Új privát üzeneted érkezett!

Fiora az nem korai hiszen itt a topikban is van babánk aki hamar csinált mindent ugye Fanni baba :):):):):)

gege is 9és fél hónapos volt mikor elkezdett kapaszkodva járni és 10 és fél hónapos volt mikor egyedűl elindult:)

Boszi: nem semmi hogy anyudékkal mindig történik valami .

Wow boszi milyen kedves az urad :):):) én csak eddig anyák napján kaptam ágyba a reggelit :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika:róluk lemaradtam . Csak Áron és Gabi babákat olvastam és ők 16 hó körül vannak. Ebből gondoltam, hogx korai :oops:

Kép
fiora
 
 


Szia Mindenkinek!

Nem nyaralás miatt nem voltam, bár hasonlóan költséges a dolog...
Szobánk szét volt pakolva.Padló, falfestés, tükörmennyezet, nyílászárók festése, visszapakolás...Tulajdonképpen még nincs is minden visszapakolva, de már ott alszunk :!: :D

Végülis nem megyünk nyaralni, úgy döntöttünk.Még ezen a nyáron vár ránk egy előtető meg egy terasz+járdaburkolás.Ha mindez meglesz, szépen el is költöttünk egy jó kis nyaralást futó összeget :lol:

Nagyon szépek a babák!

Viki!
Örülök, hogy Fanni jól van!

Boszi!
Azért mégsem olyan rosszindulatú az anyósod, ha így adja a kölcsönöket! Ez is nagy segítség, hogy tudsz kitől kérni.

Szombaton osztálytalálkozóm volt.Nagyon furi volt újra a régi arcokat látni :D

Bogi meg most éppen nyaral a szüleimnél.Tegnap reggel vitték el és ma azt mondta a telefonban, hogy "még alszok egyet mamánál és majd csak holnap gyere értem anya" :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

 
 

Sziasztok!

Fiora: nem korai! Fanni már 6-7 hónaposan lépegetett :lol:

Helga: remélem igazad lesz és tényleg kinyit a strand, bár a múltkor még nem úgy nézett ki. Na majd holnap is meglesem. Elvileg akkor pénteken nyitnának.. :roll:
Dm-es kupon akkor kell neked???

Gani: nem irigyellek! Utálok pakolgatni, festegetni :?

Dinnyés sztori: nem mi voltunk, Soroksári Auchan elé borítják állandóan.
(Boszi az a bajuk a termelőknek, hogy olcsón adjuk a dinnyét, 49 Ft/kilós áron, mondjuk most már felemeltük 65 Ft-ra... És az olcsó ár miatt tiltakoznak, mert hogy ők tönkremennek...)

Ma dolgozom, de holnap szabad vagyok, és ismét elindulok fürdőruhát venni :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!

Boszi
Gratula! Megtaláltam a hoxa-n a sz.történetedet, csak annyit írtam a keresőjébe, hogy Gabika. :P
Kiváncsian várom én is a cikket.

Tetszik a könnyűszerkezetes ház?
Nekem is egyre jobban - bár még élőben nem láttam (vagy, ha láttam is - nem tudtam, hogy az).
12 millióért csinálták nekik? Az nem sok...

Szépek a képek!
Szép baba a keresztfiad.

Fiora
Gratula a hízáshoz!
Név alapján csak gondolkoztam, hogy ki jelölhetett be :lol: de felismertem Zsófit a képen :P

Viki
Én is kaptam Pampers kupont, de mi sem használunk olyan pelust. :lol:

Gani
Mennyi 3-as szám van :shock:
3 év, 3 hó, 3 hét, 3 nap :P

Van vevő a lakásunkra :lol:
A szomszédban lakó idős pár szeretné lecserélni az 1 szobásukat nagyobbra. :lol:

Levinek jön a foga. Lent és fent is nagyon dagad az ínye...
Lassan jönnek az álmatlan éjszakák számomra is.
..pedig a mostani éjjel után nem akarom :P 21-től majdnem 5-ig aludt, aztán még 3 órát reggel 8-ig.

