Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok Cocibarátnőnek a hatalmas babácskához!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi, átadom!

Kép
zölddisznó
 
 


Klara!
Jó kocsik :lol: :lol: :lol: :lol:

Zöldi!
Gratula barátnő babájához!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Coca :shock:
gratulálok, azért én ekkora nagy babát nem szeretnék, pedig mindenki ezzel egrecéroztat. Pedig eddig csak két héttel haladja meg átlagos társait, de tudjuk, hogy az utolsó két hétben az fél kg!Annyira be vagyok most tojva :oops: :cry:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy beugrottam, ezt most csórtam nektek, már akit még érinthet esetleg:

Egy Indexes hsz baba37 fórumozótól:

"Csajok!
Olyan sokaktol hallom hogy laporoszkópiát kell csinálni és sokaknál egy kis ciszta is előfordul.Nos nem tudom hogy tudtok e róla(én sem tudtam)hogy akinek van lakásbiztositása és ezen van külön személyre szóló biztositása is erre fizet a biztositó!Nekem volt már ilyen műtétem akkor nem tudtam róla most áprilisban megint volt laporoszkópia és egy kis mióma göböt is eltávolitottak.Beadtuk a zárójelentést a biztositóba tegnap kaptam választ az orvosi bizottságtol!szószerint felvisitottam az összegtől!Ílyenkor minden fillér jól jön.Gondoltam megosztom veletek ezt az infót hátha sokan nem tudják!"

Mindenkit ölelek, kismamiknak pocisimi, többieknek drukkhegység!

Üdv: athiz
athiz
 
 


Athiz!
Köszi az infot!!!!!
Ellophatom az infot??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát persze. Hová lesz, ha megkérdezhetem?
athiz
 
 


Hát a Bromo-s topicba, meg a Beszélgetősarokba

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Athiz köszi az infót, a bocsi, hogy beugrottamat viszont nem értem én személy szerint örülök jelenlétednek :!: :!:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


athiz én sem értem miért kérsz mindig bocsánatot, ha beugrasz :roll:
Vendég
 


Oké, akkor bocsi, hogy bocsi :lol: :lol:
athiz
 
 


Sziasztok!

Coca, grat a barátnődnek nem semmi méreteket öltöt a csöppség! az én barinőm is ma szült meg 3250g, 54 cm-rel.

Athiz, nekem ott az alsó hosszú fertys dolgot nem nyitja meg a gépem. :roll: .
Ez a nő aki ezt írta megbízható? Valamiért nem nagyon tudom elhinni...

Katica,és mi a további teendőtök??

Klarissza ne légy betojva, az én bnőm babáját is óriásnak mérték. És szép pocid van.

Kép
kata05
 
 


Fogalmam sincs, én csak átmásoltam. Gondolom gyorsan utána lehet érdeklődni, valós-e a dolog.

Fertyset nem tudom, hogy kell belinkelni. :P
athiz
 
 


sziasztok!

bettike: szép pocak :wink:

coca: gratulálok a barátnődnek :lol:

rólam: holnap megyek a kaáliba, vérvétel és uh. megbeszéljük a dokimmal, hogy lesz-e júliusi beülti.

kati
katica30
 
 


Köszi Kati!
Bocs, hogy hétfőn nem hívtalak, de egész nap ágyban voltam.

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok, ma fantasztikus élményem volt..kilakoltattak :shock:

de nem ám akárhogyan.. mondom uramnak délután, hogy valami baleset lehet mert egy csomó rendőr van a háznál.. hireket nem hallgattam... aztán kb 10 perc múlva hív párom, hogy bombát találtak és evakuálják a körnxéket, mindenkinek csengetnek.. na mondom nekem nem... ez volt 18körül..állítólag 17kor elkezdték a kiürítést..

mondta siet haza..no para.. vártam.. erre hív, hogy nemengedik be az utcába, mert kiürítették a házakat..

mondta nekik ez érdekes, mert a 8 hónapos terhes feleségem ottfennt vár..neki senki nem csengetett..rendőr meglepődött arcot váégott
akkor szóljon fel ő telefonon ..addig senki be nem mehet, amig a hatósági személyek meg nem érkeznek, majd ők felcsengetnek.. :twisted: :cry:

most jöhettünk vissza :cry:
Vendég
 


Reggelt!!!

