érez, hogy kimutassa szeretetét partnere iránt. A szokottnál erősebben vágyik gyöngédségre
picimami
 
 


libus azt hiszem ilyen sorrenben jöhet :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Írok nektek egy kis pogácsa receptet. Mert ugye ezt mindenki szereti. :!: :?: :?:
Én imádom.

:roll: :wink: :oops:

Káposztás pogácsa:

Hozzávalók: 1 közepes fej káposzta, kevés olaj, törött bors.

A tésztához: 40 dkg BL-80-as liszt, 20 dkg rétesliszt, 15 dkg margarin, 2 tojás, 1,5 dl tej, 4 dkg élesztő, 1,2 dl tejföl, 2 kávéskanál só, cukor az élesztő kelesztéséhez.

Elkészítés: A káposztát úgy dinszteljük, mint a káposztás tésztához szoktuk. A lisztben elmorzsoljuk a margarint, majd hozzáadjuk a tojást, a langyos cukros tejben megfuttatott élesztőt, a sót és a tejfölt. Jól összedolgozzuk, és meleg helyen duplájára kelesztjük. Lisztezett deszkán vékonyra nyújtjuk, rákenjük a dinsztelt káposzta egynegyedét és hajtogatjuk, 10 percig pihentetjük. A nyújtást, kenést és hajtogatást még kétszer ismételjük, majd kinyújtjuk, tetejét bevagdossuk, tojással megkenjük, és kiszaggatjuk. Előmelegített sütőben sütjük.










Túrós pogácsa:

Hozzávalók: 25 dkg túró, 25 dkg margarin, 25 dkg liszt, só, a tetejére: 1 tojás sárgája, sajt v. szezámmag.


Elkészítés: A túrót a margarinnal összemorzsoljuk, könnyebb, ha a margarin nem túl hideg, hanem szobahőmérsékletű, lágyabb. Hozzákeverjük a lisztet, ízlés szerint egy kis sót teszünk bele. A tészta lágyabb lesz, mint gondoljuk, ezért hűteni kell kb. fél óráig, nem szabad hozzá több lisztet tenni, mert kemény lesz a pogácsa. Utána kinyújtjuk közepes vastagságúra, a tetejét megkenjük a tojás sárgájával. Pogácsa szaggatóval kiszaggatjuk, megszórjuk sajttal, vagy szezámmaggal. Előmelegített sütőben légkeverésessel kb. 25 percig sütjük 170 fokon.
picimami
 
 


És még egy fincsiség. Ha szeretitek.


Kelkáposzta rolád:

Hozzávalók: 1 zsemle, 50 dkg darált hús, 1 evőkanál mustár, 2 tojás, 1 vöröshagyma, fokhagyma, só, őrölt bors, kakukkfű, oregano, pirospaprika, 3 dl húsleves (lehet kockából is), 1 kis fej kelkáposzta,15 dkg mozarella sajt, 4 db lapkasajt, 1 paprika, olaj, a mársáthoz: 3 dl tejszín, bors, 1 evőkanál ételsűrítő, só, ha kell.

Elkészítés: A kelkáposzta leveleit óvatosan leszedjük, egy kiscsit előfőzzük és egy konyharuhára terítjük téglalap alakban. A húst összekeverjük a beáztatott zsemlével, a fűszerekkel, a vöröshagymával, a tojással a mustárral. A húsmasszát rákenjük a kellevelekre és arra tesszük, a kockára vágott sajtot és a paprikát. Feltekerjük, ha kell pár helyen fogpiszkálóval megtűzzük. Egy tepsire tesszük az olajra és egy picit körbe pirítjuk. Aláöntjük a húslevest és előmelegített sütőbe toljuk, kb 50 percig sütjük lefedve. Amikor kész kivesszük és a visszamaradt levet tejszínnel felöntjük, őrölt borssal ízesítjük és beleszórjuk az ételsűrítőt, beforraljuk. A roládot felszeleteljük és a mártással leöntve, rizzsel tálaljuk
picimami
 
 


Na csajok
Remélem éhesek lettetek?? :!: :!: :!:
picimami
 
 


Én igen

Hahó?
Senki nincs itt? :roll: :shock:
picimami
 
 


Én most nagyon izgulok.
Most megyek ki értékelésre.
Megnézik, illetve megmondják, mit teljesítettem. Mit kell még javítanom. És mi tökéletes bennem.
Kapok egy százalékot, ami alapján kapok egy kis jutalmat... :shock: :D :D

Szorítsatok...

Várok Várok.. :roll:
picimami
 
 


Zsuzska!

Mi lesz a mai vacsi?
picimami
 
 


sziasztok!
Lányok titeket követni nem egyszerű feladat!

nemlajos!
NAGY GRATULA!!SZORÍTUNK NEKED HOLNAPRA.

CSUCSU!
azért még neaddfel,van akinek4-5 nap késés után lesz pozitív.Addig míg nincs piri addig van remény!

cet!
[/quote]Neki mindig mindenről a saját fia jut eszébe. Vagy a lánya. Vagy ő saját maga.)
[quote]
írta:
Ez nagyon tetszett :D :D Hát ezek az anyósok milyenek?? :D :D

zsuzska!
Megy a drukk+++++++++++++++++++++++++

Nálunk mai ebéd csirkemelles raguleves,főtt kukorica utánna.Iskola:Elvoltunk a Viki könyveiért.Olyan szépek,nagyon tetszett neki.Megvettük az iskola táskát is kaptunk kemény 5%kedvezményt.Igaz aki a kicsit nem becsüli.....

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Szia Ibici!