Ma felült teljesen - nem támaszkodott a kezével. :lol:
Én épp reggeliztem, ő a járókában volt. Mondta, hogy MA és MMMMMMM (ezt szokta, ha akar valamit) , odanéztem és csak mosolygott :D

Hétfőtől van hintánk is (ezt is megörökölte a kerilányunktól) nagyon élvezi :P

Vasárnap már 9320 gramm és 70-71 cm volt (Apával mértük meg).

Kép
Kép
Kép
Uncsitesók
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Jaras: atlag baba egy eves kora korul jar. Aron meg Gabika a raerosebb babak koze tartoznak :)

Viki,
Koszi a kuppont, de mi is kaptunk, es epp azt irtam, hogy meg mi sem tudjuk az osszeset felhasznalni (mi Liberot es Papmperst is hasznalunk)

Boszi,
Most ellent kell, hogy mondjak! A hetvegen jo ido lesz! :) Ugyhogy vasarnap strand! Még a gyogyfurdok honlapjan is ott van, hogy a punkosdfurdoi strand nyitva lesz juli 18-aug 24 kozott.
En is olvastam a szuletestortenetet! Irigykedem a termeszetes szulesedre :) Bar nekem megdobbento volt, hogy nem engedtek inni! Ez enyhen szolva is furi! Legkozelebb nyugodtan igyal! Sot enni is lehet szolocukot, csokit... mit gondolnak a dokik? Kibir valaki fel napot ivas nelkul???

Kia,
Egyre ugyesedik Levi! Latszik, hogy elvezi a hintat, meg hogy sikerei vannak a mozgasfejlodessel! Drukk a lakaseladashoz!

Gani,
:( BRRR, felujitas!!! Ne is mond! Mindig van valami csinalni valo!
Bogi: a misztikus harmasokkal :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Zsófi ma hátról átfordult hasra!!!

Kia: jól emlékszem te itt laksz a 15. emeletes házban a hegy felől ugye. Nem is értem hogy nem találkoztunk még az utcán :) . Én a Gulácsyban vagyok.

Helga: ráérnek. Nekem a fogam pl. csak 1 évesen jött ki. :D

Kép
fiora
 
 


Ma is van bűvös hármaskánk :lol: mégpedig Zsófi baba :D

Fiora!
Elindul nálatok is a rohamos fejlődés :D Innentől lesz szemmel látható az idő múlása :wink:

A lányunk még mindig nyaral.Reggel mondta, hogy szpmbaton menjek majd érte.Kérdeztem, hogy reggelizett -e már.Válasz:
"Még nem, csak felvágottat ettem.De majd szendvicset fogok reggelire kérni mamától" :lol:
Én meg olyan szinten nem találom a helyem a házban, hogy csak járkálok mint egy holtkóros :oops: Annyi csinálnivalóm volna, de valahogy nem tudom összeszedni a gondolataimat.Mondta erre nekem apa, hogy akkor hagyjam szanaszét őket :?
De most nekiugrom a dekorsötétítőm varrásának.Nagyon elszánt vagyok most :wink:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Tegnap elintéztük Gabika útlevelét,s 5 munkanapon belül itt is lesz! :P

Helga nekem az étel nem hiányzott,csak a víz,de azt is kibírtam. Hősiesen helytálltam. :wink: Hát igen ma is elég jó idő van,lehet akkor mégis jó lesz a 7vége,bár nekem nem ér semmit,mert anyósék nem mennek wellnessezni,így nem tudunk megint menni,s,ha tudnánk nekem akkor se lenne a legjobb,mert akkor lesz meg megint. :roll:

Ma hívom a nődokit délután 17 körül a HPV szűrés eredményéért! Tessék drukkolni! :wink:

Gani inkább nem részletezem,ha nem baj,hogy a sógiék miért kaptak annyi kölcsönt. Egyáltalán nem tudunk tőlük kérni,ha baj van,mert akkor jön az,hogy le van kötve a mani...stb :roll: Volt,hogy 5000 Ft-unk volt a hó közepén,s még nevettek rajta,hogy annyiból meg lehet élni,nem adtak! :twisted: (ekkor még nem volt meg Gabika). Anyu persze rögtön küldött,s nem is engedte visszaadni. Na? Nem olyan,amilyenek te gondolod,s hidd el,jobb,hogy nem ismered....
Anyu a kevésből is sokat ad,szinte mindenét,ezért esik rosszul nekünk,hogy azt a rohadt 20.000et is csak kölcsön adta,pedig tudta,hogy nem vet fel minket a pénz,s a baba miatt kell is nem kevés... :twisted:

Felújítás? Nem irigyellek! Nekem a költözéstől is minden bajom van! :roll:

Kia nagyon ügyes Levi baba! :lol: S grat a lakásvevőhöz is! Mikor akartok költözni? :roll:

Lányok tali majd vmikor?