Boni! :shock: :shock: :shock:
Ehhez még írni sem tudok mit! :twisted:

Katica! Drukkolok, hogy legyen beülti! :lol: :wink: (szurok, szurok)

Zöldi! Akkor most már mehetsz babalátogatóba! :lol:

Tegnapi bababolt megrohanásaim után ki voltam nyiffanva! :lol:
Na amit mutiztam babakocsit kilőve, mert tényleg nem lehet vízszintbe dönteni! És még megnéztem 1000 meg 1 db-ot, de még keresgélek!

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni! Huh! Vazze!

Bettike! Ma babalátogatás, igen! :lol: Babakocsi-kérdés nem egyszerű. Nekem ha vennem kéne, asszem ezt választanám:
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/pierrec?cid=49776

Kép
zölddisznó
 
 


jó reggelt!

frissen és vidáman itt..

:lol:

zöldi ilyen korán? ja látom babalátogatás lesz! de jó!

Bettike az biztos hogy nem egyszerű kérdés.. én annyiszor változtattam véleményt, hogy ja..aztán amikor bementünk az üzletbe, és megnéztük a kocsikat ez volt amit nem hagytam volna ott.az addigi favorit kiesett.. :wink:

Kati nagyon drukkolok értetek! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni: nem semmi ez az evakuálás :shock: hogy bírtad a hercehurcát?

Bettike: csinos a pocid :wink: Még van időd bőven akár 100 kocsit is kiválasztani, és meggondolni magad :-D

Coca: Ti is számíthattok akkora bébire, mint a barátnőd, ugye? :-D

Athiz: szia!!! :-D Számomra is fura kicsit ez a biztosítós dolog…Nekem van olyan biztosításom, ami pl. műtétre fizet, de ebből a körből a lapar ki van zárva.

Zsuzska: nem ma van pé-d? :-D

Kati: majd jelentkezz, hogy mi volt ma a Kaáliban!:-)

Közben lopom az ötleteket a babakocsihoz :-D

Ja, és kellemes talit!!! :-D

Rólam: semmi extra, szerintem ez sem Csodabébi-hónapja, bár a görbém jó, de ez nem jelent semmit :?
Kép

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsókám ez annyira gyönöyrűséges görbe..hogy igazán lehetne belőle csodabébi :wink: én mindenesetre drukkolok..ha meg nem akkor tuti elsőre segítenek TApolcán!most mán történhetne pozitív!van egy draab tesztem az occsókból, ha gondolod elküldöm szrencsetesztnek hmm?

hercehurcát bírtam, mert szerencsére egy isnerősnél kicist meghúztuk magunkat..ha ő nem lett volna.. ZSigi extramód élvezte az eseményeket, így 2 percenkémt rohnatm piplni..utána elmentünk Tescós kirándulásra..és 11 körül visszaautóztunk házhoz, van e valami..és 11.20 kor már mehettünk is be aházikóba :? :lol: :lol:
Vendég
 


Boni, ha nincs az az ismerősöd, akkor nálunk lettetek volna, mert azért kérdeztem a telefonban, hogy hol vagytok, hogy ne az utcán legyetek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim tudom :lol: én is szeretlek! csak enm szeretünk befofátlankodnisenkihez :oops:
Vendég
 


Bonikám, de cuki vagy :-D Ha gondolod elküldheted a tesztet, a postaköltséget meg átutalom :-D Bár nekem is van még jópár, de ezt akkor félreteszem szerencsetesztnek a lombikhoz :wink: Ha meg Csodabébi előbb elhatározza magát, akkor meg erről a tesztről teszek fel egy atompozitív képet :-D
Jó, hogy volt akinél meghúzzátok magatokat…Gondolom Zsigi élvezte, hogy egészen éjjelig mozgásban voltál :-D

Babim, Veled mi újság? Kivizsgálásokkal hogy álltok?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok!

lányok: köszi.

coca: semmi gond, majd legközelebb talizunk :wink:

boni: hú, nem semmi ez a kilakoltatás! :shock:

bettike: jó babakocsivásárlást!

szezso: jó a görbéd :wink: drukk++++

rólam: voltam a kaáliban. volt prolaktinellenőrzés, holnap tudom meg az eredményét. aztán uh, és rákszűrés. dokimnak tetszik a nyálkahártya, így holnap is kell mennem uhra. elképzelhető, hogy mégis lesz ebben a hónapban beülti. :wink: de még semmi sem biztos.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Kati: Drukk a dokinál :!: :!: :!: :!: :!:

Boni: Azért az érdekes, hogy te kimaradtál az értesítésből :shock: :shock: :shock:

Szezso: Ha az elmúlt két hónapot nézem, akkor szombaton kell megérnem :lol: :lol: :lol: Gondoskodunk, hogy mindig legyenek bent kiskatonák :lol: :lol: :lol: :lol:
Neked viszont gyönyörűséges a görbéd, hátha mégis csak ott van Csodababa :wink: :wink: :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Budapesti Csajjjjoookkkkkkkkkk! :lol: :oops: :lol:

Valaki tudna nekem segíteni??????????????????