Nagyon finom amit írtál nekem.
picimami
 
 


NAHÁT,HOGY IDÉZETT EZ A GÉP??AZ IS LEHET,HOGY ÉN BÉNÁZTAMEL :roll: :roll:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Most mennem kell, de írok majd neked.

Szép estét mindenkinek.

Puszi
picimami
 
 


Ja a tegnapi bombához:a hugom párja az anyukájával ott lakik a Tahi utcába és hozzájuk is beszóltak,úgyhogy nem tudom,hogy maradhatottki szegény kismami :( Véletlenül??Borzasztó,hogy egyáltalán ilyen megtörténik!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Jézusom, már értem, miért maradtam le útközben... Ez irreális, amennyit Ti egy nap összeírkáltok, pedig én még nyári szüneten is vagyok!!!
Cat, a Mediterrán lakóparkba, új építésűbe költözünk télen, ha kész lesz. Most be is mehettünk, nagyon pici, de szuper lesz (46.6m2)!
Zsuzsa, ma mi is 151-essel utaztunk, elvégre az visz a Mediterránhoz (Gubacsi híd lábánál), lehet, hogy szomszédok leszünk? 8) [/b]
nemlajos
 
 


Kész vagyok!!!!!
Kaja sütőben, csak sülnie kell, és el is mosogatam!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kislibus!
Most képzeld, nagyon ritkán járnak erre felé ilyen buszok is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pici!
A mázlista.... a párocskám is , ha tud, elvisz és haza is hoz.... de hát mostanában nagyon sok meója van :roll: :roll:
Drukk az értékeléshez :!: :!: :!: :!:
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Mai vacsi: görögdinnye :wink: :lol:
Nagyon jól hangzanak ezek a receptek :D :D :D :D :D

Ibici!
NAgyon finomnak tűnik, amit írtál :wink:

Nemlajos!

Jé, az pont velünk szemben van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majd küldünk fürstjeleket egymásnak :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici! Nagyon jól hangzanak a pogácsák!
Jó éjt neked!

bici! Nyelvkönyveket is kellett vennetek??? Azok horribilis árban vannak! Kicsinek én is szerettem a szép könyveket, nem is értettem minek becsomagolni őket! Na és az illatuk! Szagoltasd meg a Lányoddal az új könyv illata egyszerűen mesés!
kislibus
 
 


Nemlajos! Az nem olyan pici! A mienk a Fiastyúk utcában 13. kerben 36 nm. volt. A tietekbe pont elfér egy babais! :D
kislibus
 
 


Na ne mán!!!!!
Végre itt vagyok és eltűnik mindenki :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csak egy picit vagyok

100 %-ot kaptam a munkámra.
Szuper :lol: :lol:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 52800_.png

És kezdődik a pé... halvány lh teszt. :roll: :wink: :D
picimami
 
 


Megyek megkeresem az udvaron apát..
Aki motort babrál. és elcsábítom
picimami
 
 


Zsuzska!

ne haragudj. :wink:

Szép estét neked is
picimami
 
 


:D :lol:
picimami
 
 


kislibus, de mi kettőre vettünk fel szocpolt!!! :shock:
Úgyhogy az elég necces lesz, de olyan 10 éves korukig szerintem meg tudjuk oldani, aztán meg úgyis vasvillával szórjuk a pénzt... :wink:
Na jó éjt lányok, holnap jelentkezem, hogy mit mondott az orvos, kivéve, ha nem kell befeküdnöm, de ilyenre nem is gondolok!!!
nemlajos
 
 


nem kivéve, feltéve
nemlajos
 
 


Nemlajos!
Nagyon szorítok neked.
Minden rendben lesz
picimami
 
 


Én rozskenyeret vacsiztam, paradicsommal.
És almát.

És iszom az Andy féle ajánlott teakeveréket.

Apa is végez nemsokára és jön be. :wink: :roll:
picimami
 
 


Ibici!
Nagyon szép a kislányod.
Vannak vele egykorú ikerlányok, unokatesómnak.

Ők is most mennek első osztályba

Jó sokba kerül minden.
Sajnos
picimami
 
 


Hát senki nincs.

Asiye!
Andy!
remélem jól vagytok mindketten?
Andy, milyen volt a suliban?
picimami
 
 


Sziasztok!!

Én is vagyok. Márk már alszik.

Én ma nem nagyon vacsiztam,Márk virslit evett és párizsit+ túró rudit.

Megjött Apa, már eléggé ki van szegény.Holnap viszont csak 3ra megy, addig nem valószinű,hogy tudok jönni,mert Ő bitorolja a gépet.

Én meg ugya csinálom a muszakát.
Vendég
 


Hol vagytok??

Errefelé nagyon villámlik.Tuti zuhi lezs
Vendég
 


sziasztok!

gyermekeim alszanak, és is majdnem elaludtam, de mamég nem jutottam be a fürdőbe(((ja! reggel doki előtt zuhanyoztam :roll: )
mindegy!
ugy érzem szükségem van még egy kis melegvízre :lol:

a férjem utalgatott esti programra,deén annyira fáradt vagyok :oops: :cry:
holnap megint megyünk esküvőre! :roll: már lassan havi 2-3nál tartunk :)

mindenkinek fini vacsit, jó apázást és szép álmokat! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye: jó éjt neked.

Én is megyek fürcsizni, aztán tv.
Vendég
 


Itt már esik az eső vagyis inkább szakad. :) nem baj inkább most essen mint holnap.

Na ha senki sincs akkor tényleg megyek fürcsizni.Aztán ha apa ide enged még benézek.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?