Én e hó 27-augusztus 18-ig nem érek rá(balcsi + Németo.)

Nika Gegéről rég hoztál képeket,s rég meséltél?! Jól vagytok?! :wink:

Képzeljétek anyu legjobb barátnőjének az unokája(lány) 3 hónappal fiatalabb,mint Gabika és már 32 hónapja bilibe kakil,s pisil. Az utóbbira még éjjel kell pelus! :roll: Nem semmi mi? Járni még nem nagyon tud,de már lépeget! Szerintem felesleges ilyen korán rászoktatni,de ők tudják... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


3 hónapja,nem 32= ELÍRTAM! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Azt nem is meséltem,hogy anyu még a minisztériummal is beszélt a mama ügyével kapcsolatban,de sajnos nem kaphatja meg a közgyógyot,csak,ha lesz törvénymódosítás,azt meg nem terveznek! :twisted:

Az új hallókészüléke így nem lesz ingyen,hanem 80.000-100.000Ft! :evil:

FRANKÓ!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ajtórácsunk :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Nem kérdés, hogy Ti ismeritek! Én csak abból gondoltam, hogy ha kell ad nektek, amit itt írtál. Xboxra is,majd tv-re is Tőle kértek.

Emlékszem, friss házasok voltunk és akkoriban nálunk is előfordultak filléres méretű anyagi gondok.A szüleim mindig kérdezték, hogy van pénzünk? Mindig rávágtuk, hogy persze, hogy van.Közben meg volt párszáz ft-unk :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani XBOX-ra csak 20.000at kértünk,a többi a saját spórolt pénzünk volt.
A tv-t meg mikor megkérdeztük tőle,már nem tetszett neki.... :roll:
Hát ennyi....

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csajok, van fürdőruhám! :lol: Reggel 10-kor indultunk apával és fél 4-kor már meg is találtam a rám valót... :lol: Apa nagyon jól tűrte. 10.000 Ft volt, Triumph, és végre olyan, ami tetszik. (Majd lefényképezem.)

Na jövök majd később, csak Fanni felébredt :?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Fanninak
Boldog Hófordulót! (tegnapra)
Kép

Fiora
Nem is tudtam, hogy van ilyen utca Békáson... :oops:
Arra nem jártunk még.
Mi csak itt a környéken szoktunk sétálni, ha lemegyünk.
A posta a max.
1x voltunk a Zsirain... az volt a legmesszebb (babakocsival) :wink:

Tali
Nekünk bármelyik napon jó...
Apa minden nap 15-ig melózik.. ráérünk..
Többiek?

Boszi
Gabika nagyon édes, ahogy magyaráz!!! :P

Viki
Gratula a f.ruhához!

Költözés
Már lehetne, de....
A vevők külön örülnek, hogy itt van sok extra :P az árára is azt mondták, hogy oké. :lol:
..de Apának még nincs vidéken hely.
Aug. végén hazamegyünk 2-3 hétre.. addig hátha alakul valami.
...na és az áthelyezési kérelem is jan.2-án "jár le"
(lehet addig el sem engedik Bp-ről ).

Ma nagyon ügyes volt Levi.
A levesből kapott srépa+f.répa+burgonya turmixot - elég sokat megevett
..és ettünk ma már alma+bébikekszet is.