Ezt szerettem volna megrendelni barátnőm kislányának, de sem interneten, sem telefonon nem lehet tőlük csak személyesen! :twisted:

http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=263

Valahogy szeretnék hozzájutni! Természetesen előre átutalom, eljuttatom a pénzt + a postaköltséget is! :lol: :wink:

Aki tud segíteni nagyon megköszönném! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni! Mákosguba miatt keltem 6-kor, de ne félj, visszafeküdtem és most ébredtem csak! :lol:

Szezsó! Mi még akár nagyobbra is számíthatunk! :lol:
...már akár tesztelhetnél is...

Boni! Én is szívesen vendégül láttalak ám volna! Még tökfőzelékemet is megosztottam volna veletek :wink:

Kati! De jó, dokid szerelmes a nyálkahártyádba? nagyon szurkolok ám, hogy ne kelljen ugrani egy hónapot!

Zsuzska! Kellemes "gondoskodást"! :oops:

Bettike! Nekem sajna ez nagyon messze van, és mivel nincs autóm, se BKV bérletem, többe kerülne a leves, mint a hús! (6 jeggyel jutnék el oda-vissza, 3 óra buszozással)
Talán valaki, aki mobilabb?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Szezso ez aztán a görbe!

Katica hajrá beülti!

Zsuzska gondolom az elkövetkező napokban tudjátok a dolgotokat :lol:

Coca ez a babakocsi is szupi csak az ára nekem húzós :cry

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Bonika nagyon sajánlom a veletek történteket.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klari! Nem is néztem, itt mennyi, de egy boltban láttam 60.000.- ért. Nekünk a tolókarja miatt kell ilyen, mert ezt extra magasra lehet állítani. ...de hát kapunk, állítólag az is magas.

Kép
zölddisznó
 
 


Szezso, sehogy, várom ak..vapirit!
Coci, kérlek, szólj Pirinek, rád mindig hallgat! Hó végéig meg kellene csinálni a hiszterót.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Akvapirit (vizes piroskát) még én sem tudok varázsolni! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Klari!
Tudjuk ám.... tegnap adtam bemelegítést apácskának, hogy el ne felejtse a dólgát :lol: :lol:
Meg szexi fehérnemű beszerezve, meg teljszínhab....szóval lesz nemulass :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok, csak bekukk!!!

Mindenkinek csóközön, a legjobbakat!!! :P

(Sajna nem vagyok épp beszámítható, piszokul fááááj a fogam :oops: :cry: - úgyhogy megyek borogatni, mer' nem akarok szájsebééééészt :evil: ) - azér' olvaslak Titeket!!!

tillidian
 
 


:lol: Coca, kérlek, mond, hogy "Baba!Működj!".
puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Coca, nagyon tetszik a babakocsid!! Nekünk is olyan kell majd jövő júniusban ami magasra állítható(kar). :lol: :lol: :lol:

Bettike, segítenék de nekem is iszonyat messze van a 18 ker.

Baba én tudok még pirit küldeni, nekem csak jövő vas-ra kell! Most pontosnak kell lennem.

Szezso, álom görbéd van! És 2 csíkos lesz a teszted! :wink:

Lányok velem is babásodjon majd vki, jóóóóóóóóóóóóóóóó!!!

Kép
kata05
 
 


Bettike!
Sajna én is Pest másik végében vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: És a leghülyébb beosztssal, ami csak létezik :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba! Múúúúkodj!

Kép
zölddisznó
 
 


Na, azé!!!

Bettike, én is hasoó:segítenék, de irtó messze van! Segítek, ki nem jöhet szóba, mert egyfelé lakunk: Coca+Boni+Kata+én. Ez tutkó! :(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


bettike párom néha szokott arra járni.. de nem garantálom... :cry:
Vendég
 


Bettike ez nem lenne jó? vagy mindenképpen a szineset szeretnéd?

