Új privát üzeneted érkezett!

jaj, kellene vasaljak, de semmi erőm hozzá :cry: :cry: :cry:

Magdolnam:
mit csinál a kiscsajszid???? Apát elbűvőlte rendesen!!! Látszik a képeken!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem egy ideje, de totál bedepisedtem és nem akartam itt a közhangulatot rontani. vasárnap óta tart ez nálam. Sokszor bőgök, de nem tudom miért. Néha azért mert már annyira szeretnék strandolni, de mindig közbejön valami.
Nem tudtok abban segíteni, hogy a teszveszen ha egy eladónak szeretnék üzenetet küldeni azt hogyan tudom? Már lejárt a licit és nem adta el a cuccot, de engem most meg érdekelne. ???? Valaki?

Márti
Jó hogy újra itt vagy. nagyon szupi helyen voltatok! Én is mennék egy ilyen kis házikóba, ha végre kettesben lehetnék párommal és ott senki nem tudna zavarni, hívni.

Magdolnam
Liza gyönyörű!!!! Most mekkora cuccokat hord?

Segítenétek nekem egy számomra még mindig nehéz döntésben?
Babakocsi ügyben?
www.bertini.com.au
x4 vagy x6 váz legyen a végső? Szélességben 2cm a különbség, ülőrész ugyanaz és a felszereltség is. x6 5e ft-tal olcsóbb és 1 kilóval könyebb.
Az x4-re elméletileg van testvérülés is, de európában jelenleg nem beszerezhető.
Az ülőrész vízszintesre dönthető és egy elég komoly hálózsák van hozzá. Kérdésem az lenne, hogy e mellé ti vennétek mózeskosarat? Annak ugye magasabb a fala, így azért csak szélvédettebb. na de szélviharban nem is biztos, hogy kitesszük majd a lábunkat.
Köszi előre is a tanácsokat!
Ami nekem tetszik a bertiniben:
- újszülött kortól használható
- stabil, erős váz
- megfordítható ülőrész
- esővédő
- bundazsák/ lábzsák/ hálózsák
- kivehető kosár
- 5 fokozatban állítható háttámla és lábtartó
- nagy pelenkázótáska/ pel. feltét/ cumisüveg termosz/ használt pelus tároló
- befér a kocsink csomagtartójába
- gépben mosható huzat

Kép
Kép
nati80
 
 


56os a mérete. Nati én is most ilyen depis időszakomat élem :?
magdolnam
 
 

 
 

Magdi
Igen mi is külön alszunk,de annyira kimeríti szegénykémet a róka,hogy azért ápolgatom is őt. :(
Ma reggel már nekem is hányingerem volt…úgy reszketett a gyomrom. De mostmár elmúlt.
Te pajzsmirigyes is vagy,ugye?? Esetleg a tiroxint is érdemes volna megnézetned…hátha állítani kell a gyógyszer adagodon… :!:

Andy
Nagyon sokan nem érzik meg ha a cukorral baj van már csak a szövödmények miatt jelentkeznek orvosnál… :(

Ditta
Nézzétek meg holnap reggel evés előtt.
Volt akinek jó eredménye lett a csapatból ezzel a készülékkel??

Odri
Szerintem pedig olyan topicba tedd fel ahol télre várják a babát…ott már tudják a nemüket és talán még nem vásároltak be…
Nagyon szép a pelenkázó és nem is drága…szerintem lesz rá jelentkező!!

Nati
Igazán nem rontod a hangulatot,akkor is gyere nyugodtan ha nincs épp jó kedved…
Első babátokat várjátok,az emberben annyi minden kavarog ilyenkor…túl azon,hogy örül a babájának,szorong is sok mindenen….
Páromnak pont akkor volt munkaváltás mikor Henit vártam…mennyit sírtam én is a bizonytalanság miatt….. :(
Nem segít ha babaruhákat pakolgatsz egy kicsit?? :wink:

Márti
Nekem még nincs kész a kórházi pakk…tegnap össze akartam rakni de vendégem volt,meg játszóztam Henivel,meg apát ápoltam….szóval elmaradt….
Előbb oldalra gördülni..és oldalfekvésből felülni,felállni!!!
Nemsokára nem tudod majd elfelejteni a babót olyan nagy lesz a hasid…