Apa most vásárol be. Hoz körtét, banánt...
Most ezt fogjuk kóstolgatni.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


HPV negatív!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki örülök,hogy találtál jó fürdőrucit! :wink:
Várjuk a képet! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Húha, képzeljétek mivel állított haza apa.
"Öltözz, mert megyünk valahova"
Nem bírtam kiszedni belőle, hogy mit tervez :? Annyit mondott, hogy ne farmerben, de ne is kosztümbe menjek.Kitette, hogy neki mit vasaljak és hát ing meg enyhén alkalmi naci.Így a mozi ötletem kizárva.Lövésem sincs, mit talált ki. Nincs itthon a gyerek, cincogunk egy kicsit :D Megyek, még az én cuccaimat is gyorsan kivasalom.Vagy olyat keresek, amit nem kell vasalni :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani most nagyon irigyellek! :lol:
Nagyon jó szórakozást estére,s várjuk a beszámolót! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia: a Csobánka tér folytatása az utcánk. Te nem itt laksz? Rosszul emlékszem? :oops:

Kép
fiora
 
 


Zsófi folyamatosan hasra fordul aztán persze egy idő után nem szeret hason lenni és sir. Akkor visszafordÍtom és 2 perc mólva megint hason van. :D És ez megy egész nap :? .

Kép
fiora
 
 


Fürdőrucit nem tudom lefényképezni, mert sajna rájöttem, hogy a fényképezőt elvitte anyós... Éppen Bulgáriában nyaral és odaadtuk neki, szóval majd csak jövő héten lesz kép...

Gani: hú, majd ird meg hova mentetek! Én is úgy szeretnék ilyen meglepiket! :)

Fiora: lesz ez még rosszabb is! :lol: Amikor egész nap szaladhatsz utána! :lol:

Kia! Akkor drukkolok, hogy mielőbb legyen apának helye vidéken. Szerencsétek van, hogy máris van vevő a lakásotokra. Ezt ki kell használni (szerintem).

Már megint jó kis vihar van :evil:

horvviki
 
 


Boszi
Jó eredmény!

Gani
De jó nektek!
Remélem jól éreztétek magatokat!
Hol voltatok?

Fiora
Mi a HÉV átjárónál / Szindbád u. :wink:

Zsófi ügyes. A hasalást majd megszokja.
Levi is utált az elején hasalni :lol: most néha már úgy alszik :lol:

Viki
Ki is akarjuk hazsnálni... remélem, hogy még ősszel lesz hely.

A vihar nem volt nagy, de csúnyán kezdődött. :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt lányok!

Hát most kicsit vagyok ideges! :evil:
Párommal kekecdkedik a fönőke.
Hónapokkal ezelőtt megmondta,hogy a cég augusztus első 2 hetében áll le. Persze erre az időre semmit nem fizet neki, szabijait kell kivenni. Ezt már megszoktunk.
Ehhez igazitottuk a szabinkat,így lett a Német út is lefoglalva,meg a német ismerőseink is ehhez vettek ki szabit.
Erre meg ma nekiesik Gábornak,hogy ő egyénileg tervez,s szó sem volt róla,hogy akkor áll le a cég csak az első héten. :twisted:
Hozzá kell mindent igazítani,tetesse át repjegyet....stb :evil:
De azt nem lehet!
Mondtam is Gábornak,hogy mondja meg neki,mert........ :evil:
Hogy vki ilyen szemét és bunkó legyen?
Másik ami gyanús,hogy 23 nap szabi jár neki,s 32 lesz idén. Nekem ez kevésnek tűnik...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Ezt már írtad... és azt is, hogy elengedik a másik hétről, mert az egyik kollégája bevállalta helyette... akkor most mégsem?
A főnöke tényleg egy..... :evil:

Éjfél körül sírva kelt Levi.... nem tudom, hogy mi lehetett a baj.. a villámlás?
....pedig most későn aludt el - nem akart aludni - 22 után.
Kapott vizet és cumit (szerencsére egyre ritkábban kell neki)... aludt majdnem 6-ig, aztán cici után 8-ig.

Körtét nem hozott tegnap Apa :?
Holnap a piacon veszünk, ha lesz...
Délelőtt egy fél banán elfogyott :lol:
Ízlik neki. :P

Most alszik végre....