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... ts_id=1567
Vendég
 


Bettike!
Én mobil vagyok és nincs is messze a melóhelyemtől :)
sonjus
 
 


Bettike!
Kalkulálj vele, hogy nekem a héten már nem jó, jövőhét hétfőtől egy hétig ők zárva lesznek!!!
sonjus
 
 


Hahó,

Én is megvagyok, vagyunk, csak sok a dolog. Gyerek, lemó, házimunka, főzés... Valahogy soha semmire nincs időm. :?
De azért mindig benézek, főleg Boni miatt, :oops: nem akarok lemaradni a nagy eseményről. :lol:
Bakker Boni, micsoda hercehurca. :x Azért sikerült kipihenni magad egy ilyen este után??? :roll:

Kismamik, mindenkinek jó egészséget. :D

Babakocsi: hát mi úgy kaptunk használtan unokatesóméktól, 6 éves modell, Graco, eleinte eléggé megkeserítette az életünket, Lali utál benne. Minden sétakor ordított. Ráadásul nem téliesített, így hatszáz pléddel mentünk sétálni, míg kicsi volt - ugye ő téli baba. Hja és amikor elaludt az autóban útközben, mindig felébredt, ha kivettük, hogy áttegyük a babakocsiba, nyűgös volt és minden programunk el volt szúrva. Úgyhogy vettünk rátehető hordozót, azt imádja, séta közben lát engem, ha felébred, rögtön ott vagyok, meglát és nem ijed meg, és ha elalszik, akár útközben, akár az autóban, kivehetjük-felhozhatjuk haza anélkül, hogy felébredne.
Szerintem ez a legpraktikusabb megoldás.
Cocának igaza van, hogy ha már biztosan ülnek, szeretnének kilátni, de addig biztonságérzetet ad, ha látják a szülőket, ezért jó a két irányból tolható kocsi. Bár ahogy tudom, azokhoz meg nincs rátehető hordozó. :?
Az tuti, a következő babánál én fogok babakocsit választani, mert én tudom, mik az igényeink.

Kép
szilcsi
 
 


Hahó,

Én is megvagyok, vagyunk, csak sok a dolog. Gyerek, lemó, házimunka, főzés... Valahogy soha semmire nincs időm. :?
De azért mindig benézek, főleg Boni miatt, :oops: nem akarok lemaradni a nagy eseményről. :lol:
Bakker Boni, micsoda hercehurca. :x Azért sikerült kipihenni magad egy ilyen este után??? :roll:

Kismamik, mindenkinek jó egészséget. :D

Babakocsi: hát mi úgy kaptunk használtan unokatesóméktól, 6 éves modell, Graco, eleinte eléggé megkeserítette az életünket, Lali utál benne. Minden sétakor ordított. Ráadásul nem téliesített, így hatszáz pléddel mentünk sétálni, míg kicsi volt - ugye ő téli baba. Hja és amikor elaludt az autóban útközben, mindig felébredt, ha kivettük, hogy áttegyük a babakocsiba, nyűgös volt és minden programunk el volt szúrva. Úgyhogy vettünk rátehető hordozót, azt imádja, séta közben lát engem, ha felébred, rögtön ott vagyok, meglát és nem ijed meg, és ha elalszik, akár útközben, akár az autóban, kivehetjük-felhozhatjuk haza anélkül, hogy felébredne.
Szerintem ez a legpraktikusabb megoldás.
Cocának igaza van, hogy ha már biztosan ülnek, szeretnének kilátni, de addig biztonságérzetet ad, ha látják a szülőket, ezért jó a két irányból tolható kocsi. Bár ahogy tudom, azokhoz meg nincs rátehető hordozó. :?
Az tuti, a következő babánál én fogok babakocsit választani, mert én tudom, mik az igényeink.
Ja jön a 2. foga. :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi :oops: :oops: :oops: ezt a megtiszteltetést :wink: nem fogsz lenmaradni, mert megvan a számod :lol:

Gartulálok a második fogacskához!

én most úgy érzem jól választottunk..de majd elválik :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Zöldi:gratula a barátnődnek,gyönyörű nagy babája született! Jó egészséget nekik! Első baba?
Bonico: húúú...ez aztán az esemény! Mint,ha filmben lett volna! Már minden oksi?
misszike
 
 


ó lányok abszolute nem viselt meg a dolog! :lol: ZSigi meg egyenesen élvezte odabennt pakolászott, rugdosott ezerrel..

:lol:
Vendég
 


Én is vok, csak ma csavargyárban voltam (kozmetikus, pedikür). :lol:

Szezso: húúúú, szééép görbe! Nagyon drukkolok!!!!!!!

Szilcsi: szia, jó, hogy benéztél!!!!!

Kati: +++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?