Most muszáj dédiznem pár napot bár goncsi vagyok mert igazságszerint most annyira semmi kedvem!!!!! :roll: :evil: De ha most nem viszem hozzájuk Henit a következő 2 hétvégén nem érek rá… az utolsó hetekben pedig nem akarok vonatozni!!!!Apája meg dolgozik így csak 2 nap múlva tud utánunk jönni,de legalább hazafelé már autózunk…..
holka
 
 


Nati
ha vizszintesre dönthető akkor nem kell mózeskosár.
Még azoknál a kocsiknál se amik 5fokig dönthetőek csak mert ott pedig a takaród alul duplán hajtod és már kész is a vizszint...
Szél mózeskosárban is fújhatja őt...szóval emiatt felesleges..

Magdi
az a jobb helyzet ha valaki kitudja mondani,hogy depis mert könnyebben kilábal belőle...
holka
 
 


sziasztok, látom ma már többen vagyunk..., hurrá.

nati!
igen gyere csak, mond el nekünk gondjaidat, mi segítünk. emlékezz vissza én mennyit nyávogtam az elején, semmi másról nem bírtam írni, csak hogy milyen szarul vagyok. lehet páran ezért léptek ki a topikból:(
és igen nézegesd, pakolgasd a rucikat, ahogy Holka írja, jót tesz. nekem is mindig jobb kedvem lesz.

Márti!
a vasalással én is úgy vagyok, halasztom, halasztom, addig amíg már nincs mit felvenni... na végül kivasaltál?

Holka!
igen a cukorról nem tudok sokat, sajnos. de remélem nem lesz senkinek terhességi cukra, azért vagyunk már rá elegen, nem?
én is parázom a holnapi ellenőrzéstől, remélem még most is rendben van a vizeletem is és a cukrom is.
Nektek még van déditek? vagy Heninek van?

Hát, elmnentem a bababoltba, ahol leárazás van. igen volt leárazás, de mind gyerekruci és nem bébi, így jártam. de azért már vettem egy rózsaszín lepedőt a kiságyba. 1600ért. az drága? mindegy, nem akartam üres kézzel hazajönni, hamár annyi mindent úgy túrtam, legyne pár új holmija is a kiscsajnak.
Aztán bementem egy új áruházba, ahol 350ért árulnak új bodykat, vettem 2 dbot 68-asat, abból még csak pár van.
Holka, Odri, ti melyik méretből vásároltatok már be?
50-56os van elég, meg 62is, de 68as nem sok. de ugye az még ráér.
csak kimegyek majd vásárolni....:)

meg hívott a védőnő, mikor jöhet látogatóba. szerdán délelőtt jön, addigra remélem kész lesz babaszoba, bár szerintem nem az érdekli, hanem hogy milyen kérdéseim vannak.
már párat felírtam, de azért most nekilátok olvasni a könyveimben, nehogy tudatlannak higgyen, aztán kíhúzok pár kérdést.

néztem babakocsit, 3 fajta van itt nálunk és a legolcsóbb is 50 ezer. hát van nálunk használt bababolt, asszem hétvégén megnézzük, ott ki lehet fogni 20ért jó állapotúakat.
szerintetek?
anyagilag már készvagyok....
és nyáron se túlóra, se magántanítvány, azért megérzi az ember. És annyi minden kell a babónak így is hogy kapok meg turok....

de megéri. az biztos.
na eldugulok, olvasok egy keveset.

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok, látom ma már többen vagyunk..., hurrá.

nati!
igen gyere csak, mond el nekünk gondjaidat, mi segítünk. emlékezz vissza én mennyit nyávogtam az elején, semmi másról nem bírtam írni, csak hogy milyen szarul vagyok. lehet páran ezért léptek ki a topikból:(
és igen nézegesd, pakolgasd a rucikat, ahogy Holka írja, jót tesz. nekem is mindig jobb kedvem lesz.

Márti!
a vasalással én is úgy vagyok, halasztom, halasztom, addig amíg már nincs mit felvenni... na végül kivasaltál?

Holka!
igen a cukorról nem tudok sokat, sajnos. de remélem nem lesz senkinek terhességi cukra, azért vagyunk már rá elegen, nem?
én is parázom a holnapi ellenőrzéstől, remélem még most is rendben van a vizeletem is és a cukrom is.
Nektek még van déditek? vagy Heninek van?