Hétvégén, ha rossz idő lesz, meglátogat minket Apu és Anyu :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nemrég hívott Anyu... holnap jönnek Anyóssal :D

Levi még most is alszik :lol:
..ilyen már rég volt... (délben csak 1-másfél órákat aludt eddig) :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi
Azt nem írtam, hogy a videót, amin Gabika beszél Levivel kettesben néztük.
Mosolygott és akkora szemekkel nézte :lol: Nagyon tetszett neki is! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boszi: akkor most mi lesz az úttal??? A 23 nap szabi tényleg kevés, nekem jár annyi, pedig én 29 vagyok! Plussz a gyerek után is jár +2 nap!!! Szóval nekem jár 25 nap... ha Te nem dolgozol, akkor neki jár a gyerek utáni szabi. És a szabijának 1/4-ével ő rendelkezik, azt akkor kell kiadnia a munkáltatónak, amikor a dolgozó kéri!!!

Kia! Akkor most jó kis hétvégétek lesz. :lol:

Gani: hol voltatok???

Képzeljétek mi holnap lemegyünk apával a Balcsira, délután megyünk vasárnap jövünk vissza. Még délelőtt dolgozunk, aztán indulunk, Fanni anyuéknál lesz. Mi meg ismerősök nyaralójába megyünk :lol: Remélem jó idő lesz.
Helga: még hét elején azt írtad, hogy jó idő lesz, az még áll??? :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!
Szuper lett a tegnap esténk :D Asztal volt foglaltatva egy kis étteremben.Vacsiztunk, utána andalogtunk kicsit a belvárosban s jöttünk haza.Semmi extra, csak egy vacsi, de teljesen el vagyok ragattatva :D MA meg sokáig lustiztunk az ágyba, kávéztunk s elmentünk Bogiért a szüleimhez.Hármasban beültünk ebéd tájban a mekibe, plázáztunk kicsit és jöttünk haza.Bogit a mozgólépcső mindig lenyűgözi :lol:

Mi nemsokára névnapolunk.Most töröm a fejem, miket kapjon Bogi Cicus. Ötleteket szívesen olvasok, ha netán pont eszetekbe jutna valami :lol:

Boszi!
Akkor most mi lesz a repjegyekkel? Nem irigyellek titeket.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Ma este FELÁLLT Levi :lol: (néhány mp-re)
Sajna már csak a térdelést tudtam lefényképezni!

Délután még csak nyalta a rácsot:
Kép
Kép
Kép

Holnap jön mind a 4 nagyszülő :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


hát tényleg régen voltam már :):):) de mentségemre legyen szólva most a tesó projecten vagyunk igy egy másik topikban kicsit többet vagyok sorry:)

Boszi Grta a negatív leletért:)

Gani milyen aranyos a férjed (engem még sosem vitt el vacsizni) ellenben már főzött nekem sokat :)

Levi baba nagyon ügyike nem egy lusta gyerek:):):) Gege is már kb 8 hónaposan állt fel kapaszkodva :):)) adok még két hónapot és 9 hónapos korára már járni fog :):):):)

Viki: jó pihenést:)

Fiora: zsófi baba is nagyon ügyes :):):)

Képet most nem kicsinyitettem de videó van :

A grízes tészta:
http://www.freevlog.hu/video/14440.html

És egy kis tánci anya énekével társítva :)

http://www.freevlog.hu/video/14442.html

nika70
Salgótarján
 
 


Hú de mérges vagyok :evil:
4 óra óta vagyok ébren, mert a fsz-en egy f...sz (bocs a kifejezésért) üvöltetni a rappet. Szerintetek normális az ilyen?????? De nem merek lemenni szólni, hátha leüt. Zsolti meg dolgozik :? Szerencsére a gyerek alszik, de elég sokat mocorog.

Kép
fiora
 
 


Kia: akkor ti a másik irányban vagytok.
Amúgy Zsófi éjjel mindig hason alszik. Csak nappal elfárad ahogy tartja magát azért sÍr egy idő után.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok lányok!

Apa ma itthon,s majd csak kedden kell mennie! :wink:

Nika megy neked a drukk nagyon is! :P Nagyon jók a videók! :lol: Jót mosolyogtam rajtuk! :wink:

Fiora
hát nem semmi a hülye lakó akkor! :evil: Nem gondol másokra?!Remélem azért tudtál pihenni utána még...

Kia nagy gratula nektek az álláshoz! Nagyon ügyes Levi baba! :P Mi 9 hónaposan kezdtük el! :lol:

Gani
örülök,hogy jól sikerült az estétek! :wink: Szülés óta mi sem voltunk kettesben sehol,de majd talán nemsokára....

Viki ma nagyon meleg van,jó időtök lesz!

:wink: Gabika után én kapom a pótszabikat,mert a páromnak kéárdéses,hogy kiadnák-e,ezért én kértem.

Németbe mindenképpen megyünk,csak 3 hétig semmi manit nem fog kapni! :twisted: Ez szuper,de nem tudunk mit tenni.

Én tegnap sütöttem szilvás lepényt,nemsokára sajtos rúdat fogok majd.
Délután anyósékhoz megyünk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

13-ig dolgozom, aztán indulás Balcsira, Füredre megyünk. Holnap elmegyünk a füredi Aquaparkba. Volt már valaki ott??? Elég drága, 5000 Ft/fő a belépő :? , dehát a fiúk oda szeretnének menni...

Fiora: én kihívtam volna a rendőröket.

Kia: gratula Levinek!!! :lol:

Mindenkinek szép hétvégét, holnap este jelentkezem! (Remélem lebarnulva :lol: )

horvviki
 
 


Viki!
Többen is mentek? Kellemes hétvégét nektek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Nika,
Nagyon jok a videok! Halali, ahogy Gege eszik!!!! :shock: Hogy birod, hogy ne avatkozz be??? Nalunk Aron par honapja lelkesen kanalazott, de mostanra mar egyatalan nem kanalaz :( biztos visszafolytottuk a lelkesedeset :(
Hajra teso!

Boszi,
Aron is mondja, hogy ott, de O to-nak mondja. Ugy jottunk ra, hogy mindenre mutogat, es mondja, hogy to :) Annyira edes :)

Fiora,
Ja, valoszinuleg a zsaruk kihivasa lett volna a legjobb megoldas! Mit kepzel az ilyen??? :shock:

Kia,
Ugyes Levi!
Nem csodalom, hogy apat nem akarjak elengedni Bp-rol.... Kit lehetne akkor bevetni ilyen cecokra???? :(

Viki,
Remelem, jol szorakoztok :)
Jo draganak tunik az a furedi aquapark :shock:

Gani,
De jo! Romantikazas!!!! Mikor lesz nekunk ilyen???? :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Tegnap voltunk anyóséknál,de hát most se lepődtem meg,mert semmivel nem várt minket! :twisted: Volt dinnye,meg ital,s kész,aztán vacsi időben is majdnem ott voltunk. :roll:
Hát nem tudom,de,ha tudom,hogy vendégeim jönnek,pláne a családja,akkor már csak összedobok vmit,ha mást nem szendvicseket.
Amit én sütöttem sajtos az volt kirakva enni! :twisted: Jó mi?
Gabika hozta a formáját,járkált ide - oda,s nagyon jól viselkedett,sokat beszélt.

Anyós persze megemíltette,hogy még nem adtuk vissza az 1 hónapja kölcsönkért manit! :twisted: Hát de miből? A számlákból se tudtam mindent feladni,szar ez a hónap most... :roll:

De volt egy jó húzása,csak meg ne gondolja magát:

Azt mondta,hogy állja apjuk fogászati kezelését.s csak,ha az kész utána ad kölcsön új TV-re. Már régóta hallogatja a párom,mert az se olcsó,de így meg lesz oldva!

Ja és kaptunk izzadság gátló stiftet,ami aluminium mentes. Hozzátette,hogy nem célzás!
:twisted: Na persze! A páromnak sokszor mondták,hogy miért nem fújja be magát,mert izzadság szag van! :evil: De 40 fokban ki nem izzad,pláne,ha még fizikai munkát is végez! Na mindegy!