Hát, elmnentem a bababoltba, ahol leárazás van. igen volt leárazás, de mind gyerekruci és nem bébi, így jártam. de azért már vettem egy rózsaszín lepedőt a kiságyba. 1600ért. az drága? mindegy, nem akartam üres kézzel hazajönni, hamár annyi mindent úgy túrtam, legyne pár új holmija is a kiscsajnak.
Aztán bementem egy új áruházba, ahol 350ért árulnak új bodykat, vettem 2 dbot 68-asat, abból még csak pár van.
Holka, Odri, ti melyik méretből vásároltatok már be?
50-56os van elég, meg 62is, de 68as nem sok. de ugye az még ráér.
csak kimegyek majd vásárolni....:)

meg hívott a védőnő, mikor jöhet látogatóba. szerdán délelőtt jön, addigra remélem kész lesz babaszoba, bár szerintem nem az érdekli, hanem hogy milyen kérdéseim vannak.
már párat felírtam, de azért most nekilátok olvasni a könyveimben, nehogy tudatlannak higgyen, aztán kíhúzok pár kérdést.

néztem babakocsit, 3 fajta van itt nálunk és a legolcsóbb is 50 ezer. hát van nálunk használt bababolt, asszem hétvégén megnézzük, ott ki lehet fogni 20ért jó állapotúakat.
szerintetek?
anyagilag már készvagyok....
és nyáron se túlóra, se magántanítvány, azért megérzi az ember. És annyi minden kell a babónak így is hogy kapok meg turok....

de megéri. az biztos.
na eldugulok, olvasok egy keveset.

Kép
andyfekete
 
 


Jól beindultatok, most nem is tudok visszaolvasni nagyon.

Nati, nyugodtan gyere a depis hangulatoddal is, szóval ne fogd vissza magad. :wink: Ma majd feldobunk.

Na, ma elkezdtem a 14. hetet. Hihetetlen hogy megy az idő. Addig lassú volt, amíg nem hallottuk a szivecskéjét, de most már repül.

Ma is megkérdezte valaki, hogy babát várok-e. A lány mondta, hogy túlságosan szabályosan gömbölyödik a hasam, mint hogy elhízásra gyanakodjon. Pedig azért van rajtam 3-4 kiló is, ami nélkül jobb lett volna kezdeni, de hát most már ez van.

Márti, vigyázz magatokra! Ne ugrabugrálj. :lol:
Egyébként nekem amikor tüsszentek, vagy köhögök mindíg fognom kell a hasamat. Már az elejétől jellemző, hogy ha nem fogom, akkor nagyon belenyillal a hasamba. Volt olyan, hogy hangosan feljajdultam annyira fájt. Tegnap pl. a párocskám nevettetet annyira, hogy muszály volt fogni a hasam, mert belenyilalgatott. Szóval ez van. Vigyázzatok magatokra!!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Életjel! Még mindig élek! :D :D

Csak sajnos a soproni kirándulás során hozzám csapódott egy jó kis gyulladásos-gombás megbetegedés! Fogalmam sincs, hogy mitől és hogyan szedtem össze, de ez van. Ezért nem voltam mostanáig, mert a dokit hajkurásztam, hogy fogadjon már végre. :(
Gondolom,hogy akkor erre a hónapra lőttek a babaprojektnek, de majd meglátjuk. :roll: :?

Szóval Sopron nagyon szép város. :) Jó nagyot sétáltunk végignéztünk mindent, amit lehetett. Három-négy esküvő is volt egymás után, és az egyiknek a vacsorája a mi szállodánkban volt. Jó volt a szálláshelyünk is. Volt kis erkély a szobához, s ha kimentünk, akkor gyakorlatilag az egész város a lábunk előtt hevert, középen a Tűztoronnyal. Jó volt, csak kár, hogy rövid, még ellettem volna egy darabig ott. :D

Közben azért olvastalak titeket is, így nagyjából képben vagyok. Mindenkinek drukkolok! :D Hajrá csajok most már mi jövünk a babásodásban! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Köszi Lányok a támogatást!
Most sajna úgy néz ki, hogy ezen a hétvégén sem megyünk strandra. Már egy kicsit kezdek e miatt tényleg kibukni. Már azon gondolkozok, hogy kimegyek az itteni medencés csúszdaparkba. Csak ebbe a vízbe nem mernék belemenni, max a lábamat lógatnám csak.
Ami viszont nagyon jó, hogy a munkások nagyon belehúztak most. Ennek örülünk nagyon, mert vagy 3 hete nem dolgoztak a lakáson. Lehet tényleg 4 hét és beköltözhetünk!!!???