Ma apjuk apjának ment el segíteni délelőtt,én fözök.
Délután pihi,holnap meg KISKEGYED! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Én őszintén mondom, hogy nem értelek Titeket. Isten a tanúm, hogy piszkálódási szándék nincs bennem! Az nem a stílusom.
De mikor tudjátok, hogy milyen az anyósod, miért kértek Tőle kölcsönt? :roll:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


látjátok a vonalzómat? :(:(:( sajnos nem jött össze:(

Ez a kölcsön dolog mi a sógoréktól kaptunk azzal a tudattal mármint tudák hohy nem tudjuk egyből visszaadni majd valamikor most nyáron de januártól egyfolytában mondogatták még csak nem is nekünk hanem anyósnak hogy jó lenne az a 15000 Ft amivel tartozunk nekik na igen ám de ők havonta cirka 300000 FT -ból élnek és ez az összeg nem vágja öket a földhöz annyit mondogatták hogy úgy adtuk vissza nekik hogy nekünk nem maradt másra :):) de megfogadtuk hogy a büdös életben nem kérünk tőlük többet kölcsön. mndta a párom vágjam le akezét ha megpróbál tölük kölcsön kérni.


De boszi te biztosan tudod mit miért teszel de én is osztom gani véleményét én tuti nem kérnék tőlük többet kölcsön ha fene fenét eszik akkor sem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Sajnálom!
Sebaj! Még nagyobb elánnal estek majd neki a következő hónapban :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


boszi nézd át a gépőedet vírusírtóval mert jönnek a webcímek és be sem vagy jelentkezve :):):)

gANI: jaja most egy kicsit depi vagyok de majd csak összejön:)

nika70
Salgótarján
 
 


Hello mindenkinek!
Mi ez a szünet? Ma még senki nem járt itt :?: Remélem mindenki jól van!
Viki!
Jól sikerült a Balcsis program?

Nálunk már alakul az ajándéklista :wink:
Eddig biztos pont az illatos plüsskutyus. Még 3 dolgot ki kell találnom.De nem bánom.Édes ez a meló :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Balcsi nagyon jó volt, este 7-re értünk haza, nagyon jól éreztük magunkat. :lol: A füredi Aquapark is jó volt, bár én keveset csúszdáztam, mert félek az ilyenektől. Nem vagyok egy bátor ember :oops: Napoztam, pihentem, fürödtem, és jól leégtem...

Viszont este mikor mentünk Fanniért, leestem egy lépcsőn :oops: Bedagadt a lábam, és nem tudok ráállni. Ma délelőtt voltunk a sebészeten, először törést mondtak, majd röntgen után kiderült, hogy hál Isten nincs eltörve. Kaptam rá tapaszt, meg jegelnem kell, felpolcolni, fásli stb.... Még jó, hogy csak ennyi, mert ugye bár jövő héten utazunk. Orvos szerint 2 hét alatt rendbe jön. Fannit nem birom cipelni, mert ráállni továbbra sem tudok, szóval most nem egyszerű az élet. Ráadásul dolgoznom kell, de ülök a széken, pihentetem, majd apa jön értem.

Boszi: mi volt a Kiskegyeddel???

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki
örülök,hogy jó volt a Balcsin! Az Aquaparkban én is félnék csúzdázni,ezért nem is megyünk... :roll:
Sajnálom az esésed,s remélem hamarosan rendbe jön a lábad majd!

Mi e hét vasárnap utazunk a Balcsira 2 hétre! Apjuk visszajön még,s 1 hét múlva jön le! Utána meg Németo!

Ma megjött Gabika útlevele is! :lol:

Kiskegyedes interjú jó volt nagyon! :lol: Nagyon kedves hölgy volt,sokat beszéltem,be nem állt a szám! :lol: Jó képek is készültek.
Kb. 6 hét míg megjelenik,de előtte majd úgyis értesít engem! :wink:

E hét csütörtöktől a Rossmanban a Pampers pelus+törlőkendő csak 2499Ft! :P Mi vesszünk az tuti!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a nagy csend ma lányok??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Egész nap senki??? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak dolgoztam ma. Holnap viszont szabadnapos vagyok, viszem Fannit tanácsadásra. Remélem hízott az elmúlt 3 hét alatt.

Egész héten szar idő lesz :? Helga, tudsz valami biztatót mondani?

Többiek, mizu??? Tényleg nagy a csend :roll:

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?