Babarucikat már átpakolásztam, de lehet kimosom és kivasalom, csak hogy kezdjek magammal valamit. Ma baracklekvárt főztem!!! Csak fél kiló apróra darabolt barack volt itthon, de bőven elég is volt. Tettem vele vaniliát és fahéjat is. Egy óra alatt készült el a kenyérsütőben. Igaz az én ízlésemnek egy picit édes, bár most hogy kihűlt már kevésbé ragad össze tőle a szám.

Lehet holnap kipróbálom a sárgadinnyét is lekvárnak.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csucsuról van infóm másik topikból, ők még sajnos próbálkoznak, és a 2008 ról lecsúszott, 2009-es topikba ír.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Huh mennyit írtatok egy nap alatt :)

Magdolnam: írok nemsoká privit neked erről a beutalásos dologról.
Hűha leírtad a pánikbetegség jeleit. Figyelj ez szülés után normális, de próbálj ne belesüllyedni a depibe! Próbál nagyokat sétálni Lizával, még ha nehezedre is esik kimenni. Ha úgy érzed nem bírsz egyedül elindulni vidd magaddal a párod, vagy anyud, anyósod. És beszélgessetek sokat a pároddal bármi témáról. És lebegjen a szemed előtt, hogy nem szabad depisnek lenned, mert Lizusnak az nem jó. Megérzi, hogy nálad valami nem stimmel és nyügis-nyafis baba lesz és akkor te rossza anyának fogod érezni magad, és akkor megint emészted magad, amitől még depisebb leszel. Próbálj a jövőbe nézni és erőt venni magadon!!!
És ha jön a rosszullét vegyél mély levegőket és próbálj lazítani!!!
Na látod holnap lesz egy jó napotok ;)

Ditta: ehhez a cukros dologhoz nem tudok hozzászólni. Pontosan mér ez a mérő?

Márti: te meg ne ugrálj ;) Csak szép nyugodtan :lol: Küldd ide a vasalnivalót, majd én kivasalok neked :)

Nati: passz, nem szoktam tesz-veszezni. Én a könnyebb kocsit választanám. Bár az az egy kg nem sok különbség. Hát mivel neked téli baba lesz szerintem nem fogod megbánni, ha veszel hozzá mózeskosarat is. Gondolom azt rá lehet szerelni a vázra. Mert nekem így elég nyitottnak tűnik. Bár amit Holka írt abba is van logika. Takaróval mindent meg lehet oldani.

Andy: 1600-ért szerintem nem drága a lepcsi. Ha jól emlékszem én 1400-ért vettem. De egyszer kifogtam az ósanba 900-ért, akkor vettem gyorsan kettőt :)
Nekem Kende olyan 4-5 hósan horda a 68-as rucikat. Szerintem azzal még ráérsz, max, ha látsz áron akkor érdemes megvenni.
Szerintem a használt kocsikat is érdemes megnézni. Kilehet fogni jó állapotúakat!

Csajok Lilla most épp nyaral!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Magdolnam: írtam privit!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Magdonám:
Bejelöltelek az IWIW-en, remélem nem baj! De ott most nem enged üzenni valamiért, ezért gondoltam, így jelzek, hogy én vagyok az! :D

Kép
anda81
 
 


:lol: megvagy :wink: visszajelöltelek
magdolnam
 
 


Nati, szegénykém. Menj akkor strandra ha úgy érzed :wink:
magdolnam
 
 


JÓ REGGELT!!!!

Tegnap este vettem észre, hogy a lábfejeim olyanok mint Frodóé a gyűrűk urából. Széle-hossza egy és csak párom 43-as papucsát tudom felvenni. Ma megpróbálok gyüminapot tartani, de nem érzem jelenleg azt az igazi elszántságot.

Azt hiszem még gondolkozunk a mózesen, ha nem kerülne 32e-be akkor azonnal megvenném, de így....
Egyébként a kocsi totál felszerelve (váz, ülőrész, esővédő, bundazsákos lábzsákos hálózsák, kivehető bevásárló kosár, pelenkázótáska, pel. feltét, cumüveg termosz, mózes és ahhoz az esővédő) 121e. De mivel mi két gyerkőcre tervezzük így nem olyan sok szerintem és valahogy e körül is szántunk volna rá.
Már csak azt kéne eldöntenem hogy piros vagy zöld legyen. :roll:

Magdolnam
Igaza van Virinek. Nem szabad hagynod magad. találj sétapartnert és akkor nem fogsz félni, hogy valami történik.
Ilyenkor a legjobb, ha csak akkor vagy egyedül, ha nagyon vágysz már rá. Egyébként jó ha társaságod van. Nekem is a társaság hiányaq okozza a gondot. tegnap egész nap egyedül voltam és majd megőrültem már.

Nálunk most ezerrel megy a meló! Itt vannak a festők, g.kartonosok, burkoló ( ő csak felmér). Sőt holnap is jönni akarnak a festők, csak az a gond, hogy mi nem vagyunk itthon. Na de majd megoldjuk.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!
gyors bekuk, majd visszaolvasok.
jelentem cukrom rendben, vizelet is rendben. további diéta javasolt. 3 hét múlva kontroll, aztán talán utána már a kórházban leszek:)
ja és megvettem egy használt babakocsit, amilyet akartam a boltban volt 50ért, itt 25ért ugyanazt megkaptam. holnap hazahozzuk, majd sinálok képet, ha érdekel titeket.
Sajnálnám az újra az 50et, most nem telik rá.
igaz világoskék és lányunk lesz, de nem igazán zavar.

majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


Nati, te most végül nem dolgozol? Valahol elvesztettem a fonalat. A társaság hiánya nálam is gond szokott lenni néha, de az a jó, hogy autóval mindenfelé el tudok menni.

Képzeljétek hogy jártam, voltam ma a C&A-ban gondoltam veszek kismama farmert, gondolva arra, hogy ilyen idő mint most máskor is lehet, és őszre amúgy is kell. Szóval ki is néztem, és már éppen fizetni akartam, amikor mondta az eladó, hogy inkább jövőhéten vegyem meg, ha nem feltétlenül szűkséges, mert leárazások lesznek, és előfordulhat, hogy az a nadrág 3-4-ezer ft-al olcsóbb lesz. :shock:
Remélem a főnöke nem hallotta meg, mert ha én lettem volna az biztosan letorkolom, de így nagyon jól esett.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


hú csajok, rég voltunk apával már ilyen fáradtak.... kb most úgy érzem magam, mint amikor a pajzsmirigy problémámra nem szedtem gyógyszert :shock: azaz non stop aludhatnékom van. Alig tudok koncentrálni valamire :shock: Remélem a pm-emrendben van. Jövőhét szerdán derül ki, de véleményem szerint a baba miatt van.

Kééépzeljétek! Lizus súlya 1 hét alatt 2940gr-ról 3400gr-ra gyarapodott. Még aggódtam, hogy a heti minimum 150gr-ot nem éri el :roll:

Más:
tápszer... nemtom hogy itt szórakoznak velünk Dömsödön vagy mi van :roll: Itt 2490ftba kerül neki úgyhogy vényre iratod. Ha csak úgy veszed, akkor szintén úgy van. Megkérdeztük, hogy akkor most nincs támogatás rá??? Akkor mi a fenének kell kiíratni :shock: Erre ma kitaláltam, hogy Harasztin vegyük meg az utcánk végén lévő gyogyszertárba. Kijön a Gyula értetlen fejjel (3dbot vettünk egyszerre), mert a számlán úgy szerepelt: 7900ft, támogatással 5600 :shock: NA szóval akkor most mi is van????

MEGVOLT AZ ÜGYVÉD JUPPPIJÉÉÉ! ->Végre a ház a nevünkön van!!!!! Már csak várunk a csodára, hogy apámék beköltözzenek a "házamba" a másikba. Jajjjj, el sem tudjátok hinni, mennyire jó érzés. Egy nagyon jófej ügyvédet találtunk és kiderült ő is Haraszti (nem mertük egymásnak mondani, de arcra tök ismerősök voltunk egymásnak)

Lizi akkkorát nőtt, szépen fejlődik és olyan jó látnii, ahogy cseperedik. Tudom még csak 3 hete szültem, de akkor is.

Erika, de jófej volt az eladó! Ez melyik C&A-ban volt? Érdekelne a dolog, mert már nincs egy rongyom se story megy nálam. Persze kismamis van....
ANdi, mi is sötétkék - fekete kocsit vettünk. Akinek nem tetszik, az tehet egy szívességet :lol:
magdolnam
 
 


Magdolnam, az Aréna-s C&A-ban. Ne aggódjatok kb 18 évig nem fogod magad kialudni. :wink: A barátnőm azt mondja, hogy amióta a nagyobbik lánya megszületett ő azóta nem aludta ki magát, vagyis 7 éve. Neki már kevesebb van ebből hátra mint nekünk. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


magdolna!

nagyon örülök Lizusnak, jaj de jó hogy így fejlődik. fene gondolta volna hogy ennyibe kerül a tápszer, és ez meddig elég? mennyi adag ez?
a házhoz gratlálok!
látod minden oks, nem kell a pánikroham....
én már kpét órája kapkodom a levegőt, nagyon szar, és ráadásul még az idő is jó-vagyis borús.....

én is azt mondtam, ha valakinek nem tetszik az én Vivim babakocsija, megmondom vegyen neki rózsaszínt:)

Kép
andyfekete
 
 


betöltöttük a 34.et, hihetetlen.
már csak 1 hónap?

Kép
andyfekete
 
 


azt nem tom észrevette e valaki, hogy én már az elején piros babát tettem a vonalzóra, mert lányt szerettem volna, és hogy bejött
bár még van 1 hónapja .....
de 4szer mondott a nődoki csajt, csaknem nő ki a kukija

Kép
andyfekete
 
 


hát a tszer egyre rövidebb ideig. Mikor hazajöttünk, akkor 1hétre volt elég, akkor evett 15ml-t. Most már 90ml-t eszik....

Ercsi :shock: :shock: :shock: jáj nékünk.

Andi, mindjárt szülsz :lol:
magdolnam
 
 


Andi, tudod én is elterveztem határozottan, hogy lány lesz..... :wink:
magdolnam
 
 


Megcsinálta apa az új vonalzómat :lol: végre
magdolnam
 
 


magdolnam!

nagyon szép a vonalzód! é már 20 napos!
még várnék a szüléssel legalább 1 hónapot. remélem még ottmarad a kisasszony addig.
jaj, már várom a 9 órát hogy kinyisson a bolt ahol lefoglalóztam a babakocsit, és hazahozzuk.
kiváncsi vagyok a páromnak hogy tetszik.
ő mindig örül ha szép használt dolgot fogok ki, és spórolok.
megcsináljuk ma a radiátorfestést, még ronda régi sárga-most szép fehér lesz, a micimackós függönyt is megvarrta a kolléganőm. azt is leárazva vettem, de semmi baja. aztán ma ablakot pucolunk, végre nem esik az eső. vagyis párom fog, én addig sütök neki egy rakott palacsintát, had örüljön.
na megyek, lassan lejár a mosógép
szép napot

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Magdolnam:
Gratula a lakáshoz!!!! :lol: :lol: :lol:

Andy:
várjuk a képet a babakicsiról! :)


Ajakherpeszem van :evil: :twisted: és el sem mult az egyik, máris kijött a másik! :evil: Nem szokott ilyen lenni, mit csináljak, hogy elmuljon ne mind virágozzon a szám????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nini, félidős vagyok! Hu kedődhet a visszaszámlálás :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, nekem a gyógyszertárbankapható Dr.H vált be. Nem drága és tényleg jó...

Igen jöhet a visszaszámlálás :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

elhoztuk a kocsit, de a fényképező le van merülve...
de megtaláltam a neten az eredetit, pierre carden ps 647-es modell, ez a világoskék amit felteszek ide. azért amit vettünk használt, de le lehet szedni a huzatot szépen, és majd kimosom.
ugye lehet géppel kimosni csajok?

van hozzá téli nyári lábzsák, táska, és esővédő is, szép állapotban. igaz használt de 24ért megértem, újonnan 40 körül van. babahordozót meg mózest kaptunk barinőtől. sajnos babakocsit nem kaptunk, de ez is megteszi.
a radiátor kész, lassan a függönyt is feltesszük, az ablakot is megpucolta apárom, cserébe csináltam neki csúsztatott-vagy rakott palacsintát.
igaz nagyon édes, de azért ettem egy szeletet, finom lett.
Csak nem árt a cukromnak egy szelet.


na megpróbálom feltenni.

Kép

Kép
andyfekete
 
 


közben a holnapi ebédet is emgfőztem: bakonyi sertésborda, szeretitek? csak a galuska kell majd hozzá holnap frissen, lehet délelőtt kimegyünk a strandra.
hát én nem biztos hogy úszom, de a lábam meglógatom.
hogy tetszik a babakocsi?

Kép
andyfekete
 
 


Andy: te kis serény! :lol:
Nekem nagyon tetszik a babakocsi! :lol: Kellemes szinei vannak... És jó árban megkaptátok!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szegény Robi, annyira vakarózna, de nem lehet....valamivel elkell foglaljam, felejtse el a vakarózást... Huninak nem volt ennyi pöttye és nem kezdett el ilyen korán vakarózni... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na, ma elég nagy a pangás... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Naaaaa..... és ez lesz a 2000.ik hozzászólásom....
Nem is vagyok lüke, mi???? :roll: :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti!

szegény Robi! nehéz lehet nem megállni a vakarózást, az ember csak belegondol ha megcsípi egy szúnyog, a felnőtt is akaratlanul vakarja, hátmég egy gyerek.
És te hogy vagy Márti?
én a kocsinkból már alig bírok kiszállni, pedig "csak" 10 kilót híztam. csakhát sokat pihenek. de elmentünk sétáálni, megnéztük milyen sokan voltak a strandon:(

nem vagy lüke, már 2000. hol vagyok én még attól...

a babakocsihoz csak annyit, hogy 7-8 hónaposan úgyis lecseréljük, nem? akkor már jó az ami nem csecsemőnek van, vagy már 6 hónapos kortól lehet sportbabakocsi?

Kép
andyfekete
 
 


Andy:
igen, már 6 hónapos kora után lecserélhető sportra, de ha télen lesz 6 hónaos, akkor jobb a nagyobb babakocsi, mert melegebb....

Én kösz jó vagyok, Robival szobafogságban vagyok, a kicsit kivitte a párom a nagynak prőbálom elterelni a figyelmét, foglakoztató füzetekkel bibelődünk, nagyon szereti.... :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na, van már fényképező...
a függöny az egyszerű micimacis- de a falon nézzétek a gobleineimet.
a bútorokat majd hétfőn rakjuk össze.
remélem nem baj, hogy felrakom őket.

Kép

Kép

Kép
andyfekete
 
 


Jaj, de nagyon aranyos!!!!
Nagyon ügyi vagy! És a függöny is aranyos. Nekünk is Micimacis a függönyünk, de a fiuk most inkább Thomas rajongók lettek... :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem. Jól esett, hogy páran hiányoltatok.
Sajnos ma megjöttünk Olaszból. Még kibírtuk volna egy hétig ott. Kevés az egy hét.
Szuper volt minden. Volt részünk jó időben is, rosszban is, de meleg volt végig. Minden nap strandoltunk, napoztunk. Biciklivel bejártuk a környéket, a tengerpartot. Teleettük magunkat pizzával és fagyival.
Bőrszínünk már hasonlt az olaszokéhoz. Laughing
Már ki is pakoltam a cuccokat, megy a mosógép.

Kép
p__lilla
 
 


Andy
Nagyon szép lesz a babaszoba. A babakocsi is szuper, jól néz ki. Ne foglalkozzál vele, hogy nem rózsaszín. Teljesen mindegy, milyen színűbe fekszik Vivien. Biztos kényelmes lesz neki, az a lényeg.

Magdolnam, Muffin
Nagyon édesek a babáitok. Kérjük mindig a friss fotókat, had gyönyörködjünk bennük!

Kép
p__lilla
 
 


Szjjjaaaa Lilla!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

De jó lehetett nektek!Ahogy leirod szuperül telhetett !
Képeket nem hozol????
irigy-irigy a barnaság miatt...
én olyan fehér bőrű vagyok, hogy hiába is napozom mert a leégés után csak felholyagzik, aztán meg lehámlik... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!

Kicsit kimerültünk... du 3tól bevágtuk a szunyát mert anyós volt olyan jófej, hogy elvitte Lizust, mert jött a nővére és büszkélkedni akart vele. Mi addig jól kihasználtuk a lehetőségeket és délelőtt bevásároltunk neki kisrucikból, amit kapott a rokonoktól. Annyi sok szép dolgot kapott a kisasszony és még úúúúgy vásároltam volna. Azt hiszem a kisasszony velem jól fog járni. Már alig várom hogy pasizzon :lol: és akkor vehetem neki a csini rucikat. Kicsit arrébb van még.

Andi, tök jó babakocsi. Tetszik.
Lilla, hú kicsit irigyke vagyok a nyaralásra, a barnaságra :oops: NEkem inkább fehéredés adatott meg az elmúlt 2 hónapban a kórház falai között. Lehet, hogy mi is eljutunk szeptemberben vagy Mátraházára vagy a Balcsira. Apa akar vinni. Látja hogy depis vagyok. DEEEE baromira küzdök ellene! Viszont ami nem tetszik a küzdésben, hogy másfele vigyorgok persze kényszeredetten.

Kinéztem egy casio órát, ami kerekítve kb 30.000 ft. Aztán gondoltam egy merészet és egy külföldi oldalon is megnéztem és ott 9000ftnak megfelelő összegért adják :shock: :shock: :shock: kicsit durva??? Mégha 10.000 a postai költség, még akkor is jól állok...

Márti, hú szegény gyerek! Én iszobnyúan kivoltam a pöttyeimtől, tökre viszkettek. Azért vigyázz, nehogy elkapd!
magdolnam
 
 


én is fehérbőrű vagyok, de annyira nem mint Márt. JA... leégés. Kiültem kávézni a teaszra. Bejöttem és a tükörbenéztem és majdnem elájultam... A mellkasom leégett és a nyakláncom nyoma is beleégett, mintha vassal égették volna bele :shock: kicsit erős a sugárzás???
magdolnam
 
 


Márti
Sok képet nem csináltunk, mert sokszor elfelejtettük magunkkal vinni a fényképezőt. De majd teszek fel holnap. Még a gépen vannak.

Magdolnam
Én sem vagyok barnabőrű, de "mentőautó" sem. Szerencsére még sosem égtem le. Kivéve az arcom a márciusi síeléskor. A férjem még akkor is megpirul, ha jól bekeni magát naptejjel.

Kép
p__lilla
 
 


szia Lilla!

örülünk hogy újra ittvagy, és várjuk a képeket! én is irigykedem, én is inkább a fehérbőrűek közé tartozom. de legalább kipihented ezt az évet, sokat dolgoztál!


Magdi!
dejó hogy már akad jelentkező aki kicsit megkönnyíti az életedet, persze nem azért mert elviszi a lányod, hanem mert kicsit tudtok pihenni, főleg ha depsi vagy.
tegnap én is sírtam egy keveset, kijött rajtam, de tényleg csak picit.

köszi a függöny, szoba dícséreteket.

na megyek.... éhes vagyok

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Magdolnam:
én már voltam bárányhimlős, sajnos az első terhességembe került :cry: , ugyhogy most nyugdtab vagyok....
Leégés:
én inkább kerülöm a napot, mert ha leégek, utána ugy viszket a bőröm, hogy vadulok...Igyhát inkább nem kinzom magam... :cry:

Lilla:
várjuk a képeket!


Olvastam egy cikket az egyik folyóiratból, meddő párokról irtak, elmesélték tapasztalataikat, hogy mennyire küzdöttek a babáért, semmi sem segitett, sem beültetés, sem lombik, inszem, nem jött össze, aztán amikor már beletörődtek és eldöntötték, hogy ez van, nem lesz, vagy esetleg elinditották a papirokat, hogy örökbefogadjanak gyereket, akkor történt meg a csoda...Volt olyan pasi, akinek a kiskatonái nagyon lassan mozogtak és azt mondta neki a doki, hogy hamarabb fog nyerni a lottón, minthogy gyereke szülessen és mégis összejött a baba a legváratlanabb időben....

Most ezt azért irtam le, mert érdekesnek találtam és hátha bátoritásul szolgál egyeseknek itt a topikbó, akiknek még nem jött össze a babó!
:lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárány megérkezett! :lol: Bocsi, de tegnap Üllőn voltunk anyukám unokatestvérénél, és én olyan de olyan sz...-rul éreztem magam (már fizikailag), hogy alig vártam hogy hazaérjünk. Biztosan ez a hülye időjárás zavart ennyire meg.

Lilla:
Örülök, hogy itt vagy és hogy jól éreztétek magatokat!

Márti:
Szerintem is van benne igazság! :D

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?